Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rolnictwo

4 sierpnia 2021 r.
17:25

Lider Agrounii: Ja pytam, za co politykom należą się podwyżki?

Autor: Zdjęcie autora x-news/TVN24
218 31 A A

Rolnicy z Agrounii zablokowali drogę krajową nr 91 koło Piotrkowa Trybunalskiego. Protestują przeciw pogarszającym się warunkom hodowli i brakowi reakcji władz na ich postulaty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przy okazji protestu lider Agrounii Michał Kołodziejczak w ostrych słowach wypowiedział się o planowanych podwyżkach dla posłów.

- Ja pytam, za co politykom należą się podwyżki? Wybraliśmy takie coś do Sejmu i teraz oni naszym kosztem chcą zarabiać i mieć coraz więcej - my się na to po prostu nie zgadzamy! Jeśli się komuś należy, to rolnikom godna płaca, praca i perspektywy, a podwyżki należą się pielęgniarkom - mówił Michał Kołodziejczak.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janusz_Paliwas / 4 sierpnia 2021 r. o 18:09
+23
A ja się pytam czemu blokujecie zwykłych ludzi, a nie polityków ?
Avatar
Kroll / 4 sierpnia 2021 r. o 18:57
+11
Jak to za co podwyżki? Czy pan wie jak to trzeba kombinować, kłamać i lawirować żeby dalej było 30% poparcia? czy pan wie jakie to męczące to konferencje prasowe, nocne obrady i pisanie nocą na kolanie ustaw? Czy pan wie jak to jest stanąć przed prezesem i niechcący napotkać jego wzrok? Ja im nie zazdroszczę. Presja, stres i strach przed wykryciem przewałek może doprowadzić do obłędu.
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 05:08
+9
  Tylko TUSKOWI się należą i Grodzkiemu KOPERTY! ;)  
 Ale mobilizacja w PiSdzieckiej trollowni. Widać, że nie tylko większość w parlamencie się chwieje, ale i poparcie zaczyna pikować. Co do agrounitów, to dobrze że się w końcu ocknęli. Tylko kto PiSdom dał te 70% poparcia na wsiach?
Avatar
Sportsportowy1 / 5 sierpnia 2021 r. o 06:56
+7
A zasiłek dla osób niepełnosprawnych wzrósł o 6zl
Avatar
Wielejebny / 6 sierpnia 2021 r. o 22:34
+2
Śmieszny jest ten buraczek,może to jakiś nieślubny syn Leppera
Ale jakoś puda nie miał odwagi wyjść i rozmawiać z tym "śmiesznym buraczkiem". Więc jeśli Kołodziejczak jest śmieszny, to puda jest żałosnym tchórzem. XD
Mało mnie obchodzi jakiś żałosny tchórz puda, a u ciebie widać wywołał ból du-py. Nie bulwersuj się i zluzuj majty bo popuscisz
Tak, tak. Oczywiście. Dlatego nie omieszkałeś się tym z nami podzielić. Fascynujące. XD
Sam się PO-jebie zaorałeś ja tu o piszczącym buraczku a ty mi z jakimś pudą wyjeżdżasz. Kogo obchodzi puda jak tu mowa jest o chłopie malorolnym który teraz wygraża że idzie po Morawieckiego buhahaha. Bierzta go na listy idealny kandydat dla was w grupie idiotów będzie mu raźniej
Ja się zaorałem? To nie ja jestem ignorantem, który nie zna składu rządu, za którym głosował. Puda to minister rolnictwa w tym PiSdzieckim qrwidołku. I taki sam z niego chojrak, jak morawiecki. Żaden nie ma odwagi wyjść rozmawiać z rolnikami. Naobiecywali gruszek na wierzbie kiedy trzeba było głosy liczyć, a teraz się chowają jak przyszła pora się wywiązać. Być może i będzie startował w wyborach. Skoro Lepper mógł? Ale nie sądzę, żeby PiSdy miały z niego koalicjanta.
 Chłopie ale tu nie o skład rządu chodzi tylko o wiejskiego cwoka który dużo piszczy a reszta ma z niego bekę. Nawet kalafiory z pslu przy bimbrze rechoczą z tego durnia,a ty go do swoich PO -jebow na listy chcesz brać. Z kidawa i ewka stworzą zgrany team. Za-je-bią każdego dinozaura w okolicy
