Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

29 sierpnia 2014 r.
14:45
Edytuj ten wpis

Ma zapłacić 1600 zł zaległego abonamentu. Pocztowi kontrolerzy sprawdzają mieszkania?

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
3 18 A A

W mieście gruchnęła wiadomość, że po Łęcznej i okolicznych osadach krąży ekipa pocztowych kontrolerów, sprawdzających czy w domu jest telewizor i radio.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zbiegło się to z doręczeniem nakazów zapłaty zaległych abonamentów. Czytelnik z Łęcznej dostał takie zawiadomienie na 1600 zł.

- Poszedłem na pocztę zapytać, co dalej zrobić z tą sprawą. Nie uśmiecha mi się płacić tak dużej kwoty. W urzędzie spotkałem kilkanaście osób z takimi samymi pismami. Usłyszałem od ludzi, że wraz z wysłaniem nakazów zapłaty, do Łęcznej przyjechała ekipa czterech pocztowych kontrolerów, którzy chodzą po domach i sprawdzają czy jest używany telewizor i radio. Widziano ich na osiedlu Bobrowniki oraz w Ciechankach Krzesimowskich.

Z opowieści wynikało, że kontrolerzy mieli jakieś identyfikatory. - Ludzie nie wiedzieli czy ich wpuszczać - dodaje czytelnik.

Do poczty zwróciliśmy się z pytaniem, czy wysłała do Łęcznej ekipę. Rzecznik Zbigniew Baranowski odpowiedział, że dnia wskazanego przez czytelnika, czyli 26 sierpnia, w Łęcznej kontrolerów nie było. - Poczta Polska jest uprawniona i zobowiązana do przeprowadzania kontroli rejestracji odbiorników rtv na podstawie ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 roku o opłatach abonamentowych. Zadanie to jest realizowane przez upoważnionych pracowników. Kontroli nie przeprowadzają listonosze - wyjaśnia rzecznik.
Kontrolerzy muszą mieć aktualne upoważnienie, identyfikatory i legitymacje służbowe. - Na życzenie są zobowiązani do okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość - dodaje rzecznik. To, czy wpuścimy taką osobę do domu czy mieszkania zależy wyłącznie od naszej decyzji.

Informacja o domniemanych kontrolerach dotarła do policji w Łęcznej. - Patrole w mieście i okolicznych miejscowościach zwracały szczególną uwagą na domniemaną grupę mężczyzn. Nikogo nie zauważyli. Nie potwierdziła się też informacja, że ci panowie mieszkają w jednym z łęczyńskich hoteli. Prosimy jednak o czujność i informowanie nas o podobnych sytuacjach - mówi Magdalena Krasna z policji w Łęcznej.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 o 18:05
0

Taka ta telewizja CYCU jak i ten premier,kłamstwo,kłamstwo i jeszcze raz jedno,wielkie kłamstwo i non-stop " Czterej pancerni " tego nigdzie na świecie nie ma ,tylko w tym  " dzikim kraju " w innych normalnych krajach płacą bo tam jest NORMALNIE !!!!!!!!  nie ma tylu idiotów.

Avatar
adrian / 11 grudnia 2014 o 15:10
0

tusk niech płaci za nas

Avatar
buzz off / 30 sierpnia 2014 o 20:36
0

Trzeba bylo postraszyc kotem ,burek to jestes ty.

A ty cipcia pewnie masz w poprzek, więc nie mądrz się tutaj głupiutka gówniaro.

Avatar
Gość / 30 sierpnia 2014 o 11:14
0

Masz prawo strzelać do każdego chója który ci zakłóca mir domowy i cię niePOkoi.

