Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 marca 2011 r.
12:35
Edytuj ten wpis

Chełm: Trzy miesiące aresztu za trzy gramy marihuany

Autor: Zdjęcie autora (pab) KWP Lublin
0 15 A A
25-latek trafi do aresztu na trzy miesiące (Archiwum)
25-latek trafi do aresztu na trzy miesiące (Archiwum)

Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna sprzedawał narkotyki innym osobom. Podczas przeszukania jego stancji policjanci znaleźli 3 gramy marihuany oraz 0,35 g amfetaminy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci z chełmskiej komendy zatrzymali w piątek 25-letniego mieszkańca Chełma. Jak ustalili, mężczyzna na przełomie lutego i marca tego roku handlował narkotykami. Jednym z jego odbiorców była osoba małoletnia.
- Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie, które wynajmował na jednym z osiedli. Ujawnili i zabezpieczyli blisko 3 gramy marihuany oraz amfetaminę w ilości 0,35 grama - informuje sierż. sztab. Ewa Czyż z policji w Chełmie.

W sobotę mężczyzna został doprowadzony do sądu, który orzekł wobec niego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2011 o 15:57
0
[quote name='Sławek' timestamp='1301228751' post='455451']
Mirek, co ty chrzanisz? Marihuana NIE UZALEŻNIA. Nie bądź ignorantem, najpierw się dowiedz o niej czegoś więcej, niż słyszysz w zakłamanych mediach, a dopiero później się wypowiadaj
[/quote]

Ty za to wszystkie rozumy pozjadałeś. Kto ci powiedział takie ciekawostki o marihuanie???Marihuana uzależnia psychicznie i daje wielkiego kopa do twardych narkotyków. Prawie każdy narkoman zaczynał od marihuany.Dealerów to należy za jaja wieszać!!!!
[quote name='Sławek' timestamp='1301228751' post='455451']
Mirek, co ty chrzanisz? Marihuana NIE UZALEŻNIA. Nie bądź ignorantem, najpierw się dowiedz o niej czegoś więcej, niż słyszysz w zakłamanych mediach, a dopiero później się wypowiadaj
[/quote]

