Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 czerwca 2021 r.
9:13

Chodniki przy ulicy w centrum Lublina w końcu będą równe

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 21 A A
Chodnik przy ul. Lubartowskiej
Chodnik przy ul. Lubartowskiej (fot. Maciej Kaczanowski)

Latem wyremontowane mają być chodniki po obu stronach ul. Lubartowskiej od Ratusza do al. Tysiąclecia. W tym roku odnawiane mają być też chodniki wzdłuż al. Piłsudskiego, ul. Zachodniej, Raabego czy też Przyjaźni

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Remont chodników wzdłuż Lubartowskiej może pochłonąć niemal 550 tys. zł. Taką kwotę ma do wydania Zarząd Dróg i Mostów, który w piątek ogłosił przetarg na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych. Jednym z jego wymagań jest to, by wszystkie prace trwały nie dłużej niż 50 dni od podpisania umowy z wykonawcą, którego wyłoni przetarg.

Miasto wymaga również przerwania prac na czas Carnavalu Sztukmistrzów oraz Jarmarku Jagiellońskiego. Od 21 do 27 lipca oraz od 18 do 23 sierpnia drogowcom nie będzie wolno pracować. – Wykonawca ma obowiązek zawiesić prowadzone prace oraz zabezpieczyć plac budowy w sposób umożliwiający bezpieczne korzystanie z chodnika – zapowiada Zarząd Dróg i Mostów, który zastrzega, że nie spowoduje to wydłużenia terminu. Drogowcy muszą zdążyć ze wszystkim w 50 dni.

– Chodniki dostaną nową nawierzchnię z płyt betonowych o wielkości 50 na 50 cm, zaś zjazdy oraz miejsca postojowe powstaną z betonowej kostki brukowej – zapowiada Justyna Góźdź z biura prasowego Ratusza. Wymienione mają być też krawężniki, a kwietniki i śmietniki mają zostać odmalowane. Zlecenie przewiduje też wyrównanie zatoki przystankowej, ale bez wymiany nawierzchni. Bazaltowa kostka ma być zdjęta i ułożona ponownie.

W tym roku odnawiane mają być również inne chodniki. Prace zakończyły się na Elektrycznej i Nałkowskich. Miasto ma też wyremontować nawierzchnię dla pieszych wzdłuż al. Piłsudskiego od podstawówki do stacji paliw. Na ul. 1 Maja prace obejmą fragment od Wolskiej w kierunku ronda Lubelskiego Lipca ’80. Przy Zachodniej piesi dostaną odnowiony chodnik po parzystej stronie ulicy.

Miasto zapowiada również remonty chodników przy Dziewanny, Jutrzenki i Różanej, Polskiego Czerwonego Krzyża, Batalionów Chłopskich (od Blachnickiego do posesji nr 8), Dzieci Zamojszczyzny, Przyjaźni, Raabego, Plagego i Laśkiewicza, Niepodległości (od pętli do bloku nr 6), Harcerskiej, Kosmonautów (od Kossaka do Tetmajera) i Legionowej.

– Chodniki zostaną również uwzględnione przy remoncie nawierzchni ul. Namysłowskiego, Sempołowskiej, Brzóski, Lawendowej i Krakowskiego Przedmieścia – zapowiada Góźdź.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
_XD_ / 12 czerwca 2021 r. o 16:56
+16
Widać ze Żuk nie ma wizji na ujednolicenie centrum miasta żeby było wszystko zrobione z podobnych materiałów, każda ulica ma inne płytki, inne słupy, innego koloru itd, estetyka i dobra jakość to nieznane formy dla Prezydenta Żuka ! Dla niego istnieje tylko kostka brukowa, którą zalewa cały Lublin już od 10 lat aż się żygać chce na jej widok, mało tego wszystkie chodniki z kostki są już pofalowane i pozapadane bo ten materiał nie nadaje się... tragedia !
 A ty czytałeś artykuł, czy tylko pieprzysz dla samej sztuki?
Avatar
6yhn / 13 czerwca 2021 r. o 10:02
+15
Grunt to ciągle narzekać - polska specjalność. Jeśli nie na brak remontu to chociaż na użyte materiały.
Avatar
-bez-owijania- / 13 czerwca 2021 r. o 09:23
+15
Położą jakiś ostatni sort najgorszej kostki brukowej z katalogu mody roku 1995. Takiej jakiej nawet na najobskurniejszej z ulic Świdnika by dziś nie chcieli. Ale Żuk kupi wszystko, niska jakość, wysoka cena, miejskie pieniądze.
 A co ma kłaść? Marmury? To nie Dubaj.
Avatar
_XD_ / 13 czerwca 2021 r. o 09:06
+11
Położą jakiś ostatni sort najgorszej kostki brukowej z katalogu mody roku 1995. Takiej jakiej nawet na najobskurniejszej z ulic Świdnika by dziś nie chcieli. Ale Żuk kupi wszystko, niska jakość, wysoka cena, miejskie pieniądze.
 Może startuj w kolejnych wyborach? Jak wygrasz, sam będziesz mógł pokazać jak się rządzi miastem i we właściwy sposób zarząda budżetem. XD
Avatar
mundrolek / 13 czerwca 2021 r. o 23:27
+9
_XD_ to ty pieprzysz smuty non stop, Kurwa człowieku ty jesteś na bezrobotnym bo cały czas swoje bzdurne wypociny tu piszesz ?  Chyba ze jesteś opłacanym trollem żuka ? Widać ze fanatycy żuka każdym badziewiem będę zadowoleni, ludzie pojedzie za granice i zobaczcie jak się robi remonty za takie same ceny ale o lepszych materiałach, bo u nas te remonty są strasznie drogie i bardzo słabej jakości. Wyborcy Żuka są tak zaślepieni ze im najgorszy syf będzie pasował, i tak dla waszych info nie jest za PiS ! Jestem bezpartyjna osoba i wkuwia mnie to jak politycy marnują podatników kase, a jeszcze gorzej mnie w***a jak ludzie im na to pozwalają... tak jak z biurowcem dla darmozjadow za 85 mln zł. Mały budynek żeby tyle kosztował, masakra ! I to jeszcze w takim miejscu bez parkingu, już lepiej jak Żuk by Astoria odnowił i przebudował za 30 min i tam swoich ludzi wsadził, a za resztę 50 mln centrum Lublina odnowił bo wstyd az straszy swoją uroda... tak Żuk odnawia Krakowskie Przedmieście ściągając stara kostkę, czyszcząc ja i kładąc ja na nowo, tak właśnie żuk odnawia centrum Lublina, marnotrastwo pieniędzy. Lubartowska chodniki z betonowych płyt u krawężniki, gdzie wszystko powinno być granitowe bo to stare miasto... żuk niczym się nie różni od pisu, to jest to samo zło.
 Z takimi jak ty jest jeden zasadniczy problem - ciągłe narzekanie. Raz krzyczysz że tandeta i bezguście a jak już robią coś porządnego to nagle wyskakujesz z tekstem, że to rozrzutność i niegospodarność. I w zasadzie ciężko się połapać o co ci tak naprawdę chodzi. Żeby było tanio czy żeby było porządnie? W parze to ze sobą nie idzie, więc może się jasno określ.
