Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2010 r.
19:07
Edytuj ten wpis

Francuski koncern Biosyntez chce kupić Zakłady Tytoniowe w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 11 A A

Ministerstwo Skarbu ogłosiło, że Francuzi zaproponowali najlepszą ofertę nabycia udziałów w fabryce. Proponują 32 mln zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oferta Biosyntez to już drugie podejście do kupna lubelskich zakładów. Więcej o sprawie czytaj na stronie STREFY BIZNESU:

Prywatyzacja. Tytoń z Lublina dla Francuzów

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ella / 15 grudnia 2010 r. o 12:35
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1292401106' post='405990']
Ej, a co się stanie jak Rząd wszystko sprzeda?
Każdy zamiast ostatniej pensji dostanie 3 jabole, parlament ogłosi upadłość a Polska zostanie zepchnięta do morza.
[/quote]

Z tego co pamiętam to w dawnym Rzymie burdelmamami zostawały żony światłych Rzymian..wiec chyba to nam jeszcze zostanie.
Avatar
osheshq / 15 grudnia 2010 r. o 12:25
0
sprzedać tak jak sprzedano browary a polski chmiel na kompostownik bo go niemiec nie kupi tylko od swojego bauera przywiezie, tak jak cukrownie a polskie buraki dla świń bo Zucker - Robczyce przywiezie sobie od Hansa landwirta z byłego NRD. Teraz kolej na polski tytoń bo jest niekoszerny, toksyczny i rakotwórczy, a rolników na szkolenia z funduszy unijnych żeby się przekwalifikowali bo są za dużą konkurencją dla naszych przyjaciół z UE.

Św.P. Lubelska Odlewnia, Św.P. Lubelskie FSC, Św.P. Lubelskie wagi, Św.P. LZNS, Św.P. Lubelski Śmigłowiec i motocykl, Św.P. Chmiel, Św.P. Browar Zwierzyniec i Perła, Św.P. Cukrownia, Św.P. Polmos, Św.P. zakłady mięsne i drobiarskie, Św.P. Victoria Hotel, Św.P. Unia Hotel, Św. P. Polmozbyt Majdanek, Kraśnicka, Św.P. Radiomagnetofony Lubartów, Św.P. Agregaty chłodnicze w Poniatowej, Św.P. Lubzel....... co zostało i jeszcze kusi(zagraża konkurencji): węgiel, makarony, tytoń, krochmalnia,Azoty w Puławach już POdgryzane przez Grada. ....??!!
sprzedać tak jak sprzedano browary a polski chmiel na kompostownik bo go niemiec nie kupi tylko od swojego bauera przywiezie, tak jak cukrownie a polskie buraki dla świń bo Zucker - Robczyce przywiezie sobie od Hansa landwirta z byłego NRD. Teraz kolej na polski tytoń bo jest niekoszerny, toksyczny i rakotwórczy, a rolników na szkolenia z funduszy unijnych żeby się przekwalifikowali bo są za dużą konkurencją dla naszych przyjaciół z UE.

Św.P. Lubelska Odlewnia, Św.P. Lubelskie FSC, Św.P. Lubelskie wagi, Św.P. LZNS, Św.P. Lubelsk... rozwiń
Avatar
ameno / 15 grudnia 2010 r. o 09:42
0
wszystko sprzedajcie, pewnie...polmos, cukrownia...co jeszcze zostało? PERŁA? to kwestia czasu...
Avatar
Tomasz / 15 grudnia 2010 r. o 09:18
0
[quote name='JPII' timestamp='1292356046' post='405713']
Tak jest kuurwa, sprzedajmy wszystko. a jak! Sami przecież nic już nie potrafimy..
[/quote]
Ej, a co się stanie jak Rząd wszystko sprzeda?
Każdy zamiast ostatniej pensji dostanie 3 jabole, parlament ogłosi upadłość a Polska zostanie zepchnięta do morza.
Avatar
Aqi / 15 grudnia 2010 r. o 08:17
0
EM-Riva....i tyle w temacie palenia
Avatar
b / 15 grudnia 2010 r. o 08:00
0
Koncern to chyba nie odpowiednie określenie dla tej małej francuskiej firmy.
Avatar
Adam Baranowski / 14 grudnia 2010 r. o 23:04
0
32 mln to chyba śmiesznie mało. Myślę że same nieruchomości są warte więcej, ale nie znam się za bardzo, więc może ktoś bardziej zorientowany by się wypowiedział... zapraszam
Avatar
monika / 14 grudnia 2010 r. o 22:30
0
Będziemy chyba jedynym krajem, w którym nie ma polskich zakładów produkcyjnych, ale w którym najbardziej dotuje się obcych inwestorów. Korea rozwinęła swój przemysł dzięki temu, że promowała swoich przedsiębiorców, a u nas za grosze wszystko sprzedaje się obcym i jeszcze zwalnia ich z podatków. Jak Polak ma być bogaty? Jak kraj ma się rozwijać, skoro wszystko upada, a to co jest nie należy do nas? Będziemy sprowadzać to co do tej pory mogliśmy sami produkować. Będziemy sprowadzać i płacić, zamiast zarabiać. To są rządy tych co od 20 lat manipulują Polakami. Ale my się na to zgadzamy i przeżywamy jedynie rozgrywki PO-PISowskie, a oni akurat krzywdy sobie nie zrobią. Wręcz przeciwnie - podzielą się stołkami, tak jak robili to do tej pory. A my na to pozwalamy i dlatego nasi politycy traktują nas jak idiotów.
Będziemy chyba jedynym krajem, w którym nie ma polskich zakładów produkcyjnych, ale w którym najbardziej dotuje się obcych inwestorów. Korea rozwinęła swój przemysł dzięki temu, że promowała swoich przedsiębiorców, a u nas za grosze wszystko sprzedaje się obcym i jeszcze zwalnia ich z podatków. Jak Polak ma być bogaty? Jak kraj ma się rozwijać, skoro wszystko upada, a to co jest nie należy do nas? Będziemy sprowadzać to co do tej pory mogliśmy sami produkować. Będziemy sprowadzać i płacić, zamiast zarabiać. To są rządy tych co od 20 lat mani... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2010 r. o 20:55
0
PO- propaganda sukcesu(jak za komuny a komorowsk.. stary kacyk) ... inne partie tez nie błyszczą PSL-obstawiają swoimi gdzie się da.. (SLD- zdrajcy narodu polskiego ,jawnie bronią oprawców...) PiS-sami widzicie... Więc nie dziwmy się że jesteśmy murzynami we własnym kraju...zresztą co to za kraj.
Avatar
JPII / 14 grudnia 2010 r. o 20:47
0
Tak jest kuurwa, sprzedajmy wszystko. a jak! Sami przecież nic już nie potrafimy..
Avatar
Ella / 15 grudnia 2010 r. o 12:35
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1292401106' post='405990']
Ej, a co się stanie jak Rząd wszystko sprzeda?
Każdy zamiast ostatniej pensji dostanie 3 jabole, parlament ogłosi upadłość a Polska zostanie zepchnięta do morza.
[/quote]

Z tego co pamiętam to w dawnym Rzymie burdelmamami zostawały żony światłych Rzymian..wiec chyba to nam jeszcze zostanie.
Avatar
osheshq / 15 grudnia 2010 r. o 12:25
0
sprzedać tak jak sprzedano browary a polski chmiel na kompostownik bo go niemiec nie kupi tylko od swojego bauera przywiezie, tak jak cukrownie a polskie buraki dla świń bo Zucker - Robczyce przywiezie sobie od Hansa landwirta z byłego NRD. Teraz kolej na polski tytoń bo jest niekoszerny, toksyczny i rakotwórczy, a rolników na szkolenia z funduszy unijnych żeby się przekwalifikowali bo są za dużą konkurencją dla naszych przyjaciół z UE.

Św.P. Lubelska Odlewnia, Św.P. Lubelskie FSC, Św.P. Lubelskie wagi, Św.P. LZNS, Św.P. Lubelski Śmigłowiec i motocykl, Św.P. Chmiel, Św.P. Browar Zwierzyniec i Perła, Św.P. Cukrownia, Św.P. Polmos, Św.P. zakłady mięsne i drobiarskie, Św.P. Victoria Hotel, Św.P. Unia Hotel, Św. P. Polmozbyt Majdanek, Kraśnicka, Św.P. Radiomagnetofony Lubartów, Św.P. Agregaty chłodnicze w Poniatowej, Św.P. Lubzel....... co zostało i jeszcze kusi(zagraża konkurencji): węgiel, makarony, tytoń, krochmalnia,Azoty w Puławach już POdgryzane przez Grada. ....??!!
sprzedać tak jak sprzedano browary a polski chmiel na kompostownik bo go niemiec nie kupi tylko od swojego bauera przywiezie, tak jak cukrownie a polskie buraki dla świń bo Zucker - Robczyce przywiezie sobie od Hansa landwirta z byłego NRD. Teraz kolej na polski tytoń bo jest niekoszerny, toksyczny i rakotwórczy, a rolników na szkolenia z funduszy unijnych żeby się przekwalifikowali bo są za dużą konkurencją dla naszych przyjaciół z UE.

