Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Dom

10 marca 2019 r.
11:27

Mieszkania w Lublinie. Nowe propozycje deweloperów

0 26 A A
(fot. Materiały deweloperów)

Kupno mieszkania nadal pozwala zarobić lepiej niż lokata w banku. W Lublinie to blisko 5 procent w skali roku. Kupujący szukają głównie lokali 2 i 3 pokojowych. Deweloperzy mają sporo nowych propozycji.

Z najnowszych danych formy Home Broker wynika, że metr kwadratowy nowego mieszkania w Lublinie kosztuje przeciętnie 5600 zł. Przy tej cenie kupując lokal na wynajem można zarobić blisko 5 proc. rocznie. Używane mieszkania są nieco tańsze. Z danych Open Finance wynika, że kosztują średnio 5000 zł za mkw.

Kawalerki mniej popularne

Zainteresowani kupnem mieszkania w Lublinie - zarówno dla siebie, jak i na wynajem - szukają zwykle lokali 2 i 3-pokojowych. Według portalu Rynekpierwotny.pl, pyta o nie dwie trzecie użytkowników. Nieco mniejszym zainteresowaniem cieszą się kawalerki. Kluczowym czynnikiem przy wyborze jest nie tylko cena, ale i lokalizacja. Lubelscy deweloperzy mają szereg nowych propozycji, zarówno w centrum, jak i na obrzeżach Lublina.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 25,00 zł
 • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 30 dni
 • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
 • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
90 dni
koszt: 70,00 zł
 • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 90 dni
 • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
 • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
180 dni
koszt: 140,00 zł
 • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 180 dni
 • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
 • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
360 dni
koszt: 260,00 zł
 • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 360 dni
 • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
 • Brak reklam w naszym serwisie*
* poza reklamami w treściach wideo z zewnętrznych serwisów

