Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

26 sierpnia 2008 r.
19:20
Edytuj ten wpis

Lotnisko w Świdniku jeszcze urośnie

0 11 A A

Lekka konstrukcja stalowa, świetliki w dachu, modułowy terminal z możliwością rozbudowy, taras widokowy na wieży kontroli lotów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nad projektem pracowało przez miesiąc 12 architektów.

Konkurs na projekt lotniska w Świdniku rozstrzygnięto w poniedziałek. Jak pisaliśmy wczoraj, zwyciężyło konsorcjum złożone z warszawskich spółek ARE i Polconsult oraz Sener z Hiszpanii.

Architekci zdradzają szczegóły projektu: terminal o powierzchni 17 tys. mkw. ma formę dwóch połączonych prostokątów. Boczne skrzydła zaprojektowane są w taki sposób, by w każdej chwili można było zdemontować zaokrąglone boki i dobudować moduły o pow. 10 tys. mkw.

Do terminalu przywiezie nas szynobus. Z hali przylotów i odlotów są 4 bezpośrednie wyjścia na płytę lotniska. Projekt nie przewiduje rękawów, więc prawdopodobnie do samolotu dowozić nas będzie bus.

- Główna idea, która nam przyświecała, to żeby budynek był maksymalnie lekki, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz - mówi Izabela Bartosik, architekt ze spółki ARE.

- Stąd jasna kolorystyka, konstrukcja na bazie rozgałęzionych stalowych słupów, strop w kratownicy przestrzennej. A także świetliki w dachu, widoczne od zewnątrz i oświetlające wnętrze. Detale mogą, oczywiście, się zmieniać, ale generalna wizja pozostanie właśnie taka.

Projekt obejrzał wczoraj Grzegorz Sobczak, redaktor naczelny "Skrzydlatej Polski”, który od lat kibicuje lotnisku w Świdniku. - Naprawdę efektownie to wygląda. To projekt z fantazją - ocenił na pierwszy rzut oka. - I chyba jeden z najciekawszych terminali, jakie widziałem na świecie, biorąc pod uwagę niewielkie lotniska regionalne.

Sobczak zwrócił uwagę na brak rękawów, ale uznał, że nie będzie to mankament przy innych rozwiązaniach ruchu pasażerskiego po płycie lotniska. Spytał też o taras widokowy.

- To bardzo ważny element, bo na całym świecie służy do budowania więzi ze społecznością lokalną - zaznaczył. - Na taras zabiera się np. wycieczki szkolne i tak lotnisko staje się atrakcją, powodem do dumy. To ucisza głosy oponentów.

Architekci uspokajają: Taras widokowy będzie na przedostatnim piętrze wieży kontroli lotów.

Na początku września władze Portu Lotniczego Lublin mają podpisać umowę ze zwycięską firmą. - Jeśli osiągniemy porozumienie, konsorcjum przystąpi do wykonania docelowego projektu, który ma być gotowy do końca roku - zapowiada Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

Również do końca roku spółka planuje też skupić wszystkie grunty, a na początku przyszłego roku rozpocząć budowę. Pierwsze samoloty mają odlecieć ze Świdnika w 2012 roku.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jon / 11 września 2008 o 21:01
0
moja znajoma latała do Szkocji z Krakowa, dziś odlatuje z Warszawy.
bo loty z Krakowa - ZLIKWIDOWANE !!!
natomiast rozumiem że aglomeracji świdnickiej to nie grozi
Avatar
puma / 3 września 2008 o 18:02
0
[quote name='~Lolek~' date='29.08.2008, 08:39' post='49268']
Brak rękawów ?? PORAŻKA. Rękawy są obecnie nawet na tych najmniejszych lotniskach.

/quote]

[font="Arial Black"][/font][font="Impact"][/font][size="3"][/size]

[color="#483D8B"][/c

Zgadzam sie z Toba, Lolek. Latam duzo po Europie i widze, ze w wiekszosci malych, nowych lotnisk rekawy to juz standard. No, coz jak zwykle zabraklo wyobrazni...

Puma
Avatar
jon / 30 sierpnia 2008 o 20:53
0
CentralWings właśnie zawiesza WSZYSTKIE tanie loty .
ciekawe, prawda?
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 16:20
0
Fitz napisał:
Super wywalać kase jak w Bialej Podl. jest gotowe lotnisko gratuluje urzednikom jaką mają lekką rękę.

Tylko kto bedzie z tamtad latal. Jak mam jechac z Lublina do Bialej zeby poleciec samolotem za granice to moge juz z W-wy.
Lotnisko w Bialej to tak jak Intercity we Wloszczowej.
Avatar
~Lolek~ / 29 sierpnia 2008 o 08:39
0
Brak rękawów ?? PORAŻKA. Rękawy są obecnie nawet na tych najmniejszych lotniskach.
Avatar
gg / 27 sierpnia 2008 o 21:02
0
Fitz napisał:
Super wywalać kase jak w Bialej Podl. jest gotowe lotnisko gratuluje urzednikom jaką mają lekką rękę.

No to skoro jest gotowe to dlaczego nie odlatują jeszcze stamtąd żadne samoloty? Co?
Bo przecież na projekt i takie tam szczegóły pieniędzy nie byłoby potrzeba, ba, tam nawet niepotrzebny byłby sam projekt lotniska - hangary są, tor Formuły 1 miał być, po co terminal, wieża kontroli lotów itp. Betonowy pas wytarczy.
ps. lotnisko w Białej-Podlaskiej - dobre sobie. Ciekawe czemu nie zrobili lotniska w Płocku czy też Słupsku, tylko w W-wie i Gdańsku? Podobne przecież odległości jak z Lbn do Białej-Podlaskiej.

No to skoro jest gotowe to dlaczego nie odlatują jeszcze stamtąd żadne samoloty? Co?
Bo przecież na projekt i takie tam szczegóły pieniędzy nie byłoby potrzeba, ba, tam nawet niepotrzebny byłby sam projekt lotniska - hangary są, tor Formuły 1 miał być, po co terminal, wieża kontroli lotów itp. Betonowy pas wytarczy.
ps. lotnisko w Białej-Podlaskiej - dobre sobie. Ciekawe czemu nie zrobili lotniska w Płocku czy też Słupsku, tylko w W-wie i Gdańsku? Podobne przecież odległości jak z Lbn do Białej-Podlaskiej. rozwiń
Avatar
Fitz / 27 sierpnia 2008 o 09:11
0
Super wywalać kase jak w Bialej Podl. jest gotowe lotnisko gratuluje urzednikom jaką mają lekką rękę.
Avatar
KK / 27 sierpnia 2008 o 08:56
0
CHCIABYM żEBY SIę ZIśCIłY SIE TE PLANY,ALE NIESTETY PO LUBELSKICH URZęDNIKACH MIEJSKICH I WOJEWDZKICH NICZEGO DOBREGO SIE NIE SPODZIEWAM I NIE SąDZę żEBY IM TO WYSZłO ,BO NA RAZIE NIC W TYM MIEśCIE NIE DOKONALI PRZEłOMOWEGO
Avatar
SFREFRRR555 / 27 sierpnia 2008 o 08:54
0
WIZJE KOSMICZNEGO LOTNISKA I MARZEŃ DYREKCJI LOTNISKA KTÓREGO NIE MA ALE JEST PREZES,CO NORMALNE W NASZYM KRAJU,SĄ GODNE PODZIWU!!!...BEDZIE JAK ZAWSZE,CZYLI PO LUBELSKU,BYLE JAK ALE KASĘ KTOŚ WEŹMIE ZA PROJEKT,KTOŚ ZAROBI NA SPRZEDAŻY GRUNTÓW,BO JESZCZE NIE WYKUPIONO CAŁEJ NIERUCHOMOŚCI!!, JUŻ SA WIZJE SZYNOBUSA I BUSA LOTNISKOWEGO(ZA ROK ,DWA PKP LUBELSKIE PADNIE,BO NIE BEDZIE ŻADNYCH POCIĄGÓW KTÓRE BĘDĄ ODJEŻDZĆ DO STOLICY I INNYCH WĄŻNYCH MIAST A KTO BĘDZIE JEŹDZIC NA LOTNISKO!! ),PROTESTY WIESNIAKÓW KTÓZY MIESZKAJĄ OBOK PLANOWANEGO LOTNISKA,BĘDĄ RZUCAĆ SIE POD BULDOŻERY,CHA,CHA!!!CIEKAWE KIEDY KTOŚ BEKNIE ZA WYPRANĄ KASĘ W NIEDŹWIADZIE???PEWNIE JAK TO U NAS NIKT!!!POLSKA TO JEST TO!!!SCIENCE FICTION NASZYCH WŁODARZY Z JEDNEJ STRONY SMIESZY Z DRUGIEJ PORZERAŻA!!!...CZAS PŁYNIE, PODKARPACIE KTÓRE BYŁO TAK ZACOFANE JAK LUBELSKIE Z ROKU NA ROK ODSKAKUJE CORAZ BARDZIEJ, PODOBNIE ŚWIĘTOKRZYSKIE...TWÓRZCIE NASI "WSPANIALI"DECYDENCI WIZJE RODEM Z MATRIXA TO NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE,CHA,CHA!!!TYLKO CHYBA DLA WAS!!
WIZJE KOSMICZNEGO LOTNISKA I MARZEŃ DYREKCJI LOTNISKA KTÓREGO NIE MA ALE JEST PREZES,CO NORMALNE W NASZYM KRAJU,SĄ GODNE PODZIWU!!!...BEDZIE JAK ZAWSZE,CZYLI PO LUBELSKU,BYLE JAK ALE KASĘ KTOŚ WEŹMIE ZA PROJEKT,KTOŚ ZAROBI NA SPRZEDAŻY GRUNTÓW,BO JESZCZE NIE WYKUPIONO CAŁEJ NIERUCHOMOŚCI!!, JUŻ SA WIZJE SZYNOBUSA I BUSA LOTNISKOWEGO(ZA ROK ,DWA PKP LUBELSKIE PADNIE,BO NIE BEDZIE ŻADNYCH POCIĄGÓW KTÓRE BĘDĄ ODJEŻDZĆ DO STOLICY I INNYCH WĄŻNYCH MIAST A KTO BĘDZIE JEŹDZIC NA LOTNISKO!! ),PROTESTY WIESNIAKÓW KTÓZY MIE... rozwiń
Avatar
zarys / 27 sierpnia 2008 o 07:50
0
Brzmi zbyt pięknie by było prawdziwe na 2012 lotnisko, obwodnica i poprawione drogi i kolej; tak długo człowiek żył w zapyziałym Lublinie skąd wszędzie było daleko że to wszystko brzmi jak bajka.
Avatar
jon / 11 września 2008 o 21:01
0
moja znajoma latała do Szkocji z Krakowa, dziś odlatuje z Warszawy.
bo loty z Krakowa - ZLIKWIDOWANE !!!
natomiast rozumiem że aglomeracji świdnickiej to nie grozi
Avatar
puma / 3 września 2008 o 18:02
0
[quote name='~Lolek~' date='29.08.2008, 08:39' post='49268']
Brak rękawów ?? PORAŻKA. Rękawy są obecnie nawet na tych najmniejszych lotniskach.

