Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 grudnia 2012 r.
16:22
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin ma już certyfikat. Otwarcie w poniedziałek

0 21 A A
 Prezydent Miasta Krzysztof Żuk wraz z Prezesem Portu Lotniczego Lublin Grzegorzem Muszyńskim odebra
Prezydent Miasta Krzysztof Żuk wraz z Prezesem Portu Lotniczego Lublin Grzegorzem Muszyńskim odebra

Port Lotniczy Lublin otrzymał w środę certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego dla lotniska w Świdniku. W poniedziałek odbędzie się uroczyste otwarcie portu i pierwszy lot.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To niezbędny dokument, by lotnisko zaczęło działać. – Potwierdzam, że Urząd Lotnictwa Cywilnego wydał certyfikat dla Portu Lotniczego Lublin – mówi Karina Lisowska z biura prasowego ULC. – To już finalny etap formalności, w który obie strony włożyły naprawdę dużo pracy. Bardzo się cieszymy, że wszystko się udało.

Certyfikat odebrali w Warszawie prezydent Lublina Krzysztof Żuk i zarząd portu. – Certyfikat otrzymaliśmy tak, jak zaplanowaliśmy. Wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem – mówi Krzysztof Żuk (Lublin to główny akcjonariusz portu). – W poniedziałek otwieramy lotnisko. Odbędzie się też pierwszy lot.

- Certyfikat potwierdza, że zweryfikowano dokumentację lotniska, sprawdzono przygotowanie personelu, procedury oraz wyposażenie techniczne portu lotniczego - mówi Piotr Jankowski, rzecznik PLL. - Prezes ULC tym samym potwierdził, że lotnisko jest przygotowane do bezpiecznego wykonywania operacji lotniczych oraz że lotnisko objęte jest nadzorem ze strony urzędu.

Do zamknięcia formalności potrzebne są jeszcze dwa dokumenty: zezwolenie na zarządzanie lotniskiem użytku publicznego oraz zatwierdzenie opłat lotniskowych. – Wydamy je do końca tego tygodnia – mówi Lisowska. – A w poniedziałek wybieramy się na otwarcie lotniska.

Uroczystość w Świdniku zaplanowano na poniedziałkowy poranek. Niezależnie od tego, czy przyjedzie na nią prezydent RP Bronisław Komorowski, czy nie.

– Czekamy na potwierdzenie obecności pana prezydenta i spodziewamy się, że możemy je otrzymać w ostatniej chwili – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta Lublina. – W żaden sposób nie wpływa to na przygotowania do otwarcia lotniska, które na pewno odbędzie w poniedziałek rano.

Po oficjalnym otwarciu pierwsi pasażerowie odlecą ze Świdnika.

– Samolot linii Ryanair wyląduje w Świdniku o godzinie 13.40, a do Londynu (Stansted) odleci 25 minut później, o godzinie 14.05 – mówi Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

Następnego dnia w Świdniku wylądują samoloty linii WizzAir, które zabiorą pasażerów do Londynu (Luton) i do Oslo (Sandefjord Torp).

W poniedziałek pod sam terminal dojedziemy już szynobusem.

Harmonogram lotów

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MB / 14 grudnia 2012 r. o 16:24
0
Ja mogę jechać
Avatar
prosto_w _oczy / 13 grudnia 2012 r. o 11:55
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355365546' post='708605']
... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
[/quote]Czy do waści piję, że mówisz na zdrowie?! Kolejny bełkot, godny swego autora. Kolejny "fachowiec" od siedmiu boleści. Następny dyletant zaśmiecający to forum swymi pseudonaukowymi "dywagacjami". Nikt, nic i nigdy takich głupków nie zadowoli, nie zaspokoi. Zawsze dla nich będzie nie tak, nie tu, nie tędy. Na szczęście "psy szczekają, karawana idzie dalej".
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355365546' post='708605']
... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
[/quote]Czy do waści piję, że mówisz na zdrowie?! Kolejny... rozwiń
Avatar
d. / 13 grudnia 2012 r. o 11:49
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355365546' post='708605']
... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
[/quote]
Zobaczymy czy bubel , drogi Panie .
Co ma PO do lotniska ile lat trwaly przygotowania .
Pamietam swidnickie lotnisko jeszcze z czasow 80- tych , obok bylo pole manewrowe , tam zdawalam na prawwo jazdy .
Jestem DUMNA ,ZE W KONCU LUBLIN I SWIDNIK BEDZIE WIDOCZNY NA MAPIE EUROPY .
WSTYD MI ZA TYCH CO MIESZAJA DO TEGO POLITYCZNE FANABERIE
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355365546' post='708605']
... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
[/quote]
Zobaczymy czy bubel , drogi Panie .
Co m... rozwiń
Avatar
D. / 13 grudnia 2012 r. o 11:40
0
[quote name='bilans' timestamp='1355336057' post='708456']
niestety będziemy dokładali z własnych kieszeni,nie buduje się lotnisk dla picu,poklasku,POparcia(bo ładne nowoczesne i chwalone)czy dla grupki emigrantów,wygnańców,POlityków a sezonowo dla nowobogackich na wczasy- w budżecie ,ekonomii,gospodarności liczy się bowiem bilans ,zysk - a takie osiągają tylko duże lotniska w Polsce z obrotami min.1mln. pasażerów rocznie(W-wa,K-ów,P-ań,W-aw,G-sk),gdy reszta i miasta porównywalne np.Szczecin,Bydgoszcz-250 000p.r.,Rzeszów 500 000+cargo z 5,6 strategicznymi dużymi firmami -pompują miliony rocznie przynosząc straty.Lublin max.planowany pułap 300 000orotu pasażerów? -z czego ,za mała ilość rejsów,cargo brak(bo poza WSK handel czym -chmiel,maliny,cukier?)turyści do nas nie przylecą z Egiptu,Turcji,Bułgarii czy krajowi(brak konkurencyjnej, taniej alterenatywy dla pkp,auta-drogi Lot tu dominuje)POtenjalnych inwestorów poza lotniskiem?,ulgami-interesuje tania siła robocza-której nie stać będzie na latanie Po świecie..Lotnisko wybudowane z naszych podatków jako sp.z.u.Skarbu Państwa do którego będziemy dokładać miliony -zamiast inwestować w mosty,drogi-realną komunikację z zach.Polską,firmy,realne potrzeby regionu a nie marnotrawić nasze podatki...
[/quote]

Zapomnial szanowny Pan dodac ,ze wlasnie otwierana jest droga szybkiego ruchu z Piask do Kurowa .I nie z pieniaedzy podatnikow tylko z pieniedzy Unijnych . Wiem to z pierwszej reki .
Na dodatek jesli Panu nie oplaca sie latac samolotem prosze przesiasc sie na furmanke ..taniej bedzie .Mnie cieszy fakt ,ze w koncu Polska B ma swoje lotnisko , oczywiscie jest jeszcze wiele do zrobienia ale to pestka.Czy zgodza sie ze mna lublinanie ,ze w koncu na swieta moga przyleciec do swoich rodzin samolotem , cena paliwa jest drogi Panie tak wysoka ,ze wielu osob nie stac bylo na przyjazd do Polski.
Cieszmy sie z tego co mamy a polityka i rzad nie ma tu nic do rzeczy .
Biadolenie , biadolenie skad ja to znam ?
[quote name='bilans' timestamp='1355336057' post='708456']
niestety będziemy dokładali z własnych kieszeni,nie buduje się lotnisk dla picu,poklasku,POparcia(bo ładne nowoczesne i chwalone)czy dla grupki emigrantów,wygnańców,POlityków a sezonowo dla nowobogackich na wczasy- w budżecie ,ekonomii,gospodarności liczy się bowiem bilans ,zysk - a takie osiągają tylko duże lotniska w Polsce z obrotami min.1mln. pasażerów rocznie(W-wa,K-ów,P-ań,W-aw,G-sk),gdy reszta i miasta porównywalne np.Szczecin,Bydgoszcz-250 000p.r... rozwiń
Avatar
Mirek / 13 grudnia 2012 r. o 09:23
0
Kto jedzie obejrzeć I lot i lądowanie. Ja uwielbiam samoloty (spotter) i szukam chętnych .A tak na marginesie- jaka jest trasa tego samolotu. Nad Felinem, Głuskiem, Świdnikiem ?Kto chętny ?
Avatar
haha / 13 grudnia 2012 r. o 08:58
0
za pruszona to dopiero był rozwój że hoho prawda [color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~bilans~[/background][/size][/font][/color], [color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~Jan~, [/background][/size][/font][/color][color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~S Y L W E S T E R~ i [/background][/size][/font][/color][color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~Josef~ ? [/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]pisuary od rana płaczą że lepiej byłoby gdyby było gorzej [/font][/color]
za pruszona to dopiero był rozwój że hoho prawda [color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~bilans~[/background][/size][/font][/color], [color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~Jan~, [/background][/size][/font][/color][color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~S Y L W E S T E R~ i [/background][/size][/font][/color][color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~Josef~ ? ... rozwiń
Avatar
LU / 13 grudnia 2012 r. o 08:51
0
[quote name='Jan' timestamp='1355343462' post='708528']
To lotnisko to wielki niewypał i z pewnością deficytowa inwestycja. Będzie dreenował budżet miasta i zablokuje rozwój regionu. Ogólnie D_U_P_A.
[/quote]

