Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

26 grudnia 2012 r.
12:38
Edytuj ten wpis

Hrubieszów: Nielegalne papierosy i alkohol w łazience

0 6 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Prawie 4,8 tys. paczek papierosów i 130 litrów alkoholu zza wschodniej granicy znaleziono w ostatni piątek u 54-letniego mieszkańca Hrubieszowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Funkcjonariusze Służby Celnej i Straży Granicznej przyłapali go na gorącym uczynku. W chwili, gdy weszli na posesję 54-latka, mężczyzna siedział przed domem i przelewał alkohol z plastikowych, litrowych butelek do mniejszych. Był zaskoczony kontrolą.

W czasie przeszukania domu i pomieszczeń gospodarczych, funkcjonariusze znaleźli jeszcze więcej alkoholu i papierosy bez polskiej akcyzy.

W sumie miał 4,8 tys. paczek papierosów różnych marek, 158 butelek ukraińskiej wódki i 47 litrów spirytusu. Część towaru była ukryta w łazience i osłonięta jedynie kotarą.

Mężczyzna przyznał, że alkohol i papierosy kupił od obywateli Ukrainy. Więcej szczegółów nie chciał ujawnić.

Zatrzymany towar jest wart ponad 54 tys. zł. Prawdopodobnie był przeznaczony do dalszej sprzedaży. 54-latkowi za paserstwo grozi wysoka kara grzywny.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zdzich Florczyk / 27 grudnia 2012 r. o 12:26
0
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1356566374' post='713573']
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
[/quote]
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabia prawdziwych Polakow. Picie jest najgorsza zaraza i obraza Boga oras narodu, prowadzi do wypaczen i wirazy w historii calej populacji spolecznej. Zastanow sie na stepnym razem zanim obrazisz prawdziwych Polakow co om ojczyzna mila...
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1356566374' post='713573']
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
[/quote]
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabi... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 27 grudnia 2012 r. o 08:15
0
W Lublinie na Podzamczu przechodniów nagabują całe grupy handlarzy papierochami i wódą z przemytu. Są nahalni i nikogo się nie boją, co na to bohaterscy celnicy i inni strażnicy?
Avatar
Slawek "Kajo" W. / 27 grudnia 2012 r. o 00:59
0
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
Avatar
może ja może nie ja / 26 grudnia 2012 r. o 18:03
0
Wielkie mi halo, trzymał w łazience za kotarą ! A gdzie miał trzymać ??? Ja też trzymam alkohol w łazience "spirytus salicylowy" Może celnicy w swoich domach pokażą barki i co za alkohol tam stoi i szczególnie znaki akcyzowe !!!
Avatar
INTERPOL / 26 grudnia 2012 r. o 17:30
0
Tez mi sukces, od lat wiadomo kto sprzedaje nielegalne fajki na rynku, dwoch braci Churzempow i ich gang zuli.
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 26 grudnia 2012 r. o 17:08
0
też mi sukces! tysiące podobnych dziupli i miejsc nielegalnego handlu są znane ludziom a Służby Celne zamiast do roboty się zabrać chwalą się pojedyńczymi małymi sukcesikami!
Avatar
Zdzich Florczyk / 27 grudnia 2012 r. o 12:26
0
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1356566374' post='713573']
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
[/quote]
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabia prawdziwych Polakow. Picie jest najgorsza zaraza i obraza Boga oras narodu, prowadzi do wypaczen i wirazy w historii calej populacji spolecznej. Zastanow sie na stepnym razem zanim obrazisz prawdziwych Polakow co om ojczyzna mila...
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1356566374' post='713573']
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
[/quote]
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabi... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 27 grudnia 2012 r. o 08:15
0
W Lublinie na Podzamczu przechodniów nagabują całe grupy handlarzy papierochami i wódą z przemytu. Są nahalni i nikogo się nie boją, co na to bohaterscy celnicy i inni strażnicy?
Avatar
Slawek "Kajo" W. / 27 grudnia 2012 r. o 00:59
0
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
Avatar
może ja może nie ja / 26 grudnia 2012 r. o 18:03
0
Wielkie mi halo, trzymał w łazience za kotarą ! A gdzie miał trzymać ??? Ja też trzymam alkohol w łazience "spirytus salicylowy" Może celnicy w swoich domach pokażą barki i co za alkohol tam stoi i szczególnie znaki akcyzowe !!!
Avatar
INTERPOL / 26 grudnia 2012 r. o 17:30
0
Tez mi sukces, od lat wiadomo kto sprzedaje nielegalne fajki na rynku, dwoch braci Churzempow i ich gang zuli.
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 26 grudnia 2012 r. o 17:08
0
też mi sukces! tysiące podobnych dziupli i miejsc nielegalnego handlu są znane ludziom a Służby Celne zamiast do roboty się zabrać chwalą się pojedyńczymi małymi sukcesikami!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!