Avatar
Kasia / 30 sierpnia 2014 o 11:13
0

Dlaczego złodziejom? TVP była kiedyś państwowa, ale potem powstała Spółka Akcyjna. Zamiast wyzywac ludzi dowiedz się młotku, że z punktu widzenia prawa gospodarczego taka spółka może żądać zapłaty za towar tylko wtedy, kiedy ktoś coś zamówił albo podpisał ze spółką umowę. Czy posiadacze telewizorów podpisywali jakieś umowy z TVP S.A.? Jeśli nie podpisywali to znaczy, że TVP S.A. nie ma prawa żądać pieniędzy za nadawane programy, a jeśli ktoś tu jest złodziejem, to jest to rząd. A Tusk nawoływał do niepłacenia dlatego, że wtedy telewizja była w rękach PiS. Jakoś od kilku lat już cicho na ten temat, bo teraz jest w rękach Partii Oszustów, nieprawdaż? A z wiochy to jesteś ty, cieciu.

Taka ta telewizja CYCU jak i ten premier,kłamstwo,kłamstwo i jeszcze raz jedno,wielkie kłamstwo i non-stop " Czterej pancerni " tego nigdzie na świecie nie ma ,tylko w tym  " dzikim kraju " w innych normalnych krajach płacą bo tam jest NORMALNIE !!!!!!!!  nie ma tylu idiotów.

jak i ten premier,kłamstwo,kłamstwo i jeszcze raz jedno,wielkie kłamstwo i non-stop " Czterej pancerni " tego nigdzie na świecie nie ma ,tylko w tym  " dzikim kraju " w innych normalnych krajach płacą bo tam jest NORMALNIE !!!!!!!!  nie ma tylu idiotów.

rozwiń
Avatar
rozbawiona Iwona / 30 sierpnia 2014 o 09:28
0

Dlaczego złodziejom? TVP była kiedyś państwowa, ale potem powstała Spółka Akcyjna. Zamiast wyzywac ludzi dowiedz się młotku, że z punktu widzenia prawa gospodarczego taka spółka może żądać zapłaty za towar tylko wtedy, kiedy ktoś coś zamówił albo podpisał ze spółką umowę. Czy posiadacze telewizorów podpisywali jakieś umowy z TVP S.A.? Jeśli nie podpisywali to znaczy, że TVP S.A. nie ma prawa żądać pieniędzy za nadawane programy, a jeśli ktoś tu jest złodziejem, to jest to rząd. A Tusk nawoływał do niepłacenia dlatego, że wtedy telewizja była w rękach PiS. Jakoś od kilku lat już cicho na ten temat, bo teraz jest w rękach Partii Oszustów, nieprawdaż? A z wiochy to jesteś ty, cieciu.

MATOŁKU można płacić za rzetelną informację i za rzetelny przekaz a nie za taki chłam jaki funduje nam postkomuna i POlszewia,to nie jest żadna telewizja publiczna tylko telewizja ZAWSZE  opcji rządzącej, jeden wielki chłam i  tuba i propaganda komunistyczna.

ć za rzetelną informację i za rzetelny przekaz a nie za taki chłam jaki funduje nam postkomuna i POlszewia,to nie jest żadna telewizja publiczna tylko telewizja ZAWSZE  opcji rządzącej, jeden wielki chłam i  tuba i propaganda komunistyczna.

rozwiń
Avatar
Wojciech / 30 sierpnia 2014 o 08:34
0

Ja nie płacę. I to nie dlatego, że nie chcę, czy mnie nie stać. Forma abonamentu jest przeżytkiem totalitaryzmu. Mam obowiązek zarejestrować w odpowiednim urzędzie, że używam odbiornika... Toż to komuna i narodowy socjalizm do spółki. Więc tak jak moi dziadkowie słuchali nielegalnie Londynu za okupacji niemieckiej, a moi rodzice słuchali nielegalnie Wolnej Europy, tak i ja używam radia i telewizora nielegalnie...

A jak TVP chce, żeby ludzie płacili za jej sygnał, to niech go zakoduje. Wtedy się zastanowię czy warto płacić...

Avatar
andrus / 30 sierpnia 2014 o 08:04
0

W 2008 r wybrałem się na kilka lat do wnuka za granicą. Jako emeryt poleciłem swemu bankowi, żeby co miesiąc wpłacał za mnie abonament za RTV w kwocie 20 PLN ( wówczas opłata wynosiła 16 PLN/m-c) i bank do obecnej chwili realizuje to zlecenie. Powstała nadpłata i co robi firma co zbiera finans za abonament. Nic. W 2013 r dodzwoniłem się do Bydgoszczy i pracownica potwierdziła moją nadpłatę. I co? A no nic . Uczciwa firma napisałaby do mnie pismo, że ma Pan nadpłatę tyle a tyle więc nie płać Pan przez 3 czy 4 miesiące i będziemy uczciwie rozliczeni. No ale pracownica z Bydgoszczy orzekła mi, ze rozliczą się ze mną jak wejdą w życie nowe zasady, które wchodzą już 7 rok i nie mogą wejść. Czyli w tej firmie panuje dalej zasada ś.p Lońki Breżniewa:"dawaj iszczo dawaj wsio". Od dłużników, którzy uwierzyli w słowa Korniszona to chcą koszulę ostatnią ściągnąć ale jak jest odwrotnie to płatnika co ma nadpłatę mają w nosie. Może kiedyś oddadzą jak wejdą w życie nowe zasady. Ale na razie czekaj tatko latka.

W 2008 r wybrałem się na kilka lat do wnuka za granicą. Jako emeryt poleciłem swemu bankowi, żeby co miesiąc wpłacał za mnie abonament za RTV w kwocie 20 PLN ( wówczas opłata wynosiła 16 PLN/m-c) i bank do obecnej chwili realizuje to zlecenie. Powstała nadpłata i co robi firma co zbiera finans za abonament. Nic. W 2013 r dodzwoniłem się do Bydgoszczy i pracownica potwierdziła moją nadpłatę. I co? A no nic . Uczciwa firma napisałaby do mnie pismo, że ma Pan nadpłatę tyle a tyle więc nie płać Pan przez 3 czy 4 miesiące i będziemy uczciwie r... rozwiń

Avatar
Prawy obywatel / 30 sierpnia 2014 o 06:46
0

Ja płacę ten haracz - przepisy określają to jednoznacznie. Porządek prawny należy przestrzegać. W związku z powyższym uważam, że wszyscy obywatele RP posiadający odbiorniki TV lub radiowy powinni płacić ten podatek. Jak się dowiaduję o tym, że ktoś nie płaci abonamentu RTV, osobiście powiadamiam (donoszę) do odpowiedniego organu o zaległościach płatniczych danej osoby. Obowiązek prawny to święta rzecz. Spróbujcie nie regulować np. należności czynszowych lub zobowiązań kredytowych.

P.S.

Mam dobre wyniki w swojej donosicielskiej działalności.   

Ja płacę ten haracz - przepisy określają to jednoznacznie. Porządek prawny należy przestrzegać. W związku z powyższym uważam, że wszyscy obywatele RP posiadający odbiorniki TV lub radiowy powinni płacić ten podatek. Jak się dowiaduję o tym, że ktoś nie płaci abonamentu RTV, osobiście powiadamiam (donoszę) do odpowiedniego organu o zaległościach płatniczych danej osoby. Obowiązek prawny to święta rzecz. Spróbujcie nie regulować np. należności czynszowych lub zobowiązań kredytowych.

P.S.

Mam dobre... rozwiń

Avatar
kwer / 29 sierpnia 2014 o 21:59
0

a ja nie płacę abonamentu od lat bo jest niezgodny z Konstytucją, poza tym nie oglądam publicznej telewizji, radia w ogóle nie słucham. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. Abonamet - to się nie opłaca!

Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 o 18:05
0

Taka ta telewizja CYCU jak i ten premier,kłamstwo,kłamstwo i jeszcze raz jedno,wielkie kłamstwo i non-stop " Czterej pancerni " tego nigdzie na świecie nie ma ,tylko w tym  " dzikim kraju " w innych normalnych krajach płacą bo tam jest NORMALNIE !!!!!!!!  nie ma tylu idiotów.

Avatar
adrian / 11 grudnia 2014 o 15:10
0

tusk niech płaci za nas

Avatar
buzz off / 30 sierpnia 2014 o 20:36
0

Trzeba bylo postraszyc kotem ,burek to jestes ty.

A ty cipcia pewnie masz w poprzek, więc nie mądrz się tutaj głupiutka gówniaro.

Avatar
Gość / 30 sierpnia 2014 o 11:14
0

Masz prawo strzelać do każdego chója który ci zakłóca mir domowy i cię niePOkoi.

Avatar
Kasia / 30 sierpnia 2014 o 11:13
0

Dlaczego złodziejom? TVP była kiedyś państwowa, ale potem powstała Spółka Akcyjna. Zamiast wyzywac ludzi dowiedz się młotku, że z punktu widzenia prawa gospodarczego taka spółka może żądać zapłaty za towar tylko wtedy, kiedy ktoś coś zamówił albo podpisał ze spółką umowę. Czy posiadacze telewizorów podpisywali jakieś umowy z TVP S.A.? Jeśli nie podpisywali to znaczy, że TVP S.A. nie ma prawa żądać pieniędzy za nadawane programy, a jeśli ktoś tu jest złodziejem, to jest to rząd. A Tusk nawoływał do niepłacenia dlatego, że wtedy telewizja była w rękach PiS. Jakoś od kilku lat już cicho na ten temat, bo teraz jest w rękach Partii Oszustów, nieprawdaż? A z wiochy to jesteś ty, cieciu.

Taka ta telewizja CYCU jak i ten premier,kłamstwo,kłamstwo i jeszcze raz jedno,wielkie kłamstwo i non-stop " Czterej pancerni " tego nigdzie na świecie nie ma ,tylko w tym  " dzikim kraju " w innych normalnych krajach płacą bo tam jest NORMALNIE !!!!!!!!  nie ma tylu idiotów.

jak i ten premier,kłamstwo,kłamstwo i jeszcze raz jedno,wielkie kłamstwo i non-stop " Czterej pancerni " tego nigdzie na świecie nie ma ,tylko w tym  " dzikim kraju " w innych normalnych krajach płacą bo tam jest NORMALNIE !!!!!!!!  nie ma tylu idiotów.

rozwiń
Avatar
rozbawiona Iwona / 30 sierpnia 2014 o 09:28
0

Dlaczego złodziejom? TVP była kiedyś państwowa, ale potem powstała Spółka Akcyjna. Zamiast wyzywac ludzi dowiedz się młotku, że z punktu widzenia prawa gospodarczego taka spółka może żądać zapłaty za towar tylko wtedy, kiedy ktoś coś zamówił albo podpisał ze spółką umowę. Czy posiadacze telewizorów podpisywali jakieś umowy z TVP S.A.? Jeśli nie podpisywali to znaczy, że TVP S.A. nie ma prawa żądać pieniędzy za nadawane programy, a jeśli ktoś tu jest złodziejem, to jest to rząd. A Tusk nawoływał do niepłacenia dlatego, że wtedy telewizja była w rękach PiS. Jakoś od kilku lat już cicho na ten temat, bo teraz jest w rękach Partii Oszustów, nieprawdaż? A z wiochy to jesteś ty, cieciu.

MATOŁKU można płacić za rzetelną informację i za rzetelny przekaz a nie za taki chłam jaki funduje nam postkomuna i POlszewia,to nie jest żadna telewizja publiczna tylko telewizja ZAWSZE  opcji rządzącej, jeden wielki chłam i  tuba i propaganda komunistyczna.

ć za rzetelną informację i za rzetelny przekaz a nie za taki chłam jaki funduje nam postkomuna i POlszewia,to nie jest żadna telewizja publiczna tylko telewizja ZAWSZE  opcji rządzącej, jeden wielki chłam i  tuba i propaganda komunistyczna.

rozwiń
Avatar
Wojciech / 30 sierpnia 2014 o 08:34
0

Ja nie płacę. I to nie dlatego, że nie chcę, czy mnie nie stać. Forma abonamentu jest przeżytkiem totalitaryzmu. Mam obowiązek zarejestrować w odpowiednim urzędzie, że używam odbiornika... Toż to komuna i narodowy socjalizm do spółki. Więc tak jak moi dziadkowie słuchali nielegalnie Londynu za okupacji niemieckiej, a moi rodzice słuchali nielegalnie Wolnej Europy, tak i ja używam radia i telewizora nielegalnie...

