Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

15 lutego 2021 r.
14:08

Senator z Lublina do prokuratorów. "Żeby zastanowili się, czy chcą służyć Polsce, czy Ziobrze?"

Autor: Zdjęcie autora toma
52 26 A A

Senator Jacek Bury sprzeciwia się działaniom prokuratury wobec przedsiębiorców, którzy otwierają swoje biznesy mimo pandemicznych obostrzeń. Współpracujący z Polską 2050 Szymona Hołowni polityk szykuje akcję billboardową.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chodzi o pismo Prokuratora Krajowego Krzysztofa Sieraka, jakie w ubiegłym tygodniu trafiło do prokuratur regionalnych w całej Polsce. O sprawie jako pierwszy napisał Onet. Wśród przekazanych wytycznych znalazło się polecenie, by „do minimum ograniczyć postępowania sprawdzające, jak najszybciej wdrożyć postępowania karne wobec wznawiających działalność przedsiębiorców”.

– To skandaliczna sytuacja – komentuje senator Bury. – To system działania właściwy dla krajów totalitarnych. Nie zdziwiłbym się, gdyby tak było na Białorusi czy w Rosji. Ale to dzieje się w tej chwili w Polsce.

Parlamentarzysta zapowiada akcję billboardową. W najbliższych dniach na ulicach Lublina będzie można zobaczyć lawetę z banerem krytykującym działania władz wobec przedsiębiorców.

– Chciałem zapytać Prokuraturę Krajową, dlaczego nie ściga ludzi, którzy faktycznie popełniają przestępstwa? Dlaczego nie zajął się defraudacją 70 mln zł przez Jacka Sasina, pedofilią w kościele i nie tylko, czy „wałami” na respiratorach i dziwnymi zakupami maseczek czy innego sprzętu medycznego? Zajmuje się natomiast uczciwie pracującymi ludźmi, którzy nikogo nie chcą oszukiwać ani okradać, chcą tylko utrzymać swoje rodziny i pracowników – przekonuje Jacek Bury. I zadaje pytanie prokuratorom: – Chcemy, żeby zastanowili się, czy chcą służyć Polsce, czy ministrowi Ziobrze?

Polityk zapowiada, że co tydzień będzie zwracał się do Prokuratury Krajowej z pytaniem o liczbę prowadzonych postępowań przeciwko przedsiębiorcom, którzy otworzyli działalność mimo obostrzeń. Zapewnia też, że właściciele takich form będą mogli zwracać się po pomoc do jego biura senatorskiego.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TECZOWY_ZSL / 15 lutego 2021 r. o 15:43
+14
ŁONET? TEN SZKOPSKI PORTAL TARGOWICY??? „Miarą słuszności, moralności naszych czynów nie może być dla nas opinia obcych, ale nasz własny zmysł moralny i nasz zdrowy instynkt narodowy, poczucie własnych dziejowych. potrzeb i własnych zadań”.
Avatar
Janusz_Paliwas / 15 lutego 2021 r. o 16:12
+12
Niestety, Panie Jacku, jest Pan już skreślony w oczach pańskich wyborców. Nie zmienia się partii w czasie trwania kadencji jak się dostał z listy pewnej partii. To świadczy że jest Pan niewiarygodny i sprzedajny, jak tfuuu pissowiec.
Avatar
Janusz_Paliwas / 15 lutego 2021 r. o 17:04
+11
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
   Jakie wybory ?? Poczta to moze co najwyżej roznosić ulotki o nowym kebabie a nie karty wyborcze... albo avizo.
Avatar
patusso / 15 lutego 2021 r. o 15:12
+8
Tylko będąc w P0 można w sposób właściwy służyć narodowi, którego największym marzeniem jak i największą szansą jest zarabianie na wynajmie apartamentów.
Avatar
poker / 15 lutego 2021 r. o 17:31
+6
Czy to wystąpienie ma coś wspólnego z akcją prokuratury i CBA w sprawie lewych faktur?
