Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

6 czerwca 2017 r.
18:41

Wyskoczył z 11 piętra rektoratu UMCS. 24-latek nie żyje

0 19 A A

24-latek skoczył z budynku wieżowca na miasteczku akademickim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o zdarzeniu strażacy dostali o godz. 16.02. Kiedy przyjechali na miejsce mężczyzna zdążył już skoczyć z 11 piętra rektoratu. Wiadomo, że to 24-latek. 

Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Czytaj więcej o:

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 19:17
0
życie ma sens gdy zaufa się zbawcy, wszechmogący jezus chrystus żyje i jestem władcą wszechrzeczy - ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/03/30/autograf-jezusa-w-kodzie-dna/
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 18:23
0
Dlaczemu?
Avatar
gość / 7 czerwca 2017 o 07:47
0
gość napisał:
Szkoda młodego życia. Musiał mu ktoś na uczelni strasznie dokuczyć, że nie mógł tego znieść, prawda? Chłopak musiał być bardzo wrażliwy i cierpiący w samotności, nie mógł się pewnie pogodzić z jakąś niegodziwości    a i niezrozumieniem jego sytuacji. Ludzie, dlaczego w Was tak mało jest empatii i dlaczego udajecie, że nie widzicie jak ktoś cierpi? On nie żył na pustyni przecież ! Wokół byli jego koledzy, inni ludzie, dlaczego nikt z nim nie porozmawiał, dlaczego nie podtrzymał go na duchu, a jeśli miał depresję, to można było skontaktować się z jego najbliższymi, lub doradzić mu jakieś rozwiązanie. Jeśli ktoś go szykanował, to można było oprawcę załatwić w jakiś podstępny sposób, np. zastawić na niego kompromitującą pułapkę, lub jawnie tą osobę oskarżyć o niedozwolone praktyki. Nagłośnijcie tą sprawę. Poświęćcie chłopakowi choć po śmierci uwagę i opiszcie jego przypadek. Może on to zrobił w jakimś proteście?
tia.... doróbcie jeszcze do tego ideologię i będzie git... w naszym państwie jest hoojnia z grzybnią, nie ma roboty, same galerie, pizzerie i agencje towarzyskie.... gdzie młodzi ludzie maja pracować, no i za co żyć..... taka jest okrutna prawda i dlatego samobójcy wybierają najwyższy niezabezpieczony budynek w mieście... po prostu.
tia.... doróbcie jeszcze do tego ideologię i będzie git... w naszym państwie jest hoojnia z grzybnią, nie ma roboty, same galerie, pizzerie i agencje towarzyskie.... gdzie młodzi ludzie maja pracować, no i za co żyć..... taka jest okrutna prawda i dlatego samobójcy wybierają najwyższy niezabezpieczony budynek w mieście... po prostu. rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 07:44
0
Jezu, co sprawia, że młodzi ludzie decydują się na tak desperacki krok?
Avatar
gość / 6 czerwca 2017 o 23:20
0
Szkoda młodego życia. Musiał mu ktoś na uczelni strasznie dokuczyć, że nie mógł tego znieść, prawda? Chłopak musiał być bardzo wrażliwy i cierpiący w samotności, nie mógł się pewnie pogodzić z jakąś niegodziwości    a i niezrozumieniem jego sytuacji. Ludzie, dlaczego w Was tak mało jest empatii i dlaczego udajecie, że nie widzicie jak ktoś cierpi? On nie żył na pustyni przecież ! Wokół byli jego koledzy, inni ludzie, dlaczego nikt z nim nie porozmawiał, dlaczego nie podtrzymał go na duchu, a jeśli miał depresję, to można było skontaktować się z jego najbliższymi, lub doradzić mu jakieś rozwiązanie. Jeśli ktoś go szykanował, to można było oprawcę załatwić w jakiś podstępny sposób, np. zastawić na niego kompromitującą pułapkę, lub jawnie tą osobę oskarżyć o niedozwolone praktyki. Nagłośnijcie tą sprawę. Poświęćcie chłopakowi choć po śmierci uwagę i opiszcie jego przypadek. Może on to zrobił w jakimś proteście?
