Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 maja 2021 r.
8:46

Majątki najważniejszych podwładnych prezydenta Lublina

Autor: Zdjęcie autora oprac. drs
8 43 A A

Publikujemy oświadczenia majątkowe złożone za rok 2020 przez kierownictwo Urzędu Miasta Lublin: zastępców prezydenta miasta, skarbniczkę i sekretarza miasta. Ich zasoby wyglądają dość skromnie w porównaniu z najbogatszymi z miejskich radnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Belzebu / 14 maja 2021 r. o 09:06
+34
"... za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych" - 15 000 premii ... sP0ko :)
 To jest chyba jeszcze bardziej sPOko. "Marszałek wydał na nagrody dla pracowników 6,5 mln zł. Rekordzista dostał 56 tys. zł" " Według wyliczeń fundacji, kwota przeznaczona na ten cel w ubiegłym roku jest o ok. 2 mln zł wyższa niż za rok 2018, gdy w województwie rządziła jeszcze koalicja PO-PSL. To także trzy razy więcej niż w przypadku Urzędu Miasta Lublin (który zatrudnia o ponad 200 pracowników więcej) i Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego."  ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/marszalek-wydal-na-nagrody-dla-pracownikow-65-mln-zl-rekordzista-dostal-56-tys-zl,n,1000265558.html
 To jest chyba jeszcze bardziej sPOko. "Marszałek wydał na nagrody dla pracowników 6,5 mln zł. Rekordzista dostał 56 tys. zł" " Według wyliczeń fundacji, kwota przeznaczona na ten cel w ubiegłym roku jest o ok. 2 mln zł wyższa niż za rok 2018, gdy w województwie rządziła jeszcze koalicja PO-PSL. To także trzy razy więcej niż w przypadku Urzędu Miasta Lublin (który zatrudnia o ponad 200 pracowników więcej) i Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego."  ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/marszalek-wydal-na-nagro... rozwiń
Avatar
-bez-owijania- / 14 maja 2021 r. o 10:25
+19
"... za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych" - 15 000 premii ... sP0ko :)
To jest chyba jeszcze bardziej sPOko. "Marszałek wydał na nagrody dla pracowników 6,5 mln zł. Rekordzista dostał 56 tys. zł" "   Według wyliczeń fundacji, kwota przeznaczona na ten cel w ubiegłym roku jest o ok. 2 mln zł wyższa niż za rok 2018, gdy w województwie rządziła jeszcze koalicja PO-PSL. To także trzy razy więcej niż w przypadku Urzędu Miasta Lublin (który zatrudnia o ponad 200 pracowników więcej) i Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego."    ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/marszalek-wydal-na-nagrody-dla-pracownikow-65-mln-zl-rekordzista-dostal-56-tys-zl,n,1000265558.html
  TECZOWY_ZSL tak się zaorał, że aż go zatkało i teraz biedak musi skrobać maila do centrali z prośbą o komentarz modląc się jednocześnie, żeby coś odpisali.
  TECZOWY_ZSL tak się zaorał, że aż go zatkało i teraz biedak musi skrobać maila do centrali z prośbą o komentarz modląc się jednocześnie, żeby coś odpisali. rozwiń
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 09:20
+18
Po co jest ta szopka z oświadczeniami ? Przecież jak ktoś ma lewe pieniądze z łapówek to nie jest na tyle głupi żeby się tym afiszować w oświadczeniu majątkowym. Istnieje milion sposobów jak ukryć majątek jak i milion sposobów jak przyjąć bezpiecznie łapówkę która już nie może być nazwana łapówką.  Poza tym niektórzy zapominają w oświadczeniach  o kilku mieszkaniach czy domach i co? I nic , bo nic nie można im zrobić.  Wszyscy garną się do władzy aby tylko wydawać publiczne pieniądze za które nikt ich nie rozliczy i nie ma tam żadnej ekonomii .  Za taką możliwość są skłonni pracować nawet za darmo.  Cwany skorumpowany urzędnik jest o wiele gorszy niż mniej rozgarnięty ale uczciwy.
