Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

3 listopada 2008 r.
14:02
Edytuj ten wpis

Kazali mu nago biec przed autem

0 42 A A

Abramów, powiat lubartowski. Dwaj mężczyźni kazali swojemu znajomemu biec nago przed autem. Przewracającego się mężczyznę najeżdżali kołami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek wieczorem, dwójka mężczyzn w wieku 20 i 21 piła w aucie alkohol. Był z nimi starszy o kilka lat znajomy.

- Nagle rzucili się na kolegę z pięściami - mówi Artur Marczuk, z lubartowskiej policji. - Kazali mu zdjąć ubranie. Grozili mu nożem.

Mężczyźni kazali swej ofierze wysiąść z samochodu i obnażać się przed nimi w świetle reflektorów auta. Potem wykorzystali go seksualnie.

Na koniec zmusili swą ofiarę, aby nago biegła przed autem. Przewracającego się mężczyznę najeżdżali kołami.

Następnego dnia poszkodowany zawiadomił policję. Po kilku godzinach Marcin J. i Kamil P. zostali zatrzymani. Wczoraj zostali aresztowani. Grozi im nawet 12 lat więzienia.



Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 23:50
0
WASZ KAMIL WCALE W TYM PIERDLU NIE JEST ŚWIĘTY. SIEDZIAKLEM Z NIM NA PRZEJŚCIÓWCE A POTEM W CELI OBOK. W PIĄTEK WYSZEDŁEM. ON JEST NA TYLE CWANY, ŻE POTRC ŁAPY WYCIAGAĆ DO TAKICH SAMYCH JAK ON NIBY. ŻENUJĄCY JEST TEN CHŁOPACZYNA. JAK WYJDZIE BĘDZIE JESZCZE GORSZY. A KTÓRA LASKA ZECHCE GOŚCIA TERAZ CO WPYCHAŁ DRUGIEMU FACETOWI fi***A DO TYŁA? FUJ
Avatar
Domel / 24 stycznia 2009 o 19:17
0
Znam Kamila i trudno mi w to uwierzyć... ale kto jest madry po wodce hmm...
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 21:47
0
@~Oonnaaaa~
On już nie ma dziewczyny ...
Avatar
Oonnaaaa / 7 listopada 2008 o 18:40
0
...Znając Kamila na pewno ta cała sytuacja odbije mu sie niezle na psychice, ba- przyszlym życiu. w sumie to nie wiem co myślec, bo poszkodowany przezył na pewno o wiele wiecej. Ponizyli Go... rany które mu zadali są najgorsze. Bo trudno bedzie mu wrocic do siebie, tym bardziej ze jest chory.

Ech... zastanawiam się tylko co czuje, myśli teraz jego dziewczyna!..
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 14:52
0
Znam Kamila P. i szczerze mówiąc także bym się tego po nim nie spodziewał... Bo ja osobiście jak już miał bym coś takiego zrobić to na pewno bym nie zgwałcił kolesia... Nie wiedziałem że Kamil to pedał <lol2>... A tak poza tym to dobrze że idzie do tego wiezienia w końcu może zmądrzeje... Ale nie chce sobie nawet wyobrażać co z nim będą robić w tym pudle <lol2>... A najzabawniejsze jest to że w poniedziałek zamiast do woja poszedł do aresztu <lol2>
Avatar
Gość7 / 7 listopada 2008 o 11:56
0
tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego.