Ty za to wszystkie rozumy pozjadałeś. Kto ci powiedział takie ciekawostki o marihuanie???Marihuana uzależnia psychicznie i daje wielkiego kopa do twardych narkotyków. Prawie każdy narkoman zaczynał od marihuany.Dealerów to należy za jaja wieszać&#... rozwiń
Avatar
mAjk / 12 kwietnia 2011 o 15:40
0
DNO! Po prostu dno !
Zamknij mi brata za blanty, daj mu duży wyrok
Bo te blanty na pewno dziś kogoś zabiją, wiesz..
(..) Uniewinnij śmiecia za to ze zgwałcił nieletnią
Uniewinnij peca, on tylko gwałcił dzieci'
tyle.
Avatar
Gość / 27 marca 2011 o 17:27
0
Lubelak nie ćwaniakuj bo jak się gościu zesra to też będziecie mieli ciepełko
Avatar
Lubelak1 / 27 marca 2011 o 15:48
0
Polska to kraj totalnego zacofania , w którym za trzy gramy tafia się do aresztu a za zabójstwo dziecka dostaje się wyrok w zawieszeniu.
Avatar
Malkom / 27 marca 2011 o 15:46
0
[quote name='ASDERT' timestamp='1301231559' post='455465']
CAŁA EUROPA SIĘ Z NAS ŚMIEJE, BO Z FAKTU,ŻE KOTŚ DOROSŁY PO 18 ROKU ŻYCIA, MAJĄCY DLA SIEBIE SKRĘTA CZY NAWET MARYŚKĘ JEST TRATKOWANY JAK BANDYTA KTÓRY CO NAJMNIEJ ZABIŁ KOGOS, A RZECZYWIŚCI HANDLARZE ŚMIEJĄ SIĘ DURNIOM Z PROKURATUR I POLICJI W TWARZ!!CZY U NAS BĘDZIE KIEDYŚ NORMALNIE,WŁADZA BĘDZIE MYŚLAŁA I PODEJMOWAŁA DZIAŁANIA ROZSĄDNIE A NIE NA ZASADZIE EMOCJI I DZIENNIKARSKIEJ HISTERII???CZEMU TAK NIE TĘPI SIĘ PIJAJKÓW ZA KÓŁKIEM??
[/quote]
OK Ale nie znam przypadku zeby ćpun po odtruciu wyiagąl pieniadze i za pobyt w szpitalu załacił Za takich deb***i płacimy wszyscy w sytuacji gdy nie ma pieniedzy na leczenie np. małych dzieci
[quote name='ASDERT' timestamp='1301231559' post='455465']
CAŁA EUROPA SIĘ Z NAS ŚMIEJE, BO Z FAKTU,ŻE KOTŚ DOROSŁY PO 18 ROKU ŻYCIA, MAJĄCY DLA SIEBIE SKRĘTA CZY NAWET MARYŚKĘ JEST TRATKOWANY JAK BANDYTA KTÓRY CO NAJMNIEJ ZABIŁ KOGOS, A RZECZYWIŚCI HANDLARZE ŚMIEJĄ SIĘ DURNIOM Z PROKURATUR I POLICJI W TWARZ!!CZY U NAS BĘDZIE KIEDYŚ NORMALNIE,WŁADZA BĘDZIE MYŚLAŁA I PODEJMOWAŁA DZIAŁANIA ROZSĄDNIE A NIE NA ZASADZIE EMOCJI I DZIENNIKARSKIEJ HISTERII???CZEMU TAK NIE TĘPI SIĘ PIJAJKÓW ZA KÓŁKIEM??
[/q... rozwiń
Avatar
ASDERT / 27 marca 2011 o 15:12
0
CAŁA EUROPA SIĘ Z NAS ŚMIEJE, BO Z FAKTU,ŻE KOTŚ DOROSŁY PO 18 ROKU ŻYCIA, MAJĄCY DLA SIEBIE SKRĘTA CZY NAWET MARYŚKĘ JEST TRATKOWANY JAK BANDYTA KTÓRY CO NAJMNIEJ ZABIŁ KOGOS, A RZECZYWIŚCI HANDLARZE ŚMIEJĄ SIĘ DURNIOM Z PROKURATUR I POLICJI W TWARZ!!CZY U NAS BĘDZIE KIEDYŚ NORMALNIE,WŁADZA BĘDZIE MYŚLAŁA I PODEJMOWAŁA DZIAŁANIA ROZSĄDNIE A NIE NA ZASADZIE EMOCJI I DZIENNIKARSKIEJ HISTERII???CZEMU TAK NIE TĘPI SIĘ PIJAJKÓW ZA KÓŁKIEM??
Avatar
Sławek / 27 marca 2011 o 14:25
0
Mirek, co ty chrzanisz? Marihuana NIE UZALEŻNIA. Nie bądź ignorantem, najpierw się dowiedz o niej czegoś więcej, niż słyszysz w zakłamanych mediach, a dopiero później się wypowiadaj
Avatar
mirek / 27 marca 2011 o 14:01
0
Komentarze jak zawsze za handlarzem. Macie racje to tylko są tak zwane miękkie narkotyki. Ciekawe czy Wy byście dali swemu dziecku raz czy dwa razy zapalić. Pewnie tak bo dobre dla zdrowia. Na pewno było by super jak Wasze dziecko by trafiło na odwyk. Jak handlarz za Wasza kasę bawi się a Wy ciężko pracujecie i dajecie kieszonkowe dla dziecka na pizze czy nowe spodnie. Nie ukrywajmy narkotyki są złem. Kazdy kto nie widział oddziału toksykologi czy odwyku tego nie zrozumie. Zapraszam wszystkich co są za narkotykami, dopalaczami i alkoholem na takie oddział. Przeżycia bezcenne. Łatwo jest pisać jak tego się nie widzi jak Wasze dzieci staczają się w dno. Jak za marna działkę oddają się seksualnie.
Komentarze jak zawsze za handlarzem. Macie racje to tylko są tak zwane miękkie narkotyki. Ciekawe czy Wy byście dali swemu dziecku raz czy dwa razy zapalić. Pewnie tak bo dobre dla zdrowia. Na pewno było by super jak Wasze dziecko by trafiło na odwyk. Jak handlarz za Wasza kasę bawi się a Wy ciężko pracujecie i dajecie kieszonkowe dla dziecka na pizze czy nowe spodnie. Nie ukrywajmy narkotyki są złem. Kazdy kto nie widział oddziału toksykologi czy odwyku tego nie zrozumie. Zapraszam wszystkich co są za narkotykami, dopalaczami i alkoholem na... rozwiń
Avatar
elo / 27 marca 2011 o 13:57
0
Znam osobę co w wieku 15 lat przytrzasnęli z 0,126g.
Avatar
elka / 27 marca 2011 o 13:49
0
nauczcie się barany czytać- został aresztowany nie za posiadanie 3 gram a za dilerkę w tym sprzedaż nieletnim .Niech zgnije w pierdlu
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2011 o 15:57
0
[quote name='Sławek' timestamp='1301228751' post='455451']
Mirek, co ty chrzanisz? Marihuana NIE UZALEŻNIA. Nie bądź ignorantem, najpierw się dowiedz o niej czegoś więcej, niż słyszysz w zakłamanych mediach, a dopiero później się wypowiadaj
[/quote]

