Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

6 czerwca 2019 r.
21:52

Lubelskie: Tak wygląda droga wojewódzka po burzy [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora pab
174 12 A A

To było bardzo niespokojne popołudnie i wieczór w całym woj. lubelskim. W wielu miejscach padał ulewny deszcz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W niektórych miejscach jak np. w powiecie tomaszowskim i hrubieszowskim doszło do podtopień posesji. Tak jak już wcześniej pisaliśmy, doszło też do pożaru od pioruna, który uderzył w dom.

W gminie Kraśniczyn burza najdotkliwiej dała się we znaki w miejscowości Brzeziny. Tam oprócz ulewnego deszczu spadł także grad. Na przebiegającą przez wieś drogę wojewódzką nr 846 wraz z ogromną ilości wody spłynęło także błoto, które mogło powodować zagrożenie dla kierowców poruszających się trasą.

– Po uzgodnieniu z ZDW w Chełmie skierowałam gminny sprzęt do częściowego udrożnienia drogi tak aby skutki ulewy nie stanowiły zagrożenia dla jej uczestników – poinformowała Monika Grzesiuk, wójt gm. Kraśniczyn.

W piątek drogowcy mają dokładnie oczyścić ten odcinek trasy.

Prognoza pogody na weekend 7-9 czerwca 2019

Wideo: TVN Meteo / x-news

e-Wydanie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jan / 7 czerwca 2019 o 06:25
+15
Brak drzew. Zmiany klimatu idą - zjawiska pogodowe będą coraz intensywniejsze. Drzewa nas moga uratowac, ale Polacy nienawidzą drzew
 Jeśli chodzi o drzewa to trzeba zmienić myślenie ludzi - moja sąsiadka jest przeciwniczką wszelkich drzew - bo mają liście i śmiecą!!! Ale sama pali  śmieciami i gdyby nie drzewa rosnące na sąsiedniej działce to nie miałaby czym oddychać. Chora kobieta, chore myślenie.....i tyle w temacie.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2019 o 23:06
+10
W Brzezinach przynajmniej jak nie ma ulewy można normalnie przejechać, drogą wojewódzka 842 w Zażółkwi to i w pogodę ciężko. Wybory były, wygrana była to dalej nas wszyscy mają w d....
Avatar
to by było na tyle / 7 czerwca 2019 o 07:34
+8
Ja pier!@#$ droga stosunkowo nowa i już takie akcje. Tak to jest jak spier!@#$ się inwestycję a teraz płacz, że podtapia, zamula itp. itd. A czy ktoś pomyślał o właściwych spadkach, odwodnieniach etc.? NIE! No to teraz mamy to co mamy. A, i takie akcje będą się powtarzać, bo ulewne deszcze były, są i będą.
Avatar
Mieszkaniec76 / 7 czerwca 2019 o 06:45
+6
Trzeba było porobić drogi gruntowe i by nie spływało błoto to Gmina jest biedna i ty jest problem
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 00:37
+5
Brak drzew. Zmiany klimatu idą - zjawiska pogodowe będą coraz intensywniejsze. Drzewa nas moga uratowac, ale Polacy nienawidzą drzew
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 08:35
+4
Słonko wysuszy, wiater zwieje i będzie spoko...
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 16:33
+2
Przestańcie biadolic o zażółkwi że tam tragicznie chcecie zobaczyć tragiczną drogę skręć z 17 na Tarzymiechy jak nie rozbijesz miski olejowej to ci zawieszenie wyrwie przy 40/h pozdrawiamy wiemy na kogo nie głosować w wyborach do powiatu
Avatar
operator walca / 6 czerwca 2019 o 23:05
+2
Jak brak mózgu, to taki komentarz.
Avatar
Co z GRYGOWĄ ? / 7 czerwca 2019 o 10:42
0
Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 08:20
0
Bo w Zażółkwi za bardzo ludzie pajacuja łącznie z sołtysem
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 16:33
+2
Przestańcie biadolic o zażółkwi że tam tragicznie chcecie zobaczyć tragiczną drogę skręć z 17 na Tarzymiechy jak nie rozbijesz miski olejowej to ci zawieszenie wyrwie przy 40/h pozdrawiamy wiemy na kogo nie głosować w wyborach do powiatu
Avatar
Co z GRYGOWĄ ? / 7 czerwca 2019 o 10:42
0
Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?Co z GRYGOWĄ ? Co z GRYGOWĄ ?
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 08:39
-1
Trza z procesjo i świentym obrazem droge obejść, grzeszników zatwardziałych w całej gminie wyspowiadać, to ftedy bieda pofolguje.
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 08:35
+4
Słonko wysuszy, wiater zwieje i będzie spoko...
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 08:20
0
Bo w Zażółkwi za bardzo ludzie pajacuja łącznie z sołtysem
Avatar
to by było na tyle / 7 czerwca 2019 o 07:34
+8
Ja pier!@#$ droga stosunkowo nowa i już takie akcje. Tak to jest jak spier!@#$ się inwestycję a teraz płacz, że podtapia, zamula itp. itd. A czy ktoś pomyślał o właściwych spadkach, odwodnieniach etc.? NIE! No to teraz mamy to co mamy. A, i takie akcje będą się powtarzać, bo ulewne deszcze były, są i będą.
Avatar
Mieszkaniec76 / 7 czerwca 2019 o 06:45
+6
Trzeba było porobić drogi gruntowe i by nie spływało błoto to Gmina jest biedna i ty jest problem
Avatar
jan / 7 czerwca 2019 o 06:25
+15
Brak drzew. Zmiany klimatu idą - zjawiska pogodowe będą coraz intensywniejsze. Drzewa nas moga uratowac, ale Polacy nienawidzą drzew
 Jeśli chodzi o drzewa to trzeba zmienić myślenie ludzi - moja sąsiadka jest przeciwniczką wszelkich drzew - bo mają liście i śmiecą!!! Ale sama pali  śmieciami i gdyby nie drzewa rosnące na sąsiedniej działce to nie miałaby czym oddychać. Chora kobieta, chore myślenie.....i tyle w temacie.
Avatar
Gość / 7 czerwca 2019 o 00:37
+5
Brak drzew. Zmiany klimatu idą - zjawiska pogodowe będą coraz intensywniejsze. Drzewa nas moga uratowac, ale Polacy nienawidzą drzew
Avatar
Gość / 6 czerwca 2019 o 23:06
+10
W Brzezinach przynajmniej jak nie ma ulewy można normalnie przejechać, drogą wojewódzka 842 w Zażółkwi to i w pogodę ciężko. Wybory były, wygrana była to dalej nas wszyscy mają w d....
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2019 r. 0 0

Motor Lublin - Lewart Lubartów 2:1. Wielkie testy (zdjęcia)
galeria

Motor Lublin - Lewart Lubartów 2:1. Wielkie testy (zdjęcia) 0 0

Motor w środę rozegrał dwa mecze kontrolne. W tym drugim lublinianie pokonali czwartoligowy Lewart Lubartów 2:1

Sukces uczennic lubelskiego liceum. Pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski

Sukces uczennic lubelskiego liceum. Pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski 30 1

Martyna Osmałek z Piask oraz Alicja Pietrzak z Lubartowa – uczennice Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Lublinie – pojechały na obóz naukowy. Żeby móc wziąć udział w wypoczynku połączonym z wykorzystywaniem w praktyce nauk ścisłych i przyrodniczych, pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski.

Nowy zastępca komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej

Nowy zastępca komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej 3 1

Komisarz Mariusz Kononiuk został zastępcą komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej.

Żużlówka w centrum Chełma spłynęła po deszczu

Żużlówka w centrum Chełma spłynęła po deszczu 2 0

Deszcz zmył z podjazdu wysypany żwir, odsłaniając cegły i różne ostre kamienie, które również mogą uszkodzić auto.

Lokatorzy Mieszkań Plus podpisują umowy na 26 lat

Lokatorzy Mieszkań Plus podpisują umowy na 26 lat 2 1

Lokatorzy Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej podpisują już umowy najmu z dojściem do własności. Są zawierane na okres 26 lat.

