Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 kwietnia 2008 r.
19:19
Edytuj ten wpis

Kto się wprowadzi do nowego Olimpu

0 7 A A

Na pewno będzie Marks&Spencer i KappAhl. Możliwe, że swój butik otworzy też Zara. Wiadomo już jakie sklepy znajdą się w galerii Mega Olimp.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Oprócz butików odzieżowych, będą salony z obuwiem, restauracje i sieciowa perfumeria - wylicza Tomasz Dębiec, zastępca dyrektora ds. marketingu w Przedsiębiorstwie Handlowo-Usługowo-Transportowym Transhurt Sp. z o.o., inwestora nowego obiektu.

Mega Olimp to czwarty etap rozbudowy sklepu. Nowa część powstaje na działce pomiędzy Aleją Spółdzielczości Pracy, a ulicą Bursaki. Budowany obiekt będzie połączony z istniejącą już galerią szklanym mostem. Wszystkie cztery części będą miały 90 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni .

Mega Olimp będzie miał cztery kondygnacje. Na najniższym poziomie znajdzie się podziemny parking na 800 aut, na kolejnym - hipermarket Leroy Merlin. Na następny wprowadzą się: krakowska sieć delikatesów Alma, sklepy odzieżowe i salony usługowe. Ostatnie piętro zarezerwowano dla butików, restauracji, kawiarni.

Na pewno w nowej galerii znajdzie się Empik. Łącznie z salonem w budowanym Felicity będzie to piąty punkt tej sieci w naszym mieście. Swoją obecność w nowej galerii zapowiedział też Mc Donalds, Bank Milenium i salon optyczny Vision Express.

Wiadomo już jakie marki odzieżowe znajdziemy otworzą tu swoje sklepy. Będzie butik Camaieu, Charles Voegele Mode z ubraniami dla pań, panów i dzieci, a także typowo damskie firmy Pabia i Molton. Swoje sklepy w Mega Olimpie otworzy firma specjalizująca się w ubraniach dla młodzieży - Blend of America, Moodo, Hause,
Big Star.

Oprócz tego będzie można zrobić zakupy w sklepach typowo dziecięcych: Smyku i 5-10-15. Będzie tez coś dla panów: La Vard i Sunset Suits. Branże obuwniczą będą reprezentowały salony Kazar, Tamaris, Humanic czy Ecco. Do tego będą sklepy z branży sportowej i turystycznej, perfumeria Sephora, butik z biżuterią i salon komputerowy.

To nie wszystko, bo z częścią najemców wciąż prowadzone są negocjacje. Niewykluczone, że w nowym Olimpie kupimy również ubrania firmy Zara.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anet / 17 listopada 2008 o 02:14
0
No mam nadzieję że Zara sie pojawi a i C&A nie powinno zabraknąć . To są super sklepy których brakuje w LUBLINIE.
Avatar
zenon banan / 11 maja 2008 o 08:08
0
max napisał:
z tymi zakładami przemysłowymi to ciężko może być...na hipermarkety popyt jest więc powstawać będą nadal. przemysł do inwestycji trzeba zachęcać-przyciągać(podatki/oplaty- niskie, infrastruktura techniczna) ale i to też moze byc problem..kwestia kto i jak rządzi (jakaś tam wizja rozwoju). taki wrocław ma mądrych rządzących ale tez ma inne położenie.a u nas to to jak sie zastanawiam to mało atutów.może bliskość wschodniej granicy, niższe koszty produkcji...w każdym razie nadzieja umiera ostatnia!


Co do zakładów przemysłowych to ich się nie buduje bo się nie opłaca produkować, nie chodzi o tylko o podatki i infrastrukturę techniczną. Nawet jeśli producent wyprodukuje coś i sprzeda po tej samej cenie co towar sprowadzony z rosji, ukrainy czy chin jego zysk jest znikommy. Trzeba zajmować się handlem, bo to przynosi korzyści.


Co do zakładów przemysłowych to ich się nie buduje bo się nie opłaca produkować, nie chodzi o tylko o podatki i infrastrukturę techniczną. Nawet jeśli producent wyprodukuje coś i sprzeda po tej samej cenie co towar sprowadzony z rosji, ukrainy czy chin jego zysk jest znikommy. Trzeba zajmować się handlem, bo to przynosi korzyści. rozwiń
Avatar
max / 21 kwietnia 2008 o 14:37
0
z tymi zakładami przemysłowymi to ciężko może być...na hipermarkety popyt jest więc powstawać będą nadal. przemysł do inwestycji trzeba zachęcać-przyciągać(podatki/oplaty- niskie, infrastruktura techniczna) ale i to też moze byc problem..kwestia kto i jak rządzi (jakaś tam wizja rozwoju). taki wrocław ma mądrych rządzących ale tez ma inne położenie.a u nas to to jak sie zastanawiam to mało atutów.może bliskość wschodniej granicy, niższe koszty produkcji...w każdym razie nadzieja umiera ostatnia!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2008 o 11:17
0
et63y6y napisał:
NIECH BUDUJA TYLKO PO CO???W TYM WSCHODNIM=RYDZYKOWYM MIEŚCIE NIE MA PRACY, OSTATNIE ZAKŁADY PADŁY VIDE CUKROWNIA!!NIC NOWEGO POD KĄTEM MIEJSC PRACY NIE POWSTAJE!!LUDZIE AKTYWNI I Z POMYSŁEM, UCIEKLI DO INNYCH MIAST ALBO ZA GRANICĘ!!!ZOSTAŁA BANDA NIEUDOLNYCH URZĘDNIKÓW!!PALAZA W WEEKEND PEŁNA LUDZI ALE KUPUJE ILE:2%, 3%???CHA,CHA???!!GALA PIĘKNĄ GALERIĘ WYBUDOWANO, KREDYTY WZIELI PRZESI NA INWESTYCJĘ I CO W WEEKEND PUSTKI I WIATR HULA..!!!A CENY NAWET NA KIESZEŃ WARSZAWKI WYSOKIE!!!DRWIĘ ALE PO CO TAKIE INWESTYCJE JAK TU NIE MA KOMU KUPOWAĆ TYM MIESCIE!!!

Ja się z tobą po części zgadzam. Nie jestem za tym żeby nie budować nowych obiektów, ale w Lublinie jest od groma hipermarketów, co rusz to powstają nowe domy handlowe itp. Jeżeli liczba miejsc pracy nie będzie wzrastać, płacę będą stały w miejscu to ludzi nie będzie stać na kupowanie. Więc dobrze kolego piszesz że najpierw przydałoby się trochę innych obiektów, typu zakłady produkcyjne.

