Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

1 sierpnia 2012 r.
22:35
Edytuj ten wpis

Zwierząt nie zabiorą, bo przytulisko zmieniło adres

6 42 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Powiatowy lekarz weterynarii wnioskował o odebranie zwierząt Fundacji "Felis”, ale przytulisko zmieniło adres.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O przeprowadzce przytuliska poinformowała nas mieszkanka Łęcznej. Dziewczyna opiekowała się kotem, który mieszkał pod jej blokiem. Fundacja "Felis” zapłaciła za zabieg sterylizacji i miała pomóc w znalezieniu domu dla zwierzęcia.

Obecnie przytulisko fundacji mieści się w domu na wsi. Tam trafił kot, którym zajmowała nasza czytelniczka. Zwierzę bało się nowych opiekunów, więc dotychczasowa opiekunka postanowiła go zabrać z powrotem. – Był odwodniony i przestraszony. Potrzebował kroplówki – relacjonuje.

Zaniepokoił ją też widok kilkudziesięciu innych zwierząt. Skontaktowała się więc z powiatowym inspektoratem weterynarii w Lublinie. Okazało się, że jeszcze urząd miał duże zastrzeżenia do warunków, w jakich fundacja "Felis” przetrzymywała zwierzęta w Lublinie. – 10 stycznia skierowaliśmy do prezydenta miasta wniosek o odebranie zwierząt – mówi Paweł Piotrowski, powiatowy lekarz weterynarii w Lublinie.

– Na wniosek PIW, Wydział Ochrony Środowiska przeprowadził wizję lokalną w mieszkaniu przy ul. Krańcowej i w dużym garażu przy ul. Żmichowskiej. Ale zwierzęta zostały przeniesione poza teren miasta, więc postępowanie stało się bezprzedmiotowe – informuje Joanna Bobowska z biura prasowego Urzędu Miasta.

Zawiadomienie w tej sprawie trafiło także do policji i prokuratury. Pod koniec lutego śledczy umorzyli postępowanie.

Pod nowy adres przytuliska wybiera się natomiast zastępca powiatowego lekarza weterynarii w Lubartowie.

– Musimy pojechać na miejsce, zobaczyć jak to wygląda. Zrobimy to w ciągu tygodnia – mówi Henryk Kadłubiak.
Wczoraj rozmawialiśmy z szefową fundacji. – W tej chwili jest 10 psów i około 40 kotów. Mają do dyspozycji dom i podwórze, są nakarmione – zapewnia Katarzyna Drelich. – Nie wszystkie są wychuchane, jak koty z hodowli, bo pochodzą z interwencji.

Dlaczego przeniosła zwierzęta? – Przeprowadzkę planowałam wcześniej. W protokole z kontroli jest napisane, że zwierzęta są w dobrym stanie, jest ich tylko dużo. Ustawa o ochronie zwierząt nie określa górnego limitu. Gdyby zapadła decyzja o ich odebraniu, odwołałabym się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego i na pewno bym wygrała – mówi Drelich.

Podkreśla też, że domu nie należy traktować jak przytuliska. – To jest jeden z domów tymczasowych naszej fundacji. Fakt, że w tej chwili jest w nim tyle zwierząt, nie oznacza, że mają złe warunki. Proszę przyjechać i zobaczyć – zaprasza szefowa Fundacji "Felis”.

Jak zapewnia, nie obawia się żadnej kontroli.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 19 sierpnia 2012 o 09:14
0
Kto pomoże ? Bezdomny pies w Lublinie
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120818/CZYTELNICY/120819590"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120818/CZYTELNICY/120819590[/url]
Avatar
Maggie / 17 sierpnia 2012 o 16:01
0
[quote name='K.' timestamp='1344025182' post='660684']
Kobieta ma kilkadziesiąt tysięcy z jednego procenta oraz stałych darczyńców. Sterylizacje finansuje gmina. A kotów się w klatkach nie trzyma, dziwne, że twoja ukochana pani Kasia ci tego nie powiedziała.
Nie od dziś wiadomo, że ta pani to brudas i syfiara, we własnym domu ma chlew. Mając tyle kotów w mieszkaniu trzeba SPRZĄTAĆ, a nie biadolić, że ona taka sama jedna. A jak sobie nie radzi - nie brać nowych zwierząt!
[/quote]

Gościu, miej odwage sie podpisać, jesli wiadomo od dawna. Te tysiące, a może miliony dla bezdomnych kotów - gdzie ty je widziałeś? Jesli to taka intratna działalnośc to może sam zaczniesz pomagać bezdomnym zwierzakom. Ja jakos nie spotkałam się z dotacjami, sterylizacje bywaja na koszt gminy, na ograniczona liczbe talonów, w Warszawie i niektórych miastach. W Lublinie też? Od kiedy?
[quote name='K.' timestamp='1344025182' post='660684']
Kobieta ma kilkadziesiąt tysięcy z jednego procenta oraz stałych darczyńców. Sterylizacje finansuje gmina. A kotów się w klatkach nie trzyma, dziwne, że twoja ukochana pani Kasia ci tego nie powiedziała.
Nie od dziś wiadomo, że ta pani to brudas i syfiara, we własnym domu ma chlew. Mając tyle kotów w mieszkaniu trzeba SPRZĄTAĆ, a nie biadolić, że ona taka sama jedna. A jak sobie nie radzi - nie brać nowych zwierząt!
[/quote]

Gośc... rozwiń
Avatar
Anuia / 17 sierpnia 2012 o 15:53
0
Ciekawe, znam zupełnie inną wersje niż ta od "zatroskanej mieszkanki Łęcznej". jak sie zostawia zwierzaka na wakacje pod blokiem potem nie nalezy miec pretensji, że został zabrany do sterylizacji.
Felisa znam od ładnych kilku lat i to z dobrej streony. Pani Katarzyna to osoba o wielkim sercu, która dla kotów zrobi wszystko i nie jest to działalnośc w stulu pani Violetty V. Widziałam koty z Felisa nie raz i wiem z jakich beznadziejnych przypadków Felis je wyciągał. Nękanie i nasyłanie kontroli - mieszkanko Łęcznej, może pomóż bezdomniakom w inny sposób. Przede wszystkim zaczynająć od kastracji.
Ciekawe, znam zupełnie inną wersje niż ta od "zatroskanej mieszkanki Łęcznej". jak sie zostawia zwierzaka na wakacje pod blokiem potem nie nalezy miec pretensji, że został zabrany do sterylizacji.
Felisa znam od ładnych kilku lat i to z dobrej streony. Pani Katarzyna to osoba o wielkim sercu, która dla kotów zrobi wszystko i nie jest to działalnośc w stulu pani Violetty V. Widziałam koty z Felisa nie raz i wiem z jakich beznadziejnych przypadków Felis je wyciągał. Nękanie i nasyłanie kontroli - mieszkanko Łęcznej, może pomóż ... rozwiń
Avatar
Inka / 12 sierpnia 2012 o 22:19
0
Ciekawa jestem, czy pani redaktor cieszy się, że rozpętała taką dyskusję? Zapewne tak, bo o to głównie chyba chodziło... Zwierzętom to na pewno nic dobrego nie przyniosło, ludziom tym bardziej. Przykre ...
Avatar
eee / 11 sierpnia 2012 o 10:58
0
[quote name='B' timestamp='1344545613' post='662799']
To weź te 40 kotów, zatroszcz się należycie o nie, miej dobre serce i załóż fudację pomagającą zwierzętom. Może wtedy autorze tego wpisu będziesz godny szacunku?
[/quote]

sluchaj,nie wezme 40 kotow bo wiem z czym to sie wiaze ale ta baba nie bo ma ponad 100 a nie 40 i jest brud,smrod,ubostow. byles tam? widziales co sie dzieje? jak wygladaja zwierzeta? to sie nie wypowiadaj bo w du*** byles gowno widziales
[quote name='B' timestamp='1344545613' post='662799']
To weź te 40 kotów, zatroszcz się należycie o nie, miej dobre serce i załóż fudację pomagającą zwierzętom. Może wtedy autorze tego wpisu będziesz godny szacunku?
[/quote]

sluchaj,nie wezme 40 kotow bo wiem z czym to sie wiaze ale ta baba nie bo ma ponad 100 a nie 40 i jest brud,smrod,ubostow. byles tam? widziales co sie dzieje? jak wygladaja zwierzeta? to sie nie wypowiadaj bo w du*** byles gowno widziales rozwiń
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:42
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
B / 9 sierpnia 2012 o 22:53
0
[quote name='em.p' timestamp='1344525564' post='662599']
ta cala katarzyna to syfiara wywalili ja na zbity pysk z bloku z lbn bo sasiedzi sie skarzyli bo byl smrod brud i ubostwo. wyprowadzila sie na wies pod las do walacego sie domu aby nikt jej tam nie znalazl a koty zapewne zakopuje pod lasem jak zdychaja pod szafa z glodu jest okropna baba ktora ma nasrane w bani, fundacja? dobre mi sobie. tez moge wziac 40 kotow do odmu i powiedziec: o boze , ale mam dobre serce! mam funcdacje a koty az chowaja sie pod szafe tyle jest zwierzat w domu bo sa w szoku a glupia pinda jestes ty- katarzyno derlich pisze z malej litery- bo mam calkoty brak szacunku do twojej marnej osoby
[/quote]
To weź te 40 kotów, zatroszcz się należycie o nie, miej dobre serce i załóż fudację pomagającą zwierzętom. Może wtedy autorze tego wpisu będziesz godny szacunku?
[quote name='em.p' timestamp='1344525564' post='662599']
ta cala katarzyna to syfiara wywalili ja na zbity pysk z bloku z lbn bo sasiedzi sie skarzyli bo byl smrod brud i ubostwo. wyprowadzila sie na wies pod las do walacego sie domu aby nikt jej tam nie znalazl a koty zapewne zakopuje pod lasem jak zdychaja pod szafa z glodu jest okropna baba ktora ma nasrane w bani, fundacja? dobre mi sobie. tez moge wziac 40 kotow do odmu i powiedziec: o boze , ale mam dobre serce! mam funcdacje a koty az chowaja sie po... rozwiń
Avatar
em.p / 9 sierpnia 2012 o 17:22
0
[quote name='Ala' timestamp='1344066670' post='660763']
Wasza piwniczna kotka?!?!?! What the fuck?!?!?! To weź ją durna tipsiaro do domu, dkoro jest twoja. Boże, widzisz i nie grzmisz?????
[/quote]

gdzie masz kobieto napise ze jest 'moja' ? napislam NASZA !! NIie nauczycili Cie czytac w szkole,czy o co chodzi ? kotką zajmuje sie kilka osob. durna babo
[quote name='Ala' timestamp='1344066670' post='660763']
Wasza piwniczna kotka?!?!?! What the fuck?!?!?! To weź ją durna tipsiaro do domu, dkoro jest twoja. Boże, widzisz i nie grzmisz?????
[/quote]

gdzie masz kobieto napise ze jest 'moja' ? napislam NASZA !! NIie nauczycili Cie czytac w szkole,czy o co chodzi ? kotką zajmuje sie kilka osob. durna babo rozwiń
Avatar
em.p / 9 sierpnia 2012 o 17:19
0
ta cala katarzyna to syfiara wywalili ja na zbity pysk z bloku z lbn bo sasiedzi sie skarzyli bo byl smrod brud i ubostwo. wyprowadzila sie na wies pod las do walacego sie domu aby nikt jej tam nie znalazl a koty zapewne zakopuje pod lasem jak zdychaja pod szafa z glodu jest okropna baba ktora ma nasrane w bani, fundacja? dobre mi sobie. tez moge wziac 40 kotow do odmu i powiedziec: o boze , ale mam dobre serce! mam funcdacje a koty az chowaja sie pod szafe tyle jest zwierzat w domu bo sa w szoku a glupia pinda jestes ty- katarzyno derlich pisze z malej litery- bo mam calkoty brak szacunku do twojej marnej osoby
ta cala katarzyna to syfiara wywalili ja na zbity pysk z bloku z lbn bo sasiedzi sie skarzyli bo byl smrod brud i ubostwo. wyprowadzila sie na wies pod las do walacego sie domu aby nikt jej tam nie znalazl a koty zapewne zakopuje pod lasem jak zdychaja pod szafa z glodu jest okropna baba ktora ma nasrane w bani, fundacja? dobre mi sobie. tez moge wziac 40 kotow do odmu i powiedziec: o boze , ale mam dobre serce! mam funcdacje a koty az chowaja sie pod szafe tyle jest zwierzat w domu bo sa w szoku a glupia pinda jestes ty- katarzyno d... rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2012 o 23:08
0
[quote name='Ew.' timestamp='1344097300' post='660892']
Katarzyno Drelich, wyzywając rozsądnych ludzi od pind i tipsiar, nie zmienisz smutnej rzeczywistości: wymuszonej przeprowadzki na wieś, gdzie do weterynarza jest daleko, a kasa idzie nie tylko na wizyty, ale też na dojazdy, kiepskiej jakości opieki, złego żywienia, braku socjalizacji.
Ludzie tu nie bez przyczyny piszą o agresji i problemach behawioralnych kotów adoptowanych z Fundacji Felis.
To już jest ten czas, trzeba sobie powiedzieć, że sytuacja Cię przerosła i zmniejszyć skalę działalności. Sama nie jesteś w stanie utrzymać w czystości i dobrej kondycji setki zwierząt na wsi.
[/quote]
Rozumię, że to jest oferta pomocy w przejęciu opieki nad bezdomnymi kotami ich wyżywienia i socjalizacji, to świetnie bo są miejsca w Lublinie gdzie już, natychmiast należałoby zabrać kocięta zaopiekować się nimi i socjalizować przygotowując do adopcji i następnie wyadoptować. Nareszcie ktoś, kto dysponuje miejscem do przetrzymania kociąt, pieniędzmi na ich utrzymanie i ewentualnie leczenie oraz sterylizację kocic, będzie wzorowo utrzymywał czystość itd. i najważniesze "sytuacja go nie przerośnie". Jak można z kimś takim się skontaktować? Wskażę miejsca gdzie niesterylizowane bezdomne kocice z kociętami przebywają, nawet kilka miejsc. Może być trochę problem z karmicielkami, które raz zgadzają się na sterylizację, potem się rozmyślają i twierdzą, że to nie po Bożemu, a kociąt z kocim katarem przybywa.
Ewa
[quote name='Ew.' timestamp='1344097300' post='660892']
Katarzyno Drelich, wyzywając rozsądnych ludzi od pind i tipsiar, nie zmienisz smutnej rzeczywistości: wymuszonej przeprowadzki na wieś, gdzie do weterynarza jest daleko, a kasa idzie nie tylko na wizyty, ale też na dojazdy, kiepskiej jakości opieki, złego żywienia, braku socjalizacji.
Ludzie tu nie bez przyczyny piszą o agresji i problemach behawioralnych kotów adoptowanych z Fundacji Felis.
To już jest ten czas, trzeba sobie powiedzieć, że sytu... rozwiń
Avatar
gość / 19 sierpnia 2012 o 09:14
0
Kto pomoże ? Bezdomny pies w Lublinie
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120818/CZYTELNICY/120819590"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120818/CZYTELNICY/120819590[/url]
Avatar
Maggie / 17 sierpnia 2012 o 16:01
0
[quote name='K.' timestamp='1344025182' post='660684']
Kobieta ma kilkadziesiąt tysięcy z jednego procenta oraz stałych darczyńców. Sterylizacje finansuje gmina. A kotów się w klatkach nie trzyma, dziwne, że twoja ukochana pani Kasia ci tego nie powiedziała.
Nie od dziś wiadomo, że ta pani to brudas i syfiara, we własnym domu ma chlew. Mając tyle kotów w mieszkaniu trzeba SPRZĄTAĆ, a nie biadolić, że ona taka sama jedna. A jak sobie nie radzi - nie brać nowych zwierząt!
[/quote]

Gościu, miej odwage sie podpisać, jesli wiadomo od dawna. Te tysiące, a może miliony dla bezdomnych kotów - gdzie ty je widziałeś? Jesli to taka intratna działalnośc to może sam zaczniesz pomagać bezdomnym zwierzakom. Ja jakos nie spotkałam się z dotacjami, sterylizacje bywaja na koszt gminy, na ograniczona liczbe talonów, w Warszawie i niektórych miastach. W Lublinie też? Od kiedy?
[quote name='K.' timestamp='1344025182' post='660684']
Kobieta ma kilkadziesiąt tysięcy z jednego procenta oraz stałych darczyńców. Sterylizacje finansuje gmina. A kotów się w klatkach nie trzyma, dziwne, że twoja ukochana pani Kasia ci tego nie powiedziała.
Nie od dziś wiadomo, że ta pani to brudas i syfiara, we własnym domu ma chlew. Mając tyle kotów w mieszkaniu trzeba SPRZĄTAĆ, a nie biadolić, że ona taka sama jedna. A jak sobie nie radzi - nie brać nowych zwierząt!
[/quote]

Gośc... rozwiń
Avatar
Anuia / 17 sierpnia 2012 o 15:53
0
Ciekawe, znam zupełnie inną wersje niż ta od "zatroskanej mieszkanki Łęcznej". jak sie zostawia zwierzaka na wakacje pod blokiem potem nie nalezy miec pretensji, że został zabrany do sterylizacji.
Felisa znam od ładnych kilku lat i to z dobrej streony. Pani Katarzyna to osoba o wielkim sercu, która dla kotów zrobi wszystko i nie jest to działalnośc w stulu pani Violetty V. Widziałam koty z Felisa nie raz i wiem z jakich beznadziejnych przypadków Felis je wyciągał. Nękanie i nasyłanie kontroli - mieszkanko Łęcznej, może pomóż bezdomniakom w inny sposób. Przede wszystkim zaczynająć od kastracji.
Ciekawe, znam zupełnie inną wersje niż ta od "zatroskanej mieszkanki Łęcznej". jak sie zostawia zwierzaka na wakacje pod blokiem potem nie nalezy miec pretensji, że został zabrany do sterylizacji.
Felisa znam od ładnych kilku lat i to z dobrej streony. Pani Katarzyna to osoba o wielkim sercu, która dla kotów zrobi wszystko i nie jest to działalnośc w stulu pani Violetty V. Widziałam koty z Felisa nie raz i wiem z jakich beznadziejnych przypadków Felis je wyciągał. Nękanie i nasyłanie kontroli - mieszkanko Łęcznej, może pomóż ... rozwiń
Avatar
Inka / 12 sierpnia 2012 o 22:19
0
Ciekawa jestem, czy pani redaktor cieszy się, że rozpętała taką dyskusję? Zapewne tak, bo o to głównie chyba chodziło... Zwierzętom to na pewno nic dobrego nie przyniosło, ludziom tym bardziej. Przykre ...
Avatar
eee / 11 sierpnia 2012 o 10:58
0
[quote name='B' timestamp='1344545613' post='662799']
To weź te 40 kotów, zatroszcz się należycie o nie, miej dobre serce i załóż fudację pomagającą zwierzętom. Może wtedy autorze tego wpisu będziesz godny szacunku?
[/quote]

sluchaj,nie wezme 40 kotow bo wiem z czym to sie wiaze ale ta baba nie bo ma ponad 100 a nie 40 i jest brud,smrod,ubostow. byles tam? widziales co sie dzieje? jak wygladaja zwierzeta? to sie nie wypowiadaj bo w du*** byles gowno widziales
[quote name='B' timestamp='1344545613' post='662799']
To weź te 40 kotów, zatroszcz się należycie o nie, miej dobre serce i załóż fudację pomagającą zwierzętom. Może wtedy autorze tego wpisu będziesz godny szacunku?
[/quote]

sluchaj,nie wezme 40 kotow bo wiem z czym to sie wiaze ale ta baba nie bo ma ponad 100 a nie 40 i jest brud,smrod,ubostow. byles tam? widziales co sie dzieje? jak wygladaja zwierzeta? to sie nie wypowiadaj bo w du*** byles gowno widziales rozwiń
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:42
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
B / 9 sierpnia 2012 o 22:53
0
[quote name='em.p' timestamp='1344525564' post='662599']
ta cala katarzyna to syfiara wywalili ja na zbity pysk z bloku z lbn bo sasiedzi sie skarzyli bo byl smrod brud i ubostwo. wyprowadzila sie na wies pod las do walacego sie domu aby nikt jej tam nie znalazl a koty zapewne zakopuje pod lasem jak zdychaja pod szafa z glodu jest okropna baba ktora ma nasrane w bani, fundacja? dobre mi sobie. tez moge wziac 40 kotow do odmu i powiedziec: o boze , ale mam dobre serce! mam funcdacje a koty az chowaja sie pod szafe tyle jest zwierzat w domu bo sa w szoku a glupia pinda jestes ty- katarzyno derlich pisze z malej litery- bo mam calkoty brak szacunku do twojej marnej osoby
[/quote]
To weź te 40 kotów, zatroszcz się należycie o nie, miej dobre serce i załóż fudację pomagającą zwierzętom. Może wtedy autorze tego wpisu będziesz godny szacunku?
[quote name='em.p' timestamp='1344525564' post='662599']
ta cala katarzyna to syfiara wywalili ja na zbity pysk z bloku z lbn bo sasiedzi sie skarzyli bo byl smrod brud i ubostwo. wyprowadzila sie na wies pod las do walacego sie domu aby nikt jej tam nie znalazl a koty zapewne zakopuje pod lasem jak zdychaja pod szafa z glodu jest okropna baba ktora ma nasrane w bani, fundacja? dobre mi sobie. tez moge wziac 40 kotow do odmu i powiedziec: o boze , ale mam dobre serce! mam funcdacje a koty az chowaja sie po... rozwiń
Avatar
em.p / 9 sierpnia 2012 o 17:22
0
[quote name='Ala' timestamp='1344066670' post='660763']
Wasza piwniczna kotka?!?!?! What the fuck?!?!?! To weź ją durna tipsiaro do domu, dkoro jest twoja. Boże, widzisz i nie grzmisz?????
[/quote]

gdzie masz kobieto napise ze jest 'moja' ? napislam NASZA !! NIie nauczycili Cie czytac w szkole,czy o co chodzi ? kotką zajmuje sie kilka osob. durna babo
[quote name='Ala' timestamp='1344066670' post='660763']
Wasza piwniczna kotka?!?!?! What the fuck?!?!?! To weź ją durna tipsiaro do domu, dkoro jest twoja. Boże, widzisz i nie grzmisz?????
[/quote]

gdzie masz kobieto napise ze jest 'moja' ? napislam NASZA !! NIie nauczycili Cie czytac w szkole,czy o co chodzi ? kotką zajmuje sie kilka osob. durna babo rozwiń
Avatar
em.p / 9 sierpnia 2012 o 17:19
0
ta cala katarzyna to syfiara wywalili ja na zbity pysk z bloku z lbn bo sasiedzi sie skarzyli bo byl smrod brud i ubostwo. wyprowadzila sie na wies pod las do walacego sie domu aby nikt jej tam nie znalazl a koty zapewne zakopuje pod lasem jak zdychaja pod szafa z glodu jest okropna baba ktora ma nasrane w bani, fundacja? dobre mi sobie. tez moge wziac 40 kotow do odmu i powiedziec: o boze , ale mam dobre serce! mam funcdacje a koty az chowaja sie pod szafe tyle jest zwierzat w domu bo sa w szoku a glupia pinda jestes ty- katarzyno derlich pisze z malej litery- bo mam calkoty brak szacunku do twojej marnej osoby
ta cala katarzyna to syfiara wywalili ja na zbity pysk z bloku z lbn bo sasiedzi sie skarzyli bo byl smrod brud i ubostwo. wyprowadzila sie na wies pod las do walacego sie domu aby nikt jej tam nie znalazl a koty zapewne zakopuje pod lasem jak zdychaja pod szafa z glodu jest okropna baba ktora ma nasrane w bani, fundacja? dobre mi sobie. tez moge wziac 40 kotow do odmu i powiedziec: o boze , ale mam dobre serce! mam funcdacje a koty az chowaja sie pod szafe tyle jest zwierzat w domu bo sa w szoku a glupia pinda jestes ty- katarzyno d... rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2012 o 23:08
0
[quote name='Ew.' timestamp='1344097300' post='660892']
Katarzyno Drelich, wyzywając rozsądnych ludzi od pind i tipsiar, nie zmienisz smutnej rzeczywistości: wymuszonej przeprowadzki na wieś, gdzie do weterynarza jest daleko, a kasa idzie nie tylko na wizyty, ale też na dojazdy, kiepskiej jakości opieki, złego żywienia, braku socjalizacji.
Ludzie tu nie bez przyczyny piszą o agresji i problemach behawioralnych kotów adoptowanych z Fundacji Felis.
To już jest ten czas, trzeba sobie powiedzieć, że sytuacja Cię przerosła i zmniejszyć skalę działalności. Sama nie jesteś w stanie utrzymać w czystości i dobrej kondycji setki zwierząt na wsi.
[/quote]
Rozumię, że to jest oferta pomocy w przejęciu opieki nad bezdomnymi kotami ich wyżywienia i socjalizacji, to świetnie bo są miejsca w Lublinie gdzie już, natychmiast należałoby zabrać kocięta zaopiekować się nimi i socjalizować przygotowując do adopcji i następnie wyadoptować. Nareszcie ktoś, kto dysponuje miejscem do przetrzymania kociąt, pieniędzmi na ich utrzymanie i ewentualnie leczenie oraz sterylizację kocic, będzie wzorowo utrzymywał czystość itd. i najważniesze "sytuacja go nie przerośnie". Jak można z kimś takim się skontaktować? Wskażę miejsca gdzie niesterylizowane bezdomne kocice z kociętami przebywają, nawet kilka miejsc. Może być trochę problem z karmicielkami, które raz zgadzają się na sterylizację, potem się rozmyślają i twierdzą, że to nie po Bożemu, a kociąt z kocim katarem przybywa.
Ewa
[quote name='Ew.' timestamp='1344097300' post='660892']
Katarzyno Drelich, wyzywając rozsądnych ludzi od pind i tipsiar, nie zmienisz smutnej rzeczywistości: wymuszonej przeprowadzki na wieś, gdzie do weterynarza jest daleko, a kasa idzie nie tylko na wizyty, ale też na dojazdy, kiepskiej jakości opieki, złego żywienia, braku socjalizacji.
Ludzie tu nie bez przyczyny piszą o agresji i problemach behawioralnych kotów adoptowanych z Fundacji Felis.
To już jest ten czas, trzeba sobie powiedzieć, że sytu... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 0 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 8 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 14 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 4 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 27 11

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 18 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 2

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 17 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!