Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 maja 2012 r.
12:57
Edytuj ten wpis

Para poszła do lasu. W tym czasie okradli ich złodzieje

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 10 A A
To miała być miła, majowa wycieczka z dziewczyną (0Odyssey0 / sxc)
To miała być miła, majowa wycieczka z dziewczyną (0Odyssey0 / sxc)

To miała być miła, majowa wycieczka z dziewczyną. Ale finał nie był przyjemny. 26-letni włodawianin wybrał się we wtorek wieczorem wraz ze swoją towarzyszką w okolice Suchawy. Para zostawiła na skraju lasu zamkniętego volkswagena golf i poszła na spacer.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mężczyzna w pewnym momencie usłyszał stuk dochodzący z miejsca, gdzie pozostawił auto – mówi Daniel Eustrat, rzecznik włodawskiej policji. – Gdy wrócił do samochodu, zobaczył, że brakuje w nim wartego 600 złotych radioodtwarzacza. Zauważył też mężczyzn oddalających się renaultem.

Okazało się, że złodzieje dostali się do golfa przez bagażnik. Po bliższych oględzinach wyszło na jaw, że ukradli nie tylko radioodtwarzacz, ale także 400 zł. 26-latek zaalarmował policję. A ta zadziałała bardzo szybko.
– Funkcjonariusze już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali 18 i 26-latka - mówi rzecznik. - Ich 20-letni kompan sam zadzwonił na policję z informacją, że posiada skradziony sprzęt samochodowy i chce go oddać. Mundurowi odzyskali radioodtwarzacz. Zatrzymali również 24-letniego kierowcę osobowego renault, którym poruszali się sprawcy po popełnionym przestępstwie.

