Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Alarm 24 Artykuły

19 września 2015 r.
13:14

Alarm 24: "To co mnie spotkało w tym szpitalu wydarzyło się w rzeczywistości. Pragnę bardzo podziękować"

Autor: Zdjęcie autora Alarm 24
0 65 A A
SPSK nr 4 w Lublinie (fot. Archiwum DW)
SPSK nr 4 w Lublinie (fot. Archiwum DW)

List, który nasz Czytelnik wysłał do SPSP 4 w Lublinie oraz do redakcji Dziennika Wschodniego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

"W dniu 16.09.2015 zostałem przyjęty na Oddział Ratunkowy i udzielono mi pomocy, za którą bardzo dziękuję.

Zacznę od początku. Od jakiegoś czasu miałem kłopoty ze stawami, nie mogłem pracować, bolały mnie ręce w nadgarstkach oraz kolano. Udałem się do lekarza rodzinnego i dostałem leki przeciwbólowe, ale pomogły tylko chwilowo. Po kolejnej wizycie zostałem skierowany do ortopedy. Zapisałem się na wizytę w "CenterMed" przy ulicy Weteranów w Lublinie i ustaliłem najbliższy termin wizyty do ortopedy za 14 dni. Cierpliwie czekałem łykając wszystkie możliwe środki przeciwbólowe i smarując się maściami, które pomagają na wszystko, reklamowane w telewizji.

Ale ból nie ustępował, nie mogłem normalnie pracować. Zbliżał się termin upragnionej wizyty, a tu nagle telefon z przychodni, że nie zostanę przyjęty, bo coś tam wypadło lekarzowi i proponują mi kolejny termin za około 10 dni. Nie pojechałem już do pracy, tylko do przychodni. Tam w rejestracji pani powiedziała, że mogę spytać lekarza czy mnie przyjmie i tak zrobiłem. Ale lekarz odmówił, nie interesowały go moje wyjaśnienia jak mam pracować, jak mnie bolą ręce (...).

Siadłem na ławce i pomyślałem sobie: jak to jest? Pracuję, jestem ubezpieczony, z pracy jestem bardzo zadowolony, moja szefowa opłaca składki zawsze w terminie, nie chcę jej zawieść, muszę wrócić jak najszybciej do pracy. Jak działa ta "służba zdrowia"? To ona jest chora, a nie ja.

Nie poddaję się, idę do poradni w szpitalu przy Al. Racławickich, a tam to samo - lekarz krzyczy, że nie ma już kontraktu. A co mnie to obchodzi? Jestem chory, potrzebuję pomocy, nie planowałem choroby. Następnego dnia ból nie ustępuje, dzwonię na numer alarmowy pogotowia, przedstawiam sprawę, pani mnie wysłuchała i powiedziała żebym zadzwonił do Narodowego Funduszu Zdrowia i spytał gdzie w Lublinie jest ortopeda, który może mnie przyjąć. Zadzwoniłem i tam zostałem poinformowany, że nie posiadają takiej wiedzy. Pani kazała mi udać się po raz kolejny do przychodni "CenterMed", do kierownika, on jest chirurgiem może coś pomoże.

Tego upodlenia już miałem dosyć. Jadę na Oddział Ratunkowy Szpitala SPSK 4, może oni pomogą. Czytałem w prasie, że to jeden z lepiej zarządzanych szpitali w Polsce i mają super lekarzy. I tu się nikt nie pomylił. W rejestracji zostałem przyjęty bardzo miło przez sympatycznego młodego mężczyznę, który poinformował mnie, że spyta lekarza. Zostałem zaproszony do gabinetu lekarza Przemysława Sekuli, zbadał mnie szczegółowo, był miły, sympatyczny. Powiedział, że konieczne są szczegółowe badania i poinformował, że może to troszeczkę potrwać. Człowiek Anioł. Zostały mi zrobione wszystkie prześwietlenia i badania krwi i moczu. Lekarz poinformował mnie, że przyjdzie do mnie reumatolog i wszystko mi wyjaśni. Przyszła super miła kobieta pani dr n.med Agnieszka Przygoda-Dreher i wyjaśniła mi wszystko, co to za choroba. W pewnym momencie poprosiła mnie o notes. Myślę - jest jakaś lipa, coś się zaraz wydarzy. A tu nie - pani doktor napisała mi jakie leki leki mam brać i kiedy, dokładnie objaśniając.

Myślę sobie - to chyba mi się śni, mając w pamięci poprzednie wizyty u ortopedów, też lekarzy, którzy powinni pomóc. Jakby tego było mało, poinformowała mnie o szkodliwości palenia przy mojej chorobie, pomachała palcem i kazała rzucić ten nałóg.

To co mnie spotkało w tym szpitalu wydarzyło się w rzeczywistości. Pragnę bardzo podziękować za udzieloną pomoc dla całego Oddziału Ratunkowego."

Robert Żmuda, Lublin

Komentarze 65

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 marca 2016 o 20:54
0
No ja też nie jestem zadowolona. Moja babcia na sorze spędziła 12 godzin a dwie kolejne czekała na wypis. W tym czasie obszczany żul gówniarz ok 18 letni miał 100 x szybciej zrobione badania bo sobie po pijaku łeb rozbił a kobieta , 75 latka, która pracowała kupę lat ,odprowadzała składki , tyle musiała czekać. I gdyby mnie przy niej nie było to by uschła z pragnienia bo nikt się nie interesował. Dodam że jest to osoba nie chodząca. A w dodatku pan pielęgniarz, taki kurdupel ale troche przypakowany na moje pytanie jak długo mam czekać odpryskliwie odpowiedział , że nie wie, i że on tym się nie zajmuje. To do ku... nędzy czym ja pytam? Bo już straciłam cierpliwość. Pakowaniem na siłce??? I dodałam jeszcze by mniej sterydów przyjmował bo mu mózg wypaczyło.
No ja też nie jestem zadowolona. Moja babcia na sorze spędziła 12 godzin a dwie kolejne czekała na wypis. W tym czasie obszczany żul gówniarz ok 18 letni miał 100 x szybciej zrobione badania bo sobie po pijaku łeb rozbił a kobieta , 75 latka, która pracowała kupę lat ,odprowadzała składki , tyle musiała czekać. I gdyby mnie przy niej nie było to by uschła z pragnienia bo nikt się nie interesował. Dodam że jest to osoba nie chodząca. A w dodatku pan pielęgniarz, taki kurdupel ale troche przypakowany na moje pytanie jak długo mam czekać odpry... rozwiń
Avatar
Gość / 1 października 2015 o 08:46
0
To artykół sponsorowany !
Avatar
Gość / 29 września 2015 o 08:19
0
Moja żona leżała na tym SORZE 12-godzin i zwijała się z bólu z zapaleniem wyrostka, gdy już nie wytrzymałem i zrobiłem awanturę dopiero przyszedł lekarz i skierował ją na oddział i stół operacyjny. A w tak zwanym między czasie karetka przywiozła jakiegoś Bułgara bez ubezpieczenia i trafił od razu na badania, jaki z tego morał, przestańmy płacić składki!!!
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 14:50
0
Autor.Robert Żmuda Ja nie mogłem poruszać się samodzielne. NIe byłem w stanie się ubrać.Nie mogłem wsiąść do autobusu .Miałem czekać na kolejny termin za 14 dni.Teraz czuje się znacznie lepiej i jutro wracam do pracy.Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc oddziałowa SOR .
Avatar
din / 21 września 2015 o 13:13
0

też nie rozumiem tego komentarza 7h czekałam z zapaleniem pęcherza, w tym czasie inna kobieta z migotaniem czekała 10h na kardiologa, aż w końcu poszła sobie do domu. Nie robią ludziom nawet tomografii i podstawowych badań...

Zapalenie pęcherza leczy się u lekarza rodzinnego, albo kupuje ogólnie dostępne w aptece leki na zapalenie dróg moczowych a już na pewno nie robi się z tego powodu tomografii. Trzeba nie mieć wstydu, żeby zajmować na SORZe miejsce naprawdę chorym ludziom z zagrożeniem życia i potem jeszcze pyskować.

Zapalenie pęcherza leczy się u lekarza rodzinnego, albo kupuje ogólnie dostępne w aptece leki na zapalenie dróg moczowych a już na pewno nie robi się z tego powodu tomografii. Trzeba nie mieć wstydu, żeby zajmować na SORZe miejsce naprawdę chorym ludziom z zagrożeniem życia i potem jeszcze pyskować.

rozwiń
Avatar
din / 21 września 2015 o 13:05
0

Ten list to jest chyba artykuł reklamowy  :lol: 4 godziny czekała żona z zapaleniem wyrostka i się nie doczekała na jakiekolwiek badanie, musieliśmy się udać gdzie indziej. Nie neguję zaangażowania personelu, bo było na 5+, ale skoro na takim wielkim SOR-ze jest 1 lekarz, to chyba oszczędność Państwa Dyrektorstwa poszła za daleko. Oby Jaśnie Dyrektor trafił kiedyś na własny SOR i poczekał całą noc na udzielenie pomocy. 

Właśnie dlatego tyle czekała, że własnie pewnie obsługiwano tego pana z bolącą ręką, który nigdy nie powinien trafić na SOR (on i jemu podobni).

Właśnie dlatego tyle czekała, że własnie pewnie obsługiwano tego pana z bolącą ręką, który nigdy nie powinien trafić na SOR (on i jemu podobni).

rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 12:59
0
No i pan z artykułu z bólem stawów od kilku tygodni zajął miejsce chorym rzeczywiście w stanie ostrym np. z zawałem serca i jeszcze się tym chlubi. Uleczyło go zrobienie BEZPŁATNYCH badań dodatkowych (bo przecież jest ubezpieczony, jak nie omieszkał napomknąć). Jak ten system ma działać, jak wiele osób zapisuje się do 10 poradni tej samej specjalności jednocześnie a potem nie raczy odwołać wizyty, co oznacza, że 9 osób zostanie przyjętych później lub zamiast leczyć się ambulatoryjnie zawraca głowę duperelami ratownikom.
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 09:57
0
Wszystkie takie wypisy powinien minister czytać bi NFZ to atrapa jakiegoś systemu który miał pomagać a szkodzi
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 08:55
0
Na nich zawsze można liczyć.
Avatar
guest / 20 września 2015 o 23:14
0
 

W literaturze medycznej nie istnieje coś takiego jak stan przedzawałowy.

Nowe kryteria stwierdzania zawału mięśnia sercowego przewidują możliwość postawienie takiego rozpoznania w oparciu jedynie o objawy kliniczne (ból) oraz wynik badania ECHO serca obrazujący spadek kurczliwości danego fragmentu mięśnia.

Avatar
Gość / 25 marca 2016 o 20:54
0
No ja też nie jestem zadowolona. Moja babcia na sorze spędziła 12 godzin a dwie kolejne czekała na wypis. W tym czasie obszczany żul gówniarz ok 18 letni miał 100 x szybciej zrobione badania bo sobie po pijaku łeb rozbił a kobieta , 75 latka, która pracowała kupę lat ,odprowadzała składki , tyle musiała czekać. I gdyby mnie przy niej nie było to by uschła z pragnienia bo nikt się nie interesował. Dodam że jest to osoba nie chodząca. A w dodatku pan pielęgniarz, taki kurdupel ale troche przypakowany na moje pytanie jak długo mam czekać odpryskliwie odpowiedział , że nie wie, i że on tym się nie zajmuje. To do ku... nędzy czym ja pytam? Bo już straciłam cierpliwość. Pakowaniem na siłce??? I dodałam jeszcze by mniej sterydów przyjmował bo mu mózg wypaczyło.
No ja też nie jestem zadowolona. Moja babcia na sorze spędziła 12 godzin a dwie kolejne czekała na wypis. W tym czasie obszczany żul gówniarz ok 18 letni miał 100 x szybciej zrobione badania bo sobie po pijaku łeb rozbił a kobieta , 75 latka, która pracowała kupę lat ,odprowadzała składki , tyle musiała czekać. I gdyby mnie przy niej nie było to by uschła z pragnienia bo nikt się nie interesował. Dodam że jest to osoba nie chodząca. A w dodatku pan pielęgniarz, taki kurdupel ale troche przypakowany na moje pytanie jak długo mam czekać odpry... rozwiń
Avatar
Gość / 1 października 2015 o 08:46
0
To artykół sponsorowany !
Avatar
Gość / 29 września 2015 o 08:19
0
Moja żona leżała na tym SORZE 12-godzin i zwijała się z bólu z zapaleniem wyrostka, gdy już nie wytrzymałem i zrobiłem awanturę dopiero przyszedł lekarz i skierował ją na oddział i stół operacyjny. A w tak zwanym między czasie karetka przywiozła jakiegoś Bułgara bez ubezpieczenia i trafił od razu na badania, jaki z tego morał, przestańmy płacić składki!!!
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 14:50
0
Autor.Robert Żmuda Ja nie mogłem poruszać się samodzielne. NIe byłem w stanie się ubrać.Nie mogłem wsiąść do autobusu .Miałem czekać na kolejny termin za 14 dni.Teraz czuje się znacznie lepiej i jutro wracam do pracy.Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc oddziałowa SOR .
Avatar
din / 21 września 2015 o 13:13
0

