Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 maja 2011 r.
8:14
Edytuj ten wpis

Pikieta pracowników szpitala w Kraśniku. Utrudnienia w ruchu

Autor: Zdjęcie autora aa mc
0 13 A A
Pikieta pracowników szpitala w Kraśniku (Jacek Świerczyński)
Pikieta pracowników szpitala w Kraśniku (Jacek Świerczyński)

Pracownicy szpitala w Kraśniku pikietowali na drodze krajowej nr 19. Protestowali przeciwko planom obniżenia pensji przez dyrekcję szpitala. Utrudnienia w ruchu w stronę Lublina i Janowa Lubelskiego trwały do godz. 10.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pracownicy szpitala chodzili po przejściu dla pieszych od godz. 8. Przez kilkanaście minut przejazd przez ul. Lubelską w pobliżu stacji benzynowej był zablokowany. Ruch był puszczany sukcesywnie. Pikieta potrwa do godz. 10 i do tej pory można się spodziewać utrudnień w ruchu.

Dyrekcja szpitala w Kraśniku chce obniżyć pensje pracowników o 10 procent. Na takie decyzje nie ma zgody pracowników.

W okolicach pikiety utworzył się korek. - Bardzo się denerwuję, bo jedziemy z dzieckiem do lekarza - wyjaśnia Henryka Torba z Janowa Lubelskiego, która stoi w korku. - Wizytę o ortodonty mieliśmy zaplanowaną od dwóch miesięcy. Bardzo zależy nam na czasie. Z drugiej strony rozumiem i popieram protest, bo sama pracuję w służbie zdrowia.

Pikietę zabezpieczała policja. W proteście brał udział także burmistrz Kraśnika, który z wykształcenia jest lekarzem, oraz radni.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zła / 5 czerwca 2011 o 09:07
0
Zamiast łazić po ulicy,niech Pan Burmistrz zacznie coś robić dla ludzi,wstyd!!!Nasza placówka również podlega pod Burmistrza i wiecie co wam powiem,ludzie ktorych zatrudnia burmistrz w Kraśniku,pracują na umowe zlecenie,za 4zł za godzinę,bez wykształcenia...i przez takich ludzi jest zajętych 65 miejsc pracy,a studenci niestety muszą siedzieć w domu albo zbierać maliny pewnie niedługo,i faktycznie pomaga wszystkim burmistrz!!!!!!!!!!!!!Gdyby nie fakt że niemamy urlopu przez Burmistrza pewnie sama przyłączyłabym się do protestu,a tak niestety!!!!!!!!!!Chodził Burmistrz!
Zamiast łazić po ulicy,niech Pan Burmistrz zacznie coś robić dla ludzi,wstyd!!!Nasza placówka również podlega pod Burmistrza i wiecie co wam powiem,ludzie ktorych zatrudnia burmistrz w Kraśniku,pracują na umowe zlecenie,za 4zł za godzinę,bez wykształcenia...i przez takich ludzi jest zajętych 65 miejsc pracy,a studenci niestety muszą siedzieć w domu albo zbierać maliny pewnie niedługo,i faktycznie pomaga wszystkim burmistrz!!!!!!!!!!!!!Gdyby nie fakt że niemamy urlopu przez Burmi... rozwiń
Avatar
Gość / 1 czerwca 2011 o 11:10
0
[quote name='pinokio' timestamp='1306916599' post='484453']
Czyżby w szpitalu psychiatrycznym pacjenci mogli korzystać z netu??
[/quote]
A nie wiem, ale spytaj burmistrza. Bądź co bądź to chyba jego pomysł
Avatar
pinokio / 1 czerwca 2011 o 10:27
0
[quote name='gosc' timestamp='1306850543' post='484151']
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
[/quote]

Szpital podlegał i podlega pod powiat, a tam niepodzielnie rządziła i rządzi koalicja PSL-PO. Więc koleś "strzelasz" nie w tym kierunku. Burmistrz w tym wypadku może pomachać tylko palcem w bucie bo Pan Wojtak ze swoimi pretorianami i tak jego opinie mają głębok.....
[quote name='gosc' timestamp='1306850543' post='484151']
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
[/quote]

