Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

9 listopada 2021 r.
15:21

Rzeczniczka PiS: Marsz Niepodległości będzie miał charakter państwowy

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
25 37 A A

Warszawa. Marsz Niepodległości będzie miał charakter państwowy – ogłosiła w Sejmie Anita Czerwińska, rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości. Zaapelowała też o "godne przejście marszu, który nie traci swojego społecznego charakteru".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Decyzję o nadaniu zgromadzeniu formalnego statusu podjął szef Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych. Pochód ma wyruszyć 11 listopada o godzinie 13 z ronda Dmowskiego.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janusz_Paliwas / 9 listopada 2021 r. o 15:27
+10
Zobaczymy czy będzie dzicz czy kultura...
Avatar
___K___ / 9 listopada 2021 r. o 16:45
+9
Zrobili to tylko po to, żeby Bąkiewicz mógł pójść ze swoimi faszyzującymi koleżkami i zrobić kolejny syf w mieście. PiSowski (nie)rząd po raz kolejny pokazał, gdzie ma samorządy i sądy. Po trupach do celu. A zaczęło się pewnego kwietniowego poranka...
Avatar
Palec_jenej_posel / 9 listopada 2021 r. o 20:40
+8
Zobaczymy czy będzie dzicz czy kultura...
 Wojewoda warszawski Radziwił naciskał na ratusz by usunąć kostkę brukową /do przebudowy z ronda Dmowskiego/ bo może prowokować. Czy normalnych ludzi prowokuje kostka ?
Avatar
___K___ / 10 listopada 2021 r. o 08:46
+7
Zrobili to tylko po to, żeby Bąkiewicz mógł pójść ze swoimi faszyzującymi koleżkami i zrobić kolejny syf w mieście. PiSowski (nie)rząd po raz kolejny pokazał, gdzie ma samorządy i sądy. Po trupach do celu. A zaczęło się pewnego kwietniowego poranka...
Twój ziomal od tyłu xd powiadał że w tym roku idą naziści,więc skąd faszyści? Zdecydujcie się wkońcu na cos;) A skończyło pewnym światełkiem do nieba:)
Zacznijmy od tego, że nie masz bladego pojęcia o określeniach nazizm i faszyzm. Jeśli ktoś sprasza sobie na imprezę nazistów z Włoch, to niech potem nie ma pretensji, że jest określany jako faszysta. Za trudne? Może w czwartek koledzy ci to rozrysują. XD
Według ciebie nazista faszysta i narodowiec to ,to samo bo co parę dni zmieniasz nazwy uczestników marszu  Włoski nazista staje się faszystą? Nieudaczniku życiowy coś ci się popier-doliło w berecie. Forza Nouva to według ciebie faszyści? Kretynie nawet z google nie potrafisz dobrze przepisać. Jak to się podniecałes tym hasłem? Słychać wycie? Znakomicie:). Ból doopy nie daje wytrzymać,w czwartek pęknie;)
Uważam, że to właśnie wy, "patRYJoci", mieliście niezły ból doopska, bo pokpiliście sprawę marszu wychodząc z założenia, że "wam się to należy". I zdeptaliście samorządy i sądy. Na szczęście w taki sposób, że to strona rządowa musi wziąć odpowiedzialność za to, co zrobicie.
Uważam, że to właśnie wy, "patRYJoci", mieliście niezły ból doopska, bo pokpiliście sprawę marszu wychodząc z założenia, że "wam się to należy". I zdeptaliście samorządy i sądy. Na szczęście w taki sposób, że to strona rządowa musi wziąć odpowiedzialność za to, co zrobicie. rozwiń
Avatar
___K___ / 9 listopada 2021 r. o 18:02
+6
Zrobili to tylko po to, żeby Bąkiewicz mógł pójść ze swoimi faszyzującymi koleżkami i zrobić kolejny syf w mieście. PiSowski (nie)rząd po raz kolejny pokazał, gdzie ma samorządy i sądy. Po trupach do celu. A zaczęło się pewnego kwietniowego poranka...