Avatar
TECZOWY_ZSL / 17 lutego 2021 r. o 10:50
+3
NIECH LEPIEJ WRACA DO TEJ MILICYJNEJ SUKI.... I SIĘ LEWAK ZAMKNIE NA DOBRE
Avatar
_XD_ / 15 lutego 2021 r. o 18:12
+2
ŁONET? TEN SZKOPSKI PORTAL TARGOWICY??? „Miarą słuszności, moralności naszych czynów nie może być dla nas opinia obcych, ale nasz własny zmysł moralny i nasz zdrowy instynkt narodowy, poczucie własnych dziejowych. potrzeb i własnych zadań”.
 Przecież ty kopiejkowy trollu nie wiesz nawet czym była targowica. Do budy!
Avatar
poker / 15 lutego 2021 r. o 16:59
+2
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
Avatar
Wielejebny / 6 dni temu o 08:10
+1
Po-jeby niech się zastanowią komu chcą służyć Polsce czy szwabkom,bo że przed łunia klęczą od kilku lat to każdy wie
Avatar
poker / 16 lutego 2021 r. o 21:40
+1
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ? Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD Nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu, bo straciłbym szacunek dla samego siebie. Zanim cos wyślesz, to przeczytaj: pogarda dla innych ludzi, sprowadzanie ich do poziomu narządów płciowych, to twój wynalazek. Nie zwalaj na nikogo. Sam prowokujesz i narzucasz chamskie odzywki. Chowasz sie za ekranem :) Pyskaty tchórz? Pewnie tak, ale to nie mój, a twój problem. A teraz sprawdzian z wiarygodności: kiedy Kaczyński był prokuratorem, który kazał zamknąć niewinnego Komendę? Masz dowody na to? Jeśli tak, to dawaj! Nie bój się, żyjemy w wolnym kraju.
 Ej, ale akurat PiSda to nie ja wymyśliłem, tylko zwolennicy kaczygnoma. Ile razy było powtarzane że PiS da to, PiS da tamto... I to nie ja nazywam kobiety osobami z macicami. Więc sprowadzenie cię do mojego poziomu, to byłaby spora dla ciebie nobilitacja. Co do dowodów, dostarczył ich sam Kaczyński, między innymi w wywiadach dla gazety wyborczej z tamtego okresu. XD
 "kaczygnoma" :( Ok. powiem to po twojemu: jesteś gówniarz! Gówno jesz i gówno wiesz! I nie cytuj mnie w kawałku, bo wystarczy przeczytać moje i twoje wypowiedzi, żeby się przekonać, kto z nas jest chamem, kłamcą i tchórzem. Osoby z macicmi to nie mój wymysł, ale hasło z ostatniej manifestacji!!!!:):):) Nie byłeś? Nie wiesz?! To po kiego grzyba afiszujesz się z błyskawicą? Nawet w tym jesteś kiepski...