 Chłopie ale tu nie o skład rządu chodzi tylko o wiejskiego cwoka który dużo piszczy a reszta ma z niego bekę. Nawet kalafiory z pslu przy bimbrze rechoczą z tego durnia,a ty go do swoich PO -jebow na listy chcesz brać. Z kidawa i ewka stworzą zgrany team. Za-je-bią każdego dinozaura w okolicy rozwiń
Avatar
_XD_ / 9 sierpnia 2021 r. o 18:15
+1
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
Żeby tylko nie skończył jak Lepper
Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD
Zmierza już od paru lat i nic się nie zmienia. Zapomniałeś już jak chcieliście faszystom z konfederacji wejść w du-Pe żeby obalić PiS? O komuchach i zbrodniarzach z lewicy nie wspominając. Albo wasz kandydat rafalek czajkowski chciał iść z faszystami w marszu niepodległości bo głosów poparcia szukał. Czy oni już nie faszyści? Weź się gościu przestań już konpromitowac
Tak, tak. Oczywiście. Dlatego zakazał marszu "niepodległości". A sojusz z konfiarzami jest taki silny, że konfiarze zawsze idą z PiSdami. Może już sam się nie kompromituj.
Zakazał po wyborach jak lache na niego wywalili. A Bosakowi to tak w du-Ps-Ko właził bez wazeliny żeby tylko zdobyć jego głosy. Ale czego się spodziewać po szmacie. Szmata się zawsze zeszmaci
 No, no. Masz rację. Dlatego wystarczyło, żeby PiSdy pomachały antysystemowym konfiarzom bogoojczyźnianymi jasełkami i antysystemowi konfiarze przystąpili do partii coraz bardziej przypominającej PZPR, a ci co bardziej wolnorynkowi polecieli jak psy za kiełbasą, przyklaskiwać coraz większej centralizacji rynku. XD
 No, no. Masz rację. Dlatego wystarczyło, żeby PiSdy pomachały antysystemowym konfiarzom bogoojczyźnianymi jasełkami i antysystemowi konfiarze przystąpili do partii coraz bardziej przypominającej PZPR, a ci co bardziej wolnorynkowi polecieli jak psy za kiełbasą, przyklaskiwać coraz większej centralizacji rynku. XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 7 sierpnia 2021 r. o 11:01
+1
kolejny POżyteczny idiota śmierdzący ruską onucą
 No bo pewnie twój dziadek i ojciec to do gumofilców zakładali skarpetki z rzuciłem w LV. XD
Avatar
_XD_ / 7 sierpnia 2021 r. o 10:45
+1
Śmieszny jest ten buraczek,może to jakiś nieślubny syn Leppera
Ale jakoś puda nie miał odwagi wyjść i rozmawiać z tym "śmiesznym buraczkiem". Więc jeśli Kołodziejczak jest śmieszny, to puda jest żałosnym tchórzem. XD
Mało mnie obchodzi jakiś żałosny tchórz puda, a u ciebie widać wywołał ból du-py. Nie bulwersuj się i zluzuj majty bo popuscisz
Tak, tak. Oczywiście. Dlatego nie omieszkałeś się tym z nami podzielić. Fascynujące. XD
Sam się PO-jebie zaorałeś ja tu o piszczącym buraczku a ty mi z jakimś pudą wyjeżdżasz. Kogo obchodzi puda jak tu mowa jest o chłopie malorolnym który teraz wygraża że idzie po Morawieckiego buhahaha. Bierzta go na listy idealny kandydat dla was w grupie idiotów będzie mu raźniej
Ja się zaorałem? To nie ja jestem ignorantem, który nie zna składu rządu, za którym głosował. Puda to minister rolnictwa w tym PiSdzieckim qrwidołku. I taki sam z niego chojrak, jak morawiecki. Żaden nie ma odwagi wyjść rozmawiać z rolnikami. Naobiecywali gruszek na wierzbie kiedy trzeba było głosy liczyć, a teraz się chowają jak przyszła pora się wywiązać. Być może i będzie startował w wyborach. Skoro Lepper mógł? Ale nie sądzę, żeby PiSdy miały z niego koalicjanta.
Chłopie ale tu nie o skład rządu chodzi tylko o wiejskiego cwoka który dużo piszczy a reszta ma z niego bekę. Nawet kalafiory z pslu przy bimbrze rechoczą z tego durnia,a ty go do swoich PO -jebow na listy chcesz brać. Z kidawa i ewka stworzą zgrany team. Za-je-bią każdego dinozaura w okolicy
 A czy ja gdzieś napisałem że on będzie startował z list platformy? Z resztą skoro jest tak nieszkodliwy, dlaczego PiSdy boją się go jak ognia?
 A czy ja gdzieś napisałem że on będzie startował z list platformy? Z resztą skoro jest tak nieszkodliwy, dlaczego PiSdy boją się go jak ognia? rozwiń
Avatar
_XD_ / 9 sierpnia 2021 r. o 09:57
0
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
Żeby tylko nie skończył jak Lepper
Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD
Zmierza już od paru lat i nic się nie zmienia. Zapomniałeś już jak chcieliście faszystom z konfederacji wejść w du-Pe żeby obalić PiS? O komuchach i zbrodniarzach z lewicy nie wspominając. Albo wasz kandydat rafalek czajkowski chciał iść z faszystami w marszu niepodległości bo głosów poparcia szukał. Czy oni już nie faszyści? Weź się gościu przestań już konpromitowac
 Tak, tak. Oczywiście. Dlatego zakazał marszu "niepodległości". A sojusz z konfiarzami jest taki silny, że konfiarze zawsze idą z PiSdami. Może już sam się nie kompromituj.
 Tak, tak. Oczywiście. Dlatego zakazał marszu "niepodległości". A sojusz z konfiarzami jest taki silny, że konfiarze zawsze idą z PiSdami. Może już sam się nie kompromituj. rozwiń
Avatar
_XD_ / 8 sierpnia 2021 r. o 15:34
0
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
Żeby tylko nie skończył jak Lepper
 Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD
 Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 9 sierpnia 2021 r. o 18:15
+1
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
Żeby tylko nie skończył jak Lepper
Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD
Zmierza już od paru lat i nic się nie zmienia. Zapomniałeś już jak chcieliście faszystom z konfederacji wejść w du-Pe żeby obalić PiS? O komuchach i zbrodniarzach z lewicy nie wspominając. Albo wasz kandydat rafalek czajkowski chciał iść z faszystami w marszu niepodległości bo głosów poparcia szukał. Czy oni już nie faszyści? Weź się gościu przestań już konpromitowac
Tak, tak. Oczywiście. Dlatego zakazał marszu "niepodległości". A sojusz z konfiarzami jest taki silny, że konfiarze zawsze idą z PiSdami. Może już sam się nie kompromituj.
Zakazał po wyborach jak lache na niego wywalili. A Bosakowi to tak w du-Ps-Ko właził bez wazeliny żeby tylko zdobyć jego głosy. Ale czego się spodziewać po szmacie. Szmata się zawsze zeszmaci
 No, no. Masz rację. Dlatego wystarczyło, żeby PiSdy pomachały antysystemowym konfiarzom bogoojczyźnianymi jasełkami i antysystemowi konfiarze przystąpili do partii coraz bardziej przypominającej PZPR, a ci co bardziej wolnorynkowi polecieli jak psy za kiełbasą, przyklaskiwać coraz większej centralizacji rynku. XD
 No, no. Masz rację. Dlatego wystarczyło, żeby PiSdy pomachały antysystemowym konfiarzom bogoojczyźnianymi jasełkami i antysystemowi konfiarze przystąpili do partii coraz bardziej przypominającej PZPR, a ci co bardziej wolnorynkowi polecieli jak psy za kiełbasą, przyklaskiwać coraz większej centralizacji rynku. XD rozwiń