 Z takimi jak ty jest jeden zasadniczy problem - ciągłe narzekanie. Raz krzyczysz że tandeta i bezguście a jak już robią coś porządnego to nagle wyskakujesz z tekstem, że to rozrzutność i niegospodarność. I w zasadzie ciężko się połapać o co ci tak naprawdę chodzi. Żeby było tanio czy żeby było porządnie? W parze to ze sobą nie idzie, więc może się jasno określ. rozwiń
Avatar
_XD_ / 13 czerwca 2021 r. o 21:37
+6
_XD_ to ty pieprzysz smuty non stop, Kurwa człowieku ty jesteś na bezrobotnym bo cały czas swoje bzdurne wypociny tu piszesz ?  Chyba ze jesteś opłacanym trollem żuka ? Widać ze fanatycy żuka każdym badziewiem będę zadowoleni, ludzie pojedzie za granice i zobaczcie jak się robi remonty za takie same ceny ale o lepszych materiałach, bo u nas te remonty są strasznie drogie i bardzo słabej jakości. Wyborcy Żuka są tak zaślepieni ze im najgorszy syf będzie pasował, i tak dla waszych info nie jest za PiS ! Jestem bezpartyjna osoba i wkuwia mnie to jak politycy marnują podatników kase, a jeszcze gorzej mnie w***a jak ludzie im na to pozwalają... tak jak z biurowcem dla darmozjadow za 85 mln zł. Mały budynek żeby tyle kosztował, masakra ! I to jeszcze w takim miejscu bez parkingu, już lepiej jak Żuk by Astoria odnowił i przebudował za 30 min i tam swoich ludzi wsadził, a za resztę 50 mln centrum Lublina odnowił bo wstyd az straszy swoją uroda... tak Żuk odnawia Krakowskie Przedmieście ściągając stara kostkę, czyszcząc ja i kładąc ja na nowo, tak właśnie żuk odnawia centrum Lublina, marnotrastwo pieniędzy. Lubartowska chodniki z betonowych płyt u krawężniki, gdzie wszystko powinno być granitowe bo to stare miasto... żuk niczym się nie różni od pisu, to jest to samo zło.
 To w końcu przeczytałeś ten artykuł, czy nie? XD
 To w końcu przeczytałeś ten artykuł, czy nie? XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 14 czerwca 2021 r. o 20:27
+3
Wreszcie będzie można parkować na chodnikach  w cywilizowanych warunkach :)
Właśnie. W końcu nasz prezydent będzie mógł parkować swoj samochód na równym chodniku: dziennikwschodni.pl/lublin/krzysztof-zuk-przylapany-przez-internautow-przyjmuje-mandat-niezwlocznie-go-oplace,n,1000273942.html
 No i? Przyjął i opłacił. Wilelkie halo. XD
Avatar
_XD_ / 14 czerwca 2021 r. o 20:25
+3
A czy prezydent Żuk dołoży się do remontu chodnika na Lubartowskiej? Przypominam wszystkim, że prezydent Żuk został przyłapany na tym jak zaparkował swoje Volvo na tym chodniku. W miejscu gdzie stał samochód prezydenta chodnik jest uszkodzony i ruszają się płytki.
 Zaskoczę cię. One się od dawna ruszają i to w wielu miejscach na całej długości chodnika. Ale co ty możesz o tym wiedzieć, skoro nie mieszkasz w Lublinie? XD
Avatar
_XD_ / 15 czerwca 2021 r. o 13:21
0
A czy prezydent Żuk dołoży się do remontu chodnika na Lubartowskiej? Przypominam wszystkim, że prezydent Żuk został przyłapany na tym jak zaparkował swoje Volvo na tym chodniku. W miejscu gdzie stał samochód prezydenta chodnik jest uszkodzony i ruszają się płytki.
 Tak, zaparkował, a potem, jak sam pisałeś, przyjął za to mandat i go opłacił. Gdzie tu problem? XD
Avatar
_XD_ / 15 czerwca 2021 r. o 13:19
0
A czy prezydent Żuk dołoży się do remontu chodnika na Lubartowskiej? Przypominam wszystkim, że prezydent Żuk został przyłapany na tym jak zaparkował swoje Volvo na tym chodniku. W miejscu gdzie stał samochód prezydenta chodnik jest uszkodzony i ruszają się płytki.
  Zaskoczę cię. One się od dawna ruszają i to w wielu miejscach na całej długości chodnika. Ale co ty możesz o tym wiedzieć, skoro nie mieszkasz w Lublinie? XD
Avatar
_XD_ / 15 czerwca 2021 r. o 13:21
0
