Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Alarm 24 Artykuły

7 sierpnia 2017 r.
7:44

Zarajec: Pomagał przy wypadku, ktoś zabrał mu telefon

0 23 A A

Do nietypowej sytuacji doszło w niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 19 w Zarajcu, gdzie doszło do tragicznego wypadku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do naszej redakcji napisał czytelnik, który poprosił o pomoc dla swojego kolegi. Ten prośbę umieścił na Facebooku. 

Jak pisze pan Sławek, wczoraj wieczorem wracał z Lublina. W Zarajcu był świadkiem tragicznego wypadku, w którym zginęły trzy osoby. Zawiadomił służby ratunkowe. Dyspozytorka poprosiła go o pomoc w ułatwieniu dojazdu karetce pogotowia. 

- Dałem swój telefon panu, który stał obok, aby zastąpił mnie w świeceniu latarką do wnętrza samochodu, gdzie były trzy zakleszczone osoby - pisze pan Sławek.

Niestety, kiedy dojechała straż pożarna, mężczyzny któremu przekazał swój telefon, już nie było. Pan Sławek prosi o zwrot komórki, gdyż miał na niej m.in. rodzinne zdjęcia. Mężczyźnie zaproponował nawet, że odda mu ładowarkę od telefonu, byle tylko odzyskać dane.

Poprosił o udostępnianie tej informacji na Facebooku.

- Nie otrzymaliśmy takiego zgłoszenia, ale apelujemy do tego pana, żeby zgłosił tę sprawę policji - mówi asp. Faustyna Łazur z komendy w Janowie. 

- Oczywiście zgłoszę, problem polega na tym, że do niedzieli jestem za granicą - mówi nam pan Sławek.

Cały wpis na Facebooku:

ZNAJOMI Z LUBELSZCZYZNY PROSZĘ WAS O UDOSTĘPNIANIE WIADOMOŚCI NA SWOICH TABLICACH!

Wracając kilka godzin temu z Lublina na wysokości Modliborzyc byliśmy świadkami bardzo poważnego wypadku komunikacyjnego, zgłaszając wypadek Pani dyspozytorka poprosiła mnie o usunięcie wszystkich samochodów, które mogły utrudniać przyjazd karetki, dlatego dałem swój telefon Panu, który stał obok, aby zastąpił mnie w świeceniu latarką do wnętrza samochodu, gdzie były 3 zakleszczone osoby, które walczyły o życie. Gdy już wykonałem swoją misję, dojechała straż pożarna i Ciebie już tam nie było. Rozumiem, że obaj byliśmy w dużym stresie i prawdopodobnie odruchowo schowałeś go do kieszeni. Na pewno nie miałeś złych zamiarów, choć intryguje mnie dlaczego go wyłączyłeś skoro był naładowany a aktualnie jest poza zasięgiem. Rozumiem, że telefon mógł Ci się podobać, w końcu był nowej generacji. Jednak nie wziąłeś pod uwagę, że miałem na nim bezcenne rzeczy takie jak zdjęcia z żoną i przyjaciółmi. W związku z tym bardzo chciałbym Cię poznać i w zamian za zdjęcia oddać Ci ładowarkę do tego telefonu. Zatem nie krępuj się i napisz pod adres mailowy smokrzycki@icloud.com, żebym mógł odzyskać swoje dane. Telefon niech Ci służy, ja i tak nigdy nie miałem czasu, żeby go odebrać!

>> Zobacz także: Trzy młode osoby zginęły w wypadku w Zarajcu

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
AaronSzechter / 7 sierpnia 2017 o 10:18
+1
Powiat janowski to zagłębie hooyyów z PiS. Nic dziwnego, że ten fanatyczny katolik i pisowski faszysta ukradł ci telefon. Jak by mógł, to by ci ukradł samochód. A teraz pójdzie do swojego plebana z kościoła rydzykowato-pisowskiego, wyspowiada sie i dostanie rozgrzeszenie, bo jeśli ktoś miał taki drogi telefon, to znaczy był z PO. A PO trzeba w pow. janowskim zaorać, bo inaczej ks. biskup z Sandomierza sie pogniewa. Ciemnogród i motłoch pisowski z Lubelszczyzny w całej krasie. Biedny niekochany przygłupi fanatyczny wyborca peło
Avatar
Janke / 7 sierpnia 2017 o 09:18
+1
undefined napisał:
Powiat janowski to zagłębie hooyyów z PiS. Nic dziwnego, że ten fanatyczny katolik i pisowski faszysta ukradł ci telefon. Jak by mógł, to by ci ukradł samochód. A teraz pójdzie do swojego plebana z kościoła rydzykowato-pisowskiego, wyspowiada sie i dostanie rozgrzeszenie, bo jeśli ktoś miał taki drogi telefon, to znaczy był z PO. A PO trzeba w pow. janowskim zaorać, bo inaczej ks. biskup z Sandomierza sie pogniewa. Ciemnogród i motłoch pisowski z Lubelszczyzny w całej krasie.
 żali mi ciebie marny trollu
 żali mi ciebie marny trollu rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 08:45
+1
jak można w takiej sytuacji ukraść komuś telefon? wstyd
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 08:41
+1
Typowe zachowanie hieny!!!!.
Avatar
też patriota / 7 sierpnia 2017 o 08:20
+1
undefined napisał:
bo to jest polska właśnie...
 Chłoptasiu!. Po pierwsze pisze się "Polska". Po drugie nie wiesz co znaczy słowo Polska. Po trzecie musisz jeszcze dużo się uczyć. Po czwarte nie zabieraj głosu na forum- będzie lepiej dla twojego samopoczucia, nie będziesz obrażał innych. 
Avatar
SG4 / 7 sierpnia 2017 o 08:11
+1
Można by rzec -HIENA.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 07:47
+1
Przecież Policja może bardzo szybko namierzyć taki telefon !
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2017 o 10:28
0
Sprzedam telefon z funkcją latarki, więcej informacji na priv.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 13:50
0
sądzę, że Administrator powinien bacznie przyglądać się komentarzom, które zawsze uważałam, że czasopisma powinny uczyć kultury .
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 11:45
0
To złodziejskie ścierwo na pewno się samo nie odezwie, nie zgłosi, by dać się poznać. Trzeba go wytropić, namierzyć, dorwać i umiejętnie 'zachęcić' do zwrotu wszystkiego skradzionego, z odpowiednią nawiązką. Może ktoś inny z obecnych tam na miejscu rejestrował to zdarzenie i uwiecznił wizerunek ryja lub postaci złodzieja, choćby fragment. Albo ktoś z przejeżdżających miał włączoną w aucie 'dash-kamerę' rejestratora drogowego i ma kawałek tego typka nagranego? Na zapamiętanie wyglądu knaalii nie liczę, ale jakieś nagrania z kamerek w powszechnych u ludzi smartfonach i w samochodach mogłyby wiele pomóc...
To złodziejskie ścierwo na pewno się samo nie odezwie, nie zgłosi, by dać się poznać. Trzeba go wytropić, namierzyć, dorwać i umiejętnie 'zachęcić' do zwrotu wszystkiego skradzionego, z odpowiednią nawiązką. Może ktoś inny z obecnych tam na miejscu rejestrował to zdarzenie i uwiecznił wizerunek ryja lub postaci złodzieja, choćby fragment. Albo ktoś z przejeżdżających miał włączoną w aucie 'dash-kamerę' rejestratora drogowego i ma kawałek tego typka nagranego? Na zapamiętanie wyglądu knaalii nie liczę, ale jakieś nagrania z kamerek w powszech... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2017 o 10:28
0
Sprzedam telefon z funkcją latarki, więcej informacji na priv.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 13:50
0
sądzę, że Administrator powinien bacznie przyglądać się komentarzom, które zawsze uważałam, że czasopisma powinny uczyć kultury .
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 11:45
0
To złodziejskie ścierwo na pewno się samo nie odezwie, nie zgłosi, by dać się poznać. Trzeba go wytropić, namierzyć, dorwać i umiejętnie 'zachęcić' do zwrotu wszystkiego skradzionego, z odpowiednią nawiązką. Może ktoś inny z obecnych tam na miejscu rejestrował to zdarzenie i uwiecznił wizerunek ryja lub postaci złodzieja, choćby fragment. Albo ktoś z przejeżdżających miał włączoną w aucie 'dash-kamerę' rejestratora drogowego i ma kawałek tego typka nagranego? Na zapamiętanie wyglądu knaalii nie liczę, ale jakieś nagrania z kamerek w powszechnych u ludzi smartfonach i w samochodach mogłyby wiele pomóc...