Szkoda młodego życia. Musiał mu ktoś na uczelni strasznie dokuczyć, że nie mógł tego znieść, prawda? Chłopak musiał być bardzo wrażliwy i cierpiący w samotności, nie mógł się pewnie pogodzić z jakąś niegodziwości    a i niezrozumieniem jego sytuacji. Ludzie, dlaczego w Was tak mało jest empatii i dlaczego udajecie, że nie widzicie jak ktoś cierpi? On nie żył na pustyni przecież ! Wokół byli jego koledzy, inni ludzie, dlaczego nikt z nim nie porozmawiał, dlaczego nie podtrzymał go na duchu, a jeśli miał depresję, to można było skontaktować ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 22:05
0
Nie pierwszy i nie ostatni w tym budynku, wysokosc i brak zabezpieczen oraz beton na dole zapewnia praktycznie 100 % skutecznosci. Lepsze to niz skok pod pociag i zmarnowanie zycia maszyniscie
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 21:49
0
undefined napisał:
w rektoracie umcs to pierwszy taki przypadek ,wszyscy dotąd rzucali się z nowego budynku kulu przy al.racławickich.
 nieprawda. pamiętam, że już w trakcie budowy rektoratu (77 lub 78 rok) jakiś jednoręki mężczyzna wy***ył z przedostatniego piętra. oczywiście zginął na miejscu. pamiętam nawet, że miał na sobie niebieską koszulę i że stało się to też w czerwcu, w trakcie sesji egzaminacyjnej. pamiętam to, bo wtedy studiowałem, a poza tym takie zdarzenia pamięta się bardzo długo.
 nieprawda. pamiętam, że już w trakcie budowy rektoratu (77 lub 78 rok) jakiś jednoręki mężczyzna wy***ył z przedostatniego piętra. oczywiście zginął na miejscu. pamiętam nawet, że miał na sobie niebieską koszulę i że stało się to też w czerwcu, w trakcie sesji egzaminacyjnej. pamiętam to, bo wtedy studiowałem, a poza tym takie zdarzenia pamięta się bardzo długo. rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 20:56
0
To był mój najbliższy kuzyn. Nikomu nie życzę takiej tragedii.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 20:25
0
zderzyl sie z uczelnianym betonem ???
Avatar
sddss / 6 czerwca 2017 o 20:18
0
undefined napisał:
Tragedia ludzka. Szkoda młodego chłopaka, mógł jeszcze coś osiągnąć a przynajmniej poświęcić życie pomaganiu innym. Ale nie nam to oceniać.
 sobie nie mógł pomóc i nikt mu nie pomógł chociaż zył wśród ludzi to już od razu innym by  pomagał, teraz za czasów kapitalizmu to każdy drze dla siebie, 
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 19:17
0
życie ma sens gdy zaufa się zbawcy, wszechmogący jezus chrystus żyje i jestem władcą wszechrzeczy - ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/03/30/autograf-jezusa-w-kodzie-dna/
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 18:23
0
Dlaczemu?
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 09:51
-1
budynek jest za wysoki. skrocic go o glowe.
Avatar
gość / 7 czerwca 2017 o 07:47
0
gość napisał:
Szkoda młodego życia. Musiał mu ktoś na uczelni strasznie dokuczyć, że nie mógł tego znieść, prawda? Chłopak musiał być bardzo wrażliwy i cierpiący w samotności, nie mógł się pewnie pogodzić z jakąś niegodziwości    a i niezrozumieniem jego sytuacji. Ludzie, dlaczego w Was tak mało jest empatii i dlaczego udajecie, że nie widzicie jak ktoś cierpi? On nie żył na pustyni przecież ! Wokół byli jego koledzy, inni ludzie, dlaczego nikt z nim nie porozmawiał, dlaczego nie podtrzymał go na duchu, a jeśli miał depresję, to można było skontaktować się z jego najbliższymi, lub doradzić mu jakieś rozwiązanie. Jeśli ktoś go szykanował, to można było oprawcę załatwić w jakiś podstępny sposób, np. zastawić na niego kompromitującą pułapkę, lub jawnie tą osobę oskarżyć o niedozwolone praktyki. Nagłośnijcie tą sprawę. Poświęćcie chłopakowi choć po śmierci uwagę i opiszcie jego przypadek. Może on to zrobił w jakimś proteście?
tia.... doróbcie jeszcze do tego ideologię i będzie git... w naszym państwie jest hoojnia z grzybnią, nie ma roboty, same galerie, pizzerie i agencje towarzyskie.... gdzie młodzi ludzie maja pracować, no i za co żyć..... taka jest okrutna prawda i dlatego samobójcy wybierają najwyższy niezabezpieczony budynek w mieście... po prostu.