Twój ziomal od tyłu xd powiadał że w tym roku idą naziści,więc skąd faszyści? Zdecydujcie się wkońcu na cos;) A skończyło pewnym światełkiem do nieba:)
Napisałem o faszyzujących koleżkach, a nie faszystach. Jestem delikatny w osądach. A za to, co XD napisał, nie odpowiadam, ale zapewne też miał rację.
Napisałem o faszyzujących koleżkach, a nie faszystach. Jestem delikatny w osądach. A za to, co XD napisał, nie odpowiadam, ale zapewne też miał rację. rozwiń
Avatar
eagon123 / 9 listopada 2021 r. o 15:54
+6
Niech idą nie mam nic do prawdziwych patriotów, niech tylko nie zdemolują tego miasta jeszcze bardziej bo i tak tonie w gów...e. Oby nie pojawili się pseudo-patrioci i nie napierdzielali racami jak ostatnio bo nie ma w tym nic patriotycznego, tych kretynów policja powinna od razu ujarzmiać, ale cóż w sumie to są takie same Sebki tylko że w mundurze.
Avatar
Gutek / 10 listopada 2021 r. o 12:15
+5
Charakter marszu państwowy, na którym nie będzie prezydenta RP ani premiera . Czy przynajmniej będzie organizator marszu szef urzędu ds.Kombatantów i Osób Represjonowanych ? Czy też stchórzy i nie będzie brał odpowiedzialności za to co się będzie działo ?
Avatar
_XD_ / 9 listopada 2021 r. o 19:55
+5
"Bierz dupę w troki i spier...j do swojego gównianego kraju!"  - do lewaka komucha Michaiła Tuchaczewskiego powiedział Piłsudski.     Jego wypowiedź dedykuję wszystkim tęczowym  ojroZDRAJCom LEWACkim ...  i psychofanom, angeli, junkersa, macronea brukseli i strassburga... over&out
 Tak tylko przypomnę, że Piłsudski według twoich standardów sam był LEWAKIEM i takie gumofilce jak ty, dawno by pogonił. XD
Avatar
_XD_ / 9 listopada 2021 r. o 18:45
+5
na 100% bojówki niemieckie przyjadą robić zadymę i prowokacje
 No rok temu było faszyści z forca nuova, więc nic nie zdziwi
Avatar
___K___ / 9 listopada 2021 r. o 17:41
+5
No i skręca komuchów z wściekłości. Do tego stopnia, że już zaprosili Antifę, żeby wzniecić burdy i winą obciążyć patriotów. Na szczęście każdy teraz ma telefon z kamerą i będzie można nagrywać bandytów-zadymiarzy.
Komuchów? Ty nie wiesz, o czym piszesz. PiS buduje PRL-bis, żeby nie napisać, że wręcz wszedł w ślady NSDAP w Niemczech lat 30. XX wieku. A nagrywanie bandytów-zadymiarzy nic nie daje, bo chronią was wszystkie służby państwa. Normalni ludzie chcą świętować, ale wszędzie się półmózgowe pachołki PiSu muszą wepchać i zniszczyć nawet najszlachetniejsze wydarzenie.
Komuchów? Ty nie wiesz, o czym piszesz. PiS buduje PRL-bis, żeby nie napisać, że wręcz wszedł w ślady NSDAP w Niemczech lat 30. XX wieku. A nagrywanie bandytów-zadymiarzy nic nie daje, bo chronią was wszystkie służby państwa. Normalni ludzie chcą świętować, ale wszędzie się półmózgowe pachołki PiSu muszą wepchać i zniszczyć nawet najszlachetniejsze wydarzenie. rozwiń
Avatar
_XD_ / 17 listopada 2021 r. o 08:46
0
Coś ci się pier-doli w berecie ja o żadnych włoskich faszystach nie pisałem tylko ty. Jak ci to pomoże to jeszcze byli węgierscy,hiszpańscy i portugalscy oczywiście patrioci. Zobacz jakie zniszczenia niosły ze sobą tanie kurefki  spod znaku ss na swoich marszach
Oczywiście wszystko to polscy patrioci. Ale nieładnie o swoich kolegach mówić per kurefki.
Zmień lekarza bo ten cię oszukuje
 No, no. Bo to ja widzę wroga w każdym cieniu i rzutuję na wszystkich swoje seksualne fiksacje. XD
Avatar
Wielejebny / 16 listopada 2021 r. o 09:12
0
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało.
Bardzo słusznie że chcieli delegalizacji. Powinni postąpić z faszystami tak, jak Piłsudski postąpił z naziolami z ONR. Niestety obecne rządzący nie mają jaj, żeby zrobić to znowu. Albo jest im to na rękę. Ale to nadal nie wyjaśnia, dlaczego facet posiadający własną "partię" startował w wyborach jako bezpartyjny. XD
Szczerze to mam to gdzieś czy ich rozwiążą czy nie. Ale pewnie zawiodłeś się na marszu? Nic nie spłonęło no może poza obrazkiem jakiegoś niemca,nikt nie został pobity,trochę posiusiali na dworcu,no i 11 wniosków o ukaranie. Zło i nienawiść w czystej postaci;)
To po co w ogóle do tego nawiązywałeś? Wręcz przeciwnie. Bardzo się z tego powodu cieszę i zastanawiam się dlaczego w poprzednich latach trzeba było niszczyć pół miasta? Dowodzi to jednak, że nawet najgorsze bydło można powstrzymać przed wlezieniem w szkodę. Albo nazistom w końcu ktoś zaniósł krużganek oświaty. Nie słyszałem natomiast, żeby palono jakieś obrazy. Wiem o spaleniu flagi Niemiec, (za co prokuratura powinna ścigać z urzędu, za znieważenie symbolu narodowego kraju partnerskiego) i o spaleniu zdjęcia przedstawiającego byłego premiera kraju. Czym też prokuratura powinna się zainteresować, podobnie jak używaniem zakazanych materiałów pirotechnicznych. Słyszałem też mnóstwo haseł anty unijnych i antyamerykańskich, natomiast nie słychać było haseł antyrosyjskich i antybiałoruskich, a to te kraje odpowiadają za kryzys migracyjny na polskich granicach i są uznawane za główne zagrożenie dla Polski. Ciekawe dlaczego?
Coś ci się pier-doli w berecie ja o żadnych włoskich faszystach nie pisałem tylko ty. Jak ci to pomoże to jeszcze byli węgierscy,hiszpańscy i portugalscy oczywiście patrioci. Zobacz jakie zniszczenia niosły ze sobą tanie kurefki  spod znaku ss na swoich marszach
Oczywiście wszystko to polscy patrioci. Ale nieładnie o swoich kolegach mówić per kurefki.
 Zmień lekarza bo ten cię oszukuje
 Zmień lekarza bo ten cię oszukuje rozwiń
Avatar
_XD_ / 15 listopada 2021 r. o 08:25
0
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało.
Bardzo słusznie że chcieli delegalizacji. Powinni postąpić z faszystami tak, jak Piłsudski postąpił z naziolami z ONR. Niestety obecne rządzący nie mają jaj, żeby zrobić to znowu. Albo jest im to na rękę. Ale to nadal nie wyjaśnia, dlaczego facet posiadający własną "partię" startował w wyborach jako bezpartyjny. XD
Szczerze to mam to gdzieś czy ich rozwiążą czy nie. Ale pewnie zawiodłeś się na marszu? Nic nie spłonęło no może poza obrazkiem jakiegoś niemca,nikt nie został pobity,trochę posiusiali na dworcu,no i 11 wniosków o ukaranie. Zło i nienawiść w czystej postaci;)
To po co w ogóle do tego nawiązywałeś? Wręcz przeciwnie. Bardzo się z tego powodu cieszę i zastanawiam się dlaczego w poprzednich latach trzeba było niszczyć pół miasta? Dowodzi to jednak, że nawet najgorsze bydło można powstrzymać przed wlezieniem w szkodę. Albo nazistom w końcu ktoś zaniósł krużganek oświaty. Nie słyszałem natomiast, żeby palono jakieś obrazy. Wiem o spaleniu flagi Niemiec, (za co prokuratura powinna ścigać z urzędu, za znieważenie symbolu narodowego kraju partnerskiego) i o spaleniu zdjęcia przedstawiającego byłego premiera kraju. Czym też prokuratura powinna się zainteresować, podobnie jak używaniem zakazanych materiałów pirotechnicznych. Słyszałem też mnóstwo haseł anty unijnych i antyamerykańskich, natomiast nie słychać było haseł antyrosyjskich i antybiałoruskich, a to te kraje odpowiadają za kryzys migracyjny na polskich granicach i są uznawane za główne zagrożenie dla Polski. Ciekawe dlaczego?
Coś ci się pier-doli w berecie ja o żadnych włoskich faszystach nie pisałem tylko ty. Jak ci to pomoże to jeszcze byli węgierscy,hiszpańscy i portugalscy oczywiście patrioci. Zobacz jakie zniszczenia niosły ze sobą tanie kurefki  spod znaku ss na swoich marszach
 Oczywiście wszystko to polscy patrioci. Ale nieładnie o swoich kolegach mówić per kurefki. 
 Oczywiście wszystko to polscy patrioci. Ale nieładnie o swoich kolegach mówić per kurefki.  rozwiń
Avatar
Wielejebny / 14 listopada 2021 r. o 13:19
-1
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało.
 Bardzo słusznie że chcieli delegalizacji. Powinni postąpić z faszystami tak, jak Piłsudski postąpił z naziolami z ONR. Niestety obecne rządzący nie mają jaj, żeby zrobić to znowu. Albo jest im to na rękę. Ale to nadal nie wyjaśnia, dlaczego facet posiadający własną "partię" startował w wyborach jako bezpartyjny. XD
Szczerze to mam to gdzieś czy ich rozwiążą czy nie. Ale pewnie zawiodłeś się na marszu? Nic nie spłonęło no może poza obrazkiem jakiegoś niemca,nikt nie został pobity,trochę posiusiali na dworcu,no i 11 wniosków o ukaranie. Zło i nienawiść w czystej postaci;)
To po co w ogóle do tego nawiązywałeś? Wręcz przeciwnie. Bardzo się z tego powodu cieszę i zastanawiam się dlaczego w poprzednich latach trzeba było niszczyć pół miasta? Dowodzi to jednak, że nawet najgorsze bydło można powstrzymać przed wlezieniem w szkodę. Albo nazistom w końcu ktoś zaniósł krużganek oświaty. Nie słyszałem natomiast, żeby palono jakieś obrazy. Wiem o spaleniu flagi Niemiec, (za co prokuratura powinna ścigać z urzędu, za znieważenie symbolu narodowego kraju partnerskiego) i o spaleniu zdjęcia przedstawiającego byłego premiera kraju. Czym też prokuratura powinna się zainteresować, podobnie jak używaniem zakazanych materiałów pirotechnicznych. Słyszałem też mnóstwo haseł anty unijnych i antyamerykańskich, natomiast nie słychać było haseł antyrosyjskich i antybiałoruskich, a to te kraje odpowiadają za kryzys migracyjny na polskich granicach i są uznawane za główne zagrożenie dla Polski. Ciekawe dlaczego?
 Coś ci się pier-doli w berecie ja o żadnych włoskich faszystach nie pisałem tylko ty. Jak ci to pomoże to jeszcze byli węgierscy,hiszpańscy i portugalscy oczywiście patrioci. Zobacz jakie zniszczenia niosły ze sobą tanie kurefki  spod znaku ss na swoich marszach
 Coś ci się pier-doli w berecie ja o żadnych włoskich faszystach nie pisałem tylko ty. Jak ci to pomoże to jeszcze byli węgierscy,hiszpańscy i portugalscy oczywiście patrioci. Zobacz jakie zniszczenia niosły ze sobą tanie kurefki  spod znaku ss na swoich marszach rozwiń
Avatar
Wielejebny / 14 listopada 2021 r. o 13:02
-1
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało.
