Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

30 stycznia 2011 r.
10:41
Edytuj ten wpis

Krasnystaw: Skoczył z wiaduktu pod ciężarówkę, bo pokłócił się z dziewczyną

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 77 A A
Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii (archiwum)
Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii (archiwum)

Prokurator zarządził sekcję zwłok 17-latka, który skoczył z wiaduktu wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Do tragedii doszło w piątek w Krasnymstawie. Chłopak pokłócił się wcześniej ze swoją dziewczyną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- 28 stycznia, o godz. 19 otrzymaliśmy informację, że z wiaduktu nad drogą krajową Lublin-Zamość skoczył mieszkaniec gminy Kraśniczyn – informuje Marzena Skiba, rzeczniczka prasowa Powiatowej Komendy Policji w Krasnymstawie. –17-latek skoczył kiedy drogą przejeżdżał samochód ciężarowy.

Chłopak zginął na miejscu. – Wszystko wskazuje na to, że była to próba samobójcza. Ustaliliśmy, że wcześniej 17-latek pokłócił się ze swoją dziewczyną – dodaje przedstawicielka policji.

Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Komentarze 77

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 listopada 2011 o 19:23
0
no zdrowy psychicznie to chyba nie był skoro byle niepowodzenie życiowe spowodowało samobójstwo, a dziewczyna nie miała obowiązku z nim być, połowa ludności robi sobie na złość albo ma kochanków i to jest powód żeby się zabijać? no chyba nie...
Avatar
anonimowy / 23 listopada 2011 o 20:14
0
ona chyba nie jest człowiekiem, a napewno nie ma uczuć. dosyc, ze doprowadziła do Jego smierci, to jeszcze oczerniała jego rodziców. na policji i pewnie w innych miejscach mowiła że dzwoniła do rodziców Pawła, że chce to zrobić. ale to nie prawda.zadzwoniła dopiero po fakcie. i mówiła ze rodzice sie nim nie zajmowali,a to najwieksze kłamstwo. Jego rodzice to bardzo dobrzy ludzie, i dobrze sie nim opiekowali.;( Twierdziła też że Paweł był ,,chory psychicznie''. a to juz przesada. niech idzie do psychiatryka.
Avatar
anonimowy / 23 listopada 2011 o 20:08
0
[quote name='licealistkanr2' timestamp='1296949439' post='433869']
popieram, również jej nie lubię i to bardzo. zalazła mi za skórę pare lat temu. Ona wie ze jej nie znosze, ona mnie tez. mowilam ze znajdzie innego jelenia?
Boe widzisz a nie grzmisz
[/quote]
Avatar
anonimowy / 23 listopada 2011 o 20:04
0
~sławek~, ona nic nie czuje bo to zimna su... ona doprowadziła do tego wszystkiego, bawi sie chłopakami.
Avatar
Sara / 11 maja 2011 o 21:44
0
To nie dziewczyna, to podła.....
Avatar
szalaj / 8 marca 2011 o 21:17
0
racja!! zabić sukę
i niech ten temat nie ucichnie, ludzie, dopier*olić jej!!!!!
Avatar
georg / 24 lutego 2011 o 12:50
0
a ja słyszałem że Paweł dzwonił do tej panienki co robi z siebie cnotkę przed samym skokiem podobno jej powiedział zeby słuchała jak skacze więc wcześniej musiała o tym wiedzieć że on chce to zrobić. i co chłopaka nie ma ludzie pogadaja i zapomną a ta cnotka będzie dalej chodzić z typami i robić z nich baranów. znam takie laski one się nigdy nie zmieniaja... biedny chłopak szkoda go zdolny mądry zakochał się w nieodpowiedniej osobie a taka modląca... na pielgrzymkę co rok chodzi. a ludzkie uczucia ma w du***!!!!!
