Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2008 r.
18:43
Edytuj ten wpis

Na Czubach będzie nowe miniosiedle

0 7 A A

Kilkaset nowych mieszkań powstaje na terenie między ulicami Dziewanny a Różaną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsi lokatorzy wprowadzą się do pierwszych z nich na początku przyszłego roku. Cena metra: około 5 tysięcy złotych. Nabywcy są.

Sześć sześciopiętrowych budynków w sąsiedztwie wąwozu planuje wybudować Inwestor Development Sp. z o.o. z Lublina. W sumie w kompleksie nazwanym "Wiśniowy Sad” będzie około 250 mieszkań. Cała inwestycja jest podzielona na trzy etapy.

- Budowa pierwszych dwóch budynków jest mocno zaawansowana, planujemy je oddać do użytku do końca tego roku i nic nie wskazuje na to, żeby ten termin się zmienił - mówi Robert Siejka z firmy Inwestor Development. - Budowa kolejnych dwóch rozpocznie się w połowie tego roku i według planów ma się zakończyć pod koniec grudnia 2009 roku. Budowa dwóch ostatnich budynków powinna ruszyć w połowie 2009 roku, a zakończyć w grudniu 2010 roku.

Mieszkania mają od 33 do 80 metrów kwadratowych. Na ostatniej kondygnacji w każdym budynku będą po dwa ponadstumetrowe apartamenty. Mieszkania w dwóch pierwszych blokach znalazły już lokatorów. Wolnych jest jedynie kilka ponadsiedemdziesięciometrowych lokali.

Docelowo otoczone z trzech stron wąwozem osiedle ma być monitorowane i ogrodzone.

- Ale chcemy, żeby ogrodzenie było wykonane tak, nie tworzyło wizualnej bariery pomiędzy osiedlem a światem zewnętrznym - dodaje Robert Siejka.
Sześć budynków ma być skupionych wokół dziedzińca, którego elementem dominującym będzie fontanna.

Po sąsiedzku, przy Różanej budynek z 79 mieszkaniami buduje Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Inkob.

- Mieszkania mają od 37 do 96 metrów kwadratowych. Ponad połowa już się sprzedała - mówi Józef Krzysiak z firmy Budom Inkob. - Najlepiej tradycyjnie sprzedają się lokale dwupokojowe o powierzchni około 50 metrów.

Budynek także z widokiem na wąwóz ma być gotowy w czerwcu przyszłego roku.

Cena metra podłogi

Mieszkania na osiedlu Wiśniowy Sad kosztują obecnie około 5,5 tys. za metr, mieszkania w bloku budowanym przez Budom Inkob od 3,9 do 5,2 tys. za metr.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pan z ruty / 30 listopada 2010 o 16:16
0
[quote name='wjk' timestamp='1200900866' post='12779']
Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie, i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze. To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców. Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu, skorzystają z darmowej infastruktury osiedla, dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia i śmieci można podrzucić bezobawy rewanżu. Super pomysł!
[/quote]

mieszkam na Rucie i po czesci zgadzam się z wypowiedzią WJK. nowe mini osiedle wewantzr osiedla Ruta swpowodowało ze mieskzancy sterj Rózanej nie maja dobrego dojscia do wawozu!!! wszytko poodgradzane. znajmomy mieszka w Berlinie tam jest zakaz budawnia takich odgrodzonych enklaw1!1 W Holandii równiez 20 lat temu przerobili ten pomysł i teraz nic nie odgradzaj. kamery - o, ochorona budynku - OK ale nie odgrodzenia!! na miłosc boska. Pyschologowie z Niederlandó juz kilkanascie lat temu stwierdzili ze to powoduje napiecia u mieszkajacych obok. to jest tak jak z przekazem podprogowym. I przepraszam to nie ejst moja opinia tylko sparwdzone badania pscychologów z Holandii- odgrodzonym enklawom wewnatzr mista mówmy NIE
[quote name='wjk' timestamp='1200900866' post='12779']
Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie, i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze. To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców. Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu, skorzystają z darmowej infastruktury osiedla, dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia i śmieci można podrzucić bezobawy rewan... rozwiń
Avatar
dorotek444 / 30 listopada 2010 o 11:48
0
[b][b]Witam Serdecznie....mysle ze wypowiedz WJK szkoda nawet komentowac, szkoda czasu i energii na ludzi bez perspektyw...tak sie sklada za jestem bardzo szczesliwym posiadaczem mieszkania na tymze nowym osiedlu i musze powiedziec iz standard serwisu ze strony dewelopera, jego uczciwosc a przede wszystkim same mieszkania sa z najwyzszej polki, tak wiec zamilczcie pesymisci i zajmijcie sie czyms bardziej pozytecznym dla LUBLINA !!!!!!!
Avatar
bambosh / 5 lipca 2010 o 13:23
0
aga napisał:
> Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie

Tak, właśnie po to

> i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze.

Za to powinna być kara. Ale pokaż mi właścicela psa, który wyprowadza go na sikanie pod swoje okno. ZAWSZE idzie pod okno "sąsiada". Więc twój zarzut jest nietrafiony, kolego.

> To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców.

Deweloper kupił działkę i ma prawo na niej wybudować osiedle z mieszkaniami po milion złotych za metr, a tobie nic do tego.

> Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu,

Jak to im? Na terenie swojego osiedla będą odśnieżać sami. A naokoło ich osiedla jest teren spółdzielni mieszkaniowej, który jest odśnieżany dla wszystkich mieszkańców.

> skorzystają z darmowej infastruktury osiedla

Nic nigdy nie było, nie jest i nie będzie darmowe, głupolu.

> dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia

Jeśli to dla ciebie wybrańcy, to przy ich zarobkach 30% zabiera państwo w PIT. A ty dajesz 19%. I kto płaci więcej????

> i śmieci można podrzucić bezobawy rewanżu.

Po co, skoro będą mieli własny śmietnik - zamykany po to, żebyś ty im nic nie podrzucił. Swój śmietnik też możesz zamykać, tylko widocznie nie stać cię na kłódkę hehehe

> Super pomysł!

Tak. Super pomysł. Wreszcie będą jakieś normalnie wyglądające bloki wśród ohydnej komunistycznej wielkiej płyty.

Masz rację-ja bym to samo napisał-ale zrobił to ktoś wcześniej przede mną. Bardzo fajne osiedle-popieram! Wreszcie-mam nadzieję-coś normalnego w tym Lublinie!-w Lublinie,gdzie: pełno szczących i srających piesków;gdzie śmieci są podrzucane przez niewiadomo kogo a ławki są regularnie demolowane i łamane.

Masz rację-ja bym to samo napisał-ale zrobił to ktoś wcześniej przede mną. Bardzo fajne osiedle-popieram! Wreszcie-mam nadzieję-coś normalnego w tym Lublinie!-w Lublinie,gdzie: pełno szczących i srających piesków;gdzie śmieci są podrzucane przez niewiadomo kogo a ławki są regularnie demolowane i łamane. rozwiń
Avatar
dorotek444 / 5 lipca 2010 o 13:12
0
hej WJK...przestan marudzic, takie uszczypliwe uwagi piszesz bo pewnie sam chcialbys tam mieszkac.....a do odsniezania chodnikow bedzie pracownik...niech glowa Cie o to nie boi...narazie
Avatar
aga / 6 czerwca 2008 o 10:10
0
> Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie

Tak, właśnie po to

> i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze.

Za to powinna być kara. Ale pokaż mi właścicela psa, który wyprowadza go na sikanie pod swoje okno. ZAWSZE idzie pod okno "sąsiada". Więc twój zarzut jest nietrafiony, kolego.

> To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców.

Deweloper kupił działkę i ma prawo na niej wybudować osiedle z mieszkaniami po milion złotych za metr, a tobie nic do tego.

> Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu,

Jak to im? Na terenie swojego osiedla będą odśnieżać sami. A naokoło ich osiedla jest teren spółdzielni mieszkaniowej, który jest odśnieżany dla wszystkich mieszkańców.

> skorzystają z darmowej infastruktury osiedla

Nic nigdy nie było, nie jest i nie będzie darmowe, głupolu.

> dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia

Jeśli to dla ciebie wybrańcy, to przy ich zarobkach 30% zabiera państwo w PIT. A ty dajesz 19%. I kto płaci więcej????

> i śmieci można podrzucić bezobawy rewanżu.

Po co, skoro będą mieli własny śmietnik - zamykany po to, żebyś ty im nic nie podrzucił. Swój śmietnik też możesz zamykać, tylko widocznie nie stać cię na kłódkę hehehe

> Super pomysł!

Tak. Super pomysł. Wreszcie będą jakieś normalnie wyglądające bloki wśród ohydnej komunistycznej wielkiej płyty.
> Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie

Tak, właśnie po to

> i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze.

Za to powinna być kara. Ale pokaż mi właścicela psa, który wyprowadza go na sikanie pod swoje okno. ZAWSZE idzie pod okno "sąsiada". Więc twój zarzut jest nietrafiony, kolego.

> To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców.

Deweloper kupił działkę i ma prawo... rozwiń
Avatar
anonymous / 21 stycznia 2008 o 16:17
0
gdyby nie ogrodzenie to:
a) fontanna bedzie okupowana przez menele z sasiednich osiedli
siedzenie przy fontannie bedzie polagalo na piciu piwa lub taniego wina
c) w letnie wieczory menele beda darły ryja conajmniej do 1:00 w nocy
d) po wypiciu w.w. płynów butelki beda tluczone/wrzucane do fontanny
e) w.w. fontanna bedzie demolowana
f) sikanie i żyganie bedzie sie odbywalo do fontanny
g) przewidywany czas życia fontanny w w.w. warunkach, 1-2 mc
gdyby nie ogrodzenie to:
a) fontanna bedzie okupowana przez menele z sasiednich osiedli
siedzenie przy fontannie bedzie polagalo na piciu piwa lub taniego wina
c) w letnie wieczory menele beda darły ryja conajmniej do 1:00 w nocy
d) po wypiciu w.w. płynów butelki beda tluczone/wrzucane do fontanny
e) w.w. fontanna bedzie demolowana
f) sikanie i żyganie bedzie sie odbywalo do fontanny
g) przewidywany czas życia fontanny w w.w. warunkach, 1-2 mc rozwiń
Avatar
wjk / 21 stycznia 2008 o 08:34
0
Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie, i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze. To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców. Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu, skorzystają z darmowej infastruktury osiedla, dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia i śmieci można podrzucić bezobawy rewanżu. Super pomysł!
Avatar
pan z ruty / 30 listopada 2010 o 16:16
0
[quote name='wjk' timestamp='1200900866' post='12779']
Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie, i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze. To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców. Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu, skorzystają z darmowej infastruktury osiedla, dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia i śmieci można podrzucić bezobawy rewanżu. Super pomysł!
[/quote]

