Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2008 r.
15:39
Edytuj ten wpis

Gigantyczne korki na ulicach Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 13 A A

Wyjątkowo duże zatory utworzyły się dziś na lubelskich ulicach. Największy korek ciągnie się od Czechowa w kierunku śródmieścia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sznur samochodów jadących ulicą Sowińskiego w dół do Głębokiej ciągnie się przez Poniatowskiego. Dalej przez Wiadukt Poniatowskiego i al. Smorawińskiego aż pod rondo przy Orfeuszu. Ciężko jest też skręcić w lewo z Al. Racławickich w ul. Sowińskiego.

Fatalnie jedzie się również przez al. Kraśnicką. Tutaj kierowcy więcej stoją, niż jadą. Zakorkowana jest też ul. Nadbystrzycka w kierunku śródmieścia. Kolejki zaczynają się jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Zana.

Wielki tłok panuje też w ścisłym centrum - na Krakowskim Przedmieściu i ul. Lipowej. Duży ruch panuje w okolicach centrów handlowych.

Spora grupa lublinian próbuje się ratować zamawiając taksówkę. Ale na kurs trzeba czekać co najmniej 15 minut, bo zleceń jest dużo, a taksówki też tkwią w korkach.
Niecierpliwią się także pasażerowie komunikacji miejskiej. Największe problemy z przejazdem mają kierowcy autobusów linii 10 i 26 jadących przez ul. Sowińskiego, oraz 42 i 57, które muszą przebijać się przez zakorkowaną al. Kraśnicką.

Kierowcy tych właśnie linii najczęściej zgłaszają opóźnienia dyspozytorowi zajezdni autobusowej na Majdanie Tatarskim.

Najmniejsze problemy występują na liniach komunikacji podmiejskiej.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zbiszek / 22 grudnia 2008 o 21:22
0
drB napisał:
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele...............

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele............... rozwiń
Avatar
ToBi / 22 grudnia 2008 o 00:37
0
A może tak podać konkretny powód tych korków i tego artykułu? Bo że korki są, to wiemy wszyscy. A dlaczego ten specjalny artykuł o nich?
Avatar
drB / 21 grudnia 2008 o 18:07
0
janek napisał:
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA PIESZYCH.SAM NIM JESTEM CZASAMI. ALE KUNICKIEGO TO WIELKA CHAŁA . SMRÓD I STRATA CZASU. A WSZYSTKO DLA DROBNYCH PIJACZKÓW. NIE OSZUKUJMY SIĘ!
Avatar
janek / 20 grudnia 2008 o 22:52
0
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.
Avatar
drB / 20 grudnia 2008 o 20:40
0
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2008 o 17:29
0
Ratusz ,Ratusz nowy nam budować trzeba!
Avatar
ik / 20 grudnia 2008 o 12:25
0
mzl z Lublina napisał:
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!

Zgadzam się całkowicie

Zgadzam się całkowicie rozwiń
Avatar
mzl z Lublina / 20 grudnia 2008 o 10:32
0
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat..... rozwiń
Avatar
LO-4 / 20 grudnia 2008 o 09:44
0
PANIE WASILEWSKI I CO PAN NATO? mOŻE WRÓCI PAN DO SPRAWY TUNELU!
Avatar
qoozy / 19 grudnia 2008 o 22:24
0
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypominać takie miasta jak Wrocław czy Warszawa. Mam tu na myśli korki, jakie spotyka się w tych dwóch miastach.

A może właśnie o to prezydentowi chodzi?
W końcu chciał "zrobić" z naszego miasta "drugi Wrocław" ;-)
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypomi... rozwiń
Avatar
zbiszek / 22 grudnia 2008 o 21:22
0
drB napisał:
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele...............

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele............... rozwiń
Avatar
ToBi / 22 grudnia 2008 o 00:37
0
A może tak podać konkretny powód tych korków i tego artykułu? Bo że korki są, to wiemy wszyscy. A dlaczego ten specjalny artykuł o nich?
Avatar
drB / 21 grudnia 2008 o 18:07
0
janek napisał:
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA PIESZYCH.SAM NIM JESTEM CZASAMI. ALE KUNICKIEGO TO WIELKA CHAŁA . SMRÓD I STRATA CZASU. A WSZYSTKO DLA DROBNYCH PIJACZKÓW. NIE OSZUKUJMY SIĘ!
Avatar
janek / 20 grudnia 2008 o 22:52
0
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.
Avatar
drB / 20 grudnia 2008 o 20:40
0
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2008 o 17:29
0
Ratusz ,Ratusz nowy nam budować trzeba!
Avatar
ik / 20 grudnia 2008 o 12:25
0
mzl z Lublina napisał:
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!

Zgadzam się całkowicie

Zgadzam się całkowicie rozwiń
Avatar
mzl z Lublina / 20 grudnia 2008 o 10:32
0
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat..... rozwiń
Avatar
LO-4 / 20 grudnia 2008 o 09:44
0
PANIE WASILEWSKI I CO PAN NATO? mOŻE WRÓCI PAN DO SPRAWY TUNELU!
Avatar
qoozy / 19 grudnia 2008 o 22:24
0
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypominać takie miasta jak Wrocław czy Warszawa. Mam tu na myśli korki, jakie spotyka się w tych dwóch miastach.

A może właśnie o to prezydentowi chodzi?
W końcu chciał "zrobić" z naszego miasta "drugi Wrocław" ;-)
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypomi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać 0 0

Osoby kupujące mieszkanie na rynku wtórnym narażone są na zupełnie inne zagrożenia niż ci, którzy zdecydowali się na lokal od dewelopera. Zwracamy uwagę na te najważniejsze.

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Tłumaczyła, że "samochód jej nie hamował"
galeria

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Tłumaczyła, że "samochód jej nie hamował" 0 2

30-latka z Łukowa kierując mercedesem uderzyła w 30 wagon pociągu towarowego. Kobieta chwilę wcześniej ominęła stojący przed przejazdem samochód oraz „opuszczoną” półzaporę.

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych 1 0

Trzy dni bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie zadłużenia. Tak będą wyglądać Bialskie Dni bez Długów, od 16 do 20 listopada.

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka
18 listopada 2018, 17:00

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. 18 listopada o godz. 17 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miała miejsce polska premiera monodramu Eduardo Pavlovsky'ego Potestad.

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi 1 1

Drugie w tym sezonie zawody z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski zostały rozegrane w Łodzi. Znowu sporo powodów do zadowolenia mieli zawodnicy AZS UMCS Lublin, którzy w sumie stawali na podium aż 42 razy

Lublin: Ktoś wyrzucił meble na przystanek [zdjęcia]
galeria

Lublin: Ktoś wyrzucił meble na przystanek [zdjęcia] 5 7

Starymi meblami zagracony został dziś rano jeden z przystanków komunikacji miejskiej w lubelskiej dzielnicy Czuby. MPK przyznaje, że to nie pierwszy taki przypadek, bo ekipom sprzątającym przystanek trafił się nawet… sedes

Szpital w Rykach: Konkurs teraz, umowa od przyszłego roku

Szpital w Rykach: Konkurs teraz, umowa od przyszłego roku 0 0

Lubelski NFZ ogłosił konkurs na świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie powiatu ryckiego. Oferty można składać do 26 listopada.

Planujesz wesele, bal, studniówkę? To wydarzenie jest dla Ciebie!
14 listopada 2018, 0:00
galeria

Planujesz wesele, bal, studniówkę? To wydarzenie jest dla Ciebie! 0

Suknie ślubne i wieczorowe, garnitury, kwiaty, obrączki i biżuteria, torty, dekoracje, zaproszenia, usługi foto, auta do ślubu – łącznie ponad 100 firm. To tylko fragment tego, co pojawi się na Targach ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał. Już 24-25 listopada hala Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie zabraknie też pokazów mody, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i specjalnych rabatów. To już 16. edycja wydarzenia.

Niósł wilk razy kilka… Okradała pasażerów autobusów i wpadła

Niósł wilk razy kilka… Okradała pasażerów autobusów i wpadła 0 0

Autobusy komunikacji miejskiej były jej terenem działania, w którym czuła się niezwykle swobodnie. 55-letnia kobieta wielokrotnie okradała pasażerów. W sumie, jej łupem padły przedmioty o łącznej wartości około 5,5 tysiąca złotych.

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse?

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse? 9 37

Za tydzień radni sejmiku województwa spotkają się już w nowym składzie, wybiorą marszałka. Kto ma największe szanse?

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie 2 0

MKS Perła Lublin w środowy wieczór zmierzy się z SPR Pogoń Szczecin. Obie ekipy są nadal zamieszane w grę w europejskich pucharach

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia] 2 0

Do Małego CSK nie jest łatwo trafić. Trzeba się dostać do budynku bocznym wejściem (od strony ul. Radziszewskiego). Pod schodami są drzwi, a za drzwiami urządzona przez IKEA przestrzeń. Jest zestaw małego kucharza, przestrzeń do rysowania, wygodne kanapy i hamaki. To tu będą odbywać się cykliczne warsztaty dla dzieci.

Morskie opowieści w Graffiti. Cztery Refy ponownie w Lublinie
17 listopada 2018, 18:00

Morskie opowieści w Graffiti. Cztery Refy ponownie w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed rokiem rozgrzali lubelską publikę w wieczorze szant i żeglarskich atrakcji, teraz wracają na scenę Graffiti (al. Piłsudskiego 13), aby ponownie zabrać nas w muzyczną wyprawę na morze. Mowa o zespole Cztery Refy, który już 17 listopada o godz. 18 wystąpi z koncertem Szanty Nocą 2.

Miasto chciało żeby remont ulic w centrum Lublina trwał dłużej. Dlaczego?

Miasto chciało żeby remont ulic w centrum Lublina trwał dłużej. Dlaczego? 6 26

Nawet do jesieni 2020 r. może trwać przebudowa Al. Racławickich, Lipowej i Poniatowskiego. Władze miasta dostały więcej czasu na wykonanie prac. Dla kierowców może to oznaczać dodatkowe pół roku utrudnień.

Nowa burmistrz Hrubieszowa: Mam swoją wizję miasta

Nowa burmistrz Hrubieszowa: Mam swoją wizję miasta 2 8

Rozmowa z Martą Majewską, nową burmistrz Hrubieszowa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!