Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 grudnia 2008 r.
9:30
Edytuj ten wpis

Bender i Kruk pierwszymi kandydatami do PE

0 28 A A

Iwo Bender, syn senatora Ryszarda Bendera, jest mocnym kandydatem na lidera listy PiS w przyszłorocznych wyborach do europarlamentu. Wiele zależy od tego, czy na start zdecyduje się Elżbieta Kruk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To byłby dla mnie zaszczyt reprezentować rodzinne miasto. Jednak wybory dopiero w czerwcu. Dziś to jeszcze dzielenie skóry na niedźwiedziu - stwierdza Iwo Bender.

I. Bender jest członkiem PiS, byłym radnym z Warszawy, pracuje jako doradca Polskiej Telefonii Cyfrowej. Ostatnio częściej bywa w Lublinie, bo rozpoczął studia doktoranckie na Wydziale Socjologii KUL. Jego ojciec, Ryszard Bender, jest senatorem PiS, uchodzi za człowieka związanego z Radiem Maryja.

Lubelską listę PiS miała otwierać poseł Elżbieta Kruk. Jednak nie wiadomo, czy po zdarzeniach sprzed kilku dni (dziennikarze sugerowali, że była pijana w Sejmie) wystartuje w wyborach.

- Na start i zwycięstwo Kruk liczy europoseł Zdzisław Podkański, bo wtedy jego syn Krzysztof wejdzie do Sejmu - tłumaczy nam działacz PiS. Zdzisław Podkański też chce walczyć o europejski mandat, ale nie ma szansy na pierwsze miejsce na liście.

Na dobre miejsce na liście wyborczej liczy europoseł Mirosław Piotrowski (historyk z KUL, poprzednio startował z list LPR). Dobrym argumentem dla PiS mogą być jego kontakty z o. Tadeuszem Rydzykiem.
(rp)

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nie asystent. / 9 grudnia 2008 o 20:41
0
kulowiec napisał:
A coz takiego Piotrowski cikawego uczynil w tym parlamencie, wiem co?? Pozatrudnial duzo asystentow i teraz piszecie na formu he,he-boicie o cieplutkie posadki za nic nie robienie:))) skonczy sie darmozjady

Oj widzę najwyraźniej zżera Cię zazdrość. Może i ty mógłbyś być asystentem p. Profesora, tylko zapewne coś Ci brakuje.
Avatar
kulowiec / 7 grudnia 2008 o 22:36
0
A coz takiego Piotrowski cikawego uczynil w tym parlamencie, wiem co?? Pozatrudnial duzo asystentow i teraz piszecie na formu he,he-boicie o cieplutkie posadki za nic nie robienie:))) skonczy sie darmozjady
Avatar
beavis / 7 grudnia 2008 o 22:34
0
Piszecie tak sobie o tej Kruk, a ja chce przypomniec ze gdy byla w parlamencie i w krrit zawsze dbala o lubelszczyzne. To ona jako pierwsza walczyła z banda ZSL-owska o Lotnisko w Swidniku i nie dopuscila do wydawania pieniedzy na Niedzwiade!!! To ona wywalczyla pierwsze PIENIADZE z budzetu centralnego na lotnisko i waczyla o kolej Warszawa-Lublin. Teraz tez ONA chciala poprawki na kolej a nie zadna tam chcełmska sadurka. A Platforma co takiego zrobila???? Ani grosza w przyszlym roku ANI ZLOTOWECZKI, mimo ze wiadomo ze potrzeba wiecej na lubelszczyzne pieniedzy niz na zachod Polski zeby dorownac. Wszyscy wiemy jak lata rzadow zielono-czerwonej WATACHY zniszczyły to wojewodztwo!! Palikot teoretycznie za wygadywanie tych bzdur o prezydencie i finansowanie SłońcaPeru powinien miec silna pozycje i wywalczyc cos dla nas a tu FIGA. Mieszkancy Lubelszczycny, on po prostu wymachiwał i wymachuje tym penisem do Nas caly czas. Robi sobie z nas idiotow i mysli ze my tego nie zobaczymy. Widzimy i zapamietamy. A do was koledzy internauci. Jezeli chcecie cos pisac czy krytykowac krukowa to najpierw mi napiszcie KTO ZROBIŁ WIECEJ DLA TEGO WOJEWODZTWA I MIASTA?? KTO?
Piszecie tak sobie o tej Kruk, a ja chce przypomniec ze gdy byla w parlamencie i w krrit zawsze dbala o lubelszczyzne. To ona jako pierwsza walczyła z banda ZSL-owska o Lotnisko w Swidniku i nie dopuscila do wydawania pieniedzy na Niedzwiade!!! To ona wywalczyla pierwsze PIENIADZE z budzetu centralnego na lotnisko i waczyla o kolej Warszawa-Lublin. Teraz tez ONA chciala poprawki na kolej a nie zadna tam chcełmska sadurka. A Platforma co takiego zrobila???? Ani grosza w przyszlym roku ANI ZLOTOWECZKI, mimo ze wiadomo ze potrzeba w... rozwiń
Avatar
elo / 7 grudnia 2008 o 12:23
0
EURODZIEDZICZNI'-bravo! zgadzam się w zupełności!!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2008 o 10:31
0
Prof. Piotrowski - prezencja, elokwencja, znajomość języków. przy tym ogromna wiedza. Tylko tacy ludzie nie będą naszym balastem. Popieramy.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2008 o 09:39
0
Gość napisał:
Profesor Piotrowki a potem daleko Podkański i ta reszta.

Popieram. Pan Prof. Piotrowki .... i jak już nie będzie innych kandydatów to na samiutkim końcu "coś tam, coś tam".
Avatar
Gość / 6 grudnia 2008 o 07:34
0
spostrzegawczy napisał:
Jeśli chodzi o nasz region to bardzo dobrym kandydatem jest prof. Piotrowski.
Jeden z nielicznych myślących w PE.
Dziwię się, że PiS kombinuje coś z młodym Benderem. Był czas starego, i to wszystko. Tylko Piotrowski. Reszta może czyścić mu buty.
Piotrowski na jedynkę i tyle. Jak będą kombinować, to Pisiory wyjdą jak w ostatnich samorządowych i do Sejmu.
Jeśli chodzi o Podkańskiego to facet walczy w PE jak może o sprawy rolnicze w Polsce.
Miota się, żeby naprawiać błędy warunków akcesyjnych jakie przyjęli durnie z PSLu.
Jak (?) sprzedali majątek PSLu w Warszawie a Podkański chciał im się dobrać do .upy, to go wylali.
Podkański powinien iść z jedynki na jakiejś innej liście i wyciąć arbuzów. Polityczne prostytutki.
Durni chłopi powinni wreszcie zrozumieć, że nie stać ich i nie będzie ich stać na obiadek w pensjonacie u Pawlaka na Mazurach.


Profesor Piotrowki a potem daleko Podkański i ta reszta.


Profesor Piotrowki a potem daleko Podkański i ta reszta. rozwiń
Avatar
spostrzegawczy / 5 grudnia 2008 o 08:51
0
Jeśli chodzi o nasz region to bardzo dobrym kandydatem jest prof. Piotrowski.
Jeden z nielicznych myślących w PE.
Dziwię się, że PiS kombinuje coś z młodym Benderem. Był czas starego, i to wszystko. Tylko Piotrowski. Reszta może czyścić mu buty.
Piotrowski na jedynkę i tyle. Jak będą kombinować, to Pisiory wyjdą jak w ostatnich samorządowych i do Sejmu.
Jeśli chodzi o Podkańskiego to facet walczy w PE jak może o sprawy rolnicze w Polsce.
Miota się, żeby naprawiać błędy warunków akcesyjnych jakie przyjęli durnie z PSLu.
Jak (?) sprzedali majątek PSLu w Warszawie a Podkański chciał im się dobrać do .upy, to go wylali.
Podkański powinien iść z jedynki na jakiejś innej liście i wyciąć arbuzów. Polityczne prostytutki.
Durni chłopi powinni wreszcie zrozumieć, że nie stać ich i nie będzie ich stać na obiadek w pensjonacie u Pawlaka na Mazurach.
Jeśli chodzi o nasz region to bardzo dobrym kandydatem jest prof. Piotrowski.
Jeden z nielicznych myślących w PE.
Dziwię się, że PiS kombinuje coś z młodym Benderem. Był czas starego, i to wszystko. Tylko Piotrowski. Reszta może czyścić mu buty.
Piotrowski na jedynkę i tyle. Jak będą kombinować, to Pisiory wyjdą jak w ostatnich samorządowych i do Sejmu.
Jeśli chodzi o Podkańskiego to facet walczy w PE jak może o sprawy rolnicze w Polsce.
Miota się, żeby naprawiać błędy warunków akcesyjnych jakie przyjęli durni... rozwiń
Avatar
Lublin ESK 2016 / 5 grudnia 2008 o 00:27
0
pruszon, bender chca sie dorwac do duzej kasy nedroby i oszolomy oby nikt nie popelnil bledu bo wstyd dla miasta
Avatar
Fang / 4 grudnia 2008 o 22:52
0
Do wyborów to pewnie PiS zniknie z areny politycznej podobnie jak LPR i Samoobrona.Nie będzie kompromitacji ,wyłudzania 300 srebrników,wyczynów Cypryjskich i podobnych "coś tam,coś tam".
Avatar
nie asystent. / 9 grudnia 2008 o 20:41
0
kulowiec napisał:
A coz takiego Piotrowski cikawego uczynil w tym parlamencie, wiem co?? Pozatrudnial duzo asystentow i teraz piszecie na formu he,he-boicie o cieplutkie posadki za nic nie robienie:))) skonczy sie darmozjady

Oj widzę najwyraźniej zżera Cię zazdrość. Może i ty mógłbyś być asystentem p. Profesora, tylko zapewne coś Ci brakuje.
Avatar
kulowiec / 7 grudnia 2008 o 22:36
0
A coz takiego Piotrowski cikawego uczynil w tym parlamencie, wiem co?? Pozatrudnial duzo asystentow i teraz piszecie na formu he,he-boicie o cieplutkie posadki za nic nie robienie:))) skonczy sie darmozjady
Avatar
beavis / 7 grudnia 2008 o 22:34
0
Piszecie tak sobie o tej Kruk, a ja chce przypomniec ze gdy byla w parlamencie i w krrit zawsze dbala o lubelszczyzne. To ona jako pierwsza walczyła z banda ZSL-owska o Lotnisko w Swidniku i nie dopuscila do wydawania pieniedzy na Niedzwiade!!! To ona wywalczyla pierwsze PIENIADZE z budzetu centralnego na lotnisko i waczyla o kolej Warszawa-Lublin. Teraz tez ONA chciala poprawki na kolej a nie zadna tam chcełmska sadurka. A Platforma co takiego zrobila???? Ani grosza w przyszlym roku ANI ZLOTOWECZKI, mimo ze wiadomo ze potrzeba wiecej na lubelszczyzne pieniedzy niz na zachod Polski zeby dorownac. Wszyscy wiemy jak lata rzadow zielono-czerwonej WATACHY zniszczyły to wojewodztwo!! Palikot teoretycznie za wygadywanie tych bzdur o prezydencie i finansowanie SłońcaPeru powinien miec silna pozycje i wywalczyc cos dla nas a tu FIGA. Mieszkancy Lubelszczycny, on po prostu wymachiwał i wymachuje tym penisem do Nas caly czas. Robi sobie z nas idiotow i mysli ze my tego nie zobaczymy. Widzimy i zapamietamy. A do was koledzy internauci. Jezeli chcecie cos pisac czy krytykowac krukowa to najpierw mi napiszcie KTO ZROBIŁ WIECEJ DLA TEGO WOJEWODZTWA I MIASTA?? KTO?
Piszecie tak sobie o tej Kruk, a ja chce przypomniec ze gdy byla w parlamencie i w krrit zawsze dbala o lubelszczyzne. To ona jako pierwsza walczyła z banda ZSL-owska o Lotnisko w Swidniku i nie dopuscila do wydawania pieniedzy na Niedzwiade!!! To ona wywalczyla pierwsze PIENIADZE z budzetu centralnego na lotnisko i waczyla o kolej Warszawa-Lublin. Teraz tez ONA chciala poprawki na kolej a nie zadna tam chcełmska sadurka. A Platforma co takiego zrobila???? Ani grosza w przyszlym roku ANI ZLOTOWECZKI, mimo ze wiadomo ze potrzeba w... rozwiń
Avatar
elo / 7 grudnia 2008 o 12:23
0
EURODZIEDZICZNI'-bravo! zgadzam się w zupełności!!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2008 o 10:31
0
Prof. Piotrowski - prezencja, elokwencja, znajomość języków. przy tym ogromna wiedza. Tylko tacy ludzie nie będą naszym balastem. Popieramy.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2008 o 09:39
0
Gość napisał:
Profesor Piotrowki a potem daleko Podkański i ta reszta.

Popieram. Pan Prof. Piotrowki .... i jak już nie będzie innych kandydatów to na samiutkim końcu "coś tam, coś tam".
Avatar
Gość / 6 grudnia 2008 o 07:34
0
spostrzegawczy napisał:
Jeśli chodzi o nasz region to bardzo dobrym kandydatem jest prof. Piotrowski.
Jeden z nielicznych myślących w PE.
Dziwię się, że PiS kombinuje coś z młodym Benderem. Był czas starego, i to wszystko. Tylko Piotrowski. Reszta może czyścić mu buty.
Piotrowski na jedynkę i tyle. Jak będą kombinować, to Pisiory wyjdą jak w ostatnich samorządowych i do Sejmu.
Jeśli chodzi o Podkańskiego to facet walczy w PE jak może o sprawy rolnicze w Polsce.
Miota się, żeby naprawiać błędy warunków akcesyjnych jakie przyjęli durnie z PSLu.
Jak (?) sprzedali majątek PSLu w Warszawie a Podkański chciał im się dobrać do .upy, to go wylali.
Podkański powinien iść z jedynki na jakiejś innej liście i wyciąć arbuzów. Polityczne prostytutki.
Durni chłopi powinni wreszcie zrozumieć, że nie stać ich i nie będzie ich stać na obiadek w pensjonacie u Pawlaka na Mazurach.


Profesor Piotrowki a potem daleko Podkański i ta reszta.


Profesor Piotrowki a potem daleko Podkański i ta reszta. rozwiń
Avatar
spostrzegawczy / 5 grudnia 2008 o 08:51
0
Jeśli chodzi o nasz region to bardzo dobrym kandydatem jest prof. Piotrowski.
Jeden z nielicznych myślących w PE.
Dziwię się, że PiS kombinuje coś z młodym Benderem. Był czas starego, i to wszystko. Tylko Piotrowski. Reszta może czyścić mu buty.
Piotrowski na jedynkę i tyle. Jak będą kombinować, to Pisiory wyjdą jak w ostatnich samorządowych i do Sejmu.
Jeśli chodzi o Podkańskiego to facet walczy w PE jak może o sprawy rolnicze w Polsce.
Miota się, żeby naprawiać błędy warunków akcesyjnych jakie przyjęli durnie z PSLu.
Jak (?) sprzedali majątek PSLu w Warszawie a Podkański chciał im się dobrać do .upy, to go wylali.
Podkański powinien iść z jedynki na jakiejś innej liście i wyciąć arbuzów. Polityczne prostytutki.
Durni chłopi powinni wreszcie zrozumieć, że nie stać ich i nie będzie ich stać na obiadek w pensjonacie u Pawlaka na Mazurach.
Jeśli chodzi o nasz region to bardzo dobrym kandydatem jest prof. Piotrowski.
Jeden z nielicznych myślących w PE.
Dziwię się, że PiS kombinuje coś z młodym Benderem. Był czas starego, i to wszystko. Tylko Piotrowski. Reszta może czyścić mu buty.
Piotrowski na jedynkę i tyle. Jak będą kombinować, to Pisiory wyjdą jak w ostatnich samorządowych i do Sejmu.
Jeśli chodzi o Podkańskiego to facet walczy w PE jak może o sprawy rolnicze w Polsce.
Miota się, żeby naprawiać błędy warunków akcesyjnych jakie przyjęli durni... rozwiń
Avatar
Lublin ESK 2016 / 5 grudnia 2008 o 00:27
0
pruszon, bender chca sie dorwac do duzej kasy nedroby i oszolomy oby nikt nie popelnil bledu bo wstyd dla miasta
Avatar
Fang / 4 grudnia 2008 o 22:52
0
Do wyborów to pewnie PiS zniknie z areny politycznej podobnie jak LPR i Samoobrona.Nie będzie kompromitacji ,wyłudzania 300 srebrników,wyczynów Cypryjskich i podobnych "coś tam,coś tam".