/quote]

[font="Arial Black"][/font][font="Impact"][/font][size="3"][/size]

[color="#483D8B"][/c

Zgadzam sie z Toba, Lolek. Latam duzo po Europie i widze, ze w wiekszosci malych, nowych lotnisk rekawy to juz standard. No, coz jak zwykle zabraklo wyobrazni...

Puma
Avatar
jon / 30 sierpnia 2008 o 20:53
0
CentralWings właśnie zawiesza WSZYSTKIE tanie loty .
ciekawe, prawda?
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 16:20
0
Fitz napisał:
Super wywalać kase jak w Bialej Podl. jest gotowe lotnisko gratuluje urzednikom jaką mają lekką rękę.

Tylko kto bedzie z tamtad latal. Jak mam jechac z Lublina do Bialej zeby poleciec samolotem za granice to moge juz z W-wy.
Lotnisko w Bialej to tak jak Intercity we Wloszczowej.
Avatar
~Lolek~ / 29 sierpnia 2008 o 08:39
0
Brak rękawów ?? PORAŻKA. Rękawy są obecnie nawet na tych najmniejszych lotniskach.
Avatar
gg / 27 sierpnia 2008 o 21:02
0
Fitz napisał:
Super wywalać kase jak w Bialej Podl. jest gotowe lotnisko gratuluje urzednikom jaką mają lekką rękę.

No to skoro jest gotowe to dlaczego nie odlatują jeszcze stamtąd żadne samoloty? Co?
Bo przecież na projekt i takie tam szczegóły pieniędzy nie byłoby potrzeba, ba, tam nawet niepotrzebny byłby sam projekt lotniska - hangary są, tor Formuły 1 miał być, po co terminal, wieża kontroli lotów itp. Betonowy pas wytarczy.
ps. lotnisko w Białej-Podlaskiej - dobre sobie. Ciekawe czemu nie zrobili lotniska w Płocku czy też Słupsku, tylko w W-wie i Gdańsku? Podobne przecież odległości jak z Lbn do Białej-Podlaskiej.

No to skoro jest gotowe to dlaczego nie odlatują jeszcze stamtąd żadne samoloty? Co?
Bo przecież na projekt i takie tam szczegóły pieniędzy nie byłoby potrzeba, ba, tam nawet niepotrzebny byłby sam projekt lotniska - hangary są, tor Formuły 1 miał być, po co terminal, wieża kontroli lotów itp. Betonowy pas wytarczy.
ps. lotnisko w Białej-Podlaskiej - dobre sobie. Ciekawe czemu nie zrobili lotniska w Płocku czy też Słupsku, tylko w W-wie i Gdańsku? Podobne przecież odległości jak z Lbn do Białej-Podlaskiej. rozwiń
Avatar
Fitz / 27 sierpnia 2008 o 09:11
0
Super wywalać kase jak w Bialej Podl. jest gotowe lotnisko gratuluje urzednikom jaką mają lekką rękę.
Avatar
KK / 27 sierpnia 2008 o 08:56
0
CHCIABYM żEBY SIę ZIśCIłY SIE TE PLANY,ALE NIESTETY PO LUBELSKICH URZęDNIKACH MIEJSKICH I WOJEWDZKICH NICZEGO DOBREGO SIE NIE SPODZIEWAM I NIE SąDZę żEBY IM TO WYSZłO ,BO NA RAZIE NIC W TYM MIEśCIE NIE DOKONALI PRZEłOMOWEGO
Avatar
SFREFRRR555 / 27 sierpnia 2008 o 08:54
0
WIZJE KOSMICZNEGO LOTNISKA I MARZEŃ DYREKCJI LOTNISKA KTÓREGO NIE MA ALE JEST PREZES,CO NORMALNE W NASZYM KRAJU,SĄ GODNE PODZIWU!!!...BEDZIE JAK ZAWSZE,CZYLI PO LUBELSKU,BYLE JAK ALE KASĘ KTOŚ WEŹMIE ZA PROJEKT,KTOŚ ZAROBI NA SPRZEDAŻY GRUNTÓW,BO JESZCZE NIE WYKUPIONO CAŁEJ NIERUCHOMOŚCI!!, JUŻ SA WIZJE SZYNOBUSA I BUSA LOTNISKOWEGO(ZA ROK ,DWA PKP LUBELSKIE PADNIE,BO NIE BEDZIE ŻADNYCH POCIĄGÓW KTÓRE BĘDĄ ODJEŻDZĆ DO STOLICY I INNYCH WĄŻNYCH MIAST A KTO BĘDZIE JEŹDZIC NA LOTNISKO!! ),PROTESTY WIESNIAKÓW KTÓZY MIESZKAJĄ OBOK PLANOWANEGO LOTNISKA,BĘDĄ RZUCAĆ SIE POD BULDOŻERY,CHA,CHA!!!CIEKAWE KIEDY KTOŚ BEKNIE ZA WYPRANĄ KASĘ W NIEDŹWIADZIE???PEWNIE JAK TO U NAS NIKT!!!POLSKA TO JEST TO!!!SCIENCE FICTION NASZYCH WŁODARZY Z JEDNEJ STRONY SMIESZY Z DRUGIEJ PORZERAŻA!!!...CZAS PŁYNIE, PODKARPACIE KTÓRE BYŁO TAK ZACOFANE JAK LUBELSKIE Z ROKU NA ROK ODSKAKUJE CORAZ BARDZIEJ, PODOBNIE ŚWIĘTOKRZYSKIE...TWÓRZCIE NASI "WSPANIALI"DECYDENCI WIZJE RODEM Z MATRIXA TO NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE,CHA,CHA!!!TYLKO CHYBA DLA WAS!!
WIZJE KOSMICZNEGO LOTNISKA I MARZEŃ DYREKCJI LOTNISKA KTÓREGO NIE MA ALE JEST PREZES,CO NORMALNE W NASZYM KRAJU,SĄ GODNE PODZIWU!!!...BEDZIE JAK ZAWSZE,CZYLI PO LUBELSKU,BYLE JAK ALE KASĘ KTOŚ WEŹMIE ZA PROJEKT,KTOŚ ZAROBI NA SPRZEDAŻY GRUNTÓW,BO JESZCZE NIE WYKUPIONO CAŁEJ NIERUCHOMOŚCI!!, JUŻ SA WIZJE SZYNOBUSA I BUSA LOTNISKOWEGO(ZA ROK ,DWA PKP LUBELSKIE PADNIE,BO NIE BEDZIE ŻADNYCH POCIĄGÓW KTÓRE BĘDĄ ODJEŻDZĆ DO STOLICY I INNYCH WĄŻNYCH MIAST A KTO BĘDZIE JEŹDZIC NA LOTNISKO!! ),PROTESTY WIESNIAKÓW KTÓZY MIE... rozwiń
Avatar
zarys / 27 sierpnia 2008 o 07:50
0
Brzmi zbyt pięknie by było prawdziwe na 2012 lotnisko, obwodnica i poprawione drogi i kolej; tak długo człowiek żył w zapyziałym Lublinie skąd wszędzie było daleko że to wszystko brzmi jak bajka.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przez kilka najbliższych nocy będzie tu bardzo głośno. Wszystko przez prace budowlane

Przez kilka najbliższych nocy będzie tu bardzo głośno. Wszystko przez prace budowlane 1 1

W ciągu najbliższych dni cisza nocna w centrum Świdnika będzie zakłócana. Nie ma to jednak związku z imprezami, tylko robotami budowlanymi na terenie placu Konstytucji 3 Maja, który jest w przebudowie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 5 6

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 8 3

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 1

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 31 22

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 92 11

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 2 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 20 10

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 25

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 4 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 5

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!