 "kaczygnoma" :( Ok. powiem to po twojemu: jesteś gówniarz! Gówno jesz i gówno wiesz! I nie cytuj mnie w kawałku, bo wystarczy przeczytać moje i twoje wypowiedzi, żeby się przekonać, kto z nas jest chamem, kłamcą i tchórzem. Osoby z macicmi to nie mój wymysł, ale hasło z ostatniej manifestacji!!!!:):):) Nie byłeś? Nie wiesz?! To po kiego grzyba afiszujesz się z błyskawicą? Nawet w tym jesteś kiepski... rozwiń
Avatar
_XD_ / 6 dni temu o 13:06
0
Po-jeby niech się zastanowią komu chcą służyć Polsce czy szwabkom,bo że przed łunia klęczą od kilku lat to każdy wie
 Taką ta unia złą, a województwo lubelskie jest na czele województw z największą ilością dotacji unijnych w kraju. Skoro taka zła, to jak sejmik województwa, PiSdowaty z resztą, nie brzydzi się od nich tych pieniędzy brać? Pecunia non olet? XD
Avatar
Wielejebny / 6 dni temu o 08:10
+1
Po-jeby niech się zastanowią komu chcą służyć Polsce czy szwabkom,bo że przed łunia klęczą od kilku lat to każdy wie
Avatar
_XD_ / 17 lutego 2021 r. o 10:52
-1
NIECH LEPIEJ WRACA DO TEJ MILICYJNEJ SUKI.... I SIĘ LEWAK ZAMKNIE NA DOBRE
 Do budy trollu kopiejkowy.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 17 lutego 2021 r. o 10:50
+3
NIECH LEPIEJ WRACA DO TEJ MILICYJNEJ SUKI.... I SIĘ LEWAK ZAMKNIE NA DOBRE
Avatar
_XD_ / 16 lutego 2021 r. o 22:37
-1
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ? Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD Nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu, bo straciłbym szacunek dla samego siebie. Zanim cos wyślesz, to przeczytaj: pogarda dla innych ludzi, sprowadzanie ich do poziomu narządów płciowych, to twój wynalazek. Nie zwalaj na nikogo. Sam prowokujesz i narzucasz chamskie odzywki. Chowasz sie za ekranem :) Pyskaty tchórz? Pewnie tak, ale to nie mój, a twój problem. A teraz sprawdzian z wiarygodności: kiedy Kaczyński był prokuratorem, który kazał zamknąć niewinnego Komendę? Masz dowody na to? Jeśli tak, to dawaj! Nie bój się, żyjemy w wolnym kraju.
Ej, ale akurat PiSda to nie ja wymyśliłem, tylko zwolennicy kaczygnoma. Ile razy było powtarzane że PiS da to, PiS da tamto... I to nie ja nazywam kobiety osobami z macicami. Więc sprowadzenie cię do mojego poziomu, to byłaby spora dla ciebie nobilitacja. Co do dowodów, dostarczył ich sam Kaczyński, między innymi w wywiadach dla gazety wyborczej z tamtego okresu. XD
"kaczygnoma" :( Ok. powiem to po twojemu: jesteś gówniarz! Gówno jesz i gówno wiesz! I nie cytuj mnie w kawałku, bo wystarczy przeczytać moje i twoje wypowiedzi, żeby się przekonać, kto z nas jest chamem, kłamcą i tchórzem. Osoby z macicmi to nie mój wymysł, ale hasło z ostatniej manifestacji!!!!:):):) Nie byłeś? Nie wiesz?! To po kiego grzyba afiszujesz się z błyskawicą? Nawet w tym jesteś kiepski...
 Przynajmniej nie jestem aż tak żałosny, żeby lajkować własne komentarze. XD Kaczygnom też z manifestacji. Nie byłeś? Nie widziałeś? PiSda ci wszytko na tacy. XD
 Przynajmniej nie jestem aż tak żałosny, żeby lajkować własne komentarze. XD Kaczygnom też z manifestacji. Nie byłeś? Nie widziałeś? PiSda ci wszytko na tacy. XD rozwiń
Avatar
poker / 16 lutego 2021 r. o 21:40
+1
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ? Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD Nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu, bo straciłbym szacunek dla samego siebie. Zanim cos wyślesz, to przeczytaj: pogarda dla innych ludzi, sprowadzanie ich do poziomu narządów płciowych, to twój wynalazek. Nie zwalaj na nikogo. Sam prowokujesz i narzucasz chamskie odzywki. Chowasz sie za ekranem :) Pyskaty tchórz? Pewnie tak, ale to nie mój, a twój problem. A teraz sprawdzian z wiarygodności: kiedy Kaczyński był prokuratorem, który kazał zamknąć niewinnego Komendę? Masz dowody na to? Jeśli tak, to dawaj! Nie bój się, żyjemy w wolnym kraju.
 Ej, ale akurat PiSda to nie ja wymyśliłem, tylko zwolennicy kaczygnoma. Ile razy było powtarzane że PiS da to, PiS da tamto... I to nie ja nazywam kobiety osobami z macicami. Więc sprowadzenie cię do mojego poziomu, to byłaby spora dla ciebie nobilitacja. Co do dowodów, dostarczył ich sam Kaczyński, między innymi w wywiadach dla gazety wyborczej z tamtego okresu. XD
 "kaczygnoma" :( Ok. powiem to po twojemu: jesteś gówniarz! Gówno jesz i gówno wiesz! I nie cytuj mnie w kawałku, bo wystarczy przeczytać moje i twoje wypowiedzi, żeby się przekonać, kto z nas jest chamem, kłamcą i tchórzem. Osoby z macicmi to nie mój wymysł, ale hasło z ostatniej manifestacji!!!!:):):) Nie byłeś? Nie wiesz?! To po kiego grzyba afiszujesz się z błyskawicą? Nawet w tym jesteś kiepski...
 "kaczygnoma" :( Ok. powiem to po twojemu: jesteś gówniarz! Gówno jesz i gówno wiesz! I nie cytuj mnie w kawałku, bo wystarczy przeczytać moje i twoje wypowiedzi, żeby się przekonać, kto z nas jest chamem, kłamcą i tchórzem. Osoby z macicmi to nie mój wymysł, ale hasło z ostatniej manifestacji!!!!:):):) Nie byłeś? Nie wiesz?! To po kiego grzyba afiszujesz się z błyskawicą? Nawet w tym jesteś kiepski... rozwiń
Avatar
_XD_ / 16 lutego 2021 r. o 20:58
-4
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ? Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD Nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu, bo straciłbym szacunek dla samego siebie. Zanim cos wyślesz, to przeczytaj: pogarda dla innych ludzi, sprowadzanie ich do poziomu narządów płciowych, to twój wynalazek. Nie zwalaj na nikogo. Sam prowokujesz i narzucasz chamskie odzywki. Chowasz sie za ekranem :) Pyskaty tchórz? Pewnie tak, ale to nie mój, a twój problem. A teraz sprawdzian z wiarygodności: kiedy Kaczyński był prokuratorem, który kazał zamknąć niewinnego Komendę? Masz dowody na to? Jeśli tak, to dawaj! Nie bój się, żyjemy w wolnym kraju.
  Ej, ale akurat PiSda to nie ja wymyśliłem, tylko zwolennicy kaczygnoma. Ile razy było powtarzane że PiS da to, PiS da tamto... I to nie ja nazywam kobiety osobami z macicami. Więc sprowadzenie cię do mojego poziomu, to byłaby spora dla ciebie nobilitacja. Co do dowodów, dostarczył ich sam Kaczyński, między innymi w wywiadach dla gazety wyborczej z tamtego okresu. XD
  Ej, ale akurat PiSda to nie ja wymyśliłem, tylko zwolennicy kaczygnoma. Ile razy było powtarzane że PiS da to, PiS da tamto... I to nie ja nazywam kobiety osobami z macicami. Więc sprowadzenie cię do mojego poziomu, to byłaby spora dla ciebie nobilitacja. Co do dowodów, dostarczył ich sam Kaczyński, między innymi w wywiadach dla gazety wyborczej z tamtego okresu. XD rozwiń
Avatar
poker / 16 lutego 2021 r. o 20:35
0
Powtórzę: czy to wystąpienie miało coś wspólnego z akcją prokuratury i CBA w sprawie lewych faktur?
Avatar
poker / 16 lutego 2021 r. o 20:10
-1
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
Aha. A ciekawe w jaki sposób, skoro. PiSdy mają w sejmie większość,
Cham jesteś i z kiepskiej rodziny, skoro przyparty faktami do muru ciągle wspominasz żeńską część swoich kuzynów wulgarnie się o nich wysławiając per: pisdy. Za przeproszeniem. Takie chamskie wyrazy to twoja domena. A w temacie: nie tylko żeś cham nieobyty, to jeszcze albo ciemniak, albo kłamca (prawdopodobnie i jedno i drugie), bo tutaj Gowin dał ciała i poparł zabójcze koperty. A teraz to, do czego chcą doprowadzić w Polsce osoby z macicami: ***s://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-holandia-nastolatek-na-wozku-znaleziony-na-mrozie-porzucili-,nId,5051338
Tak jakoś zebrało mi się na wspomnienia o twojej matce. A to, że nie potrafią się między sobą dogadać, to akurat nie jest wina platformy, czy jakiekolwiek innej partii obecnie opozycyjnej. I tak długo ze sobą wytrzymali. Poprzednia taka koalicja ledwo wytrzymała dwa lata. Ale faktem jest, że gdyby chcieli, głosowaliby do skutku. Więc nie wykręcaj kota ogonem, bo się kaczygnom wkurzy. Piątka dla zwierząt i takie tam przecież. Co do tego linku, całe szczęście, że mieszkamy w Polsce. U nas zbudują pokoje do wypłakania się dla niepełnosprawnych i ich rodzin i po problemie. XD
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ?
Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD
 Nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu, bo straciłbym szacunek dla samego siebie. Zanim cos wyślesz, to przeczytaj: pogarda dla innych ludzi, sprowadzanie ich do poziomu narządów płciowych, to twój wynalazek. Nie zwalaj na nikogo. Sam prowokujesz i narzucasz chamskie odzywki. Chowasz sie za ekranem :) Pyskaty tchórz? Pewnie tak, ale to nie mój, a twój problem. A teraz sprawdzian z wiarygodności: kiedy Kaczyński był prokuratorem, który kazał zamknąć niewinnego Komendę? Masz dowody na to? Jeśli tak, to dawaj! Nie bój się, żyjemy w wolnym kraju.
 Nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu, bo straciłbym szacunek dla samego siebie. Zanim cos wyślesz, to przeczytaj: pogarda dla innych ludzi, sprowadzanie ich do poziomu narządów płciowych, to twój wynalazek. Nie zwalaj na nikogo. Sam prowokujesz i narzucasz chamskie odzywki. Chowasz sie za ekranem :) Pyskaty tchórz? Pewnie tak, ale to nie mój, a twój problem. A teraz sprawdzian z wiarygodności: kiedy Kaczyński był prokuratorem, który kazał zamknąć niewinnego Komendę? Masz dowody na to? Jeśli tak, to dawaj! Nie bój się, żyje... rozwiń
Avatar
_XD_ / 16 lutego 2021 r. o 12:53
+1
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
Aha. A ciekawe w jaki sposób, skoro. PiSdy mają w sejmie większość,
Cham jesteś i z kiepskiej rodziny, skoro przyparty faktami do muru ciągle wspominasz żeńską część swoich kuzynów wulgarnie się o nich wysławiając per: pisdy. Za przeproszeniem. Takie chamskie wyrazy to twoja domena. A w temacie: nie tylko żeś cham nieobyty, to jeszcze albo ciemniak, albo kłamca (prawdopodobnie i jedno i drugie), bo tutaj Gowin dał ciała i poparł zabójcze koperty. A teraz to, do czego chcą doprowadzić w Polsce osoby z macicami: ***s://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-holandia-nastolatek-na-wozku-znaleziony-na-mrozie-porzucili-,nId,5051338
Tak jakoś zebrało mi się na wspomnienia o twojej matce. A to, że nie potrafią się między sobą dogadać, to akurat nie jest wina platformy, czy jakiekolwiek innej partii obecnie opozycyjnej. I tak długo ze sobą wytrzymali. Poprzednia taka koalicja ledwo wytrzymała dwa lata. Ale faktem jest, że gdyby chcieli, głosowaliby do skutku. Więc nie wykręcaj kota ogonem, bo się kaczygnom wkurzy. Piątka dla zwierząt i takie tam przecież. Co do tego linku, całe szczęście, że mieszkamy w Polsce. U nas zbudują pokoje do wypłakania się dla niepełnosprawnych i ich rodzin i po problemie. XD
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ?
 Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD
 Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD rozwiń