Czego Jaś się nie nauczył, to i Jan nie będzie umiał. NIe ma to jak dobra informacja i gul skacze od rana.... kurcze a było tak blisko i mogło się nie udać...
LU
Avatar
herbatnik / 13 grudnia 2012 r. o 08:36
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355364845' post='708604']
--------------------------------- NAQSTĘPNY POLSKI BUBEL !------------------------------------------------------- Absolutnie, jestem rodowitym Lublinianinem ale już na to lotnisko mówię lotnisko świdnickie gdyż wybudowa no to lotnisko "najmniejszym" kosztem nie zachowując standartu przynajmniej europejskiego!. Pytanie pozostaje Dlaczego posłużono się standartem niedoszłego lotniska w... Niedżwiadzie !. Lotnisko winno być gotowe na przyjęcie wszystkich rodzai samolotów a także w razie wojny dla lotnictwa wojskowego !. A Oni wybudowali jak Dworzec PKS w powiatowej mieścinie i teraz Lublin będzie utrzymywał "bubla" !.Jeszcze raz powtarzam; wybudować lotnisko w Lublinie i liczyć tylko na loty Mieszkańców Lublina to śmieszny poro niony pomysł (sic?). Mieszkańcy New York , Miami , Los Angeles , Frankfurtu czy Londynu by poupadli ze śmiechu na podłogę aby ktoś liczył tylko na Mieszkańców tych miast . Buduje się odrazu tzw.Lotnisko ro tacyjne czyli TRANSFER i wtedy lotnisko zarabia na siebie bez problemów . Turyści którzy latają samolo tami to niektóre miasta znają tylko z lotnisk, bo tylko robią transfer na następny samolot i miasta nawet nie widzą. To samo i w Lublinie lotnisko byłoby Transferem w dalszej podróży. Nie liczcie na podróże Lublinian bo w Lublinie BEZROBOCIE i Ludzie pojadą busem czy PKP bo taniej . Zróbcie rekonstrukcje powiększe nia i wydłużenia pasów startowych i obok niech stanie Hotel dla podróżnych Transferu . Zrócie to lotni sko klasy europejskiej to wtedy Lublin nie będzie zmuszany do utrzymania "bubla" ani do podróżowania ty mi "tanimi gratami" !. Powodzenia . Zróbcie rekonstrukcje tego "bubla" !.
[/quote]


hahaha.
dobre. naprawdę dobre.
pośmiałem się z rana.

