Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2012 r.
10:36
Edytuj ten wpis

Mundur SS i faszystowskie gadżety w mieszkaniach działaczy ONR w Lublinie

0 53 A A
Narodowców poparł Marian Król, szef lubelskiej "Solidarności". (Wojciech Nieśpiałowski)
Narodowców poparł Marian Król, szef lubelskiej \"Solidarności\". (Wojciech Nieśpiałowski)

Rzeczy z faszystowską symboliką znaleźli policjanci podczas przeszukań mieszkań młodych działaczy ONR-u w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie pisze Gazeta Wyborcza. 9 listopada policjanci przeszukali dziewięć mieszkań sympatyków Obozu Narodowo-Radykalnego.

Znaleźli m.in. marynarkę ze swastyką naszytą na lewym ramieniu i oznaczeniem jednego z korpusów SS, kordzik ze swastyką, hitlerowski Żelazny Krzyż, emblemat z orłem Trzeciej Rzeszy ze swastyką, kurtkę mundurową SS ze swastyką oraz nazistowskim orzełkiem i dwie naramienne opaski ze swastyką.

Posiadanie takich rzeczy co prawda nie jest nielegalne, ale prokuratura sprawdza, czy osoba, które je miała nie propagowała faszyzmu, co z kolei jest przestępstwem.

Dzień po przeszukaniach działacze ONR zwołali konferencję prasową w Lublinie. Skarżyli się na metody policjantów.

Narodowców poparł Marian Król, szef lubelskiej "Solidarności":


Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Arnold / 17 listopada 2014 o 20:33
0

nędzna prymitywna prowokacja. znam historię i takich chamskich metod podrzucania tzw. kompromatów (lewaczków odsyłam do ich tatusiów i mamuś co to sa kompromaty i jak się ich używa).  Ave Maria i chwała Wielkiej Polsce!!!

Avatar
HANS KLOS / 25 lipca 2013 o 21:05
0

Chłopcy nagrywali stawkę większą niż życie II.

Ps. wstyd by POLSKI NARODOWIEC czcił symbolikę morderców swego NARODU!!!

Avatar
Gość / 24 lutego 2013 o 12:56
0
[quote name='mecenas' timestamp='1355222568' post='707829']
Wiesz CYCU,chyba nikt w Polsce nie chce takiej demokracji jaka jest w tej chwili,bo to zwykła POpierdułka,złudzenie i miraż PO okrągło stołowy. Komuniści , konfidenci nic dobrego nie stworzą, tego CZERWONEGO WRZODA wtedy , na początku należało ciąć o wiele głębiej.
[/quote]
Avatar
Konrad / 24 lutego 2013 o 12:02
0
Dobrze piszesz. Byłem wczoraj na spotkaniu z liderami ONR i Ruchu Narodowego. Bardzo pozytywne wrażenie. Chwała Wielkiej Polsce.
Avatar
Adam / 24 lutego 2013 o 10:29
0
Jak się nie znacie to nie (...) ..my w przeciwieństwie do takich(...) jak wy walczymy o wolność dla kraju a nie zniewolenie wypływające z ławy naszego rządu , póki na świecie żyć będzie ostatni ONR-owiec będziemy walczyć do końca właśnie z takimi jak wy (...) którzy nic nie uznają oprócz polskiej nieudolności władz i rządu który (...) ten kraj i sprzedaje obcokrajowcom nasze polskie zakłady które mogłyby zbroić naszą armię która kupuje czołgi i inne maszyny z zagranicy .I co to wam przeszkadza że w przeciwieństwie do was wierzymy w Boga a nie podskakujemy jak (...)PALIKOT wiara jest była i będzie i nie pozwolimy na jej zgładzenie , przeszkadzamy wam bo co walczymy z pedalstwem zarazą która szerzy się na całym świecie i tylko miesza w głowach młodych ludzi i czyni z nich takie stworzenia , bo co nie tolerujemy kosmopolityzmu , bo kierujemy się zasadami [color=#FF0000][size=6]Bóg ,Honor ,Ojczyzna [/size][/color]TO dlatego nas nazywacie przestępcami że walczymy za wolny kraj niegdyś nasi przodkowie walczyli z taką zarazą i z faszysto wcami poświęcając swoje życie
Jak się nie znacie to nie (...) ..my w przeciwieństwie do takich(...) jak wy walczymy o wolność dla kraju a nie zniewolenie wypływające z ławy naszego rządu , póki na świecie żyć będzie ostatni ONR-owiec będziemy walczyć do końca właśnie z takimi jak wy (...) którzy nic nie uznają oprócz polskiej nieudolności władz i rządu który (...) ten kraj i sprzedaje obcokrajowcom nasze polskie zakłady które mogłyby zbroić naszą armię która kupuje czołgi i inne maszyny z zagranicy .I ... rozwiń
Avatar
praktyk / 11 grudnia 2012 o 12:59
0
[quote name='Przemysław Leniak' timestamp='1355224042' post='707844']
Nie widzę powodu do odpuszczania
[/quote]
[size=5]Masz rację... Ale głową ściany nie przebijesz. Ta machina jest nie do pokalania. Pietrasiewicze są wszędzie.[/size]
Avatar
mecenas / 11 grudnia 2012 o 12:51
0
[quote name='srul' timestamp='1355161121' post='707563']
[size=5]Zemsta Pietrasiewicza !!!
Bójcie się antysemici !!![/size]
[/quote]Dymaj się czerwony komucho-konfidencie
Avatar
GroSS / 11 grudnia 2012 o 12:32
0
@Johny i inni o podobnej kontrukcji "intelektualnej"