Kolejne miasto w woj. lubelskim z egzaminami na prawo jazdy

Kolejne miasto w woj. lubelskim z egzaminami na prawo jazdy 4 4

Pierwsi kandydaci na kierowców w minionym tygodniu już zdawali egzamin na „prawko” w Kraśniku. Od kilku dni działa w tym mieście filia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Egzaminy są prowadzone dwa dni w tygodniu.

Radzyń Podlaski: Masz pomysł na budżet obywatelski? Pospiesz się

Radzyń Podlaski: Masz pomysł na budżet obywatelski? Pospiesz się 0 0

Tylko do końca lipca mieszkańcy Radzynia Podlaskiego mogą składać swoje propozycje do budżetu obywatelskiego. W ręce mieszkańców miasto oddaje 100 tys. zł.

Pociągiem na festiwal Pol’and’rock z Lublina? Tylko z przesiadką

Pociągiem na festiwal Pol’and’rock z Lublina? Tylko z przesiadką 13 5

Nie będzie bezpośrednich pociągów z Lublina dla osób wybierających się do Kostrzyna na festiwal Pol’and’rock (wcześniej Przystanek Woodstock).

"Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia". Koterski, Koterski i Dumała na placu Litewskim
20 lipca 2019, 17:00

"Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia". Koterski, Koterski i Dumała na placu Litewskim 0 0

W sobotę plenerowe pokazy z cyklu „Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia”. Oprócz oglądania filmów będzie okazja do posłuchania gości. Wszystko gratis

Samochodem na wakacje? 7 wskazówek bezpiecznej jazdy latem

Samochodem na wakacje? 7 wskazówek bezpiecznej jazdy latem 0 0

Wakacje to o wyczekiwany przez wszystkich czas, z którym często wiążemy duże plany. Urlopowicze będący o krok od wakacji, zastanawiają się, czy spakowali każdą niezbędną rzecz, myśląc przy tym o najbliższych dniach pełnych wypoczynku. Eksperci od bezpieczeństwa drogowego nawołują jednak do skupienia się na drodze zarówno podczas długiej podróży, jak i w przypadku krótszych wycieczek. Przedstawiamy 7 wskazówek dotyczących bezpiecznej jazdy latem.

Będą zmiany w Ogrodzie Saskim

Będą zmiany w Ogrodzie Saskim 1 5

Jeszcze w lipcu ogłoszony ma być przetarg na odbudowę altany w centralnym punkcie Ogrodu Saskiego.

Koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" w Centrum Kultury
19 lipca 2019, 20:00

Koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" w Centrum Kultury 0 0

W piątek, 19 lipca o godz. 20 w Wirydarzu Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" z udziałem Mikroelementów, Moriah Woods i Filipa Borowicza. Akcja organizowana jest na rzecz chorej Anki Kawiak-Łydki.

Od czwartku jeden z przewoźników rezygnuje z kursów po Lublinie! Pasażerowie mogą utknąć na przystankach. "Sytuacja jest krytyczna"
PILNE

Od czwartku jeden z przewoźników rezygnuje z kursów po Lublinie! Pasażerowie mogą utknąć na przystankach. "Sytuacja jest krytyczna" 127 103

Problemy z dotarciem autobusem do pracy mogą mieć w czwartek mieszkańcy Lublina. Z dnia na dzień z wożenia pasażerów zrezygnował jeden z przewoźników, warszawska spółka Warbus.

Niektóre książki są tu od 1948 roku, gdy została założona biblioteka. W przeprowadzce pomogą sami czytelnicy
galeria

Niektóre książki są tu od 1948 roku, gdy została założona biblioteka. W przeprowadzce pomogą sami czytelnicy 0 6

Remont ośrodka kultury zbiega się z remontem XVII wiecznej synagogi, w której działa biblioteka. Dobrych kilka tygodni po miasteczku będą krążyły regały, a w ślad za nimi skrzynie z książkami. – Jestem dumna z moich czytelników, mam mnóstwo chętnych do pomocy – mówi szefowa biblioteki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!