Lublin, lotnisko regionalne, dopiero co powstałe, portem przesiadkowym. buahahaha
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355364845' post='708604']
--------------------------------- NAQSTĘPNY POLSKI BUBEL !------------------------------------------------------- Absolutnie, jestem rodowitym Lublinianinem ale już na to lotnisko mówię lotnisko świdnickie gdyż wybudowa no to lotnisko "najmniejszym" kosztem nie zachowując standartu przynajmniej europejskiego!. Pytanie pozostaje Dlaczego posłużono się standartem niedoszłego lotniska w... Niedżwiadzie !. Lotnisko... rozwiń
Avatar
Josef / 13 grudnia 2012 r. o 08:35
0
Rozkłady jazdy wiszą także na dworcach kolejowych na Śląsku,a ludzie nie mają czym jechać.Jest totalny bałagan już w kraju.Władza nie panuje nad sytuacją.Lot pada.Co tu pokazywać rozkład jazdy lotów???To jeszcze się nie zaczęło ,a może już się skończyć!!!Złodzieje już nas rozkradli.Trzeba się organizować,to nic nie pomoże.Rocznica stanu wojennego jest sygnałem do działania!
Avatar
S Y L W E S T E R / 13 grudnia 2012 r. o 03:25
0
[quote name='prosto_w _oczy' timestamp='1355337281' post='708475']
Idź się leczyc, mądralo. I uczyc - poprawnej pisowni i stylistyki.
[/quote]... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
Avatar
MB / 14 grudnia 2012 r. o 16:24
0
Ja mogę jechać
Avatar
prosto_w _oczy / 13 grudnia 2012 r. o 11:55
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355365546' post='708605']
... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
[/quote]Czy do waści piję, że mówisz na zdrowie?! Kolejny bełkot, godny swego autora. Kolejny "fachowiec" od siedmiu boleści. Następny dyletant zaśmiecający to forum swymi pseudonaukowymi "dywagacjami". Nikt, nic i nigdy takich głupków nie zadowoli, nie zaspokoi. Zawsze dla nich będzie nie tak, nie tu, nie tędy. Na szczęście "psy szczekają, karawana idzie dalej".
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355365546' post='708605']
... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
[/quote]Czy do waści piję, że mówisz na zdrowie?! Kolejny... rozwiń
Avatar
d. / 13 grudnia 2012 r. o 11:49
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355365546' post='708605']
... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
[/quote]
Zobaczymy czy bubel , drogi Panie .
Co ma PO do lotniska ile lat trwaly przygotowania .
Pamietam swidnickie lotnisko jeszcze z czasow 80- tych , obok bylo pole manewrowe , tam zdawalam na prawwo jazdy .
Jestem DUMNA ,ZE W KONCU LUBLIN I SWIDNIK BEDZIE WIDOCZNY NA MAPIE EUROPY .
WSTYD MI ZA TYCH CO MIESZAJA DO TEGO POLITYCZNE FANABERIE
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355365546' post='708605']
... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
[/quote]
Zobaczymy czy bubel , drogi Panie .
Co m... rozwiń
Avatar
D. / 13 grudnia 2012 r. o 11:40
0
[quote name='bilans' timestamp='1355336057' post='708456']
niestety będziemy dokładali z własnych kieszeni,nie buduje się lotnisk dla picu,poklasku,POparcia(bo ładne nowoczesne i chwalone)czy dla grupki emigrantów,wygnańców,POlityków a sezonowo dla nowobogackich na wczasy- w budżecie ,ekonomii,gospodarności liczy się bowiem bilans ,zysk - a takie osiągają tylko duże lotniska w Polsce z obrotami min.1mln. pasażerów rocznie(W-wa,K-ów,P-ań,W-aw,G-sk),gdy reszta i miasta porównywalne np.Szczecin,Bydgoszcz-250 000p.r.,Rzeszów 500 000+cargo z 5,6 strategicznymi dużymi firmami -pompują miliony rocznie przynosząc straty.Lublin max.planowany pułap 300 000orotu pasażerów? -z czego ,za mała ilość rejsów,cargo brak(bo poza WSK handel czym -chmiel,maliny,cukier?)turyści do nas nie przylecą z Egiptu,Turcji,Bułgarii czy krajowi(brak konkurencyjnej, taniej alterenatywy dla pkp,auta-drogi Lot tu dominuje)POtenjalnych inwestorów poza lotniskiem?,ulgami-interesuje tania siła robocza-której nie stać będzie na latanie Po świecie..Lotnisko wybudowane z naszych podatków jako sp.z.u.Skarbu Państwa do którego będziemy dokładać miliony -zamiast inwestować w mosty,drogi-realną komunikację z zach.Polską,firmy,realne potrzeby regionu a nie marnotrawić nasze podatki...
[/quote]

