Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

3 listopada 2008 r.
14:02
Edytuj ten wpis

Kazali mu nago biec przed autem

0 42 A A

Abramów, powiat lubartowski. Dwaj mężczyźni kazali swojemu znajomemu biec nago przed autem. Przewracającego się mężczyznę najeżdżali kołami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek wieczorem, dwójka mężczyzn w wieku 20 i 21 piła w aucie alkohol. Był z nimi starszy o kilka lat znajomy.

- Nagle rzucili się na kolegę z pięściami - mówi Artur Marczuk, z lubartowskiej policji. - Kazali mu zdjąć ubranie. Grozili mu nożem.

Mężczyźni kazali swej ofierze wysiąść z samochodu i obnażać się przed nimi w świetle reflektorów auta. Potem wykorzystali go seksualnie.

Na koniec zmusili swą ofiarę, aby nago biegła przed autem. Przewracającego się mężczyznę najeżdżali kołami.

Następnego dnia poszkodowany zawiadomił policję. Po kilku godzinach Marcin J. i Kamil P. zostali zatrzymani. Wczoraj zostali aresztowani. Grozi im nawet 12 lat więzienia.



Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 23:50
0
WASZ KAMIL WCALE W TYM PIERDLU NIE JEST ŚWIĘTY. SIEDZIAKLEM Z NIM NA PRZEJŚCIÓWCE A POTEM W CELI OBOK. W PIĄTEK WYSZEDŁEM. ON JEST NA TYLE CWANY, ŻE POTRC ŁAPY WYCIAGAĆ DO TAKICH SAMYCH JAK ON NIBY. ŻENUJĄCY JEST TEN CHŁOPACZYNA. JAK WYJDZIE BĘDZIE JESZCZE GORSZY. A KTÓRA LASKA ZECHCE GOŚCIA TERAZ CO WPYCHAŁ DRUGIEMU FACETOWI fi***A DO TYŁA? FUJ
Avatar
Domel / 24 stycznia 2009 o 19:17
0
Znam Kamila i trudno mi w to uwierzyć... ale kto jest madry po wodce hmm...
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 21:47
0
@~Oonnaaaa~
On już nie ma dziewczyny ...
Avatar
Oonnaaaa / 7 listopada 2008 o 18:40
0
...Znając Kamila na pewno ta cała sytuacja odbije mu sie niezle na psychice, ba- przyszlym życiu. w sumie to nie wiem co myślec, bo poszkodowany przezył na pewno o wiele wiecej. Ponizyli Go... rany które mu zadali są najgorsze. Bo trudno bedzie mu wrocic do siebie, tym bardziej ze jest chory.

Ech... zastanawiam się tylko co czuje, myśli teraz jego dziewczyna!..
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 14:52
0
Znam Kamila P. i szczerze mówiąc także bym się tego po nim nie spodziewał... Bo ja osobiście jak już miał bym coś takiego zrobić to na pewno bym nie zgwałcił kolesia... Nie wiedziałem że Kamil to pedał <lol2>... A tak poza tym to dobrze że idzie do tego wiezienia w końcu może zmądrzeje... Ale nie chce sobie nawet wyobrażać co z nim będą robić w tym pudle <lol2>... A najzabawniejsze jest to że w poniedziałek zamiast do woja poszedł do aresztu <lol2>
Avatar
Gość7 / 7 listopada 2008 o 11:56
0
tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego.



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego. rozwiń
Avatar
ż.l / 7 listopada 2008 o 02:09
0
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"
za późno...
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie ... rozwiń
Avatar
Gość7 / 6 listopada 2008 o 23:24
0
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca. rozwiń
Avatar
zdegustowany / 6 listopada 2008 o 21:54
0
Myśle,że jeżeli nie byłoby dowodów np.obdukcji to podejrzani nie byliby zatrzymani(bo nie byłoby podstaw),abstrachując nie sądze aby spiew jakiejś prymitywnej piosenki miał świadczyć o niepoczytalności poszkodowanego. Nawet jeżeli go nie zgwałcili to reszta zachowania jest równie chora i wymaga potępienia. Skoro sprawców było dwóch mogli sie wzajemnie wykorzystać,nikt nikomu do łóżka nie zagląda
Avatar
woland / 6 listopada 2008 o 11:37
0
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 23:50
0
WASZ KAMIL WCALE W TYM PIERDLU NIE JEST ŚWIĘTY. SIEDZIAKLEM Z NIM NA PRZEJŚCIÓWCE A POTEM W CELI OBOK. W PIĄTEK WYSZEDŁEM. ON JEST NA TYLE CWANY, ŻE POTRC ŁAPY WYCIAGAĆ DO TAKICH SAMYCH JAK ON NIBY. ŻENUJĄCY JEST TEN CHŁOPACZYNA. JAK WYJDZIE BĘDZIE JESZCZE GORSZY. A KTÓRA LASKA ZECHCE GOŚCIA TERAZ CO WPYCHAŁ DRUGIEMU FACETOWI fi***A DO TYŁA? FUJ
Avatar
Domel / 24 stycznia 2009 o 19:17
0
Znam Kamila i trudno mi w to uwierzyć... ale kto jest madry po wodce hmm...
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 21:47
0
@~Oonnaaaa~
On już nie ma dziewczyny ...
Avatar
Oonnaaaa / 7 listopada 2008 o 18:40
0
...Znając Kamila na pewno ta cała sytuacja odbije mu sie niezle na psychice, ba- przyszlym życiu. w sumie to nie wiem co myślec, bo poszkodowany przezył na pewno o wiele wiecej. Ponizyli Go... rany które mu zadali są najgorsze. Bo trudno bedzie mu wrocic do siebie, tym bardziej ze jest chory.

Ech... zastanawiam się tylko co czuje, myśli teraz jego dziewczyna!..
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 14:52
0
Znam Kamila P. i szczerze mówiąc także bym się tego po nim nie spodziewał... Bo ja osobiście jak już miał bym coś takiego zrobić to na pewno bym nie zgwałcił kolesia... Nie wiedziałem że Kamil to pedał <lol2>... A tak poza tym to dobrze że idzie do tego wiezienia w końcu może zmądrzeje... Ale nie chce sobie nawet wyobrażać co z nim będą robić w tym pudle <lol2>... A najzabawniejsze jest to że w poniedziałek zamiast do woja poszedł do aresztu <lol2>
Avatar
Gość7 / 7 listopada 2008 o 11:56
0
tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego.



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego. rozwiń
Avatar
ż.l / 7 listopada 2008 o 02:09
0
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"
za późno...
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie ... rozwiń
Avatar
Gość7 / 6 listopada 2008 o 23:24
0
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca. rozwiń
Avatar
zdegustowany / 6 listopada 2008 o 21:54
0
Myśle,że jeżeli nie byłoby dowodów np.obdukcji to podejrzani nie byliby zatrzymani(bo nie byłoby podstaw),abstrachując nie sądze aby spiew jakiejś prymitywnej piosenki miał świadczyć o niepoczytalności poszkodowanego. Nawet jeżeli go nie zgwałcili to reszta zachowania jest równie chora i wymaga potępienia. Skoro sprawców było dwóch mogli sie wzajemnie wykorzystać,nikt nikomu do łóżka nie zagląda
Avatar
woland / 6 listopada 2008 o 11:37
0
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 0

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 1 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie 4 4

– Nie chciałam go zabić, tylko broniłam córkę przed zgwałceniem – tłumaczyła przed sądem Salomea Ż. Kobieta odpowiada za usiłowanie zabójstwa swojego partnera. Z akt sprawy wynika, że Andrzej C. od dawna napastował jej dorosłą córkę.

Jest termin pierwszej sesji Rady Miasta Lublin i ślubowania prezydenta

Jest termin pierwszej sesji Rady Miasta Lublin i ślubowania prezydenta 0 4

Na 22 listopada zwołane zostało pierwsze posiedzenie Rady Miasta nowej kadencji. Termin wyznaczył komisarz wyborczy.

