Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 września 2008 r.
12:09
Edytuj ten wpis

Rowery i 10 tys. euro za skandal na Tour de Pologne (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 15 A A

10 tys. euro i 5 rowerów. Taką rekompensatę za skandal na Tour de Polonge dostanie miasto od organizatorów wyścigu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ratusz, choć dopłacił do imprezy 366 tys. zł, zgadza się na te warunki. Tłumaczy, że gdyby chciał więcej, to za rok wyścig mógłby ominąć Lublin.

Tysiące lublinian, którzy 17 września wyszli na trasę wyścigu długo nie zapomną tego dnia. Kolarze po wjeździe do Lublina mieli wykonać trzy okrążenia ulicami miasta. Ale zrobili tylko dwa. Wcześniej zmówili się, że nie ukończą wyścigu. Ich zdaniem szosa była zbyt śliska. Etap anulowano.

Tłumy kibiców odeszły zawiedzione, bo władze Lublina obiecywały im wielkie sportowe święto, a wyszedł skandal. Tym większy, że do organizacji lubelskiego etapu Tour De Pologne Ratusz dopłacił 366 tys. złotych.

Tuż po wyścigu dyrektor imprezy Czesław Lang kajał się proponując, że zrobi co może, by w przyszłym roku kolarze znów zawitali do Lublina. Ale część mieszkańców oczekiwała, że Ratusz zażąda zawrotu przynajmniej części pieniędzy przekazanych spółce Lang Team.

Oferta padła wczoraj: 5 rowerów dla domów dziecka i 10 tys. euro z nagród niewypłaconych strajkującym kolarzom. Bilans? Straciliśmy jedną trzecią wyścigu, ale otrzymamy zwrot tylko 10 proc. kosztów.

- Widzowie dostali to widowisko za darmo. Nikt nie kasował od nich pieniążków, więc nie widzimy powodu, żeby płacić kibicom - mówi Czesław Lang. - Za to my ponieśliśmy naprawdę duże koszty. Fakt, że kolarze nie zafiniszowali, wcale nam ich nie zmniejszył. Nie mamy z czego oddawać.

Ratusz zgadza się na warunki Langa. - Zapisana w umowie promocja Lublina została wykonana wręcz z nawiązką, zważywszy na ilość informacji o tym etapie. Z tego punktu widzenia Lublin na pewno nie stracił - tłumaczy Mariusz Szmit, szef Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który podpisywał umowę z Lang Team. - Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że był to pewnego rodzaju wypadek przy pracy i nie zamierzamy winić organizatorów - mówi Adam Wasilewski, prezydent Lublina.
Miasto zrezygnowało z negocjacji.

- Byłoby chyba najgorszą rzeczą, gdybyśmy ostro negocjując sprawili, że organizacja kolejnych wyścigów staje pod znakiem zapytania - dodaje Szmit. A rozmowy na temat lubelskiego etapu przyszłorocznego wyścigu mają się zacząć za tydzień.

Radni, którym na wczorajszej sesji Lang się tłumaczył, nie mieli okazji zadać mu pytań. Prowadzący obrady nie dopuścił do dyskusji. Lang na odchodne dał prezydentowi puchar z wielickiej soli.


Czesław Lang w Ratuszu. Realizacja: Agnieszka Antoń

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Michaeltet / 2 października 2016 o 20:38
0
dialysis patient care technician cover letter ******anycompanythatcanhelpothersindissertation.xyz/single-sex-school-vs-coed-schools-essays - single sex school vs coed schools essays, what is a case study paper interesting questions for research papers ***argumentaticeessayhelp.xyz/darfur-essay-contest - darfur essay contest, essay writing about birthday party french gcse coursework ******affordableessaywritingservice.xyz/essay-on-hazards-of-plastics - essay on hazards of plastics, writing essay classmate african american reconstruction essay ******apchemistryhomeworkhelp.xyz/rhetoric-and-stereotype-essay - rhetoric and stereotype essay, research papers management and leadership research essays on immigration ******apchemistryhomeworkhelp.xyz/argumentative-essay-sentence-starters - argumentative essay sentence starters, critical essays on salman rushdie
dialysis patient care technician cover letter ******anycompanythatcanhelpothersindissertation.xyz/single-sex-school-vs-coed-schools-essays - single sex school vs coed schools essays, what is a case study paper interesting questions for research papers ***argumentaticeessayhelp.xyz/darfur-essay-contest - darfur essay contest, essay writing about birthday party french gcse coursework ******affordableessaywritingservice.xyz/essay-on-hazards-of-plastics - essay on hazards of plastics, writing essay classmate african american reconstruction... rozwiń
Avatar
mario / 26 września 2008 o 10:28
0
Myślę, że prawidłowo postąpił Czesław Lang. Transmisja w telewizjach wyścigu po przyjeździe kolarzy skończyłaby się za 10 minut.
My mieliśmy możliwość oglądanie tego co się wydarzyło w wielu stacjach na świecie jeszcze przez kilkanaście dni. Reklama Lubelszczyzny jak i Lublina była więc bardzo duża.
A za rok znowu spotkamy się na Tour de Pologne i miejmy tylko nadzieję, że kolarze nie zastrajkują! Kibice na wyścigach rowerowych nie płacą biletów, a impreza jest zawsze przednia. Więc pozostało tylko zawiedzenie, że nie było widać prawdziwego finiszu. Na ostatnich metrach przed kreską kolarze jadą często z szybkością 70 lub 80 km na godz. Za rok przyjadą do nas inni zawodnicy, bo niektórzy z tegorocznych uczestników będą startować w innych wyścigach. Jedno jest pewne, zawodnicy renomowanych grup zawodowego peletonu, pojawią się na naszych szosach.
Kolarstwo to piękny sport i pozdrawiam wszystkich byłych kolarzy z Lublina. Oni na pewno przyjdą za rok i w głowie im nie jest strajk!!! Tak więc Lublin nie stracił a zyskał większą reklamę niż została zaplanowana w podpisaniu umowy z Lang Team.
Myślę, że prawidłowo postąpił Czesław Lang. Transmisja w telewizjach wyścigu po przyjeździe kolarzy skończyłaby się za 10 minut.
My mieliśmy możliwość oglądanie tego co się wydarzyło w wielu stacjach na świecie jeszcze przez kilkanaście dni. Reklama Lubelszczyzny jak i Lublina była więc bardzo duża.
A za rok znowu spotkamy się na Tour de Pologne i miejmy tylko nadzieję, że kolarze nie zastrajkują! Kibice na wyścigach rowerowych nie płacą biletów, a impreza jest zawsze przednia. Więc pozostało tylko zawiedzenie, że nie było w... rozwiń
Avatar
Gość / 26 września 2008 o 00:15
0
poteflon napisał:
pięć rowerów /załóżmy że szczerozłotych po 10 000 zł sztuka/
To szczegół, ale ŚREDNIEJ klasy rower SZOSOWY dla AMATORA kosztuje ok. 10 000 zł i nie jest szczerozłoty, a grat UDAJACY rower MTB w hipermarkecie kosztuje ok. 500 zł.
Avatar
granby / 25 września 2008 o 23:48
0
Dziwię się bardzo władzom miasta, że tak łatwo odpuszczają stratę 366tys. Sytuacja wygląda tak jakby nikt nie był odpowiedzialny za to, a przecież organizatorzy wyłożyli kasę w zamian za widowisko, które się nie odbyło. Dlaczego więc grupie Lang Tour ma ujść to płazem??? Typowo lubelskie zachowanie, chowanie głowy w piasek i kajanie się przed wielmożnymi ważniakami tego świata. Trzeba miec honor i umieć się upomnieć o swoje. To tylko świadczy o naszych radnych.. Panowie, umiejcie przyznać się do porażki i nazywajcie swój brak zaradności po imieniu.
Avatar
RaPi / 25 września 2008 o 22:34
0
Nie ma co winić Langa za strajk kolarzy. Wydaje mi się że ten sposób załatwienia sprawy jest OK. Teraz należy trzymać kciuki żeby wyścig zawitał do Lublina za rok.
Avatar
kurz / 25 września 2008 o 17:36
0
Coś się tanio Lublin ceni. W przyszłym roku Tour de Pologne Królewiec-Kowno-Wilno-Lida-Grodno-Baranowicze-Pińsk-Brześć-Kowel-Łuck-Równe-Żytomierz-Tarnopol-Stanisławów-Lwów

