Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 listopada 2007 r.
15:40
Edytuj ten wpis

O lotnisku przy stole

0 15 A A

Arcybiskup lubelski Józef Życiński zaprosił wszystkich posłów z Lubelszczyzny na obiad. Metropolita chce, by podczas posiłku politycy razem zastanowili się,

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
co mogą wspólnie zrobić dla Lublina i okolic.

Lotnisko i Centrum Jana Pawła II. To będą główne tematy rozmów, które będą toczyły się podczas spotkania w lubelskiej kurii. Udział w nim weźmie arcybiskup i wszyscy posłowie z naszego województwa. - Postanowiłem zaprosić do siebie wszystkich posłów reprezentujących wszystkie partie, a zjednoczonych przez wspólną troskę o rozwój ziemi lubelskiej - mówił metropolita w cotygodniowym programie "Pasterski kwadrans” w archidiecezjalnym radiu eR.
Hierarcha na ten pomysł wpadł, gdy przyjrzał się innym znajomym mu miastom. - Tym, które dokonały bardzo głębokiej przemiany w ciągu ostatnich lat - mówi arcybiskup i dodaje: - Jawi mi się pytanie, o to co możemy zrobić, by nasza mała ojczyzna mogła zrealizować te cele, które są konieczne do pełnego rozwoju miasta.
Arcybiskup zaznacza, że zaproszenie i spotkanie nie jest wyrazem programu politycznego. - Jest wyrazem pragmatycznej troski o to abyśmy mogli dostrzegać pewne wzywania bez względu na przynależność partyjną - twierdzi. - A problemów jest wiele od lotniska po ośrodek JPII.
Cześć posłów otrzymała już zaproszenia. - Oczywiście, że się wybieram. Zwłaszcza, że to chyba po raz pierwszy posłowie wszystkich opcji w jednym terminie odwiedzą lubelską kurię - mówi Krzysztof Michałkiewicz, poseł PiS i dodaje, że takie spotkanie jest bardzo dobrym pomysłem.
Izabela Sierakowska, posłanka LiD też odwiedzi arcybiskupa. - Choć sugerowałabym, żeby zaprosić jeszcze marszałka i wojewodę. Bo chyba lepiej rozmawiać z osobami, które podejmują decyzje na szczeblu regionalnym - twierdzi posłanka.
Oprócz lotniska i centrum JPII, posłowie dorzucają też inne tematy do rozmów, jak wykorzystanie dotacji unijnych, budowa i remonty dróg, czy bezrobocie.




Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mario / 13 listopada 2007 o 20:43
0
Pomijając rozwiązania trywialne (np. choroba psychiczna lub temu podobny stan), utwierdzasz swoim wywodem, że nie jesteś ani Arcy ani Ultra tylko zwyczajnie Ambitny student teologii, który dla poznania zła wciela się w nie - inna nie mniej prawdopodobna - jesteś sukienkowym w misji specjalnej, straszącym niepokorne owieczki do powrotu do bezpiecznego stada a może ... może być jeszcze kilka podobnych wersji. Tak czy inaczej z ludzi twojego pokroju pochodzą arcyjózie. Wbrew twoim inwektywom - naturalnym czy też reżyserowanym, jesteś przejrzyście czytelny - bardziej niż ci się wydaje. I (nie)dziwnie aktywny na różnych forach. Można by powiedzieć monotematyczny? Napisz coś jeszcze - pozdrowienia podtrzymuje!
Pomijając rozwiązania trywialne (np. choroba psychiczna lub temu podobny stan), utwierdzasz swoim wywodem, że nie jesteś ani Arcy ani Ultra tylko zwyczajnie Ambitny student teologii, który dla poznania zła wciela się w nie - inna nie mniej prawdopodobna - jesteś sukienkowym w misji specjalnej, straszącym niepokorne owieczki do powrotu do bezpiecznego stada a może ... może być jeszcze kilka podobnych wersji. Tak czy inaczej z ludzi twojego pokroju pochodzą arcyjózie. Wbrew twoim inwektywom - naturalnym czy też reżyserowanym, jesteś przejrzyśc... rozwiń
Avatar
Arcy-Ateista / 13 listopada 2007 o 02:26
0
pierwsza linijka:Rzężenie do halucynacji - przedstawiła ci się ona z imienia, czy tylko z nazwiska?Bogów i bogiń jest wiele, które z nich konkretnie ci się śniło?Druga linijka:Następny objaw kliniczny: wielkie wątpliwości (z wszelkiego i globalnego, jak należy sięspodziewać, braku jakiejkolwiek odpowiedzi od urojenia).Trzecia linijka:Tumanie, "arcy" z greckiego znaczy pierwszy albo szef, a nie z boku, więc twojemajaczenie stoi na fałszywych założeniach.Cokolwiek chciałeś z siebie w tym zdaniu wydusić i tak nie trzyma się kupy, jak wszystkiereligijne natchnienia. Ha! duch święty moralnie zapładniający dziewice, jeden bóg, któryz nudów, gada sam do siebie w schizofrenii roztrojenia jaźni, wysyła sam siebie na ziemięz nieba, którego nie ma, wstępuje i zstępuje w siebie, nie wie co się dzieje, udając, że wszystkowie, postępuje gorzej od kretyna chwaląc się, że może wszystko i jest mądry, nie ma pojęciao kontynentach na płaskiej (!) Ziemi, z pozostałą wiedzą śmieszniejszą od wiedzy dzisiejszegoprzedszkolaka. Jest wieczny, stworzył wszystko z niczego w sześć dni, a jak idiota siedziałwcześniej sam jak palec w du*** i w takich samych ciemnościach!!! (Na szczęście dla tej ofiary,nie mógł się o nic potknąć, bo niczego jeszcze nie było.) Nie wspominając o tym skąd on się wziąłi w ogóle jak przetrwał choć sekundę, będąc taką obsikaną niedorajdą!I takie nic wam się podoba, wam imponuje, przed tym niczym klękacie i myślicie, że ta fajtłapawam pomoże w czymkolwiek? Jesteście na tym samym poziomie z tą kreacją starożytnychpastuchów. Chcecie czego, respektu, tolerancji? A wyśmiać was i nie wpuścić przez próg,jak jehowców i reszty podstępnych hord chciwych pasożytów.Kto w historii zrobił inaczej ten popadł w niewolę i cierpienia waszej choroby albo stracił życie.My na samym początku listy szkodliwych substancji: alkohol, papierosy, narkotyki postawiliśmyreligię, za jej długowieczne grawirujące zasługi.Na sam koniec zgrzyt obłudy (szczerze) i bezsilności (pozdrawiam).W dzisiejszym świecie już dzieci, pod warunkiem, że są zdrowe i normalne umysłowo, nie wierząw fałsz i obłudę religijnych. Oszczędź sobie tych słabych trików dla współcierpiących w twojejreligijnej chorobie.Twój wróg, na zawsze Ultra(po awansie!)-Ateista.
pierwsza linijka:Rzężenie do halucynacji - przedstawiła ci się ona z imienia, czy tylko z nazwiska?Bogów i bogiń jest wiele, które z nich konkretnie ci się śniło?Druga linijka:Następny objaw kliniczny: wielkie wątpliwości (z wszelkiego i globalnego, jak należy sięspodziewać, braku jakiejkolwiek odpowiedzi od urojenia).Trzecia linijka:Tumanie, "arcy" z greckiego znaczy pierwszy albo szef, a nie z boku, więc twojemajaczenie stoi na fałszywych założeniach.Cokolwiek chciałeś z siebie w tym zdaniu wydusić i tak nie trzyma się kupy, jak ... rozwiń
Avatar
Deziluzjonista / 13 listopada 2007 o 01:22
0
...Zapytaj sam siebie...- Oto potwierdzenie mojego pytania, a nawet gorzej niż w było założeniu:zupełny brak świadomości.O-o, chłopaszek utknął w przerabianiu lektur i jeszcze nie wie, że porusza sięumysłem w durnej przeszłości, która do tej pory została ośmieszona.No i w urojeniach, bo katolicyzm to choroba psychiczna dla rasy zwanej hienami.Brak mu własnych myśli, własnego zdania, odwagi do sformułowań.Małpuje zachowanie jakiejś miernoty, prawdopodobnie JP2 albo innego pedofila czy gay'aw sukience.Wepchnięty nad przepaść swojej niewiedzy kurczowo chwyta się cudzych definicji, któryminie potrafi operować nie pojmując ich zupełnie.Chowa się w cień cytatów swoich idoli, pożyczając od nich zwietrzałego ze starości,przeterminowanego autorytetu,Same niewypały. Brak rozumu + wytresowana ślepa wiara w czyjeś halucynacje.Co za loser & Versager!Natura zna tylko jedną odpowiedź na takie odbiegnięcie od normy:survival of the fittest without mercy for the deranged.