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nie ma jak dobra darmowa reklama ... / 10 marca 2019 o 12:03
+9
Przecież Dziennik Wschodni to już jawny organ ZSL i frakcji ratuszowo-deweloperskiej Bold Beetle. Deweloperka wszędzie bez analizy ruchu samochodowego (który bez względu na chęci ekolewicy będzie podstawowym środkiem komunikacji) - to widać na Porębie koreczki szczytowe ... Dobudowanie każdej wolnej przestrzeni gdzie były tereny zielone (nawet dzikie) - ileś Beetle zrobił parków (na mojej dzielnicy żadnego) ... a ile zabudował blokami prawie wszystko co było możliwe .... Np Bronowice i Kośminek gdzie dominowała zabudowa mieszana (mieszkaniowo i usługowa-przemysłowa) i było OK - teraz prawie 100% mieszkaniowa i DrMęczMajd zakorkowana a odpowiedzią Ratusza są buspasy. NO ALE wincy mieszkań trzeba aby nie było wsamraśnie i koniecznie trzeba zatroszczyć się i zagospodarować nadwyżki inwestycje na rynku - a przecież mieszkania pod wynajmem są super do tego ... tylko ta przewidywana bańka mieszkaniowa o której nikt w Dziennik Wschodni nie pisze ...
Przecież Dziennik Wschodni to już jawny organ ZSL i frakcji ratuszowo-deweloperskiej Bold Beetle. Deweloperka wszędzie bez analizy ruchu samochodowego (który bez względu na chęci ekolewicy będzie podstawowym środkiem komunikacji) - to widać na Porębie koreczki szczytowe ... Dobudowanie każdej wolnej przestrzeni gdzie były tereny zielone (nawet dzikie) - ileś Beetle zrobił parków (na mojej dzielnicy żadnego) ... a ile zabudował blokami prawie wszystko co było możliwe .... Np Bronowice i Kośminek gdzie dominowała zabudowa mieszana (mieszkanio... rozwiń
Avatar
Te / 10 marca 2019 o 12:39
+7
Taaa... 40% pustostanów. Źródło: Instytut danych z dupy wziętych. Spróbuj kupić nowe mieszkanie w Lublinie. Wszystko co najatrakcyjniejsze od razu schodzi jak woda.
 I niestety to jest najgorsze...ludzie kupią wszystko obojętnie jak wygląda i jak zaprojektowane, urzędnicy są zbyt głupi i słabi zeby narzucać deweloperom jakies sensowne i spójne zagospodarowanie, w efekcie kazdy deweloper buduje sobie działeczkę, stawia losowe pudełko z katalogu i tak powstaje kolejne pseudoosiedle, gdzie zeby przejsc prosto kilkaset metrow trzeba przeciskac sie między płotami...i wszystko zagracone samochodami postawianymi w kazdym mozliwym kącie...
 I niestety to jest najgorsze...ludzie kupią wszystko obojętnie jak wygląda i jak zaprojektowane, urzędnicy są zbyt głupi i słabi zeby narzucać deweloperom jakies sensowne i spójne zagospodarowanie, w efekcie kazdy deweloper buduje sobie działeczkę, stawia losowe pudełko z katalogu i tak powstaje kolejne pseudoosiedle, gdzie zeby przejsc prosto kilkaset metrow trzeba przeciskac sie między płotami...i wszystko zagracone samochodami postawianymi w kazdym mozliwym kącie... rozwiń
Avatar
,,, / 10 marca 2019 o 11:58
+6
Kolejne parkingowiska z funkcją mieszkalną, wspaniale...dziękujemy urzędasom za zabudowywanie kolejnych obszarów miasta takim antymiejskim chłamem
Avatar
Gość / 10 marca 2019 o 11:40
+6
No słuchamy kolegów ratuszowców i pana Żuka ;)
Avatar
Dr_Aqula / 10 marca 2019 o 12:40
+5
To idź i negocjuj cenę z deweloperem;) Skoro im tak nie idzie to powinien Ci spuścić z 50% ceny ....
Avatar
Rafal / 10 marca 2019 o 13:08
+4
Obserwuje rynek od paru lat teraz przypomina mi rok 2008 .Ukraińcy tak duzo nie zarabiają .sytuacje ratują słoiki ze wsi .sprzedanie używanego mieszkania jest mega trudne
Deweloperzy nie sprzedają używanych mieszkań. A Ukraińcy to nie jakiś Mykoła co przyjechał cegły nosić, tylko bogaci którzy wysyłają dzieci na studia do Polski, a przy okazji nie chcą trzymać swoich oszczędności w kraju ogarniętym wojną, który nie wiadomo jeszcze jak skończy.
 Niechcialbym mieć takiego sąsiada jeszcze rano z siekiera w plecach sie obudzisz.mentalnie nie zmienili sie 
 Niechcialbym mieć takiego sąsiada jeszcze rano z siekiera w plecach sie obudzisz.mentalnie nie zmienili sie  rozwiń
Avatar
abc / 10 marca 2019 o 18:24
+3
Taaa... 40% pustostanów. Źródło: Instytut danych z dupy wziętych. Spróbuj kupić nowe mieszkanie w Lublinie. Wszystko co najatrakcyjniejsze od razu schodzi jak woda.
Sprawdź księgi wieczyste wspólnot i przekonaj się sam. Schodzi jak woda, bo stworzono sztuczne koryto. Później głód posiadania lokalu mieszkalnego wywoływany jest "odstępnym", czyli odsprzedażą miejsc w kolejkach chętnych do ich zapełnienia. Te "odstępne" idzie z ręki do ręki, bez umów i notariuszy. Lat temu 30 nazywano to spekulacja dobrami. Mechanizm jest ten sam, a deweloperom marzą się kartki ;)
A pan to głupi czy socjalista? "Odstępne" to normalny mechanizm rynkowy, ale działający tylko w przypadku kiedy jakiś towar jest sprzedawany poniżej jego rynkowej wartości. Jeżeli rzeczywiście byłoby tak, że większość mieszkań byłaby odsprzedawna przez odstępne to byłby najwyżej argument że ceny mieszkań są jeszcze za niskie. Kiedy ceny odpowiadają wartości rynkowej to nikt nie zaryzykuje zakupu, żeby potem odsprzedawać, bo może zostać z tym mieszkaniem, którego nikt nie odkupi. Nie wiem jakie niby "kartki" na mieszkania. Każdy może budować sobie sam dom, albo zebrać się z innymi i wybudować wspólnie bloczek pod własne potrzeby. Przymusu ani monopolu nie ma, jest wolny rynek.
Pan jest państwowcem. W każdym cywilizowanym kraju o statusie zorganizowanego państwa "odstępne" to mechanizm korupcjogenny. Pomijając aspekt nieopodatkowanej transakcji z ręki do ręki, to jest to sztuczne wywoływanie popytu poprzez obniżenie bezpośredniej podaży. Wywoływanie pragnienia posiadania czegoś, czego brakuje wskutek manipulacji. Jak wygląda w Lublinie wolny rynek wiedzą najlepiej ci, co nie mogą nic wybudować na własnej ziemi oraz ci, dla których interesów miasto pozyskiwało grunty po to, by później poszły w wybrane ręce mające już umowę na wynajem "ratuszowi" jeszcze niewybudowanych nieruchomości. Jeżeli do tego dodamy, że za odstępnym stoją urzędnicy przychylni deweloperom, to sprawa staje się nader jasna i oczywista.
 Aha. Czyli jednak idiota.
 Aha. Czyli jednak idiota. rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2019 o 18:22
+3
Jasne. Deweloperzy udają że nie mają mieszkania na sprzedaż i pozwalają w ten sposòb odejść klientowi z gotówką do konkurencji. Genialna teoria. Zaciskaj lepiej te zwieracze specu od jelonkow.
Avatar
Gość / 10 marca 2019 o 11:51
+3
Za 2 lata ceny spadna, juz dzis deweloperka ma 40 proc pustostanow, a sprzedac cos w wielkiej płycie to wielka sztuka
Avatar
p / 10 marca 2019 o 12:53
+2
Obserwuje rynek od paru lat teraz przypomina mi rok 2008 .Ukraińcy tak duzo nie zarabiają .sytuacje ratują słoiki ze wsi .sprzedanie używanego mieszkania jest mega trudne
Deweloperzy nie sprzedają używanych mieszkań. A Ukraińcy to nie jakiś Mykoła co przyjechał cegły nosić, tylko bogaci którzy wysyłają dzieci na studia do Polski, a przy okazji nie chcą trzymać swoich oszczędności w kraju ogarniętym wojną, który nie wiadomo jeszcze jak skończy.
Avatar
wanka_wstanka / 27 marca 2019 o 23:29
0
Ja planuję zakup mieszkania za kilka lat, gdy będę miała odpowiednie zaplecze finansowe. Na pewno wybiorę mieszkanie od dewelopera, moja siostra po studiach została w stolicy i tam kupiła mieszkanie deweloperskie, gotowe do zamieszkania. Siostra wybrała firmę Vantage Development -  ***s://vantage-sa.pl  i jest naprawdę bardzo zadowolona. Mieszkanie wykonane solidnie, łądne, jasne, komfortowe, wygodne i funkcjonalne. W dodatku w atrakcyjnej okolicy.  Gdy ja będę realizowała taką inwestycję, na pewno skorzystam z usługh dewelopera.
Ja planuję zakup mieszkania za kilka lat, gdy będę miała odpowiednie zaplecze finansowe. Na pewno wybiorę mieszkanie od dewelopera, moja siostra po studiach została w stolicy i tam kupiła mieszkanie deweloperskie, gotowe do zamieszkania. Siostra wybrała firmę Vantage Development -  ***s://vantage-sa.pl  i jest naprawdę bardzo zadowolona. Mieszkanie wykonane solidnie, łądne, jasne, komfortowe, wygodne i funkcjonalne. W dodatku w atrakcyjnej okolicy.  Gdy ja będę realizowała taką inwestyc... rozwiń
Avatar
PO-nu-rak / 12 marca 2019 o 12:15
+1