tia.... doróbcie jeszcze do tego ideologię i będzie git... w naszym państwie jest hoojnia z grzybnią, nie ma roboty, same galerie, pizzerie i agencje towarzyskie.... gdzie młodzi ludzie maja pracować, no i za co żyć..... taka jest okrutna prawda i dlatego samobójcy wybierają najwyższy niezabezpieczony budynek w mieście... po prostu. rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 07:44
0
Jezu, co sprawia, że młodzi ludzie decydują się na tak desperacki krok?
Avatar
gość / 6 czerwca 2017 o 23:20
0
Szkoda młodego życia. Musiał mu ktoś na uczelni strasznie dokuczyć, że nie mógł tego znieść, prawda? Chłopak musiał być bardzo wrażliwy i cierpiący w samotności, nie mógł się pewnie pogodzić z jakąś niegodziwości    a i niezrozumieniem jego sytuacji. Ludzie, dlaczego w Was tak mało jest empatii i dlaczego udajecie, że nie widzicie jak ktoś cierpi? On nie żył na pustyni przecież ! Wokół byli jego koledzy, inni ludzie, dlaczego nikt z nim nie porozmawiał, dlaczego nie podtrzymał go na duchu, a jeśli miał depresję, to można było skontaktować się z jego najbliższymi, lub doradzić mu jakieś rozwiązanie. Jeśli ktoś go szykanował, to można było oprawcę załatwić w jakiś podstępny sposób, np. zastawić na niego kompromitującą pułapkę, lub jawnie tą osobę oskarżyć o niedozwolone praktyki. Nagłośnijcie tą sprawę. Poświęćcie chłopakowi choć po śmierci uwagę i opiszcie jego przypadek. Może on to zrobił w jakimś proteście?
Szkoda młodego życia. Musiał mu ktoś na uczelni strasznie dokuczyć, że nie mógł tego znieść, prawda? Chłopak musiał być bardzo wrażliwy i cierpiący w samotności, nie mógł się pewnie pogodzić z jakąś niegodziwości    a i niezrozumieniem jego sytuacji. Ludzie, dlaczego w Was tak mało jest empatii i dlaczego udajecie, że nie widzicie jak ktoś cierpi? On nie żył na pustyni przecież ! Wokół byli jego koledzy, inni ludzie, dlaczego nikt z nim nie porozmawiał, dlaczego nie podtrzymał go na duchu, a jeśli miał depresję, to można było skontaktować ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 22:05
0
Nie pierwszy i nie ostatni w tym budynku, wysokosc i brak zabezpieczen oraz beton na dole zapewnia praktycznie 100 % skutecznosci. Lepsze to niz skok pod pociag i zmarnowanie zycia maszyniscie
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 21:49
0
undefined napisał:
w rektoracie umcs to pierwszy taki przypadek ,wszyscy dotąd rzucali się z nowego budynku kulu przy al.racławickich.
 nieprawda. pamiętam, że już w trakcie budowy rektoratu (77 lub 78 rok) jakiś jednoręki mężczyzna wy***ył z przedostatniego piętra. oczywiście zginął na miejscu. pamiętam nawet, że miał na sobie niebieską koszulę i że stało się to też w czerwcu, w trakcie sesji egzaminacyjnej. pamiętam to, bo wtedy studiowałem, a poza tym takie zdarzenia pamięta się bardzo długo.
 nieprawda. pamiętam, że już w trakcie budowy rektoratu (77 lub 78 rok) jakiś jednoręki mężczyzna wy***ył z przedostatniego piętra. oczywiście zginął na miejscu. pamiętam nawet, że miał na sobie niebieską koszulę i że stało się to też w czerwcu, w trakcie sesji egzaminacyjnej. pamiętam to, bo wtedy studiowałem, a poza tym takie zdarzenia pamięta się bardzo długo. rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 20:56
0
To był mój najbliższy kuzyn. Nikomu nie życzę takiej tragedii.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 20:25
0
zderzyl sie z uczelnianym betonem ???
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 10 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 25 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.