Ty za to wszystkie rozumy pozjadałeś. Kto ci powiedział takie ciekawostki o marihuanie???Marihuana uzależnia psychicznie i daje wielkiego kopa do twardych narkotyków. Prawie każdy narkoman zaczynał od marihuany.Dealerów to należy za jaja wieszać!!!!
[quote name='Sławek' timestamp='1301228751' post='455451']
Mirek, co ty chrzanisz? Marihuana NIE UZALEŻNIA. Nie bądź ignorantem, najpierw się dowiedz o niej czegoś więcej, niż słyszysz w zakłamanych mediach, a dopiero później się wypowiadaj
[/quote]

Ty za to wszystkie rozumy pozjadałeś. Kto ci powiedział takie ciekawostki o marihuanie???Marihuana uzależnia psychicznie i daje wielkiego kopa do twardych narkotyków. Prawie każdy narkoman zaczynał od marihuany.Dealerów to należy za jaja wieszać&#... rozwiń
Avatar
mAjk / 12 kwietnia 2011 o 15:40
0
DNO! Po prostu dno !
Zamknij mi brata za blanty, daj mu duży wyrok
Bo te blanty na pewno dziś kogoś zabiją, wiesz..
(..) Uniewinnij śmiecia za to ze zgwałcił nieletnią
Uniewinnij peca, on tylko gwałcił dzieci'
tyle.
Avatar
Gość / 27 marca 2011 o 17:27
0
Lubelak nie ćwaniakuj bo jak się gościu zesra to też będziecie mieli ciepełko
Avatar
Lubelak1 / 27 marca 2011 o 15:48
0
Polska to kraj totalnego zacofania , w którym za trzy gramy tafia się do aresztu a za zabójstwo dziecka dostaje się wyrok w zawieszeniu.
Avatar
Malkom / 27 marca 2011 o 15:46
0
[quote name='ASDERT' timestamp='1301231559' post='455465']
CAŁA EUROPA SIĘ Z NAS ŚMIEJE, BO Z FAKTU,ŻE KOTŚ DOROSŁY PO 18 ROKU ŻYCIA, MAJĄCY DLA SIEBIE SKRĘTA CZY NAWET MARYŚKĘ JEST TRATKOWANY JAK BANDYTA KTÓRY CO NAJMNIEJ ZABIŁ KOGOS, A RZECZYWIŚCI HANDLARZE ŚMIEJĄ SIĘ DURNIOM Z PROKURATUR I POLICJI W TWARZ!!CZY U NAS BĘDZIE KIEDYŚ NORMALNIE,WŁADZA BĘDZIE MYŚLAŁA I PODEJMOWAŁA DZIAŁANIA ROZSĄDNIE A NIE NA ZASADZIE EMOCJI I DZIENNIKARSKIEJ HISTERII???CZEMU TAK NIE TĘPI SIĘ PIJAJKÓW ZA KÓŁKIEM??
[/quote]
OK Ale nie znam przypadku zeby ćpun po odtruciu wyiagąl pieniadze i za pobyt w szpitalu załacił Za takich deb***i płacimy wszyscy w sytuacji gdy nie ma pieniedzy na leczenie np. małych dzieci
[quote name='ASDERT' timestamp='1301231559' post='455465']
CAŁA EUROPA SIĘ Z NAS ŚMIEJE, BO Z FAKTU,ŻE KOTŚ DOROSŁY PO 18 ROKU ŻYCIA, MAJĄCY DLA SIEBIE SKRĘTA CZY NAWET MARYŚKĘ JEST TRATKOWANY JAK BANDYTA KTÓRY CO NAJMNIEJ ZABIŁ KOGOS, A RZECZYWIŚCI HANDLARZE ŚMIEJĄ SIĘ DURNIOM Z PROKURATUR I POLICJI W TWARZ!!CZY U NAS BĘDZIE KIEDYŚ NORMALNIE,WŁADZA BĘDZIE MYŚLAŁA I PODEJMOWAŁA DZIAŁANIA ROZSĄDNIE A NIE NA ZASADZIE EMOCJI I DZIENNIKARSKIEJ HISTERII???CZEMU TAK NIE TĘPI SIĘ PIJAJKÓW ZA KÓŁKIEM??