A czy prezydent Żuk dołoży się do remontu chodnika na Lubartowskiej? Przypominam wszystkim, że prezydent Żuk został przyłapany na tym jak zaparkował swoje Volvo na tym chodniku. W miejscu gdzie stał samochód prezydenta chodnik jest uszkodzony i ruszają się płytki.
 Tak, zaparkował, a potem, jak sam pisałeś, przyjął za to mandat i go opłacił. Gdzie tu problem? XD
Avatar
_XD_ / 15 czerwca 2021 r. o 13:19
0
A czy prezydent Żuk dołoży się do remontu chodnika na Lubartowskiej? Przypominam wszystkim, że prezydent Żuk został przyłapany na tym jak zaparkował swoje Volvo na tym chodniku. W miejscu gdzie stał samochód prezydenta chodnik jest uszkodzony i ruszają się płytki.
  Zaskoczę cię. One się od dawna ruszają i to w wielu miejscach na całej długości chodnika. Ale co ty możesz o tym wiedzieć, skoro nie mieszkasz w Lublinie? XD
Avatar
_DX_ / 15 czerwca 2021 r. o 11:35
0
A czy prezydent Żuk dołoży się do remontu chodnika na Lubartowskiej? Przypominam wszystkim, że prezydent Żuk został przyłapany na tym jak zaparkował swoje Volvo na tym chodniku. W miejscu gdzie stał samochód prezydenta chodnik jest uszkodzony i ruszają się płytki.
Avatar
_DX_ / 15 czerwca 2021 r. o 11:34
0
_XD_ to ty pieprzysz smuty non stop, Kurwa człowieku ty jesteś na bezrobotnym bo cały czas swoje bzdurne wypociny tu piszesz ?  Chyba ze jesteś opłacanym trollem żuka ? Widać ze fanatycy żuka każdym badziewiem będę zadowoleni, ludzie pojedzie za granice i zobaczcie jak się robi remonty za takie same ceny ale o lepszych materiałach, bo u nas te remonty są strasznie drogie i bardzo słabej jakości. Wyborcy Żuka są tak zaślepieni ze im najgorszy syf będzie pasował, i tak dla waszych info nie jest za PiS ! Jestem bezpartyjna osoba i wkuwia mnie to jak politycy marnują podatników kase, a jeszcze gorzej mnie w***a jak ludzie im na to pozwalają... tak jak z biurowcem dla darmozjadow za 85 mln zł. Mały budynek żeby tyle kosztował, masakra ! I to jeszcze w takim miejscu bez parkingu, już lepiej jak Żuk by Astoria odnowił i przebudował za 30 min i tam swoich ludzi wsadził, a za resztę 50 mln centrum Lublina odnowił bo wstyd az straszy swoją uroda... tak Żuk odnawia Krakowskie Przedmieście ściągając stara kostkę, czyszcząc ja i kładąc ja na nowo, tak właśnie żuk odnawia centrum Lublina, marnotrastwo pieniędzy. Lubartowska chodniki z betonowych płyt u krawężniki, gdzie wszystko powinno być granitowe bo to stare miasto... żuk niczym się nie różni od pisu, to jest to samo zło.
Z takimi jak ty jest jeden zasadniczy problem - ciągłe narzekanie. Raz krzyczysz że tandeta i bezguście a jak już robią coś porządnego to nagle wyskakujesz z tekstem, że to rozrzutność i niegospodarność. I w zasadzie ciężko się połapać o co ci tak naprawdę chodzi. Żeby było tanio czy żeby było porządnie? W parze to ze sobą nie idzie, więc może się jasno określ.
Ja nie narzekam tylko racjonalnie opisuje co się dziej w tym mieście jak są marnowane pieniądze podatników, wszystkie remonty przeprowadzone przez Żuka wymagają nowych już remontów, nie ma ulicy w mieście żeby chodnik nie były pozapadane, pofalowane, i z najtańszej kostki, co do biurowca jak ty uważasz ze 85 mln zł za tak mały budynek jest ok to naprawdę jesteś kretynem. Tak właśnie fanatycy Żuka niczym się nie różnią od fanatyków PISu, sa tak zaślepieni ze żadne argumenty do nich nie docierają aby tylko bronić swojego rywala... Lublin to najbniesza dziura Europy i żuk nic nie robi żeby to zmienić  ! ! ! Lublin cały jest zalazy obrzydliwa najtańsza kosta brukowa i zarośnięty trawa bo im szkoda kasy na koszenie trawy, Lublin wylęga jak wielka łąka ze stadem baranów...
