Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 lipca 2011 r.
11:41
Edytuj ten wpis

Fajsławice: 24-latek potrącony na przejściu dla pieszych. Nie żyje

Autor: Zdjęcie autora kwp dudi
0 54 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Kierowca Bmw potrącił młodego mężczyznę na przejściu dla pieszych w Fajsławicach. 24-latka nie udało się uratować.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło około godz. 21.30.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki BMW potrącił na przejściu na pieszych 24-letniego mężczyznę. Obrażenia okazały się na tyle rozległe, że młodego mężczyzny nie udało się uratować. 20-letni kierowca BMW w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku.

Tylko w piątek na drogach Lubelszczyzny doszło do 7 wypadków, w których 7 osób odniosło obrażenia, a jedna zginęła. Policjanci zatrzymali 20 nietrzeźwych kierujących.


Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 października 2012 o 12:56
0
A ciekawi mnie jak można było zmierzyć slady hamowania na śliskiej powierzchni hahahahahaha,ale ktoś jest tu nielogiczny i udający alfe i omege hahahahaha
Avatar
Ktz / 6 lutego 2012 o 19:56
0
I no dobrze sie stało pijesz?Nie żyjesz jak sie pchałeś to dostałeś!Wszystko i na temat
Avatar
sfdhfjgk / 4 lipca 2011 o 17:16
0
Uderzenie tego pieszego było prawą stroną "światłem" co świadczy o wtargnięciu pieszego,bez upewnienia się czy nic nie jedzie,gdy juz uderzył go prawą stroną ten wpadł na szybe od strony również prawej,co świadczy o tym że gdy kierowca już był bardzo blisko przejscia,pieszy wszedł na nie,a kierowca nie wychamował w taką pogodę nawet przy 40/h samochód leci jak na lodzie.Trzeba być logicznym,być na miejscu wypadku i widzieć auto kierowcy jak i również człowieka,który zginą.Gdyby został uderzony z dużą prędkością,myślę że nie zostało bywiele,a jego ciało wszystko miało na miejscu,jedynie na czole krew.Ito że ciało leżało 20m od przejścia to również logiczne,bo kierowca miał go na masce jadąc dalej,by wyrobić się przed jadącymi z naprzeciwka autami,bo mogło dojść do większej tragedi
Uderzenie tego pieszego było prawą stroną "światłem" co świadczy o wtargnięciu pieszego,bez upewnienia się czy nic nie jedzie,gdy juz uderzył go prawą stroną ten wpadł na szybe od strony również prawej,co świadczy o tym że gdy kierowca już był bardzo blisko przejscia,pieszy wszedł na nie,a kierowca nie wychamował w taką pogodę nawet przy 40/h samochód leci jak na lodzie.Trzeba być logicznym,być na miejscu wypadku i widzieć auto kierowcy jak i również człowieka,który zginą.Gdyby został uderzony z dużą prędkością,myślę że nie zostało... rozwiń
Avatar
ktoścoś / 4 lipca 2011 o 17:15
0
Art. 14.

Zabrania się:

1. wchodzenia na jezdnię:
1. bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
2. spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
2. przechodzenia przez jezdnię w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;
3. zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;
4. przebiegania przez jezdnię;
5. chodzenia po torowisku;
6. wchodzenia na torowisko, gdy zapory lub półzapory są opuszczone lub opuszczanie ich rozpoczęto;
7. przechodzenia przez jezdnię w miejscu, w którym urządzenie zabezpieczające lub przeszkoda oddzielają drogę dla pieszych albo chodnik od jezdni, bez względu na to, po której stronie jezdni one się znajdują.
Art. 14.

