Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Do sądu przeniósł się spór o niechcianą przez sąsiadów budowę bloków obok domów jednorodzinnych przy Goździkowej. Deweloper nie zgadza się z unieważnieniem decyzji, która była podstawą do udzielenia mu pozwolenia na budowę.
Nawet 5 lat za kratami może spędzić 41-latek, który jest podejrzany o kradzież portfela i posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w barze.
Woda z wodociągu obsługującego Rąblów, Bartłomiejowice, Grabówki, Hutę, Mareczki, Stanisławkę i część Witoszyna, Kębła oraz Rzeczycy przez ponad tydzień nie nadawała się do użytku z powodu zanieczyszczenia bakteriologicznego. Po chlorowaniu zagrożenie minęło.
Wyjazdowym przeciwnikiem Edach Budowlanych Lublin będzie Awenta Pogoń Siedlce. Początek rywalizacji w niedzielę, o godzinie 16.
W niedzielę przy okazji meczu derbowego z Wisłą Puławy pierwszym trenerem Motoru będzie Wojciech Stefański. W ostatnich dniach pojawiło się jednak kilku kandydatów na następcę Stanisława Szpyrki. Na giełdzie nazwisk są chociażby: Kamil Kiereś, Ireneusz Mamrot i Dariusz Dudek. A od piątku także Goncalo Feio.
Kolejny odcinek ul. Szkolnej w Kazimierzu Dolnym doczeka się utwardzenia. To wąska ulica prowadząca od skrzyżowania przy Gminnym Zespole Szkół do Kwaskowej Góry.
16 września startują obchody jubileuszu 70-lecia Radia Lublin. Przez 5 dni rozgłośnia szykuje szereg atrakcji, od wystaw po koncerty.
Autorski przegląd najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia.