Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

26 grudnia 2012 r.
12:38
Edytuj ten wpis

Hrubieszów: Nielegalne papierosy i alkohol w łazience

0 6 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Prawie 4,8 tys. paczek papierosów i 130 litrów alkoholu zza wschodniej granicy znaleziono w ostatni piątek u 54-letniego mieszkańca Hrubieszowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Funkcjonariusze Służby Celnej i Straży Granicznej przyłapali go na gorącym uczynku. W chwili, gdy weszli na posesję 54-latka, mężczyzna siedział przed domem i przelewał alkohol z plastikowych, litrowych butelek do mniejszych. Był zaskoczony kontrolą.

W czasie przeszukania domu i pomieszczeń gospodarczych, funkcjonariusze znaleźli jeszcze więcej alkoholu i papierosy bez polskiej akcyzy.

W sumie miał 4,8 tys. paczek papierosów różnych marek, 158 butelek ukraińskiej wódki i 47 litrów spirytusu. Część towaru była ukryta w łazience i osłonięta jedynie kotarą.

Mężczyzna przyznał, że alkohol i papierosy kupił od obywateli Ukrainy. Więcej szczegółów nie chciał ujawnić.

Zatrzymany towar jest wart ponad 54 tys. zł. Prawdopodobnie był przeznaczony do dalszej sprzedaży. 54-latkowi za paserstwo grozi wysoka kara grzywny.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zdzich Florczyk / 27 grudnia 2012 r. o 12:26
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1356566374' post='713573']
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
[/quote]
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabia prawdziwych Polakow. Picie jest najgorsza zaraza i obraza Boga oras narodu, prowadzi do wypaczen i wirazy w historii calej populacji spolecznej. Zastanow sie na stepnym razem zanim obrazisz prawdziwych Polakow co om ojczyzna mila...
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1356566374' post='713573']
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
[/quote]
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabi... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 27 grudnia 2012 r. o 08:15
W Lublinie na Podzamczu przechodniów nagabują całe grupy handlarzy papierochami i wódą z przemytu. Są nahalni i nikogo się nie boją, co na to bohaterscy celnicy i inni strażnicy?
Avatar
Slawek "Kajo" W. / 27 grudnia 2012 r. o 00:59
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
Avatar
może ja może nie ja / 26 grudnia 2012 r. o 18:03
Wielkie mi halo, trzymał w łazience za kotarą ! A gdzie miał trzymać ??? Ja też trzymam alkohol w łazience "spirytus salicylowy" Może celnicy w swoich domach pokażą barki i co za alkohol tam stoi i szczególnie znaki akcyzowe !!!
Avatar
INTERPOL / 26 grudnia 2012 r. o 17:30
Tez mi sukces, od lat wiadomo kto sprzedaje nielegalne fajki na rynku, dwoch braci Churzempow i ich gang zuli.
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 26 grudnia 2012 r. o 17:08
też mi sukces! tysiące podobnych dziupli i miejsc nielegalnego handlu są znane ludziom a Służby Celne zamiast do roboty się zabrać chwalą się pojedyńczymi małymi sukcesikami!
Avatar
Zdzich Florczyk / 27 grudnia 2012 r. o 12:26
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1356566374' post='713573']
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
[/quote]
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabia prawdziwych Polakow. Picie jest najgorsza zaraza i obraza Boga oras narodu, prowadzi do wypaczen i wirazy w historii calej populacji spolecznej. Zastanow sie na stepnym razem zanim obrazisz prawdziwych Polakow co om ojczyzna mila...
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1356566374' post='713573']
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
[/quote]
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabi... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 27 grudnia 2012 r. o 08:15
W Lublinie na Podzamczu przechodniów nagabują całe grupy handlarzy papierochami i wódą z przemytu. Są nahalni i nikogo się nie boją, co na to bohaterscy celnicy i inni strażnicy?
Avatar
Slawek "Kajo" W. / 27 grudnia 2012 r. o 00:59
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
Avatar
może ja może nie ja / 26 grudnia 2012 r. o 18:03
Wielkie mi halo, trzymał w łazience za kotarą ! A gdzie miał trzymać ??? Ja też trzymam alkohol w łazience "spirytus salicylowy" Może celnicy w swoich domach pokażą barki i co za alkohol tam stoi i szczególnie znaki akcyzowe !!!
Avatar
INTERPOL / 26 grudnia 2012 r. o 17:30
Tez mi sukces, od lat wiadomo kto sprzedaje nielegalne fajki na rynku, dwoch braci Churzempow i ich gang zuli.
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 26 grudnia 2012 r. o 17:08
też mi sukces! tysiące podobnych dziupli i miejsc nielegalnego handlu są znane ludziom a Służby Celne zamiast do roboty się zabrać chwalą się pojedyńczymi małymi sukcesikami!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Symbit udał się na świąteczną przerwę jako lider zmagań. Podopieczni Sławomira Łątki pokonali po emocjonującym spotkaniu Piąty Faul

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Jest spory problem z jakością indonezyjskiego węgla rozprowadzanego przez miasto po niższej cenie w ramach rządowego programu. Paliwo nie jest sortowane po przywiezieniu i zawiera zbyt dużo miału.

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie
8 grudnia 2022, 19:30

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie

W najbliższych dniach w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można uczestniczyć w próbach otwartych spektakli w ramach konkursu Przestrzeni Sztuki Teatr. Pierwszy pokaz dziś o godz. 19.30.

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Nałęczowska straż miejska w przyszłym roku zostanie rozwiązana. Formację tworzą obecnie trzy osoby. Samorząd liczy na oszczędności, bo utrzymanie straży kosztuje nałęczowskich podatników ok. 300 tys. zł rocznie.

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

Tabeli przewodzą Symbit oraz Matematyka

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Z powodu oblodzonej nawierzchni dróg dzisiaj w wielu miejscach regionu było bardzo ślisko.

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej
10 grudnia 2022, 18:00

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu" to tytuł koncertu, który zostanie zorganizowany już w najbliższą sobotę o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5). Tego wieczora będzie można usłyszeć muzykę kompozytorów z Polski i Ukrainy.

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować
Alarm 24

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować

Nie ma ratunku dla kilkudziesięcioletniej lipy rosnącej przy ul. Chopina. Drzewo praktycznie pozbawiono korony, bo stwarzało zagrożenie dla ludzi. Miasto obiecuje nowe.

Festiwal filmów snowboardowych w DDK Węglin
10 grudnia 2022, 18:00

Festiwal filmów snowboardowych w DDK Węglin

Przed nami 15. edycja popularnego festiwalu filmów snowboardowych "Winter Is My Love". W Lublinie wydarzenie odbędzie się 10 grudnia o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a).

Nowoczesne meble ogrodowe – wygodne i stylowe dodatki do każdego ogrodu

Nowoczesne meble ogrodowe – wygodne i stylowe dodatki do każdego ogrodu

Meble ogrodowe to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. Służą do wypoczynku i relaksu oraz stanowią doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje mebli ogrodowych, w tym nowoczesne modele, które łączą w sobie wygodę i funkcjonalność z eleganckim designem.

Polski Cukier Start Lublin dziś podejmie u siebie King Szczecin

Polski Cukier Start Lublin dziś podejmie u siebie King Szczecin

Czy podopiecznym Artura Gronka uda się wreszcie przełamać serię porażek?

Ruszyła rozbiórka pomnika pierwszego rektora KUL. Uczelnia zapewnia, że to nie przez przyszłe sąsiedztwo
Zdjęcia
galeria

Ruszyła rozbiórka pomnika pierwszego rektora KUL. Uczelnia zapewnia, że to nie przez przyszłe sąsiedztwo

W czwartek rano rozpoczęły się prace przy rozbiórce pomnika ks. Idziego Radziszewskiego. O zgodę na jego demontaż wystąpiły władze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Docelowo monument ma stanąć na terenie uczelnianego kampusu.

Powstanie nowa parafia w Białej Podlaskiej. A zamiast parku będą bloki

Powstanie nowa parafia w Białej Podlaskiej. A zamiast parku będą bloki

W Białej Podlaskiej ma powstać nowa parafia przy dużym osiedlu blokowisk. W tym celu, trzeba było opracować nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Mobilne zasilanie - powerbanki, stacje, panele - przygotuj się na problemy z prądem

Mobilne zasilanie - powerbanki, stacje, panele - przygotuj się na problemy z prądem

Stacja ładująca, power bank czy panel solarny to proste rozwiązanie wszystkich możliwych problemów w dostępie do energii elektrycznej - czy to w domu, na biwaku czy w podróży. Poznaj różne możliwości ładowania urządzeń i zapewnienia sobie awaryjnego zasilania w każdej sytuacji.

Zagłosowała na mural w budżecie obywatelskim. Nawet nie wiedziała, że będzie na nim jej dziadek
galeria

Zagłosowała na mural w budżecie obywatelskim. Nawet nie wiedziała, że będzie na nim jej dziadek

Zagłosowałam w budżecie obywatelskim na mural, nie mając świadomości, że będzie na nim mój dziadek. Był bardzo ciepłym, serdecznym człowiekiem. Tworzyli z babcią cudowną parę – mówi pani Anna, wnuczka Andrzeja Żubra ps. Jędruś. Wczoraj oficjalnie odsłonięto ścienne malowidło upamiętniające trójkę bohaterów z czasów II wojny światowej, związanych z polskim podziemiem niepodległościowym. Projekt BO „Świdnicki mural wizytówką miasta” zdobył poparcie 363 mieszkańców.