   Problem zniszczonych chodników wynika przede wszystkim z tego, że samochody po nich jeżdzą i na nich parkują, ale jak widać Żuk nie widzi problemu, bo sam na tym chodniku parkował.
   Problem zniszczonych chodników wynika przede wszystkim z tego, że samochody po nich jeżdzą i na nich parkują, ale jak widać Żuk nie widzi problemu, bo sam na tym chodniku parkował. rozwiń
Avatar
_DX_ / 15 czerwca 2021 r. o 11:32
-1
Wreszcie będzie można parkować na chodnikach  w cywilizowanych warunkach :)
 Właśnie. W końcu nasz prezydent będzie mógł parkować swoj samochód na równym chodniku: dziennikwschodni.pl/lublin/krzysztof-zuk-przylapany-przez-internautow-przyjmuje-mandat-niezwlocznie-go-oplace,n,1000273942.html
Avatar
Kim / 14 czerwca 2021 r. o 23:55
-3
Polecam sobie poczytać forum na temat remontu Raclawickich i szczerych komentarzy bezpartyjnych ludzi... ***s://***skyscrapercity.com/threads/lublin-przebudowa-al-racławickich-lipowej-i-poniatowskiego.2038826/page-56
Avatar
Kim / 14 czerwca 2021 r. o 23:45
-5
_XD_ to ty pieprzysz smuty non stop, Kurwa człowieku ty jesteś na bezrobotnym bo cały czas swoje bzdurne wypociny tu piszesz ?  Chyba ze jesteś opłacanym trollem żuka ? Widać ze fanatycy żuka każdym badziewiem będę zadowoleni, ludzie pojedzie za granice i zobaczcie jak się robi remonty za takie same ceny ale o lepszych materiałach, bo u nas te remonty są strasznie drogie i bardzo słabej jakości. Wyborcy Żuka są tak zaślepieni ze im najgorszy syf będzie pasował, i tak dla waszych info nie jest za PiS ! Jestem bezpartyjna osoba i wkuwia mnie to jak politycy marnują podatników kase, a jeszcze gorzej mnie w***a jak ludzie im na to pozwalają... tak jak z biurowcem dla darmozjadow za 85 mln zł. Mały budynek żeby tyle kosztował, masakra ! I to jeszcze w takim miejscu bez parkingu, już lepiej jak Żuk by Astoria odnowił i przebudował za 30 min i tam swoich ludzi wsadził, a za resztę 50 mln centrum Lublina odnowił bo wstyd az straszy swoją uroda... tak Żuk odnawia Krakowskie Przedmieście ściągając stara kostkę, czyszcząc ja i kładąc ja na nowo, tak właśnie żuk odnawia centrum Lublina, marnotrastwo pieniędzy. Lubartowska chodniki z betonowych płyt u krawężniki, gdzie wszystko powinno być granitowe bo to stare miasto... żuk niczym się nie różni od pisu, to jest to samo zło.
Z takimi jak ty jest jeden zasadniczy problem - ciągłe narzekanie. Raz krzyczysz że tandeta i bezguście a jak już robią coś porządnego to nagle wyskakujesz z tekstem, że to rozrzutność i niegospodarność. I w zasadzie ciężko się połapać o co ci tak naprawdę chodzi. Żeby było tanio czy żeby było porządnie? W parze to ze sobą nie idzie, więc może się jasno określ.
 Ja nie narzekam tylko racjonalnie opisuje co się dziej w tym mieście jak są marnowane pieniądze podatników, wszystkie remonty przeprowadzone przez Żuka wymagają nowych już remontów, nie ma ulicy w mieście żeby chodnik nie były pozapadane, pofalowane, i z najtańszej kostki, co do biurowca jak ty uważasz ze 85 mln zł za tak mały budynek jest ok to naprawdę jesteś kretynem. Tak właśnie fanatycy Żuka niczym się nie różnią od fanatyków PISu, sa tak zaślepieni ze żadne argumenty do nich nie docierają aby tylko bronić swojego rywala... Lublin to najbniesza dziura Europy i żuk nic nie robi żeby to zmienić  ! ! ! Lublin cały jest zalazy obrzydliwa najtańsza kosta brukowa i zarośnięty trawa bo im szkoda kasy na koszenie trawy, Lublin wylęga jak wielka łąka ze stadem baranów... 