niech wszystkie polskie miasta zobaczą ten wyścig.
Avatar
pepe / 25 września 2008 o 15:59
0
Panie Lang odpuść sobie Lublin!!! Panie Wasilewski odpuść ten śmieszny wyścig panienek!! Jak tak wszyscy chcą tego wyścigu to może niech Lang przetarg albo casting ogłośi!!
Avatar
1.2.3 / 25 września 2008 o 15:47
0
Panu Langowi ....już dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!! Kibice.........W przyszłym roku...niech kolarze popłyną statkami wycieczkowymi z Puław do Sandomierza........jak najdalej od Lublina!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
poteflon / 25 września 2008 o 14:45
0
jack`u napisał:
o co Wam chodzi???
skąd Ratusz miał wiedzieć że tak się to skończy??? jakby wszystko poszło ok. to nikt by nic nie mówił o pieniądzach jakie miasto włożyło na promocję. I niech zamilkną wszyscy krytycy!!!!
Miasto zrobiło bardzo dobry interes, bo kolarze tym strajkiem zrobili taką promocję miastu na cały świat!!!
A to że Pan Lang chce zadośćuczynić za to co się stało, to tylko świadczy o jego dobrym wychowaniu. I dla tego Pana szacunek, bo nie musi tego robić....


Hehe i niech zamilkną wszyscy krytycy! co za baran, nie słyszałeś że jest wolność słowa? i dzięki temu takie ratuszowe przydupasy jak ty mogą wydalić z siebie taki bełkot jak ten powyżej? Kasą a zwłaszcza taką jak budżet miasta powinni zarządzać specjaliści a nie "familia". Jak widzę na zdjęciach te tłuste zadowolone z siebie ryje osobników którym udało sie dorwać do miejskiego koryta aż mi się robi niedobrze.


