Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

11 grudnia 2018 r.
8:11

Justyna Steczkowska w zakrwawionej koszulce z napisem "Konstytucja" [wideo]

0 16 A A

Justyna Steczkowska wystąpiła podczas ostatniego koncertu w koszulce z napisem "Konstytucja". Pojawiło się sporo komentarzy, piosenkarka wyjaśniła na Facebooku, o co jej chodziło

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na jednym z opublikowanych przez Justynę Steczkowską zdjęć widzimy piosenkarkę na ostatnim koncercie. Ubrana jest w białą koszulę, na której rozmazuje w pewnym momencie dużą czerwonę plamę, przypominającą krew. Na innej z fotografii widzimy Steczkowską od tyłu. Na jej plecach widnieje napis "Konstytucja".

Piosenkarka wykonała utwór Moja Krew Grzegorza Ciechowskiego. Pod wpisem w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy, zarówno krytykujących, jak i zachwalających artystkę.

- MEDIA RATUNKU NIE MÓWCIE ZNOWU ZA MNIE!!! JESTEM MUZYKIEM i nie należę do żadnej partii. To nie jest mój protest tylko wyraz artystycznej wizji skłaniającej do myślenia nad tym GDZIE W POLITYCE ZAGINĄŁ CZŁOWIEK I jego DUSZA. Opcja polityczna nie ma tu znaczenia. Tyle w tym temacie... - napisała na Facebooku Steczkowska.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 grudnia 2018 r. o 08:25
+23
Ludziom już się w głowach przewraca od pieniędzy. Do Francji pojechać. Tam jest demokracja. Pseudo europejskie media nakladly Wam do głowy, że coś jest u nas łamane a Wy jak dzieciaki to lykneliscie. Nie widzicie co się dzieje na zachodzie. Gdzie jest komisja wenecka w sprawie zabojadow? Dlaczego wobec rządu Francji nie uruchamia się żadnych kar etc??? Ludzie myślcie trochę. Nie trzeba być ani z PiS ani z Po ( jedni i drudzy to zło)żeby widzieć,że coś tu nie gra.
Avatar
Polak nie żyd / 11 grudnia 2018 r. o 09:23
+22
widać po wpisach, że prawda boli, brawo pani Justyno
 Co boli ? Twój debilizm ! Konstytucja napisana przez stalina i trochę zmieniona przez Kwasa czerwonego sługusa Moskwy.
Avatar
Korwinowiec / 11 grudnia 2018 r. o 11:15
+15
Nik nie słucha jej płyt to może chociaż koderaści się zainteresują
Avatar
republikanin / 11 grudnia 2018 r. o 10:47
+11
Grzegorz Ciechowski nie byłby zadowolony z mieszania jego muzyki z polityką do której nie została napisana. Ten utwór ma zupełnie inną wymowę
Avatar
Gość / 11 grudnia 2018 r. o 11:28
+8
" JESTEM MUZYKIEM i nie należę do żadnej partii." --> to zajmij się wyciem, a nie politykowaniem !!!
Avatar
luk / 11 grudnia 2018 r. o 09:55
+8
A co rząd Francji konkretnie robi? Tam podnosi sie, a raczej mialo sie podnieść akcyze na paliwo. U nas dzięki polityce rządu, prad dla firm drozeje 50procent. To kiedy wychodzisz na ulice?
  "Ceny hurtowe energii na polskiej giełdzie są już o około 70 proc. wyższe niż rok temu. Jest to spowodowane podwyżkami cen węgla, jak również rosnącymi notowaniami uprawnień do emisji CO2. Zdaniem ekspertów cytowanych przez "Rzeczpospolitą", może oznaczać to wyższe ceny energii dla klientów indywidualnych, które w 2019 r. powinny wzrosnąć o kilkanaście procent, a w 2020 r. nawet o 50 proc."  pomorska.pl Następnym razem doczytaj i się dopiwro wypowiadaj. Za prąd podziękuj UE.
  "Ceny hurtowe energii na polskiej giełdzie są już o około 70 proc. wyższe niż rok temu. Jest to spowodowane podwyżkami cen węgla, jak również rosnącymi notowaniami uprawnień do emisji CO2. Zdaniem ekspertów cytowanych przez "Rzeczpospolitą", może oznaczać to wyższe ceny energii dla klientów indywidualnych, które w 2019 r. powinny wzrosnąć o kilkanaście procent, a w 2020 r. nawet o 50 proc."  pomorska.pl Następnym razem doczytaj i się dopiwro wypowiadaj. Za prąd podziękuj UE. rozwiń
Avatar
kuwert / 11 grudnia 2018 r. o 11:14
+7
Opłacane pisowskie trolle już zaatakowały w komentarzach. Oplują dosłownie każdego jak zajdzie taka potrzeba.
 Jak chcesz porozmawiać o opłacanych trolach, to zajrzyj pod ostatnio napisany artykuł na temat prezydenta  żuka i spójrz na posty pod nim.
Avatar
Hans Klos / 11 grudnia 2018 r. o 14:29
+4
Demokracja to rządy hien nad osłami.
Avatar
Obywatel / 11 grudnia 2018 r. o 12:37
+2
widać po wpisach, że prawda boli, brawo pani Justyno
Co boli ? Twój debilizm ! Konstytucja napisana przez stalina i trochę zmieniona przez Kwasa czerwonego sługusa Moskwy.
 Widzisz, może i masz rację, że Konstytucja napisana została za czasów stalinowskich i że poprawiona została za Kwaśniewskiego. Jednak większość z protestujących sprzeciwia się nie kolejnym zmianom, ale sposobie ich wprowadzania. Konstytucja nie jest tylko PIS-u, PO czy innych polityków. Jest tak samo Twoja jak i moja, jest Twoich czy moich dzieci, czy Twoich i moich sąsiadów, czy Pana Romana z Koluszek. Konstytucja jest nas wszystkich i powinna być dla nas wszystkich stworzona!!! Każdy z nas powinien mieć prawo wypowiedzenia się co o tym myśli. NIE MOŻNA TWORZYĆ JEJ NA KOLANIE, W NOCY, GDZIEŚ NA ZAPLECZU!!! Rozumiesz mnie? Ja się z tym nie zgadzam, choć mojego głosu i tak nikt nie słucha. Tak samo bym był przeciwny mastrowaniu przy niej, gdyby robiła to inna partia, bo polityka to jedno wielkie g. Konstytucja jest dla nas, obywateli, na lata, więc nie można zrobić tego na odwal. Mniej nerwów, a więcej myślenia przyda się każdemu z nas...
 Widzisz, może i masz rację, że Konstytucja napisana została za czasów stalinowskich i że poprawiona została za Kwaśniewskiego. Jednak większość z protestujących sprzeciwia się nie kolejnym zmianom, ale sposobie ich wprowadzania. Konstytucja nie jest tylko PIS-u, PO czy innych polityków. Jest tak samo Twoja jak i moja, jest Twoich czy moich dzieci, czy Twoich i moich sąsiadów, czy Pana Romana z Koluszek. Konstytucja jest nas wszystkich i powinna być dla nas wszystkich stworzona!!! Każdy z nas powinien mieć prawo wypowiedzenia ... rozwiń
Avatar
luk / 11 grudnia 2018 r. o 09:46
+2
Powinniśmy wziąć przykład z Francuzów i pogonić to pisowskie tałatajstwo. Pacany od Kaczora juz się napaśli na SKOKACH, swoich powsadzali na stołki, bawia się pseudokomisjami śledczymi, z których nic nie wynika, wraku jak nie było tak nie ma, rozdają kasę na lewo i prawo, zwłaszcza Rydzykowi i ze wszystkimi jesteśmy skłóceni. Do tego marionetkowy, żałosny prezydencik-debilek.
 Jestem za Jurek, tylko których proponujesz jako zastępców? Po z nowoczesną się połączyły. Razem peomują zachowania ze średniowiecza, pedalstwa, aorcje i inne sodomie a do tego 90 procent z nich jest grubo umoczone w milionowe afery. Kukiz juz sam nie wiem co opowiada, raz wyrzuca swoich za chwile ich przyjmuje, nie wiadomo co mu w glowie siedzi.n Ludowcy jak im zawieje tak zrobią, ale tacy zawsze byli. Skrajna prawica jak i lewica nie ma w Polsce prawa bytu. Powiedz mi zatem jaki jest Twój kandydat to chętnie wysucham i być może zagłosuję.
 Jestem za Jurek, tylko których proponujesz jako zastępców? Po z nowoczesną się połączyły. Razem peomują zachowania ze średniowiecza, pedalstwa, aorcje i inne sodomie a do tego 90 procent z nich jest grubo umoczone w milionowe afery. Kukiz juz sam nie wiem co opowiada, raz wyrzuca swoich za chwile ich przyjmuje, nie wiadomo co mu w glowie siedzi.n Ludowcy jak im zawieje tak zrobią, ale tacy zawsze byli. Skrajna prawica jak i lewica nie ma w Polsce prawa bytu. Powiedz mi zatem jaki jest Twój kandydat to chętnie wysucham i być m... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2018 r. o 15:58
+1
Nie kumam Was... Przecież Justyna wyraźnie napisała, że to jest wizja artystyczna a nie przekaz polityczny. Po co mieszacie wszystko i kierujecie w polityczne rejony? Steczkowska to uznana artystka, która nagrała już 17 płyt i ma prawo jako artysta do swojej kreacji i wizji muzycznej. Tym bardziej, że chodzi tutaj o utwór Moja Krew - Republiki.
Avatar
Hans Klos / 11 grudnia 2018 r. o 14:29
+4
Demokracja to rządy hien nad osłami.
Avatar
Obywatel / 11 grudnia 2018 r. o 12:37
+2
widać po wpisach, że prawda boli, brawo pani Justyno