Zapomnial szanowny Pan dodac ,ze wlasnie otwierana jest droga szybkiego ruchu z Piask do Kurowa .I nie z pieniaedzy podatnikow tylko z pieniedzy Unijnych . Wiem to z pierwszej reki .
Na dodatek jesli Panu nie oplaca sie latac samolotem prosze przesiasc sie na furmanke ..taniej bedzie .Mnie cieszy fakt ,ze w koncu Polska B ma swoje lotnisko , oczywiscie jest jeszcze wiele do zrobienia ale to pestka.Czy zgodza sie ze mna lublinanie ,ze w koncu na swieta moga przyleciec do swoich rodzin samolotem , cena paliwa jest drogi Panie tak wysoka ,ze wielu osob nie stac bylo na przyjazd do Polski.
Cieszmy sie z tego co mamy a polityka i rzad nie ma tu nic do rzeczy .
Biadolenie , biadolenie skad ja to znam ?
[quote name='bilans' timestamp='1355336057' post='708456']
niestety będziemy dokładali z własnych kieszeni,nie buduje się lotnisk dla picu,poklasku,POparcia(bo ładne nowoczesne i chwalone)czy dla grupki emigrantów,wygnańców,POlityków a sezonowo dla nowobogackich na wczasy- w budżecie ,ekonomii,gospodarności liczy się bowiem bilans ,zysk - a takie osiągają tylko duże lotniska w Polsce z obrotami min.1mln. pasażerów rocznie(W-wa,K-ów,P-ań,W-aw,G-sk),gdy reszta i miasta porównywalne np.Szczecin,Bydgoszcz-250 000p.r... rozwiń
Avatar
Mirek / 13 grudnia 2012 r. o 09:23
0
Kto jedzie obejrzeć I lot i lądowanie. Ja uwielbiam samoloty (spotter) i szukam chętnych .A tak na marginesie- jaka jest trasa tego samolotu. Nad Felinem, Głuskiem, Świdnikiem ?Kto chętny ?
Avatar
haha / 13 grudnia 2012 r. o 08:58
0
za pruszona to dopiero był rozwój że hoho prawda [color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~bilans~[/background][/size][/font][/color], [color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~Jan~, [/background][/size][/font][/color][color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~S Y L W E S T E R~ i [/background][/size][/font][/color][color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~Josef~ ? [/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]pisuary od rana płaczą że lepiej byłoby gdyby było gorzej [/font][/color]
za pruszona to dopiero był rozwój że hoho prawda [color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~bilans~[/background][/size][/font][/color], [color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~Jan~, [/background][/size][/font][/color][color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~S Y L W E S T E R~ i [/background][/size][/font][/color][color=#5A5A5A][font=arial, tahoma, sans-serif][size=4][background=rgb(247, 247, 242)]~Josef~ ? ... rozwiń
Avatar
LU / 13 grudnia 2012 r. o 08:51
0
[quote name='Jan' timestamp='1355343462' post='708528']
To lotnisko to wielki niewypał i z pewnością deficytowa inwestycja. Będzie dreenował budżet miasta i zablokuje rozwój regionu. Ogólnie D_U_P_A.
[/quote]