To złodziejskie ścierwo na pewno się samo nie odezwie, nie zgłosi, by dać się poznać. Trzeba go wytropić, namierzyć, dorwać i umiejętnie 'zachęcić' do zwrotu wszystkiego skradzionego, z odpowiednią nawiązką. Może ktoś inny z obecnych tam na miejscu rejestrował to zdarzenie i uwiecznił wizerunek ryja lub postaci złodzieja, choćby fragment. Albo ktoś z przejeżdżających miał włączoną w aucie 'dash-kamerę' rejestratora drogowego i ma kawałek tego typka nagranego? Na zapamiętanie wyglądu knaalii nie liczę, ale jakieś nagrania z kamerek w powszech... rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 11:29
0
"Zabrał" telefon? Raczej ukradł. Chyba, że sądził, że to prezent...
Avatar
antykod / 7 sierpnia 2017 o 10:37
0
undefined napisał:
Powiat janowski to zagłębie hooyyów z PiS. Nic dziwnego, że ten fanatyczny katolik i pisowski faszysta ukradł ci telefon. Jak by mógł, to by ci ukradł samochód. A teraz pójdzie do swojego plebana z kościoła rydzykowato-pisowskiego, wyspowiada sie i dostanie rozgrzeszenie, bo jeśli ktoś miał taki drogi telefon, to znaczy był z PO. A PO trzeba w pow. janowskim zaorać, bo inaczej ks. biskup z Sandomierza sie pogniewa. Ciemnogród i motłoch pisowski z Lubelszczyzny w całej krasie.
  PO zaorało się już, pozostało tylko zabronować. Jak "wieść gminna niesie"- to właśnie po/psl rozgrabiło "ten kraj". Przyzwyczajenia trudno wykorzenić. Myślę,że ten złodziej należy do nadzwyczajnej kasty. "Jasnogród" POwski z Lubelszczyzny daje wyraz swojemu niezadowoleniu przy każdej okazji. Powoduje to zadowolenie strony przeciwnej.
  PO zaorało się już, pozostało tylko zabronować. Jak "wieść gminna niesie"- to właśnie po/psl rozgrabiło "ten kraj". Przyzwyczajenia trudno wykorzenić. Myślę,że ten złodziej należy do nadzwyczajnej kasty. "Jasnogród" POwski z Lubelszczyzny daje wyraz swojemu niezadowoleniu przy każdej okazji. Powoduje to zadowolenie strony przeciwnej. rozwiń
Avatar
obserw. / 7 sierpnia 2017 o 10:21
0
undefined napisał:
Powiat janowski to zagłębie hooyyów z PiS. Nic dziwnego, że ten fanatyczny katolik i pisowski faszysta ukradł ci telefon. Jak by mógł, to by ci ukradł samochód. A teraz pójdzie do swojego plebana z kościoła rydzykowato-pisowskiego, wyspowiada sie i dostanie rozgrzeszenie, bo jeśli ktoś miał taki drogi telefon, to znaczy był z PO. A PO trzeba w pow. janowskim zaorać, bo inaczej ks. biskup z Sandomierza sie pogniewa. Ciemnogród i motłoch pisowski z Lubelszczyzny w całej krasie.
 Nie jestem czlonkiem PiSu ani też innej bandy. Wszyscy są siebie warci jednak  to co piszesz mnie obraża. Nie wkladaj wszystkich do jednego wora. Stwierdzam, że masz jakiś problem ze sobą.
 Nie jestem czlonkiem PiSu ani też innej bandy. Wszyscy są siebie warci jednak  to co piszesz mnie obraża. Nie wkladaj wszystkich do jednego wora. Stwierdzam, że masz jakiś problem ze sobą. rozwiń
Avatar
AaronSzechter / 7 sierpnia 2017 o 10:18
+1
Powiat janowski to zagłębie hooyyów z PiS. Nic dziwnego, że ten fanatyczny katolik i pisowski faszysta ukradł ci telefon. Jak by mógł, to by ci ukradł samochód. A teraz pójdzie do swojego plebana z kościoła rydzykowato-pisowskiego, wyspowiada sie i dostanie rozgrzeszenie, bo jeśli ktoś miał taki drogi telefon, to znaczy był z PO. A PO trzeba w pow. janowskim zaorać, bo inaczej ks. biskup z Sandomierza sie pogniewa. Ciemnogród i motłoch pisowski z Lubelszczyzny w całej krasie. Biedny niekochany przygłupi fanatyczny wyborca peło
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2017 o 10:03
0
W takiej chwili jeszcze kraść!!!trzeba być potworem...
Avatar
Karol / 7 sierpnia 2017 o 09:41
0
undefined napisał:
Kiedyś był taki artykuł, że są takie miejsca gdzie podczas akcji musi nawet dwóch strażaków sprzętu pilnować, zamiast brać udział w akcji. Zanim ta bolszewicka mentalność zginie trzeba kilku pokoleń w nowych realiach.
 to nie bolszewicka mentalnosć , a czysto Polska. w 1939 roku jak niemcy rozstrzelali żydów w jednej z wsi pow. krasnickiego ( a więc blisko ) , wieśniactwo natychmiast sciągało buty z zabitych ii co lepsze ubrania...
Avatar
Janina / 7 sierpnia 2017 o 09:18
0
undefined napisał:
Powiat janowski to zagłębie hooyyów z PiS. Nic dziwnego, że ten fanatyczny katolik i pisowski faszysta ukradł ci telefon. Jak by mógł, to by ci ukradł samochód. A teraz pójdzie do swojego plebana z kościoła rydzykowato-pisowskiego, wyspowiada sie i dostanie rozgrzeszenie, bo jeśli ktoś miał taki drogi telefon, to znaczy był z PO. A PO trzeba w pow. janowskim zaorać, bo inaczej ks. biskup z Sandomierza sie pogniewa. Ciemnogród i motłoch pisowski z Lubelszczyzny w całej krasie.
 elytowy yntelygent sie znalazzz
 elytowy yntelygent sie znalazzz rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 5 2

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 591 57

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 11

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.