Co boli ? Twój debilizm ! Konstytucja napisana przez stalina i trochę zmieniona przez Kwasa czerwonego sługusa Moskwy.
 Widzisz, może i masz rację, że Konstytucja napisana została za czasów stalinowskich i że poprawiona została za Kwaśniewskiego. Jednak większość z protestujących sprzeciwia się nie kolejnym zmianom, ale sposobie ich wprowadzania. Konstytucja nie jest tylko PIS-u, PO czy innych polityków. Jest tak samo Twoja jak i moja, jest Twoich czy moich dzieci, czy Twoich i moich sąsiadów, czy Pana Romana z Koluszek. Konstytucja jest nas wszystkich i powinna być dla nas wszystkich stworzona!!! Każdy z nas powinien mieć prawo wypowiedzenia się co o tym myśli. NIE MOŻNA TWORZYĆ JEJ NA KOLANIE, W NOCY, GDZIEŚ NA ZAPLECZU!!! Rozumiesz mnie? Ja się z tym nie zgadzam, choć mojego głosu i tak nikt nie słucha. Tak samo bym był przeciwny mastrowaniu przy niej, gdyby robiła to inna partia, bo polityka to jedno wielkie g. Konstytucja jest dla nas, obywateli, na lata, więc nie można zrobić tego na odwal. Mniej nerwów, a więcej myślenia przyda się każdemu z nas...
 Widzisz, może i masz rację, że Konstytucja napisana została za czasów stalinowskich i że poprawiona została za Kwaśniewskiego. Jednak większość z protestujących sprzeciwia się nie kolejnym zmianom, ale sposobie ich wprowadzania. Konstytucja nie jest tylko PIS-u, PO czy innych polityków. Jest tak samo Twoja jak i moja, jest Twoich czy moich dzieci, czy Twoich i moich sąsiadów, czy Pana Romana z Koluszek. Konstytucja jest nas wszystkich i powinna być dla nas wszystkich stworzona!!! Każdy z nas powinien mieć prawo wypowiedzenia ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2018 r. o 11:28
+8
" JESTEM MUZYKIEM i nie należę do żadnej partii." --> to zajmij się wyciem, a nie politykowaniem !!!
Avatar
Korwinowiec / 11 grudnia 2018 r. o 11:15
+15
Nik nie słucha jej płyt to może chociaż koderaści się zainteresują
Avatar
kuwert / 11 grudnia 2018 r. o 11:14
+7
Opłacane pisowskie trolle już zaatakowały w komentarzach. Oplują dosłownie każdego jak zajdzie taka potrzeba.
 Jak chcesz porozmawiać o opłacanych trolach, to zajrzyj pod ostatnio napisany artykuł na temat prezydenta  żuka i spójrz na posty pod nim.
Avatar
republikanin / 11 grudnia 2018 r. o 10:47
+11
Grzegorz Ciechowski nie byłby zadowolony z mieszania jego muzyki z polityką do której nie została napisana. Ten utwór ma zupełnie inną wymowę
Avatar
Henio / 11 grudnia 2018 r. o 10:47
-3
Przecież Pisiory się wycofały z projektu, ta bezmyślna ciemnota dalej "hasełka" powtarza - tutaj widzimy że nie chodzi o żadną konstytucję...
 Wycofały się? Na razie tylko zapoczątkowały wycofywanie się. Czekamy na ciąg dalszy.  
Avatar
Gość / 11 grudnia 2018 r. o 10:44
-2
Opłacane pisowskie trolle już zaatakowały w komentarzach. Oplują dosłownie każdego jak zajdzie taka potrzeba.
Avatar
luk / 11 grudnia 2018 r. o 09:55
+8
A co rząd Francji konkretnie robi? Tam podnosi sie, a raczej mialo sie podnieść akcyze na paliwo. U nas dzięki polityce rządu, prad dla firm drozeje 50procent. To kiedy wychodzisz na ulice?
  "Ceny hurtowe energii na polskiej giełdzie są już o około 70 proc. wyższe niż rok temu. Jest to spowodowane podwyżkami cen węgla, jak również rosnącymi notowaniami uprawnień do emisji CO2. Zdaniem ekspertów cytowanych przez "Rzeczpospolitą", może oznaczać to wyższe ceny energii dla klientów indywidualnych, które w 2019 r. powinny wzrosnąć o kilkanaście procent, a w 2020 r. nawet o 50 proc."  pomorska.pl Następnym razem doczytaj i się dopiwro wypowiadaj. Za prąd podziękuj UE.
  "Ceny hurtowe energii na polskiej giełdzie są już o około 70 proc. wyższe niż rok temu. Jest to spowodowane podwyżkami cen węgla, jak również rosnącymi notowaniami uprawnień do emisji CO2. Zdaniem ekspertów cytowanych przez "Rzeczpospolitą", może oznaczać to wyższe ceny energii dla klientów indywidualnych, które w 2019 r. powinny wzrosnąć o kilkanaście procent, a w 2020 r. nawet o 50 proc."  pomorska.pl Następnym razem doczytaj i się dopiwro wypowiadaj. Za prąd podziękuj UE. rozwiń