Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 czerwca 2013 r.
19:03
Edytuj ten wpis

Dobrze schowaj quada i kosiarkę. Złodzieje grasują

Autor: Zdjęcie autora (jotem)
0 10 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Kilkanaście quadów i kosiarek skradziono w ostatnim czasie na terenie gminy Konopnica. Uzbrojeni w siekiery złodzieje nie boją się nikogo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przestępcy za każdym razem działają tak samo.

– Wybierają miejsce w płocie, które ułatwi im wejście i wyjście. Następnie wycinają fragment ogrodzenia i włamują się do garaży. Stamtąd kradną quady i traktory do koszenia trawy – opowiada Piotr Niemczyk ze Stasina. Pan Piotr stracił quada o wartości prawie 30 tysięcy złotych. Zamieścił w Internecie ogłoszenie, w którym za pomoc w znalezieniu pojazdu obiecał nagrodę. – Wtedy zgłosiło się do mnie kilka osób z całej gminy, które okradziono w ten sam sposób– dodaje Piotr Niemczyk.

Jednej z poszkodowanych osób złodzieje wycięli z posesji drzewo, bo zawadzało i nie mogli przez ogrodzenie wyciągnąć quada. Kolejna trzymała pojazd w garażu razem z samochodem. Złodzieje wybili w aucie szybę, wypchnęli je z pomieszczenia i w ten sposób dobrali się do quada.
Pan Piotr mówi o kilkunastu kradzieżach. Policja do tej pory dostała pięć zgłoszeń.

– Skradziono dwa quady i trzy traktorki kosiarki. Złodzieje działali w nocy z 9-10 maja oraz 25-26 maja. Nie wiemy czy to te same osoby – mówi mł. asp. Andrzej Fijołek z policji w Lublinie. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą mundurowi z Lublina i Bełżyc.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ada / 25 czerwca 2013 o 21:16
0

Kominek - Tak, a mnie córce policjanta ukradli i rower i telefon i jakos sie nie odnalazły;/ dziwne nie?

Avatar
Kominek / 17 czerwca 2013 o 09:31
0

Mojej koleżance(żona policjanta)  zginął kiedyś rower i znaleźli go bardzo szybko. Chcieć a móc to dwie różne rzeczy.

Avatar
amstafff / 17 czerwca 2013 o 09:26
0

ponoć gliniarze z bełżyc współpracują z szajką i co lepsze kosiarki odkupują, to jak ma się cokolwiek wyjaśnić!!!

Avatar
To Ja... / 17 czerwca 2013 o 09:17
0

---------------------------------OBCIĄŻYĆ   POLICJE   KOSZTAMI   KRADZIEŻY !-------------------------------------  To  jest  złodziejskie  nabijanie  się  z  Policji !.    Jak  można  ukraść  kosiarkę ? .  Życzę  wam  Gliniarzom aby  znikały  wasze  radiowozy !.  To  nie  żarty , jeżeli  już  beztrosko  kradną  kosiarki  i  Policja  nie  rea guje to  należy  Policje  obciążać  kosztami  kradzieży !.    Kosiarka  to  nie  'igła" ! .   Dwie  Akcje  Policji  i zagrabiony  sprzęt  wraca  do  właścicieli !.   Jeżeli  Gliniarze  mają  problemy (?) to niech  Poszkodowani przyjadą  do  Lublina  na  ul.Lubartowską  i  uzgodnią  z  Chłopakami  "spod  bramy"  koszt  za  odnalezie nie  sprzętu  skradzionego .   Gwarancja, że  po  2  tygodniach  przywiozą  Wam  te  kosiarki  i  quady .  Bierzcie  od  Chłopaków  rachunki  zapłaty  i  rachunki  przekażcie  Policji  do  zwrotu  Wam pieniędzy ! .