 Bardzo słusznie że chcieli delegalizacji. Powinni postąpić z faszystami tak, jak Piłsudski postąpił z naziolami z ONR. Niestety obecne rządzący nie mają jaj, żeby zrobić to znowu. Albo jest im to na rękę. Ale to nadal nie wyjaśnia, dlaczego facet posiadający własną "partię" startował w wyborach jako bezpartyjny. XD
Szczerze to mam to gdzieś czy ich rozwiążą czy nie. Ale pewnie zawiodłeś się na marszu? Nic nie spłonęło no może poza obrazkiem jakiegoś niemca,nikt nie został pobity,trochę posiusiali na dworcu,no i 11 wniosków o ukaranie. Zło i nienawiść w czystej postaci;)
To po co w ogóle do tego nawiązywałeś? Wręcz przeciwnie. Bardzo się z tego powodu cieszę i zastanawiam się dlaczego w poprzednich latach trzeba było niszczyć pół miasta? Dowodzi to jednak, że nawet najgorsze bydło można powstrzymać przed wlezieniem w szkodę. Albo nazistom w końcu ktoś zaniósł krużganek oświaty. Nie słyszałem natomiast, żeby palono jakieś obrazy. Wiem o spaleniu flagi Niemiec, (za co prokuratura powinna ścigać z urzędu, za znieważenie symbolu narodowego kraju partnerskiego) i o spaleniu zdjęcia przedstawiającego byłego premiera kraju. Czym też prokuratura powinna się zainteresować, podobnie jak używaniem zakazanych materiałów pirotechnicznych. Słyszałem też mnóstwo haseł anty unijnych i antyamerykańskich, natomiast nie słychać było haseł antyrosyjskich i antybiałoruskich, a to te kraje odpowiadają za kryzys migracyjny na polskich granicach i są uznawane za główne zagrożenie dla Polski. Ciekawe dlaczego?
 A widziałeś te przerażające twarze tych dwu i trzyletnich nazistów w wózeczkach? Szczerba tak się obsrał że postanowił zerzreć czerstwy chleb zamiast świeżej bułki;). Spłonął jakiś szkopek i szmatka w trzy paski i wielka afera. Piękny gest pewnej grupy artystów czy tam aktywistów oby więcej takich hapenningow
 A widziałeś te przerażające twarze tych dwu i trzyletnich nazistów w wózeczkach? Szczerba tak się obsrał że postanowił zerzreć czerstwy chleb zamiast świeżej bułki;). Spłonął jakiś szkopek i szmatka w trzy paski i wielka afera. Piękny gest pewnej grupy artystów czy tam aktywistów oby więcej takich hapenningow rozwiń
Avatar
_XD_ / 13 listopada 2021 r. o 12:37
+3
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało.
  Bardzo słusznie że chcieli delegalizacji. Powinni postąpić z faszystami tak, jak Piłsudski postąpił z naziolami z ONR. Niestety obecne rządzący nie mają jaj, żeby zrobić to znowu. Albo jest im to na rękę. Ale to nadal nie wyjaśnia, dlaczego facet posiadający własną "partię" startował w wyborach jako bezpartyjny. XD
Szczerze to mam to gdzieś czy ich rozwiążą czy nie. Ale pewnie zawiodłeś się na marszu? Nic nie spłonęło no może poza obrazkiem jakiegoś niemca,nikt nie został pobity,trochę posiusiali na dworcu,no i 11 wniosków o ukaranie. Zło i nienawiść w czystej postaci;)
 To po co w ogóle do tego nawiązywałeś? Wręcz przeciwnie. Bardzo się z tego powodu cieszę i zastanawiam się dlaczego w poprzednich latach trzeba było niszczyć pół miasta? Dowodzi to jednak, że nawet najgorsze bydło można powstrzymać przed wlezieniem w szkodę. Albo nazistom w końcu ktoś zaniósł krużganek oświaty. Nie słyszałem natomiast, żeby palono jakieś obrazy. Wiem o spaleniu flagi Niemiec, (za co prokuratura powinna ścigać z urzędu, za znieważenie symbolu narodowego kraju partnerskiego) i o spaleniu zdjęcia przedstawiającego byłego premiera kraju. Czym też prokuratura powinna się zainteresować, podobnie jak używaniem zakazanych materiałów pirotechnicznych. Słyszałem też mnóstwo haseł anty unijnych i antyamerykańskich, natomiast nie słychać było haseł antyrosyjskich i antybiałoruskich, a to te kraje odpowiadają za kryzys migracyjny na polskich granicach i są uznawane za główne zagrożenie dla Polski. Ciekawe dlaczego?
