Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
ŁKS Łazy lepszy od LKS Agrotex Milanów. Drugie zwycięstwo w sezonie beniaminka Absolwenta Domaszewnica
Od kilku tygodni policyjne patrole krążą nocą po mieście i namierzają za głośne samochody i motocykle. Tym razem wpadło pięciu kierowców.
Roztoczański Park Narodowy już po raz 9. ogłosił ogólnopolski konkurs poetycki "Przyroda jaką znam". Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi "Serce drzewa". Czasu na zgłoszenia jest sporo, mniej na zapisanie się na warsztaty poetyckie.
Przez trzy dni (od środy do piątku) nieprzejezdne ma być rondo Sportowców, utrudniony będzie też dojazd na pl. Dworcowy. W tym czasie drogowcy mają układać nowy asfalt. Od dziś można za to korzystać z nowych dróg w pobliżu Targów Lublin.
W niedzielę na janowieckim zamku swoje trunki zaprezentowali winiarze z Lubelszczyzny i Podkarpacia. Goście wydarzenia wzięli udział w symbolicznym winobraniu. Gospodarzem imprezy było Muzeum Nadwiślańskie, które odtworzyło historyczną Winnicę Zamkową i zaprezentowało jej nowy logotyp.
Podział punktów w spotkaniu Ogniwa Wierzbica z Hetmanem Żółkiewka. Ruch Izbica pokonał 5:1 Unię Białopole
Pijana 26-latka wjechała bmw do rowu i dachowała. Miała ponad promil alkoholu w organizmie.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Chełmie przed wejściem na lekcje mogą sprawdzić, jaki jest stan jakości powietrza. Placówka otrzymała czujnik smogu, a podobne urządzenia wkrótce mają pojawić się w innych punktach w mieście.