Zabrania się:

1. wchodzenia na jezdnię:
1. bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
2. spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
2. przechodzenia przez jezdnię w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;
3. zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;
4. przebiegania przez jezdnię;
5. chodzenia po torowisku;rozwiń
Avatar
Austfarmer / 4 lipca 2011 o 15:08
0
[quote name='Gość' timestamp='1309719263' post='497298']
Czyli przycisnąłeś zdrowo, a tu udajesz świętego.
Fałszywy jak bambosh
[/quote]
Bambosh daj sobie spokój,ten Gość co Ci docinki prawi to jakiś poyebany wszarz internetowy i frustrat erotyczny! Masz rację Bambosh,jesteśmy z po Twojej stronie1 To prawda,że powoli dalej zajedziesz-tak trzymaj
[quote name='Gość' timestamp='1309719263' post='497298']
Czyli przycisnąłeś zdrowo, a tu udajesz świętego.
Fałszywy jak bambosh
[/quote]
Bambosh daj sobie spokój,ten Gość co Ci docinki prawi to jakiś poyebany wszarz internetowy i frustrat erotyczny! Masz rację Bambosh,jesteśmy z po Twojej stronie1 To prawda,że powoli dalej zajedziesz-tak trzymaj rozwiń
Avatar
Fajce / 4 lipca 2011 o 13:20
0
Ludzie. czy wy myślicie ze jakby jechał 150km/h to coś by z tego człowieka zostało? ja go widziałem, i kierowca jechał 60-80km/h. było ślisko, słaba widoczność, tam jest przejście w takim miejscu ze dużo jest tam wypadków. Oczywiście że szkoda jest tego człowieka, ale jak nie wiecie jak było to po co sie odzywacie? Mirek wyszedł na przejście pod sam samochód, i jeszcze rozmawiał przez telefon! Wina jest po obu stronach! Chłopak który jechał nie miał żadnych szans żeby wyhamować lub skręcić bo jechały inne samochody! Sam wzywał pomoc, myślicie że on tego nie żałuje? po co sie odzywacie? to był wypadek! niczego nie zrobił specjalnie, myślicie że on nie cierpi? gdyby mógł to pewnie sam by wolał zginąć niż żeby zginął ten człowiek! Po co jeszcze dobijacie chłopaka? jakby wam sie to zdarzyło to też byście tak pisali? pierwsze zapoznajcie sie ze sprawą a potem piszcie jak idioci, a nie wymyślacie swoje wersje i załamujecie go zamiast go wspierać!
Ludzie. czy wy myślicie ze jakby jechał 150km/h to coś by z tego człowieka zostało? ja go widziałem, i kierowca jechał 60-80km/h. było ślisko, słaba widoczność, tam jest przejście w takim miejscu ze dużo jest tam wypadków. Oczywiście że szkoda jest tego człowieka, ale jak nie wiecie jak było to po co sie odzywacie? Mirek wyszedł na przejście pod sam samochód, i jeszcze rozmawiał przez telefon! Wina jest po obu stronach! Chłopak który jechał nie miał żadnych szans żeby wyhamować lub skręcić bo jechały inne samochody! Sam wzywał po... rozwiń
Avatar
Gość / 3 lipca 2011 o 20:54
0
[quote name='bambosh' timestamp='1309718431' post='497293']
Nie przeżywaj jak żaba okres -jechałem tak jak trzeba i tak jak pisałem wcześniej: jeśli mam jechać daleko w trasę,to wolę wstać wcześniej i jechać spokojnie niż świrować spóźniony na drodze -pasuje?
[/quote]
Czyli przycisnąłeś zdrowo, a tu udajesz świętego.
Fałszywy jak bambosh
Avatar
bambosh / 3 lipca 2011 o 20:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1309717170' post='497276']
A co, niewygodne pytanie?
Albo jechałeś krótko nie przestrzegając przepisów i nie jesteś taki święty jakim się przedstawiasz,
albo jechaleś długo przestrzegając i wtedy musiałbyś mi przyznać rację.
Ten z beemki też żyje i też do wczoraj nikogo nie rozjechał, więc wiesz co możesz sobie zrobić z taka argumentacją?
[/quote]
Nie przeżywaj jak żaba okres -jechałem tak jak trzeba i tak jak pisałem wcześniej: jeśli mam jechać daleko w trasę,to wolę wstać wcześniej i jechać spokojnie niż świrować spóźniony na drodze -pasuje?
