Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

27 listopada 2017 r.
10:39

Kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa. Moment zderzenia

Autor: Zdjęcie autora pab
0 7 A A

Do wypadku doszło w niedzielę przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej i Diamentowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kierujący mercedesem opuszczał skrzyżowanie jadąc w kierunku ulicy Krochmalnej. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zdarzenia z kierującym renault.

– Do szpitala została przewieziona pasażerka renault, która była w ciąży – informuje asp. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Moment zderzenia samochodów zarejestrował jeden z kierowców.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 13:11
serio moze wreszcie zrobia tam normalne rondo bo kierowcy od diamentowej mocno cisna
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 12:31
Do okulisty i na ponowny egzamin. 1-Olał znak STOP.2-Nawet jeżeli nie zauważył znaków ustąp i STOP, to powinien zauważyć, że jest na "kursie" kolizyjnym z innym pojazdem.
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 12:18
Pabianice co ty wypisujesz "Moment zderzenia samochodów zarejestrował jeden z kierowców." Pokrzywdzony a nie jeden z kierowców!! Dobrze, że nie napisałeś, że sprawcą bo u was to wszystko możliwe!
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 11:39
Łun - widać rodzice cie nie kochali, skoro nie rozumiesz czemu kobieta w ciąży krzyczy przerażona. Empatia jest poza twoim zasięgiem emocjonalnym.
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 11:31
Czy kierujący mercedesem swurkiel przyznał się do winy przez spowodowanie wypadku, okaleczenia niewinnej ciężarnej oraz powstania strat materialnych? Czy zechce wyręczyć resort sprawiedliwości prośbą o 'samoosądzenie i samoukaranie' ogromną kwotą np. Jednego tysiąca złotych? Czy 'przyklepie' to Wysoki Swąd?
Avatar
Łun / 27 listopada 2017 r. o 11:21
Drze sie jakby ja zabił
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 11:06
Muzyka przynajmniej dobrze dobrana do zda(e)rzenia drogowego.
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 13:11
serio moze wreszcie zrobia tam normalne rondo bo kierowcy od diamentowej mocno cisna
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 12:31
Do okulisty i na ponowny egzamin. 1-Olał znak STOP.2-Nawet jeżeli nie zauważył znaków ustąp i STOP, to powinien zauważyć, że jest na "kursie" kolizyjnym z innym pojazdem.
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 12:18
Pabianice co ty wypisujesz "Moment zderzenia samochodów zarejestrował jeden z kierowców." Pokrzywdzony a nie jeden z kierowców!! Dobrze, że nie napisałeś, że sprawcą bo u was to wszystko możliwe!
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 11:39
Łun - widać rodzice cie nie kochali, skoro nie rozumiesz czemu kobieta w ciąży krzyczy przerażona. Empatia jest poza twoim zasięgiem emocjonalnym.
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 11:31
Czy kierujący mercedesem swurkiel przyznał się do winy przez spowodowanie wypadku, okaleczenia niewinnej ciężarnej oraz powstania strat materialnych? Czy zechce wyręczyć resort sprawiedliwości prośbą o 'samoosądzenie i samoukaranie' ogromną kwotą np. Jednego tysiąca złotych? Czy 'przyklepie' to Wysoki Swąd?
Avatar
Łun / 27 listopada 2017 r. o 11:21
Drze sie jakby ja zabił
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 11:06
Muzyka przynajmniej dobrze dobrana do zda(e)rzenia drogowego.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Od przezroczystej rybki po zestaw do peelingu. Lubelscy naukowcy z medalami
galeria

Od przezroczystej rybki po zestaw do peelingu. Lubelscy naukowcy z medalami

Wykrywanie mięsa królika w produktach spożywczych, wpływ ekstraktów z winorośli na pielęgnację skóry, albo zestaw do peelingu skóry twarzy. To tylko niektóre patenty naukowców Uniwersytetu Medycznego w Lublinie nagrodzone na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Technologii INNO WINGS 2022. Kolejny cel to ich komercjalizacja i wykorzystanie w biznesie lub życiu codziennym.

Winobluszcz trójklapowy budzi zainteresowanie

Winobluszcz trójklapowy budzi zainteresowanie

Latem zielone, a jesienią czerwone okrycie budynku na Peowiaków 10 wygląda intrygująco. Za jego charakterystyczną fakturę i kolory odpowiedzialny jest winobluszcz trójklapowy. Widać go z bliska przez bramę na podwórko i z daleka między budynkami sąsiedniej ulicy. O tym, jak się uprawia pnącze na kamienicy, opowiada jego opiekun Seweryn Szczepaniak

Potrzeba więcej energii z odpadów

Potrzeba więcej energii z odpadów

W Polsce powinno powstać przy najmniej kilkanaście elektrociepłowni produkujących energię z odpadów. To szansa na znaczącą eliminację węgla, niższe rachunki za ogrzewanie, ograniczenie wzrostu opłat za śmieci i tańszą energię elektryczną dla miast. Takie wnioski płyną z ogólnopolskiej konferencji, która odbyła się w dniach 22 i 23 grudnia w Gdańsku z udziałem samorządowców, ciepłowników, naukowców i przedstawicieli instytucji rządowych. Budowa tego typu instalacji planowana jest m.in. w Lublinie.

