Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 marca 2010 r.
20:01
Edytuj ten wpis

Busy z Lublina do Warszawy będą jechały godzinę dłużej

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 69 A A

Ponad trzy godziny potrwa podróż z Lublina do Warszawy, jeśli kierowcy busów będą przestrzegać nowego rozkładu jazdy. Zostanie wprowadzony w trosce o bezpieczeństwo pasażerów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowe regulacje mają wejść w życie z końcem marca. – W dni robocze czas przejazdu na tej trasie nie może być krótszy niż 3 godziny i 20 minut, a w weekendy nie krótszy niż 3 godziny – podkreśla Adrianna Iwan, rzecznik marszałka województwa.

Codziennie z Lublina do Warszawy busami jedenastu przewoźników podróżuje 1500–2000 pasażerów. Tyle samo z powrotem. Teraz czas przejazdu wynosi dwie i pół godziny. Takie rozkłady zatwierdzili urzędnicy marszałka.

– Pasażerowie skarżyli się, że kierowcy busów jeżdżą zbyt szybko, ryzykownie wyprzedzają – mówi Cezary Jurkowski, szef lubelskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego. – W ubiegłym roku przeprowadziliśmy szereg kontroli, które to potwierdziły.

– Włosy stawały mi dęba, kiedy kierowca busa wyprzedzał na trzeciego. To prawdziwe szaleństwo! – mówi lublinianka Katarzyna Ostapczuk.

Wyniki kontroli, w tym nagrania wideo dokumentujące łamanie przepisów drogowych przez kierowców busów, ITD przekazała Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie, który zatwierdza rozkłady jazdy na trasie do i ze stolicy.

– Marszałek zlecił wyspecjalizowanej firmie ekspertyzę dotyczącą czasu przejazdu busów na tej trasie – dodaje A. Iwan.

Okazało się, że obecne rozkłady zmuszają kierowców do podejmowania ryzyka na drodze i dociskania pedału gazu. Wolniejsza jazda wiązałaby się z niedotrzymaniem rozkładu jazdy – i w razie kontroli – z wysokimi karami. ITD ma prawo wlepić za to 500 złotych mandatu.

Dlatego marszałek jeszcze w lutym polecił przewoźnikom dostosować rozkłady jazdy do nowych regulacji.

Firma Misura już jeździ według takich zasad. – Musimy przestrzegać nowych rozkładów i tracimy, bo inni nadal jeżdżą po staremu i pokonują trasę w dwie i pół godziny – mówi kierowca Robert Drozdowski.

Urzędnicy marszałka deklarują, że dopilnują, by przewoźnicy trzymali się nowych zasad. Jeżeli będą je łamali, mogą nawet stracić zezwolenia na świadczenie usług transportowych.

Z kolei ITD zapowiada, że po wprowadzeniu nowych rozkładów, kontroli będzie jeszcze więcej. – Będziemy je prowadzić wspólnie z mazowieckim oddziałem ITD, mierząc czas na przystanku początkowym i końcowym – kończy Jurkowski.

Mariusz Szajwaj, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Lublinie:

- Wydłużenie czasu przejazdu busów na tej trasie zapobiegnie nagminnemu łamaniu przepisów ruchu drogowego przez kierowców, którzy muszą jeździć według nierealnego rozkładu jazdy. Busy poza miastem mogą jechać
70 km/h, w terenie zabudowanym 50 km/h.

Komentarze 69

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Komfort-Bus / 3 marca 2011 o 09:31
0
[URL=http://www.komfort-bus.com.pl][IMG]http://www.iv.pl/images/32236965420910463864.gif[/IMG][/URL]
Avatar
nick nik / 19 października 2010 o 11:49
0
Tyle, że busy Wawa<-->Lublin nie zatrzymują nigdzie po drodze (z wyjątkiem tych do Zamościa które maja przerwe przy barze).
Avatar
Gość / 26 czerwca 2010 o 09:38
0
nick nik napisał:
Ostatnio jechałem PKSem i on tę trasę przejechał w 2godz 45min przy czym stał w Rykach 10 minut. Jechał zgodnie z przepisami więc coś tu jest nie tak z tym Urzędem Marszałkowskim i jego wyliczeniami. Skoro PKS przejeżdża w takim czasie to bus chyba ma jechać 50km/h aby osiągnąć marszałkowy czas 3,5 godziny.

Ostatnio jeżdżę samochodem prawie przepisowo - bo muszę - i powiem, że moja średnia prędkość przejazdu z punktu A do B wynosi niewiele ponad 50km/h (bez postojów). Remonty dróg, kiepskie nawierzchnie, bez sensu ustawione ograniczenia prędkości, brak obwodnic miast i miasteczek, korki... Taka jest rzeczywistość.
Busiarze świadomie i hurtowo łamią przepisy jadąc grubo ponad prędkość dozwoloną. To oczywisty fakt, jak trasę 150-160 km przejeżdżają w czasie 2,5h. z postojami na sprzedaż biletów i zmianę pasażerów.
Fizyki nie da się oszukać, nawet za pomocą CB.
W zawodówce jej nie było?

Ostatnio jeżdżę samochodem prawie przepisowo - bo muszę - i powiem, że moja średnia prędkość przejazdu z punktu A do B wynosi niewiele ponad 50km/h (bez postojów). Remonty dróg, kiepskie nawierzchnie, bez sensu ustawione ograniczenia prędkości, brak obwodnic miast i miasteczek, korki... Taka jest rzeczywistość.
Busiarze świadomie i hurtowo łamią przepisy jadąc grubo ponad prędkość dozwoloną. To oczywisty fakt, jak trasę 150-160 km przejeżdżają w czasie 2,5h. z postojami na sprzedaż biletów i zmianę pasażerów.
rozwiń
Avatar
xroc / 25 czerwca 2010 o 17:30
0
No to Urząd Marszałkowski właśnie zabił ładnie rozwijającą się gałąź gospodarki jedze tymi busami 2-3 razy w miesiącu od 3 lat i nigdy nie było brawurowo i niebezpiecznie. GRATULUJE PANIE MARSZAŁKU

P.S.
w Polsce nawet tak łagodny i spokojny kierowca jak moja mam nie jeździ przepisowo bo by sie zesr... a nie dojechała
Avatar
abc / 9 kwietnia 2010 o 07:39
0
piosk napisał:
TAK TO JEST JAK JEST PRZEROST ZATRUDNIENIA W URZĘDACH!!!!!!!!
URZĘDASY WSZYSTKIM CHCĄ POKAZAĆ JACY SĄ WAŻNI I GROŹNI.
ZWOLNIĆ 3/4 OGRANICZYĆ PŁACĘ DO 150% PŁACY MINIMALNEJ.
PROBLEM SIĘ ROZWIĄŻE SAM



Ale Ty jestes durny!!!
Avatar
piosk / 6 kwietnia 2010 o 18:39
0
TAK TO JEST JAK JEST PRZEROST ZATRUDNIENIA W URZĘDACH!!!!!!!!
URZĘDASY WSZYSTKIM CHCĄ POKAZAĆ JACY SĄ WAŻNI I GROŹNI.
ZWOLNIĆ 3/4 OGRANICZYĆ PŁACĘ DO 150% PŁACY MINIMALNEJ.
PROBLEM SIĘ ROZWIĄŻE SAM
Avatar
nick nik / 6 kwietnia 2010 o 16:00
0
Ostatnio jechałem PKSem i on tę trasę przejechał w 2godz 45min przy czym stał w Rykach 10 minut. Jechał zgodnie z przepisami więc coś tu jest nie tak z tym Urzędem Marszałkowskim i jego wyliczeniami. Skoro PKS przejeżdża w takim czasie to bus chyba ma jechać 50km/h aby osiągnąć marszałkowy czas 3,5 godziny.
Avatar
Gość / 14 marca 2010 o 07:52
0
pasażer napisał:
No są też byli kierowcy PKS i im nie można odmówić wyobraźni przy przewozie ludzi. Choć jak się zastanowić, to też nie wszystkim

O tak.... stary dzisiaj buszuje, uważaj!!!!!! Czyli wydaj dzisiaj bilety, o pobraniu kasy taki nie zapomni nigdy )
Bidni ci busiarze tz właściciele :policja itd uczciwi kierowcy
o pobraniu kasy taki nie zapomni nigdy )
Bidni ci busiarze tz właściciele :policja itd uczciwi kierowcy rozwiń
Avatar
pasażer / 13 marca 2010 o 23:17
0
Gość napisał:
kierowcy busów doświadczonymi kierowcami
głównie dwudziestokilkuletnie małolactwo z 3-letnim b i swieżutkim d