Hehe i niech zamilkną wszyscy krytycy! co za baran, nie słyszałeś że jest wolność słowa? i dzięki temu takie ratuszowe przydupasy jak ty mogą wydalić z siebie taki bełkot jak ten powyżej? Kasą a zwłaszcza taką jak budżet miasta powinni zarządzać specjaliści a nie "familia". Jak widzę na zdjęciach te tłuste zadowolone z siebie ryje osobników którym udało sie dorwać do miejskiego koryta aż mi się robi niedobrze. rozwiń
Avatar
jack`u / 25 września 2008 o 14:32
0
o co Wam chodzi???
skąd Ratusz miał wiedzieć że tak się to skończy??? jakby wszystko poszło ok. to nikt by nic nie mówił o pieniądzach jakie miasto włożyło na promocję. I niech zamilkną wszyscy krytycy!!!!
Miasto zrobiło bardzo dobry interes, bo kolarze tym strajkiem zrobili taką promocję miastu na cały świat!!!
A to że Pan Lang chce zadośćuczynić za to co się stało, to tylko świadczy o jego dobrym wychowaniu. I dla tego Pana szacunek, bo nie musi tego robić....
Avatar
Michaeltet / 2 października 2016 o 20:38
0
dialysis patient care technician cover letter ******anycompanythatcanhelpothersindissertation.xyz/single-sex-school-vs-coed-schools-essays - single sex school vs coed schools essays, what is a case study paper interesting questions for research papers ***argumentaticeessayhelp.xyz/darfur-essay-contest - darfur essay contest, essay writing about birthday party french gcse coursework ******affordableessaywritingservice.xyz/essay-on-hazards-of-plastics - essay on hazards of plastics, writing essay classmate african american reconstruction essay ******apchemistryhomeworkhelp.xyz/rhetoric-and-stereotype-essay - rhetoric and stereotype essay, research papers management and leadership research essays on immigration ******apchemistryhomeworkhelp.xyz/argumentative-essay-sentence-starters - argumentative essay sentence starters, critical essays on salman rushdie
dialysis patient care technician cover letter ******anycompanythatcanhelpothersindissertation.xyz/single-sex-school-vs-coed-schools-essays - single sex school vs coed schools essays, what is a case study paper interesting questions for research papers ***argumentaticeessayhelp.xyz/darfur-essay-contest - darfur essay contest, essay writing about birthday party french gcse coursework ******affordableessaywritingservice.xyz/essay-on-hazards-of-plastics - essay on hazards of plastics, writing essay classmate african american reconstruction... rozwiń
Avatar
mario / 26 września 2008 o 10:28
0
Myślę, że prawidłowo postąpił Czesław Lang. Transmisja w telewizjach wyścigu po przyjeździe kolarzy skończyłaby się za 10 minut.
My mieliśmy możliwość oglądanie tego co się wydarzyło w wielu stacjach na świecie jeszcze przez kilkanaście dni. Reklama Lubelszczyzny jak i Lublina była więc bardzo duża.
A za rok znowu spotkamy się na Tour de Pologne i miejmy tylko nadzieję, że kolarze nie zastrajkują! Kibice na wyścigach rowerowych nie płacą biletów, a impreza jest zawsze przednia. Więc pozostało tylko zawiedzenie, że nie było widać prawdziwego finiszu. Na ostatnich metrach przed kreską kolarze jadą często z szybkością 70 lub 80 km na godz. Za rok przyjadą do nas inni zawodnicy, bo niektórzy z tegorocznych uczestników będą startować w innych wyścigach. Jedno jest pewne, zawodnicy renomowanych grup zawodowego peletonu, pojawią się na naszych szosach.
Kolarstwo to piękny sport i pozdrawiam wszystkich byłych kolarzy z Lublina. Oni na pewno przyjdą za rok i w głowie im nie jest strajk!!! Tak więc Lublin nie stracił a zyskał większą reklamę niż została zaplanowana w podpisaniu umowy z Lang Team.
Myślę, że prawidłowo postąpił Czesław Lang. Transmisja w telewizjach wyścigu po przyjeździe kolarzy skończyłaby się za 10 minut.
My mieliśmy możliwość oglądanie tego co się wydarzyło w wielu stacjach na świecie jeszcze przez kilkanaście dni. Reklama Lubelszczyzny jak i Lublina była więc bardzo duża.
A za rok znowu spotkamy się na Tour de Pologne i miejmy tylko nadzieję, że kolarze nie zastrajkują! Kibice na wyścigach rowerowych nie płacą biletów, a impreza jest zawsze przednia. Więc pozostało tylko zawiedzenie, że nie było w... rozwiń
Avatar
Gość / 26 września 2008 o 00:15
0
poteflon napisał:
pięć rowerów /załóżmy że szczerozłotych po 10 000 zł sztuka/
To szczegół, ale ŚREDNIEJ klasy rower SZOSOWY dla AMATORA kosztuje ok. 10 000 zł i nie jest szczerozłoty, a grat UDAJACY rower MTB w hipermarkecie kosztuje ok. 500 zł.
Avatar
granby / 25 września 2008 o 23:48
0
Dziwię się bardzo władzom miasta, że tak łatwo odpuszczają stratę 366tys. Sytuacja wygląda tak jakby nikt nie był odpowiedzialny za to, a przecież organizatorzy wyłożyli kasę w zamian za widowisko, które się nie odbyło. Dlaczego więc grupie Lang Tour ma ujść to płazem??? Typowo lubelskie zachowanie, chowanie głowy w piasek i kajanie się przed wielmożnymi ważniakami tego świata. Trzeba miec honor i umieć się upomnieć o swoje. To tylko świadczy o naszych radnych.. Panowie, umiejcie przyznać się do porażki i nazywajcie swój brak zaradności po imieniu.
Avatar
RaPi / 25 września 2008 o 22:34
0
Nie ma co winić Langa za strajk kolarzy. Wydaje mi się że ten sposób załatwienia sprawy jest OK. Teraz należy trzymać kciuki żeby wyścig zawitał do Lublina za rok.
Avatar
kurz / 25 września 2008 o 17:36
0
Coś się tanio Lublin ceni. W przyszłym roku Tour de Pologne Królewiec-Kowno-Wilno-Lida-Grodno-Baranowicze-Pińsk-Brześć-Kowel-Łuck-Równe-Żytomierz-Tarnopol-Stanisławów-Lwów

niech wszystkie polskie miasta zobaczą ten wyścig.
Avatar
pepe / 25 września 2008 o 15:59
0
Panie Lang odpuść sobie Lublin!!! Panie Wasilewski odpuść ten śmieszny wyścig panienek!! Jak tak wszyscy chcą tego wyścigu to może niech Lang przetarg albo casting ogłośi!!
Avatar
1.2.3 / 25 września 2008 o 15:47
0
Panu Langowi ....już dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!! Kibice.........W przyszłym roku...niech kolarze popłyną statkami wycieczkowymi z Puław do Sandomierza........jak najdalej od Lublina!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
poteflon / 25 września 2008 o 14:45
0
jack`u napisał:
o co Wam chodzi???
skąd Ratusz miał wiedzieć że tak się to skończy??? jakby wszystko poszło ok. to nikt by nic nie mówił o pieniądzach jakie miasto włożyło na promocję. I niech zamilkną wszyscy krytycy!!!!
Miasto zrobiło bardzo dobry interes, bo kolarze tym strajkiem zrobili taką promocję miastu na cały świat!!!
A to że Pan Lang chce zadośćuczynić za to co się stało, to tylko świadczy o jego dobrym wychowaniu. I dla tego Pana szacunek, bo nie musi tego robić....