[quote name='Gość' timestamp='1309717170' post='497276']
A co, niewygodne pytanie?
Albo jechałeś krótko nie przestrzegając przepisów i nie jesteś taki święty jakim się przedstawiasz,
albo jechaleś długo przestrzegając i wtedy musiałbyś mi przyznać rację.
Ten z beemki też żyje i też do wczoraj nikogo nie rozjechał, więc wiesz co możesz sobie zrobić z taka argumentacją?
[/quote]
Nie przeżywaj jak żaba okres -jechałem tak jak trzeba i tak jak pisałem wcześniej: jeśli mam jechać dalek... rozwiń
Avatar
Gość / 3 lipca 2011 o 20:19
0
[quote name='bambosh' timestamp='1309714805' post='497263']
A Ty co jesteś?- Inspekcja Transportu Drogowego czy jakiś ORMOwiec,że mam się przed Tobą spowiadać? Jak widać żyję i nikogo nie rozjechałem...
[/quote]
A co, niewygodne pytanie?
Albo jechałeś krótko nie przestrzegając przepisów i nie jesteś taki święty jakim się przedstawiasz,
albo jechaleś długo przestrzegając i wtedy musiałbyś mi przyznać rację.
Ten z beemki też żyje i też do wczoraj nikogo nie rozjechał, więc wiesz co możesz sobie zrobić z taka argumentacją?
[quote name='bambosh' timestamp='1309714805' post='497263']
A Ty co jesteś?- Inspekcja Transportu Drogowego czy jakiś ORMOwiec,że mam się przed Tobą spowiadać? Jak widać żyję i nikogo nie rozjechałem...
[/quote]
A co, niewygodne pytanie?
Albo jechałeś krótko nie przestrzegając przepisów i nie jesteś taki święty jakim się przedstawiasz,
albo jechaleś długo przestrzegając i wtedy musiałbyś mi przyznać rację.
Ten z beemki też żyje i też do wczoraj nikogo nie rozjechał, więc wiesz co ... rozwiń
Avatar
bambosh / 3 lipca 2011 o 19:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1309713547' post='497258']
No to się pochwal ile jechałeś z Lublina do granicy i czy przestrzegałeś wszystkich ograniczeń.
[/quote]
A Ty co jesteś?- Inspekcja Transportu Drogowego czy jakiś ORMOwiec,że mam się przed Tobą spowiadać? Jak widać żyję i nikogo nie rozjechałem...
Avatar
Gość / 17 października 2012 o 12:56
0
A ciekawi mnie jak można było zmierzyć slady hamowania na śliskiej powierzchni hahahahahaha,ale ktoś jest tu nielogiczny i udający alfe i omege hahahahaha
Avatar
Ktz / 6 lutego 2012 o 19:56
0
I no dobrze sie stało pijesz?Nie żyjesz jak sie pchałeś to dostałeś!Wszystko i na temat
Avatar
sfdhfjgk / 4 lipca 2011 o 17:16
0
Uderzenie tego pieszego było prawą stroną "światłem" co świadczy o wtargnięciu pieszego,bez upewnienia się czy nic nie jedzie,gdy juz uderzył go prawą stroną ten wpadł na szybe od strony również prawej,co świadczy o tym że gdy kierowca już był bardzo blisko przejscia,pieszy wszedł na nie,a kierowca nie wychamował w taką pogodę nawet przy 40/h samochód leci jak na lodzie.Trzeba być logicznym,być na miejscu wypadku i widzieć auto kierowcy jak i również człowieka,który zginą.Gdyby został uderzony z dużą prędkością,myślę że nie zostało bywiele,a jego ciało wszystko miało na miejscu,jedynie na czole krew.Ito że ciało leżało 20m od przejścia to również logiczne,bo kierowca miał go na masce jadąc dalej,by wyrobić się przed jadącymi z naprzeciwka autami,bo mogło dojść do większej tragedi
Uderzenie tego pieszego było prawą stroną "światłem" co świadczy o wtargnięciu pieszego,bez upewnienia się czy nic nie jedzie,gdy juz uderzył go prawą stroną ten wpadł na szybe od strony również prawej,co świadczy o tym że gdy kierowca już był bardzo blisko przejscia,pieszy wszedł na nie,a kierowca nie wychamował w taką pogodę nawet przy 40/h samochód leci jak na lodzie.Trzeba być logicznym,być na miejscu wypadku i widzieć auto kierowcy jak i również człowieka,który zginą.Gdyby został uderzony z dużą prędkością,myślę że nie zostało... rozwiń
Avatar
ktoścoś / 4 lipca 2011 o 17:15
0
Art. 14.

