Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2008 r.
15:39
Edytuj ten wpis

Gigantyczne korki na ulicach Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 13 A A

Wyjątkowo duże zatory utworzyły się dziś na lubelskich ulicach. Największy korek ciągnie się od Czechowa w kierunku śródmieścia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sznur samochodów jadących ulicą Sowińskiego w dół do Głębokiej ciągnie się przez Poniatowskiego. Dalej przez Wiadukt Poniatowskiego i al. Smorawińskiego aż pod rondo przy Orfeuszu. Ciężko jest też skręcić w lewo z Al. Racławickich w ul. Sowińskiego.

Fatalnie jedzie się również przez al. Kraśnicką. Tutaj kierowcy więcej stoją, niż jadą. Zakorkowana jest też ul. Nadbystrzycka w kierunku śródmieścia. Kolejki zaczynają się jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Zana.

Wielki tłok panuje też w ścisłym centrum - na Krakowskim Przedmieściu i ul. Lipowej. Duży ruch panuje w okolicach centrów handlowych.

Spora grupa lublinian próbuje się ratować zamawiając taksówkę. Ale na kurs trzeba czekać co najmniej 15 minut, bo zleceń jest dużo, a taksówki też tkwią w korkach.
Niecierpliwią się także pasażerowie komunikacji miejskiej. Największe problemy z przejazdem mają kierowcy autobusów linii 10 i 26 jadących przez ul. Sowińskiego, oraz 42 i 57, które muszą przebijać się przez zakorkowaną al. Kraśnicką.

Kierowcy tych właśnie linii najczęściej zgłaszają opóźnienia dyspozytorowi zajezdni autobusowej na Majdanie Tatarskim.

Najmniejsze problemy występują na liniach komunikacji podmiejskiej.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zbiszek / 22 grudnia 2008 o 21:22
0
drB napisał:
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele...............

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele............... rozwiń
Avatar
ToBi / 22 grudnia 2008 o 00:37
0
A może tak podać konkretny powód tych korków i tego artykułu? Bo że korki są, to wiemy wszyscy. A dlaczego ten specjalny artykuł o nich?
Avatar
drB / 21 grudnia 2008 o 18:07
0
janek napisał:
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA PIESZYCH.SAM NIM JESTEM CZASAMI. ALE KUNICKIEGO TO WIELKA CHAŁA . SMRÓD I STRATA CZASU. A WSZYSTKO DLA DROBNYCH PIJACZKÓW. NIE OSZUKUJMY SIĘ!
Avatar
janek / 20 grudnia 2008 o 22:52
0
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.
Avatar
drB / 20 grudnia 2008 o 20:40
0
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2008 o 17:29
0
Ratusz ,Ratusz nowy nam budować trzeba!
Avatar
ik / 20 grudnia 2008 o 12:25
0
mzl z Lublina napisał:
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!

Zgadzam się całkowicie

Zgadzam się całkowicie rozwiń
Avatar
mzl z Lublina / 20 grudnia 2008 o 10:32
0
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat..... rozwiń
Avatar
LO-4 / 20 grudnia 2008 o 09:44
0
PANIE WASILEWSKI I CO PAN NATO? mOŻE WRÓCI PAN DO SPRAWY TUNELU!
Avatar
qoozy / 19 grudnia 2008 o 22:24
0
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypominać takie miasta jak Wrocław czy Warszawa. Mam tu na myśli korki, jakie spotyka się w tych dwóch miastach.

A może właśnie o to prezydentowi chodzi?
W końcu chciał "zrobić" z naszego miasta "drugi Wrocław" ;-)
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypomi... rozwiń
Avatar
zbiszek / 22 grudnia 2008 o 21:22
0
drB napisał:
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele...............

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele............... rozwiń
Avatar
ToBi / 22 grudnia 2008 o 00:37
0
A może tak podać konkretny powód tych korków i tego artykułu? Bo że korki są, to wiemy wszyscy. A dlaczego ten specjalny artykuł o nich?
Avatar
drB / 21 grudnia 2008 o 18:07
0
janek napisał:
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA PIESZYCH.SAM NIM JESTEM CZASAMI. ALE KUNICKIEGO TO WIELKA CHAŁA . SMRÓD I STRATA CZASU. A WSZYSTKO DLA DROBNYCH PIJACZKÓW. NIE OSZUKUJMY SIĘ!
Avatar
janek / 20 grudnia 2008 o 22:52
0
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.
Avatar
drB / 20 grudnia 2008 o 20:40
0
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2008 o 17:29
0
Ratusz ,Ratusz nowy nam budować trzeba!
Avatar
ik / 20 grudnia 2008 o 12:25
0
mzl z Lublina napisał:
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!

Zgadzam się całkowicie

Zgadzam się całkowicie rozwiń
Avatar
mzl z Lublina / 20 grudnia 2008 o 10:32
0
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat..... rozwiń
Avatar
LO-4 / 20 grudnia 2008 o 09:44
0
PANIE WASILEWSKI I CO PAN NATO? mOŻE WRÓCI PAN DO SPRAWY TUNELU!
Avatar
qoozy / 19 grudnia 2008 o 22:24
0
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypominać takie miasta jak Wrocław czy Warszawa. Mam tu na myśli korki, jakie spotyka się w tych dwóch miastach.

A może właśnie o to prezydentowi chodzi?
W końcu chciał "zrobić" z naszego miasta "drugi Wrocław" ;-)
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypomi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik jedzie do Rzeszowa bronić pozycji lidera

Górnik jedzie do Rzeszowa bronić pozycji lidera 1 0

Po efektownej wygranej u siebie z Ruchem Chorzów zielono-czarnych czeka kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem w Rzeszowie z tamtejszą Resovią i będzie chciał odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu

Jechał po pijanemu, wpadł do rowu. Teraz były radny PiS ma nową pracę. W GDDKiA

Jechał po pijanemu, wpadł do rowu. Teraz były radny PiS ma nową pracę. W GDDKiA 53 31

Radny miasta Puławy Artur Kwapiński ma nową pracę. Został zatrudniony na szeregowym stanowisku w puławskim rejonie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Na razie na trzy miesiące.

Ekranów nie będzie, bo jest już za późno. Miasto proponuje krzewy

Ekranów nie będzie, bo jest już za późno. Miasto proponuje krzewy 15 11

Nie będzie na razie ekranów akustycznych między budowanym przedłużeniem ul. Wrotkowskiej a blokami mieszkalnymi przy Nowym Świecie. Ratusz tłumaczy, że gdy projektowano drogę nie było tu bloku. Twierdzi też, że jest już za późno na dopisanie ekranów do projektu. W zamian oferuje mieszkańcom krzewy

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 17-18 sierpnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 17-18 sierpnia 1 0

Wydarzeniem weekendu będzie pierwszy, domowy mecz Motoru Lublin w nowym sezonie. W sobotę o godz. 19 piłkarze Mariusza Sawy podejmują Sołę Oświęcim

Kura, rzemieślnicy i koncerty. Dzisiaj startuje Jarmark Jagielloński
galeria

Kura, rzemieślnicy i koncerty. Dzisiaj startuje Jarmark Jagielloński 0 4

Koniec z parkowaniem na placu Zamkowym. Od dziś można tylko przejechać. Koniec ze spacerowaniem po Starym Mieście, bo trzeba się zatrzymać przy każdym straganie. Dla zainteresowanych szybkim dotarciem do konkretnego rzemieślnika jest plan stoisk.

Chmielaki 2018: Trzy dni piwnej imprezy [program, browary]
galeria

Chmielaki 2018: Trzy dni piwnej imprezy [program, browary] 0 1

Na scenie pojawi się Illusion, Łąki Łan, Mateusz Ziółko, Patryk Kumór, Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak, Marcin Januszkiewicz, Piotr Jaworski i Cezary Bojanowski. A do tego recital organowy i Jazz z Wami. Kolejne Chmielaki Krasnostawskie rozpoczną się już dzisiaj o godz. 17 symbolicznym zerwaniem pędu chmielu.

PiS chce władzy w sejmiku województwa. Listy kandydatów już gotowe
Wybory 2018

PiS chce władzy w sejmiku województwa. Listy kandydatów już gotowe 17 48

Wygrać wybory do sejmiku i zapewnić sobie samodzielne rządzenie – to cel, jaki przyświeca działaczom Prawa i Sprawiedliwości. Listy kandydatów są już gotowe i najprawdopodobniej zostaną ogłoszone na początku września

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 9

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 2

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 1 27

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 136 24

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 120 21

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 118 9

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!