Masz na myśli pewnego prezesa pewnej spółki z udziałem Skarbu Państwa który ma kilkanaście nieruchomości, na które brak realnego pokrycia w dochodach tego pana?
Masz na myśli pewnego prezesa pewnej spółki z udziałem Skarbu Państwa który ma kilkanaście nieruchomości, na które brak realnego pokrycia w dochodach tego pana? rozwiń
Avatar
Hobbit / 14 maja 2021 r. o 11:35
+14
W takim kraju jak Polska nie warto być bogatym, bo zaraz zawistni ludzie powiedzą, że ukradłeś te pieniądze a nie uczciwie zarobiłeś. Po drugie oni mają rodziny, dzieci. Kup córce mieszkanie czy samochód i podaruj a od razu oszczędności się skurczą. Jak masz dwójkę albo więcej to wiadomo, że obdarujesz każdego i pieniędzy zostaje jeszcze mniej.
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 10:06
+14
Po co jest ta szopka z oświadczeniami ? Przecież jak ktoś ma lewe pieniądze z łapówek to nie jest na tyle głupi żeby się tym afiszować w oświadczeniu majątkowym. Istnieje milion sposobów jak ukryć majątek jak i milion sposobów jak przyjąć bezpiecznie łapówkę która już nie może być nazwana łapówką.  Poza tym niektórzy zapominają w oświadczeniach  o kilku mieszkaniach czy domach i co? I nic , bo nic nie można im zrobić.  Wszyscy garną się do władzy aby tylko wydawać publiczne pieniądze za które nikt ich nie rozliczy i nie ma tam żadnej ekonomii .  Za taką możliwość są skłonni pracować nawet za darmo.  Cwany skorumpowany urzędnik jest o wiele gorszy niż mniej rozgarnięty ale uczciwy.
Masz na myśli pewnego prezesa pewnej spółki z udziałem Skarbu Państwa który ma kilkanaście nieruchomości, na które brak realnego pokrycia w dochodach tego pana?
Aadamowiczowa się już doliczyła wszystkich mieszkań?  W oświadczeniu majątkowym szef unia pe0 wykazane zostały dwa mieszkania. Jedno warte 165 tys. zł, a drugie 408 tys. zł. Kilka lat temu wartość większego mieszkania wycenił na 580 tys. zł.....  zalane ? spalone? :) Normalnie to ceny idą w górę, tylko platfusom coś nie teges :)
Nie tylko. Chętnie kupię od pana Daniela O. którąś z jego nieruchomości w cenie, jaką podobno zapłacił, ewentualnie w cenie z oświadczenia majątkowego, jesli tylko w nim te wszystkie nieruchomości są...
Nie tylko. Chętnie kupię od pana Daniela O. którąś z jego nieruchomości w cenie, jaką podobno zapłacił, ewentualnie w cenie z oświadczenia majątkowego, jesli tylko w nim te wszystkie nieruchomości są... rozwiń
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 09:40
+14
Służba deweloperom nie drużba.
A populistycznej partii bez żadnych realnych osiągnięć?
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 14:30
+13
Ja tu czegoś nie rozumiem. Ci ludzie zarabiają niezły hajs, a maja przeciętne (a nawet słabe) mieszkania i samochody, oszczędności też mają niewiele. Możliwości są dwie: albo te oświadczenia to zwykła ściema (i być może większość majątku jest przepisana na kogoś innego - tak jak to miało miejsce np. w przypadku śp. Adamowicza) albo te osoby są niegospodarne i nie potrafią właściwie zarządzać swoim majątkiem. Jeżeli prawdziwa jest opcja druga to tacy ludzie nie powinni zarządzać majątkiem miasta.