No są też byli kierowcy PKS i im nie można odmówić wyobraźni przy przewozie ludzi. Choć jak się zastanowić, to też nie wszystkim
rozwiń
Avatar
Gość / 13 marca 2010 o 21:11
0
pp napisał:
Dziękuję prawie wszystkim użytkownikom forum za skuteczne podniesienie mi ciśnienia i nadszarpnięte nerwy ! Przyznam szczerze że nie potrafię zrozumieć waszych poglądów. Czy naprawdę chcecie odległość tylko 160 km pokonywać w 3 godziny 20 minut?! Zapewniam was że kierowcy busów są doświadczonymi i świadomymi zagrożeń kierowcami. Wasze posty o śmiertelnym zagrożeniu są po prostu śmieszne! Nie wyobrażam sobie by kierowcy podejmowali na drodze zbędne ryzyko mając świadomość że odpowiadają za życie kilkunastu osób.(busy mają ograniczenie 90 km/godz co nie jest zawrotną prędkością) Zapewne większość osób piszących posty nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu pojazdów bądź są tzw "niedzielnymi kierowcami" którzy za szczyt szaleństwa uważają prędkość 60 km na godzinę poruszając się po drodze ekspresowej ! (i to za pewne trzymając się uparcie lewego pasa co jest szczytem bezmyślności i prawdziwym zagrożeniem dla innych użytkowników) Gratuluję przekonania że jesteście najmądrzejsi i najważniejsi ! Skoro tak bardzo zależy wam na bezpiecznej jeździe przerzućcie się na transport kolejowy (czas przejazdu 2,5 godz) i nie wkur**** innych, rozsądnie myślących pasażerów busów swym lamentowaniem! Wołam o pomstę do nieba !


kierowcy busów doświadczonymi kierowcami
głównie dwudziestokilkuletnie małolactwo z 3-letnim b i swieżutkim d


kierowcy busów doświadczonymi kierowcami
głównie dwudziestokilkuletnie małolactwo z 3-letnim b i swieżutkim d rozwiń
Avatar
Komfort-Bus / 3 marca 2011 o 09:31
0
[URL=http://www.komfort-bus.com.pl][IMG]http://www.iv.pl/images/32236965420910463864.gif[/IMG][/URL]
Avatar
nick nik / 19 października 2010 o 11:49
0
Tyle, że busy Wawa<-->Lublin nie zatrzymują nigdzie po drodze (z wyjątkiem tych do Zamościa które maja przerwe przy barze).
Avatar
Gość / 26 czerwca 2010 o 09:38
0
nick nik napisał:
Ostatnio jechałem PKSem i on tę trasę przejechał w 2godz 45min przy czym stał w Rykach 10 minut. Jechał zgodnie z przepisami więc coś tu jest nie tak z tym Urzędem Marszałkowskim i jego wyliczeniami. Skoro PKS przejeżdża w takim czasie to bus chyba ma jechać 50km/h aby osiągnąć marszałkowy czas 3,5 godziny.

Ostatnio jeżdżę samochodem prawie przepisowo - bo muszę - i powiem, że moja średnia prędkość przejazdu z punktu A do B wynosi niewiele ponad 50km/h (bez postojów). Remonty dróg, kiepskie nawierzchnie, bez sensu ustawione ograniczenia prędkości, brak obwodnic miast i miasteczek, korki... Taka jest rzeczywistość.
Busiarze świadomie i hurtowo łamią przepisy jadąc grubo ponad prędkość dozwoloną. To oczywisty fakt, jak trasę 150-160 km przejeżdżają w czasie 2,5h. z postojami na sprzedaż biletów i zmianę pasażerów.
Fizyki nie da się oszukać, nawet za pomocą CB.
W zawodówce jej nie było?

Ostatnio jeżdżę samochodem prawie przepisowo - bo muszę - i powiem, że moja średnia prędkość przejazdu z punktu A do B wynosi niewiele ponad 50km/h (bez postojów). Remonty dróg, kiepskie nawierzchnie, bez sensu ustawione ograniczenia prędkości, brak obwodnic miast i miasteczek, korki... Taka jest rzeczywistość.
Busiarze świadomie i hurtowo łamią przepisy jadąc grubo ponad prędkość dozwoloną. To oczywisty fakt, jak trasę 150-160 km przejeżdżają w czasie 2,5h. z postojami na sprzedaż biletów i zmianę pasażerów.
rozwiń
Avatar
xroc / 25 czerwca 2010 o 17:30
0
No to Urząd Marszałkowski właśnie zabił ładnie rozwijającą się gałąź gospodarki jedze tymi busami 2-3 razy w miesiącu od 3 lat i nigdy nie było brawurowo i niebezpiecznie. GRATULUJE PANIE MARSZAŁKU

