Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 grudnia 2011 r.
8:27
Edytuj ten wpis

Liśnik Mały: Czołowe zderzenie, nie żyje kierowca opla

Autor: Zdjęcie autora lew
0 42 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Do tragedii doszło w sobotę około godz. 8 rano w Liśniku Małym (pow. kraśnicki) na drodze krajowej nr 74. Zginął kierowca opla, dwie osoby w stanie ciężkim przewieziono do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiadomo, że kierujący samochodem marki Vauxhall (angielska nazwa opla) z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stroną jezdni i zderzył się czołowo z seatem. Na miejscu zginął kierowca opla vectry. To 21-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego. Podróżujący z nim rówieśnik z tego samego powiatu w ciężkim stanie został odwieziony do kraśnickiego szpitala.

Do szpitala w Lublinie przetransportowano śmiegłowcem kierowcę seata, którym był mieszkaniec gminy Gościeradów. Mężczyzna był w ciężkim stanie. – Wyaśniamy przyczyny i okoliczności wypadku – powiedział nam Janusz Majewski, rzecznik kraśnickiej policji.

Wiadomo, że w oplu kierownica znajdowała się po prawej stronie.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
joanna / 11 marca 2012 o 16:42
0
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dorastales mu do piet.

[*]
[/quote]

Ludzie trochę ogłady. Co wy wypisujecie. Warunki na drodze do Lublina były dziś fatalne. A chłopaka spotkała prawdziwa tragedia. Uderzył w najgorsze miejsce jakie tam jest. Łatwo oceniać kogoś. Warto zacząć od siebie.
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dor... rozwiń
Avatar
my / 18 grudnia 2011 o 16:05
0
czy ktoś wie o stanie zdrowia kierowcy seata ? słyszałem że on zmarł w szpitalu, czy to prawda??
Avatar
kasia / 13 grudnia 2011 o 10:05
0
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży" albo
"Kretyn zawsze pozostanie tylko nic nie wartym kretynem" Są moim zdaniem nie stosowne. I uwierz jeśli dotyczyłoby to Ciebie lub osoby, którą Ty znasz też byś jej bronił,a Twoi przyjaciele Ciebie.
Pamięć to coś co zostaje po kimś gdy jego już nie ma.
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil troc... rozwiń
Avatar
nosek / 12 grudnia 2011 o 22:43
0
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ci... rozwiń
Avatar
kasia / 12 grudnia 2011 o 21:23
0
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
Avatar
Gość / 12 grudnia 2011 o 15:44
0
[quote name='bdsd' timestamp='1323700999' post='569437']
nie wiecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
[/quote]
Avatar
bRzoZoWiCa / 12 grudnia 2011 o 15:43
0
nie ziecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
Avatar
miras / 8 grudnia 2011 o 20:55
0
"robi" ty jeb..y pajacu na gumce co ty wogóle rozumiesz myślisz że ktoś jest taki pier...niety jak ty żeby szpanować, sam może masz tatuaże jak nie to zrób sobie na jajach... ku..a wielki kozak na forum.. życzę ci wypadku i takich opini jakie ty miałem o łukaszu...
Avatar
Domity / 7 grudnia 2011 o 19:28
0
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litościwa Matka.

Promienny Chryste, Boski Zbawicielu,
jedyne światło, które nie zna zmierzchu,
bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem,
pozwól oglądać chwały Twej majestat.


[*] w naszej pamięci na zawsze Łukasz ...

[img]http://wd2.photoblog.pl/np1/201112/31/109602411.jpg[/img]
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litoś... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 o 11:45
0
Ma imię Karol ma lat 21 !!![/quote]
Ma dwa imię Łukasz ma lat 21 i Michał !!![/quote][quote]Łukasz kierowca Michał pasażer Opla , Karol brat tragicznie zmarłego Łukasz [*][*]
[quote]Mama rodzina ma brat Karol i siostra Dominika tragicznie zmarł Łukasz lat 21 !!!
minimum zasad ortografii, a może dało by się zrozumieć o czym piszecie..
Avatar
joanna / 11 marca 2012 o 16:42
0
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dorastales mu do piet.

[*]
[/quote]

Ludzie trochę ogłady. Co wy wypisujecie. Warunki na drodze do Lublina były dziś fatalne. A chłopaka spotkała prawdziwa tragedia. Uderzył w najgorsze miejsce jakie tam jest. Łatwo oceniać kogoś. Warto zacząć od siebie.
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dor... rozwiń
Avatar
my / 18 grudnia 2011 o 16:05
0
czy ktoś wie o stanie zdrowia kierowcy seata ? słyszałem że on zmarł w szpitalu, czy to prawda??
Avatar
kasia / 13 grudnia 2011 o 10:05
0
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży" albo
"Kretyn zawsze pozostanie tylko nic nie wartym kretynem" Są moim zdaniem nie stosowne. I uwierz jeśli dotyczyłoby to Ciebie lub osoby, którą Ty znasz też byś jej bronił,a Twoi przyjaciele Ciebie.
Pamięć to coś co zostaje po kimś gdy jego już nie ma.
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil troc... rozwiń
Avatar
nosek / 12 grudnia 2011 o 22:43
0
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ci... rozwiń
Avatar
kasia / 12 grudnia 2011 o 21:23
0
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
Avatar
Gość / 12 grudnia 2011 o 15:44
0
[quote name='bdsd' timestamp='1323700999' post='569437']
nie wiecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
[/quote]
Avatar
bRzoZoWiCa / 12 grudnia 2011 o 15:43
0
nie ziecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
Avatar
miras / 8 grudnia 2011 o 20:55
0
"robi" ty jeb..y pajacu na gumce co ty wogóle rozumiesz myślisz że ktoś jest taki pier...niety jak ty żeby szpanować, sam może masz tatuaże jak nie to zrób sobie na jajach... ku..a wielki kozak na forum.. życzę ci wypadku i takich opini jakie ty miałem o łukaszu...
Avatar
Domity / 7 grudnia 2011 o 19:28
0
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litościwa Matka.

Promienny Chryste, Boski Zbawicielu,
jedyne światło, które nie zna zmierzchu,
bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem,
pozwól oglądać chwały Twej majestat.


[*] w naszej pamięci na zawsze Łukasz ...

[img]http://wd2.photoblog.pl/np1/201112/31/109602411.jpg[/img]
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litoś... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 o 11:45
0
Ma imię Karol ma lat 21 !!![/quote]
Ma dwa imię Łukasz ma lat 21 i Michał !!![/quote][quote]Łukasz kierowca Michał pasażer Opla , Karol brat tragicznie zmarłego Łukasz [*][*]
[quote]Mama rodzina ma brat Karol i siostra Dominika tragicznie zmarł Łukasz lat 21 !!!
minimum zasad ortografii, a może dało by się zrozumieć o czym piszecie..
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Raz, Dwa, Trzy "Ważne piosenki". Koncert w Filharmonii Lubelskiej
14 października 2018, 19:00

Raz, Dwa, Trzy "Ważne piosenki". Koncert w Filharmonii Lubelskiej 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 14 października o godz. 19 na scenie Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi formacja Raz, Dwa, Trzy z koncertem Ważne piosenki.

Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik. Bilety wyprzedane, nie wystarczyło dla wszystkich
Zdjęcia
galeria
film

Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik. Bilety wyprzedane, nie wystarczyło dla wszystkich 2 1

Ogromna kolejka, której końca nie było widać – tak wyglądała środowa walka o bilety na niedzielny mecz żużlowy Speed Car Motor Lublin z ROW Rybnik. Wiele osób odeszło od kasy z kwitkiem i mecz będzie mogło obejrzeć tylko w telewizji.

Bez niespodzianek. Motor i Wisła grają dalej w Pucharze Polski

Bez niespodzianek. Motor i Wisła grają dalej w Pucharze Polski 11 0

W środę w regionie rozegrano kolejne spotkania w ramach okręgowego Pucharu Polski w okręgu lubelskim i zamojskim. W pierwszym z wymienionych obyło się bez niespodzianek – zarówno Motor Lublin jak i Wisła Puławy pokonały niżej notowanych rywali, w drugim doszło do jednej niespodzianki

Mieszkańcy Lublina wypowiedzą się o przyszłości Unii Europejskiej

Mieszkańcy Lublina wypowiedzą się o przyszłości Unii Europejskiej 0 8

Lublin będzie gospodarzem jednego z 20 ogólnoeuropejskich paneli obywatelskich poświęconych przyszłości Unii Europejskiej. Stolica województwa lubelskiego została wyróżniona w ten sposób przez Komisję Europejską jako jedyne z polskich miast.

"Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu". Wystawa w Warsztatach Kultury w Lublinie
5 października 2018, 18:00

"Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu". Wystawa w Warsztatach Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 5 października o godz. 18 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się wernisaż wystawy Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu.

Czapski kandyduje z radzyńskiego komitetu na prezydenta Białej Podlaskiej

Czapski kandyduje z radzyńskiego komitetu na prezydenta Białej Podlaskiej 4 4

Andrzej Czapski będzie kandydował na urząd prezydenta Białej Podlaskiej, ale nie z komitetu Kukiz'15, tylko z KWW Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych.

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów 1 0

Zawody potrwają dd czwartku do niedzieli. Weźmie w nich udział 16-osobowa reprezentacja Polski

Znika popularna przed laty usługa Poczty Polskiej. Choć cena ostatnio nie zachęcała do skorzystania
galeria

Znika popularna przed laty usługa Poczty Polskiej. Choć cena ostatnio nie zachęcała do skorzystania 6 4

Jeszcze masz 10 dni by nadać ostatni w życiu telegram. Ostatni w życiu telegramu. Masz jeszcze 10 dni by się dowiedzieć, że coś takiego jak telegram w ogóle było. Usługa pamiętająca XIX wiek przestanie istnieć. Poczta Polska poinformowała o tym na swojej stronie i na… Twitterze.

Lublin: Pogrzeb ppłk. Zbigniewa Matysiaka. ps. „Kowboj”, „Dym”
galeria

Lublin: Pogrzeb ppłk. Zbigniewa Matysiaka. ps. „Kowboj”, „Dym” 6 3

Dziś na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie pochowano ppłk. Zbigniewa Matysiaka, jednego z ostatnich podkomendnych legendarnego dowódcy mjr. Hieronima Dekutowskiego „Zapory”. Miał 92 lata.

Wypadek w Firleju. Kierujący jeepem najechał na rowerzystkę

Wypadek w Firleju. Kierujący jeepem najechał na rowerzystkę 0 1

Kierujący jeepem najechał na jadącą w kierunku Kocka rowerzystkę.

Spływ kajakowy Wieprzem z Baranowa do Kośmina
23 września 2018, 9:00

Spływ kajakowy Wieprzem z Baranowa do Kośmina 0 0

23 września o godz. 9 zorganizowany zostanie jesienny spływ kajakowy 23-kilometrowym odcinkiem rzeki Wieprz, z Baranowa do Kośmina.

Warsztaty kung-fu z mistrzem Shaolin w Lublinie

Warsztaty kung-fu z mistrzem Shaolin w Lublinie 2 2

W piątek i w sobotę będzie można wziąć udział w warsztatach kung-fu, które poprowadzi chiński mistrz Shi Yan Ti. Mnich przyjedzie do Lublina ze słynnego klasztoru Shaolin. To będzie jego pierwsza wizyta w Polsce. Seminarium z udziałem chińskiego mistrza organizuje lubelska szkoła Tygrysy Shaolin Kung-fu.

Wielka operacja: scalają grunty, wybudują drogi. Rolnicy mają wiele pytań

Wielka operacja: scalają grunty, wybudują drogi. Rolnicy mają wiele pytań 3 4

Kiedy będę mógł wejść na przydzieloną mi działkę, czy będę mógł sprzątnąć zasianą przeze mnie pszenicę, kiedy pole zmieni właściciela? Te i inne pytania padły podczas kolejnej prezentacji projektu scaleniowego w Wojsławicach.

Lublin: Będzie strajk w szpitalu? Związkowcy chcą podwyżek. "To kompromisowa propozycja"

Lublin: Będzie strajk w szpitalu? Związkowcy chcą podwyżek. "To kompromisowa propozycja" 4 23

Pięć związków zawodowych działających w SPSK4 w Lublinie, które reprezentują 1300 pracowników (poza pielęgniarkami i lekarzami), wciąż czeka na odpowiedź dyrekcji na pismo w sprawie podwyżek.

Kai James (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chcemy powalczyć o czwórkę

Kai James (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chcemy powalczyć o czwórkę 0 0

Rozmowa z Kai James, koszykarką Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!