...Zapytaj sam siebie...- Oto potwierdzenie mojego pytania, a nawet gorzej niż w było założeniu:zupełny brak świadomości.O-o, chłopaszek utknął w przerabianiu lektur i jeszcze nie wie, że porusza sięumysłem w durnej przeszłości, która do tej pory została ośmieszona.No i w urojeniach, bo katolicyzm to choroba psychiczna dla rasy zwanej hienami.Brak mu własnych myśli, własnego zdania, odwagi do sformułowań.Małpuje zachowanie jakiejś miernoty, prawdopodobnie JP2 albo innego pedofila czy gay'aw sukience.Wepchnięty nad przepaść swojej niewiedzy k... rozwiń
Avatar
skojarzenie / 13 listopada 2007 o 00:15
0
> Ironia tej rymowanki nie dotarła do świadomości?Zapytaj sam siebie.> Pewnie trafiło na katolika... Z chronicznym dla tej rasy brakiem poczucia humoru.Katolik to wyznanie, nie rasa.Ignacy KrasickiŚWIAT ZEPSUTYWolno szaleć młodzieży, wolno starym zwodzić,Wolno sie na czas żenić, wolno i rozwodzić,Godzi się kraść ojczyznę, łatwą i powolną;A mnie sarkać na takie bezprawia nie wolno?Niech się miota złość na cię i chytrość bezczelna -Ty mów prawdę, mów śmiało,satyro rzetelna.
Avatar
Mario / 13 listopada 2007 o 00:14
0
Chciałbym powiedzieć: to prowokacja - ale nie mogę ... Smutno mi Boże !Chciałbym powiedzieć tak się nie stanie - lecz brak pewności ... Cóż, chociaż nazywasz siebie Ateistą, to nie takim znowu Arcy - bo jednak to wyraźne ostrzeżenie kogoś, kto nie stoi z boku (tym był by Arcy). Szczerze pozdrawiam.
Avatar
Deziluzjonista / 12 listopada 2007 o 21:47
0
Ignacy Krasicki - producent FRASZEK.Ironia tej rymowanki nie dotarła do świadomości?- Nie, tak samo jak moja PORADA na twoj własną nietolerancję!Pewnie trafiło na katolika... Z chronicznym dla tej rasy brakiem poczucia humoru.Muzułmanie protestowali przeciw publikacji karykatur ich religijnej kukły z transparentami,na których widniały napisy: ściąć głowy tym, którzy mówią, że islam jest religią przemocy!Ktoś im to napisał a oni nie umieli czytać? A może, jak katolicy, są obłudni do samych skarpetek?
Avatar
skojarzenie / 12 listopada 2007 o 21:10
0
> Wyłącz komputer i wyładuj swoją nietolerancję na ścianie.> Na Życińskiego nawet dynamit to za mało, nie mówiąc o dużych literach.> KAŻDY trzymający z nim to ZDRAJCA ludzkich wartości, bez względu> na funkcje czy tytuły.??? I kto tu mówi o tolerancji?Słownik Języka Polskiego PWN:tolerancja1. «poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych»Inny biskup, Ignacy Krasicki, napisał:FilozofZaufany filozof w zdaniach przedsięwziętychNie wierzył w Pana Boga, śmiał się z wszystkich świętych.Przyszła słabość, aż mędrzec, co firmament mierzył,Nie tylko w Pana Boga - i w upiry wierzył.
> Wyłącz komputer i wyładuj swoją nietolerancję na ścianie.> Na Życińskiego nawet dynamit to za mało, nie mówiąc o dużych literach.> KAŻDY trzymający z nim to ZDRAJCA ludzkich wartości, bez względu> na funkcje czy tytuły.??? I kto tu mówi o tolerancji?Słownik Języka Polskiego PWN:tolerancja1. «poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych»Inny biskup, Ignacy Krasicki, napisał:FilozofZaufany filozof w zdaniach przedsięwziętychNie wierzył w Pana Boga, śmiał się z wszystkich świętych.Przyszła... rozwiń
Avatar
Deziluzjonista / 12 listopada 2007 o 19:17
0
Wyłącz komputer i wyładuj swoją nietolerancję na ścianie.Na Życińskiego nawet dynamit to za mało, nie mówiąc o dużych literach.KAŻDY trzymający z nim to ZDRAJCA ludzkich wartości, bez względuna funkcje czy tytuły.
Avatar
Arcy-Ateista / 12 listopada 2007 o 19:09
0
...Jawi mi się pytanie...O! Prywatne objawienia Życińskiego! Ale marne, bo tylko pytania mu się jawią. Prześladowane przez niego Betanki miały lepsze wizje, z gotowymi odpowiedziami,co należy z takimi jak on zrobić: do piekła z sukienką!!!Ten bandyta i złodziej, do spółki z PiSuarami i "sądami ostatecznymi" okupowanymiprzez katolickich inkwizytorów, obrabował słabe kobiety z dorobku ich życia.Teraz on i jego wspólnicy kuć będą plany jak posuwać się dalej w ich podłej krucjacieprzeciwko bezsilnemu narodowi.Jeśli PO przyłączy się do nich, zamiast ich otwarcie potępić, będzie to dowodem na ichzdradę z premedytacją, bowiem żaden cywilizowany kraj nie pertraktuje z terrorystamitylko ich likwiduje!Z początku kler się skradał chyłkiem, potem podbiegał z obłudą w oczach, teraz jużwyprostowany szarżuje na nas i na nasze wolności, otwarcie nazywając nas niewolnikami!!!Te zacofane małpy cyrkowe nie mają świadomości, że w pogoni za naszym mięsem wbiegłyna gałąź, która jest sucha! Do tego te tłuste goryle cwałują w kierunku cieńszego jej końca.Ten, ich podskakiwania nie utrzyma. Runą w przepaść, jak amen w (ich) pacierzu.I wezmą ze sobą do kotła, przygotowanego na nich poniżej gałęzi, także tych, którzyim towarzyszą...
...Jawi mi się pytanie...O! Prywatne objawienia Życińskiego! Ale marne, bo tylko pytania mu się jawią. Prześladowane przez niego Betanki miały lepsze wizje, z gotowymi odpowiedziami,co należy z takimi jak on zrobić: do piekła z sukienką!!!Ten bandyta i złodziej, do spółki z PiSuarami i "sądami ostatecznymi" okupowanymiprzez katolickich inkwizytorów, obrabował słabe kobiety z dorobku ich życia.Teraz on i jego wspólnicy kuć będą plany jak posuwać się dalej w ich podłej krucjacieprzeciwko bezsilnemu narodowi.Jeśli PO przyłączy się do ... rozwiń
Avatar
skojarzenie / 12 listopada 2007 o 17:29
0
Wyłącz Caps Lock i nie krzycz. Poseł to nie radny. Z Wesela: PAN MŁODY. Moja duszko, tu sie mówi o kościelnej dostojności, którą mają przyznać Jegomości. PANNA MŁODA. Jo myślała, że co inne.
Avatar
Mario / 13 listopada 2007 o 20:43
0
Pomijając rozwiązania trywialne (np. choroba psychiczna lub temu podobny stan), utwierdzasz swoim wywodem, że nie jesteś ani Arcy ani Ultra tylko zwyczajnie Ambitny student teologii, który dla poznania zła wciela się w nie - inna nie mniej prawdopodobna - jesteś sukienkowym w misji specjalnej, straszącym niepokorne owieczki do powrotu do bezpiecznego stada a może ... może być jeszcze kilka podobnych wersji. Tak czy inaczej z ludzi twojego pokroju pochodzą arcyjózie. Wbrew twoim inwektywom - naturalnym czy też reżyserowanym, jesteś przejrzyście czytelny - bardziej niż ci się wydaje. I (nie)dziwnie aktywny na różnych forach. Można by powiedzieć monotematyczny? Napisz coś jeszcze - pozdrowienia podtrzymuje!