Avatar
Wielejebny / 9 sierpnia 2021 r. o 13:25
-1
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
Żeby tylko nie skończył jak Lepper
Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD
Zmierza już od paru lat i nic się nie zmienia. Zapomniałeś już jak chcieliście faszystom z konfederacji wejść w du-Pe żeby obalić PiS? O komuchach i zbrodniarzach z lewicy nie wspominając. Albo wasz kandydat rafalek czajkowski chciał iść z faszystami w marszu niepodległości bo głosów poparcia szukał. Czy oni już nie faszyści? Weź się gościu przestań już konpromitowac
Tak, tak. Oczywiście. Dlatego zakazał marszu "niepodległości". A sojusz z konfiarzami jest taki silny, że konfiarze zawsze idą z PiSdami. Może już sam się nie kompromituj.
 Zakazał po wyborach jak lache na niego wywalili. A Bosakowi to tak w du-Ps-Ko właził bez wazeliny żeby tylko zdobyć jego głosy. Ale czego się spodziewać po szmacie. Szmata się zawsze zeszmaci
 Zakazał po wyborach jak lache na niego wywalili. A Bosakowi to tak w du-Ps-Ko właził bez wazeliny żeby tylko zdobyć jego głosy. Ale czego się spodziewać po szmacie. Szmata się zawsze zeszmaci rozwiń
Avatar
_XD_ / 9 sierpnia 2021 r. o 09:57
0
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
Żeby tylko nie skończył jak Lepper
Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD
Zmierza już od paru lat i nic się nie zmienia. Zapomniałeś już jak chcieliście faszystom z konfederacji wejść w du-Pe żeby obalić PiS? O komuchach i zbrodniarzach z lewicy nie wspominając. Albo wasz kandydat rafalek czajkowski chciał iść z faszystami w marszu niepodległości bo głosów poparcia szukał. Czy oni już nie faszyści? Weź się gościu przestań już konpromitowac
 Tak, tak. Oczywiście. Dlatego zakazał marszu "niepodległości". A sojusz z konfiarzami jest taki silny, że konfiarze zawsze idą z PiSdami. Może już sam się nie kompromituj.
 Tak, tak. Oczywiście. Dlatego zakazał marszu "niepodległości". A sojusz z konfiarzami jest taki silny, że konfiarze zawsze idą z PiSdami. Może już sam się nie kompromituj. rozwiń
Avatar
Wielejebny / 8 sierpnia 2021 r. o 20:56
-1
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
Żeby tylko nie skończył jak Lepper
Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD
 Zmierza już od paru lat i nic się nie zmienia. Zapomniałeś już jak chcieliście faszystom z konfederacji wejść w du-Pe żeby obalić PiS? O komuchach i zbrodniarzach z lewicy nie wspominając. Albo wasz kandydat rafalek czajkowski chciał iść z faszystami w marszu niepodległości bo głosów poparcia szukał. Czy oni już nie faszyści? Weź się gościu przestań już konpromitowac
 Zmierza już od paru lat i nic się nie zmienia. Zapomniałeś już jak chcieliście faszystom z konfederacji wejść w du-Pe żeby obalić PiS? O komuchach i zbrodniarzach z lewicy nie wspominając. Albo wasz kandydat rafalek czajkowski chciał iść z faszystami w marszu niepodległości bo głosów poparcia szukał. Czy oni już nie faszyści? Weź się gościu przestań już konpromitowac rozwiń
Avatar
_XD_ / 8 sierpnia 2021 r. o 15:34
0
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
Żeby tylko nie skończył jak Lepper
 Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD
 Tego nie wie nikt. Nie zmienia to jednak faktu, że PiSdy udawały, że samoobrony nie ma, dopóki nie potrzebowały większości w sejmie. A że kaczygnom nie umie w koalicje, wtedy skończyło się jak się skończyło i teraz też zmierza do tego samego. XD rozwiń