też nie rozumiem tego komentarza 7h czekałam z zapaleniem pęcherza, w tym czasie inna kobieta z migotaniem czekała 10h na kardiologa, aż w końcu poszła sobie do domu. Nie robią ludziom nawet tomografii i podstawowych badań...

Zapalenie pęcherza leczy się u lekarza rodzinnego, albo kupuje ogólnie dostępne w aptece leki na zapalenie dróg moczowych a już na pewno nie robi się z tego powodu tomografii. Trzeba nie mieć wstydu, żeby zajmować na SORZe miejsce naprawdę chorym ludziom z zagrożeniem życia i potem jeszcze pyskować.

Zapalenie pęcherza leczy się u lekarza rodzinnego, albo kupuje ogólnie dostępne w aptece leki na zapalenie dróg moczowych a już na pewno nie robi się z tego powodu tomografii. Trzeba nie mieć wstydu, żeby zajmować na SORZe miejsce naprawdę chorym ludziom z zagrożeniem życia i potem jeszcze pyskować.

rozwiń
Avatar
din / 21 września 2015 o 13:05
0

Ten list to jest chyba artykuł reklamowy  :lol: 4 godziny czekała żona z zapaleniem wyrostka i się nie doczekała na jakiekolwiek badanie, musieliśmy się udać gdzie indziej. Nie neguję zaangażowania personelu, bo było na 5+, ale skoro na takim wielkim SOR-ze jest 1 lekarz, to chyba oszczędność Państwa Dyrektorstwa poszła za daleko. Oby Jaśnie Dyrektor trafił kiedyś na własny SOR i poczekał całą noc na udzielenie pomocy. 

Właśnie dlatego tyle czekała, że własnie pewnie obsługiwano tego pana z bolącą ręką, który nigdy nie powinien trafić na SOR (on i jemu podobni).

Właśnie dlatego tyle czekała, że własnie pewnie obsługiwano tego pana z bolącą ręką, który nigdy nie powinien trafić na SOR (on i jemu podobni).

rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 12:59
0
No i pan z artykułu z bólem stawów od kilku tygodni zajął miejsce chorym rzeczywiście w stanie ostrym np. z zawałem serca i jeszcze się tym chlubi. Uleczyło go zrobienie BEZPŁATNYCH badań dodatkowych (bo przecież jest ubezpieczony, jak nie omieszkał napomknąć). Jak ten system ma działać, jak wiele osób zapisuje się do 10 poradni tej samej specjalności jednocześnie a potem nie raczy odwołać wizyty, co oznacza, że 9 osób zostanie przyjętych później lub zamiast leczyć się ambulatoryjnie zawraca głowę duperelami ratownikom.
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 09:57
0
Wszystkie takie wypisy powinien minister czytać bi NFZ to atrapa jakiegoś systemu który miał pomagać a szkodzi
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 08:55
0
Na nich zawsze można liczyć.
Avatar
guest / 20 września 2015 o 23:14
0
 

W literaturze medycznej nie istnieje coś takiego jak stan przedzawałowy.

Nowe kryteria stwierdzania zawału mięśnia sercowego przewidują możliwość postawienie takiego rozpoznania w oparciu jedynie o objawy kliniczne (ból) oraz wynik badania ECHO serca obrazujący spadek kurczliwości danego fragmentu mięśnia.

Zobacz wszystkie komentarze 65

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 0 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 17 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800