Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

1 lutego 2011 r.
11:16
Edytuj ten wpis

Janów Lubelski: Wypadek w fabryce, zginął mężczyzna

0 25 A A
Wypadek w fabryce w Janowie Podlaskim (Archiwum)
Wypadek w fabryce w Janowie Podlaskim (Archiwum)

Policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do jakiego doszło w jednej z fabryk w Janowie Lubelskim. 56-letni mężczyzna zginął na miejscu po tym, jak uderzył go element naprawianej maszyny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 13 w jednej z fabryk w Janowie Lubelskim.

W fabryce trwała naprawa maszyny. W pewnym momencie zerwał się łańcuch, na którym podnoszona była maszyna. Łańcuch uderzył mężczyznę w głowę. Pracownik fabryki zmarł.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 12:59
0

Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!

Avatar
Józek / 19 lutego 2011 o 13:05
0
[quote name='OLO' timestamp='1297189233' post='435006']
Słusznie napisałeś -zero człowieczeństwa ...ładne słówka w kościele...serce u Pana dyrektora jest tylko pompką do przetaczania krwi aby podtrzymać czynności fizjologiczne, to wszystko Panowie....
[/quote]
Avatar
OLO / 8 lutego 2011 o 19:20
0
[quote name='greg' timestamp='1297167288' post='434856']
wszyscy w tej firmie zgodziliśmy się dobrowolnie zostać cytrynkami do całkowitego wyciśnięcia i wyrzucenia, tak działają wszystkie korporacje, ten gość którego żal, był tylko niestety trybikiem w tej machinie, szybko go zastąpią i zapomnimy o wszystkim.. Panowie !
Bełdyk pokazał TYLKO jaki jest jego stopień człowieczeństwa ! zero !
ale kim może być człowiek , który nie potrafi dopowiedzieć zdania po polsku tylko wtrąca angielskie zwroty...żenada... dyrektora poznaje się w ekstremalnych sytuacjach jakim jest gospodarzem.. jak traktuje podwładnych.. jesteś my tylko pionkami i wskaźnikami w jego wykresach i tabelkach.. GO TO THE WORK! good luck!
pracownik S-ec
[/quote]

Słusznie napisałeś -zero człowieczeństwa ...ładne słówka w kościele...serce u Pana dyrektora jest tylko pompką do przetaczania krwi aby podtrzymać czynności fizjologiczne, to wszystko Panowie....
[quote name='greg' timestamp='1297167288' post='434856']
wszyscy w tej firmie zgodziliśmy się dobrowolnie zostać cytrynkami do całkowitego wyciśnięcia i wyrzucenia, tak działają wszystkie korporacje, ten gość którego żal, był tylko niestety trybikiem w tej machinie, szybko go zastąpią i zapomnimy o wszystkim.. Panowie !
Bełdyk pokazał TYLKO jaki jest jego stopień człowieczeństwa ! zero !
ale kim może być człowiek , który nie potrafi dopowiedzieć zdania po polsku tylko wtrąca angielskie... rozwiń
Avatar
Wojtek / 8 lutego 2011 o 15:42
0
a ja Go podziwiam.
Avatar
greg / 8 lutego 2011 o 13:14
0
wszyscy w tej firmie zgodziliśmy się dobrowolnie zostać cytrynkami do całkowitego wyciśnięcia i wyrzucenia, tak działają wszystkie korporacje, ten gość którego żal, był tylko niestety trybikiem w tej machinie, szybko go zastąpią i zapomnimy o wszystkim.. Panowie !
Bełdyk pokazał TYLKO jaki jest jego stopień człowieczeństwa ! zero !
ale kim może być człowiek , który nie potrafi dopowiedzieć zdania po polsku tylko wtrąca angielskie zwroty...żenada... dyrektora poznaje się w ekstremalnych sytuacjach jakim jest gospodarzem.. jak traktuje podwładnych.. jesteś my tylko pionkami i wskaźnikami w jego wykresach i tabelkach.. GO TO THE WORK! good luck!
pracownik S-ec
wszyscy w tej firmie zgodziliśmy się dobrowolnie zostać cytrynkami do całkowitego wyciśnięcia i wyrzucenia, tak działają wszystkie korporacje, ten gość którego żal, był tylko niestety trybikiem w tej machinie, szybko go zastąpią i zapomnimy o wszystkim.. Panowie !
Bełdyk pokazał TYLKO jaki jest jego stopień człowieczeństwa ! zero !
ale kim może być człowiek , który nie potrafi dopowiedzieć zdania po polsku tylko wtrąca angielskie zwroty...żenada... dyrektora poznaje się w ekstremalnych sytuacjach jakim jest gospoda... rozwiń
Avatar
ALEK / 5 lutego 2011 o 17:30
0
zachęcam pracowników tej firmy i związki zawodowe o składanie podpisów pod pozwem o naruszenie praw człowieka. Zakład pracy to nie linia frontu na wojnie ,zachęcam prawników o określenie słuszności działania tego dyrektora tej sprawy nie można pozostawić bez echa .............
Avatar
qwerty / 5 lutego 2011 o 17:22
0
[quote name='Anny' timestamp='1296896722' post='433580']
Witam dopiero się dowiedziałem o tym wypadku i szczerze współczuję wszystkim,pracować obok kolegi ,który stracił życie.
W ogóle ja nie mogę sobie tego wyobrazić jak można tak zrobić by nie wysłać pracowników do domu wcześniej że by nie oglądali zwłok,ale cele są ważniejsze od ludzi ich życia,zdrowia i samopoczucia.
Zostało to zrobione w sposób nie nadający się do opisania,po prostu brak słów dla człowieka,który jest wykształcony a co za tym idzie powinien mieć dużo oleju w głowie.
Teraz widzimy dokładnie jakim kosztem się to odbywa,ludzie nie są traktowani jak ludzie tylko o wiele gorzej,nie mają nic do powiedzenia tylko robić i to wszystko.
Mam nadzieję,że jeszcze jest coroczna ankieta pracowników i oni się wypowiedzą poprawnie na temat zarządzania i jaki stosunek ma kierownictwo do człowieczeństwa.
Kilka lat temu jak pamiętam też były oszczędności i straszono nas zamknięciem fabryki,ale był pewien pan robił duże interesy na modernizacji oprzyrządowania (może ktoś kojarzy,jak przychodził i sypał dowcipami jak z rękawa)to ta sprawa bardzo szybko ucichła i fabrykę było stać zapłacić duuuże pieniążki za prawdopodobną naprawę,a teraz taka oszczędność,albo kilka setek ton blachy,którą pracownicy wynieśli w reklamówkach haha.
Jestem zadowolony iż skończyłem tam pracować po kilku latach pracy i nie mam zamiary tam wracać naprawdę za dużo zobaczyłem by dać sobą teraz tak rządzić i być poniżanym.
Współczuję jeszcze raz.
[/quote]
[quote name='Anny' timestamp='1296896722' post='433580']
Witam dopiero się dowiedziałem o tym wypadku i szczerze współczuję wszystkim,pracować obok kolegi ,który stracił życie.
W ogóle ja nie mogę sobie tego wyobrazić jak można tak zrobić by nie wysłać pracowników do domu wcześniej że by nie oglądali zwłok,ale cele są ważniejsze od ludzi ich życia,zdrowia i samopoczucia.
Zostało to zrobione w sposób nie nadający się do opisania,po prostu brak słów dla człowieka,który jest wykształcony a co za tym idz... rozwiń
Avatar
Anny / 5 lutego 2011 o 10:05
0
Witam dopiero się dowiedziałem o tym wypadku i szczerze współczuję wszystkim,pracować obok kolegi ,który stracił życie.
W ogóle ja nie mogę sobie tego wyobrazić jak można tak zrobić by nie wysłać pracowników do domu wcześniej że by nie oglądali zwłok,ale cele są ważniejsze od ludzi ich życia,zdrowia i samopoczucia.
Zostało to zrobione w sposób nie nadający się do opisania,po prostu brak słów dla człowieka,który jest wykształcony a co za tym idzie powinien mieć dużo oleju w głowie.
Teraz widzimy dokładnie jakim kosztem się to odbywa,ludzie nie są traktowani jak ludzie tylko o wiele gorzej,nie mają nic do powiedzenia tylko robić i to wszystko.
Mam nadzieję,że jeszcze jest coroczna ankieta pracowników i oni się wypowiedzą poprawnie na temat zarządzania i jaki stosunek ma kierownictwo do człowieczeństwa.
Kilka lat temu jak pamiętam też były oszczędności i straszono nas zamknięciem fabryki,ale był pewien pan robił duże interesy na modernizacji oprzyrządowania (może ktoś kojarzy,jak przychodził i sypał dowcipami jak z rękawa)to ta sprawa bardzo szybko ucichła i fabrykę było stać zapłacić duuuże pieniążki za prawdopodobną naprawę,a teraz taka oszczędność,albo kilka setek ton blachy,którą pracownicy wynieśli w reklamówkach haha.
Jestem zadowolony iż skończyłem tam pracować po kilku latach pracy i nie mam zamiary tam wracać naprawdę za dużo zobaczyłem by dać sobą teraz tak rządzić i być poniżanym.
Współczuję jeszcze raz.
Witam dopiero się dowiedziałem o tym wypadku i szczerze współczuję wszystkim,pracować obok kolegi ,który stracił życie.
W ogóle ja nie mogę sobie tego wyobrazić jak można tak zrobić by nie wysłać pracowników do domu wcześniej że by nie oglądali zwłok,ale cele są ważniejsze od ludzi ich życia,zdrowia i samopoczucia.
Zostało to zrobione w sposób nie nadający się do opisania,po prostu brak słów dla człowieka,który jest wykształcony a co za tym idzie powinien mieć dużo oleju w głowie.
Teraz widzimy dokładnie jakim kosztem się t... rozwiń
Avatar
WHL Sosnowiec / 5 lutego 2011 o 05:17
0
Przesyłamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny poszkodowanego.


Caterpillar Sosnowiec Linia WHL.
Avatar
rachwalski / 4 lutego 2011 o 19:30
0
[quote name='mikser' timestamp='1296766594' post='432926']
o czym wy ludzie piszecie, jakie stare podarte zawiesia? bezpieczenstwo w naszym zakaldzie to podstawa a ze zdarzyl sie wypadek to juz inna historia. stan kazdej suwnicy i innych urzadzen noszacych jest stale monitorowany przez osoby do tego upowaznione, tak tez jest z zawiesiami, chwytakami, hakami, magnesami itp. jesli chodzi o ten wypadek to glowna przyczyna byl blad popelniny przez pracownika. nie usprawiedliwiam kierownictwa zakladu gdyz to oni wywieraja presje na pracownikach zanizajac czasy wykonywania okreslonych czynnosci a co za tym idzie zmuszaja nas do pospiechu i omijania pewnych dzialan bezpiecznej pracy.
jedynie czego nie moge zrozumiec to znieczulicy jak ogarnela pana "B". nawet smierc pracownika nie wzruszyla krzysztofa bo mimo prosby zwiazkow zawodowych o wstrzymaniu produkcji na czas wypadku do chwili zabrania zwlok on stanowczo powiedzial "nie, niech kazdy pracuje i o tym nie mysli". wypadek mial miejsce przed 13ta a zwloki zabrane zostaly po 16ej i w tym czasie kazdy na polecenia dyrektora musial pracowac tak jakby sie nic nie stalo.
kolega z pracy stracil zycie, lezal na ziemi nawet nie przykryty prawie przy samej drodze a ten sku***el dyrektor kazal pracowac jakby sie nic nie stalo! jak taki czlowiek moze zarzadzac ludzmi jak nie ma serca, litosci i zero czlowieczenstwa. brak slow, szkoda wiecej pisac!
[/quote]





masz chłpie racje bo kto broni bełdyka ten jest jego psem
pozdro dla wary drapidruta (w końcu umyj se rowa)
[quote name='mikser' timestamp='1296766594' post='432926']
o czym wy ludzie piszecie, jakie stare podarte zawiesia? bezpieczenstwo w naszym zakaldzie to podstawa a ze zdarzyl sie wypadek to juz inna historia. stan kazdej suwnicy i innych urzadzen noszacych jest stale monitorowany przez osoby do tego upowaznione, tak tez jest z zawiesiami, chwytakami, hakami, magnesami itp. jesli chodzi o ten wypadek to glowna przyczyna byl blad popelniny przez pracownika. nie usprawiedliwiam kierownictwa zakladu gdyz to oni wywi... rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2014 o 12:59
0

Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!

Avatar
Józek / 19 lutego 2011 o 13:05
0
[quote name='OLO' timestamp='1297189233' post='435006']
Słusznie napisałeś -zero człowieczeństwa ...ładne słówka w kościele...serce u Pana dyrektora jest tylko pompką do przetaczania krwi aby podtrzymać czynności fizjologiczne, to wszystko Panowie....
[/quote]
Avatar
OLO / 8 lutego 2011 o 19:20
0
[quote name='greg' timestamp='1297167288' post='434856']
wszyscy w tej firmie zgodziliśmy się dobrowolnie zostać cytrynkami do całkowitego wyciśnięcia i wyrzucenia, tak działają wszystkie korporacje, ten gość którego żal, był tylko niestety trybikiem w tej machinie, szybko go zastąpią i zapomnimy o wszystkim.. Panowie !
Bełdyk pokazał TYLKO jaki jest jego stopień człowieczeństwa ! zero !
ale kim może być człowiek , który nie potrafi dopowiedzieć zdania po polsku tylko wtrąca angielskie zwroty...żenada... dyrektora poznaje się w ekstremalnych sytuacjach jakim jest gospodarzem.. jak traktuje podwładnych.. jesteś my tylko pionkami i wskaźnikami w jego wykresach i tabelkach.. GO TO THE WORK! good luck!
pracownik S-ec
[/quote]

Słusznie napisałeś -zero człowieczeństwa ...ładne słówka w kościele...serce u Pana dyrektora jest tylko pompką do przetaczania krwi aby podtrzymać czynności fizjologiczne, to wszystko Panowie....
[quote name='greg' timestamp='1297167288' post='434856']
wszyscy w tej firmie zgodziliśmy się dobrowolnie zostać cytrynkami do całkowitego wyciśnięcia i wyrzucenia, tak działają wszystkie korporacje, ten gość którego żal, był tylko niestety trybikiem w tej machinie, szybko go zastąpią i zapomnimy o wszystkim.. Panowie !
Bełdyk pokazał TYLKO jaki jest jego stopień człowieczeństwa ! zero !
ale kim może być człowiek , który nie potrafi dopowiedzieć zdania po polsku tylko wtrąca angielskie... rozwiń
Avatar
Wojtek / 8 lutego 2011 o 15:42
0
a ja Go podziwiam.
Avatar
greg / 8 lutego 2011 o 13:14
0
wszyscy w tej firmie zgodziliśmy się dobrowolnie zostać cytrynkami do całkowitego wyciśnięcia i wyrzucenia, tak działają wszystkie korporacje, ten gość którego żal, był tylko niestety trybikiem w tej machinie, szybko go zastąpią i zapomnimy o wszystkim.. Panowie !
Bełdyk pokazał TYLKO jaki jest jego stopień człowieczeństwa ! zero !
ale kim może być człowiek , który nie potrafi dopowiedzieć zdania po polsku tylko wtrąca angielskie zwroty...żenada... dyrektora poznaje się w ekstremalnych sytuacjach jakim jest gospodarzem.. jak traktuje podwładnych.. jesteś my tylko pionkami i wskaźnikami w jego wykresach i tabelkach.. GO TO THE WORK! good luck!
pracownik S-ec
wszyscy w tej firmie zgodziliśmy się dobrowolnie zostać cytrynkami do całkowitego wyciśnięcia i wyrzucenia, tak działają wszystkie korporacje, ten gość którego żal, był tylko niestety trybikiem w tej machinie, szybko go zastąpią i zapomnimy o wszystkim.. Panowie !
Bełdyk pokazał TYLKO jaki jest jego stopień człowieczeństwa ! zero !
ale kim może być człowiek , który nie potrafi dopowiedzieć zdania po polsku tylko wtrąca angielskie zwroty...żenada... dyrektora poznaje się w ekstremalnych sytuacjach jakim jest gospoda... rozwiń
Avatar
ALEK / 5 lutego 2011 o 17:30
0
zachęcam pracowników tej firmy i związki zawodowe o składanie podpisów pod pozwem o naruszenie praw człowieka. Zakład pracy to nie linia frontu na wojnie ,zachęcam prawników o określenie słuszności działania tego dyrektora tej sprawy nie można pozostawić bez echa .............
Avatar
qwerty / 5 lutego 2011 o 17:22
0
[quote name='Anny' timestamp='1296896722' post='433580']
Witam dopiero się dowiedziałem o tym wypadku i szczerze współczuję wszystkim,pracować obok kolegi ,który stracił życie.
W ogóle ja nie mogę sobie tego wyobrazić jak można tak zrobić by nie wysłać pracowników do domu wcześniej że by nie oglądali zwłok,ale cele są ważniejsze od ludzi ich życia,zdrowia i samopoczucia.
Zostało to zrobione w sposób nie nadający się do opisania,po prostu brak słów dla człowieka,który jest wykształcony a co za tym idzie powinien mieć dużo oleju w głowie.
Teraz widzimy dokładnie jakim kosztem się to odbywa,ludzie nie są traktowani jak ludzie tylko o wiele gorzej,nie mają nic do powiedzenia tylko robić i to wszystko.
Mam nadzieję,że jeszcze jest coroczna ankieta pracowników i oni się wypowiedzą poprawnie na temat zarządzania i jaki stosunek ma kierownictwo do człowieczeństwa.
Kilka lat temu jak pamiętam też były oszczędności i straszono nas zamknięciem fabryki,ale był pewien pan robił duże interesy na modernizacji oprzyrządowania (może ktoś kojarzy,jak przychodził i sypał dowcipami jak z rękawa)to ta sprawa bardzo szybko ucichła i fabrykę było stać zapłacić duuuże pieniążki za prawdopodobną naprawę,a teraz taka oszczędność,albo kilka setek ton blachy,którą pracownicy wynieśli w reklamówkach haha.
Jestem zadowolony iż skończyłem tam pracować po kilku latach pracy i nie mam zamiary tam wracać naprawdę za dużo zobaczyłem by dać sobą teraz tak rządzić i być poniżanym.
Współczuję jeszcze raz.
[/quote]
[quote name='Anny' timestamp='1296896722' post='433580']
Witam dopiero się dowiedziałem o tym wypadku i szczerze współczuję wszystkim,pracować obok kolegi ,który stracił życie.
W ogóle ja nie mogę sobie tego wyobrazić jak można tak zrobić by nie wysłać pracowników do domu wcześniej że by nie oglądali zwłok,ale cele są ważniejsze od ludzi ich życia,zdrowia i samopoczucia.
Zostało to zrobione w sposób nie nadający się do opisania,po prostu brak słów dla człowieka,który jest wykształcony a co za tym idz... rozwiń
Avatar
Anny / 5 lutego 2011 o 10:05
0
Witam dopiero się dowiedziałem o tym wypadku i szczerze współczuję wszystkim,pracować obok kolegi ,który stracił życie.
W ogóle ja nie mogę sobie tego wyobrazić jak można tak zrobić by nie wysłać pracowników do domu wcześniej że by nie oglądali zwłok,ale cele są ważniejsze od ludzi ich życia,zdrowia i samopoczucia.
Zostało to zrobione w sposób nie nadający się do opisania,po prostu brak słów dla człowieka,który jest wykształcony a co za tym idzie powinien mieć dużo oleju w głowie.
Teraz widzimy dokładnie jakim kosztem się to odbywa,ludzie nie są traktowani jak ludzie tylko o wiele gorzej,nie mają nic do powiedzenia tylko robić i to wszystko.
Mam nadzieję,że jeszcze jest coroczna ankieta pracowników i oni się wypowiedzą poprawnie na temat zarządzania i jaki stosunek ma kierownictwo do człowieczeństwa.
Kilka lat temu jak pamiętam też były oszczędności i straszono nas zamknięciem fabryki,ale był pewien pan robił duże interesy na modernizacji oprzyrządowania (może ktoś kojarzy,jak przychodził i sypał dowcipami jak z rękawa)to ta sprawa bardzo szybko ucichła i fabrykę było stać zapłacić duuuże pieniążki za prawdopodobną naprawę,a teraz taka oszczędność,albo kilka setek ton blachy,którą pracownicy wynieśli w reklamówkach haha.
Jestem zadowolony iż skończyłem tam pracować po kilku latach pracy i nie mam zamiary tam wracać naprawdę za dużo zobaczyłem by dać sobą teraz tak rządzić i być poniżanym.
Współczuję jeszcze raz.
Witam dopiero się dowiedziałem o tym wypadku i szczerze współczuję wszystkim,pracować obok kolegi ,który stracił życie.
W ogóle ja nie mogę sobie tego wyobrazić jak można tak zrobić by nie wysłać pracowników do domu wcześniej że by nie oglądali zwłok,ale cele są ważniejsze od ludzi ich życia,zdrowia i samopoczucia.
Zostało to zrobione w sposób nie nadający się do opisania,po prostu brak słów dla człowieka,który jest wykształcony a co za tym idzie powinien mieć dużo oleju w głowie.
Teraz widzimy dokładnie jakim kosztem się t... rozwiń
Avatar
WHL Sosnowiec / 5 lutego 2011 o 05:17
0
Przesyłamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny poszkodowanego.


Caterpillar Sosnowiec Linia WHL.
Avatar
rachwalski / 4 lutego 2011 o 19:30
0
[quote name='mikser' timestamp='1296766594' post='432926']
o czym wy ludzie piszecie, jakie stare podarte zawiesia? bezpieczenstwo w naszym zakaldzie to podstawa a ze zdarzyl sie wypadek to juz inna historia. stan kazdej suwnicy i innych urzadzen noszacych jest stale monitorowany przez osoby do tego upowaznione, tak tez jest z zawiesiami, chwytakami, hakami, magnesami itp. jesli chodzi o ten wypadek to glowna przyczyna byl blad popelniny przez pracownika. nie usprawiedliwiam kierownictwa zakladu gdyz to oni wywieraja presje na pracownikach zanizajac czasy wykonywania okreslonych czynnosci a co za tym idzie zmuszaja nas do pospiechu i omijania pewnych dzialan bezpiecznej pracy.
jedynie czego nie moge zrozumiec to znieczulicy jak ogarnela pana "B". nawet smierc pracownika nie wzruszyla krzysztofa bo mimo prosby zwiazkow zawodowych o wstrzymaniu produkcji na czas wypadku do chwili zabrania zwlok on stanowczo powiedzial "nie, niech kazdy pracuje i o tym nie mysli". wypadek mial miejsce przed 13ta a zwloki zabrane zostaly po 16ej i w tym czasie kazdy na polecenia dyrektora musial pracowac tak jakby sie nic nie stalo.
kolega z pracy stracil zycie, lezal na ziemi nawet nie przykryty prawie przy samej drodze a ten sku***el dyrektor kazal pracowac jakby sie nic nie stalo! jak taki czlowiek moze zarzadzac ludzmi jak nie ma serca, litosci i zero czlowieczenstwa. brak slow, szkoda wiecej pisac!
[/quote]





masz chłpie racje bo kto broni bełdyka ten jest jego psem
pozdro dla wary drapidruta (w końcu umyj se rowa)
[quote name='mikser' timestamp='1296766594' post='432926']
o czym wy ludzie piszecie, jakie stare podarte zawiesia? bezpieczenstwo w naszym zakaldzie to podstawa a ze zdarzyl sie wypadek to juz inna historia. stan kazdej suwnicy i innych urzadzen noszacych jest stale monitorowany przez osoby do tego upowaznione, tak tez jest z zawiesiami, chwytakami, hakami, magnesami itp. jesli chodzi o ten wypadek to glowna przyczyna byl blad popelniny przez pracownika. nie usprawiedliwiam kierownictwa zakladu gdyz to oni wywi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!