Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 grudnia 2011 r.
8:27
Edytuj ten wpis

Liśnik Mały: Czołowe zderzenie, nie żyje kierowca opla

Autor: Zdjęcie autora lew
0 42 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Do tragedii doszło w sobotę około godz. 8 rano w Liśniku Małym (pow. kraśnicki) na drodze krajowej nr 74. Zginął kierowca opla, dwie osoby w stanie ciężkim przewieziono do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiadomo, że kierujący samochodem marki Vauxhall (angielska nazwa opla) z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stroną jezdni i zderzył się czołowo z seatem. Na miejscu zginął kierowca opla vectry. To 21-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego. Podróżujący z nim rówieśnik z tego samego powiatu w ciężkim stanie został odwieziony do kraśnickiego szpitala.

Do szpitala w Lublinie przetransportowano śmiegłowcem kierowcę seata, którym był mieszkaniec gminy Gościeradów. Mężczyzna był w ciężkim stanie. – Wyaśniamy przyczyny i okoliczności wypadku – powiedział nam Janusz Majewski, rzecznik kraśnickiej policji.

Wiadomo, że w oplu kierownica znajdowała się po prawej stronie.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
joanna / 11 marca 2012 r. o 16:42
0
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dorastales mu do piet.

[*]
[/quote]

Ludzie trochę ogłady. Co wy wypisujecie. Warunki na drodze do Lublina były dziś fatalne. A chłopaka spotkała prawdziwa tragedia. Uderzył w najgorsze miejsce jakie tam jest. Łatwo oceniać kogoś. Warto zacząć od siebie.
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dor... rozwiń
Avatar
my / 18 grudnia 2011 r. o 16:05
0
czy ktoś wie o stanie zdrowia kierowcy seata ? słyszałem że on zmarł w szpitalu, czy to prawda??
Avatar
kasia / 13 grudnia 2011 r. o 10:05
0
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży" albo
"Kretyn zawsze pozostanie tylko nic nie wartym kretynem" Są moim zdaniem nie stosowne. I uwierz jeśli dotyczyłoby to Ciebie lub osoby, którą Ty znasz też byś jej bronił,a Twoi przyjaciele Ciebie.
Pamięć to coś co zostaje po kimś gdy jego już nie ma.
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil troc... rozwiń
Avatar
nosek / 12 grudnia 2011 r. o 22:43
0
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ci... rozwiń
Avatar
kasia / 12 grudnia 2011 r. o 21:23
0
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
Avatar
Gość / 12 grudnia 2011 r. o 15:44
0
[quote name='bdsd' timestamp='1323700999' post='569437']
nie wiecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
[/quote]
Avatar
bRzoZoWiCa / 12 grudnia 2011 r. o 15:43
0
nie ziecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
Avatar
miras / 8 grudnia 2011 r. o 20:55
0
"robi" ty jeb..y pajacu na gumce co ty wogóle rozumiesz myślisz że ktoś jest taki pier...niety jak ty żeby szpanować, sam może masz tatuaże jak nie to zrób sobie na jajach... ku..a wielki kozak na forum.. życzę ci wypadku i takich opini jakie ty miałem o łukaszu...
Avatar
Domity / 7 grudnia 2011 r. o 19:28
0
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litościwa Matka.

Promienny Chryste, Boski Zbawicielu,
jedyne światło, które nie zna zmierzchu,
bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem,
pozwól oglądać chwały Twej majestat.


[*] w naszej pamięci na zawsze Łukasz ...

[img]http://wd2.photoblog.pl/np1/201112/31/109602411.jpg[/img]
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litoś... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 r. o 11:45
0
Ma imię Karol ma lat 21 !!![/quote]
Ma dwa imię Łukasz ma lat 21 i Michał !!![/quote][quote]Łukasz kierowca Michał pasażer Opla , Karol brat tragicznie zmarłego Łukasz [*][*]
[quote]Mama rodzina ma brat Karol i siostra Dominika tragicznie zmarł Łukasz lat 21 !!!
minimum zasad ortografii, a może dało by się zrozumieć o czym piszecie..
Avatar
joanna / 11 marca 2012 r. o 16:42
0
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dorastales mu do piet.