Szanowna firmo TBV, jeśli chcecie urządzić na Górkach Czechowskich park, w którym - zgodnie z treścią oświadczenia Waszej specjalistki ds. marketingu - "ochroną objęte zostaną cenne gatunki fauny i flory", to śmiało to róbcie. Do tego, aby urządzić tam park, tereny zielone, chronić florę i faunę, NIE JEST POTZREBNA ZMIANA PLANU ZAGOSPODAROWANIA. Chcecie uszczęśliwić mieszkańców Lublina parkiem ? Droga wolna
Avatar
lolek / 11 marca 2019 o 08:11
+1
A ja czekam na mieszkanie na Górkach Czechowskich od dewelopera TBV. Mieszkać pośród parku naturalistycznego to moje marzenie.
Jak powstanie tam osiedle to nie będzie parku naturalistycznego. Zainteresowałeś się na ile mieszkań zapowiada się to osiedle? 
Avatar
drewniany chomik / 10 marca 2019 o 20:33
-4
A ja czekam na mieszkanie na Górkach Czechowskich od dewelopera TBV. Mieszkać pośród parku naturalistycznego to moje marzenie.
 Ja też - to będzie największy i najpiekniejszy naturalistyczny park na świecie - ja i wszyscy moi znajomi juz rezerwację porobili
Avatar
Andrzej / 10 marca 2019 o 19:07
-4
A ja czekam na mieszkanie na Górkach Czechowskich od dewelopera TBV. Mieszkać pośród parku naturalistycznego to moje marzenie.
Avatar
abc / 10 marca 2019 o 18:24
+3
Taaa... 40% pustostanów. Źródło: Instytut danych z dupy wziętych. Spróbuj kupić nowe mieszkanie w Lublinie. Wszystko co najatrakcyjniejsze od razu schodzi jak woda.
Sprawdź księgi wieczyste wspólnot i przekonaj się sam. Schodzi jak woda, bo stworzono sztuczne koryto. Później głód posiadania lokalu mieszkalnego wywoływany jest "odstępnym", czyli odsprzedażą miejsc w kolejkach chętnych do ich zapełnienia. Te "odstępne" idzie z ręki do ręki, bez umów i notariuszy. Lat temu 30 nazywano to spekulacja dobrami. Mechanizm jest ten sam, a deweloperom marzą się kartki ;)
A pan to głupi czy socjalista? "Odstępne" to normalny mechanizm rynkowy, ale działający tylko w przypadku kiedy jakiś towar jest sprzedawany poniżej jego rynkowej wartości. Jeżeli rzeczywiście byłoby tak, że większość mieszkań byłaby odsprzedawna przez odstępne to byłby najwyżej argument że ceny mieszkań są jeszcze za niskie. Kiedy ceny odpowiadają wartości rynkowej to nikt nie zaryzykuje zakupu, żeby potem odsprzedawać, bo może zostać z tym mieszkaniem, którego nikt nie odkupi. Nie wiem jakie niby "kartki" na mieszkania. Każdy może budować sobie sam dom, albo zebrać się z innymi i wybudować wspólnie bloczek pod własne potrzeby. Przymusu ani monopolu nie ma, jest wolny rynek.
Pan jest państwowcem. W każdym cywilizowanym kraju o statusie zorganizowanego państwa "odstępne" to mechanizm korupcjogenny. Pomijając aspekt nieopodatkowanej transakcji z ręki do ręki, to jest to sztuczne wywoływanie popytu poprzez obniżenie bezpośredniej podaży. Wywoływanie pragnienia posiadania czegoś, czego brakuje wskutek manipulacji. Jak wygląda w Lublinie wolny rynek wiedzą najlepiej ci, co nie mogą nic wybudować na własnej ziemi oraz ci, dla których interesów miasto pozyskiwało grunty po to, by później poszły w wybrane ręce mające już umowę na wynajem "ratuszowi" jeszcze niewybudowanych nieruchomości. Jeżeli do tego dodamy, że za odstępnym stoją urzędnicy przychylni deweloperom, to sprawa staje się nader jasna i oczywista.
 Aha. Czyli jednak idiota.
 Aha. Czyli jednak idiota. rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2019 o 18:22
+3
Jasne. Deweloperzy udają że nie mają mieszkania na sprzedaż i pozwalają w ten sposòb odejść klientowi z gotówką do konkurencji. Genialna teoria. Zaciskaj lepiej te zwieracze specu od jelonkow.
Avatar
układy / 10 marca 2019 o 17:56
-1
Taaa... 40% pustostanów. Źródło: Instytut danych z dupy wziętych. Spróbuj kupić nowe mieszkanie w Lublinie. Wszystko co najatrakcyjniejsze od razu schodzi jak woda.
Sprawdź księgi wieczyste wspólnot i przekonaj się sam. Schodzi jak woda, bo stworzono sztuczne koryto. Później głód posiadania lokalu mieszkalnego wywoływany jest "odstępnym", czyli odsprzedażą miejsc w kolejkach chętnych do ich zapełnienia. Te "odstępne" idzie z ręki do ręki, bez umów i notariuszy. Lat temu 30 nazywano to spekulacja dobrami. Mechanizm jest ten sam, a deweloperom marzą się kartki ;)