Zabrania się:

1. wchodzenia na jezdnię:
1. bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
2. spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
2. przechodzenia przez jezdnię w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;
3. zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;
4. przebiegania przez jezdnię;
5. chodzenia po torowisku;
6. wchodzenia na torowisko, gdy zapory lub półzapory są opuszczone lub opuszczanie ich rozpoczęto;
7. przechodzenia przez jezdnię w miejscu, w którym urządzenie zabezpieczające lub przeszkoda oddzielają drogę dla pieszych albo chodnik od jezdni, bez względu na to, po której stronie jezdni one się znajdują.
Art. 14.

Zabrania się:

1. wchodzenia na jezdnię:
1. bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
2. spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
2. przechodzenia przez jezdnię w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;
3. zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;
4. przebiegania przez jezdnię;
5. chodzenia po torowisku;rozwiń
Avatar
Austfarmer / 4 lipca 2011 o 15:08
0
[quote name='Gość' timestamp='1309719263' post='497298']
Czyli przycisnąłeś zdrowo, a tu udajesz świętego.
Fałszywy jak bambosh
[/quote]
Bambosh daj sobie spokój,ten Gość co Ci docinki prawi to jakiś poyebany wszarz internetowy i frustrat erotyczny! Masz rację Bambosh,jesteśmy z po Twojej stronie1 To prawda,że powoli dalej zajedziesz-tak trzymaj
[quote name='Gość' timestamp='1309719263' post='497298']
Czyli przycisnąłeś zdrowo, a tu udajesz świętego.
Fałszywy jak bambosh
[/quote]
Bambosh daj sobie spokój,ten Gość co Ci docinki prawi to jakiś poyebany wszarz internetowy i frustrat erotyczny! Masz rację Bambosh,jesteśmy z po Twojej stronie1 To prawda,że powoli dalej zajedziesz-tak trzymaj rozwiń
Avatar
Fajce / 4 lipca 2011 o 13:20
0
Ludzie. czy wy myślicie ze jakby jechał 150km/h to coś by z tego człowieka zostało? ja go widziałem, i kierowca jechał 60-80km/h. było ślisko, słaba widoczność, tam jest przejście w takim miejscu ze dużo jest tam wypadków. Oczywiście że szkoda jest tego człowieka, ale jak nie wiecie jak było to po co sie odzywacie? Mirek wyszedł na przejście pod sam samochód, i jeszcze rozmawiał przez telefon! Wina jest po obu stronach! Chłopak który jechał nie miał żadnych szans żeby wyhamować lub skręcić bo jechały inne samochody! Sam wzywał pomoc, myślicie że on tego nie żałuje? po co sie odzywacie? to był wypadek! niczego nie zrobił specjalnie, myślicie że on nie cierpi? gdyby mógł to pewnie sam by wolał zginąć niż żeby zginął ten człowiek! Po co jeszcze dobijacie chłopaka? jakby wam sie to zdarzyło to też byście tak pisali? pierwsze zapoznajcie sie ze sprawą a potem piszcie jak idioci, a nie wymyślacie swoje wersje i załamujecie go zamiast go wspierać!
Ludzie. czy wy myślicie ze jakby jechał 150km/h to coś by z tego człowieka zostało? ja go widziałem, i kierowca jechał 60-80km/h. było ślisko, słaba widoczność, tam jest przejście w takim miejscu ze dużo jest tam wypadków. Oczywiście że szkoda jest tego człowieka, ale jak nie wiecie jak było to po co sie odzywacie? Mirek wyszedł na przejście pod sam samochód, i jeszcze rozmawiał przez telefon! Wina jest po obu stronach! Chłopak który jechał nie miał żadnych szans żeby wyhamować lub skręcić bo jechały inne samochody! Sam wzywał po... rozwiń
