Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 stycznia 2021 r.
9:48

Lublin: Nowe trolejbusy już zaczęły wozić pasażerów

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
5 19 A A
(fot. Dominik Smaga)

Na ulice Lublina wyjechały dzisiaj nowe przegubowe trolejbusy kupione przez Zarząd Transportu Miejskiego. Takich pojazdów ma być łącznie piętnaście

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W środę po mieście zaczęły kursować dwa z pięciu dostarczonych Lublinowi trolejbusów. Jeden trafił na linię 158, drugi obsługuje kursy linii 160, gdzie do tej pory przegubowce na co dzień nie jeździły. Kolejne pojazdy mają być wysyłane w miasto w najbliższych dniach.

Trolejbusy wyposażone są w mocniejsze baterie zapewniające energię do jazdy po ulicach, nad którymi nie ma sieci trakcyjnej. Na linii 160 nie ma sieci na odcinku ul. Filaretów i pętli przy os. Widok, zaś na trasie linii 158 zdemontowana jest sieć nad Al. Racławickimi i ul. Lipową.

Nowe pojazdy wyposażone są w inne biletomaty, niż te do których przywykliśmy w pojazdach. Nie będzie można w nich zapłacić gotówką, a jedynie kartą lub telefonem. Wszystkie nowe przegubowce są klimatyzowane, mają gniazda USB do ładowania telefonów i urządzenia do zliczania pasażerów.