Pomijając rozwiązania trywialne (np. choroba psychiczna lub temu podobny stan), utwierdzasz swoim wywodem, że nie jesteś ani Arcy ani Ultra tylko zwyczajnie Ambitny student teologii, który dla poznania zła wciela się w nie - inna nie mniej prawdopodobna - jesteś sukienkowym w misji specjalnej, straszącym niepokorne owieczki do powrotu do bezpiecznego stada a może ... może być jeszcze kilka podobnych wersji. Tak czy inaczej z ludzi twojego pokroju pochodzą arcyjózie. Wbrew twoim inwektywom - naturalnym czy też reżyserowanym, jesteś przejrzyśc... rozwiń
Avatar
Arcy-Ateista / 13 listopada 2007 o 02:26
0
pierwsza linijka:Rzężenie do halucynacji - przedstawiła ci się ona z imienia, czy tylko z nazwiska?Bogów i bogiń jest wiele, które z nich konkretnie ci się śniło?Druga linijka:Następny objaw kliniczny: wielkie wątpliwości (z wszelkiego i globalnego, jak należy sięspodziewać, braku jakiejkolwiek odpowiedzi od urojenia).Trzecia linijka:Tumanie, "arcy" z greckiego znaczy pierwszy albo szef, a nie z boku, więc twojemajaczenie stoi na fałszywych założeniach.Cokolwiek chciałeś z siebie w tym zdaniu wydusić i tak nie trzyma się kupy, jak wszystkiereligijne natchnienia. Ha! duch święty moralnie zapładniający dziewice, jeden bóg, któryz nudów, gada sam do siebie w schizofrenii roztrojenia jaźni, wysyła sam siebie na ziemięz nieba, którego nie ma, wstępuje i zstępuje w siebie, nie wie co się dzieje, udając, że wszystkowie, postępuje gorzej od kretyna chwaląc się, że może wszystko i jest mądry, nie ma pojęciao kontynentach na płaskiej (!) Ziemi, z pozostałą wiedzą śmieszniejszą od wiedzy dzisiejszegoprzedszkolaka. Jest wieczny, stworzył wszystko z niczego w sześć dni, a jak idiota siedziałwcześniej sam jak palec w du*** i w takich samych ciemnościach!!! (Na szczęście dla tej ofiary,nie mógł się o nic potknąć, bo niczego jeszcze nie było.) Nie wspominając o tym skąd on się wziąłi w ogóle jak przetrwał choć sekundę, będąc taką obsikaną niedorajdą!I takie nic wam się podoba, wam imponuje, przed tym niczym klękacie i myślicie, że ta fajtłapawam pomoże w czymkolwiek? Jesteście na tym samym poziomie z tą kreacją starożytnychpastuchów. Chcecie czego, respektu, tolerancji? A wyśmiać was i nie wpuścić przez próg,jak jehowców i reszty podstępnych hord chciwych pasożytów.Kto w historii zrobił inaczej ten popadł w niewolę i cierpienia waszej choroby albo stracił życie.My na samym początku listy szkodliwych substancji: alkohol, papierosy, narkotyki postawiliśmyreligię, za jej długowieczne grawirujące zasługi.Na sam koniec zgrzyt obłudy (szczerze) i bezsilności (pozdrawiam).W dzisiejszym świecie już dzieci, pod warunkiem, że są zdrowe i normalne umysłowo, nie wierząw fałsz i obłudę religijnych. Oszczędź sobie tych słabych trików dla współcierpiących w twojejreligijnej chorobie.Twój wróg, na zawsze Ultra(po awansie!)-Ateista.