Avatar
Gość / 3 lipca 2011 o 20:54
0
[quote name='bambosh' timestamp='1309718431' post='497293']
Nie przeżywaj jak żaba okres -jechałem tak jak trzeba i tak jak pisałem wcześniej: jeśli mam jechać daleko w trasę,to wolę wstać wcześniej i jechać spokojnie niż świrować spóźniony na drodze -pasuje?
[/quote]
Czyli przycisnąłeś zdrowo, a tu udajesz świętego.
Fałszywy jak bambosh
Avatar
bambosh / 3 lipca 2011 o 20:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1309717170' post='497276']
A co, niewygodne pytanie?
Albo jechałeś krótko nie przestrzegając przepisów i nie jesteś taki święty jakim się przedstawiasz,
albo jechaleś długo przestrzegając i wtedy musiałbyś mi przyznać rację.
Ten z beemki też żyje i też do wczoraj nikogo nie rozjechał, więc wiesz co możesz sobie zrobić z taka argumentacją?
[/quote]
Nie przeżywaj jak żaba okres -jechałem tak jak trzeba i tak jak pisałem wcześniej: jeśli mam jechać daleko w trasę,to wolę wstać wcześniej i jechać spokojnie niż świrować spóźniony na drodze -pasuje?
[quote name='Gość' timestamp='1309717170' post='497276']
A co, niewygodne pytanie?
Albo jechałeś krótko nie przestrzegając przepisów i nie jesteś taki święty jakim się przedstawiasz,
albo jechaleś długo przestrzegając i wtedy musiałbyś mi przyznać rację.
Ten z beemki też żyje i też do wczoraj nikogo nie rozjechał, więc wiesz co możesz sobie zrobić z taka argumentacją?
[/quote]
Nie przeżywaj jak żaba okres -jechałem tak jak trzeba i tak jak pisałem wcześniej: jeśli mam jechać dalek... rozwiń
Avatar
Gość / 3 lipca 2011 o 20:19
0
[quote name='bambosh' timestamp='1309714805' post='497263']
A Ty co jesteś?- Inspekcja Transportu Drogowego czy jakiś ORMOwiec,że mam się przed Tobą spowiadać? Jak widać żyję i nikogo nie rozjechałem...
[/quote]
A co, niewygodne pytanie?
Albo jechałeś krótko nie przestrzegając przepisów i nie jesteś taki święty jakim się przedstawiasz,
albo jechaleś długo przestrzegając i wtedy musiałbyś mi przyznać rację.
Ten z beemki też żyje i też do wczoraj nikogo nie rozjechał, więc wiesz co możesz sobie zrobić z taka argumentacją?
[quote name='bambosh' timestamp='1309714805' post='497263']
A Ty co jesteś?- Inspekcja Transportu Drogowego czy jakiś ORMOwiec,że mam się przed Tobą spowiadać? Jak widać żyję i nikogo nie rozjechałem...
[/quote]
A co, niewygodne pytanie?
Albo jechałeś krótko nie przestrzegając przepisów i nie jesteś taki święty jakim się przedstawiasz,
albo jechaleś długo przestrzegając i wtedy musiałbyś mi przyznać rację.
Ten z beemki też żyje i też do wczoraj nikogo nie rozjechał, więc wiesz co ... rozwiń
Avatar
bambosh / 3 lipca 2011 o 19:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1309713547' post='497258']
No to się pochwal ile jechałeś z Lublina do granicy i czy przestrzegałeś wszystkich ograniczeń.
[/quote]
A Ty co jesteś?- Inspekcja Transportu Drogowego czy jakiś ORMOwiec,że mam się przed Tobą spowiadać? Jak widać żyję i nikogo nie rozjechałem...
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 0

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 2

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 4 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 11 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 20 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 4 5

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!