P.S.
w Polsce nawet tak łagodny i spokojny kierowca jak moja mam nie jeździ przepisowo bo by sie zesr... a nie dojechała
Avatar
abc / 9 kwietnia 2010 o 07:39
0
piosk napisał:
TAK TO JEST JAK JEST PRZEROST ZATRUDNIENIA W URZĘDACH!!!!!!!!
URZĘDASY WSZYSTKIM CHCĄ POKAZAĆ JACY SĄ WAŻNI I GROŹNI.
ZWOLNIĆ 3/4 OGRANICZYĆ PŁACĘ DO 150% PŁACY MINIMALNEJ.
PROBLEM SIĘ ROZWIĄŻE SAM



Ale Ty jestes durny!!!
Avatar
piosk / 6 kwietnia 2010 o 18:39
0
TAK TO JEST JAK JEST PRZEROST ZATRUDNIENIA W URZĘDACH!!!!!!!!
URZĘDASY WSZYSTKIM CHCĄ POKAZAĆ JACY SĄ WAŻNI I GROŹNI.
ZWOLNIĆ 3/4 OGRANICZYĆ PŁACĘ DO 150% PŁACY MINIMALNEJ.
PROBLEM SIĘ ROZWIĄŻE SAM
Avatar
nick nik / 6 kwietnia 2010 o 16:00
0
Ostatnio jechałem PKSem i on tę trasę przejechał w 2godz 45min przy czym stał w Rykach 10 minut. Jechał zgodnie z przepisami więc coś tu jest nie tak z tym Urzędem Marszałkowskim i jego wyliczeniami. Skoro PKS przejeżdża w takim czasie to bus chyba ma jechać 50km/h aby osiągnąć marszałkowy czas 3,5 godziny.
Avatar
Gość / 14 marca 2010 o 07:52
0
pasażer napisał:
No są też byli kierowcy PKS i im nie można odmówić wyobraźni przy przewozie ludzi. Choć jak się zastanowić, to też nie wszystkim

O tak.... stary dzisiaj buszuje, uważaj!!!!!! Czyli wydaj dzisiaj bilety, o pobraniu kasy taki nie zapomni nigdy )
Bidni ci busiarze tz właściciele :policja itd uczciwi kierowcy
o pobraniu kasy taki nie zapomni nigdy )
Bidni ci busiarze tz właściciele :policja itd uczciwi kierowcy rozwiń
Avatar
pasażer / 13 marca 2010 o 23:17
0
Gość napisał:
kierowcy busów doświadczonymi kierowcami
głównie dwudziestokilkuletnie małolactwo z 3-letnim b i swieżutkim d

No są też byli kierowcy PKS i im nie można odmówić wyobraźni przy przewozie ludzi. Choć jak się zastanowić, to też nie wszystkim
rozwiń
Avatar
Gość / 13 marca 2010 o 21:11
0
pp napisał:
Dziękuję prawie wszystkim użytkownikom forum za skuteczne podniesienie mi ciśnienia i nadszarpnięte nerwy ! Przyznam szczerze że nie potrafię zrozumieć waszych poglądów. Czy naprawdę chcecie odległość tylko 160 km pokonywać w 3 godziny 20 minut?! Zapewniam was że kierowcy busów są doświadczonymi i świadomymi zagrożeń kierowcami. Wasze posty o śmiertelnym zagrożeniu są po prostu śmieszne! Nie wyobrażam sobie by kierowcy podejmowali na drodze zbędne ryzyko mając świadomość że odpowiadają za życie kilkunastu osób.(busy mają ograniczenie 90 km/godz co nie jest zawrotną prędkością) Zapewne większość osób piszących posty nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu pojazdów bądź są tzw "niedzielnymi kierowcami" którzy za szczyt szaleństwa uważają prędkość 60 km na godzinę poruszając się po drodze ekspresowej ! (i to za pewne trzymając się uparcie lewego pasa co jest szczytem bezmyślności i prawdziwym zagrożeniem dla innych użytkowników) Gratuluję przekonania że jesteście najmądrzejsi i najważniejsi ! Skoro tak bardzo zależy wam na bezpiecznej jeździe przerzućcie się na transport kolejowy (czas przejazdu 2,5 godz) i nie wkur**** innych, rozsądnie myślących pasażerów busów swym lamentowaniem! Wołam o pomstę do nieba !


kierowcy busów doświadczonymi kierowcami
głównie dwudziestokilkuletnie małolactwo z 3-letnim b i swieżutkim d


kierowcy busów doświadczonymi kierowcami
głównie dwudziestokilkuletnie małolactwo z 3-letnim b i swieżutkim d rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 69

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 0 0

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 78 5

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 0 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 17 5

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 6 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 2 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 6

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 83 26

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!