Szpital podlegał i podlega pod po... rozwiń
Avatar
pinokio / 1 czerwca 2011 o 10:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1306874292' post='484304']
Oj tam czepiasz się, przecież uzdrawia, a właściwie stosuje profilaktykę: właśnie ogłosił konkurs PLASTYCZNY dla dzieci przedszkolnych i klas I-III dotyczący profilaktyki nowotworów raka piersi, szyjki macicy i jelita grubego
I mają zagwozdkę panie przedszkolanki, bo dzieciakom nie dość, że trzeba wytłumaczyć co to nowotwór, macica i gdzie rzeczona ma szyję (zakładam, że piersi to temat znany nawet przedszkolakom, a jelito grube... cóż ostatecznie można uogólnić - d**a), to jeszcze w pracy pomóc, pokierować... narysować, namalować , tudzież z plasteliny ulepić, a może jeszcze inną formę plastyczną zastosować... najbardziej mnie ta profilaktyka raka jelita grubego w pracach plastycznych frapuje, ale może maluchy są bardziej pomysłowe niż moja skromna osoba
[/quote]

Czyżby w szpitalu psychiatrycznym pacjenci mogli korzystać z netu??
[quote name='Gość' timestamp='1306874292' post='484304']
Oj tam czepiasz się, przecież uzdrawia, a właściwie stosuje profilaktykę: właśnie ogłosił konkurs PLASTYCZNY dla dzieci przedszkolnych i klas I-III dotyczący profilaktyki nowotworów raka piersi, szyjki macicy i jelita grubego
I mają zagwozdkę panie przedszkolanki, bo dzieciakom nie dość, że trzeba wytłumaczyć co to nowotwór, macica i gdzie rzeczona ma szyję (zakładam, że piersi to temat znany nawet przedszkolakom, a jelito grube... cóż ostatecznie... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 1 czerwca 2011 o 10:13
0
[quote name='Hubertson' timestamp='1306841932' post='484081']
Marysieńka F. znana jest z swoich opinii ,także to przemilczę i napiszę ,swoją zdanie mianowicie w Kraśniku zaszły wreszcie zmiany i nowy gospodarz miasta pracuje w urzędzie i w szpitalu ,nie liczy na pensje i honoraria jak poprzednik ,chce pozytywnych zmian dla miasta .Pani Marysieńce F.to przeszkadza widocznie i ma z tym problem wiec polecam wizytę u lekarza, najlepiej psychiatry.
[/quote]
To ja w odpowiedzi napisze, ze pomijając wycięcie kawałka lasu, to wazniejszymi i widocznymi zmianami jakie zaszły w miescie sa zmany ludzi na stanowiskach i to do wielu tak dokonanych zmian można mieć różne zastrzeżenia.
Tak jak i obiekcje mozna miec do dwóch zródeł czerpania zysków przez nowego gospodarza, które dowiodło tylko jego pazernosci na pieniadz i to, że nie jest człowiekiem słownym, także w takim przypadku trudno miec pewnosć co do niechęci z czerpania korzysci z innych honorariów. Tylko że na nie jeszcze za wczesnie, Czubinski w takim tempie po objęciu swojej funkcji tez chyba jeszcze nimi sie nie wspomagał, a poza tym na obecnym gospodarzu bardziej ciązy obowiazk wypłacania sie za udzielone poparcie w wyborach niż dalsze czerpanie korzysci za to poparcie. no i nalezałoby mieć tez na uwadze, ze nasz pan burmistrz jest bardziej od wykonywania polecen siły przewodniej, która domomogła mu w objęciu najwazniejszej funkcji w miescie, to może i od brania dodatkowych honorariów nie on jest.A i tak jak na razie pan burmistrz szybciej coś robi dla ludzi związanych z ugrupowaniem, z którego startował niz dla miasta .
I jesli Ty masz problemy z ogarniecie tego wszystkiego, to znaczy, ze takie leczenie tobie było by bardziej wskazane, a przyczyny tego problemu nie trudno sie domyśleć.

[quote name='MDM89' timestamp='1306843335' post='484089']
Marysieńko;D Wnioskuje, że nie bardzo jesteś w temacie polityki... Bo to sam Burmistrz pragną by jego pensja była niższa od pensji poprzednika na celu mając ukazanie problemów finansowych naszego miasta. "NALEŻY OSZCZĘDZAĆ" to ma oznaczać ok. 2 tys. zł. mniej. A na temat dochodów poprzednika lepiej nie dyskutujmy:)Mogłoby to Cię rozwalić;D Natomiast wracając do tematu to problem polega na tym, że wszystkie pieniądze poszły na centrale a my jak zwykle po du***... Noo w końcu lubelskie;D Więc dziękujemy ekipie rządzącej. PO-zdrawiam.
[/quote]
Chyba politycznej hipokryzji. Nigdzie nie zauwazyłam , zeby burmistrz gdziekolwiek pragnął niższej pensji ze względu na stan finansów miasta i to do tego az o 2000 zł. Przeciez nic nie stało na przeszkodzie , zeby mógł zrealizowac swoje pragnienie i to nawet o większą kwotę, a wtedy mozna byłoby zrozumiec rekompensowanie sobie nizszych poborów dorabianiem w zawodzie zgodnie z wykształceniem. A tak ma tylko o 1100 PLN mniej niz poprzednik, a to nie jest taka duza róznica jak na poczatek pełnienia swojej funkcji i do tych 2000 duzo brakuje.
I jakby tak chciał te nizsze pobory, to by nie twierdził , ze przyjmie takie jakie mu dadzą, a na sesje, na której miały byc ustalane pobory burmistrza nie sciagneły by całe rzesze jego sprzymierzenców, które stały na strazy, zeby nie były zbyt niskie i za wiele nie stracił w stosunku do poprzednika. I wtedy tez nic nie stało na przeszkodzie , zeby oznajmił, ze ze wzgledu na stan finansow miasta chce jednak jeszcze o te 900 zł mniej.
A co do kwestii centrlnego dzielenia pieniędzy, traktowanie nas jako Polski B nie mamy tylko za Tuska. Widzi sie ten stan rzeczy za wszystkich kolejnych rzadów, a próby jego poprawy za każdym razem dostrzega tylko opozycja w przedwyborczym poparciu dla siebie, a po wyborach powracamy do odwiecznego porządku.
[quote name='Hubertson' timestamp='1306841932' post='484081']
Marysieńka F. znana jest z swoich opinii ,także to przemilczę i napiszę ,swoją zdanie mianowicie w Kraśniku zaszły wreszcie zmiany i nowy gospodarz miasta pracuje w urzędzie i w szpitalu ,nie liczy na pensje i honoraria jak poprzednik ,chce pozytywnych zmian dla miasta .Pani Marysieńce F.to przeszkadza widocznie i ma z tym problem wiec polecam wizytę u lekarza, najlepiej psychiatry.
[/quote]
To ja w odpowiedzi napisze, ze pomijając wycięci... rozwiń
Avatar
Gość / 31 maja 2011 o 22:38
0
[quote name='gosc' timestamp='1306850543' post='484151']
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
[/quote]
Oj tam czepiasz się, przecież uzdrawia, a właściwie stosuje profilaktykę: właśnie ogłosił konkurs PLASTYCZNY dla dzieci przedszkolnych i klas I-III dotyczący profilaktyki nowotworów raka piersi, szyjki macicy i jelita grubego
I mają zagwozdkę panie przedszkolanki, bo dzieciakom nie dość, że trzeba wytłumaczyć co to nowotwór, macica i gdzie rzeczona ma szyję (zakładam, że piersi to temat znany nawet przedszkolakom, a jelito grube... cóż ostatecznie można uogólnić - d**a), to jeszcze w pracy pomóc, pokierować... narysować, namalować , tudzież z plasteliny ulepić, a może jeszcze inną formę plastyczną zastosować... najbardziej mnie ta profilaktyka raka jelita grubego w pracach plastycznych frapuje, ale może maluchy są bardziej pomysłowe niż moja skromna osoba
[quote name='gosc' timestamp='1306850543' post='484151']
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
[/quote]