Czego Jaś się nie nauczył, to i Jan nie będzie umiał. NIe ma to jak dobra informacja i gul skacze od rana.... kurcze a było tak blisko i mogło się nie udać...
LU
Avatar
herbatnik / 13 grudnia 2012 r. o 08:36
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355364845' post='708604']
--------------------------------- NAQSTĘPNY POLSKI BUBEL !------------------------------------------------------- Absolutnie, jestem rodowitym Lublinianinem ale już na to lotnisko mówię lotnisko świdnickie gdyż wybudowa no to lotnisko "najmniejszym" kosztem nie zachowując standartu przynajmniej europejskiego!. Pytanie pozostaje Dlaczego posłużono się standartem niedoszłego lotniska w... Niedżwiadzie !. Lotnisko winno być gotowe na przyjęcie wszystkich rodzai samolotów a także w razie wojny dla lotnictwa wojskowego !. A Oni wybudowali jak Dworzec PKS w powiatowej mieścinie i teraz Lublin będzie utrzymywał "bubla" !.Jeszcze raz powtarzam; wybudować lotnisko w Lublinie i liczyć tylko na loty Mieszkańców Lublina to śmieszny poro niony pomysł (sic?). Mieszkańcy New York , Miami , Los Angeles , Frankfurtu czy Londynu by poupadli ze śmiechu na podłogę aby ktoś liczył tylko na Mieszkańców tych miast . Buduje się odrazu tzw.Lotnisko ro tacyjne czyli TRANSFER i wtedy lotnisko zarabia na siebie bez problemów . Turyści którzy latają samolo tami to niektóre miasta znają tylko z lotnisk, bo tylko robią transfer na następny samolot i miasta nawet nie widzą. To samo i w Lublinie lotnisko byłoby Transferem w dalszej podróży. Nie liczcie na podróże Lublinian bo w Lublinie BEZROBOCIE i Ludzie pojadą busem czy PKP bo taniej . Zróbcie rekonstrukcje powiększe nia i wydłużenia pasów startowych i obok niech stanie Hotel dla podróżnych Transferu . Zrócie to lotni sko klasy europejskiej to wtedy Lublin nie będzie zmuszany do utrzymania "bubla" ani do podróżowania ty mi "tanimi gratami" !. Powodzenia . Zróbcie rekonstrukcje tego "bubla" !.
[/quote]


hahaha.
dobre. naprawdę dobre.
pośmiałem się z rana.

Lublin, lotnisko regionalne, dopiero co powstałe, portem przesiadkowym. buahahaha
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355364845' post='708604']
--------------------------------- NAQSTĘPNY POLSKI BUBEL !------------------------------------------------------- Absolutnie, jestem rodowitym Lublinianinem ale już na to lotnisko mówię lotnisko świdnickie gdyż wybudowa no to lotnisko "najmniejszym" kosztem nie zachowując standartu przynajmniej europejskiego!. Pytanie pozostaje Dlaczego posłużono się standartem niedoszłego lotniska w... Niedżwiadzie !. Lotnisko... rozwiń
Avatar
Josef / 13 grudnia 2012 r. o 08:35
0
Rozkłady jazdy wiszą także na dworcach kolejowych na Śląsku,a ludzie nie mają czym jechać.Jest totalny bałagan już w kraju.Władza nie panuje nad sytuacją.Lot pada.Co tu pokazywać rozkład jazdy lotów???To jeszcze się nie zaczęło ,a może już się skończyć!!!Złodzieje już nas rozkradli.Trzeba się organizować,to nic nie pomoże.Rocznica stanu wojennego jest sygnałem do działania!
Avatar
S Y L W E S T E R / 13 grudnia 2012 r. o 03:25
0
[quote name='prosto_w _oczy' timestamp='1355337281' post='708475']
Idź się leczyc, mądralo. I uczyc - poprawnej pisowni i stylistyki.
[/quote]... Przepraszam bardzo ale to Waść powinien się leczyć . Facet napisał samą praw dę na dziś i na jutro. Łatwo tylko komuś ubliżać a to, że oddali nie lotnisko tylko "bubel" to już Waść nie zauważa. Tacy powinni być wszyscy Lublinianie a nie "czapkować" Prezydent owi z "Platformy Oszustów".który już dawno stracił kontrole nad tym co czyni !.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!