A pan to głupi czy socjalista? "Odstępne" to normalny mechanizm rynkowy, ale działający tylko w przypadku kiedy jakiś towar jest sprzedawany poniżej jego rynkowej wartości. Jeżeli rzeczywiście byłoby tak, że większość mieszkań byłaby odsprzedawna przez odstępne to byłby najwyżej argument że ceny mieszkań są jeszcze za niskie. Kiedy ceny odpowiadają wartości rynkowej to nikt nie zaryzykuje zakupu, żeby potem odsprzedawać, bo może zostać z tym mieszkaniem, którego nikt nie odkupi. Nie wiem jakie niby "kartki" na mieszkania. Każdy może budować sobie sam dom, albo zebrać się z innymi i wybudować wspólnie bloczek pod własne potrzeby. Przymusu ani monopolu nie ma, jest wolny rynek.
  Pan jest państwowcem. W każdym cywilizowanym kraju o statusie zorganizowanego państwa "odstępne" to mechanizm korupcjogenny. Pomijając aspekt nieopodatkowanej transakcji z ręki do ręki, to jest to sztuczne wywoływanie popytu poprzez obniżenie bezpośredniej podaży. Wywoływanie pragnienia posiadania czegoś, czego brakuje wskutek manipulacji. Jak wygląda w Lublinie wolny rynek wiedzą najlepiej ci, co nie mogą nic wybudować na własnej ziemi oraz ci, dla których interesów miasto pozyskiwało grunty po to, by później poszły w wybrane ręce mające już umowę na wynajem "ratuszowi" jeszcze niewybudowanych nieruchomości. Jeżeli do tego dodamy, że za odstępnym stoją urzędnicy przychylni deweloperom, to sprawa staje się nader jasna i oczywista.
  Pan jest państwowcem. W każdym cywilizowanym kraju o statusie zorganizowanego państwa "odstępne" to mechanizm korupcjogenny. Pomijając aspekt nieopodatkowanej transakcji z ręki do ręki, to jest to sztuczne wywoływanie popytu poprzez obniżenie bezpośredniej podaży. Wywoływanie pragnienia posiadania czegoś, czego brakuje wskutek manipulacji. Jak wygląda w Lublinie wolny rynek wiedzą najlepiej ci, co nie mogą nic wybudować na własnej ziemi oraz ci, dla których interesów miasto pozyskiwało grunty po to, by później pos... rozwiń
Avatar
mantra ciepłych bułeczek / 10 marca 2019 o 17:28
0
Te wasze 5% w skali roku to ja wam przypomnę za parę lat, jak nastąpi korekta i ceny z dnia na dzień polecą w dół o około 30% co najmniej. Ludzi w mieście nie przybywa, starzy umierają a bloków i osiedli coraz więcej. Jeśli ktoś potrzebuje mieszkanie bo musi dzieś mieszkać to go wali ile będzie kostowało za kilka lat, ale kupowanie mieszkania jako inwestycję w obecnej chwili nie jest najlepszym pomysłem. Już lepiej kupić kilka garaży bo przynajmniej z eksmisją najmującego nie ma kłopotu a stopy zwrotu przewyższą te wasze 5%.
 Pierwsza zasada deweloperów i wszelkiej maści naganiaczy: zawsze, bez względu na wszystko, trzeba trzymać się wersji "sprzedaje się jak ciepłe bułeczki". Nigdy, przenigdy nie można klientowi powiedzieć, że większość "apartamentów" w danym bloku jest "wolna" (niesprzedana) - standardowo informujemy klienta, że zostało 30% niesprzedanych, maximum (na etapie dziury w ziemi) 1/2 (reszta: "sprzedane"/"zarezerwowane"). Jak się jakiś klient uprze na mieszkanie, które wg. naszej wersji jest już "zajęte" - nie ma problemu - trzeba zacisnąć pośladki, odczekać i za parę dni zadzwonić do jelonka z dobrą nowiną "właśnie szczęśliwie się zwolniło, poprzedni klient zdecydował się jednak na większe/mniejsze".
 Pierwsza zasada deweloperów i wszelkiej maści naganiaczy: zawsze, bez względu na wszystko, trzeba trzymać się wersji "sprzedaje się jak ciepłe bułeczki". Nigdy, przenigdy nie można klientowi powiedzieć, że większość "apartamentów" w danym bloku jest "wolna" (niesprzedana) - standardowo informujemy klienta, że zostało 30% niesprzedanych, maximum (na etapie dziury w ziemi) 1/2 (reszta: "sprzedane"/"zarezerwowane"). Jak się jakiś klient uprze na mieszkanie, które wg. naszej wersj... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2019 o 17:18
-1
To se kupuj garaże. W czasach gdy pod każdym nowym blokiem jest garaż podziemny to faktycznie zajebista inwestycja.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubartów: Znęcał się nad żoną i córką. Teraz trafił do aresztu

