Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Dom

6 lutego 2016 r.
15:31

Gdzie buduje się najwięcej? Inwestycje mieszkaniowe w Lublinie

0 24 A A

Węglin to obecnie najszybciej rozwijająca się dzielnica Lublina. Deweloperzy realizują tam kilkanaście inwestycji. Jednocześnie w okolicy powstają nowe biura i sklepy

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak szacują fachowcy od nieruchomości, Węglin Południowy liczy około 8 tys. mieszkańców. Liczba ta rośnie z miesiąca na miesiąc. Wszystko przez aktywność deweloperów budujących wzdłuż ul. Jana Pawła II. Większość nowych projektów koncentruje się na odcinku między ul. Granitową a ul. Gęsią.

– Dzielnica jest atrakcyjna dla deweloperów m.in. ze względu na bliskość ważnego węzła komunikacyjnego i doskonały dojazd do centrum – ocenia Jarosław Kmieć, ekspert rynku nieruchomości Polska Komercja. – Ponadto okolica Węglina to także rozległe tereny zielone wraz ze ścieżkami rowerowymi, z których korzystają mieszkańcy całego miasta.

Na Węglinie buduje m.in. firma Wikana. U zbiegu ul. Jana Pawła II i Granitowej deweloper realizuje kolejny budynek kompleksu Sky House. Jego bryła będzie nawiązywała do stylistyki pierwszego etapu inwestycji. Na nowy blok złożą się więc dwie części: pięciopiętrowa oraz z ośmioma piętrami. W budynku powstanie ponad 80 mieszkań o powierzchni od około 30 do 75 mkw.

Tuż obok Wikany swoje osiedla stawia lubelski Budom. Pierwsze dwa bloki oddano do użytku latem ubiegłego roku. Docelowo, w rejonie ul. Kryształowej, firma planuje postawienie dziesięciu budynków. Cała inwestycja powinna się zakończyć w ciągu sześciu lat.

Z inwestycją Budomu sąsiaduje plac budowy firmy Orion. Deweloper stawia tu osiedle Poręba Park. Aktualnie powstają dwa nowe bloki, z którym najwyższy ma liczyć siedem kondygnacji. W każdym z bloków powstanie po kilkadziesiąt mieszkań. Zakończenie inwestycji planowane jest na listopad tego roku.

Nieco wcześniej, bo już w czerwcu, będą gotowe pierwsze mieszkania w inwestycji firmy Willowa II.

Chodzi o Osiedle Leśne Zacisze przy ul. Jantarowej. Obecnie firma oferuje mieszkania w dwóch powstających tam budynkach. Lokale mają powierzchnię od blisko 40 do ponad 70 mkw. Inwestycja ma być zakończona w tym roku.

Przy ul. Jantarowej buduje również firma Terpiłowski Development. Pierwszy z czterech bloków nowego osiedla jest już niemal gotowy. Liczy pięć kondygnacji. Wewnątrz zaprojektowano 35 mieszkań o powierzchni od 35 mkw. do 60 mkw. Na parterze powstaną m.in. lokale usługowe.

Tuż przy ul. Jana Pawła II powstaje apartamentowiec „Nowe Ogrody”. To inwestycja spółki Sanitex Development. Budynek ma kusić wysokim standardem. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji m.in. prywatny ogród o powierzchni ok. 2000 mkw. Przy apartamentach na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano tarasy o powierzchni od 20 do 100 mkw.

Ceny mieszkań w nowych inwestycjach zaczynają się od ok. 4,6 tys. zł za mkw.

Projekty handlowe

Inwestycjom mieszkaniowym na Węglinie towarzyszą projekty handlowe. Chodzi przede wszystkim o kompleks między ul. Jana Pawła II, Gęsią i al. Kraśnicką. Działa tam już sklep sieci Agata Meble oraz market budowlany Bricoman. Niebawem ma się rozpocząć budowa sklepu sportowego sieci Decathlon.

W dalszej kolejności inwestor, firma Interbud, zapowiada powstanie pasażu handlowego. Z kolei pod koniec ubiegłego roku w sąsiedztwie sklepów rozpoczęła się budowa biurowca G5. Obiekt będzie liczył ponad 5 tys. mkw.