Avatar
Wielejebny / 8 sierpnia 2021 r. o 12:06
-1
Śmieszny jest ten buraczek,może to jakiś nieślubny syn Leppera
Ale jakoś puda nie miał odwagi wyjść i rozmawiać z tym "śmiesznym buraczkiem". Więc jeśli Kołodziejczak jest śmieszny, to puda jest żałosnym tchórzem. XD
Mało mnie obchodzi jakiś żałosny tchórz puda, a u ciebie widać wywołał ból du-py. Nie bulwersuj się i zluzuj majty bo popuscisz
Tak, tak. Oczywiście. Dlatego nie omieszkałeś się tym z nami podzielić. Fascynujące. XD
Sam się PO-jebie zaorałeś ja tu o piszczącym buraczku a ty mi z jakimś pudą wyjeżdżasz. Kogo obchodzi puda jak tu mowa jest o chłopie malorolnym który teraz wygraża że idzie po Morawieckiego buhahaha. Bierzta go na listy idealny kandydat dla was w grupie idiotów będzie mu raźniej
Ja się zaorałem? To nie ja jestem ignorantem, który nie zna składu rządu, za którym głosował. Puda to minister rolnictwa w tym PiSdzieckim qrwidołku. I taki sam z niego chojrak, jak morawiecki. Żaden nie ma odwagi wyjść rozmawiać z rolnikami. Naobiecywali gruszek na wierzbie kiedy trzeba było głosy liczyć, a teraz się chowają jak przyszła pora się wywiązać. Być może i będzie startował w wyborach. Skoro Lepper mógł? Ale nie sądzę, żeby PiSdy miały z niego koalicjanta.
Chłopie ale tu nie o skład rządu chodzi tylko o wiejskiego cwoka który dużo piszczy a reszta ma z niego bekę. Nawet kalafiory z pslu przy bimbrze rechoczą z tego durnia,a ty go do swoich PO -jebow na listy chcesz brać. Z kidawa i ewka stworzą zgrany team. Za-je-bią każdego dinozaura w okolicy
A czy ja gdzieś napisałem że on będzie startował z list platformy? Z resztą skoro jest tak nieszkodliwy, dlaczego PiSdy boją się go jak ognia?
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
 Żeby tylko nie skończył jak Lepper
 Żeby tylko nie skończył jak Lepper rozwiń
Avatar
_XD_ / 8 sierpnia 2021 r. o 10:32
0
  Tylko TUSKOWI się należą i Grodzkiemu KOPERTY! ;) No i grupom dewelopersko-platformerskim oraz funkcjonariuszom i działaczom PO,SLD, Hołowni, PSL partyjno-samorządowym :)  
 Uważaj, już PiSdzieckie szczekaczki po kolei odszczekują te insynuacje wobec marszałka Grodzkiego. Żebyś sam nie musiał się nauczyć szczekać w niedługim czasie. XD
Avatar
_XD_ / 7 sierpnia 2021 r. o 17:10
0
 Tylko TUSKOWI się należą i Grodzkiemu KOPERTY! ;) No i grupom dewelopersko-platformerskim oraz funkcjonariuszom i działaczom PO,SLD, Hołowni, PSL partyjno-samorządowym :)  
  Uważaj, już PiSdzieckie szczekaczki po kolei odszczekują te insynuacje wobec marszałka Grodzkiego. Żebyś sam nie musiał się nauczyć szczekać w niedługim czasie. XD
Avatar
_XD_ / 7 sierpnia 2021 r. o 12:28
0
Śmieszny jest ten buraczek,może to jakiś nieślubny syn Leppera
Ale jakoś puda nie miał odwagi wyjść i rozmawiać z tym "śmiesznym buraczkiem". Więc jeśli Kołodziejczak jest śmieszny, to puda jest żałosnym tchórzem. XD
Mało mnie obchodzi jakiś żałosny tchórz puda, a u ciebie widać wywołał ból du-py. Nie bulwersuj się i zluzuj majty bo popuscisz
Tak, tak. Oczywiście. Dlatego nie omieszkałeś się tym z nami podzielić. Fascynujące. XD
Sam się PO-jebie zaorałeś ja tu o piszczącym buraczku a ty mi z jakimś pudą wyjeżdżasz. Kogo obchodzi puda jak tu mowa jest o chłopie malorolnym który teraz wygraża że idzie po Morawieckiego buhahaha. Bierzta go na listy idealny kandydat dla was w grupie idiotów będzie mu raźniej