 Ja nie narzekam tylko racjonalnie opisuje co się dziej w tym mieście jak są marnowane pieniądze podatników, wszystkie remonty przeprowadzone przez Żuka wymagają nowych już remontów, nie ma ulicy w mieście żeby chodnik nie były pozapadane, pofalowane, i z najtańszej kostki, co do biurowca jak ty uważasz ze 85 mln zł za tak mały budynek jest ok to naprawdę jesteś kretynem. Tak właśnie fanatycy Żuka niczym się nie różnią od fanatyków PISu, sa tak zaślepieni ze żadne argumenty do nich nie docierają aby tylko bronić swojego rywala... rozwiń
Avatar
_XD_ / 14 czerwca 2021 r. o 20:27
+3
Wreszcie będzie można parkować na chodnikach  w cywilizowanych warunkach :)
Właśnie. W końcu nasz prezydent będzie mógł parkować swoj samochód na równym chodniku: dziennikwschodni.pl/lublin/krzysztof-zuk-przylapany-przez-internautow-przyjmuje-mandat-niezwlocznie-go-oplace,n,1000273942.html
 No i? Przyjął i opłacił. Wilelkie halo. XD
Avatar
_XD_ / 14 czerwca 2021 r. o 20:25
+3
A czy prezydent Żuk dołoży się do remontu chodnika na Lubartowskiej? Przypominam wszystkim, że prezydent Żuk został przyłapany na tym jak zaparkował swoje Volvo na tym chodniku. W miejscu gdzie stał samochód prezydenta chodnik jest uszkodzony i ruszają się płytki.
 Zaskoczę cię. One się od dawna ruszają i to w wielu miejscach na całej długości chodnika. Ale co ty możesz o tym wiedzieć, skoro nie mieszkasz w Lublinie? XD
Avatar
mundrolek / 13 czerwca 2021 r. o 23:27
+9
_XD_ to ty pieprzysz smuty non stop, Kurwa człowieku ty jesteś na bezrobotnym bo cały czas swoje bzdurne wypociny tu piszesz ?  Chyba ze jesteś opłacanym trollem żuka ? Widać ze fanatycy żuka każdym badziewiem będę zadowoleni, ludzie pojedzie za granice i zobaczcie jak się robi remonty za takie same ceny ale o lepszych materiałach, bo u nas te remonty są strasznie drogie i bardzo słabej jakości. Wyborcy Żuka są tak zaślepieni ze im najgorszy syf będzie pasował, i tak dla waszych info nie jest za PiS ! Jestem bezpartyjna osoba i wkuwia mnie to jak politycy marnują podatników kase, a jeszcze gorzej mnie w***a jak ludzie im na to pozwalają... tak jak z biurowcem dla darmozjadow za 85 mln zł. Mały budynek żeby tyle kosztował, masakra ! I to jeszcze w takim miejscu bez parkingu, już lepiej jak Żuk by Astoria odnowił i przebudował za 30 min i tam swoich ludzi wsadził, a za resztę 50 mln centrum Lublina odnowił bo wstyd az straszy swoją uroda... tak Żuk odnawia Krakowskie Przedmieście ściągając stara kostkę, czyszcząc ja i kładąc ja na nowo, tak właśnie żuk odnawia centrum Lublina, marnotrastwo pieniędzy. Lubartowska chodniki z betonowych płyt u krawężniki, gdzie wszystko powinno być granitowe bo to stare miasto... żuk niczym się nie różni od pisu, to jest to samo zło.
 Z takimi jak ty jest jeden zasadniczy problem - ciągłe narzekanie. Raz krzyczysz że tandeta i bezguście a jak już robią coś porządnego to nagle wyskakujesz z tekstem, że to rozrzutność i niegospodarność. I w zasadzie ciężko się połapać o co ci tak naprawdę chodzi. Żeby było tanio czy żeby było porządnie? W parze to ze sobą nie idzie, więc może się jasno określ.
 Z takimi jak ty jest jeden zasadniczy problem - ciągłe narzekanie. Raz krzyczysz że tandeta i bezguście a jak już robią coś porządnego to nagle wyskakujesz z tekstem, że to rozrzutność i niegospodarność. I w zasadzie ciężko się połapać o co ci tak naprawdę chodzi. Żeby było tanio czy żeby było porządnie? W parze to ze sobą nie idzie, więc może się jasno określ. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 lipca 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 lipca 2021 r.