Ustępujący burmistrz Bełżyc: Nikogo do żadnej rewolty nie będę namawiać

Ustępujący burmistrz Bełżyc: Nikogo do żadnej rewolty nie będę namawiać 0 1

Rozmowa z Ryszardem Górą (PSL), ustępującym burmistrzem Bełżyc.

Biała Podlaska: Szpital zaświeci na fioletowo

Biała Podlaska: Szpital zaświeci na fioletowo 12 1

Szpital w Białej Podlaskiej włączy się w obchody Światowego Dnia Wcześniaka, które przypadają w sobotę.

Staranował zaparkowane auto i uciekł, bo bał się „konsekwencji”

Staranował zaparkowane auto i uciekł, bo bał się „konsekwencji” 0 0

Prowadził samochód pod wpływem alkoholu, staranował zaparkowane auto, a potem zbiegł z miejsca stłuczki. 26-latek z Łukowa może trafić za to nawet za kratki.

Sylwester 2018/2019. Sprawdź co będzie modne: ubranie, makijaż, fryzura, dodatki

Sylwester 2018/2019. Sprawdź co będzie modne: ubranie, makijaż, fryzura, dodatki 0 0

Rozmowa z Katarzyną Kolasą – lubelską stylistką, doradcą wizerunku, personal shopper. Pani Katarzyna prowadzi szkolenia na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Podawał się za policjanta, wyłudził ogromną sumę pieniędzy od mieszkańca Lublina

Podawał się za policjanta, wyłudził ogromną sumę pieniędzy od mieszkańca Lublina 8 7

Są kolejne zarzuty w śledztwie, dotyczącym oszustw na „policjanta”. 44-letni Krzysztof W. wyłudził od mieszkańca Lublina ponad 400 tys. zł. Przekonał go, by przekazał mu gotówkę i hasła do kont bankowych.

Włodawa coraz mniej zielona. "Wnioskowali o to sami mieszkańcy"

Włodawa coraz mniej zielona. "Wnioskowali o to sami mieszkańcy" 0 4

Mieszkańcy miasta, którzy sprzeciwiają się bezmyślnemu przycinaniu drzew, obawiają się, że drogowcy i władze spółdzielni mieszkaniowej unikną kar.

Ola Ciupa: Chciałabym spędzić Boże Narodzenie i sylwestra na Dominikanie
film

Ola Ciupa: Chciałabym spędzić Boże Narodzenie i sylwestra na Dominikanie 0 1

Modelka przyznaje, że chce już odpocząć od pracy, od miejsc, które ją na co dzień otaczają, i zachłysnąć się czymś zupełnie nowym. Nie może się więc doczekać, kiedy wreszcie spakuje walizki i wyjedzie na upragniony urlop. W grudniu modelka planuje polecieć na Dominikanę.

Lekarze z województwa lubelskiego zarobią więcej. Musieli jednak spełnić jeden warunek

Lekarze z województwa lubelskiego zarobią więcej. Musieli jednak spełnić jeden warunek 6 6

Ponad 1450 lekarzy specjalistów z województwa lubelskiego zadeklarowało pracę tylko w jednym szpitalu w zamian za wynagrodzenie w wysokości 6750 zł brutto. Stwarza to problem dla mniejszych szpitali, które ze względu na braki kadrowe korzystały ze wsparcia medyków z innych ośrodków.

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów 0 4

Nielegalne papierosy o wartości niemal 600 tysięcy złotych skonfiskowali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej. Zatrzymali towar na przejściu granicznym z Białorusią w Terespolu.

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów
film

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów 181 18

Naruciak - znany youtuber i gracz w sobotę spotka się z fanami w Tarasach Zamkowych.

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie
18 listopada 2018, 12:00

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 12 w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie na terenie sektora Miasteczko (ratuszu z Głuska) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Doroty Miącz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!