Ja się z tobą po części zgadzam. Nie jestem za tym żeby nie budować nowych obiektów, ale w Lublinie jest od groma hipermarketów, co rusz to powstają nowe domy handlowe itp. Jeżeli liczba miejsc pracy nie będzie wzrastać, płacę będą stały w miejscu to ludzi nie będzie stać na kupowanie. Więc dobrze kolego piszesz że najpierw przydałoby się trochę innych obiektów, typu zakłady produkcyjne. rozwiń
Avatar
Maggie / 21 kwietnia 2008 o 10:48
0
Bardzo dobrze, że wprowadzają nowe marki. Do tej pory Lublinianie mogli sobie ciuchy niektórych marek kupić jedynie za pomocą Allegro. Czyli totalne zacofanie. W tej chwili będzie lepiej. No i Leroy Merlin który był we wszystkich dużych miastach oprócz naszego. To daje szansę na rozwój Lublina a przede wszystkim dużo nowych miejsc pracy. Już teraz brakuje pracowników bo butików, mc donaldów itp itd. Więc może konkurencja zmusi pracodawców do podwyższania wynagrodzeń. OBY
Bardzo dobrze, że wprowadzają nowe marki. Do tej pory Lublinianie mogli sobie ciuchy niektórych marek kupić jedynie za pomocą Allegro. Czyli totalne zacofanie. W tej chwili będzie lepiej. No i Leroy Merlin który był we wszystkich dużych miastach oprócz naszego. To daje szansę na rozwój Lublina a przede wszystkim dużo nowych miejsc pracy. Już teraz brakuje pracowników bo butików, mc donaldów itp itd. Więc może konkurencja zmusi pracodawców do podwyższania wynagrodzeń. OBY rozwiń
Avatar
marla / 21 kwietnia 2008 o 10:08
0
to według ciebie najlepiej zakopać op ziemię lublin a najlepiej całą Lubelszczyznę,i mieć święty spokój???Bo takie komentarze świadczą tylko i wyłącznie o twojej inteligencji...dajcie szanse a nie wiecznie krytykujecie...Lubelszczyzna to jest część Polskie czy tego chcecie czy nie,a jak wam nie pasuje to nikt wam nie karze zaglądać w te strony...żyjcie swoim życiem...a my lubelaki wam jeszcze pokażemy.
Avatar
et63y6y / 21 kwietnia 2008 o 08:06
0
NIECH BUDUJA TYLKO PO CO???W TYM WSCHODNIM=RYDZYKOWYM MIEŚCIE NIE MA PRACY, OSTATNIE ZAKŁADY PADŁY VIDE CUKROWNIA!!NIC NOWEGO POD KĄTEM MIEJSC PRACY NIE POWSTAJE!!LUDZIE AKTYWNI I Z POMYSŁEM, UCIEKLI DO INNYCH MIAST ALBO ZA GRANICĘ!!!ZOSTAŁA BANDA NIEUDOLNYCH URZĘDNIKÓW!!PALAZA W WEEKEND PEŁNA LUDZI ALE KUPUJE ILE:2%, 3%???CHA,CHA???!!GALA PIĘKNĄ GALERIĘ WYBUDOWANO, KREDYTY WZIELI PRZESI NA INWESTYCJĘ I CO W WEEKEND PUSTKI I WIATR HULA..!!!A CENY NAWET NA KIESZEŃ WARSZAWKI WYSOKIE!!!DRWIĘ ALE PO CO TAKIE INWESTYCJE JAK TU NIE MA KOMU KUPOWAĆ TYM MIESCIE!!!
NIECH BUDUJA TYLKO PO CO???W TYM WSCHODNIM=RYDZYKOWYM MIEŚCIE NIE MA PRACY, OSTATNIE ZAKŁADY PADŁY VIDE CUKROWNIA!!NIC NOWEGO POD KĄTEM MIEJSC PRACY NIE POWSTAJE!!LUDZIE AKTYWNI I Z POMYSŁEM, UCIEKLI DO INNYCH MIAST ALBO ZA GRANICĘ!!!ZOSTAŁA BANDA NIEUDOLNYCH URZĘDNIKÓW!!PALAZA W WEEKEND PEŁNA LUDZI ALE KUPUJE ILE:2%, 3%???CHA,CHA???!!GALA PIĘKNĄ GALERIĘ WYBUDOWANO, KREDYTY WZIELI PRZESI NA INWESTYCJĘ I CO W WEEKEND PUSTKI I WIATR HULA..!!!A CENY NAWET NA KIESZEŃ WARSZAWKI WYSOKIE!&... rozwiń
Avatar
Anet / 17 listopada 2008 o 02:14
0
No mam nadzieję że Zara sie pojawi a i C&A nie powinno zabraknąć . To są super sklepy których brakuje w LUBLINIE.
Avatar
zenon banan / 11 maja 2008 o 08:08
0
max napisał:
z tymi zakładami przemysłowymi to ciężko może być...na hipermarkety popyt jest więc powstawać będą nadal. przemysł do inwestycji trzeba zachęcać-przyciągać(podatki/oplaty- niskie, infrastruktura techniczna) ale i to też moze byc problem..kwestia kto i jak rządzi (jakaś tam wizja rozwoju). taki wrocław ma mądrych rządzących ale tez ma inne położenie.a u nas to to jak sie zastanawiam to mało atutów.może bliskość wschodniej granicy, niższe koszty produkcji...w każdym razie nadzieja umiera ostatnia!


Co do zakładów przemysłowych to ich się nie buduje bo się nie opłaca produkować, nie chodzi o tylko o podatki i infrastrukturę techniczną. Nawet jeśli producent wyprodukuje coś i sprzeda po tej samej cenie co towar sprowadzony z rosji, ukrainy czy chin jego zysk jest znikommy. Trzeba zajmować się handlem, bo to przynosi korzyści.


Co do zakładów przemysłowych to ich się nie buduje bo się nie opłaca produkować, nie chodzi o tylko o podatki i infrastrukturę techniczną. Nawet jeśli producent wyprodukuje coś i sprzeda po tej samej cenie co towar sprowadzony z rosji, ukrainy czy chin jego zysk jest znikommy. Trzeba zajmować się handlem, bo to przynosi korzyści. rozwiń
Avatar
max / 21 kwietnia 2008 o 14:37
0
z tymi zakładami przemysłowymi to ciężko może być...na hipermarkety popyt jest więc powstawać będą nadal. przemysł do inwestycji trzeba zachęcać-przyciągać(podatki/oplaty- niskie, infrastruktura techniczna) ale i to też moze byc problem..kwestia kto i jak rządzi (jakaś tam wizja rozwoju). taki wrocław ma mądrych rządzących ale tez ma inne położenie.a u nas to to jak sie zastanawiam to mało atutów.może bliskość wschodniej granicy, niższe koszty produkcji...w każdym razie nadzieja umiera ostatnia!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2008 o 11:17
0
et63y6y napisał:
NIECH BUDUJA TYLKO PO CO???W TYM WSCHODNIM=RYDZYKOWYM MIEŚCIE NIE MA PRACY, OSTATNIE ZAKŁADY PADŁY VIDE CUKROWNIA!!NIC NOWEGO POD KĄTEM MIEJSC PRACY NIE POWSTAJE!!LUDZIE AKTYWNI I Z POMYSŁEM, UCIEKLI DO INNYCH MIAST ALBO ZA GRANICĘ!!!ZOSTAŁA BANDA NIEUDOLNYCH URZĘDNIKÓW!!PALAZA W WEEKEND PEŁNA LUDZI ALE KUPUJE ILE:2%, 3%???CHA,CHA???!!GALA PIĘKNĄ GALERIĘ WYBUDOWANO, KREDYTY WZIELI PRZESI NA INWESTYCJĘ I CO W WEEKEND PUSTKI I WIATR HULA..!!!A CENY NAWET NA KIESZEŃ WARSZAWKI WYSOKIE!!!DRWIĘ ALE PO CO TAKIE INWESTYCJE JAK TU NIE MA KOMU KUPOWAĆ TYM MIESCIE!!!

Ja się z tobą po części zgadzam. Nie jestem za tym żeby nie budować nowych obiektów, ale w Lublinie jest od groma hipermarketów, co rusz to powstają nowe domy handlowe itp. Jeżeli liczba miejsc pracy nie będzie wzrastać, płacę będą stały w miejscu to ludzi nie będzie stać na kupowanie. Więc dobrze kolego piszesz że najpierw przydałoby się trochę innych obiektów, typu zakłady produkcyjne.