[*]
[/quote]

Ludzie trochę ogłady. Co wy wypisujecie. Warunki na drodze do Lublina były dziś fatalne. A chłopaka spotkała prawdziwa tragedia. Uderzył w najgorsze miejsce jakie tam jest. Łatwo oceniać kogoś. Warto zacząć od siebie.
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dor... rozwiń
Avatar
my / 18 grudnia 2011 r. o 16:05
0
czy ktoś wie o stanie zdrowia kierowcy seata ? słyszałem że on zmarł w szpitalu, czy to prawda??
Avatar
kasia / 13 grudnia 2011 r. o 10:05
0
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży" albo
"Kretyn zawsze pozostanie tylko nic nie wartym kretynem" Są moim zdaniem nie stosowne. I uwierz jeśli dotyczyłoby to Ciebie lub osoby, którą Ty znasz też byś jej bronił,a Twoi przyjaciele Ciebie.
Pamięć to coś co zostaje po kimś gdy jego już nie ma.
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil troc... rozwiń
Avatar
nosek / 12 grudnia 2011 r. o 22:43
0
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ci... rozwiń
Avatar
kasia / 12 grudnia 2011 r. o 21:23
0
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
Avatar
Gość / 12 grudnia 2011 r. o 15:44
0
[quote name='bdsd' timestamp='1323700999' post='569437']
nie wiecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
[/quote]
Avatar
bRzoZoWiCa / 12 grudnia 2011 r. o 15:43
0
nie ziecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
Avatar
miras / 8 grudnia 2011 r. o 20:55
0
"robi" ty jeb..y pajacu na gumce co ty wogóle rozumiesz myślisz że ktoś jest taki pier...niety jak ty żeby szpanować, sam może masz tatuaże jak nie to zrób sobie na jajach... ku..a wielki kozak na forum.. życzę ci wypadku i takich opini jakie ty miałem o łukaszu...
Avatar
Domity / 7 grudnia 2011 r. o 19:28
0
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litościwa Matka.

Promienny Chryste, Boski Zbawicielu,
jedyne światło, które nie zna zmierzchu,
bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem,
pozwól oglądać chwały Twej majestat.


[*] w naszej pamięci na zawsze Łukasz ...

[img]http://wd2.photoblog.pl/np1/201112/31/109602411.jpg[/img]
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litoś... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 r. o 11:45
0
Ma imię Karol ma lat 21 !!![/quote]
Ma dwa imię Łukasz ma lat 21 i Michał !!![/quote][quote]Łukasz kierowca Michał pasażer Opla , Karol brat tragicznie zmarłego Łukasz [*][*]
[quote]Mama rodzina ma brat Karol i siostra Dominika tragicznie zmarł Łukasz lat 21 !!!
minimum zasad ortografii, a może dało by się zrozumieć o czym piszecie..
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelska Platforma krytykuje rząd. „Eksperyment gospodarczy”
wideo

Lubelska Platforma krytykuje rząd. „Eksperyment gospodarczy”

O umożliwienie prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorcom, których branże pozostają zamknięte w związku z pandemią koronawirusa, apelują do rządu lubelscy politycy Platformy Obywatelskiej.

Hrubieszów. Jakie imiona dla dzieci rządziły w 2020 roku

Hrubieszów. Jakie imiona dla dzieci rządziły w 2020 roku

W hrubieszowskim szpitalu w ubiegłym roku na świat przyszło 317 dzieci. Wiemy, jakie imiona najchętniej wybierali rodzice.

Siatkarki AZS UMCS wygrały drugi mecz z rzędu, AZS AWF znowu bez punktów

Siatkarki AZS UMCS wygrały drugi mecz z rzędu, AZS AWF znowu bez punktów

Drużyna z Lublina wygrała drugi mecz z rzędu. Tym razem podopieczne trenera Piotra Fijołka pokonały u siebie Wisłę Kraków 3:1.

Koncert online Pawła Szamburskiego w DDK Węglin
29 stycznia 2021, 18:00

Koncert online Pawła Szamburskiego w DDK Węglin

W ramach cyklu muzycznego "Peryferia", Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprosi na koncert solowy Pawła Szamburskiego, który odbędzie się w piątek, 29 stycznia o godz. 18. Transmisja online na Facebooku.

Żegnamy kilogramy z Projekt Zdrowie Lublin - Nowa jakość dietetyki

Żegnamy kilogramy z Projekt Zdrowie Lublin - Nowa jakość dietetyki

Zadbaj o własne zdrowie i umów się już dziś na bezpłatną konsultację.