Oj tam czepiasz się, przecież uzdrawia, ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 31 maja 2011 o 18:27
0
[quote name='mmm' timestamp='1306850622' post='484152']
Te Marysieńka, nie cwaniakuj bo nie wiesz nawet kiedy jest procesja w kościele, a wypowiadasz się na temat zozu.
[/quote]
Nie podniecaj sie samym przejęzyczeniem. Jedno Boze... i drugie Boze.... A orientację w najwiekszych swietach kościelnych ma nawet taki niepraktykujący katolik, a nawet ateista nie wyparł by sie podstawowej wiedzy o nich. I niestety przychodzi czas, ze za posrednictwem lekarzy z ZOZem miewamy blizsze i częstsze kontakty, które zmuszają nas do głębszego poznania tego zagadnienia.
[quote name='mmm' timestamp='1306850622' post='484152']
Te Marysieńka, nie cwaniakuj bo nie wiesz nawet kiedy jest procesja w kościele, a wypowiadasz się na temat zozu.
[/quote]
Nie podniecaj sie samym przejęzyczeniem. Jedno Boze... i drugie Boze.... A orientację w najwiekszych swietach kościelnych ma nawet taki niepraktykujący katolik, a nawet ateista nie wyparł by sie podstawowej wiedzy o nich. I niestety przychodzi czas, ze za posrednictwem lekarzy z ZOZem miewamy blizsze i częstsze kontakty, któr... rozwiń
Avatar
mmm / 31 maja 2011 o 16:03
0
Te Marysieńka, nie cwaniakuj bo nie wiesz nawet kiedy jest procesja w kościele, a wypowiadasz się na temat zozu.
Avatar
gosc / 31 maja 2011 o 16:02
0
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
Avatar
MDM89 / 31 maja 2011 o 14:02
0
Marysieńko;D Wnioskuje, że nie bardzo jesteś w temacie polityki... Bo to sam Burmistrz pragną by jego pensja była niższa od pensji poprzednika na celu mając ukazanie problemów finansowych naszego miasta. "NALEŻY OSZCZĘDZAĆ" to ma oznaczać ok. 2 tys. zł. mniej. A na temat dochodów poprzednika lepiej nie dyskutujmy:)Mogłoby to Cię rozwalić;D Natomiast wracając do tematu to problem polega na tym, że wszystkie pieniądze poszły na centrale a my jak zwykle po du***... Noo w końcu lubelskie;D Więc dziękujemy ekipie rządzącej. PO-zdrawiam.
Avatar
Zła / 5 czerwca 2011 o 09:07
0
Zamiast łazić po ulicy,niech Pan Burmistrz zacznie coś robić dla ludzi,wstyd!!!Nasza placówka również podlega pod Burmistrza i wiecie co wam powiem,ludzie ktorych zatrudnia burmistrz w Kraśniku,pracują na umowe zlecenie,za 4zł za godzinę,bez wykształcenia...i przez takich ludzi jest zajętych 65 miejsc pracy,a studenci niestety muszą siedzieć w domu albo zbierać maliny pewnie niedługo,i faktycznie pomaga wszystkim burmistrz!!!!!!!!!!!!!Gdyby nie fakt że niemamy urlopu przez Burmistrza pewnie sama przyłączyłabym się do protestu,a tak niestety!!!!!!!!!!Chodził Burmistrz!
Zamiast łazić po ulicy,niech Pan Burmistrz zacznie coś robić dla ludzi,wstyd!!!Nasza placówka również podlega pod Burmistrza i wiecie co wam powiem,ludzie ktorych zatrudnia burmistrz w Kraśniku,pracują na umowe zlecenie,za 4zł za godzinę,bez wykształcenia...i przez takich ludzi jest zajętych 65 miejsc pracy,a studenci niestety muszą siedzieć w domu albo zbierać maliny pewnie niedługo,i faktycznie pomaga wszystkim burmistrz!!!!!!!!!!!!!Gdyby nie fakt że niemamy urlopu przez Burmi... rozwiń
Avatar
Gość / 1 czerwca 2011 o 11:10
0
[quote name='pinokio' timestamp='1306916599' post='484453']
Czyżby w szpitalu psychiatrycznym pacjenci mogli korzystać z netu??
[/quote]
A nie wiem, ale spytaj burmistrza. Bądź co bądź to chyba jego pomysł
Avatar
pinokio / 1 czerwca 2011 o 10:27
0
[quote name='gosc' timestamp='1306850543' post='484151']
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
[/quote]