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego. rozwiń
Avatar
ż.l / 7 listopada 2008 o 02:09
0
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"
za późno...
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie ... rozwiń
Avatar
Gość7 / 6 listopada 2008 o 23:24
0
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca. rozwiń
Avatar
zdegustowany / 6 listopada 2008 o 21:54
0
Myśle,że jeżeli nie byłoby dowodów np.obdukcji to podejrzani nie byliby zatrzymani(bo nie byłoby podstaw),abstrachując nie sądze aby spiew jakiejś prymitywnej piosenki miał świadczyć o niepoczytalności poszkodowanego. Nawet jeżeli go nie zgwałcili to reszta zachowania jest równie chora i wymaga potępienia. Skoro sprawców było dwóch mogli sie wzajemnie wykorzystać,nikt nikomu do łóżka nie zagląda
Avatar
woland / 6 listopada 2008 o 11:37
0
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 23:50
0
WASZ KAMIL WCALE W TYM PIERDLU NIE JEST ŚWIĘTY. SIEDZIAKLEM Z NIM NA PRZEJŚCIÓWCE A POTEM W CELI OBOK. W PIĄTEK WYSZEDŁEM. ON JEST NA TYLE CWANY, ŻE POTRC ŁAPY WYCIAGAĆ DO TAKICH SAMYCH JAK ON NIBY. ŻENUJĄCY JEST TEN CHŁOPACZYNA. JAK WYJDZIE BĘDZIE JESZCZE GORSZY. A KTÓRA LASKA ZECHCE GOŚCIA TERAZ CO WPYCHAŁ DRUGIEMU FACETOWI fi***A DO TYŁA? FUJ
Avatar
Domel / 24 stycznia 2009 o 19:17
0
Znam Kamila i trudno mi w to uwierzyć... ale kto jest madry po wodce hmm...
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 21:47
0
@~Oonnaaaa~
On już nie ma dziewczyny ...
Avatar
Oonnaaaa / 7 listopada 2008 o 18:40
0
...Znając Kamila na pewno ta cała sytuacja odbije mu sie niezle na psychice, ba- przyszlym życiu. w sumie to nie wiem co myślec, bo poszkodowany przezył na pewno o wiele wiecej. Ponizyli Go... rany które mu zadali są najgorsze. Bo trudno bedzie mu wrocic do siebie, tym bardziej ze jest chory.

Ech... zastanawiam się tylko co czuje, myśli teraz jego dziewczyna!..
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 14:52
0
Znam Kamila P. i szczerze mówiąc także bym się tego po nim nie spodziewał... Bo ja osobiście jak już miał bym coś takiego zrobić to na pewno bym nie zgwałcił kolesia... Nie wiedziałem że Kamil to pedał <lol2>... A tak poza tym to dobrze że idzie do tego wiezienia w końcu może zmądrzeje... Ale nie chce sobie nawet wyobrażać co z nim będą robić w tym pudle <lol2>... A najzabawniejsze jest to że w poniedziałek zamiast do woja poszedł do aresztu <lol2>
Avatar
Gość7 / 7 listopada 2008 o 11:56
0
tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego.



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego. rozwiń
Avatar
ż.l / 7 listopada 2008 o 02:09
0
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"
za późno...
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie ... rozwiń
Avatar
Gość7 / 6 listopada 2008 o 23:24
0
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca. rozwiń
Avatar
zdegustowany / 6 listopada 2008 o 21:54
0
Myśle,że jeżeli nie byłoby dowodów np.obdukcji to podejrzani nie byliby zatrzymani(bo nie byłoby podstaw),abstrachując nie sądze aby spiew jakiejś prymitywnej piosenki miał świadczyć o niepoczytalności poszkodowanego. Nawet jeżeli go nie zgwałcili to reszta zachowania jest równie chora i wymaga potępienia. Skoro sprawców było dwóch mogli sie wzajemnie wykorzystać,nikt nikomu do łóżka nie zagląda
Avatar
woland / 6 listopada 2008 o 11:37
0
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mniej niż 50 dni zostało do Biegu Tropem Wilczym

Mniej niż 50 dni zostało do Biegu Tropem Wilczym 0 0

Już 3 marca startuje Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Odbędzie się w ponad 360 miastach kraju i za granicą. Organizatorzy są już gotowi, by przyjmować zapisy.

Skoki narciarskie w Zakopanem. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie

Skoki narciarskie w Zakopanem. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 0

Zakopane gościć będzie najlepszych skoczków świata. Na Wielkiej Krokwi w sobotę rozegrany zostanie konkurs drużynowy, a następnego dnia Kamil Stoch i spółka powalczą o kolejne punkty Pucharu Świata. Jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa będzie prezentujący ostatnio wyśmienitą formę Dawid Kubacki

Lubartów: Mieszkańcy zgłosili 24 projekty. Na które będzie można oddać głos?

Lubartów: Mieszkańcy zgłosili 24 projekty. Na które będzie można oddać głos? 0 0

886 tysięcy złotych przeznaczył ratusz na tegoroczną edycję budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy będą wybierać wśród 24 zgłoszonych projektów. Głosowanie od 24 do 26 lutego.

Trzeba będzie przebudować tor przy ul. Janowskiej? Część terenu do zwrotu
galeria

Trzeba będzie przebudować tor przy ul. Janowskiej? Część terenu do zwrotu 10 5

Miasto musi zwrócić dawnej właścicielce część terenu, na którym wybudowało tor rowerowy przy ul. Janowskiej – orzekł wczoraj Naczelny Sąd Administracyjny. Wyrok jest prawomocny. Możliwe, że konieczna okaże się przebudowa toru

W Lublinie powstanie hala sportowo-widowiskowa na 800 osób

W Lublinie powstanie hala sportowo-widowiskowa na 800 osób 0 12

Sala sportowo-widowiskowa na 800 osób, ścianka wspinaczkowa, dwie sale do squasha, zewnętrzne boiska do koszykówki, piłki plażowej i tenisa, sala sportów walki. To tylko niektóre funkcje hali sportowo-widowiskowej, którą buduje Uniwersytet Medyczny. Wczoraj uczelnia podpisała umowę z wykonawcą – spółką Mirbud

Lekcje o mowie nienawiści w szkołach m.in. w Lublinie. Ordo Iuris: Rodzice, nie zgadzajcie się!

Lekcje o mowie nienawiści w szkołach m.in. w Lublinie. Ordo Iuris: Rodzice, nie zgadzajcie się! 109 45

W wielu miastach Polski, w tym w Lublinie, mają być prowadzone lekcje o mowie nienawiści. Ale Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris namawia rodziców, by się na to nie zgadzali

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna 0 10

Po dziesięciu latach sądowej batalii Krystyna Zaręba i jej syn odzyskali działkę w Maszkach w okolicach Nałęczowa. Ziemia została przejęta na podstawie testamentu, który najprawdopodobniej został sfałszowany. Sprawa zakończyła się ugodą

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta"

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta" 0 10

O brakach kadrowych w służbie zdrowia oraz potrzebie większej życzliwości dla pacjenta i współpracy wszystkich zwodów medycznych mówił w czwartek w Lublinie minister zdrowia Łukasz Szumowski

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd 75 13

W czwartek odbyło się walne zebranie Klubu Sportowego Wisła Puławy. Podczas spotkania podjęto decyzje o zmianach w zarządzie klubu.

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach
26 stycznia 2019, 16:00

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 stycznia o godz. 16 w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach zorganizowana zostanie druga odsłona Kolędowania z XX. Czartoryskimi.

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami?
galeria

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami? 65 40

Część lubelskich instytucji kulturalnych odwołuje lub przenosi zaplanowane na piątek i sobotę wydarzenia. Ma to związek z ogłoszoną przez prezydenta RP Andrzeja Dudę żałobą narodową po zamordowaniu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek 0 0

To będzie bardzo emocjonujący weekend dla kibiców. W naszym województwie odbędą się w weekend dwie duże imprezy. Dodatkowo, Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, w niedzielę będzie walczyć o medal mistrzostw świata juniorek

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP 0 17

Marceli Niezgoda, polityk PSL, stracił fotel dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Instytucja podlega marszałkowi (PiS), który rozpisał już konkurs na nowego szefa.

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury 0 5

Nie ma już przeszkód, by Sejm zajął się wnioskiem prokuratury o wydanie zgody na pociągniecie do odpowiedzialności karnej posła Piotra Olszówki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!