pierwsza linijka:Rzężenie do halucynacji - przedstawiła ci się ona z imienia, czy tylko z nazwiska?Bogów i bogiń jest wiele, które z nich konkretnie ci się śniło?Druga linijka:Następny objaw kliniczny: wielkie wątpliwości (z wszelkiego i globalnego, jak należy sięspodziewać, braku jakiejkolwiek odpowiedzi od urojenia).Trzecia linijka:Tumanie, "arcy" z greckiego znaczy pierwszy albo szef, a nie z boku, więc twojemajaczenie stoi na fałszywych założeniach.Cokolwiek chciałeś z siebie w tym zdaniu wydusić i tak nie trzyma się kupy, jak ... rozwiń
Avatar
Deziluzjonista / 13 listopada 2007 o 01:22
0
...Zapytaj sam siebie...- Oto potwierdzenie mojego pytania, a nawet gorzej niż w było założeniu:zupełny brak świadomości.O-o, chłopaszek utknął w przerabianiu lektur i jeszcze nie wie, że porusza sięumysłem w durnej przeszłości, która do tej pory została ośmieszona.No i w urojeniach, bo katolicyzm to choroba psychiczna dla rasy zwanej hienami.Brak mu własnych myśli, własnego zdania, odwagi do sformułowań.Małpuje zachowanie jakiejś miernoty, prawdopodobnie JP2 albo innego pedofila czy gay'aw sukience.Wepchnięty nad przepaść swojej niewiedzy kurczowo chwyta się cudzych definicji, któryminie potrafi operować nie pojmując ich zupełnie.Chowa się w cień cytatów swoich idoli, pożyczając od nich zwietrzałego ze starości,przeterminowanego autorytetu,Same niewypały. Brak rozumu + wytresowana ślepa wiara w czyjeś halucynacje.Co za loser & Versager!Natura zna tylko jedną odpowiedź na takie odbiegnięcie od normy:survival of the fittest without mercy for the deranged.
...Zapytaj sam siebie...- Oto potwierdzenie mojego pytania, a nawet gorzej niż w było założeniu:zupełny brak świadomości.O-o, chłopaszek utknął w przerabianiu lektur i jeszcze nie wie, że porusza sięumysłem w durnej przeszłości, która do tej pory została ośmieszona.No i w urojeniach, bo katolicyzm to choroba psychiczna dla rasy zwanej hienami.Brak mu własnych myśli, własnego zdania, odwagi do sformułowań.Małpuje zachowanie jakiejś miernoty, prawdopodobnie JP2 albo innego pedofila czy gay'aw sukience.Wepchnięty nad przepaść swojej niewiedzy k... rozwiń
Avatar
skojarzenie / 13 listopada 2007 o 00:15
0
> Ironia tej rymowanki nie dotarła do świadomości?Zapytaj sam siebie.> Pewnie trafiło na katolika... Z chronicznym dla tej rasy brakiem poczucia humoru.Katolik to wyznanie, nie rasa.Ignacy KrasickiŚWIAT ZEPSUTYWolno szaleć młodzieży, wolno starym zwodzić,Wolno sie na czas żenić, wolno i rozwodzić,Godzi się kraść ojczyznę, łatwą i powolną;A mnie sarkać na takie bezprawia nie wolno?Niech się miota złość na cię i chytrość bezczelna -Ty mów prawdę, mów śmiało,satyro rzetelna.
Avatar
Mario / 13 listopada 2007 o 00:14
0
Chciałbym powiedzieć: to prowokacja - ale nie mogę ... Smutno mi Boże !Chciałbym powiedzieć tak się nie stanie - lecz brak pewności ... Cóż, chociaż nazywasz siebie Ateistą, to nie takim znowu Arcy - bo jednak to wyraźne ostrzeżenie kogoś, kto nie stoi z boku (tym był by Arcy). Szczerze pozdrawiam.
Avatar
Deziluzjonista / 12 listopada 2007 o 21:47
0
Ignacy Krasicki - producent FRASZEK.Ironia tej rymowanki nie dotarła do świadomości?- Nie, tak samo jak moja PORADA na twoj własną nietolerancję!Pewnie trafiło na katolika... Z chronicznym dla tej rasy brakiem poczucia humoru.Muzułmanie protestowali przeciw publikacji karykatur ich religijnej kukły z transparentami,na których widniały napisy: ściąć głowy tym, którzy mówią, że islam jest religią przemocy!Ktoś im to napisał a oni nie umieli czytać? A może, jak katolicy, są obłudni do samych skarpetek?