 To po co w ogóle do tego nawiązywałeś? Wręcz przeciwnie. Bardzo się z tego powodu cieszę i zastanawiam się dlaczego w poprzednich latach trzeba było niszczyć pół miasta? Dowodzi to jednak, że nawet najgorsze bydło można powstrzymać przed wlezieniem w szkodę. Albo nazistom w końcu ktoś zaniósł krużganek oświaty. Nie słyszałem natomiast, żeby palono jakieś obrazy. Wiem o spaleniu flagi Niemiec, (za co prokuratura powinna ścigać z urzędu, za znieważenie symbolu narodowego kraju partnerskiego) i o spaleniu zdjęcia przedstawiające... rozwiń
Avatar
Wielejebny / 13 listopada 2021 r. o 10:56
-3
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało.
   Bardzo słusznie że chcieli delegalizacji. Powinni postąpić z faszystami tak, jak Piłsudski postąpił z naziolami z ONR. Niestety obecne rządzący nie mają jaj, żeby zrobić to znowu. Albo jest im to na rękę. Ale to nadal nie wyjaśnia, dlaczego facet posiadający własną "partię" startował w wyborach jako bezpartyjny. XD
 Szczerze to mam to gdzieś czy ich rozwiążą czy nie. Ale pewnie zawiodłeś się na marszu? Nic nie spłonęło no może poza obrazkiem jakiegoś niemca,nikt nie został pobity,trochę posiusiali na dworcu,no i 11 wniosków o ukaranie. Zło i nienawiść w czystej postaci;)
 Szczerze to mam to gdzieś czy ich rozwiążą czy nie. Ale pewnie zawiodłeś się na marszu? Nic nie spłonęło no może poza obrazkiem jakiegoś niemca,nikt nie został pobity,trochę posiusiali na dworcu,no i 11 wniosków o ukaranie. Zło i nienawiść w czystej postaci;) rozwiń
Avatar
_XD_ / 12 listopada 2021 r. o 20:21
+3
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało.
  Bardzo słusznie że chcieli delegalizacji. Powinni postąpić z faszystami tak, jak Piłsudski postąpił z naziolami z ONR. Niestety obecne rządzący nie mają jaj, żeby zrobić to znowu. Albo jest im to na rękę. Ale to nadal nie wyjaśnia, dlaczego facet posiadający własną "partię" startował w wyborach jako bezpartyjny. XD
  Bardzo słusznie że chcieli delegalizacji. Powinni postąpić z faszystami tak, jak Piłsudski postąpił z naziolami z ONR. Niestety obecne rządzący nie mają jaj, żeby zrobić to znowu. Albo jest im to na rękę. Ale to nadal nie wyjaśnia, dlaczego facet posiadający własną "partię" startował w wyborach jako bezpartyjny. XD rozwiń
Avatar
Wielejebny / 12 listopada 2021 r. o 19:23
-3
Zrobili to tylko po to, żeby Bąkiewicz mógł pójść ze swoimi faszyzującymi koleżkami i zrobić kolejny syf w mieście. PiSowski (nie)rząd po raz kolejny pokazał, gdzie ma samorządy i sądy. Po trupach do celu. A zaczęło się pewnego kwietniowego poranka...
Twój ziomal od tyłu xd powiadał że w tym roku idą naziści,więc skąd faszyści? Zdecydujcie się wkońcu na cos;) A skończyło pewnym światełkiem do nieba:)
Zacznijmy od tego, że nie masz bladego pojęcia o określeniach nazizm i faszyzm. Jeśli ktoś sprasza sobie na imprezę nazistów z Włoch, to niech potem nie ma pretensji, że jest określany jako faszysta. Za trudne? Może w czwartek koledzy ci to rozrysują. XD
Według ciebie nazista faszysta i narodowiec to ,to samo bo co parę dni zmieniasz nazwy uczestników marszu  Włoski nazista staje się faszystą? Nieudaczniku życiowy coś ci się popier-doliło w berecie. Forza Nouva to według ciebie faszyści? Kretynie nawet z google nie potrafisz dobrze przepisać. Jak to się podniecałes tym hasłem? Słychać wycie? Znakomicie:). Ból doopy nie daje wytrzymać,w czwartek pęknie;)
Wiem że u ciebie ciężko z logiką, więc ci pomogę. "różne typy nacjonalizmów, np.: narodowy konserwatyzm, narodowy liberalizm, narodowy radykalizm, narodowy socjalizm (nazizm), faszyzm, narodowy bolszewizm, narodowy komunizm."; Forca Nuova – włoska organizacja o charakterze nacjonalistycznym i neofaszystowskim ." Co do ostatniego, nie mierz wrzuci swoją miarą.
Znowu swoim wiejskim piszesz,następnym razem tłumacz to na Polski. Skoro Forza Nuova to według ciebie faszyści,to jakim cudem są legalną partią? No i co maja do rzeczy te twoje odłamy nacjonalizmu,wyklepałeś gdzieś na google i mądrego udajesz;)
Ale FN nie jest partią, tak samo jak nie jest nią ONR. Nawet nie wiesz takich podstawowych rzeczy. XD
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
 Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało. 
 Partia demokratyczna razem z ruchem pięciu gwiazd damagali się rozwiązania partii Forza Nuova,nawet włoska prawica była za ale się nie udało.  rozwiń
Avatar
_XD_ / 11 listopada 2021 r. o 21:51
+3
Zrobili to tylko po to, żeby Bąkiewicz mógł pójść ze swoimi faszyzującymi koleżkami i zrobić kolejny syf w mieście. PiSowski (nie)rząd po raz kolejny pokazał, gdzie ma samorządy i sądy. Po trupach do celu. A zaczęło się pewnego kwietniowego poranka...
Twój ziomal od tyłu xd powiadał że w tym roku idą naziści,więc skąd faszyści? Zdecydujcie się wkońcu na cos;) A skończyło pewnym światełkiem do nieba:)
Zacznijmy od tego, że nie masz bladego pojęcia o określeniach nazizm i faszyzm. Jeśli ktoś sprasza sobie na imprezę nazistów z Włoch, to niech potem nie ma pretensji, że jest określany jako faszysta. Za trudne? Może w czwartek koledzy ci to rozrysują. XD
Według ciebie nazista faszysta i narodowiec to ,to samo bo co parę dni zmieniasz nazwy uczestników marszu  Włoski nazista staje się faszystą? Nieudaczniku życiowy coś ci się popier-doliło w berecie. Forza Nouva to według ciebie faszyści? Kretynie nawet z google nie potrafisz dobrze przepisać. Jak to się podniecałes tym hasłem? Słychać wycie? Znakomicie:). Ból doopy nie daje wytrzymać,w czwartek pęknie;)
Wiem że u ciebie ciężko z logiką, więc ci pomogę. "różne typy nacjonalizmów, np.: narodowy konserwatyzm, narodowy liberalizm, narodowy radykalizm, narodowy socjalizm (nazizm), faszyzm, narodowy bolszewizm, narodowy komunizm."; Forca Nuova – włoska organizacja o charakterze nacjonalistycznym i neofaszystowskim ." Co do ostatniego, nie mierz wrzuci swoją miarą.
Znowu swoim wiejskim piszesz,następnym razem tłumacz to na Polski. Skoro Forza Nuova to według ciebie faszyści,to jakim cudem są legalną partią? No i co maja do rzeczy te twoje odłamy nacjonalizmu,wyklepałeś gdzieś na google i mądrego udajesz;)
Ale FN nie jest partią, tak samo jak nie jest nią ONR. Nawet nie wiesz takich podstawowych rzeczy. XD
Tak tak. Nawet tefałen mówi o nich partia ale twoje google mówi co innego:) Legalnie działająca partia doucz się ;)
 Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD
 Aha. To ciekawe dlaczego lider FN Roberto Fiore startował do parlamentu jako niezrzeszony? XD rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!