Kolejne miasto w regionie będzie się dzielić jedzeniem

Kolejne miasto w regionie będzie się dzielić jedzeniem

Jeszcze w tym roku w Świdniku ma powstać jadłodzielnia. Podobne miejsca działają już m.in. w Lublinie, Kraśniku i Puławach.

Niezwykle zacięta walka w Toruniu. Michelsen i Łaguta dają zwycięstwo Motorowi Lublin

Niezwykle zacięta walka w Toruniu. Michelsen i Łaguta dają zwycięstwo Motorowi Lublin

Całe spektrum emocji towarzyszyło kibicom, którzy oglądali niedzielne starcie eWinner Apatora Toruń z Motorem Lublin. Żółto-biało-niebiescy walczyli do ostatniego biegu o zwycięstwo i udało im się to – 46:44, a do tego triumfowali w dwumeczu. Tym samym zrobili olbrzymi krok w kierunku awansu do play-offów

Tak się zmieni centrum Lubyczy Królewskiej. Mieszkańcy wybrali spośród projektów studentów
galeria

Tak się zmieni centrum Lubyczy Królewskiej. Mieszkańcy wybrali spośród projektów studentów

Już wiadomo jak zmieni się fragment centrum Lubyczy Królewskiej. Będzie scena, ażurowa konstrukcja przypominająca dom, zielony rynek z pawilonami i odmieniony dom kultury. Pomysł Artura Mazura z Politechniki Rzeszowskiej spodobał się mieszkańcom najbardziej. Co ciekawe, sąd konkursowy, który oceniał pomysły studentów też uznał Zieloną Przystań za wartą I nagrody.

Lublin. Prawie jak deptak
galeria

Lublin. Prawie jak deptak

W sobotę na dobre rozpoczął się remont jezdni Krakowskiego Przedmieścia między ul. 3 Maja a Wieniawską.

Lubelskie. Brud i niedbalstwo zepsuły wakacje dzieciom
film

Lubelskie. Brud i niedbalstwo zepsuły wakacje dzieciom

Pourywane kontakty, niedziałające spłuczki i zerwane zasłony prysznicowe – w takich warunkach miały wypoczywać dzieci na koloniach w Okunince. Przeprowadzone kontrole potwierdziły część zarzutów, organizator wypoczynku przeprasza i zarzeka się, że to jednorazowy incydent.