Szpital podlegał i podlega pod powiat, a tam niepodzielnie rządziła i rządzi koalicja PSL-PO. Więc koleś "strzelasz" nie w tym kierunku. Burmistrz w tym wypadku może pomachać tylko palcem w bucie bo Pan Wojtak ze swoimi pretorianami i tak jego opinie mają głębok.....
[quote name='gosc' timestamp='1306850543' post='484151']
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
[/quote]

Szpital podlegał i podlega pod po... rozwiń
Avatar
pinokio / 1 czerwca 2011 o 10:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1306874292' post='484304']
Oj tam czepiasz się, przecież uzdrawia, a właściwie stosuje profilaktykę: właśnie ogłosił konkurs PLASTYCZNY dla dzieci przedszkolnych i klas I-III dotyczący profilaktyki nowotworów raka piersi, szyjki macicy i jelita grubego
I mają zagwozdkę panie przedszkolanki, bo dzieciakom nie dość, że trzeba wytłumaczyć co to nowotwór, macica i gdzie rzeczona ma szyję (zakładam, że piersi to temat znany nawet przedszkolakom, a jelito grube... cóż ostatecznie można uogólnić - d**a), to jeszcze w pracy pomóc, pokierować... narysować, namalować , tudzież z plasteliny ulepić, a może jeszcze inną formę plastyczną zastosować... najbardziej mnie ta profilaktyka raka jelita grubego w pracach plastycznych frapuje, ale może maluchy są bardziej pomysłowe niż moja skromna osoba
[/quote]

Czyżby w szpitalu psychiatrycznym pacjenci mogli korzystać z netu??
[quote name='Gość' timestamp='1306874292' post='484304']
Oj tam czepiasz się, przecież uzdrawia, a właściwie stosuje profilaktykę: właśnie ogłosił konkurs PLASTYCZNY dla dzieci przedszkolnych i klas I-III dotyczący profilaktyki nowotworów raka piersi, szyjki macicy i jelita grubego
I mają zagwozdkę panie przedszkolanki, bo dzieciakom nie dość, że trzeba wytłumaczyć co to nowotwór, macica i gdzie rzeczona ma szyję (zakładam, że piersi to temat znany nawet przedszkolakom, a jelito grube... cóż ostatecznie... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 1 czerwca 2011 o 10:13
0
[quote name='Hubertson' timestamp='1306841932' post='484081']
Marysieńka F. znana jest z swoich opinii ,także to przemilczę i napiszę ,swoją zdanie mianowicie w Kraśniku zaszły wreszcie zmiany i nowy gospodarz miasta pracuje w urzędzie i w szpitalu ,nie liczy na pensje i honoraria jak poprzednik ,chce pozytywnych zmian dla miasta .Pani Marysieńce F.to przeszkadza widocznie i ma z tym problem wiec polecam wizytę u lekarza, najlepiej psychiatry.
[/quote]
To ja w odpowiedzi napisze, ze pomijając wycięcie kawałka lasu, to wazniejszymi i widocznymi zmianami jakie zaszły w miescie sa zmany ludzi na stanowiskach i to do wielu tak dokonanych zmian można mieć różne zastrzeżenia.
Tak jak i obiekcje mozna miec do dwóch zródeł czerpania zysków przez nowego gospodarza, które dowiodło tylko jego pazernosci na pieniadz i to, że nie jest człowiekiem słownym, także w takim przypadku trudno miec pewnosć co do niechęci z czerpania korzysci z innych honorariów. Tylko że na nie jeszcze za wczesnie, Czubinski w takim tempie po objęciu swojej funkcji tez chyba jeszcze nimi sie nie wspomagał, a poza tym na obecnym gospodarzu bardziej ciązy obowiazk wypłacania sie za udzielone poparcie w wyborach niż dalsze czerpanie korzysci za to poparcie. no i nalezałoby mieć tez na uwadze, ze nasz pan burmistrz jest bardziej od wykonywania polecen siły przewodniej, która domomogła mu w objęciu najwazniejszej funkcji w miescie, to może i od brania dodatkowych honorariów nie on jest.A i tak jak na razie pan burmistrz szybciej coś robi dla ludzi związanych z ugrupowaniem, z którego startował niz dla miasta .
I jesli Ty masz problemy z ogarniecie tego wszystkiego, to znaczy, ze takie leczenie tobie było by bardziej wskazane, a przyczyny tego problemu nie trudno sie domyśleć.

[quote name='MDM89' timestamp='1306843335' post='484089']
Marysieńko;D Wnioskuje, że nie bardzo jesteś w temacie polityki... Bo to sam Burmistrz pragną by jego pensja była niższa od pensji poprzednika na celu mając ukazanie problemów finansowych naszego miasta. "NALEŻY OSZCZĘDZAĆ" to ma oznaczać ok. 2 tys. zł. mniej. A na temat dochodów poprzednika lepiej nie dyskutujmy:)Mogłoby to Cię rozwalić;D Natomiast wracając do tematu to problem polega na tym, że wszystkie pieniądze poszły na centrale a my jak zwykle po du***... Noo w końcu lubelskie;D Więc dziękujemy ekipie rządzącej. PO-zdrawiam.
[/quote]
Chyba politycznej hipokryzji. Nigdzie nie zauwazyłam , zeby burmistrz gdziekolwiek pragnął niższej pensji ze względu na stan finansów miasta i to do tego az o 2000 zł. Przeciez nic nie stało na przeszkodzie , zeby mógł zrealizowac swoje pragnienie i to nawet o większą kwotę, a wtedy mozna byłoby zrozumiec rekompensowanie sobie nizszych poborów dorabianiem w zawodzie zgodnie z wykształceniem. A tak ma tylko o 1100 PLN mniej niz poprzednik, a to nie jest taka duza róznica jak na poczatek pełnienia swojej funkcji i do tych 2000 duzo brakuje.
I jakby tak chciał te nizsze pobory, to by nie twierdził , ze przyjmie takie jakie mu dadzą, a na sesje, na której miały byc ustalane pobory burmistrza nie sciagneły by całe rzesze jego sprzymierzenców, które stały na strazy, zeby nie były zbyt niskie i za wiele nie stracił w stosunku do poprzednika. I wtedy tez nic nie stało na przeszkodzie , zeby oznajmił, ze ze wzgledu na stan finansow miasta chce jednak jeszcze o te 900 zł mniej.
A co do kwestii centrlnego dzielenia pieniędzy, traktowanie nas jako Polski B nie mamy tylko za Tuska. Widzi sie ten stan rzeczy za wszystkich kolejnych rzadów, a próby jego poprawy za każdym razem dostrzega tylko opozycja w przedwyborczym poparciu dla siebie, a po wyborach powracamy do odwiecznego porządku.
[quote name='Hubertson' timestamp='1306841932' post='484081']
Marysieńka F. znana jest z swoich opinii ,także to przemilczę i napiszę ,swoją zdanie mianowicie w Kraśniku zaszły wreszcie zmiany i nowy gospodarz miasta pracuje w urzędzie i w szpitalu ,nie liczy na pensje i honoraria jak poprzednik ,chce pozytywnych zmian dla miasta .Pani Marysieńce F.to przeszkadza widocznie i ma z tym problem wiec polecam wizytę u lekarza, najlepiej psychiatry.
[/quote]
To ja w odpowiedzi napisze, ze pomijając wycięci... rozwiń
Avatar
Gość / 31 maja 2011 o 22:38
0
[quote name='gosc' timestamp='1306850543' post='484151']
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
[/quote]
Oj tam czepiasz się, przecież uzdrawia, a właściwie stosuje profilaktykę: właśnie ogłosił konkurs PLASTYCZNY dla dzieci przedszkolnych i klas I-III dotyczący profilaktyki nowotworów raka piersi, szyjki macicy i jelita grubego