Przeciętne? Pochwal się tym, co sam masz i ile to jest warte. Nie patrz na wyceny przedstawiane przez Daniela O., bo to jest ściema. Poza tym jest jeszcze trzecia możliwość - być może ci samorządowcy nie kradną, czego nie da się powiedzieć o niektórych  ludziach związanych z obecną władzą w państwie...
Przeciętne? Pochwal się tym, co sam masz i ile to jest warte. Nie patrz na wyceny przedstawiane przez Daniela O., bo to jest ściema. Poza tym jest jeszcze trzecia możliwość - być może ci samorządowcy nie kradną, czego nie da się powiedzieć o niektórych  ludziach związanych z obecną władzą w państwie... rozwiń
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 14:16
+13
Skarbnik miasta - w rubryce : Długi powyżej 10 tys. zł, wpisała :  kredyt  do spłaty 6 927,75 zł ,  pożyczka  7 200 zł .  Przecież wyraźnie jest napisane że dotyczy długów powyżej 10 tys zł więc kwota ta dotyczy każdego z osobna.  Domyślam się że dla tych urzędasów co kupują ławki po 100.000 zl/szt  i wynajmują na peryferiach lokale po 80 zł /m2 taki mało rozgarnięty skarbnik to skarb.
Cwaniactwu do służby nie P0trzebne są jednostki zbytnio bystre - wystarczy pewna doza sprytu no i przede wszystkim ślepa wierność  wobec dewelo-duce.
Tobie to nawet owego sprytu brakuje :-) Jest tylko slepa wierność i spoglądanie na wypłatę.
Tobie to nawet owego sprytu brakuje :-) Jest tylko slepa wierność i spoglądanie na wypłatę. rozwiń
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 11:46
+10
Ja tu czegoś nie rozumiem. 
_DebiliX_ - ty niczego nie rozumiesz. Ty tu jesteś wyłącznie po to, by pluć, proPiSowski ściekmistrzu.
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 14:14
+9
Za żadne pieniądze nie P0djęłabym służby P0d batutą Niszczyciela Koziego Grodu w wojnie przeciwko miastu i mieszkańcom.
Tobie nikt nie zapłaci żadnych sensownych pieniędzy - nadajesz się jedynie do plucia całymi dniami. Nie masz żadnych innych kwalifikacji.
Avatar
_XD_ / 20 maja 2021 r. o 14:07
+1
DZIennikwschodni.pl/lublin/nagrody-pana-prezydenta,n,1000266607.html - P0datnik musi to dźwigać... raz 15 tyś drugi raz ... trzeci raz.... no hojnie hojnie ps Piotr K.  też "bańki" za zgodę na wieżowiec uwzględniał w oświadczeniach ?
A nagród wypłaconych w Marszałkowskim podatnik nie musiał udźiwgnąć?
 No jak? Przecież to PiS daje. Gdzie podatnik? Ponad 20% społeczeństwa uważa, że nie płacą żadnych podatków. Zagadka. Ile procent wynosi twardy elektorat PiSd?
 No jak? Przecież to PiS daje. Gdzie podatnik? Ponad 20% społeczeństwa uważa, że nie płacą żadnych podatków. Zagadka. Ile procent wynosi twardy elektorat PiSd? rozwiń
Avatar
___K___ / 20 maja 2021 r. o 08:48
+2
DZIennikwschodni.pl/lublin/nagrody-pana-prezydenta,n,1000266607.html - P0datnik musi to dźwigać... raz 15 tyś drugi raz ... trzeci raz.... no hojnie hojnie ps Piotr K.  też "bańki" za zgodę na wieżowiec uwzględniał w oświadczeniach ?
A nagród wypłaconych w Marszałkowskim podatnik nie musiał udźiwgnąć?