W Bełżycach piknik ze szczepionkami. Grill dla najlepszych
Zdjęcia
galeria

W Bełżycach piknik ze szczepionkami. Grill dla najlepszych

Na jednym stoisku hamburgery, na drugim wata cukrowa, a na trzecim szczepionki Johnson & Johnson. W niedzielę w Bełżycach największa kolejka ustawiła się do tego ostatniego.

eWinner Apator Toruń - Motor Lublin. Rewanż na Motoarenie 44:46 [zapis relacji na żywo]

eWinner Apator Toruń - Motor Lublin. Rewanż na Motoarenie 44:46 [zapis relacji na żywo]

Po ponad trzech tygodniach przerwy od ligowej jazdy zawodnicy Motoru Lublin wracają na polskie tory. Dzisiaj o godz. 19.15 będą gościć na toruńskiej Motoarenie, gdzie zmierzą się z miejscowym eWinner Apatorem. Transmisję z tego meczu będzie można oglądać na antenie nSport+. Zapraszamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

Wraca Miasto movie w Warsztatach Kultury. Na początek "Terminator 2. Dzień sądu"
4 sierpnia 2021, 18:00

Wraca Miasto movie w Warsztatach Kultury. Na początek "Terminator 2. Dzień sądu"

Po długiej przerwie wracają filmowe pokazy w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie. Już 4 sierpnia o godz. 20 organizatorzy zaproszą na pokaz kultowego "Terminatora 2".

PKO BP Ekstraklasa wróciła do Łęcznej. Powrót w godnym stylu
galeria
film

PKO BP Ekstraklasa wróciła do Łęcznej. Powrót w godnym stylu

PIŁKARKSA PKO BP EKSTRAKLASA Po czterech latach przerwy najwyższy szczebel rozgrywek w Polsce powrócił na Lubelszczyznę. Górnik Łęczna zremisował u siebie 1:1 z Cracovią w pierwszej kolejce nowego sezonu ekstraklasy, a na tamtejszym stadionie znów można było poczuć atmosferę piłkarskiego święta

Obroniła doktorat na KUL w takim stroju
galeria

Obroniła doktorat na KUL w takim stroju

Na obronę doktoratu przyszła w stroju nawiązującym do tematu jej pracy. Nie pierwszy raz, bo bardzo często ubiór dostosowuje do poruszanej tematyki podczas zajęć ze studentami. – Zawsze staram się jak najdokładniej pokazać to, o czym mówię – tłumaczy dr Ewelina Polańska.

Keeza bialska klasa okręgowa od nowego sezonu w nowym wydaniu

Keeza bialska klasa okręgowa od nowego sezonu w nowym wydaniu

KEEZA BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W nowym sezonie do rywalizacji przystąpi nie 14, a 16 drużyn. Powiększenie ligi spowodowało, że do klasy A zamiast trzech zespołów zdegradowany został tylko beniaminek Ar-Tig Huta Dąbrowa

Zdrowa żywność na Lubelszczyźnie. Co nam przyniesie Zielony Ład?
Magazyn

Zdrowa żywność na Lubelszczyźnie. Co nam przyniesie Zielony Ład?

Jeżeli rolnik ma wysoki poziom wiedzy i umiejętności, to ogranicza chwasty, bo one są konkurentem dla roślin uprawnych. Ogranicza chwasty różnymi metodami: orką, bronowaniem, stosowaniem środków chwastobójczych, ponieważ jego celem nie jest produkcja maku i kąkolu, tylko na przykład rzepaku. Problem zaczyna się wtedy, gdy na wielkich obszarach mamy monokultury upraw. Wyzwaniem w Europie jest strategia „Zielony Ład”, która Unia oficjalnie zatwierdziła i Polska też się na te warunki zgodziła – rozmowa z dr Mirosławem Korzeniowskim, prezesem Stowarzyszenia AgroEkoton, ekspertem z zakresu zrównoważonej ochrony roślin.

Łuków: Mieszkańcy nie chcą oddać gruntów pod przebudowę ulicy

Łuków: Mieszkańcy nie chcą oddać gruntów pod przebudowę ulicy

Miasto planuje wyremontować ulicę Królik. Ale część mieszkańców nie chce oddać swoich gruntów.

Tokio 2020: Konrad Czerniak bez finału w sztafecie 4 x 100 m stylem dowolnym

Tokio 2020: Konrad Czerniak bez finału w sztafecie 4 x 100 m stylem dowolnym