Cała czwórka to mieszkańcy gm. Wyryki. Wszyscy byli nietrzeźwi.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janosik / 3 maja 2012 o 07:01
0
[quote name='weee' timestamp='1335993286' post='626919']
A co, żal d... ściska że Ciebie nie stać??? Polska mentalność... Brak słów
[/quote]
JUDE ??? Nie POLAK znowu,tylko żyd.Ludzie gdzie my żyjemy ????
[quote name='weee' timestamp='1335993286' post='626919']
A co, żal d... ściska że Ciebie nie stać??? Polska mentalność... Brak słów
[/quote]
JUDE ??? Nie POLAK znowu,tylko żyd.Ludzie gdzie my żyjemy ???? rozwiń
Avatar
weee / 2 maja 2012 o 23:14
0
[quote name='zaorać wiochy' timestamp='1335989149' post='626896']
No coś ty, kupił na łalegro markę Pionier bo się pięknie świeciło. A pod spodem Made in China:) Trafił handlarz łosia to go "zrobił" na parę złotych:)
[/quote]
A co, żal d... ściska że Ciebie nie stać??? Polska mentalność... Brak słów
[quote name='zaorać wiochy' timestamp='1335989149' post='626896']
No coś ty, kupił na łalegro markę Pionier bo się pięknie świeciło. A pod spodem Made in China:) Trafił handlarz łosia to go "zrobił" na parę złotych:)
[/quote]
A co, żal d... ściska że Ciebie nie stać??? Polska mentalność... Brak słów rozwiń
Avatar
zaorać wiochy / 2 maja 2012 o 22:05
0
[quote name='HSP' timestamp='1335967979' post='626778']
radio za 600 zł w golfie ? ;p Chyba 1/4 wartosci auta ;p
[/quote]
No coś ty, kupił na łalegro markę Pionier bo się pięknie świeciło. A pod spodem Made in China:) Trafił handlarz łosia to go "zrobił" na parę złotych:)
Avatar
zaorać wiochy / 2 maja 2012 o 22:02
0
Polska to piękny kraj, obfituje w buractwo (żywa natura). Jak widzę tych młotków w 20 i 30-letnich ałdicach, wieśwagenach i innym poniemieckim szmeliwie to coś mi sie robi. A jak kolo jeden z drugim nadają na ledwobrzęczących głośnikach super disco polo to mamy pełny obraz wieśmasterów. I jeszcze do tego ta wiocha kradnie.
Avatar
Gość / 2 maja 2012 o 19:49
0
tak to jest jak się myśli **** a nie głową.
Avatar
etaiysic his / 2 maja 2012 o 19:09
0
wcale nie VI, czy VII (ktorej jeszcze nie ma ) poczawszy od golfa V, wszystkie maja zintegrowane radia. dokupic mozna tylko odtwarzacze w ubogiej wersji IV albo II i II
Avatar
jestem zszokowany / 2 maja 2012 o 19:05
0
Niesamowita historia. Za trzy lata pewnie będzie film na podstawie tego wydarzenia.
Avatar
Gość / 2 maja 2012 o 18:04
0
Po co szli do lasu, nie mogli się bzyknąć w samochodzie?
Avatar
hahPrawdeMowie / 2 maja 2012 o 17:27
0
już Ty nie bądź taki mądry... a może to był Golf VI lub VII, nie pomyslales??
Avatar
HSP / 2 maja 2012 o 16:12
0
radio za 600 zł w golfie ? ;p Chyba 1/4 wartosci auta ;p
Avatar
Janosik / 3 maja 2012 o 07:01
0
[quote name='weee' timestamp='1335993286' post='626919']
A co, żal d... ściska że Ciebie nie stać??? Polska mentalność... Brak słów
[/quote]
JUDE ??? Nie POLAK znowu,tylko żyd.Ludzie gdzie my żyjemy ????
[quote name='weee' timestamp='1335993286' post='626919']
A co, żal d... ściska że Ciebie nie stać??? Polska mentalność... Brak słów
[/quote]
JUDE ??? Nie POLAK znowu,tylko żyd.Ludzie gdzie my żyjemy ???? rozwiń
Avatar
weee / 2 maja 2012 o 23:14
0
[quote name='zaorać wiochy' timestamp='1335989149' post='626896']
No coś ty, kupił na łalegro markę Pionier bo się pięknie świeciło. A pod spodem Made in China:) Trafił handlarz łosia to go "zrobił" na parę złotych:)
[/quote]
A co, żal d... ściska że Ciebie nie stać??? Polska mentalność... Brak słów
[quote name='zaorać wiochy' timestamp='1335989149' post='626896']
No coś ty, kupił na łalegro markę Pionier bo się pięknie świeciło. A pod spodem Made in China:) Trafił handlarz łosia to go "zrobił" na parę złotych:)
[/quote]
A co, żal d... ściska że Ciebie nie stać??? Polska mentalność... Brak słów rozwiń
Avatar
zaorać wiochy / 2 maja 2012 o 22:05
0
[quote name='HSP' timestamp='1335967979' post='626778']
radio za 600 zł w golfie ? ;p Chyba 1/4 wartosci auta ;p
[/quote]
No coś ty, kupił na łalegro markę Pionier bo się pięknie świeciło. A pod spodem Made in China:) Trafił handlarz łosia to go "zrobił" na parę złotych:)
Avatar
zaorać wiochy / 2 maja 2012 o 22:02
0
Polska to piękny kraj, obfituje w buractwo (żywa natura). Jak widzę tych młotków w 20 i 30-letnich ałdicach, wieśwagenach i innym poniemieckim szmeliwie to coś mi sie robi. A jak kolo jeden z drugim nadają na ledwobrzęczących głośnikach super disco polo to mamy pełny obraz wieśmasterów. I jeszcze do tego ta wiocha kradnie.
Avatar
Gość / 2 maja 2012 o 19:49
0
tak to jest jak się myśli **** a nie głową.
Avatar
etaiysic his / 2 maja 2012 o 19:09
0
wcale nie VI, czy VII (ktorej jeszcze nie ma ) poczawszy od golfa V, wszystkie maja zintegrowane radia. dokupic mozna tylko odtwarzacze w ubogiej wersji IV albo II i II
Avatar
jestem zszokowany / 2 maja 2012 o 19:05
0
Niesamowita historia. Za trzy lata pewnie będzie film na podstawie tego wydarzenia.
Avatar
Gość / 2 maja 2012 o 18:04
0
Po co szli do lasu, nie mogli się bzyknąć w samochodzie?
Avatar
hahPrawdeMowie / 2 maja 2012 o 17:27
0
już Ty nie bądź taki mądry... a może to był Golf VI lub VII, nie pomyslales??
Avatar
HSP / 2 maja 2012 o 16:12
0
radio za 600 zł w golfie ? ;p Chyba 1/4 wartosci auta ;p
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 9

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 121 51

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 57 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!