Lubartów: Znęcał się nad żoną i córką. Teraz trafił do aresztu 0 0

35-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną i córką. W niedziele trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

Avia II Świdnik – Wisła II Puławy 1:4. Wyniki 2. kolejki lubelskiej okręgówki

Avia II Świdnik – Wisła II Puławy 1:4. Wyniki 2. kolejki lubelskiej okręgówki 0 0

Rezerwy Wisły rozpoczęły sezon od dwóch zwycięstw. W odmiennych nastrojach są za to piłkarze drugiej ekipy świdnickiej Avii

Nowoczesne pociągi pojadą z Chełma? Bezpośrednie połączenie do większych miast

Nowoczesne pociągi pojadą z Chełma? Bezpośrednie połączenie do większych miast 8 5

Bezpośredni pociąg do Krakowa i Katowic pojawi się w nowym rozkładzie jazdy, którego wprowadzenie jest planowane na połowę grudnia. Będą także dwa bezpośrednie pociągi do Warszawy, możliwe jest również wysłanie do Chełma klimatyzowanych wagonów. Nie wróci natomiast popularny pociąg do Kowla

ŁKS Łazy – Grom Kąkolewnica 3:7. Wyniki 2. kolejki bialskiej klasy okręgowej

ŁKS Łazy – Grom Kąkolewnica 3:7. Wyniki 2. kolejki bialskiej klasy okręgowej 0 0

W starciu beniaminków lepszy Orzeł Czemierniki. Grom Kąkolewnica strzelił siedem goli ŁKS Łazy tracąc trzy

Tragedia na przejeździe kolejowym niedaleko Włocławka. Nie żyje kobieta i dwójka dzieci

Tragedia na przejeździe kolejowym niedaleko Włocławka. Nie żyje kobieta i dwójka dzieci 0 1

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na przejeździe niedaleko Włocławka. Na przejeździe kolejowym zginęła 31-letnia rowerzystka oraz dwójka jej dzieci.

Nowy pomnik powstanie w Lublinie. Opłaci go ambasada Węgier

Nowy pomnik powstanie w Lublinie. Opłaci go ambasada Węgier 0 1

Pomnik „Solidarności Polsko-Węgierskiej ‘56” powstanie przy ul. Żołnierzy Niepodległej obok stacji krwiodawstwa. Do Urzędu Miasta trafił wniosek o pozwolenie na budowę postumentu.

Byłeś dzieckiem w latach 90.? Na pewno pamiętasz te rzeczy
galeria

Byłeś dzieckiem w latach 90.? Na pewno pamiętasz te rzeczy 6 0

To będzie podróż sentymentalna. Pamiętacie walkmana, cukierki shock albo bajki na Polonii 1?

Ogniwo Wierzbica – Frassati Fajsławice 6:1, wyniki 1. kolejki chełmskiej okręgówki

Ogniwo Wierzbica – Frassati Fajsławice 6:1, wyniki 1. kolejki chełmskiej okręgówki 0 0

Na inaugurację wysokie zwycięstwa odniosły Ogniwo Wierzbica, Start-Regent Pawłów, Spółdzielca Siedliszcze, Unia Białopole i spadkowicz z IV ligi Start Krasnystaw. Hat-tricki Radosława Kaczmarczyka dla zespołu z Pawłowa i Marka Stefańczuka dla Spółdzielcy

Stal Kraśnik – Avia Świdnik 5:0. Król derbów

Stal Kraśnik – Avia Świdnik 5:0. Król derbów 0 5

Kto by się tego spodziewał. Stal Kraśnik w niedzielę rozbiła lokalnego rywala – Avię Świdnik aż 5:0. Już do przerwy gospodarze mieli w zapasie dwie bramki

Wybory do Sejmu 2019. Prognoza podziału mandatów w woj. lubelskim

Wybory do Sejmu 2019. Prognoza podziału mandatów w woj. lubelskim 7 16

PiS w najbliższych wyborach do Sejmu może w woj. lubelskim zdobyć od 17 do 19 mandatów, a Koalicja Obywatelska od 5 do 6. Tak prognozuje socjolog Marcin Palade.

Kazimierskie Winobranie 2019
31 sierpnia 2019, 11:00

Kazimierskie Winobranie 2019 0 1

Już 31 sierpnia w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się 4 edycja imprezy winiarskiej pod nazwą "Kazimierskie Winobranie 2019".

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w długi weekend w wypadkach

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w długi weekend w wypadkach 0 0

Dwie osoby zginęły na lubelskich drogach w trakcie długiego weekendu. Jak wynika z policyjnych statystyk, w sumie doszło do 18 wypadków.

Wisła Puławy - Chełmianka 0:0. Były sytuacje, nie było goli

Wisła Puławy - Chełmianka 0:0. Były sytuacje, nie było goli 0 4

Wisła nie wykorzystała atutu własnego boiska. Niedzielny mecz z Chełmianką zakończył się bezbramkowym remisem

Festyn i kino pod chmurką w Łęcznej
25 sierpnia 2019, 12:00

Festyn i kino pod chmurką w Łęcznej 0 0

Rodzinny festyn z grami i zabawami dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia, pokazy strażackie i kino plenerowe: takie atrakcje zwieńczą końcówkę wakacji.

Zaginiony na jeziorze Kisajno to Piotr Woźniak-Starak. Jest oficjalne potwierdzenie prokuratury

Zaginiony na jeziorze Kisajno to Piotr Woźniak-Starak. Jest oficjalne potwierdzenie prokuratury 13 14

Od niedzielnego poranka trwały poszukiwania 39-latka, który zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. W poniedziałek prokuratura oficjalnie potwierdziła, że zaginiony to Piotr Woźniak-Starak, producent filmowy i jeden z najbogatszych Polaków.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.