Ja się zaorałem? To nie ja jestem ignorantem, który nie zna składu rządu, za którym głosował. Puda to minister rolnictwa w tym PiSdzieckim qrwidołku. I taki sam z niego chojrak, jak morawiecki. Żaden nie ma odwagi wyjść rozmawiać z rolnikami. Naobiecywali gruszek na wierzbie kiedy trzeba było głosy liczyć, a teraz się chowają jak przyszła pora się wywiązać. Być może i będzie startował w wyborach. Skoro Lepper mógł? Ale nie sądzę, żeby PiSdy miały z niego koalicjanta.
Chłopie ale tu nie o skład rządu chodzi tylko o wiejskiego cwoka który dużo piszczy a reszta ma z niego bekę. Nawet kalafiory z pslu przy bimbrze rechoczą z tego durnia,a ty go do swoich PO -jebow na listy chcesz brać. Z kidawa i ewka stworzą zgrany team. Za-je-bią każdego dinozaura w okolicy
A czy ja gdzieś napisałem że on będzie startował z list platformy? Z resztą skoro jest tak nieszkodliwy, dlaczego PiSdy boją się go jak ognia?
Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
 Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD
 Lepper też tak zaczynał i też się tak z niego śmiali. A potem kaczygnom się z nim układał w koalicji. XD rozwiń
Avatar
Wielejebny / 7 sierpnia 2021 r. o 11:37
-2
Śmieszny jest ten buraczek,może to jakiś nieślubny syn Leppera
Ale jakoś puda nie miał odwagi wyjść i rozmawiać z tym "śmiesznym buraczkiem". Więc jeśli Kołodziejczak jest śmieszny, to puda jest żałosnym tchórzem. XD
Mało mnie obchodzi jakiś żałosny tchórz puda, a u ciebie widać wywołał ból du-py. Nie bulwersuj się i zluzuj majty bo popuscisz
Tak, tak. Oczywiście. Dlatego nie omieszkałeś się tym z nami podzielić. Fascynujące. XD
Sam się PO-jebie zaorałeś ja tu o piszczącym buraczku a ty mi z jakimś pudą wyjeżdżasz. Kogo obchodzi puda jak tu mowa jest o chłopie malorolnym który teraz wygraża że idzie po Morawieckiego buhahaha. Bierzta go na listy idealny kandydat dla was w grupie idiotów będzie mu raźniej
Ja się zaorałem? To nie ja jestem ignorantem, który nie zna składu rządu, za którym głosował. Puda to minister rolnictwa w tym PiSdzieckim qrwidołku. I taki sam z niego chojrak, jak morawiecki. Żaden nie ma odwagi wyjść rozmawiać z rolnikami. Naobiecywali gruszek na wierzbie kiedy trzeba było głosy liczyć, a teraz się chowają jak przyszła pora się wywiązać. Być może i będzie startował w wyborach. Skoro Lepper mógł? Ale nie sądzę, żeby PiSdy miały z niego koalicjanta.
Chłopie ale tu nie o skład rządu chodzi tylko o wiejskiego cwoka który dużo piszczy a reszta ma z niego bekę. Nawet kalafiory z pslu przy bimbrze rechoczą z tego durnia,a ty go do swoich PO -jebow na listy chcesz brać. Z kidawa i ewka stworzą zgrany team. Za-je-bią każdego dinozaura w okolicy
A czy ja gdzieś napisałem że on będzie startował z list platformy? Z resztą skoro jest tak nieszkodliwy, dlaczego PiSdy boją się go jak ognia?
 Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz
 Kto się niby boi tego kmiotka? Nie ośmieszaj się chłopie. Z tym krzykaczem nikt nie chce rozmawiać nawet PSL się odcina od tego kmiotka. Co on może zaoferować? Słomę wyrzuci na ulicę ,mleko rozleje, czy podpali opony. Beka z niego i ciebie że go tak bronisz rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ranne i z bliznami. Amstaffy szkolone do nielegalnych walk
zdjęcia
galeria