Próbował rozdzielać psy. Sam został zaatakowany i pogryziony

Próbował rozdzielać psy. Sam został zaatakowany i pogryziony

Wczoraj we Włodawie 33-latek został pogryziony przez psa.

Hetman Zamość ma nowy zarząd i prezesa

Hetman Zamość ma nowy zarząd i prezesa

Zmiany w zarządzie Hetmana Zamość. Od 2 grudnia prezesem tego zasłużonego klubu jest Krzysztof Rysak, który zastąpił Aleksandrę Kasprzak. Z zarządu odeszli także: Tomasz Goździuk i Przemysław Gałka, a zastąpili ich: Piotr Trześniewski oraz Marcin Podsiadło

Był w takim stanie, że po stłuczce zasnął za kierownicą. Miał aż 4 promile

Był w takim stanie, że po stłuczce zasnął za kierownicą. Miał aż 4 promile

Cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu, który spowodował kolizję w miejscowości Kolonia Trawniki.

Na drodze było jeszcze ciemno. Piesza bez odblasków została potrącona lusterkiem

Na drodze było jeszcze ciemno. Piesza bez odblasków została potrącona lusterkiem

Kierujący dostawczym renault w miejscowości Grabowce Dolne lusterkiem pojazdu potrącił idącą z naprzeciwka 37-latkę.

Wyżły, spaniele, teriery i jamniki. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
10 grudnia 2022, 10:30
galeria

Wyżły, spaniele, teriery i jamniki. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie

2000 psów należących do 205 ras, w tym niezwykle rzadkich w naszym kraju, jak pies faraona, kangal czy owczarek rumuński mioritic. W sobotę i niedzielę w siedzibie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. W programie dwudniowej imprezy także m.in. dogfitness czy nauka.

To one będą grzać mieszkańców Lublina, gdy nadejdzie srogi mróz

To one będą grzać mieszkańców Lublina, gdy nadejdzie srogi mróz

Do elektrociepłowni na Wrotkowie dotarły już cztery nowe kotły gazowe, które mają być uruchamiane w okresie największego zapotrzebowania na energię cieplną. To kluczowy etap budowy nowej kotłowni rezerwowej.

Jak wybrać suplementy diety dobrej jakości?

Jak wybrać suplementy diety dobrej jakości?

Na rynku znajduje się wiele rodzajów suplementów diety. Jak wybrać te najlepsze? Zobacz, na co patrzeć podczas zakupów!

To znak, że dziś 6 grudnia. Czerwone czapeczki na ulicach Lublina

To znak, że dziś 6 grudnia. Czerwone czapeczki na ulicach Lublina

Z naszych wyliczeń wynika, że to siódma edycja interwencji artystycznej nieformalnej grupy Otulanie włóczką. Tym razem autorki mikołajowych czapeczek w rozmiarze XXS pobiły rekord: na lubelskich ulicach wyeksponowały 464 sztuki.

Dlaczego warto przeprowadzić badanie ankietowe podczas tworzenia strategii marketingowej?

Dlaczego warto przeprowadzić badanie ankietowe podczas tworzenia strategii marketingowej?

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z wieloma wyzwaniami. Niezależnie od branży, w jakiej firma działa, kluczem do sukcesu jest skutecznie prowadzona kampania marketingowa. Aby jednak móc ją zaplanować, konieczne jest dokładne zapoznanie się z oczekiwaniami klientów. Badania ankietowe okazują się być odpowiedzią na współczesne potrzeby przedsiębiorców. Usługa umożliwia dogłębną analizę wymagań konsumentów, która dla właściciela biznesu okazuje się nieoceniona.

Bądź widoczny w sieci — postaw na pozycjonowanie sklepu!

Bądź widoczny w sieci — postaw na pozycjonowanie sklepu!

Możesz mieć najlepsze produkty i usługi w branży lub oferować naprawdę innowacyjne rozwiązania, ale jeżeli nie dotrzesz do potencjalnych klientów, nic ci po tym. Dlatego myśląc o internetowej sprzedaży od razu postaw na pozycjonowanie sklepu. Co dzięki temu zyskasz? Dziś zdradzamy, jaką moc mają zintegrowane działania SEO dla e-commerce!

Nowa matura 2023. Więcej lektur i nowe – stare zadania z matematyki. Czego się spodziewać?