mieszkam na Rucie i po czesci zgadzam się z wypowiedzią WJK. nowe mini osiedle wewantzr osiedla Ruta swpowodowało ze mieskzancy sterj Rózanej nie maja dobrego dojscia do wawozu!!! wszytko poodgradzane. znajmomy mieszka w Berlinie tam jest zakaz budawnia takich odgrodzonych enklaw1!1 W Holandii równiez 20 lat temu przerobili ten pomysł i teraz nic nie odgradzaj. kamery - o, ochorona budynku - OK ale nie odgrodzenia!! na miłosc boska. Pyschologowie z Niederlandó juz kilkanascie lat temu stwierdzili ze to powoduje napiecia u mieszkajacych obok. to jest tak jak z przekazem podprogowym. I przepraszam to nie ejst moja opinia tylko sparwdzone badania pscychologów z Holandii- odgrodzonym enklawom wewnatzr mista mówmy NIE
[quote name='wjk' timestamp='1200900866' post='12779']
Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie, i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze. To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców. Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu, skorzystają z darmowej infastruktury osiedla, dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia i śmieci można podrzucić bezobawy rewan... rozwiń
Avatar
dorotek444 / 30 listopada 2010 o 11:48
0
[b][b]Witam Serdecznie....mysle ze wypowiedz WJK szkoda nawet komentowac, szkoda czasu i energii na ludzi bez perspektyw...tak sie sklada za jestem bardzo szczesliwym posiadaczem mieszkania na tymze nowym osiedlu i musze powiedziec iz standard serwisu ze strony dewelopera, jego uczciwosc a przede wszystkim same mieszkania sa z najwyzszej polki, tak wiec zamilczcie pesymisci i zajmijcie sie czyms bardziej pozytecznym dla LUBLINA !!!!!!!
Avatar
bambosh / 5 lipca 2010 o 13:23
0
aga napisał:
> Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie

Tak, właśnie po to

> i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze.

Za to powinna być kara. Ale pokaż mi właścicela psa, który wyprowadza go na sikanie pod swoje okno. ZAWSZE idzie pod okno "sąsiada". Więc twój zarzut jest nietrafiony, kolego.

> To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców.

Deweloper kupił działkę i ma prawo na niej wybudować osiedle z mieszkaniami po milion złotych za metr, a tobie nic do tego.

> Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu,

Jak to im? Na terenie swojego osiedla będą odśnieżać sami. A naokoło ich osiedla jest teren spółdzielni mieszkaniowej, który jest odśnieżany dla wszystkich mieszkańców.

> skorzystają z darmowej infastruktury osiedla

Nic nigdy nie było, nie jest i nie będzie darmowe, głupolu.

> dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia

Jeśli to dla ciebie wybrańcy, to przy ich zarobkach 30% zabiera państwo w PIT. A ty dajesz 19%. I kto płaci więcej????

> i śmieci można podrzucić bezobawy rewanżu.

Po co, skoro będą mieli własny śmietnik - zamykany po to, żebyś ty im nic nie podrzucił. Swój śmietnik też możesz zamykać, tylko widocznie nie stać cię na kłódkę hehehe

> Super pomysł!

Tak. Super pomysł. Wreszcie będą jakieś normalnie wyglądające bloki wśród ohydnej komunistycznej wielkiej płyty.

Masz rację-ja bym to samo napisał-ale zrobił to ktoś wcześniej przede mną. Bardzo fajne osiedle-popieram! Wreszcie-mam nadzieję-coś normalnego w tym Lublinie!-w Lublinie,gdzie: pełno szczących i srających piesków;gdzie śmieci są podrzucane przez niewiadomo kogo a ławki są regularnie demolowane i łamane.

Masz rację-ja bym to samo napisał-ale zrobił to ktoś wcześniej przede mną. Bardzo fajne osiedle-popieram! Wreszcie-mam nadzieję-coś normalnego w tym Lublinie!-w Lublinie,gdzie: pełno szczących i srających piesków;gdzie śmieci są podrzucane przez niewiadomo kogo a ławki są regularnie demolowane i łamane. rozwiń
Avatar
dorotek444 / 5 lipca 2010 o 13:12
0
hej WJK...przestan marudzic, takie uszczypliwe uwagi piszesz bo pewnie sam chcialbys tam mieszkac.....a do odsniezania chodnikow bedzie pracownik...niech glowa Cie o to nie boi...narazie
Avatar
aga / 6 czerwca 2008 o 10:10
0
> Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie

Tak, właśnie po to

> i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze.