Avatar
Gość / 15 lutego 2011 o 22:02
0
Dajcie dziewczynie spokój...skoro jest taka jak ja tu opisujecie to ona sobie nic z tego nie robi za kilka lat jak wydorośleje dopiero do jej łba dojdzie,że mogła pomóc chłopakowi.
Jeżeli ktoś mówi o tym,że zamierza popełnić samobójstwo to tak naprawdę chce by mu ktoś pomógł, bo inny samobójca to po prostu idzie i to robi nie mówiąc nic nikomu.I mimo wszystko to sie tyczy wszystkich takim osobom trzeba pomóc i nie ważne czy ktoś rzuca słowa na wiatr czy mówi prawdę.Trzeba zawiadomić najbliższych i znaleźć przyczyne takiej decyzji.Bo potem niestety tak jak w tym przypadku jest płacz i obwinianie kogoś.
Dajcie dziewczynie spokój...skoro jest taka jak ja tu opisujecie to ona sobie nic z tego nie robi za kilka lat jak wydorośleje dopiero do jej łba dojdzie,że mogła pomóc chłopakowi.
Jeżeli ktoś mówi o tym,że zamierza popełnić samobójstwo to tak naprawdę chce by mu ktoś pomógł, bo inny samobójca to po prostu idzie i to robi nie mówiąc nic nikomu.I mimo wszystko to sie tyczy wszystkich takim osobom trzeba pomóc i nie ważne czy ktoś rzuca słowa na wiatr czy mówi prawdę.Trzeba zawiadomić najbliższych i znaleźć przyczyne takiej decyzji.Bo po... rozwiń
Avatar
sławek / 11 lutego 2011 o 22:30
0
HELLO!! jesteś porąbany/a każda osoba która by takiego czegoś nie planowała to po prostu rozstała by się z nią a że on miał problemy które przeważyły o jego decyzji to już jego sprawa raczej, każdy powinien jej współczuć wiesz co ona teraz sobie myśli!!! jeśli chcesz doprowadzić do następnej tragedii to pisz dalej takie "głupoty" delikatnie mówiąc. W końcu jeśli każdy tak będzie tak mówić to i ona może się załamać a jak ty ją byś miał/a na sumieniu za te bzdury co piszesz to ciekawe co byś zrobił i ciebie zaczął by każdy obwiniać. A w ogóle to ja bym wolał wiedzieć kto mnie oskarża chociaż można by było by podyskutować a nie wyciągać pochopne wnioski sugerując się pierwszym lepszym artykułem. deb***stwo!!!!!!!
HELLO!! jesteś porąbany/a każda osoba która by takiego czegoś nie planowała to po prostu rozstała by się z nią a że on miał problemy które przeważyły o jego decyzji to już jego sprawa raczej, każdy powinien jej współczuć wiesz co ona teraz sobie myśli!!! jeśli chcesz doprowadzić do następnej tragedii to pisz dalej takie "głupoty" delikatnie mówiąc. W końcu jeśli każdy tak będzie tak mówić to i ona może się załamać a jak ty ją byś miał/a na sumieniu za te bzdury co piszesz to ciekawe co byś zrobił i ciebie zaczął... rozwiń
Avatar
**** / 11 lutego 2011 o 12:49
0
widzę że na tym forze są sami poj***ni ludzie jak wy możecie ją oskarżać jeżeli nikt nie wiem co było do końca jeśli ona i może się bawi innych uczuciami to jej sprawa i nikt tak naprawdę niema prawa jej osądzać ponieważ jakby któraś z was znalazłoby się w takiej sytuacji to ciekawe co by zrobiła, najlepiej jest kogoś osądzać. Spójrzcie się na siebie po pierwsze później na kogoś czy wy w ogóle myślicie co piszecie. Ona raczej do niczego go nie nakłaniała chciał z nią chodzić to chodził a że zrobił to co zrobił to nie będzie wyjaśnione dlaczego i pogódźcie się z


NIE ZGADZAM SIE Z TYM BO TO ZE BAWI SIE INNYCH UCZUCIAMI TO NIE JEST JEJ SPRAWA BO CHŁOPAK SIE ZABIŁ PRZEZ NIĄ!!!
HELLO!!!!

