Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Centrum Spotkania Kultur zaprasza na swoją stronę internetową, na której będzie można wysłuchać drugiego odcinka podcastu "Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów" oraz obejrzeć spotkanie z Małgorzatą Pawlak.
- Zwracamy się z serdecznym apelem o złagodzenie emocji i szczególnie mocno podkreślamy, iż drogą do rozwiązywania wszelkich sporów jest merytoryczny dialog - piszą we wspólnym apelu władze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Odnoszą się tym samym do masowych protestów kobiet w całej Polsce.
- Informuję, że na terenie województwa lubelskiego zmarło 7 osób - podaje Katarzyna Wnuk, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.
W sobotę Pszczółka Start Lublin w hicie 11 kolejki zmierzy się z Legią Warszawa. To starcie dwóch czołowych drużyn rozgrywek. Początek zawodów o godz. 17.35, a transmisję zapowiada Polsat Sport News.
Białoruś zamknęła granicę z Polską – potwierdza Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Powodem ma być wzrost zakażeń koronawirusem w naszym kraju.
- Informuję, że na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 1455 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 - podaje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.
21 629 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 202 ofiary śmiertelne - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj po godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.
Trwa budowa jednego z największych w województwie terenu widowiskowego. Prawie 5 hektarów pola przyległego do Parku Podzamcze zmienia się wielki teren imprezowy - dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi.