Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

20 grudnia 2013 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Gm. Ludwin: Spełniło się marzenie chorej Martyny (wideo)

0 20 A A
W piątek Martyna dostała wymarzone meble.  (Jacek Świerczyński)
W piątek Martyna dostała wymarzone meble. (Jacek Świerczyński)

Gmina Ludwin: Kiedy leżała w szpitalu marzyła o laptopie. Po pożarze domu jej marzenia się zmieniły. Ciężko chora 18-latka chciała mieć pięknie urządzony pokój. Dziś może cieszyć się nowym meblami

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 grudnia 2013 r. o 09:21

bez przesady mało jest osób z imieniem karolina? najlepiej odrazu węszyć spisek, poprostu ktoś się wypowiedział i tyle


Avatar
buzz off / 28 grudnia 2013 r. o 22:06

buahahahahahahaha............

Avatar
Karolina / 28 grudnia 2013 r. o 21:28

Skoro wymagana jest kultura wypowiedzi to prosze bardzo! DAJCIE JEJ RODZINIE ŚWIĘTY SPOKÓJ A TYM BARDZIEJ MARTYNIE!!! co oni wam zrobili?! złapialiście Martyne za rękę jak piła piwo czy co? Przedstaw się to porozmawiamy. to nie ask , że można na takim forum hejtować! Rozmawiałam z Martyną i proszę zmienić ksywę bo ktoś tu próbuje mnie wrobić w wypisywaniu tak żałosnych komentarzy..

Karolina

Avatar
pafii / 28 grudnia 2013 r. o 19:52
I chyba to nie jest mile jak tak na nią najeżdzacie, sam bym zle sie czuł, mozecie przestac . Chyba ze jestescie tak bardzo zazdrosni ze cos od kogos dostala..
Avatar
pafii / 28 grudnia 2013 r. o 19:48
Czy wy możecie dac z tym spokój. Nawet jesli wypije od czasu do czasu to przecież nic złego chyba co... to jej życie a wam nic do tego... tymbardziej ze przeszczep juz miala dawnoo.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 r. o 19:29

Karolina, nie wierze, że chora dziewczyna spożywa piwo, tym bardziej, że miała przeszczep. A nawet jeśli, to jedno piwo to chyba nic złego?

Avatar
32243663 / 28 grudnia 2013 r. o 15:05

panie 'jupi a jej" zacznij przedstawianie od siebie. i kultury troszkę by się należało. Bo wypowiedzieć każdemu się wolno ale jakoś normalniej...my rozumiemy po polsku.

Avatar
jupi a jej / 27 grudnia 2013 r. o 20:06

Przepraszam bardzo może ten ktoś kto by się przedstawił i powiedział jeśli ma jakiś problem.! to jest martyny sprawa co robi! żyje i ma zy.! i Ludziom chu* do tego! jest normalnym człowiekiem tylko po przejściach i troche szacunku do niej i jej rodziny! Ciekawy jak ktoś by był w takiej sytuacji jak oni to czy nie potrzebowałby pomocy ! Każdy człowiek, który by coś takiego przeżył byłby w potrzebie i na pewno ludzie wyciągneliby rękę aby pomóc ! więc skończcie swoje pierd*** ! i zrozumcie w jakiej oni są teraz sytuacji. postawcie się na ich miejscu!! 

A wiesz chamie co to kultura wypowiedzi?

A wiesz chamie co to kultura wypowiedzi?

rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2013 r. o 19:54

Przepraszam bardzo może ten ktoś kto by się przedstawił i powiedział jeśli ma jakiś problem.! to jest martyny sprawa co robi! żyje i ma zy.! i Ludziom chu* do tego! jest normalnym człowiekiem tylko po przejściach i troche szacunku do niej i jej rodziny! Ciekawy jak ktoś by był w takiej sytuacji jak oni to czy nie potrzebowałby pomocy ! Każdy człowiek, który by coś takiego przeżył byłby w potrzebie i na pewno ludzie wyciągneliby rękę aby pomóc ! więc skończcie swoje pierd*** ! i zrozumcie w jakiej oni są teraz sytuacji. postawcie się na ich miejscu!! 

Avatar
lupy / 27 grudnia 2013 r. o 17:40
Widze ze co niektórzy nie potrafią zająć się swoimi sprawami, chora byla byla, a teraz zyje jak normalny człowiek nie przesadzajcie i dajcie juz w koncu spokój z hejtami
Karolina jesli ona tak bardzo ci przeszkadza i twierdzisz ze ją znasz to spotkaj sie i z nią porozmawiaj bo takie pisanie jest żałosne.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2013 r. o 09:21

bez przesady mało jest osób z imieniem karolina? najlepiej odrazu węszyć spisek, poprostu ktoś się wypowiedział i tyle


Avatar
buzz off / 28 grudnia 2013 r. o 22:06

buahahahahahahaha............

Avatar
Karolina / 28 grudnia 2013 r. o 21:28

Skoro wymagana jest kultura wypowiedzi to prosze bardzo! DAJCIE JEJ RODZINIE ŚWIĘTY SPOKÓJ A TYM BARDZIEJ MARTYNIE!!! co oni wam zrobili?! złapialiście Martyne za rękę jak piła piwo czy co? Przedstaw się to porozmawiamy. to nie ask , że można na takim forum hejtować! Rozmawiałam z Martyną i proszę zmienić ksywę bo ktoś tu próbuje mnie wrobić w wypisywaniu tak żałosnych komentarzy..

Karolina

Avatar
pafii / 28 grudnia 2013 r. o 19:52
I chyba to nie jest mile jak tak na nią najeżdzacie, sam bym zle sie czuł, mozecie przestac . Chyba ze jestescie tak bardzo zazdrosni ze cos od kogos dostala..
Avatar
pafii / 28 grudnia 2013 r. o 19:48
Czy wy możecie dac z tym spokój. Nawet jesli wypije od czasu do czasu to przecież nic złego chyba co... to jej życie a wam nic do tego... tymbardziej ze przeszczep juz miala dawnoo.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 r. o 19:29

Karolina, nie wierze, że chora dziewczyna spożywa piwo, tym bardziej, że miała przeszczep. A nawet jeśli, to jedno piwo to chyba nic złego?

Avatar
32243663 / 28 grudnia 2013 r. o 15:05

panie 'jupi a jej" zacznij przedstawianie od siebie. i kultury troszkę by się należało. Bo wypowiedzieć każdemu się wolno ale jakoś normalniej...my rozumiemy po polsku.

Avatar
jupi a jej / 27 grudnia 2013 r. o 20:06

Przepraszam bardzo może ten ktoś kto by się przedstawił i powiedział jeśli ma jakiś problem.! to jest martyny sprawa co robi! żyje i ma zy.! i Ludziom chu* do tego! jest normalnym człowiekiem tylko po przejściach i troche szacunku do niej i jej rodziny! Ciekawy jak ktoś by był w takiej sytuacji jak oni to czy nie potrzebowałby pomocy ! Każdy człowiek, który by coś takiego przeżył byłby w potrzebie i na pewno ludzie wyciągneliby rękę aby pomóc ! więc skończcie swoje pierd*** ! i zrozumcie w jakiej oni są teraz sytuacji. postawcie się na ich miejscu!! 

A wiesz chamie co to kultura wypowiedzi?

A wiesz chamie co to kultura wypowiedzi?

rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2013 r. o 19:54

Przepraszam bardzo może ten ktoś kto by się przedstawił i powiedział jeśli ma jakiś problem.! to jest martyny sprawa co robi! żyje i ma zy.! i Ludziom chu* do tego! jest normalnym człowiekiem tylko po przejściach i troche szacunku do niej i jej rodziny! Ciekawy jak ktoś by był w takiej sytuacji jak oni to czy nie potrzebowałby pomocy ! Każdy człowiek, który by coś takiego przeżył byłby w potrzebie i na pewno ludzie wyciągneliby rękę aby pomóc ! więc skończcie swoje pierd*** ! i zrozumcie w jakiej oni są teraz sytuacji. postawcie się na ich miejscu!! 

Avatar
lupy / 27 grudnia 2013 r. o 17:40
Widze ze co niektórzy nie potrafią zająć się swoimi sprawami, chora byla byla, a teraz zyje jak normalny człowiek nie przesadzajcie i dajcie juz w koncu spokój z hejtami
Karolina jesli ona tak bardzo ci przeszkadza i twierdzisz ze ją znasz to spotkaj sie i z nią porozmawiaj bo takie pisanie jest żałosne.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2022 r.

Mundial 2022: Japonia - Hiszpania 2:1. Niemcy kończą udział na mundialu!

Mundial 2022: Japonia - Hiszpania 2:1. Niemcy kończą udział na mundialu!

Fantastyczne spotkania i wielkie emocje w ostatniej kolejce i meczach grupy E. W starciach Japonii z Hiszpanią, a szczególnie Kostaryki z Niemcami sytuacja zmieniała się niczym w kalejdoskopie i to niejednokrotnie. Ostatecznie Samurajowie wygrali z La Roja 2:1, a nasi zachodni sąsiedzi pokonali Keylora Navasa i spółkę 4:2. Wygrana ta ma jednak gorzki smak, bo Die Manschaft wracają do domu, a Hiszpania i Japonia grają dalej

Lublin. Nie podoba Ci się ścisk w autobusie? Może byc gorzej

Lublin. Nie podoba Ci się ścisk w autobusie? Może byc gorzej

Z końcem roku z ulic Lublina zniknie 16 przegubowych autobusów firmy, której kończy się umowa na wożenie pasażerów. Miasto szuka jej następcy, ale – wbrew wcześniejszym zapewnieniom – trudno liczyć na płynne przejęcie kursów od 1 stycznia

Gdzie posadzić drzewo, gdzie wymienić ławkę? Startuje zielony budżet Lublina

Gdzie posadzić drzewo, gdzie wymienić ławkę? Startuje zielony budżet Lublina

Ruszył już nabór pomysłów do nowej edycji Zielonego Budżetu. Do 14 grudnia można zgłaszać władzom miasta tereny zielone, które wymagają „remontu i odświeżenia”. Spośród tych propozycji wybrane mają być tereny, które w rok lub dwa przejdą renowację.

Pani Katarzyna ma 34 lata, ale jej organizm 9 lat mniej. Ten gabinet w Lublinie może będzie dla każdego

Pani Katarzyna ma 34 lata, ale jej organizm 9 lat mniej. Ten gabinet w Lublinie może będzie dla każdego

Poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie, a także zalecenia jak się odżywiać żeby być zdrowym i szczupłym. Studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego wsparcie w nowym gabinecie dostaną bezpłatnie. W planach jest otwarcie usług komercyjnych dla każdego chętnego.

Puławscy artyści obsypani nagrodami. Dom Chemika może się cieszyć

Puławscy artyści obsypani nagrodami. Dom Chemika może się cieszyć

Listopad obfitował w nagrody dla młodych artystów z Puławskiego Ośrodka Kultury. Laury z ogólnopolskich konkursów od Katowic po Malbork przywiozły tancerki, recytatorki i wokaliści z Domu Chemika.

Szpital w Lubelskiem musi zadłużać się w parabanku. Banki już nie chcą dać pieniędzy

Szpital w Lubelskiem musi zadłużać się w parabanku. Banki już nie chcą dać pieniędzy

Kraśnicki szpital jest w tak dramatycznej sytuacji finansowej, że chce zaciągnąć 18 mln zł pożyczkę w parabanku. Zwykłe banki nie chcą już dawać mu kredytu.

Organy w Filharmonii mają 25 lat. Znów zagra na nich Robert Brodacki
4 grudnia 2022, 17:00

Organy w Filharmonii mają 25 lat. Znów zagra na nich Robert Brodacki

To właśnie pochodzący z Lublina artysta był jedną z osób odpowiedzialnych za kształt brzmieniowy organów Filharmonii Lubelskiej. Ćwierć wieku później zagra na nich recital. Koncert odbędzie się 4 grudnia o godz. 17.

Brudne zboże idzie na mąkę? Rusza wielka kontrola

Brudne zboże idzie na mąkę? Rusza wielka kontrola

Rolnicy podejrzewają, że polskie młyny produkują mąkę ze zbóż technicznych. Wojewoda lubelski mówi, że to przestępstwo i zarządza kontrolę.

Mundial 2022: Maroko – Kanada 2:1, Belgia jedzie do domu!

Mundial 2022: Maroko – Kanada 2:1, Belgia jedzie do domu!

Duża niespodzianka w grupie F. Maroko po wygranej z Kanadą awansowało do 1/8 finału mundialu z pierwszego miejsca. A do domu jedzie Belgia, która w czwartek bezbramkowo zremisowała z Chorwacją.

Wieczór z Molierem w DDK Węglin
7 grudnia 2022, 18:30

Wieczór z Molierem w DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza "Wieczór z Molierem" z okazji 400. rocznicy urodzin autora. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia o godz. 18.30.

Alojzy ma sto lat i namieszał w planach budowy autostrady A2

Alojzy ma sto lat i namieszał w planach budowy autostrady A2

100-letni dąb Alojzy w gminie Międzyrzec Podlaski mógł wstrzymać budowę autostrady A2. Sprawę drzewa musiał rozstrzygać sąd.

Nowy cyrk w Pubie u Szewca: premiera spektaklu "The Trick"
1 grudnia 2022, 19:00

Nowy cyrk w Pubie u Szewca: premiera spektaklu "The Trick"

Wojciech Rotowski & Roman Słomka to duet, który przed kilkoma miesiącami wygrał konkurs "Incydent polski" na autorski spektakl cyrkowy realizowany pod patronatem festiwalu Carnaval Sztukmistrzów. Teraz przedstawienie będzie można zobaczyć w Pubie u Szewca. Premierowe pokazy 1 grudnia o godz. 19 i 2 grudnia o godz. 19.30.

Co z dopłatami do żłobków w Zamościu? Nie będzie dotacji

Co z dopłatami do żłobków w Zamościu? Nie będzie dotacji

Koniec z miejskimi dotacjami dla prywatnych żłobków i klubów dziecięcych w Zamościu. Od 1 stycznia miasto nie będzie im już przekazywać pieniędzy. Ale rodzice maluchów nie pozostaną bez wsparcia. Ci, którzy mieszkają, pracują i odprowadzają podatki w Zamościu, otrzymają świadczenie pod nazwą Zamojski Bon Żłobkowy.

Prace Stasysa Eidrigeviciusa na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego
3 grudnia 2022, 16:00

Prace Stasysa Eidrigeviciusa na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego

Od 3 grudnia na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego będzie można podziwiać wyjątkowe prace litewskiego artysty Stasysa Eidrigeviciusa. Wernisaż i spotkanie z autorem zaplanowano na sobotę o godz. 16 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!