Avatar
skojarzenie / 12 listopada 2007 o 21:10
0
> Wyłącz komputer i wyładuj swoją nietolerancję na ścianie.> Na Życińskiego nawet dynamit to za mało, nie mówiąc o dużych literach.> KAŻDY trzymający z nim to ZDRAJCA ludzkich wartości, bez względu> na funkcje czy tytuły.??? I kto tu mówi o tolerancji?Słownik Języka Polskiego PWN:tolerancja1. «poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych»Inny biskup, Ignacy Krasicki, napisał:FilozofZaufany filozof w zdaniach przedsięwziętychNie wierzył w Pana Boga, śmiał się z wszystkich świętych.Przyszła słabość, aż mędrzec, co firmament mierzył,Nie tylko w Pana Boga - i w upiry wierzył.
> Wyłącz komputer i wyładuj swoją nietolerancję na ścianie.> Na Życińskiego nawet dynamit to za mało, nie mówiąc o dużych literach.> KAŻDY trzymający z nim to ZDRAJCA ludzkich wartości, bez względu> na funkcje czy tytuły.??? I kto tu mówi o tolerancji?Słownik Języka Polskiego PWN:tolerancja1. «poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych»Inny biskup, Ignacy Krasicki, napisał:FilozofZaufany filozof w zdaniach przedsięwziętychNie wierzył w Pana Boga, śmiał się z wszystkich świętych.Przyszła... rozwiń
Avatar
Deziluzjonista / 12 listopada 2007 o 19:17
0
Wyłącz komputer i wyładuj swoją nietolerancję na ścianie.Na Życińskiego nawet dynamit to za mało, nie mówiąc o dużych literach.KAŻDY trzymający z nim to ZDRAJCA ludzkich wartości, bez względuna funkcje czy tytuły.
Avatar
Arcy-Ateista / 12 listopada 2007 o 19:09
0
...Jawi mi się pytanie...O! Prywatne objawienia Życińskiego! Ale marne, bo tylko pytania mu się jawią. Prześladowane przez niego Betanki miały lepsze wizje, z gotowymi odpowiedziami,co należy z takimi jak on zrobić: do piekła z sukienką!!!Ten bandyta i złodziej, do spółki z PiSuarami i "sądami ostatecznymi" okupowanymiprzez katolickich inkwizytorów, obrabował słabe kobiety z dorobku ich życia.Teraz on i jego wspólnicy kuć będą plany jak posuwać się dalej w ich podłej krucjacieprzeciwko bezsilnemu narodowi.Jeśli PO przyłączy się do nich, zamiast ich otwarcie potępić, będzie to dowodem na ichzdradę z premedytacją, bowiem żaden cywilizowany kraj nie pertraktuje z terrorystamitylko ich likwiduje!Z początku kler się skradał chyłkiem, potem podbiegał z obłudą w oczach, teraz jużwyprostowany szarżuje na nas i na nasze wolności, otwarcie nazywając nas niewolnikami!!!Te zacofane małpy cyrkowe nie mają świadomości, że w pogoni za naszym mięsem wbiegłyna gałąź, która jest sucha! Do tego te tłuste goryle cwałują w kierunku cieńszego jej końca.Ten, ich podskakiwania nie utrzyma. Runą w przepaść, jak amen w (ich) pacierzu.I wezmą ze sobą do kotła, przygotowanego na nich poniżej gałęzi, także tych, którzyim towarzyszą...
...Jawi mi się pytanie...O! Prywatne objawienia Życińskiego! Ale marne, bo tylko pytania mu się jawią. Prześladowane przez niego Betanki miały lepsze wizje, z gotowymi odpowiedziami,co należy z takimi jak on zrobić: do piekła z sukienką!!!Ten bandyta i złodziej, do spółki z PiSuarami i "sądami ostatecznymi" okupowanymiprzez katolickich inkwizytorów, obrabował słabe kobiety z dorobku ich życia.Teraz on i jego wspólnicy kuć będą plany jak posuwać się dalej w ich podłej krucjacieprzeciwko bezsilnemu narodowi.Jeśli PO przyłączy się do ... rozwiń
Avatar
skojarzenie / 12 listopada 2007 o 17:29
0
Wyłącz Caps Lock i nie krzycz. Poseł to nie radny. Z Wesela: PAN MŁODY. Moja duszko, tu sie mówi o kościelnej dostojności, którą mają przyznać Jegomości. PANNA MŁODA. Jo myślała, że co inne.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 132 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!