Uśmiałem się... Rozumiem że ty poszkodowanym też podasz swoje dane żeby jak Policja nie odda im pieniędzy to poszkodowany przyszedł do ciebie po ich zwrot za tak doskonałą poradę... Myślę też że powinieneś przyjąć się do tej formacji to nie będą kładów i kosiarek kraść z obawy przed Tobą...Buhahahahah

Uśmiałem się... Rozumiem że ty poszkodowanym też podasz swoje dane żeby jak Policja nie odda im pieniędzy to poszkodowany przyszedł do ciebie po ich zwrot za tak doskonałą poradę... Myślę też że powinieneś przyjąć się do tej formacji to nie będą kładów i kosiarek kraść z obawy przed Tobą...Buhahahahah

rozwiń
Avatar
Gość / 16 czerwca 2013 o 22:39
0

Jak z Bełżyc Panowie się za łapanie się zabrali to .....złodzieje będą grasowac dalej

Avatar
roman45 / 16 czerwca 2013 o 21:56
0

na pewno nikt nie słyszał jak odjeżdżali....:) hahahahahah

Avatar
S Y L W E S T E R / 16 czerwca 2013 o 20:35
0

---------------------------------OBCIĄŻYĆ   POLICJE   KOSZTAMI   KRADZIEŻY !-------------------------------------  To  jest  złodziejskie  nabijanie  się  z  Policji !.    Jak  można  ukraść  kosiarkę ? .  Życzę  wam  Gliniarzom aby  znikały  wasze  radiowozy !.  To  nie  żarty , jeżeli  już  beztrosko  kradną  kosiarki  i  Policja  nie  rea guje to  należy  Policje  obciążać  kosztami  kradzieży !.    Kosiarka  to  nie  'igła" ! .   Dwie  Akcje  Policji  i zagrabiony  sprzęt  wraca  do  właścicieli !.   Jeżeli  Gliniarze  mają  problemy (?) to niech  Poszkodowani przyjadą  do  Lublina  na  ul.Lubartowską  i  uzgodnią  z  Chłopakami  "spod  bramy"  koszt  za  odnalezie nie  sprzętu  skradzionego .   Gwarancja, że  po  2  tygodniach  przywiozą  Wam  te  kosiarki  i  quady .  Bierzcie  od  Chłopaków  rachunki  zapłaty  i  rachunki  przekażcie  Policji  do  zwrotu  Wam pieniędzy ! .

---------------------------------OBCIĄŻYĆ   POLICJE   KOSZTAMI   KRADZIEŻY !-------------------------------------  To  jest  złodziejskie  nabijanie  się  z  Policji !.    Jak  można  ukraść  kosiarkę ? .  Życzę  wam  Gliniarzom aby  znikały  wasze  radiowozy !.  To  nie  żarty , jeżeli  już  beztrosko  kradną  kosiarki  i  Policja  nie  rea guje to  należy... rozwiń

Avatar
puzon20 / 16 czerwca 2013 o 20:17
0

Mundurowi to potrafią dziś złapać pijanego rowerzystę i ogłosić, że złapali pijanego kierowcę, żenada.

i jeszcze powiedzą, że złapali przestępcę na gorącym uczynku, a to się liczy w statystykach bardziej, niż złodziej

Avatar
Wacek / 16 czerwca 2013 o 19:34
0

Trzeba wystawić policyjne patrole na kosiarkach.

Avatar
watson / 16 czerwca 2013 o 19:26
0

Mundurowi to potrafią dziś złapać pijanego rowerzystę i ogłosić, że złapali pijanego kierowcę, żenada.

Avatar
ada / 25 czerwca 2013 o 21:16
0

Kominek - Tak, a mnie córce policjanta ukradli i rower i telefon i jakos sie nie odnalazły;/ dziwne nie?

Avatar
Kominek / 17 czerwca 2013 o 09:31
0

Mojej koleżance(żona policjanta)  zginął kiedyś rower i znaleźli go bardzo szybko. Chcieć a móc to dwie różne rzeczy.

Avatar
amstafff / 17 czerwca 2013 o 09:26
0

ponoć gliniarze z bełżyc współpracują z szajką i co lepsze kosiarki odkupują, to jak ma się cokolwiek wyjaśnić!!!

Avatar
To Ja... / 17 czerwca 2013 o 09:17
0

---------------------------------OBCIĄŻYĆ   POLICJE   KOSZTAMI   KRADZIEŻY !-------------------------------------  To  jest  złodziejskie  nabijanie  się  z  Policji !.    Jak  można  ukraść  kosiarkę ? .  Życzę  wam  Gliniarzom aby  znikały  wasze  radiowozy !.  To  nie  żarty , jeżeli  już  beztrosko  kradną  kosiarki  i  Policja  nie  rea guje to  należy  Policje  obciążać  kosztami  kradzieży !.    Kosiarka  to  nie  'igła" ! .   Dwie  Akcje  Policji  i zagrabiony  sprzęt  wraca  do  właścicieli !.   Jeżeli  Gliniarze  mają  problemy (?) to niech  Poszkodowani przyjadą  do  Lublina  na  ul.Lubartowską  i  uzgodnią  z  Chłopakami  "spod  bramy"  koszt  za  odnalezie nie  sprzętu  skradzionego .   Gwarancja, że  po  2  tygodniach  przywiozą  Wam  te  kosiarki  i  quady .  Bierzcie  od  Chłopaków  rachunki  zapłaty  i  rachunki  przekażcie  Policji  do  zwrotu  Wam pieniędzy ! .

Uśmiałem się... Rozumiem że ty poszkodowanym też podasz swoje dane żeby jak Policja nie odda im pieniędzy to poszkodowany przyszedł do ciebie po ich zwrot za tak doskonałą poradę... Myślę też że powinieneś przyjąć się do tej formacji to nie będą kładów i kosiarek kraść z obawy przed Tobą...Buhahahahah

Uśmiałem się... Rozumiem że ty poszkodowanym też podasz swoje dane żeby jak Policja nie odda im pieniędzy to poszkodowany przyszedł do ciebie po ich zwrot za tak doskonałą poradę... Myślę też że powinieneś przyjąć się do tej formacji to nie będą kładów i kosiarek kraść z obawy przed Tobą...Buhahahahah

rozwiń
Avatar
Gość / 16 czerwca 2013 o 22:39
0

Jak z Bełżyc Panowie się za łapanie się zabrali to .....złodzieje będą grasowac dalej

Avatar
roman45 / 16 czerwca 2013 o 21:56
0

na pewno nikt nie słyszał jak odjeżdżali....:) hahahahahah

Avatar
S Y L W E S T E R / 16 czerwca 2013 o 20:35
0

---------------------------------OBCIĄŻYĆ   POLICJE   KOSZTAMI   KRADZIEŻY !-------------------------------------  To  jest  złodziejskie  nabijanie  się  z  Policji !.    Jak  można  ukraść  kosiarkę ? .  Życzę  wam  Gliniarzom aby  znikały  wasze  radiowozy !.  To  nie  żarty , jeżeli  już  beztrosko  kradną  kosiarki  i  Policja  nie  rea guje to  należy  Policje  obciążać  kosztami  kradzieży !.    Kosiarka  to  nie  'igła" ! .   Dwie  Akcje  Policji  i zagrabiony  sprzęt  wraca  do  właścicieli !.   Jeżeli  Gliniarze  mają  problemy (?) to niech  Poszkodowani przyjadą  do  Lublina  na  ul.Lubartowską  i  uzgodnią  z  Chłopakami  "spod  bramy"  koszt  za  odnalezie nie  sprzętu  skradzionego .   Gwarancja, że  po  2  tygodniach  przywiozą  Wam  te  kosiarki  i  quady .  Bierzcie  od  Chłopaków  rachunki  zapłaty  i  rachunki  przekażcie  Policji  do  zwrotu  Wam pieniędzy ! .

---------------------------------OBCIĄŻYĆ   POLICJE   KOSZTAMI   KRADZIEŻY !-------------------------------------  To  jest  złodziejskie  nabijanie  się  z  Policji !.    Jak  można  ukraść  kosiarkę ? .  Życzę  wam  Gliniarzom aby  znikały  wasze  radiowozy !.  To  nie  żarty , jeżeli  już  beztrosko  kradną  kosiarki  i  Policja  nie  rea guje to  należy... rozwiń

Avatar
puzon20 / 16 czerwca 2013 o 20:17
0

Mundurowi to potrafią dziś złapać pijanego rowerzystę i ogłosić, że złapali pijanego kierowcę, żenada.

i jeszcze powiedzą, że złapali przestępcę na gorącym uczynku, a to się liczy w statystykach bardziej, niż złodziej

Avatar
Wacek / 16 czerwca 2013 o 19:34
0

Trzeba wystawić policyjne patrole na kosiarkach.

Avatar
watson / 16 czerwca 2013 o 19:26
0

Mundurowi to potrafią dziś złapać pijanego rowerzystę i ogłosić, że złapali pijanego kierowcę, żenada.

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii 0 0

Billennium, lider branży IT, który rozbudowuje swoją lubelską siedzibę rozpoczął ekspansję na rynek indyjski.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 10

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 16

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 12 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 16 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!