A jak TVP chce, żeby ludzie płacili za jej sygnał, to niech go zakoduje. Wtedy się zastanowię czy warto płacić...

Avatar
andrus / 30 sierpnia 2014 o 08:04
0

W 2008 r wybrałem się na kilka lat do wnuka za granicą. Jako emeryt poleciłem swemu bankowi, żeby co miesiąc wpłacał za mnie abonament za RTV w kwocie 20 PLN ( wówczas opłata wynosiła 16 PLN/m-c) i bank do obecnej chwili realizuje to zlecenie. Powstała nadpłata i co robi firma co zbiera finans za abonament. Nic. W 2013 r dodzwoniłem się do Bydgoszczy i pracownica potwierdziła moją nadpłatę. I co? A no nic . Uczciwa firma napisałaby do mnie pismo, że ma Pan nadpłatę tyle a tyle więc nie płać Pan przez 3 czy 4 miesiące i będziemy uczciwie rozliczeni. No ale pracownica z Bydgoszczy orzekła mi, ze rozliczą się ze mną jak wejdą w życie nowe zasady, które wchodzą już 7 rok i nie mogą wejść. Czyli w tej firmie panuje dalej zasada ś.p Lońki Breżniewa:"dawaj iszczo dawaj wsio". Od dłużników, którzy uwierzyli w słowa Korniszona to chcą koszulę ostatnią ściągnąć ale jak jest odwrotnie to płatnika co ma nadpłatę mają w nosie. Może kiedyś oddadzą jak wejdą w życie nowe zasady. Ale na razie czekaj tatko latka.

W 2008 r wybrałem się na kilka lat do wnuka za granicą. Jako emeryt poleciłem swemu bankowi, żeby co miesiąc wpłacał za mnie abonament za RTV w kwocie 20 PLN ( wówczas opłata wynosiła 16 PLN/m-c) i bank do obecnej chwili realizuje to zlecenie. Powstała nadpłata i co robi firma co zbiera finans za abonament. Nic. W 2013 r dodzwoniłem się do Bydgoszczy i pracownica potwierdziła moją nadpłatę. I co? A no nic . Uczciwa firma napisałaby do mnie pismo, że ma Pan nadpłatę tyle a tyle więc nie płać Pan przez 3 czy 4 miesiące i będziemy uczciwie r... rozwiń

Avatar
Prawy obywatel / 30 sierpnia 2014 o 06:46
0

Ja płacę ten haracz - przepisy określają to jednoznacznie. Porządek prawny należy przestrzegać. W związku z powyższym uważam, że wszyscy obywatele RP posiadający odbiorniki TV lub radiowy powinni płacić ten podatek. Jak się dowiaduję o tym, że ktoś nie płaci abonamentu RTV, osobiście powiadamiam (donoszę) do odpowiedniego organu o zaległościach płatniczych danej osoby. Obowiązek prawny to święta rzecz. Spróbujcie nie regulować np. należności czynszowych lub zobowiązań kredytowych.

P.S.

Mam dobre wyniki w swojej donosicielskiej działalności.   

Ja płacę ten haracz - przepisy określają to jednoznacznie. Porządek prawny należy przestrzegać. W związku z powyższym uważam, że wszyscy obywatele RP posiadający odbiorniki TV lub radiowy powinni płacić ten podatek. Jak się dowiaduję o tym, że ktoś nie płaci abonamentu RTV, osobiście powiadamiam (donoszę) do odpowiedniego organu o zaległościach płatniczych danej osoby. Obowiązek prawny to święta rzecz. Spróbujcie nie regulować np. należności czynszowych lub zobowiązań kredytowych.

P.S.

Mam dobre... rozwiń

Avatar
kwer / 29 sierpnia 2014 o 21:59
0

a ja nie płacę abonamentu od lat bo jest niezgodny z Konstytucją, poza tym nie oglądam publicznej telewizji, radia w ogóle nie słucham. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. Abonamet - to się nie opłaca!

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!