TA LASKA NIECH SIĘ ZDECYDUJE CZEGO ONA TAK WOGÓLE CHCE CHCE MIEC PARU TO NIECH BIERZE W SWOIM WIEKU ANIE MŁODSZYCH!!!!
widzę że na tym forze są sami poj***ni ludzie jak wy możecie ją oskarżać jeżeli nikt nie wiem co było do końca jeśli ona i może się bawi innych uczuciami to jej sprawa i nikt tak naprawdę niema prawa jej osądzać ponieważ jakby któraś z was znalazłoby się w takiej sytuacji to ciekawe co by zrobiła, najlepiej jest kogoś osądzać. Spójrzcie się na siebie po pierwsze później na kogoś czy wy w ogóle myślicie co piszecie. Ona raczej do niczego go nie nakłaniała chciał z nią chodzić to chodził a że zrobił to co zrobił to nie będzie wyjaśnione dlacze... rozwiń
Avatar
Gość / 24 listopada 2011 o 19:23
0
no zdrowy psychicznie to chyba nie był skoro byle niepowodzenie życiowe spowodowało samobójstwo, a dziewczyna nie miała obowiązku z nim być, połowa ludności robi sobie na złość albo ma kochanków i to jest powód żeby się zabijać? no chyba nie...
Avatar
anonimowy / 23 listopada 2011 o 20:14
0
ona chyba nie jest człowiekiem, a napewno nie ma uczuć. dosyc, ze doprowadziła do Jego smierci, to jeszcze oczerniała jego rodziców. na policji i pewnie w innych miejscach mowiła że dzwoniła do rodziców Pawła, że chce to zrobić. ale to nie prawda.zadzwoniła dopiero po fakcie. i mówiła ze rodzice sie nim nie zajmowali,a to najwieksze kłamstwo. Jego rodzice to bardzo dobrzy ludzie, i dobrze sie nim opiekowali.;( Twierdziła też że Paweł był ,,chory psychicznie''. a to juz przesada. niech idzie do psychiatryka.
Avatar
anonimowy / 23 listopada 2011 o 20:08
0
[quote name='licealistkanr2' timestamp='1296949439' post='433869']
popieram, również jej nie lubię i to bardzo. zalazła mi za skórę pare lat temu. Ona wie ze jej nie znosze, ona mnie tez. mowilam ze znajdzie innego jelenia?
Boe widzisz a nie grzmisz
[/quote]
Avatar
anonimowy / 23 listopada 2011 o 20:04
0
~sławek~, ona nic nie czuje bo to zimna su... ona doprowadziła do tego wszystkiego, bawi sie chłopakami.
Avatar
Sara / 11 maja 2011 o 21:44
0
To nie dziewczyna, to podła.....
Avatar
szalaj / 8 marca 2011 o 21:17
0
racja!! zabić sukę
i niech ten temat nie ucichnie, ludzie, dopier*olić jej!!!!!
Avatar
georg / 24 lutego 2011 o 12:50
0
a ja słyszałem że Paweł dzwonił do tej panienki co robi z siebie cnotkę przed samym skokiem podobno jej powiedział zeby słuchała jak skacze więc wcześniej musiała o tym wiedzieć że on chce to zrobić. i co chłopaka nie ma ludzie pogadaja i zapomną a ta cnotka będzie dalej chodzić z typami i robić z nich baranów. znam takie laski one się nigdy nie zmieniaja... biedny chłopak szkoda go zdolny mądry zakochał się w nieodpowiedniej osobie a taka modląca... na pielgrzymkę co rok chodzi. a ludzkie uczucia ma w du***!!!!!
Avatar
Gość / 15 lutego 2011 o 22:02
0
Dajcie dziewczynie spokój...skoro jest taka jak ja tu opisujecie to ona sobie nic z tego nie robi za kilka lat jak wydorośleje dopiero do jej łba dojdzie,że mogła pomóc chłopakowi.
Jeżeli ktoś mówi o tym,że zamierza popełnić samobójstwo to tak naprawdę chce by mu ktoś pomógł, bo inny samobójca to po prostu idzie i to robi nie mówiąc nic nikomu.I mimo wszystko to sie tyczy wszystkich takim osobom trzeba pomóc i nie ważne czy ktoś rzuca słowa na wiatr czy mówi prawdę.Trzeba zawiadomić najbliższych i znaleźć przyczyne takiej decyzji.Bo potem niestety tak jak w tym przypadku jest płacz i obwinianie kogoś.
Dajcie dziewczynie spokój...skoro jest taka jak ja tu opisujecie to ona sobie nic z tego nie robi za kilka lat jak wydorośleje dopiero do jej łba dojdzie,że mogła pomóc chłopakowi.
Jeżeli ktoś mówi o tym,że zamierza popełnić samobójstwo to tak naprawdę chce by mu ktoś pomógł, bo inny samobójca to po prostu idzie i to robi nie mówiąc nic nikomu.I mimo wszystko to sie tyczy wszystkich takim osobom trzeba pomóc i nie ważne czy ktoś rzuca słowa na wiatr czy mówi prawdę.Trzeba zawiadomić najbliższych i znaleźć przyczyne takiej decyzji.Bo po... rozwiń
Avatar
sławek / 11 lutego 2011 o 22:30
0
HELLO!! jesteś porąbany/a każda osoba która by takiego czegoś nie planowała to po prostu rozstała by się z nią a że on miał problemy które przeważyły o jego decyzji to już jego sprawa raczej, każdy powinien jej współczuć wiesz co ona teraz sobie myśli!!! jeśli chcesz doprowadzić do następnej tragedii to pisz dalej takie "głupoty" delikatnie mówiąc. W końcu jeśli każdy tak będzie tak mówić to i ona może się załamać a jak ty ją byś miał/a na sumieniu za te bzdury co piszesz to ciekawe co byś zrobił i ciebie zaczął by każdy obwiniać. A w ogóle to ja bym wolał wiedzieć kto mnie oskarża chociaż można by było by podyskutować a nie wyciągać pochopne wnioski sugerując się pierwszym lepszym artykułem. deb***stwo!!!!!!!
HELLO!! jesteś porąbany/a każda osoba która by takiego czegoś nie planowała to po prostu rozstała by się z nią a że on miał problemy które przeważyły o jego decyzji to już jego sprawa raczej, każdy powinien jej współczuć wiesz co ona teraz sobie myśli!!! jeśli chcesz doprowadzić do następnej tragedii to pisz dalej takie "głupoty" delikatnie mówiąc. W końcu jeśli każdy tak będzie tak mówić to i ona może się załamać a jak ty ją byś miał/a na sumieniu za te bzdury co piszesz to ciekawe co byś zrobił i ciebie zaczął... rozwiń
Avatar
**** / 11 lutego 2011 o 12:49
0
widzę że na tym forze są sami poj***ni ludzie jak wy możecie ją oskarżać jeżeli nikt nie wiem co było do końca jeśli ona i może się bawi innych uczuciami to jej sprawa i nikt tak naprawdę niema prawa jej osądzać ponieważ jakby któraś z was znalazłoby się w takiej sytuacji to ciekawe co by zrobiła, najlepiej jest kogoś osądzać. Spójrzcie się na siebie po pierwsze później na kogoś czy wy w ogóle myślicie co piszecie. Ona raczej do niczego go nie nakłaniała chciał z nią chodzić to chodził a że zrobił to co zrobił to nie będzie wyjaśnione dlaczego i pogódźcie się z


NIE ZGADZAM SIE Z TYM BO TO ZE BAWI SIE INNYCH UCZUCIAMI TO NIE JEST JEJ SPRAWA BO CHŁOPAK SIE ZABIŁ PRZEZ NIĄ!!!
HELLO!!!!

TA LASKA NIECH SIĘ ZDECYDUJE CZEGO ONA TAK WOGÓLE CHCE CHCE MIEC PARU TO NIECH BIERZE W SWOIM WIEKU ANIE MŁODSZYCH!!!!
widzę że na tym forze są sami poj***ni ludzie jak wy możecie ją oskarżać jeżeli nikt nie wiem co było do końca jeśli ona i może się bawi innych uczuciami to jej sprawa i nikt tak naprawdę niema prawa jej osądzać ponieważ jakby któraś z was znalazłoby się w takiej sytuacji to ciekawe co by zrobiła, najlepiej jest kogoś osądzać. Spójrzcie się na siebie po pierwsze później na kogoś czy wy w ogóle myślicie co piszecie. Ona raczej do niczego go nie nakłaniała chciał z nią chodzić to chodził a że zrobił to co zrobił to nie będzie wyjaśnione dlacze... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 77

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 13 2

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 25 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 30 18

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!