I mają zagwozdkę panie przedszkolanki, bo dzieciakom nie dość, że trzeba wytłumaczyć co to nowotwór, macica i gdzie rzeczona ma szyję (zakładam, że piersi to temat znany nawet przedszkolakom, a jelito grube... cóż ostatecznie można uogólnić - d**a), to jeszcze w pracy pomóc, pokierować... narysować, namalować , tudzież z plasteliny ulepić, a może jeszcze inną formę plastyczną zastosować... najbardziej mnie ta profilaktyka raka jelita grubego w pracach plastycznych frapuje, ale może maluchy są bardziej pomysłowe niż moja skromna osoba
[quote name='gosc' timestamp='1306850543' post='484151']
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
[/quote]
Oj tam czepiasz się, przecież uzdrawia, ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 31 maja 2011 o 18:27
0
[quote name='mmm' timestamp='1306850622' post='484152']
Te Marysieńka, nie cwaniakuj bo nie wiesz nawet kiedy jest procesja w kościele, a wypowiadasz się na temat zozu.
[/quote]
Nie podniecaj sie samym przejęzyczeniem. Jedno Boze... i drugie Boze.... A orientację w najwiekszych swietach kościelnych ma nawet taki niepraktykujący katolik, a nawet ateista nie wyparł by sie podstawowej wiedzy o nich. I niestety przychodzi czas, ze za posrednictwem lekarzy z ZOZem miewamy blizsze i częstsze kontakty, które zmuszają nas do głębszego poznania tego zagadnienia.
[quote name='mmm' timestamp='1306850622' post='484152']
Te Marysieńka, nie cwaniakuj bo nie wiesz nawet kiedy jest procesja w kościele, a wypowiadasz się na temat zozu.
[/quote]
Nie podniecaj sie samym przejęzyczeniem. Jedno Boze... i drugie Boze.... A orientację w najwiekszych swietach kościelnych ma nawet taki niepraktykujący katolik, a nawet ateista nie wyparł by sie podstawowej wiedzy o nich. I niestety przychodzi czas, ze za posrednictwem lekarzy z ZOZem miewamy blizsze i częstsze kontakty, któr... rozwiń
Avatar
mmm / 31 maja 2011 o 16:03
0
Te Marysieńka, nie cwaniakuj bo nie wiesz nawet kiedy jest procesja w kościele, a wypowiadasz się na temat zozu.
Avatar
gosc / 31 maja 2011 o 16:02
0
"Pracownicy mają poparcie burmistrza miasta. – Wspieram tą akcję protestacyjną nie tylko jako burmistrz, ale też jako lekarz – wyjaśniał Mirosław Włodarczyk. – Problem wymaga głębszej analizy. Może należałoby zrobić coś w rodzaju "okrągłego stołu”, żeby w szerszym gronie zastanowić się nad służbą zdrowia w Kraśniku." żałosnea tak miał uzdrowić, to w taki sposób??
Avatar
MDM89 / 31 maja 2011 o 14:02
0
Marysieńko;D Wnioskuje, że nie bardzo jesteś w temacie polityki... Bo to sam Burmistrz pragną by jego pensja była niższa od pensji poprzednika na celu mając ukazanie problemów finansowych naszego miasta. "NALEŻY OSZCZĘDZAĆ" to ma oznaczać ok. 2 tys. zł. mniej. A na temat dochodów poprzednika lepiej nie dyskutujmy:)Mogłoby to Cię rozwalić;D Natomiast wracając do tematu to problem polega na tym, że wszystkie pieniądze poszły na centrale a my jak zwykle po du***... Noo w końcu lubelskie;D Więc dziękujemy ekipie rządzącej. PO-zdrawiam.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 463 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!