Hehe i niech zamilkną wszyscy krytycy! co za baran, nie słyszałeś że jest wolność słowa? i dzięki temu takie ratuszowe przydupasy jak ty mogą wydalić z siebie taki bełkot jak ten powyżej? Kasą a zwłaszcza taką jak budżet miasta powinni zarządzać specjaliści a nie "familia". Jak widzę na zdjęciach te tłuste zadowolone z siebie ryje osobników którym udało sie dorwać do miejskiego koryta aż mi się robi niedobrze.


Hehe i niech zamilkną wszyscy krytycy! co za baran, nie słyszałeś że jest wolność słowa? i dzięki temu takie ratuszowe przydupasy jak ty mogą wydalić z siebie taki bełkot jak ten powyżej? Kasą a zwłaszcza taką jak budżet miasta powinni zarządzać specjaliści a nie "familia". Jak widzę na zdjęciach te tłuste zadowolone z siebie ryje osobników którym udało sie dorwać do miejskiego koryta aż mi się robi niedobrze. rozwiń
Avatar
jack`u / 25 września 2008 o 14:32
0
o co Wam chodzi???
skąd Ratusz miał wiedzieć że tak się to skończy??? jakby wszystko poszło ok. to nikt by nic nie mówił o pieniądzach jakie miasto włożyło na promocję. I niech zamilkną wszyscy krytycy!!!!
Miasto zrobiło bardzo dobry interes, bo kolarze tym strajkiem zrobili taką promocję miastu na cały świat!!!
A to że Pan Lang chce zadośćuczynić za to co się stało, to tylko świadczy o jego dobrym wychowaniu. I dla tego Pana szacunek, bo nie musi tego robić....
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 0 0

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 0 0

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 1 6

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawatce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 0:00

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie 0 0

W dniach 15-16 grudnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach 0 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin będą chcieli, jak najszybciej zapomnieć o weekendowej wyprawie na Górny Śląsk. Dziki przegrały bowiem w Gliwicach z tamtejszym GSF aż 1:9

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie 0

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs 5 0

W puławskim szpitalu wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa. Zainteresowani kandydaci mogą już składać swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie dyrektora SP ZOZ.

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom 0 0

O zwycięstwie rezerw TBV Startu w meczu z Sokołem Ostrów Mazowiecka przesądziły posiłki z pierwszego zespołu

"Rozbiłam samochód, uciekam przed policją". Pijana 26-latka z Lublina zdziwiła się kiedy wsiadła do tego samochodu

"Rozbiłam samochód, uciekam przed policją". Pijana 26-latka z Lublina zdziwiła się kiedy wsiadła do tego samochodu 33 8

26-letnia kobieta odpowie za spowodowanie kolizji po pijanemu. Ale okazało się, że na sumieniu może mieć znacznie więcej.

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły w derbach AZS PSW

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły w derbach AZS PSW 0 0

Górnik Łęczna z kolejnym kompletem punktów. Tym razem podopieczne Piotra Mazurkiewicza rozbiły AZS PSW Biała Podlaska. Mistrzynie Polski w tym sezonie nie straciły jeszcze nawet punktu

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych podpisana

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych podpisana 21 6

Prezydent Andrzej Duda podpisał w poniedziałek ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Ma ona polegać na utworzeniu prywatnego, dobrowolnego systemu gromadzenia oszczędności emerytalnych.

MKS AZS UMCS Lublin przegrał akademickie derby w karnych

MKS AZS UMCS Lublin przegrał akademickie derby w karnych 0 0

MKS AZS UMCS Lublin gorszy od AZS AWF Warszawa. Podopiecznym Patryka Maliszewskiego udało się jednak uratować jeden punkt.

Innowacyjny biznes 2019 – sięgnij po środki UE

Innowacyjny biznes 2019 – sięgnij po środki UE 0 0