Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 grudnia 2008 r.
13:11
Edytuj ten wpis

Pijany lekarz w szpitalu w Kraśniku

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 3 A A

Pijany internista ze szpitala w Kraśniku jeżdził dziś do chorych na wizyty domowe. Jeden z pacjentów zawiadomił policję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Wysłany przez dyżurnego policyjny patrol odnalazł ambulans w Olbięcinie - mówi Anna Smarzak, z biura prasowego KWP w Lublinie. Lekarz miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Razem z internistą na miejscu był także kierowca i pielęgniarka.

Internista zaczął dziś pracę o godz. 6.30. Przez cały ranek jeżdził do pacjentów na wizyty domowe.

Policjanci wypuścili go do domu. Na przesłuchaniu stawi się gdy wytrzeźwieje. Odpowie za wykroczenie - wykonywanie obowiązków pod wpływem alkoholu.

Policja będzie też sprawdzać czy doktor nie stworzył zagrożenia dla pacjentów. Wówczas odpowiadałby za stworzenie niebezpieczeństwa dla chorych. Do tej pory takie sprawy kończyły się umorzeniami, bo biegli oceniali, ze pijani lekarze leczyli chorych prawidłowo.

Policja odmówiła podania imienia i pierwszej litery nazwiska internisty.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PP / 25 grudnia 2008 r. o 10:55
fang napisał:
Będę upierdliwy.Tytuł notatki sugeruje że lekarz był pijany.Kto to stwierdził?On był tylko po spożyciu co nie znaczy że był pijany.Patrząc na nasze elity polityczne odnoszę wrażenie że mimo iż nie są po spożyciu to sprawiają wrażenie nawalonych.

Po spożyciu to jest do 0.5 a nie 1.5.
Avatar
~xxxxx~ / 23 grudnia 2008 r. o 22:08
Policja nie chce ujawnić imienia i pierwszej litery nazwiska , bo oczywiście nie może się wydać co to za lekarz . ŻE NIBY KARZĄ a tak naprawdę kryją kraśnicką elitę!!!
niech piją i wykańczają ludzi i tak przecież jeden pacjent w te czy we wte to tylko statystyka!!!!!!!!!!
Avatar
fang / 23 grudnia 2008 r. o 15:43
Będę upierdliwy.Tytuł notatki sugeruje że lekarz był pijany.Kto to stwierdził?On był tylko po spożyciu co nie znaczy że był pijany.Patrząc na nasze elity polityczne odnoszę wrażenie że mimo iż nie są po spożyciu to sprawiają wrażenie nawalonych.
Avatar
PP / 25 grudnia 2008 r. o 10:55
fang napisał:
Będę upierdliwy.Tytuł notatki sugeruje że lekarz był pijany.Kto to stwierdził?On był tylko po spożyciu co nie znaczy że był pijany.Patrząc na nasze elity polityczne odnoszę wrażenie że mimo iż nie są po spożyciu to sprawiają wrażenie nawalonych.

Po spożyciu to jest do 0.5 a nie 1.5.
Avatar
~xxxxx~ / 23 grudnia 2008 r. o 22:08
Policja nie chce ujawnić imienia i pierwszej litery nazwiska , bo oczywiście nie może się wydać co to za lekarz . ŻE NIBY KARZĄ a tak naprawdę kryją kraśnicką elitę!!!
niech piją i wykańczają ludzi i tak przecież jeden pacjent w te czy we wte to tylko statystyka!!!!!!!!!!
Avatar
fang / 23 grudnia 2008 r. o 15:43
Będę upierdliwy.Tytuł notatki sugeruje że lekarz był pijany.Kto to stwierdził?On był tylko po spożyciu co nie znaczy że był pijany.Patrząc na nasze elity polityczne odnoszę wrażenie że mimo iż nie są po spożyciu to sprawiają wrażenie nawalonych.
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Świerk ma być w tym roku królem rozdania. Sprawdzamy ceny choinek w Lublinie

Świerk ma być w tym roku królem rozdania. Sprawdzamy ceny choinek w Lublinie

Sprzedawcy choinek mówią, że starają się trzymać ceny w ryzach, ale i tak jest drożej. A jeśli chodzi o trendy w choinkowej modzie, to świerki z plantacji mają przyćmić najpiękniejsze jodły.

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

W finałowej gali mogliśmy zobaczyć dwie zawodniczki z naszego regionu – Sandrę Bobowicz i Julię Szeremetę

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem
zdjęcia
galeria

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem

Wkrótce zostanie wskazana lokalizacja dla kolejnej elektrowni jądrowej. Na liście - ale nic nie jest przesądzone - jest miejscowość w Lubelskiem. Podczas Konwentu Marszałków Województw RP w Lublinie była też mowa o bezpieczeństwie żywnościowym.

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"
Ranking
galeria

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"

Najpopularniejsza wyszukiwarka świata przedstawia raport za 2022 roku. Prezentuje hasła, które były najczęściej wyszukiwane.

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Ważą się losy Adama Chodzińskiego. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego może stracić stanowisko, bo marszałek województwa lubelskiego stracił do niego zaufanie m.in. wskutek pogorszenia sytuacji finansowej placówki.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Symbit udał się na świąteczną przerwę jako lider zmagań. Podopieczni Sławomira Łątki pokonali po emocjonującym spotkaniu Piąty Faul

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Jest spory problem z jakością indonezyjskiego węgla rozprowadzanego przez miasto po niższej cenie w ramach rządowego programu. Paliwo nie jest sortowane po przywiezieniu i zawiera zbyt dużo miału.

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie
8 grudnia 2022, 19:30

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie

W najbliższych dniach w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można uczestniczyć w próbach otwartych spektakli w ramach konkursu Przestrzeni Sztuki Teatr. Pierwszy pokaz dziś o godz. 19.30.

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Nałęczowska straż miejska w przyszłym roku zostanie rozwiązana. Formację tworzą obecnie trzy osoby. Samorząd liczy na oszczędności, bo utrzymanie straży kosztuje nałęczowskich podatników ok. 300 tys. zł rocznie.

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

Tabeli przewodzą Symbit oraz Matematyka

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Z powodu oblodzonej nawierzchni dróg dzisiaj w wielu miejscach regionu było bardzo ślisko.

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej
10 grudnia 2022, 18:00

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu" to tytuł koncertu, który zostanie zorganizowany już w najbliższą sobotę o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5). Tego wieczora będzie można usłyszeć muzykę kompozytorów z Polski i Ukrainy.

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować
Alarm 24

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować

Nie ma ratunku dla kilkudziesięcioletniej lipy rosnącej przy ul. Chopina. Drzewo praktycznie pozbawiono korony, bo stwarzało zagrożenie dla ludzi. Miasto obiecuje nowe.

Festiwal filmów snowboardowych w DDK Węglin
10 grudnia 2022, 18:00

Festiwal filmów snowboardowych w DDK Węglin

Przed nami 15. edycja popularnego festiwalu filmów snowboardowych "Winter Is My Love". W Lublinie wydarzenie odbędzie się 10 grudnia o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a).

Nowoczesne meble ogrodowe – wygodne i stylowe dodatki do każdego ogrodu

Nowoczesne meble ogrodowe – wygodne i stylowe dodatki do każdego ogrodu

Meble ogrodowe to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. Służą do wypoczynku i relaksu oraz stanowią doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje mebli ogrodowych, w tym nowoczesne modele, które łączą w sobie wygodę i funkcjonalność z eleganckim designem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!