Większość przestrzeni ma zająć jeden najemca. Na parterze powstaną natomiast lokale usługowe.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 14:19
0
czy przed podpisaniem umowy deweloperskiej korzystaliście z usług prawników? zajrzyjcie koniecznie tutaj ***inspex.pl/weryfikacja-umow-deweloperskich/
Avatar
Kacha77 / 27 lutego 2016 o 11:22
0

Moim zdaniem  najwięcej inwestycji powstaje  w  wawce  http://www.grojecka216.com/  pręży tam swoje muskuły   GrupoLar  developer który  zyskuje sobie  coraz więcej   klientów

Avatar
piotr / 19 lutego 2016 o 14:49
0
Czubku maja doskonałe połączenie z centrum. Samochod133em osobowym o 7.30 jadę 12 minut z pętli na granitowej . Autobusem 25 minut. Uwaga jest 10 lini w tym kilka trolejbusow a za rok będzie stacja PKP.
Avatar
saqmd / 10 lutego 2016 o 20:16
0

Kto to coś (bo artykuł to nie jest) co za bzdury - tereny zielone brak tam jest wszystko zablokowane - parkingi podziemne - wycieli wszystkie drzewa nic nie zostało pomiędzy blokami - takiego zagęszczania nie ma chyba nigdzie w Lublinie - blok sm oaza od terpiłowskigo 8 m - wg autora blok terpiłowskigo prawie na ukończeniu ha ha ha, niech przyjedzie i zobaczy - totalnie betonowa pustynia - o komunikacji z centrum nie ma co mówić

200 metrów do węglinka (ulica), 7-10 minut spacerem do lasu. Tyle w temacie.

200 metrów do węglinka (ulica), 7-10 minut spacerem do lasu. Tyle w temacie.

rozwiń
Avatar
saqmd / 10 lutego 2016 o 20:10
0

"ze względu na bliskość ważnego węzła komunikacyjnego i doskonały dojazd do centrum – ocenia Jarosław Kmieć - ekspert rynku nieruchomości Polska Komercja" - co za pieprzenie Panie Kmieć?! Jechał Pan tam kiedyś z centrum? Doskonały dojazd do centrum? Żart! A z Pana taki ekspert jak ze mnie piłkarz... Deweloperzy budują tam, bo działki nie były bardzo drogie, jednocześnie jest dozwolone stawianie budynków dość wysokich (nie wiem czy na podstawie planu zagospodarowania przestrzennego, czy na podstawie warunków zabudowy - ktore nota bene wydaje się w oparciu o wysokość budynków sąsiadujących) oraz ze względu na dość dużą popularność tej okolicy wśród nabywców. Wyższe budynki oznaczają większy metraż do sprzedania - dla przykładu jest to ponad dwukrotnie większa wysokość niż np. na ponikwodzie (Dożynkowa i okolice). Dojazd Panie Kmieć (lub Panie Kmieciu) z tamtej okolicy do centrum jest bezwzględnie najgorszy spośród WSZYSTKICH inwestycji deweloperskich w mieście...

No nie wiem czy ten dojazd taki zły. Praktycznie bez zatrzymywania jedzie się do Głębokiej, a potem 10 minut Sowińskiego i jestem w mieście. Jak dla mnie super. Zawsze sobie chwaliłem dojazd z czubów.

A poza tym to jak masz mieszkanie i rodzinę to nie zasuwasz często do miasta, bo po co. Na laski? :D

No nie wiem czy ten dojazd taki zły. Praktycznie bez zatrzymywania jedzie się do Głębokiej, a potem 10 minut Sowińskiego i jestem w mieście. Jak dla mnie super. Zawsze sobie chwaliłem dojazd z czubów.

A poza tym to jak masz mieszkanie i rodzinę to nie zasuwasz często do miasta, bo po co. Na laski? :D

rozwiń
Avatar
saqmd / 10 lutego 2016 o 20:05
0

Problem miejsc parkingowych ciągle jest aktualny. Niestety ustawa mówi, że ma być jednomiejsce na mieszkanie. Niestety wliczają się także w to płątne garaże :/ Ja na przykład nie mam zamiaru płacić 30 kilka tysięcy tylko po to żeby kupa żelastwa stała pod dachem, a skrobanie w zimie nawet lubię - i tak jest sporadyczne (35 tys. to 15 lat wynajmowania za 200 zł garażu ja i tak trzymam na dworze toż to samochód). I tak przy sprzedaży napiszę, że garazowany hehehe :D

Wracając do tematu. Na Kryształowej dramatu nie ma ale Jaspisowa to masakra. Dzisiaj przeważnie są 2 furmanki na mieszkanie jedna domowa druga firmowa i dramat.

Problem miejsc parkingowych ciągle jest aktualny. Niestety ustawa mówi, że ma być jednomiejsce na mieszkanie. Niestety wliczają się także w to płątne garaże :/ Ja na przykład nie mam zamiaru płacić 30 kilka tysięcy tylko po to żeby kupa żelastwa stała pod dachem, a skrobanie w zimie nawet lubię - i tak jest sporadyczne (35 tys. to 15 lat wynajmowania za 200 zł garażu ja i tak trzymam na dworze toż to samochód). I tak przy sprzedaży napiszę, że garazowany hehehe :D

Wracając do tematu. Na Kryształowej dramatu nie ma ale Jaspisowa to... rozwiń

Avatar
Gość / 10 lutego 2016 o 12:01
0

Mieszkam na tym osiedlu i codziennie korzystam ze ścieżki rowerowej czy chodze na spacery w pobliżu Stargo Lasu. Miejsce polecam każdemu.Wszystko na miejscu i nie trzeba nigdzie jeździć. a przy "zielonej fali" na kraśnieciej w centrum jestem w kilkanaście minut.

chyba skuterem po chodniku :)

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 01:27
0
Nie zgadzam się na kolejnego decatlona! juz na spółdzielczości pracy straszy swmy chińskim asortymentem budują ciągle te same sklepy w miejscach ciekawych i ładnych gdzie było zielono a teraz nawet nie mam gdzie na spacer wyjsc
Avatar
Gość / 7 lutego 2016 o 23:10
0
Jaki weglin, weglin to zawsze były domki, ja bym powiedział, że to czuby południe albo połudn-zach.
Avatar
Gość / 7 lutego 2016 o 11:06
0
Bez przesady. Problem z miejscami parkingowymi to raczej problem starszej zabudowy kiedy nie było jeszcze zwyczaju budowy garaży i miejsc parkingowych pod budynkami, bo nie przewidywano takiego rozwoju motoryzacji. Wystarczy popatrzeć co się dzieje np. na LSM albo na Czubach przy starych spółdzielnianych blokach. Na parking przeznaczano płachetek ziemi albo tylko miejsca wzdłuż ulicy i teraz jest dramat. Zapraszam Ul. Onyksowa 5. 5A, 3, 7, 9A, 9B!
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 14:19
0
czy przed podpisaniem umowy deweloperskiej korzystaliście z usług prawników? zajrzyjcie koniecznie tutaj ***inspex.pl/weryfikacja-umow-deweloperskich/
Avatar
Kacha77 / 27 lutego 2016 o 11:22
0

Moim zdaniem  najwięcej inwestycji powstaje  w  wawce  http://www.grojecka216.com/  pręży tam swoje muskuły   GrupoLar  developer który  zyskuje sobie  coraz więcej   klientów

Avatar
piotr / 19 lutego 2016 o 14:49
0
Czubku maja doskonałe połączenie z centrum. Samochod133em osobowym o 7.30 jadę 12 minut z pętli na granitowej . Autobusem 25 minut. Uwaga jest 10 lini w tym kilka trolejbusow a za rok będzie stacja PKP.
Avatar
saqmd / 10 lutego 2016 o 20:16
0

Kto to coś (bo artykuł to nie jest) co za bzdury - tereny zielone brak tam jest wszystko zablokowane - parkingi podziemne - wycieli wszystkie drzewa nic nie zostało pomiędzy blokami - takiego zagęszczania nie ma chyba nigdzie w Lublinie - blok sm oaza od terpiłowskigo 8 m - wg autora blok terpiłowskigo prawie na ukończeniu ha ha ha, niech przyjedzie i zobaczy - totalnie betonowa pustynia - o komunikacji z centrum nie ma co mówić

200 metrów do węglinka (ulica), 7-10 minut spacerem do lasu. Tyle w temacie.

200 metrów do węglinka (ulica), 7-10 minut spacerem do lasu. Tyle w temacie.

rozwiń
Avatar
saqmd / 10 lutego 2016 o 20:10
0

"ze względu na bliskość ważnego węzła komunikacyjnego i doskonały dojazd do centrum – ocenia Jarosław Kmieć - ekspert rynku nieruchomości Polska Komercja" - co za pieprzenie Panie Kmieć?! Jechał Pan tam kiedyś z centrum? Doskonały dojazd do centrum? Żart! A z Pana taki ekspert jak ze mnie piłkarz... Deweloperzy budują tam, bo działki nie były bardzo drogie, jednocześnie jest dozwolone stawianie budynków dość wysokich (nie wiem czy na podstawie planu zagospodarowania przestrzennego, czy na podstawie warunków zabudowy - ktore nota bene wydaje się w oparciu o wysokość budynków sąsiadujących) oraz ze względu na dość dużą popularność tej okolicy wśród nabywców. Wyższe budynki oznaczają większy metraż do sprzedania - dla przykładu jest to ponad dwukrotnie większa wysokość niż np. na ponikwodzie (Dożynkowa i okolice). Dojazd Panie Kmieć (lub Panie Kmieciu) z tamtej okolicy do centrum jest bezwzględnie najgorszy spośród WSZYSTKICH inwestycji deweloperskich w mieście...

No nie wiem czy ten dojazd taki zły. Praktycznie bez zatrzymywania jedzie się do Głębokiej, a potem 10 minut Sowińskiego i jestem w mieście. Jak dla mnie super. Zawsze sobie chwaliłem dojazd z czubów.

A poza tym to jak masz mieszkanie i rodzinę to nie zasuwasz często do miasta, bo po co. Na laski? :D

No nie wiem czy ten dojazd taki zły. Praktycznie bez zatrzymywania jedzie się do Głębokiej, a potem 10 minut Sowińskiego i jestem w mieście. Jak dla mnie super. Zawsze sobie chwaliłem dojazd z czubów.

A poza tym to jak masz mieszkanie i rodzinę to nie zasuwasz często do miasta, bo po co. Na laski? :D

rozwiń
Avatar
saqmd / 10 lutego 2016 o 20:05
0

Problem miejsc parkingowych ciągle jest aktualny. Niestety ustawa mówi, że ma być jednomiejsce na mieszkanie. Niestety wliczają się także w to płątne garaże :/ Ja na przykład nie mam zamiaru płacić 30 kilka tysięcy tylko po to żeby kupa żelastwa stała pod dachem, a skrobanie w zimie nawet lubię - i tak jest sporadyczne (35 tys. to 15 lat wynajmowania za 200 zł garażu ja i tak trzymam na dworze toż to samochód). I tak przy sprzedaży napiszę, że garazowany hehehe :D

Wracając do tematu. Na Kryształowej dramatu nie ma ale Jaspisowa to masakra. Dzisiaj przeważnie są 2 furmanki na mieszkanie jedna domowa druga firmowa i dramat.

Problem miejsc parkingowych ciągle jest aktualny. Niestety ustawa mówi, że ma być jednomiejsce na mieszkanie. Niestety wliczają się także w to płątne garaże :/ Ja na przykład nie mam zamiaru płacić 30 kilka tysięcy tylko po to żeby kupa żelastwa stała pod dachem, a skrobanie w zimie nawet lubię - i tak jest sporadyczne (35 tys. to 15 lat wynajmowania za 200 zł garażu ja i tak trzymam na dworze toż to samochód). I tak przy sprzedaży napiszę, że garazowany hehehe :D

Wracając do tematu. Na Kryształowej dramatu nie ma ale Jaspisowa to... rozwiń

Avatar
Gość / 10 lutego 2016 o 12:01
0

Mieszkam na tym osiedlu i codziennie korzystam ze ścieżki rowerowej czy chodze na spacery w pobliżu Stargo Lasu. Miejsce polecam każdemu.Wszystko na miejscu i nie trzeba nigdzie jeździć. a przy "zielonej fali" na kraśnieciej w centrum jestem w kilkanaście minut.

chyba skuterem po chodniku :)

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 01:27
0
Nie zgadzam się na kolejnego decatlona! juz na spółdzielczości pracy straszy swmy chińskim asortymentem budują ciągle te same sklepy w miejscach ciekawych i ładnych gdzie było zielono a teraz nawet nie mam gdzie na spacer wyjsc
Avatar
Gość / 7 lutego 2016 o 23:10
0
Jaki weglin, weglin to zawsze były domki, ja bym powiedział, że to czuby południe albo połudn-zach.
Avatar
Gość / 7 lutego 2016 o 11:06
0
Bez przesady. Problem z miejscami parkingowymi to raczej problem starszej zabudowy kiedy nie było jeszcze zwyczaju budowy garaży i miejsc parkingowych pod budynkami, bo nie przewidywano takiego rozwoju motoryzacji. Wystarczy popatrzeć co się dzieje np. na LSM albo na Czubach przy starych spółdzielnianych blokach. Na parking przeznaczano płachetek ziemi albo tylko miejsca wzdłuż ulicy i teraz jest dramat. Zapraszam Ul. Onyksowa 5. 5A, 3, 7, 9A, 9B!
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 0 0

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 6

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 10

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 36 35

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 10 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 129 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!