Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

6 lipca 2011 r.
9:12
Edytuj ten wpis

Firlej: 32-latka cofała busem i przejechała 10-letnią córkę

Autor: Zdjęcie autora kwp
0 23 A A
Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Serock w gm. Firlej (Archiwum)
Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Serock w gm. Firlej (Archiwum)

Matka cofając na podwórku samochodem potrąciła swoją 10-letnią córkę. Dziecko trafiło do szpitala w ciężkim stanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Do wypadku doszło we wtorek w miejscowości Serock w gminie Firlej o godzinie 19:30 – mówi Artur Marczuk z policji w Lubartowie. 32-letnia kobieta przestawiała na podwórku swojej posesji samochód dostawczy fiat ducato, z którego wyładowano właśnie materiały budowlane.

– W pewnym momencie córka kobiety z niewiadomych przyczyn znalazła się na trasie pojazdu, samochód jednym kołem przejechał po dziewczynce – dodaje.

10-latka doznała poważnych obrażeń wewnętrznych. – W bardzo ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie – relacjonuje Marczuk.
Policjanci sprawdzili, czy matka dziewczynki była trzeźwa, badanie nie wykazało, by piła przed wypadkiem. Kobieta miała prawo jazdy. – Będziemy ustalali czy można było zapobiec temu wypadkowi, czy miały z tym coś wspólnego osoby trzecie – dodaje.

Nie wiadomo, w jakim stanie jest dziewczynka. – Matka poszkodowanej nie wyraziła zgody na informowanie o stanie zdrowia dziecka – mówi Agnieszka Osińska, rzecznik DSK w Lublinie.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
VAREA / 19 lipca 2011 o 19:48
0
no to sie wyhustala...

tragedia kurcze...
Avatar
poprawiacz / 8 lipca 2011 o 13:48
0
[quote name='Kochająca rzycie' timestamp='1310075504' post='499107']
Krążą różne komentarze o tym kto prowadził auto ... ale czy to na pewno była mama 10-letniej dziewczynki .? ..... z tego co ja wiem to Paulinka chustała się na haku , i z niego spadła ....ale nie wiem czy to dokładnie jest prawda
[/quote]
Huśtała.
[quote name='Kochająca rzycie' timestamp='1310075504' post='499107']
Krążą różne komentarze o tym kto prowadził auto ... ale czy to na pewno była mama 10-letniej dziewczynki .? ..... z tego co ja wiem to Paulinka chustała się na haku , i z niego spadła ....ale nie wiem czy to dokładnie jest prawda
[/quote]
Huśtała. rozwiń
Avatar
Kochająca rzycie / 7 lipca 2011 o 23:51
0
Krążą różne komentarze o tym kto prowadził auto ... ale czy to na pewno była mama 10-letniej dziewczynki .? ..... z tego co ja wiem to Paulinka chustała się na haku , i z niego spadła ....ale nie wiem czy to dokładnie jest prawda
Avatar
taka prawda / 7 lipca 2011 o 17:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1309963038' post='498444']
A ty pewnie nie masz dzieci i nie rozumiesz, że nie zawsze można w 100% dzieciaka dopilnować.
[/quote]
10 letnie dziecko to sie już nie pilnuje i samo powinno mieć trochę wyobraźni.
Avatar
ortografia / 7 lipca 2011 o 17:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1309945570' post='498315']
Tak, specjalnie przejechała własne dziecko bo zabrakło jaj umiejętności w prowadzeniu auta.
Weźcie się stuknijcie w puste głowy.
Miszczowie kierownicy się znaleźli od jazdy prosto.
[/quote]
Jeżeli już to mistrzowie drogi "miszczu".
Avatar
aguska / 6 lipca 2011 o 21:03
0
[quote name='Kimono' timestamp='1309952775' post='498368']
Co nie zmienia faktu, że kobieta za kierownicą to zagrożenie.To nie jest stereotyp, to jest rzeczywistość. Koniec.
[/quote]
hmmm... polemizowalabym z Toba. mam prawko od 12 lat, nie prowadzilam po alkoholu nigdy, jezdze sporo,,, nio...i bez mandatu jak do tej pory, choc hmm, przycisnac tez lubie;)ale np na torze:) perfekcyjnie cofam z przyczepą, a od kiedy mam CE - za pierwszym podejsciem obie,,, to wierz mi, zapewne chlopczyku, ze mozesz kicnac mi w perfekcji prowadzenia pojazdów. hmm, szowinista??? albo d... wołowa, ktora chce sie dowartosciowac;) pozdrawiam wszystkich madrych za kolkiem, a to byl wypadek.. dzieci bywaja nieobliczalne czasem..
[quote name='Kimono' timestamp='1309952775' post='498368']
Co nie zmienia faktu, że kobieta za kierownicą to zagrożenie.To nie jest stereotyp, to jest rzeczywistość. Koniec.
[/quote]
hmmm... polemizowalabym z Toba. mam prawko od 12 lat, nie prowadzilam po alkoholu nigdy, jezdze sporo,,, nio...i bez mandatu jak do tej pory, choc hmm, przycisnac tez lubie;)ale np na torze:) perfekcyjnie cofam z przyczepą, a od kiedy mam CE - za pierwszym podejsciem obie,,, to wierz mi, zapewne chlopczyku, ze mozesz kic... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2011 o 16:41
0
[quote name='czuję wstręt' timestamp='1309961395' post='498425']

Ogromny wstręt do tej dyskusji - baba za kierownicą...chłop lepsz - gorszy... Ludzie brzydzę się Wami. Nastapiła tragedia, a wy jak te sępy - pluć, obrażać, cwaniakować.

Jeszcze raz współczucia dla matki - sam mam dzieci i często poruszam się wieloma pojazdami, gdy są w otoczeniu.
[/quote]


Cwaniakują ci faceci którym się wydaje, że nie ma lepszych kierowców niż oni a w zyciu róznie bywa i nikt nie wie co go spotka, czy to w trasie czy na własnym podwórku.

Poza tym nie wiadomo jak dziewczynka znalazła się blisko samochodu bo chyba nie ulega wątpliwości, że matka nie chciała zrobić jej krzywdy. Po prostu nieszczęśliwy wypadek.
[quote name='czuję wstręt' timestamp='1309961395' post='498425']

Ogromny wstręt do tej dyskusji - baba za kierownicą...chłop lepsz - gorszy... Ludzie brzydzę się Wami. Nastapiła tragedia, a wy jak te sępy - pluć, obrażać, cwaniakować.

Jeszcze raz współczucia dla matki - sam mam dzieci i często poruszam się wieloma pojazdami, gdy są w otoczeniu.
[/quote]


Cwaniakują ci faceci którym się wydaje, że nie ma lepszych kierowców niż oni a w zyciu róznie bywa i nikt nie wie c... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2011 o 16:37
0
[quote name='sonka' timestamp='1309962384' post='498436']
Pewnie jej się wydawało, że na własnym podwórku nie musi tak uważać
[/quote]
A ty pewnie nie masz dzieci i nie rozumiesz, że nie zawsze można w 100% dzieciaka dopilnować.
Avatar
sonka / 6 lipca 2011 o 16:26
0
Pewnie jej się wydawało, że na własnym podwórku nie musi tak uważać
Avatar
Osobowy / 6 lipca 2011 o 16:15
0
Jak bus to wiadomo ze sie spieszy, bez wzgledu na kogokolwiek, dzieci, starcy czy inni uzytkownicy, tu jeden taki ktory wyprzedzal wszystkich spychajac reszte na pobocze,
http://www.youtube.com/watch?v=BG0CUQuBofA&feature=related
Avatar
VAREA / 19 lipca 2011 o 19:48
0
no to sie wyhustala...

tragedia kurcze...
Avatar
poprawiacz / 8 lipca 2011 o 13:48
0
[quote name='Kochająca rzycie' timestamp='1310075504' post='499107']
Krążą różne komentarze o tym kto prowadził auto ... ale czy to na pewno była mama 10-letniej dziewczynki .? ..... z tego co ja wiem to Paulinka chustała się na haku , i z niego spadła ....ale nie wiem czy to dokładnie jest prawda
[/quote]
Huśtała.
[quote name='Kochająca rzycie' timestamp='1310075504' post='499107']
Krążą różne komentarze o tym kto prowadził auto ... ale czy to na pewno była mama 10-letniej dziewczynki .? ..... z tego co ja wiem to Paulinka chustała się na haku , i z niego spadła ....ale nie wiem czy to dokładnie jest prawda
[/quote]
Huśtała. rozwiń
Avatar
Kochająca rzycie / 7 lipca 2011 o 23:51
0
Krążą różne komentarze o tym kto prowadził auto ... ale czy to na pewno była mama 10-letniej dziewczynki .? ..... z tego co ja wiem to Paulinka chustała się na haku , i z niego spadła ....ale nie wiem czy to dokładnie jest prawda
Avatar
taka prawda / 7 lipca 2011 o 17:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1309963038' post='498444']
A ty pewnie nie masz dzieci i nie rozumiesz, że nie zawsze można w 100% dzieciaka dopilnować.
[/quote]
10 letnie dziecko to sie już nie pilnuje i samo powinno mieć trochę wyobraźni.
Avatar
ortografia / 7 lipca 2011 o 17:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1309945570' post='498315']
Tak, specjalnie przejechała własne dziecko bo zabrakło jaj umiejętności w prowadzeniu auta.
Weźcie się stuknijcie w puste głowy.
Miszczowie kierownicy się znaleźli od jazdy prosto.
[/quote]
Jeżeli już to mistrzowie drogi "miszczu".
Avatar
aguska / 6 lipca 2011 o 21:03
0
[quote name='Kimono' timestamp='1309952775' post='498368']
Co nie zmienia faktu, że kobieta za kierownicą to zagrożenie.To nie jest stereotyp, to jest rzeczywistość. Koniec.
[/quote]
hmmm... polemizowalabym z Toba. mam prawko od 12 lat, nie prowadzilam po alkoholu nigdy, jezdze sporo,,, nio...i bez mandatu jak do tej pory, choc hmm, przycisnac tez lubie;)ale np na torze:) perfekcyjnie cofam z przyczepą, a od kiedy mam CE - za pierwszym podejsciem obie,,, to wierz mi, zapewne chlopczyku, ze mozesz kicnac mi w perfekcji prowadzenia pojazdów. hmm, szowinista??? albo d... wołowa, ktora chce sie dowartosciowac;) pozdrawiam wszystkich madrych za kolkiem, a to byl wypadek.. dzieci bywaja nieobliczalne czasem..
[quote name='Kimono' timestamp='1309952775' post='498368']
Co nie zmienia faktu, że kobieta za kierownicą to zagrożenie.To nie jest stereotyp, to jest rzeczywistość. Koniec.
[/quote]
hmmm... polemizowalabym z Toba. mam prawko od 12 lat, nie prowadzilam po alkoholu nigdy, jezdze sporo,,, nio...i bez mandatu jak do tej pory, choc hmm, przycisnac tez lubie;)ale np na torze:) perfekcyjnie cofam z przyczepą, a od kiedy mam CE - za pierwszym podejsciem obie,,, to wierz mi, zapewne chlopczyku, ze mozesz kic... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2011 o 16:41
0
[quote name='czuję wstręt' timestamp='1309961395' post='498425']

Ogromny wstręt do tej dyskusji - baba za kierownicą...chłop lepsz - gorszy... Ludzie brzydzę się Wami. Nastapiła tragedia, a wy jak te sępy - pluć, obrażać, cwaniakować.

Jeszcze raz współczucia dla matki - sam mam dzieci i często poruszam się wieloma pojazdami, gdy są w otoczeniu.
[/quote]


Cwaniakują ci faceci którym się wydaje, że nie ma lepszych kierowców niż oni a w zyciu róznie bywa i nikt nie wie co go spotka, czy to w trasie czy na własnym podwórku.

Poza tym nie wiadomo jak dziewczynka znalazła się blisko samochodu bo chyba nie ulega wątpliwości, że matka nie chciała zrobić jej krzywdy. Po prostu nieszczęśliwy wypadek.
[quote name='czuję wstręt' timestamp='1309961395' post='498425']

Ogromny wstręt do tej dyskusji - baba za kierownicą...chłop lepsz - gorszy... Ludzie brzydzę się Wami. Nastapiła tragedia, a wy jak te sępy - pluć, obrażać, cwaniakować.

Jeszcze raz współczucia dla matki - sam mam dzieci i często poruszam się wieloma pojazdami, gdy są w otoczeniu.
[/quote]


Cwaniakują ci faceci którym się wydaje, że nie ma lepszych kierowców niż oni a w zyciu róznie bywa i nikt nie wie c... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2011 o 16:37
0
[quote name='sonka' timestamp='1309962384' post='498436']
Pewnie jej się wydawało, że na własnym podwórku nie musi tak uważać
[/quote]
A ty pewnie nie masz dzieci i nie rozumiesz, że nie zawsze można w 100% dzieciaka dopilnować.
Avatar
sonka / 6 lipca 2011 o 16:26
0
Pewnie jej się wydawało, że na własnym podwórku nie musi tak uważać
Avatar
Osobowy / 6 lipca 2011 o 16:15
0
Jak bus to wiadomo ze sie spieszy, bez wzgledu na kogokolwiek, dzieci, starcy czy inni uzytkownicy, tu jeden taki ktory wyprzedzal wszystkich spychajac reszte na pobocze,
http://www.youtube.com/watch?v=BG0CUQuBofA&feature=related
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 3 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 6 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 10

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 15 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 15

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!