Każdy z takich trolejbusów kosztował miejską kasę prawie 3 mln zł. Ich producent (Solaris Bus & Coach) zrealizował już kontrakt na dostawę pięciu wozów w tej cenie, zaś kolejnych dziesięć ma być dostarczonych w kwietniu.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kasieczka12 / 20 stycznia 2021 r. o 09:49
+39
Ładnie wyglądają :)
Avatar
BVNHD / 20 stycznia 2021 r. o 10:25
+25
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
 No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Avatar
Klu / 20 stycznia 2021 r. o 16:31
+20
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk.
 Kolega słyszał o czymś takim jak rezerwa taboru w transporcie publicznym?
 Kolega słyszał o czymś takim jak rezerwa taboru w transporcie publicznym? rozwiń
Avatar
Agent_Tomek / 20 stycznia 2021 r. o 10:54
+20
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
 Pisowski troll Monisia aka kronikidewelorozwoju aka siwy5u2 nie lubi takich trudnych pytań. Możesz go spytać np. o to ile dziś musi założyć nowych fake'owych kont na DW albo ile musi dodać komentarzy o dewelo-rozwoju ale nie o jakieś autobusy.
Avatar
general / 21 stycznia 2021 r. o 09:30
+15
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk.
Kolega słyszał o czymś takim jak rezerwa taboru w transporcie publicznym?
Rezerwa to jest kilka wolnych pojazdów a nie kilkadzesiąt jak w Lublinie.
 Co ty w ogóle piszesz ignorancie? Jakie kilka pojazdów, skoro nie ma miesiąca żeby miejski autobus albo trolejbus nie brał udziału w stłuczce albo wypadku. Gdyby rezerwa wynosiła parę pojazdów, to by po paru miesiącach nie było czym ludzi wozić. A gdzie zwykłe usterki, serwisy i inne rzeczy uziemiające pojazdy? W głowę się puknij i jak o czymś nie masz pojęcia to lepiej nie pisz.
 Co ty w ogóle piszesz ignorancie? Jakie kilka pojazdów, skoro nie ma miesiąca żeby miejski autobus albo trolejbus nie brał udziału w stłuczce albo wypadku. Gdyby rezerwa wynosiła parę pojazdów, to by po paru miesiącach nie było czym ludzi wozić. A gdzie zwykłe usterki, serwisy i inne rzeczy uziemiające pojazdy? W głowę się puknij i jak o czymś nie masz pojęcia to lepiej nie pisz. rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 20 stycznia 2021 r. o 12:20
+13
Pisowski troll Monisia aka kronikidewelorozwoju aka siwy5u2 nie lubi takich trudnych pytań. Możesz go spytać np. o to ile dziś musi założyć nowych fake'owych kont na DW albo ile musi dodać komentarzy o dewelo-rozwoju ale nie o jakieś autobusy
Przecież to cały czas ten sam, pod wieloma postaciami, namiętny głupi szczekacz. Ten sam, co już parę razy urządzał sobie kretyńskie maratony, wklejając po kilkanaście stron te same brednie. Własną pięścią się zabijesz, jełopo. Olać, olać, olać i nie odpisywać!
Avatar
Zgredek Edek / 20 stycznia 2021 r. o 16:19
+9
Lublin jest takim miastem, że może być pionierem zmian, pionierem pozytywnej rewolucji pro-wolnościowej, by te cyfrowe pęta, kajdany wykruszały się, bo wiem, że w tym mieście jest rozsądek, jest siła konserwatyzmu, duże poczucie sprawiedliwości tylko trzeba umieć ludzi zagrzać do walki, a ja poprzez internet to potrafię
Walnij sobie baranka w najbliższy mur, Napoleonku... Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Walnij sobie baranka w najbliższy mur, Napoleonku... Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie... rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 stycznia 2021 r. o 12:27
+8
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
 wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk.
 wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk. rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 20 stycznia 2021 r. o 17:02
+6
Walnij sobie baranka w najbliższy mur, Napoleonku... Łojsobistość, buhahahahahahahahahaha. Psychiatra pytał o Ciebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Walnij sobie baranka w najbliższy mur, Napoleonku... Łojsobistość, buhahahahahahahahahaha. Psychiatra pytał o Ciebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robi... rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 stycznia 2021 r. o 15:07
-7
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk.
A wiesz może czy to dotyczy sytuacji przed pandemią czy obecnie? Wraz z pandemią mocno okrojono kursy i teraz być może więcej trolejbusów jest nieuzywanych.
   To był normalny stan przed pandemią. Teraz od prawie roku czasu (pierwsze cięcia rozkładów w 2019 przed świętami) to będzie z 50% na 50%, ale już ZTM zapobiegawczo się tym nie chwali...
   To był normalny stan przed pandemią. Teraz od prawie roku czasu (pierwsze cięcia rozkładów w 2019 przed świętami) to będzie z 50% na 50%, ale już ZTM zapobiegawczo się tym nie chwali... rozwiń
Avatar
siwy5u2 / 22 stycznia 2021 r. o 08:09
-10
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk.
A wiesz może czy to dotyczy sytuacji przed pandemią czy obecnie? Wraz z pandemią mocno okrojono kursy i teraz być może więcej trolejbusów jest nieuzywanych.
  To był normalny stan przed pandemią. Teraz od prawie roku czasu (pierwsze cięcia rozkładów w 2019 przed świętami) to będzie z 50% na 50%, ale już ZTM zapobiegawczo się tym nie chwali...
 Czyli teraz ok. 60 trolejbusów stoi. Mają rozmach...
 Czyli teraz ok. 60 trolejbusów stoi. Mają rozmach... rozwiń
Avatar
siwy5u2 / 22 stycznia 2021 r. o 08:08
-11
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
   Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
   Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi. rozwiń
Avatar
siwy5u2 / 22 stycznia 2021 r. o 08:07
-11
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Pisowski troll Monisia aka kronikidewelorozwoju aka siwy5u2 nie lubi takich trudnych pytań. Możesz go spytać np. o to ile dziś musi założyć nowych fake'owych kont na DW albo ile musi dodać komentarzy o dewelo-rozwoju ale nie o jakieś autobusy.
   A jeszcze bardziej trudnych pytan nie lubią władze Lublina i dlatego wynajęły trolla, który wkleja debilne komentarze i sypie minusami nawet w święta i dni wolne. Uwazaj trolu, bo prokuratura zajeła się sprawą Górek Czechowskich i być może niebawem smutni panowie wjadą ci na chatę o 6 rano.
   A jeszcze bardziej trudnych pytan nie lubią władze Lublina i dlatego wynajęły trolla, który wkleja debilne komentarze i sypie minusami nawet w święta i dni wolne. Uwazaj trolu, bo prokuratura zajeła się sprawą Górek Czechowskich i być może niebawem smutni panowie wjadą ci na chatę o 6 rano. rozwiń
Avatar
siwy5u2 / 22 stycznia 2021 r. o 08:06
-10
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
Avatar
siwy5u2 / 22 stycznia 2021 r. o 08:06
-10
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk.
Kolega słyszał o czymś takim jak rezerwa taboru w transporcie publicznym?
  Rezerwa to jest kilka wolnych pojazdów a nie kilkadzesiąt jak w Lublinie.
  Rezerwa to jest kilka wolnych pojazdów a nie kilkadzesiąt jak w Lublinie. rozwiń
Avatar
general / 21 stycznia 2021 r. o 09:30
+15
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk.
Kolega słyszał o czymś takim jak rezerwa taboru w transporcie publicznym?
Rezerwa to jest kilka wolnych pojazdów a nie kilkadzesiąt jak w Lublinie.
 Co ty w ogóle piszesz ignorancie? Jakie kilka pojazdów, skoro nie ma miesiąca żeby miejski autobus albo trolejbus nie brał udziału w stłuczce albo wypadku. Gdyby rezerwa wynosiła parę pojazdów, to by po paru miesiącach nie było czym ludzi wozić. A gdzie zwykłe usterki, serwisy i inne rzeczy uziemiające pojazdy? W głowę się puknij i jak o czymś nie masz pojęcia to lepiej nie pisz.
 Co ty w ogóle piszesz ignorancie? Jakie kilka pojazdów, skoro nie ma miesiąca żeby miejski autobus albo trolejbus nie brał udziału w stłuczce albo wypadku. Gdyby rezerwa wynosiła parę pojazdów, to by po paru miesiącach nie było czym ludzi wozić. A gdzie zwykłe usterki, serwisy i inne rzeczy uziemiające pojazdy? W głowę się puknij i jak o czymś nie masz pojęcia to lepiej nie pisz. rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 20 stycznia 2021 r. o 17:02
+6
Walnij sobie baranka w najbliższy mur, Napoleonku... Łojsobistość, buhahahahahahahahahaha. Psychiatra pytał o Ciebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Walnij sobie baranka w najbliższy mur, Napoleonku... Łojsobistość, buhahahahahahahahahaha. Psychiatra pytał o Ciebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robi... rozwiń
Avatar
-felipe_96. / 20 stycznia 2021 r. o 16:34
-13
Chcecie poznać prawdziwą twarz Lewicy? - poczytajcie sobie komentarze Zgredka Edka, robi swojej formacji taką antyreklamę swoim zachowaniem że głowa mała, o ile wyborcy KO nie zgadzając się ze mną ograniczają się tylko do postawienia minusów takim osobistościom jak ja tak lewacy z zawziętości, zawiści i zazdrości muszą atakować słownie, wykazując się arogancją, bezczelnością, butą, chamstwem. Niech SLD dalej brata się z palikociarnią pokroju Wiosny i Razem, to powtórka z 2015 roku będzie niemal pewna - po działalności wyborców lewicowych w sieci, w internecie poznacie prawdziwy ich charakter, taka brutalna prawda, w realnym życiu nie mają za wiele do powiedzenia, to bojowość prezentują w sieci. Od strony PSL-u nic mnie nie atakuje - ci mają neutralny stosunek ale czasem przyglądają się z zaciekawieniem, KO stawia często lawiny minusów - nici porozumienia nie będzie żadnej, Lewacy złośliwie komentują( Zgredek Edek czołowym przykładem). PIS się czasem zgadza a czasem nie, bo nie zawsze trzymam ich stronę, nie wspieram ich ale się dystansuję, co do Konfederacji to nie wiem - nie wiem jak silne bywa ich wsparcie. Systematycznie badam nastroje, skrupulatnie analizuję atmosferę, poczekam, popatrzę, zrozumiem więcej.
Chcecie poznać prawdziwą twarz Lewicy? - poczytajcie sobie komentarze Zgredka Edka, robi swojej formacji taką antyreklamę swoim zachowaniem że głowa mała, o ile wyborcy KO nie zgadzając się ze mną ograniczają się tylko do postawienia minusów takim osobistościom jak ja tak lewacy z zawziętości, zawiści i zazdrości muszą atakować słownie, wykazując się arogancją, bezczelnością, butą, chamstwem. Niech SLD dalej brata się z palikociarnią pokroju Wiosny i Razem, to powtórka z 2015 roku będzie niemal pewna - po działalności wyborców lewicowych w s... rozwiń
Avatar
Klu / 20 stycznia 2021 r. o 16:31
+20
A ile prawie nowych trolejbusów stoi nieużywanych na zajezdni? To jest szczyt niegospodarności kupować nowe trolejbusy za ciężkie miliony jak sprawne pojazdy zalegają na zajezdni.
No właśnie, ile? Wiesz czy gdzieś coś usłyszałeś i powtarzasz bzdurę?
Kilkadziesiąt, ale ile dokładnie to nie wiem. Może zapytaj się u swojego pracodawcy. Może ci poda dokładną liczbę. I zapytaj się przy okazji dlaczego zlikwidowano linię nr 152 i co się dzieje z trolejbusami obsługujacymi tę linię. Jak już będziesz wiedział to napisz tutaj, bo czytelnicy DW są ciekawi i dociekliwi.
wg magazynu ZTM News było to ok 30 szt w nadmiarze - względem podawanych pojazdów codziennie na liniach, a posiadaną ilością taboru, podanyą na stonie mpk.
 Kolega słyszał o czymś takim jak rezerwa taboru w transporcie publicznym?
 Kolega słyszał o czymś takim jak rezerwa taboru w transporcie publicznym? rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 20 stycznia 2021 r. o 16:19
+9
Lublin jest takim miastem, że może być pionierem zmian, pionierem pozytywnej rewolucji pro-wolnościowej, by te cyfrowe pęta, kajdany wykruszały się, bo wiem, że w tym mieście jest rozsądek, jest siła konserwatyzmu, duże poczucie sprawiedliwości tylko trzeba umieć ludzi zagrzać do walki, a ja poprzez internet to potrafię
Walnij sobie baranka w najbliższy mur, Napoleonku... Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Walnij sobie baranka w najbliższy mur, Napoleonku... Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Akademia Kina CSK: Ona w kinie – o bohaterkach i autorkach filmowych
4 marca 2021, 19:00

Akademia Kina CSK: Ona w kinie – o bohaterkach i autorkach filmowych

W najbliższy czwartek, 4 marca o godz. 19, online odbędzie się kolejny wykład Akademii Kina CSK. Tym razem Tomasz Kolankiewicz opowie o bohaterkach i autorkach filmowych.

Pasażerom będzie wiało, bo kierowca staranował przystanek autobusowy

Pasażerom będzie wiało, bo kierowca staranował przystanek autobusowy

Na drodze Jeziernia - Tomaszów Lubelski kierujący skodą wjechał w przystanek autobusowy.

Tajemnicza śmierć. W pokoju, w którym było ciało Pauliny, rodzice znaleźli kroplówkę
film

Tajemnicza śmierć. W pokoju, w którym było ciało Pauliny, rodzice znaleźli kroplówkę

Zwłoki Pauliny znaleziono w jej mieszkaniu nad ranem. Pogotowie wezwał chłopak 25-latki. Początkowo śledczy uznali, że przyczyną zgonu studentki było nadużycie alkoholu, ale nie potwierdziły tego wyniki sekcji. Od sześciu lat rodzice Pauliny próbują poznać przyczynę śmierci córki.

Mgła mózgowa, zapominanie słów. Neurolodzy i psychiatrzy mają coraz więcej takich pacjentów

Mgła mózgowa, zapominanie słów. Neurolodzy i psychiatrzy mają coraz więcej takich pacjentów

Zapominają słów, mają problemy z koncentracją, przestają radzić sobie w pracy. Pacjenci z takimi powikłaniami po Covid-19 coraz częściej zgłaszają się do neurologów i psychiatrów.

Pszczółka Start Lublin dzisiaj zmierzy się z PGE Spójnia Stargard

Pszczółka Start Lublin dzisiaj zmierzy się z PGE Spójnia Stargard

Dla obu ekip ten mecz ma duże znaczenie

Niebezpieczne znalezisko w sadzawce. Przyjechali saperzy

Niebezpieczne znalezisko w sadzawce. Przyjechali saperzy

W sobotę mieszkaniec gminy Urszulin znalazł w sadzawce przedmiot wyglądem przypominający niewybuch.

Biała Podlaska: Czy mieszkańcy doczekają się przebudowy ulicy Podmiejskiej w tym roku?

Biała Podlaska: Czy mieszkańcy doczekają się przebudowy ulicy Podmiejskiej w tym roku?

Wątpliwości w tej sprawie ma przewodniczący rady miasta Bogusław Broniewicz (Biała Samorządowa). Jeszcze nie wiadomo, czy samorząd dostanie na ten cel dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Puławy. Trudno znaleźć kierownika hali

Puławy. Trudno znaleźć kierownika hali

Na rynku brakuje specjalistów z odpowiednim doświadczeniem, którzy wyraziliby chęć pracy w nowej hali widowiskowej. Puławski MOSiR jak dotąd bezskutecznie próbuje znaleźć kierownika obiektu.

Chcą odwołać burmistrza Łęcznej

Chcą odwołać burmistrza Łęcznej

Hubert Znajomski zrobił pierwszy krok w kierunku przeprowadzenia referendum lokalnego w sprawie odwołania Leszka Włodarskiego z funkcji burmistrza Łęcznej przed upływem kadencji. Burmistrz nie jest zaskoczony tym ruchem.