[/q... rozwiń
Avatar
ASDERT / 27 marca 2011 o 15:12
0
CAŁA EUROPA SIĘ Z NAS ŚMIEJE, BO Z FAKTU,ŻE KOTŚ DOROSŁY PO 18 ROKU ŻYCIA, MAJĄCY DLA SIEBIE SKRĘTA CZY NAWET MARYŚKĘ JEST TRATKOWANY JAK BANDYTA KTÓRY CO NAJMNIEJ ZABIŁ KOGOS, A RZECZYWIŚCI HANDLARZE ŚMIEJĄ SIĘ DURNIOM Z PROKURATUR I POLICJI W TWARZ!!CZY U NAS BĘDZIE KIEDYŚ NORMALNIE,WŁADZA BĘDZIE MYŚLAŁA I PODEJMOWAŁA DZIAŁANIA ROZSĄDNIE A NIE NA ZASADZIE EMOCJI I DZIENNIKARSKIEJ HISTERII???CZEMU TAK NIE TĘPI SIĘ PIJAJKÓW ZA KÓŁKIEM??
Avatar
Sławek / 27 marca 2011 o 14:25
0
Mirek, co ty chrzanisz? Marihuana NIE UZALEŻNIA. Nie bądź ignorantem, najpierw się dowiedz o niej czegoś więcej, niż słyszysz w zakłamanych mediach, a dopiero później się wypowiadaj
Avatar
mirek / 27 marca 2011 o 14:01
0
Komentarze jak zawsze za handlarzem. Macie racje to tylko są tak zwane miękkie narkotyki. Ciekawe czy Wy byście dali swemu dziecku raz czy dwa razy zapalić. Pewnie tak bo dobre dla zdrowia. Na pewno było by super jak Wasze dziecko by trafiło na odwyk. Jak handlarz za Wasza kasę bawi się a Wy ciężko pracujecie i dajecie kieszonkowe dla dziecka na pizze czy nowe spodnie. Nie ukrywajmy narkotyki są złem. Kazdy kto nie widział oddziału toksykologi czy odwyku tego nie zrozumie. Zapraszam wszystkich co są za narkotykami, dopalaczami i alkoholem na takie oddział. Przeżycia bezcenne. Łatwo jest pisać jak tego się nie widzi jak Wasze dzieci staczają się w dno. Jak za marna działkę oddają się seksualnie.
Komentarze jak zawsze za handlarzem. Macie racje to tylko są tak zwane miękkie narkotyki. Ciekawe czy Wy byście dali swemu dziecku raz czy dwa razy zapalić. Pewnie tak bo dobre dla zdrowia. Na pewno było by super jak Wasze dziecko by trafiło na odwyk. Jak handlarz za Wasza kasę bawi się a Wy ciężko pracujecie i dajecie kieszonkowe dla dziecka na pizze czy nowe spodnie. Nie ukrywajmy narkotyki są złem. Kazdy kto nie widział oddziału toksykologi czy odwyku tego nie zrozumie. Zapraszam wszystkich co są za narkotykami, dopalaczami i alkoholem na... rozwiń
Avatar
elo / 27 marca 2011 o 13:57
0
Znam osobę co w wieku 15 lat przytrzasnęli z 0,126g.
Avatar
elka / 27 marca 2011 o 13:49
0
nauczcie się barany czytać- został aresztowany nie za posiadanie 3 gram a za dilerkę w tym sprzedaż nieletnim .Niech zgnije w pierdlu
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 35 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!