Avatar
TECZOWY_ZSL / 19 maja 2021 r. o 22:50
+4
DZIennikwschodni.pl/lublin/nagrody-pana-prezydenta,n,1000266607.html - P0datnik musi to dźwigać... raz 15 tyś drugi raz ... trzeci raz.... no hojnie hojnie ps Piotr K.  też "bańki" za zgodę na wieżowiec  uwzględniał w oświadczeniach ?
Avatar
_XD_ / 17 maja 2021 r. o 11:49
-2
Ja tu czegoś nie rozumiem. Ci ludzie zarabiają niezły hajs, a maja przeciętne (a nawet słabe) mieszkania i samochody, oszczędności też mają niewiele. Możliwości są dwie: albo te oświadczenia to zwykła ściema (i być może większość majątku jest przepisana na kogoś innego - tak jak to miało miejsce np. w przypadku śp. Adamowicza) albo te osoby są niegospodarne i nie potrafią właściwie zarządzać swoim majątkiem. Jeżeli prawdziwa jest opcja druga to tacy ludzie nie powinni zarządzać majątkiem miasta.
  Faktycznie w marszałkowskiej trollowni pożar dudy taki, że nawet nowy ład go nie przykrywa. Aż biedne trolliki muszą urabiać się po łokcie nawet przy niedzieli. Czyżby niedziele wolne od pracy nie przysługiwały PiSdzieckim trollom? Co na to NSZZ SOLIDARNOŚĆ? XD
  Faktycznie w marszałkowskiej trollowni pożar dudy taki, że nawet nowy ład go nie przykrywa. Aż biedne trolliki muszą urabiać się po łokcie nawet przy niedzieli. Czyżby niedziele wolne od pracy nie przysługiwały PiSdzieckim trollom? Co na to NSZZ SOLIDARNOŚĆ? XD rozwiń
Avatar
___K___ / 16 maja 2021 r. o 19:54
+1
Ja tu czegoś nie rozumiem. Ci ludzie zarabiają niezły hajs, a maja przeciętne (a nawet słabe) mieszkania i samochody, oszczędności też mają niewiele. Możliwości są dwie: albo te oświadczenia to zwykła ściema (i być może większość majątku jest przepisana na kogoś innego - tak jak to miało miejsce np. w przypadku śp. Adamowicza) albo te osoby są niegospodarne i nie potrafią właściwie zarządzać swoim majątkiem. Jeżeli prawdziwa jest opcja druga to tacy ludzie nie powinni zarządzać majątkiem miasta.
Przeciętne? Pochwal się wreszcie tym, co sam masz i ile to jest warte. Nie patrz na wyceny przedstawiane przez Daniela O., bo to jest ściema. Poza tym jest jeszcze trzecia możliwość - być może ci samorządowcy nie kradną, czego nie da się powiedzieć o niektórych  ludziach związanych z obecną władzą w państwie...
Przeciętne? Pochwal się wreszcie tym, co sam masz i ile to jest warte. Nie patrz na wyceny przedstawiane przez Daniela O., bo to jest ściema. Poza tym jest jeszcze trzecia możliwość - być może ci samorządowcy nie kradną, czego nie da się powiedzieć o niektórych  ludziach związanych z obecną władzą w państwie... rozwiń
Avatar
_DX_ / 16 maja 2021 r. o 10:28
+7
Ja tu czegoś nie rozumiem. Ci ludzie zarabiają niezły hajs, a maja przeciętne (a nawet słabe) mieszkania i samochody, oszczędności też mają niewiele. Możliwości są dwie: albo te oświadczenia to zwykła ściema (i być może większość majątku jest przepisana na kogoś innego - tak jak to miało miejsce np. w przypadku śp. Adamowicza) albo te osoby są niegospodarne i nie potrafią właściwie zarządzać swoim majątkiem. Jeżeli prawdziwa jest opcja druga to tacy ludzie nie powinni zarządzać majątkiem miasta.
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 21:26
0
Ja tu czegoś nie rozumiem. Ci ludzie zarabiają niezły hajs, a maja przeciętne (a nawet słabe) mieszkania i samochody, oszczędności też mają niewiele. Możliwości są dwie: albo te oświadczenia to zwykła ściema (i być może większość majątku jest przepisana na kogoś innego - tak jak to miało miejsce np. w przypadku śp. Adamowicza) albo te osoby są niegospodarne i nie potrafią właściwie zarządzać swoim majątkiem. Jeżeli prawdziwa jest opcja druga to tacy ludzie nie powinni zarządzać majątkiem miasta.
Przeciętne? Pochwal się wreszcie tym, co sam masz i ile to jest warte. Nie patrz na wyceny przedstawiane przez Daniela O., bo to jest ściema. Poza tym jest jeszcze trzecia możliwość - być może ci samorządowcy nie kradną, czego nie da się powiedzieć o niektórych  ludziach związanych z obecną władzą w państwie...
Przeciętne? Pochwal się wreszcie tym, co sam masz i ile to jest warte. Nie patrz na wyceny przedstawiane przez Daniela O., bo to jest ściema. Poza tym jest jeszcze trzecia możliwość - być może ci samorządowcy nie kradną, czego nie da się powiedzieć o niektórych  ludziach związanych z obecną władzą w państwie... rozwiń
Avatar
_XD_ / 14 maja 2021 r. o 21:24
-2
Ja tu czegoś nie rozumiem. Ci ludzie zarabiają niezły hajs, a maja przeciętne (a nawet słabe) mieszkania i samochody, oszczędności też mają niewiele. Możliwości są dwie: albo te oświadczenia to zwykła ściema (i być może większość majątku jest przepisana na kogoś innego - tak jak to miało miejsce np. w przypadku śp. Adamowicza) albo te osoby są niegospodarne i nie potrafią właściwie zarządzać swoim majątkiem. Jeżeli prawdziwa jest opcja druga to tacy ludzie nie powinni zarządzać majątkiem miasta.
 Ostro się chyba musi pod dudami palić w PiSdzeckiej trollowni, skoro nawet po godzinach siedzą i trollują. XD
 Ostro się chyba musi pod dudami palić w PiSdzeckiej trollowni, skoro nawet po godzinach siedzą i trollują. XD rozwiń
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 18:18
+8
Monisia - ja się nie dziwię, że jesteś taka sfrustrowana, żeby nie napisać, że wścieknięta. Co byś nie wkleiła - momentalnie łapiesz dziesiątki minusów. To cię musi strasznie dołować, nie? ;-)
Avatar
___K___ / 14 maja 2021 r. o 18:17
+5
Ja tu czegoś nie rozumiem. Ci ludzie zarabiają niezły hajs, a maja przeciętne (a nawet słabe) mieszkania i samochody, oszczędności też mają niewiele. Możliwości są dwie: albo te oświadczenia to zwykła ściema (i być może większość majątku jest przepisana na kogoś innego - tak jak to miało miejsce np. w przypadku śp. Adamowicza) albo te osoby są niegospodarne i nie potrafią właściwie zarządzać swoim majątkiem. Jeżeli prawdziwa jest opcja druga to tacy ludzie nie powinni zarządzać majątkiem miasta.
Przeciętne? Pochwal się wreszcie tym, co sam masz i ile to jest warte. Nie patrz na wyceny przedstawiane przez Daniela O., bo to jest ściema. Poza tym jest jeszcze trzecia możliwość - być może ci samorządowcy nie kradną, czego nie da się powiedzieć o niektórych  ludziach związanych z obecną władzą w państwie...
Przeciętne? Pochwal się wreszcie tym, co sam masz i ile to jest warte. Nie patrz na wyceny przedstawiane przez Daniela O., bo to jest ściema. Poza tym jest jeszcze trzecia możliwość - być może ci samorządowcy nie kradną, czego nie da się powiedzieć o niektórych  ludziach związanych z obecną władzą w państwie... rozwiń