Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Inwestycje

10 lutego 2016 r.
8:00

Sklep "Koziołek" zniknie z ul. Lipowej? Planują nowy budynek w tym miejscu

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 25 A A
Spółdzielnia oficjalnie rozpoczęła poszukiwania architektów, fot. Wojciech Nieśpiałowski
Spółdzielnia oficjalnie rozpoczęła poszukiwania architektów, fot. Wojciech Nieśpiałowski

Supermarket przy ul. Lipowej ma zostać wyburzony. W miejscu „Koziołka” planowany jest nowy budynek. Właściciel sklepu rozpoczął już planowanie inwestycji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Teren przy ul. Lipowej, tuż obok skrzyżowania z Al. Racławickimi należy do spółdzielni spożywców „Społem”. Jej przedstawiciele od lat przyznawali, że zastanawiają się nad nową inwestycją w tym miejscu.

Teraz spółdzielcy oficjalnie rozpoczęli poszukiwania architektów, którzy mają przygotować kilka wariantów zabudowy terenu. W miejscu obecnego supermarketu miałby powstać nowy, piętrowy gmach. Nie wiadomo jeszcze, czy znalazłoby się tam miejsce dla sklepu. 

– Chcemy zbudować coś reprezentacyjnego. Gmach, który będzie pasował do tej części miasta – zapowiada Mieczysław Zapał, prezes LSS „Społem”. – Jest jednak jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach.

Nie wiadomo, kiedy spółdzielnia zamierza rozpocząć budowę, czy ile pieniędzy chce na to przeznaczyć. Do końca lutego projektanci mają czas na składanie swoich ofert. Rozstrzygnięcia dotyczące inwestycji powinny zapaść za kilka miesięcy.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 lutego 2016 o 18:25
0
Ci goście ze społem to całą transformację przespali, kiedyś giganci teraz odwróć tabele społem na czele. Ciekawi mnie czy im po prostu nie wstyd? Tak to jest jak nie dopuszcza się ludzi młodych i kreatywnych.
Avatar
Komuno wroc / 11 lutego 2016 o 09:14
0
O widze, ze zarzad regionalny spolem ma podpiecie do neta. Sluchajta zatem chlopki roztropki ten blaszany garaz tak basuje do okolicy jak podobna zabudowa targowa pod zamkiem. Po drugie ceny takie,ze od wejscia odrzuca. Do tego watek czasami obrazonego personelu -noz chyba komus sie czasy pomylily, ktos zostanie raz olany to wiecej nie przyjdzie, nie ma przebac. I nie pitolcie mi o wieku pan, tyle osob czeka na prace, jezdze w terenie po roznych gs- ach,tam jakos panie nie zmeczone tak zyciem, uczynne i pogodne a maja raczej o wiele ciezej, chocby z dojazdem. Mozna? -mozna, tylko trzeba chciec.
O widze, ze zarzad regionalny spolem ma podpiecie do neta. Sluchajta zatem chlopki roztropki ten blaszany garaz tak basuje do okolicy jak podobna zabudowa targowa pod zamkiem. Po drugie ceny takie,ze od wejscia odrzuca. Do tego watek czasami obrazonego personelu -noz chyba komus sie czasy pomylily, ktos zostanie raz olany to wiecej nie przyjdzie, nie ma przebac. I nie pitolcie mi o wieku pan, tyle osob czeka na prace, jezdze w terenie po roznych gs- ach,tam jakos panie nie zmeczone tak zyciem, uczynne i pogodne a maja raczej o wiele ciezej, ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2016 o 09:02
0

zastanowiłeś się dlaczego taka marża ???

Pewnie dlatego że to sklep Społem i w dodatku w centrum miasta. Jakie to ma znaczenie dlaczego? Drogo i już. Miłe wspomnienia dla mnie, niekoniecznie dla mojej kieszeni.

Avatar
beka / 11 lutego 2016 o 08:23
0

Ty zobacz co masz w okół swojego kibla. 

Ostatnio tam leżałeś z nalewka az Cie ze Stachem podnosiliśmy, nie pamiętasz?

Avatar
KALIMERA / 10 lutego 2016 o 20:01
0

KTO PRACUJE W PSS ZAWSZE COS DO DOMU NIESIE

Avatar
crx / 10 lutego 2016 o 16:07
0

Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!

A tak swoją drogą myślę,że jeśli dzisiejsi "krzykacze" dożyją do tego wieku co te "babcie" , to nie tylko nie będą się uśmiechali,ale będą  warczeli jak psy...

A tak swoją drogą myślę,że jeśli dzisiejsi "krzykacze" dożyją do tego wieku co te "babcie" , to nie tylko nie będą się uśmiechali,ale będą  warczeli jak psy...

rozwiń
Avatar
crx / 10 lutego 2016 o 15:57
0

Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!

Powiem tak ! We Wszystkich Świętych na bramie jednego z cmentarzy przeczytałem motto : "WY JESTEŚCIE TAM ,GDZIE BYLIŚMY MY ,A BĘDZIECIE TU, GDZIE MY JESTEŚMY".Zrobiło wrażenie i wiem jedno -istota dwunożna,która nie szanuje drugiego człowieka , sama na szacunek nie zasługuje. Nam się wydaje ,że będziemy ciągle młodzi i wspaniali...A tak nie będzie...

Powiem tak ! We Wszystkich Świętych na bramie jednego z cmentarzy przeczytałem motto : "WY JESTEŚCIE TAM ,GDZIE BYLIŚMY MY ,A BĘDZIECIE TU, GDZIE MY JESTEŚMY".Zrobiło wrażenie i wiem jedno -istota dwunożna,która nie szanuje drugiego człowieka , sama na szacunek nie zasługuje. Nam się wydaje ,że będziemy ciągle młodzi i wspaniali...A tak nie będzie...

rozwiń
Avatar
pryszczaty gimbus / 10 lutego 2016 o 14:42
0

Przeterminował się? Za wysoki jest? Zasłania słońce? Przesuwa się na ulicę? Głowy sobie przebudujcie parówy pomarszczone! Wojny trzeba w tym kraju bo znowu motyle wam się w dupach lęgną. Chory ustrój i chory kraj!

powiedz kto cię zrobił to cię pomszczę tłumoku bez szkoły!!

Avatar
stoperan / 10 lutego 2016 o 14:39
0

Piętrowy ??!!!?!!!! W centrum miasta wojewódzkiego robią piętrowe klocki jak w Janowie lubelskim ?!?!?!?!!!!!! Miasto powinno to zablokować !!!! Typowa dla tkanki miejskiej zabudowa to conajmniej 4 piętra !!!

A gdzie jest w artykule napisane, że stanie tam drapacz chmur??
4 piętra to piętrowy. Nikt nie wyda zgody na budowę wyższego.
Zablokować to ty sobie możesz, ale biegunkę!

Avatar
sprawiedliwy / 10 lutego 2016 o 14:12
0

a co prezesi szukają dla siebie nowych mieszkanek?????????????

tak szukają i szukają pucybuta, łapiesz ćwoku???

Avatar
Gość / 11 lutego 2016 o 18:25
0
Ci goście ze społem to całą transformację przespali, kiedyś giganci teraz odwróć tabele społem na czele. Ciekawi mnie czy im po prostu nie wstyd? Tak to jest jak nie dopuszcza się ludzi młodych i kreatywnych.
Avatar
Komuno wroc / 11 lutego 2016 o 09:14
0
O widze, ze zarzad regionalny spolem ma podpiecie do neta. Sluchajta zatem chlopki roztropki ten blaszany garaz tak basuje do okolicy jak podobna zabudowa targowa pod zamkiem. Po drugie ceny takie,ze od wejscia odrzuca. Do tego watek czasami obrazonego personelu -noz chyba komus sie czasy pomylily, ktos zostanie raz olany to wiecej nie przyjdzie, nie ma przebac. I nie pitolcie mi o wieku pan, tyle osob czeka na prace, jezdze w terenie po roznych gs- ach,tam jakos panie nie zmeczone tak zyciem, uczynne i pogodne a maja raczej o wiele ciezej, chocby z dojazdem. Mozna? -mozna, tylko trzeba chciec.
O widze, ze zarzad regionalny spolem ma podpiecie do neta. Sluchajta zatem chlopki roztropki ten blaszany garaz tak basuje do okolicy jak podobna zabudowa targowa pod zamkiem. Po drugie ceny takie,ze od wejscia odrzuca. Do tego watek czasami obrazonego personelu -noz chyba komus sie czasy pomylily, ktos zostanie raz olany to wiecej nie przyjdzie, nie ma przebac. I nie pitolcie mi o wieku pan, tyle osob czeka na prace, jezdze w terenie po roznych gs- ach,tam jakos panie nie zmeczone tak zyciem, uczynne i pogodne a maja raczej o wiele ciezej, ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2016 o 09:02
0

zastanowiłeś się dlaczego taka marża ???

Pewnie dlatego że to sklep Społem i w dodatku w centrum miasta. Jakie to ma znaczenie dlaczego? Drogo i już. Miłe wspomnienia dla mnie, niekoniecznie dla mojej kieszeni.

Avatar
beka / 11 lutego 2016 o 08:23
0

Ty zobacz co masz w okół swojego kibla. 

Ostatnio tam leżałeś z nalewka az Cie ze Stachem podnosiliśmy, nie pamiętasz?

Avatar
KALIMERA / 10 lutego 2016 o 20:01
0

KTO PRACUJE W PSS ZAWSZE COS DO DOMU NIESIE

Avatar
crx / 10 lutego 2016 o 16:07
0

Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!

A tak swoją drogą myślę,że jeśli dzisiejsi "krzykacze" dożyją do tego wieku co te "babcie" , to nie tylko nie będą się uśmiechali,ale będą  warczeli jak psy...

A tak swoją drogą myślę,że jeśli dzisiejsi "krzykacze" dożyją do tego wieku co te "babcie" , to nie tylko nie będą się uśmiechali,ale będą  warczeli jak psy...

rozwiń
Avatar
crx / 10 lutego 2016 o 15:57
0

Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!

Powiem tak ! We Wszystkich Świętych na bramie jednego z cmentarzy przeczytałem motto : "WY JESTEŚCIE TAM ,GDZIE BYLIŚMY MY ,A BĘDZIECIE TU, GDZIE MY JESTEŚMY".Zrobiło wrażenie i wiem jedno -istota dwunożna,która nie szanuje drugiego człowieka , sama na szacunek nie zasługuje. Nam się wydaje ,że będziemy ciągle młodzi i wspaniali...A tak nie będzie...

Powiem tak ! We Wszystkich Świętych na bramie jednego z cmentarzy przeczytałem motto : "WY JESTEŚCIE TAM ,GDZIE BYLIŚMY MY ,A BĘDZIECIE TU, GDZIE MY JESTEŚMY".Zrobiło wrażenie i wiem jedno -istota dwunożna,która nie szanuje drugiego człowieka , sama na szacunek nie zasługuje. Nam się wydaje ,że będziemy ciągle młodzi i wspaniali...A tak nie będzie...

rozwiń
Avatar
pryszczaty gimbus / 10 lutego 2016 o 14:42
0

Przeterminował się? Za wysoki jest? Zasłania słońce? Przesuwa się na ulicę? Głowy sobie przebudujcie parówy pomarszczone! Wojny trzeba w tym kraju bo znowu motyle wam się w dupach lęgną. Chory ustrój i chory kraj!

powiedz kto cię zrobił to cię pomszczę tłumoku bez szkoły!!

Avatar
stoperan / 10 lutego 2016 o 14:39
0

Piętrowy ??!!!?!!!! W centrum miasta wojewódzkiego robią piętrowe klocki jak w Janowie lubelskim ?!?!?!?!!!!!! Miasto powinno to zablokować !!!! Typowa dla tkanki miejskiej zabudowa to conajmniej 4 piętra !!!

A gdzie jest w artykule napisane, że stanie tam drapacz chmur??
4 piętra to piętrowy. Nikt nie wyda zgody na budowę wyższego.
Zablokować to ty sobie możesz, ale biegunkę!

Avatar
sprawiedliwy / 10 lutego 2016 o 14:12
0

a co prezesi szukają dla siebie nowych mieszkanek?????????????

tak szukają i szukają pucybuta, łapiesz ćwoku???

Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 0

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 2 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 0 1

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 8 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 3

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 32 4

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 94 11

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN