Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2008 r.
15:39
Edytuj ten wpis

Gigantyczne korki na ulicach Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 13 A A

Wyjątkowo duże zatory utworzyły się dziś na lubelskich ulicach. Największy korek ciągnie się od Czechowa w kierunku śródmieścia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sznur samochodów jadących ulicą Sowińskiego w dół do Głębokiej ciągnie się przez Poniatowskiego. Dalej przez Wiadukt Poniatowskiego i al. Smorawińskiego aż pod rondo przy Orfeuszu. Ciężko jest też skręcić w lewo z Al. Racławickich w ul. Sowińskiego.

Fatalnie jedzie się również przez al. Kraśnicką. Tutaj kierowcy więcej stoją, niż jadą. Zakorkowana jest też ul. Nadbystrzycka w kierunku śródmieścia. Kolejki zaczynają się jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Zana.

Wielki tłok panuje też w ścisłym centrum - na Krakowskim Przedmieściu i ul. Lipowej. Duży ruch panuje w okolicach centrów handlowych.

Spora grupa lublinian próbuje się ratować zamawiając taksówkę. Ale na kurs trzeba czekać co najmniej 15 minut, bo zleceń jest dużo, a taksówki też tkwią w korkach.
Niecierpliwią się także pasażerowie komunikacji miejskiej. Największe problemy z przejazdem mają kierowcy autobusów linii 10 i 26 jadących przez ul. Sowińskiego, oraz 42 i 57, które muszą przebijać się przez zakorkowaną al. Kraśnicką.

Kierowcy tych właśnie linii najczęściej zgłaszają opóźnienia dyspozytorowi zajezdni autobusowej na Majdanie Tatarskim.

Najmniejsze problemy występują na liniach komunikacji podmiejskiej.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zbiszek / 22 grudnia 2008 o 21:22
0
drB napisał:
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele...............

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele............... rozwiń
Avatar
ToBi / 22 grudnia 2008 o 00:37
0
A może tak podać konkretny powód tych korków i tego artykułu? Bo że korki są, to wiemy wszyscy. A dlaczego ten specjalny artykuł o nich?
Avatar
drB / 21 grudnia 2008 o 18:07
0
janek napisał:
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA PIESZYCH.SAM NIM JESTEM CZASAMI. ALE KUNICKIEGO TO WIELKA CHAŁA . SMRÓD I STRATA CZASU. A WSZYSTKO DLA DROBNYCH PIJACZKÓW. NIE OSZUKUJMY SIĘ!
Avatar
janek / 20 grudnia 2008 o 22:52
0
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.
Avatar
drB / 20 grudnia 2008 o 20:40
0
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2008 o 17:29
0
Ratusz ,Ratusz nowy nam budować trzeba!
Avatar
ik / 20 grudnia 2008 o 12:25
0
mzl z Lublina napisał:
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!

Zgadzam się całkowicie

Zgadzam się całkowicie rozwiń
Avatar
mzl z Lublina / 20 grudnia 2008 o 10:32
0
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat..... rozwiń
Avatar
LO-4 / 20 grudnia 2008 o 09:44
0
PANIE WASILEWSKI I CO PAN NATO? mOŻE WRÓCI PAN DO SPRAWY TUNELU!
Avatar
qoozy / 19 grudnia 2008 o 22:24
0
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypominać takie miasta jak Wrocław czy Warszawa. Mam tu na myśli korki, jakie spotyka się w tych dwóch miastach.

A może właśnie o to prezydentowi chodzi?
W końcu chciał "zrobić" z naszego miasta "drugi Wrocław" ;-)
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypomi... rozwiń
Avatar
zbiszek / 22 grudnia 2008 o 21:22
0
drB napisał:
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele...............

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele............... rozwiń
Avatar
ToBi / 22 grudnia 2008 o 00:37
0
A może tak podać konkretny powód tych korków i tego artykułu? Bo że korki są, to wiemy wszyscy. A dlaczego ten specjalny artykuł o nich?
Avatar
drB / 21 grudnia 2008 o 18:07
0
janek napisał:
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA PIESZYCH.SAM NIM JESTEM CZASAMI. ALE KUNICKIEGO TO WIELKA CHAŁA . SMRÓD I STRATA CZASU. A WSZYSTKO DLA DROBNYCH PIJACZKÓW. NIE OSZUKUJMY SIĘ!
Avatar
janek / 20 grudnia 2008 o 22:52
0
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.
Avatar
drB / 20 grudnia 2008 o 20:40
0
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2008 o 17:29
0
Ratusz ,Ratusz nowy nam budować trzeba!
Avatar
ik / 20 grudnia 2008 o 12:25
0
mzl z Lublina napisał:
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!

Zgadzam się całkowicie

Zgadzam się całkowicie rozwiń
Avatar
mzl z Lublina / 20 grudnia 2008 o 10:32
0
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat..... rozwiń
Avatar
LO-4 / 20 grudnia 2008 o 09:44
0
PANIE WASILEWSKI I CO PAN NATO? mOŻE WRÓCI PAN DO SPRAWY TUNELU!
Avatar
qoozy / 19 grudnia 2008 o 22:24
0
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypominać takie miasta jak Wrocław czy Warszawa. Mam tu na myśli korki, jakie spotyka się w tych dwóch miastach.

A może właśnie o to prezydentowi chodzi?
W końcu chciał "zrobić" z naszego miasta "drugi Wrocław" ;-)
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypomi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 32 9

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 33 9

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 24 52

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 40 57

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 13 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!