Ja się z tobą po części zgadzam. Nie jestem za tym żeby nie budować nowych obiektów, ale w Lublinie jest od groma hipermarketów, co rusz to powstają nowe domy handlowe itp. Jeżeli liczba miejsc pracy nie będzie wzrastać, płacę będą stały w miejscu to ludzi nie będzie stać na kupowanie. Więc dobrze kolego piszesz że najpierw przydałoby się trochę innych obiektów, typu zakłady produkcyjne. rozwiń
Avatar
Maggie / 21 kwietnia 2008 o 10:48
0
Bardzo dobrze, że wprowadzają nowe marki. Do tej pory Lublinianie mogli sobie ciuchy niektórych marek kupić jedynie za pomocą Allegro. Czyli totalne zacofanie. W tej chwili będzie lepiej. No i Leroy Merlin który był we wszystkich dużych miastach oprócz naszego. To daje szansę na rozwój Lublina a przede wszystkim dużo nowych miejsc pracy. Już teraz brakuje pracowników bo butików, mc donaldów itp itd. Więc może konkurencja zmusi pracodawców do podwyższania wynagrodzeń. OBY
Bardzo dobrze, że wprowadzają nowe marki. Do tej pory Lublinianie mogli sobie ciuchy niektórych marek kupić jedynie za pomocą Allegro. Czyli totalne zacofanie. W tej chwili będzie lepiej. No i Leroy Merlin który był we wszystkich dużych miastach oprócz naszego. To daje szansę na rozwój Lublina a przede wszystkim dużo nowych miejsc pracy. Już teraz brakuje pracowników bo butików, mc donaldów itp itd. Więc może konkurencja zmusi pracodawców do podwyższania wynagrodzeń. OBY rozwiń
Avatar
marla / 21 kwietnia 2008 o 10:08
0
to według ciebie najlepiej zakopać op ziemię lublin a najlepiej całą Lubelszczyznę,i mieć święty spokój???Bo takie komentarze świadczą tylko i wyłącznie o twojej inteligencji...dajcie szanse a nie wiecznie krytykujecie...Lubelszczyzna to jest część Polskie czy tego chcecie czy nie,a jak wam nie pasuje to nikt wam nie karze zaglądać w te strony...żyjcie swoim życiem...a my lubelaki wam jeszcze pokażemy.
Avatar
et63y6y / 21 kwietnia 2008 o 08:06
0
NIECH BUDUJA TYLKO PO CO???W TYM WSCHODNIM=RYDZYKOWYM MIEŚCIE NIE MA PRACY, OSTATNIE ZAKŁADY PADŁY VIDE CUKROWNIA!!NIC NOWEGO POD KĄTEM MIEJSC PRACY NIE POWSTAJE!!LUDZIE AKTYWNI I Z POMYSŁEM, UCIEKLI DO INNYCH MIAST ALBO ZA GRANICĘ!!!ZOSTAŁA BANDA NIEUDOLNYCH URZĘDNIKÓW!!PALAZA W WEEKEND PEŁNA LUDZI ALE KUPUJE ILE:2%, 3%???CHA,CHA???!!GALA PIĘKNĄ GALERIĘ WYBUDOWANO, KREDYTY WZIELI PRZESI NA INWESTYCJĘ I CO W WEEKEND PUSTKI I WIATR HULA..!!!A CENY NAWET NA KIESZEŃ WARSZAWKI WYSOKIE!!!DRWIĘ ALE PO CO TAKIE INWESTYCJE JAK TU NIE MA KOMU KUPOWAĆ TYM MIESCIE!!!
NIECH BUDUJA TYLKO PO CO???W TYM WSCHODNIM=RYDZYKOWYM MIEŚCIE NIE MA PRACY, OSTATNIE ZAKŁADY PADŁY VIDE CUKROWNIA!!NIC NOWEGO POD KĄTEM MIEJSC PRACY NIE POWSTAJE!!LUDZIE AKTYWNI I Z POMYSŁEM, UCIEKLI DO INNYCH MIAST ALBO ZA GRANICĘ!!!ZOSTAŁA BANDA NIEUDOLNYCH URZĘDNIKÓW!!PALAZA W WEEKEND PEŁNA LUDZI ALE KUPUJE ILE:2%, 3%???CHA,CHA???!!GALA PIĘKNĄ GALERIĘ WYBUDOWANO, KREDYTY WZIELI PRZESI NA INWESTYCJĘ I CO W WEEKEND PUSTKI I WIATR HULA..!!!A CENY NAWET NA KIESZEŃ WARSZAWKI WYSOKIE!&... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kobieta wynajęła znajomej mieszkanie, a ta z wdzięczności... ją okradła

Kobieta wynajęła znajomej mieszkanie, a ta z wdzięczności... ją okradła 1 0

46-latka nadużyła gościnności swojej znajomej. Z wynajmowanego od niej mieszkania ukradła pieniądze, biżuterię i akcesoria komputerowe. Teraz odpowie przed sądem.

W weekendy w Lublinie pojedzie więcej nocnych autobusów

W weekendy w Lublinie pojedzie więcej nocnych autobusów 0 0

Już w tym tygodniu zmieni się rozkład jazdy nocnych linii autobusowych N1, N2 i N3.

Wybuch gazu w kamienicy na Starym Mieście w Lublinie. Lokatorzy nadal nie mogą tu wrócić

Wybuch gazu w kamienicy na Starym Mieście w Lublinie. Lokatorzy nadal nie mogą tu wrócić 1 0

Uszkodzona po wybuchu gazu staromiejska kamienica przy ul. Rybnej przejdzie gruntowny remont pod nadzorem konserwatora zabytków. Miasto zarezerwowało już pieniądze na projekt przebudowy. Konieczna jest naprawa dachu i wymiana zalanych stropów.

Po wichurach w Lubelskiem. Drzewo przygniotło samochód, w środku jechało czterech mężczyzn

Po wichurach w Lubelskiem. Drzewo przygniotło samochód, w środku jechało czterech mężczyzn 4 5

Volkswagen, który w poniedziałek rano przejeżdżał ul. Piwną w Chełmie, został przygnieciony przez drzewo. Jeden z pasażerów trafił ranny do szpitala.

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta 0 8

Pomysły na wykorzystanie nowych technologii w życiu miasta przedstawiał we wtorek poseł Jakub Kulesza, kandydat na prezydenta Lublina z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków
film

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków 0 2

Kwartet smyczkowy OFF and BACH przygrywał na otwarciu zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Lubartowie. Największa inwestycja w historii miasta kosztowała ponad 58 mln zł.

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu 0

Zależy ci na tym, aby twoja skóra zachowała młodość na dłużej? W takim razie odpowiednia pielęgnacja skóry to za mało – oprócz niej warto skorzystać z zabiegów mezoterapii, dzięki którym możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty. Na czym dokładnie polega mezoterapia i ile musimy za nią zapłacić?

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani 12 2

Zatrzymano dwóch dilerów narkotyków, którzy mają być powiązani ze śmiercią młodych ludzi w Biskupicach. 17-latka i jej chłopak zmarli najprawdopodobniej po przedawkowaniu środków odurzających – ustalili śledczy. Nie wykluczają, że były to dopalacze.

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim 2 6

UMCS ma poważny problem z budową nowych siedzib Wydziału Politologii i Instytutu Psychologii. Do przetargu na roboty budowlane stanęły cztery firmy, ale wszystkie oferty przekraczają kwotę, którą gotowa jest wydać uczelnia.

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie
7 grudnia 2018, 18:00

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku zespół Coma świętuje swoje XX-lecie. Z tej okazji formacja wyruszyła w urodzinową trasę koncertową, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 7 grudnia o godz. 18 w klubie Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19).

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów
galeria

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów 9 24

Jarosław Sachajko to lider w liczbie wystąpień na posiedzeniach Sejmu (240) i złożonych interpelacji (707). Na przeciwległym biegunie jest Sylwester Tułajew, który na swoim koncie ma zaledwie 5 interpelacji.

Tak będą wyglądać nowe dowody osobiste. Jest już wzór
galeria

Tak będą wyglądać nowe dowody osobiste. Jest już wzór 0 4

Wiosną 2019 r. ma się zmienić wygląd dowodu osobistego> Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pokazało jego wzór.

Lubelskie: 13-latek na motorowerze wjechał wprost pod samochód
galeria

Lubelskie: 13-latek na motorowerze wjechał wprost pod samochód 11 1

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 17 między miejscowościami Andrzejówka i Bukowa (pow. biłgorajski).

Zderzenie toyoty i skody na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie
galeria

Zderzenie toyoty i skody na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie 4 3

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 8 na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie.

"Bezczelny koniec lata" w Just Crafted
30 września 2018, 19:00

"Bezczelny koniec lata" w Just Crafted 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 30 września o godz. 19 w Just Crafted (ul. Cicha 2) odbędzie się pokaz krótkich form improwizowanych w wykonaniu Teatru Bezczelny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!