Ranne i z bliznami. Amstaffy szkolone do nielegalnych walk

Policja zatrzymała mężczyznę, który miał się zajmować szkoleniem psów do nielegalnych walk. Podawał im testosteron.

Pomoc dla przedsiębiorców z terenu stanu wyjątkowego. "A w czym gorsza jest fryzjerka"?

Pomoc dla przedsiębiorców z terenu stanu wyjątkowego. "A w czym gorsza jest fryzjerka"?

PiS zablokował pomoc dla przedsiębiorców z naszego województwa – twierdzą lubelscy politycy Koalicji Obywatelskiej. Chodzi o zgłaszane przez opozycję poprawki do projektu ustawy o rekompensacie związanej z wprowadzeniem stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią.

Lublin. Ceny mieszkań cały czas w górę. 11 proc. w ciągu roku

Lublin. Ceny mieszkań cały czas w górę. 11 proc. w ciągu roku

Za metr nowego mieszkania w Lublinie trzeba zapłacić średnio ponad 7,6 tysięcy złotych. Na razie zmian na rynku nie widać.

Nielegalnie wycięli 16 hektarów lasu, chcieli budować kurniki. Dobre wiadomości dla mieszkańców

Nielegalnie wycięli 16 hektarów lasu, chcieli budować kurniki. Dobre wiadomości dla mieszkańców

Lasy Państwowe przekazują sprawę wycinki 16 hektarów lasu w Rossoszu do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. Z pisma, które dotarło również do protestujących mieszkańców, wynika, że działkę należy ponownie zalesić.

Gminni radni bronią uchwał „anty-LGBT”. „Homopropaganda” powszechnie używana

Gminni radni bronią uchwał „anty-LGBT”. „Homopropaganda” powszechnie używana

Gminy, które przyjęły stanowiska lub uchwały „przeciwko ideologii lansowanej przez subkulturę LGBT" otrzymały list od wiceministra Waldemara Budy. Ten sugeruje ich weryfikację i wyrzucenie kontrowersyjnych zapisów. Puławscy samorządowcy żadnych korekt jednak nie przewidują.

Lubelskie. Miał pomóc, a skrępował seniora taśmą i okradł

Lubelskie. Miał pomóc, a skrępował seniora taśmą i okradł

35-latek sam zaoferował pomoc przy naprawie dachu. Skończyło się zupełnie inaczej.

12 osób w busie i 1,2 promila z samego rana

12 osób w busie i 1,2 promila z samego rana

Kierowca spędził noc w policyjnej celi. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Dwa lata temu Stawy Echo wysychały. Ale w sierpniu padało tu przez 19 dni i teraz jest zupełnie inaczej
galeria

Dwa lata temu Stawy Echo wysychały. Ale w sierpniu padało tu przez 19 dni i teraz jest zupełnie inaczej

Letnicy i przedsiębiorcy nie byli zachwyceni, ale torfowiska i sosny dobrze wspominają miniony miesiąc. Był najchłodniejszym i najbardziej deszczowym sierpniem od ponad dwudziestu lat.

Jak wybierać końcówki do szczoteczki sonicznej?

Jak wybierać końcówki do szczoteczki sonicznej?

Można powiedzieć, że szczoteczka soniczna składa się z dwóch elementów: rękojeści, w której umieszczony jest silniczek elektryczny, a także końcówki czyszczącej. Głowica szczoteczki ma charakter wymienny, co oznacza, że można samodzielnie ściągać ją z trzonu urządzenia i na niego nakładać. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość dopasowywania do rękojeści szczoteczki końcówek o różnym wyprofilowaniu. Wybór głowicy czyszczącej powinien być podyktowany indywidualnymi preferencjami i oczekiwaniami użytkownika. Oto elementy, które należy wziąć pod uwagę podczas nabywania końcówki do szczoteczki sonicznej.

Rasy psów- border collie, maltańczyk

Rasy psów- border collie, maltańczyk

Pies to jedno z najczęściej posiadanych zwierząt. Tak naprawdę ciężko spotkać w obecnych czasach ludzi, którzy nie mają takiego towarzysza życiowego. Jednymi z najciekawszych i najinteligentniejszych ras psów są border collie i maltańczyk.

Ponad 700 nowych zakażeń. Najwięcej w Lubelskiem

Ponad 700 nowych zakażeń. Najwięcej w Lubelskiem

Ministerstwo Zdrowia informuje o bardzo dużej liczbie kolejnych chorych na COVID-19. Wiceminister ostrzega, że lada moment liczby będą jeszcze wyższe.

Ekspozycja narzędzi ogrodniczych w sklepie – sprawdzone sposoby

Ekspozycja narzędzi ogrodniczych w sklepie – sprawdzone sposoby

Nie od dziś wiadomo, że zakupów dokonuje się również oczami. To powiedzenie musi mieć w sobie wiele prawdy, jeżeli opracowywane zostają specjalne techniki układania towarów na półkach. Merchandising, bo takim terminem określa się ekspozycję sklepową, zdaje się być na tyle istotny w praktyce sprzedażowej, że powstają specjalne kursy, mające na celu edukację pod kątem uatrakcyjnienia asortymentu wystawianego na handel. Ma to wprowadzić porządek, organizację, ułatwić klientom odszukiwanie rzeczy, po które przyszli, a także skłonić do dodatkowych zakupów. Zdaniem ekspertów prawidłowe rozstawienie i przejrzystość mają powodować u kupującego poczucie satysfakcji z dokonywanego wyboru.

Puławy. Zaczął się wyścig o pieniądze. Mogą głosować nawet młodzi

Puławy. Zaczął się wyścig o pieniądze. Mogą głosować nawet młodzi

Na co miasto ma przeznaczyć 500 tys. zł? Wszyscy puławianie, którzy ukończyli 16 lat, od wtorku będą mogli oddawać swoje głosy na obywatelskie projekty. Do wyboru 27 propozycji.

Lubelskie. Śmiertelny wypadek. Motocyklista wjechał w pieszego

Lubelskie. Śmiertelny wypadek. Motocyklista wjechał w pieszego

Tragiczny wypadek w miejscowości Polskowola. Kierujący motocyklem 33-latek, potrącił mężczyznę przechodzącego przez jezdnię.

Szymon Łukowski Quartet w Radiu Lublin
24 września 2021, 19:00

Szymon Łukowski Quartet w Radiu Lublin

Formacja Szymona Łukowskiego wystąpi 24 września o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) w ramach projektu "Nie tylko rock'n'roll".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!