Gdyby sądzić kogoś po ogolonych łbach, to niejaki Pietrasiewicz z Lublina zapewne mógłby być potraktowany jako zagorzały zwolennik organizacji profaszystowskich i sympatyk faszyzmu.
A to, że atakuje słownie innych (ONR?), to prawdopodobnie tylko przykrywka jego prawdziwych poglądów?
Avatar
Przemysław Leniak / 11 grudnia 2012 o 12:07
0
Nie widzę powodu do odpuszczania
Avatar
Srulo / 11 grudnia 2012 o 12:03
0
[quote name='mecenas' timestamp='1355222568' post='707829']
Wiesz CYCU,chyba nikt w Polsce nie chce takiej demokracji jaka jest w tej chwili,bo to zwykła POpierdułka,złudzenie i miraż PO okrągło stołowy. Komuniści , konfidenci nic dobrego nie stworzą, tego CZERWONEGO WRZODA wtedy , na początku należało ciąć o wiele głębiej.
[/quote]
[size=5][color=#222222][font=Arial]Lepiej sobie tnij swój napletek, wtedy będziesz pisał inaczej!!![/font][/color][/size]
Avatar
Arnold / 17 listopada 2014 o 20:33
0

nędzna prymitywna prowokacja. znam historię i takich chamskich metod podrzucania tzw. kompromatów (lewaczków odsyłam do ich tatusiów i mamuś co to sa kompromaty i jak się ich używa).  Ave Maria i chwała Wielkiej Polsce!!!

Avatar
HANS KLOS / 25 lipca 2013 o 21:05
0

Chłopcy nagrywali stawkę większą niż życie II.

Ps. wstyd by POLSKI NARODOWIEC czcił symbolikę morderców swego NARODU!!!

Avatar
Gość / 24 lutego 2013 o 12:56
0
[quote name='mecenas' timestamp='1355222568' post='707829']
Wiesz CYCU,chyba nikt w Polsce nie chce takiej demokracji jaka jest w tej chwili,bo to zwykła POpierdułka,złudzenie i miraż PO okrągło stołowy. Komuniści , konfidenci nic dobrego nie stworzą, tego CZERWONEGO WRZODA wtedy , na początku należało ciąć o wiele głębiej.
[/quote]
Avatar
Konrad / 24 lutego 2013 o 12:02
0
Dobrze piszesz. Byłem wczoraj na spotkaniu z liderami ONR i Ruchu Narodowego. Bardzo pozytywne wrażenie. Chwała Wielkiej Polsce.
Avatar
Adam / 24 lutego 2013 o 10:29
0
Jak się nie znacie to nie (...) ..my w przeciwieństwie do takich(...) jak wy walczymy o wolność dla kraju a nie zniewolenie wypływające z ławy naszego rządu , póki na świecie żyć będzie ostatni ONR-owiec będziemy walczyć do końca właśnie z takimi jak wy (...) którzy nic nie uznają oprócz polskiej nieudolności władz i rządu który (...) ten kraj i sprzedaje obcokrajowcom nasze polskie zakłady które mogłyby zbroić naszą armię która kupuje czołgi i inne maszyny z zagranicy .I co to wam przeszkadza że w przeciwieństwie do was wierzymy w Boga a nie podskakujemy jak (...)PALIKOT wiara jest była i będzie i nie pozwolimy na jej zgładzenie , przeszkadzamy wam bo co walczymy z pedalstwem zarazą która szerzy się na całym świecie i tylko miesza w głowach młodych ludzi i czyni z nich takie stworzenia , bo co nie tolerujemy kosmopolityzmu , bo kierujemy się zasadami [color=#FF0000][size=6]Bóg ,Honor ,Ojczyzna [/size][/color]TO dlatego nas nazywacie przestępcami że walczymy za wolny kraj niegdyś nasi przodkowie walczyli z taką zarazą i z faszysto wcami poświęcając swoje życie
Jak się nie znacie to nie (...) ..my w przeciwieństwie do takich(...) jak wy walczymy o wolność dla kraju a nie zniewolenie wypływające z ławy naszego rządu , póki na świecie żyć będzie ostatni ONR-owiec będziemy walczyć do końca właśnie z takimi jak wy (...) którzy nic nie uznają oprócz polskiej nieudolności władz i rządu który (...) ten kraj i sprzedaje obcokrajowcom nasze polskie zakłady które mogłyby zbroić naszą armię która kupuje czołgi i inne maszyny z zagranicy .I ... rozwiń
Avatar
praktyk / 11 grudnia 2012 o 12:59
0
[quote name='Przemysław Leniak' timestamp='1355224042' post='707844']
Nie widzę powodu do odpuszczania
[/quote]
[size=5]Masz rację... Ale głową ściany nie przebijesz. Ta machina jest nie do pokalania. Pietrasiewicze są wszędzie.[/size]
Avatar
mecenas / 11 grudnia 2012 o 12:51
0
[quote name='srul' timestamp='1355161121' post='707563']
[size=5]Zemsta Pietrasiewicza !!!
Bójcie się antysemici !!![/size]
[/quote]Dymaj się czerwony komucho-konfidencie
Avatar
GroSS / 11 grudnia 2012 o 12:32
0
@Johny i inni o podobnej kontrukcji "intelektualnej"

Gdyby sądzić kogoś po ogolonych łbach, to niejaki Pietrasiewicz z Lublina zapewne mógłby być potraktowany jako zagorzały zwolennik organizacji profaszystowskich i sympatyk faszyzmu.
A to, że atakuje słownie innych (ONR?), to prawdopodobnie tylko przykrywka jego prawdziwych poglądów?
Avatar
Przemysław Leniak / 11 grudnia 2012 o 12:07
0
Nie widzę powodu do odpuszczania
Avatar
Srulo / 11 grudnia 2012 o 12:03
0
[quote name='mecenas' timestamp='1355222568' post='707829']
Wiesz CYCU,chyba nikt w Polsce nie chce takiej demokracji jaka jest w tej chwili,bo to zwykła POpierdułka,złudzenie i miraż PO okrągło stołowy. Komuniści , konfidenci nic dobrego nie stworzą, tego CZERWONEGO WRZODA wtedy , na początku należało ciąć o wiele głębiej.
[/quote]
[size=5][color=#222222][font=Arial]Lepiej sobie tnij swój napletek, wtedy będziesz pisał inaczej!!![/font][/color][/size]