Lublin: Miasto zmieni zasady budżetu obywatelskiego. Pieniędzy nie będzie więcej

Lublin: Miasto zmieni zasady budżetu obywatelskiego. Pieniędzy nie będzie więcej

28 stycznia zatwierdzone mają być nowe zasady budżetu obywatelskiego, według których będzie prowadzony wiosenny nabór i jesienne głosowanie. Zanosi się na to, że pieniędzy do podziału nie przybędzie, pewnych pomysłów nie będzie można zgłaszać, a tzw. projekty ogólnomiejskie będą musiały być skromniejsze

Lubelskie: Zamiast remontować, systematycznie okradał plebanię

Lubelskie: Zamiast remontować, systematycznie okradał plebanię

7 tys. zł skradziono z plebanii kościoła pw. Św. Trójcy w Wólce pod Lublinem. Sprawcą okazał się 29-latek z Chełma, który był zatrudniony w firmie prowadzącej remont. Gdy inni pracowali, złodziejaszek podciągał proboszczowi pieniądze.

Spawał tłumik w samochodzie. Doprowadził do pożaru dwóch garaży i 90 tys. zł strat

Spawał tłumik w samochodzie. Doprowadził do pożaru dwóch garaży i 90 tys. zł strat

Na 90 tys. zł oszacowano straty po niedzielnym pożarze w miejscowości Zalesie (pow. łukowski). Kombajn zbożowy, samochód, dwa motocykle, przyczepka samochodowa i inny sprzęt - to wszystko strawiły płomienie. 24-latek zaprószył ogień podczas spawania tłumika w oplu

Tomasovia – Poprad Stary Sącz 3:0. Powiększają przewagę

Tomasovia – Poprad Stary Sącz 3:0. Powiększają przewagę

Miało być ciężko, ale poszło całkiem gładko. Podopieczne Stanisława Kaniewskiego pokonały w sobotę Poprad Stary Sącz 3:0. Jeżeli Tomasovia miała jakieś problemy, to tylko w drugim secie. W pozostałych gospodynie kontrolowały sytuację na parkiecie.

Studenci w większości uczą się zdalnie. Co z zimową sesją egzaminacyjną?

Studenci w większości uczą się zdalnie. Co z zimową sesją egzaminacyjną?

Lubelscy studenci szykują się do zimowej sesji. W związku z trwającą pandemią większość egzaminów i zaliczeń odbędzie się w formie zdalnej. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku zajęć.

Szef WHO: Świat stoi na progu "moralnej katastrofy" w związku z dystrybucją szczepionek

Szef WHO: Świat stoi na progu "moralnej katastrofy" w związku z dystrybucją szczepionek

Szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus skrytykował w poniedziałek egoizm najbogatszych państw, wzywając je do bardziej sprawiedliwej dystrybucji w świecie szczepionek przeciw Covid-19. Dodał że, samolubne podejście może doprowadzić do "moralnej katastrofy".

Stacja Kazimierz będzie prowadzić "edukacyjne zajęcia sportowe"

Stacja Kazimierz będzie prowadzić "edukacyjne zajęcia sportowe"

Mimo tego, że trwa "narodowa kwarantanna" i związany z nią zakaz obsługi stoków narciarskich, ich właściciele zaczynają je otwierać. Jako pierwszy w regionie ruszył NartRaj w Chrzanowie, a w ślad za nim idą już kolejne. We wtorek rozpoczynają się lekcje jazdy na nartach i snowboardzie w Stacji Kazimierz.

Biała Podlaska: Współpraca z MON opłaca się Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II

Biała Podlaska: Współpraca z MON opłaca się Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II

Ministerstwo Obrony Narodowej wspiera finansowo akademickie licea Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II. Dzięki dotacji, uczelnia zakupiła sprzęt i mundury.

Wysokie loty Orła Srebrzyszcze

Wysokie loty Orła Srebrzyszcze

Drużyna ze Srebrzyszcza ma za sobą bardzo udaną pierwszą rundę. Po 13 kolejkach zajmuje wysokie czwarte miejsce. Aż trudno uwierzyć, że rok temu Orzeł był pierwszy do spadku do klasy A. Mimo wysokiej lokaty dotychczasowy trener Waldemar Kogut nie poprowadzi zespołu w rundzie rewanżowej

"Lokator" Hitchcocka w DKF Benshi
26 stycznia 2021, 18:00

"Lokator" Hitchcocka w DKF Benshi

We wtorek 26 stycznia o godz. 18 Dyskusyjne Koło Filmowe Benshi zaprosi na wspólne oglądanie online filmu "Lokator" Alfreda Hitchcocka oraz dyskusję o zobaczonej produkcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!