Za to powinna być kara. Ale pokaż mi właścicela psa, który wyprowadza go na sikanie pod swoje okno. ZAWSZE idzie pod okno "sąsiada". Więc twój zarzut jest nietrafiony, kolego.

> To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców.

Deweloper kupił działkę i ma prawo na niej wybudować osiedle z mieszkaniami po milion złotych za metr, a tobie nic do tego.

> Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu,

Jak to im? Na terenie swojego osiedla będą odśnieżać sami. A naokoło ich osiedla jest teren spółdzielni mieszkaniowej, który jest odśnieżany dla wszystkich mieszkańców.

> skorzystają z darmowej infastruktury osiedla

Nic nigdy nie było, nie jest i nie będzie darmowe, głupolu.

> dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia

Jeśli to dla ciebie wybrańcy, to przy ich zarobkach 30% zabiera państwo w PIT. A ty dajesz 19%. I kto płaci więcej????

> i śmieci można podrzucić bezobawy rewanżu.

Po co, skoro będą mieli własny śmietnik - zamykany po to, żebyś ty im nic nie podrzucił. Swój śmietnik też możesz zamykać, tylko widocznie nie stać cię na kłódkę hehehe

> Super pomysł!

Tak. Super pomysł. Wreszcie będą jakieś normalnie wyglądające bloki wśród ohydnej komunistycznej wielkiej płyty.
> Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie

Tak, właśnie po to

> i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze.

Za to powinna być kara. Ale pokaż mi właścicela psa, który wyprowadza go na sikanie pod swoje okno. ZAWSZE idzie pod okno "sąsiada". Więc twój zarzut jest nietrafiony, kolego.

> To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców.

Deweloper kupił działkę i ma prawo... rozwiń
Avatar
anonymous / 21 stycznia 2008 o 16:17
0
gdyby nie ogrodzenie to:
a) fontanna bedzie okupowana przez menele z sasiednich osiedli
siedzenie przy fontannie bedzie polagalo na piciu piwa lub taniego wina
c) w letnie wieczory menele beda darły ryja conajmniej do 1:00 w nocy
d) po wypiciu w.w. płynów butelki beda tluczone/wrzucane do fontanny
e) w.w. fontanna bedzie demolowana
f) sikanie i żyganie bedzie sie odbywalo do fontanny
g) przewidywany czas życia fontanny w w.w. warunkach, 1-2 mc
gdyby nie ogrodzenie to:
a) fontanna bedzie okupowana przez menele z sasiednich osiedli
siedzenie przy fontannie bedzie polagalo na piciu piwa lub taniego wina
c) w letnie wieczory menele beda darły ryja conajmniej do 1:00 w nocy
d) po wypiciu w.w. płynów butelki beda tluczone/wrzucane do fontanny
e) w.w. fontanna bedzie demolowana
f) sikanie i żyganie bedzie sie odbywalo do fontanny
g) przewidywany czas życia fontanny w w.w. warunkach, 1-2 mc rozwiń
Avatar
wjk / 21 stycznia 2008 o 08:34
0
Ogrodzone i monitorowane aby żaden motłoch nie posiedział przy fontannie, i pieska na siusianie można wyprowadzić na cudze. To jakaś paranoja, że na otwartym i ogólnodostępnym osiedlu dopuszcza się takie enklawy dla wybrańców. Trzeba im będzie odśnieżyć ulice by mogli bezpiecznie pójść do sklepu, skorzystają z darmowej infastruktury osiedla, dzieci mogą pójść do osiedlowego klubu działalność którego opłaca spółdzielnia i śmieci można podrzucić bezobawy rewanżu. Super pomysł!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów 0 0

Nielegalne papierosy o wartości niemal 600 tysięcy złotych skonfiskowali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej. Zatrzymali towar na przejściu granicznym z Białorusią w Terespolu.

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów
film

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów 24 1

Naruciak - znany youtuber i gracz w sobotę spotka się z fanami w Tarasach Zamkowych.

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie
18 listopada 2018, 12:00

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 12 w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie na terenie sektora Miasteczko (ratuszu z Głuska) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Doroty Miącz.

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać 0 1

Osoby kupujące mieszkanie na rynku wtórnym narażone są na zupełnie inne zagrożenia niż ci, którzy zdecydowali się na lokal od dewelopera. Zwracamy uwagę na te najważniejsze.

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Tłumaczyła, że "samochód jej nie hamował"
galeria

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Tłumaczyła, że "samochód jej nie hamował" 0 3

30-latka z Łukowa kierując mercedesem uderzyła w 30 wagon pociągu towarowego. Kobieta chwilę wcześniej ominęła stojący przed przejazdem samochód oraz „opuszczoną” półzaporę.

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych 2 1

Trzy dni bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie zadłużenia. Tak będą wyglądać Bialskie Dni bez Długów, od 16 do 20 listopada.

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka
18 listopada 2018, 17:00

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. 18 listopada o godz. 17 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miała miejsce polska premiera monodramu Eduardo Pavlovsky'ego Potestad.

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi 1 1

Drugie w tym sezonie zawody z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski zostały rozegrane w Łodzi. Znowu sporo powodów do zadowolenia mieli zawodnicy AZS UMCS Lublin, którzy w sumie stawali na podium aż 42 razy

Lublin: Ktoś wyrzucił meble na przystanek [zdjęcia]
galeria

Lublin: Ktoś wyrzucił meble na przystanek [zdjęcia] 6 11

Starymi meblami zagracony został dziś rano jeden z przystanków komunikacji miejskiej w lubelskiej dzielnicy Czuby. MPK przyznaje, że to nie pierwszy taki przypadek, bo ekipom sprzątającym przystanek trafił się nawet… sedes

Szpital w Rykach: Konkurs teraz, umowa od przyszłego roku

Szpital w Rykach: Konkurs teraz, umowa od przyszłego roku 0 0

Lubelski NFZ ogłosił konkurs na świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie powiatu ryckiego. Oferty można składać do 26 listopada.

Planujesz wesele, bal, studniówkę? To wydarzenie jest dla Ciebie!
14 listopada 2018, 0:00
galeria

Planujesz wesele, bal, studniówkę? To wydarzenie jest dla Ciebie! 0

Suknie ślubne i wieczorowe, garnitury, kwiaty, obrączki i biżuteria, torty, dekoracje, zaproszenia, usługi foto, auta do ślubu – łącznie ponad 100 firm. To tylko fragment tego, co pojawi się na Targach ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał. Już 24-25 listopada hala Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie zabraknie też pokazów mody, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i specjalnych rabatów. To już 16. edycja wydarzenia.

Niósł wilk razy kilka… Okradała pasażerów autobusów i wpadła

Niósł wilk razy kilka… Okradała pasażerów autobusów i wpadła 0 1

Autobusy komunikacji miejskiej były jej terenem działania, w którym czuła się niezwykle swobodnie. 55-letnia kobieta wielokrotnie okradała pasażerów. W sumie, jej łupem padły przedmioty o łącznej wartości około 5,5 tysiąca złotych.

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse?

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse? 10 41

Za tydzień radni sejmiku województwa spotkają się już w nowym składzie, wybiorą marszałka. Kto ma największe szanse?

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie 2 0

MKS Perła Lublin w środowy wieczór zmierzy się z SPR Pogoń Szczecin. Obie ekipy są nadal zamieszane w grę w europejskich pucharach

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia] 2 0

Do Małego CSK nie jest łatwo trafić. Trzeba się dostać do budynku bocznym wejściem (od strony ul. Radziszewskiego). Pod schodami są drzwi, a za drzwiami urządzona przez IKEA przestrzeń. Jest zestaw małego kucharza, przestrzeń do rysowania, wygodne kanapy i hamaki. To tu będą odbywać się cykliczne warsztaty dla dzieci.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!