Św.P. Lubelska Odlewnia, Św.P. Lubelskie FSC, Św.P. Lubelskie wagi, Św.P. LZNS, Św.P. Lubelsk... rozwiń
Avatar
ameno / 15 grudnia 2010 r. o 09:42
0
wszystko sprzedajcie, pewnie...polmos, cukrownia...co jeszcze zostało? PERŁA? to kwestia czasu...
Avatar
Tomasz / 15 grudnia 2010 r. o 09:18
0
[quote name='JPII' timestamp='1292356046' post='405713']
Tak jest kuurwa, sprzedajmy wszystko. a jak! Sami przecież nic już nie potrafimy..
[/quote]
Ej, a co się stanie jak Rząd wszystko sprzeda?
Każdy zamiast ostatniej pensji dostanie 3 jabole, parlament ogłosi upadłość a Polska zostanie zepchnięta do morza.
Avatar
Aqi / 15 grudnia 2010 r. o 08:17
0
EM-Riva....i tyle w temacie palenia
Avatar
b / 15 grudnia 2010 r. o 08:00
0
Koncern to chyba nie odpowiednie określenie dla tej małej francuskiej firmy.
Avatar
Adam Baranowski / 14 grudnia 2010 r. o 23:04
0
32 mln to chyba śmiesznie mało. Myślę że same nieruchomości są warte więcej, ale nie znam się za bardzo, więc może ktoś bardziej zorientowany by się wypowiedział... zapraszam
Avatar
monika / 14 grudnia 2010 r. o 22:30
0
Będziemy chyba jedynym krajem, w którym nie ma polskich zakładów produkcyjnych, ale w którym najbardziej dotuje się obcych inwestorów. Korea rozwinęła swój przemysł dzięki temu, że promowała swoich przedsiębiorców, a u nas za grosze wszystko sprzedaje się obcym i jeszcze zwalnia ich z podatków. Jak Polak ma być bogaty? Jak kraj ma się rozwijać, skoro wszystko upada, a to co jest nie należy do nas? Będziemy sprowadzać to co do tej pory mogliśmy sami produkować. Będziemy sprowadzać i płacić, zamiast zarabiać. To są rządy tych co od 20 lat manipulują Polakami. Ale my się na to zgadzamy i przeżywamy jedynie rozgrywki PO-PISowskie, a oni akurat krzywdy sobie nie zrobią. Wręcz przeciwnie - podzielą się stołkami, tak jak robili to do tej pory. A my na to pozwalamy i dlatego nasi politycy traktują nas jak idiotów.
Będziemy chyba jedynym krajem, w którym nie ma polskich zakładów produkcyjnych, ale w którym najbardziej dotuje się obcych inwestorów. Korea rozwinęła swój przemysł dzięki temu, że promowała swoich przedsiębiorców, a u nas za grosze wszystko sprzedaje się obcym i jeszcze zwalnia ich z podatków. Jak Polak ma być bogaty? Jak kraj ma się rozwijać, skoro wszystko upada, a to co jest nie należy do nas? Będziemy sprowadzać to co do tej pory mogliśmy sami produkować. Będziemy sprowadzać i płacić, zamiast zarabiać. To są rządy tych co od 20 lat mani... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2010 r. o 20:55
0
PO- propaganda sukcesu(jak za komuny a komorowsk.. stary kacyk) ... inne partie tez nie błyszczą PSL-obstawiają swoimi gdzie się da.. (SLD- zdrajcy narodu polskiego ,jawnie bronią oprawców...) PiS-sami widzicie... Więc nie dziwmy się że jesteśmy murzynami we własnym kraju...zresztą co to za kraj.
Avatar
JPII / 14 grudnia 2010 r. o 20:47
0
Tak jest kuurwa, sprzedajmy wszystko. a jak! Sami przecież nic już nie potrafimy..
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dominik Marczuk odchodzi z Podlasia. Stal Rzeszów zamiast Motoru

Dominik Marczuk odchodzi z Podlasia. Stal Rzeszów zamiast Motoru

Już po starcie sezonu 2019/2020 drużyna Władimira Geworkjana straciła podstawowego młodzieżowca. Dominik Marczuk zostanie piłkarze Stali Rzeszów. 16-latek miał sporo ofert, ale ostatecznie zdecydował się na drugoligowca z Rzeszowa.

Lubelskie: Znów przemycają papierosy. Koleją z Białorusi, przez Bug z Ukrainy

Lubelskie: Znów przemycają papierosy. Koleją z Białorusi, przez Bug z Ukrainy

W Łucku na Ukrainie paczka papierosów LD kosztuje w kiosku 35 hrywien. To około 5 zł. W Polsce na bazarze za te same papierosy trzeba zapłacić trzy razy tyle – czyli minimum 15 zł. Zarabiający krocie przemytnicy robią co mogą, żeby papierosy do Polski przemycić.

Koronawirus: Inspekcja Pracy zapowiada wzmożone kontrole w "żółtych" i "czerwonych" powiatach

Koronawirus: Inspekcja Pracy zapowiada wzmożone kontrole w "żółtych" i "czerwonych" powiatach

Inspektorzy pracy przeprowadzą po 10 kontroli w zakładach pracy w powiatach z dodatkowymi obostrzeniami sanitarnymi - poinformował we wtorek Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek. Inspektorzy będą m.in. sprawdzali, czy pracownicy są wyposażeni w odpowiednie środki ochrony indywidualnej.

Michał Goliński nadal w Górniku Łęczna

Michał Goliński nadal w Górniku Łęczna

Kolejne wieści w sprawie kadry zielono-czarnych na sezon 2020/2021. W drużynie z Łęcznej zostaje Michał Goliński, który został wykupiony z UKS SMS Łódź i podpisał z Górnikiem nowy, dwuletni kontrakt.

Lubelskie: Burze z gradem, a do tego porywisty wiatr. Ostrzeżenie IMGW

Lubelskie: Burze z gradem, a do tego porywisty wiatr. Ostrzeżenie IMGW

Burze z gradem przejdą nad woj. lubelskim. Możemy się również spodziewać podmuchów porywistego wiatru. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed załamaniem pogody.

Stand-Up w Plenerze
14 sierpnia 2020, 18:00

Stand-Up w Plenerze

Klub Plener (Park Ludowy) zaprasza na wieczór ze stand-upem, który odbędzie się 14 sierpnia o godz. 18. Wystąpią: Paweł Konkiel, Tomasz Kwiatkowski i Maciej Twarowski.

W Lublinie spokojnie, a zaraz za miastem nagły grad i deszcz [zobacz]
galeria
film

W Lublinie spokojnie, a zaraz za miastem nagły grad i deszcz [zobacz]

W miejscowości Kalinówka koło Lublina dzieci nagle musiały uciec z podwórek do domu. Miejscowość nawiedził opad gradu. – Niewielki, ale gęsty – mówi jedna z Czytelniczek.

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno. Bilety w sprzedaży od czwartku. Poznaliśmy składy

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno. Bilety w sprzedaży od czwartku. Poznaliśmy składy

Drużynowy mistrz Polski - Fogo Unia Leszno - przyjeżdża w piątek (godz. 20.30) do Lublina na mecz z miejscowym Motorem. Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. Wiemy również, kiedy ruszy sprzedaż biletów.

Dziś w Lublinie manifestacja „Akcja Solidarności z narodem Białoruskim"
film

Dziś w Lublinie manifestacja „Akcja Solidarności z narodem Białoruskim"

Na godzinę 19 planowane jest rozpoczęcie manifestacji, której uczestnicy staną po stronie protestujących na Białorusi. Pikieta odbędzie się na pl. Litewskim w Lublinie.

Mieszkańcy Puław sami wybiorą murale [wszystkie propozycje]
galeria

Mieszkańcy Puław sami wybiorą murale [wszystkie propozycje]

Puławski Ratusz opublikował czternaście projektów murali. W wyborze dwóch najlepszych pomóc mieszkańcy miasta. Pod uwagę urzędnicy wezmą także koszty oraz doświadczenie wykonawcy. W budżecie na ten cel zabezpieczono 60 tys. złotych.

Cyberpunk 2077: Trzy nowe filmy (wideo)
film

Cyberpunk 2077: Trzy nowe filmy (wideo)

Trochę historii, trochę strzelania i trochę muzykowania, czyli trzy nowe materiały o grze Cyberpunk 2077.

Lublin. Dachowanie na skrzyżowaniu Zana i Nadbystrzyckiej [zdjęcia]
galeria

Lublin. Dachowanie na skrzyżowaniu Zana i Nadbystrzyckiej [zdjęcia]

Osobowa toyota dachowała na skrzyżowaniu dwóch ważniejszych ulic w Lublinie. Zablokowany jest przejazd w kierunku ulicy Janowskiej.

Matura 2020. Wyniki z województwa lubelskiego
galeria

Matura 2020. Wyniki z województwa lubelskiego

Nie każdemu lubelskiemu maturzyście udało się zdać egzamin dojrzałości. Ponad 4,5 tys. uczniów oblała i nie każdy ma szansę na szybką poprawkę.

Kraśnik. „Amerykanin” obiecywał prezenty, a kobieta straciła kilka tysięcy złotych

Kraśnik. „Amerykanin” obiecywał prezenty, a kobieta straciła kilka tysięcy złotych

Mieszkanka powiatu kraśnickiego straciła kilka tysięcy złotych. W internecie poznała kogoś, kto podawał się za amerykańskiego pracownika platformy wiertniczej.