Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 stycznia 2015 r.
13:17
Edytuj ten wpis

Kobieta straciła 100 tysięcy złotych. Kolejne oszustwo w woj. lubelskim

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 10 A A

Policjanci szukają mężczyzny, który okradł 88-letnią mieszkankę gm. Bełżyce. Podając się za pracownika urzędu gminy wszedł do mieszkania staruszki, obiecując jej dotację. Ukradł prawie 100 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poszukiwaniem złodzieja zajmują się policjanci z lubelskiej komendy miejskiej. Ustalili, że mężczyzna wszedł do domu 88-latki podając się za pracownika urzędu gminy. Twierdził, że przysługuje jej dotacja z Unii Europejskiej.

- Jej przyznanie miało zależeć od okazania własnych pieniędzy - wyjaśnia Andrzej Fijołek, z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej. - Kobieta wyjęła przechowywane w mieszkaniu pieniądze. Łupem sprawcy padło niemal 100 000 złotych.

Poszukiwany mężczyzna ma od 30 do 40 lat. Jest średniej budowy ciała, ma owalną twarz i czarne włosy. Ubrany był w czarną kurtkę i ciemne spodnie.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pegaz53 / 1 lutego 2015 r. o 10:00
0
zostawcie ta babcie w spokoju .ciekaw jestem jak wy bedziecie zachowywac sie w wieku 88 lat o
ile go dozyjecie.
Avatar
Kalasanty / 31 stycznia 2015 r. o 22:38
0

Dobrze jej tak . Głupia stara i pazerna baba.

Facet młody potrzebujący kasy podszedł staruchę i pożyje.

Stara jędza zamiast podzielić się kasą z rodziną lub potrzebującymi myślała , że ktoś jej do trumny wsadzi oszczędności i tam przekupi Św. Piotra za swoją pazerność . Do piekła.

Ha ha ha . Wcale mi jej nie żal. Fajna sprawa "na urzędnika".

Ta baba rozumu nie miała od bardzo dawna. Znam ją osobiście i pamiętam dobrze taki fakt z jej strony. Ja jako mały  smyk ( 5 może 7 lat ona miało ponad 20 lat) zakradłem się u niej na truskawki ,przyuważyła mnie  i pognała z warzyw rzucając za mną siekierą.To jest rozum, a dobrze mnie znała.

Ta baba rozumu nie miała od bardzo dawna. Znam ją osobiście i pamiętam dobrze taki fakt z jej strony. Ja jako mały  smyk ( 5 może 7 lat ona miało ponad 20 lat) zakradłem się u niej na truskawki ,przyuważyła mnie  i pognała z warzyw rzucając za mną siekierą.To jest rozum, a dobrze mnie znała.

rozwiń
Avatar
Henio / 29 stycznia 2015 r. o 09:04
0

Oby ten młody facet jak najdłużej pożył na państwowym chlebie.

Avatar
gość / 29 stycznia 2015 r. o 08:55
0

Zgubiła ja pazerność (podobnie ,jak mojego krewnego  "zrobionego" w podobny sposób 6 lat temu).

Dobrze jej tak . Głupia stara i pazerna baba.

Facet młody potrzebujący kasy podszedł staruchę i pożyje.

Stara jędza zamiast podzielić się kasą z rodziną lub potrzebującymi myślała , że ktoś jej do trumny wsadzi oszczędności i tam przekupi Św. Piotra za swoją pazerność . Do piekła.

Ha ha ha . Wcale mi jej nie żal. Fajna sprawa "na urzędnika".

Dobrze jej tak . Głupia stara i pazerna baba.

Facet młody potrzebujący kasy podszedł staruchę i pożyje.

Stara jędza zamiast podzielić się kasą z rodziną lub potrzebującymi myślała , że ktoś jej do trumny wsadzi oszczędności i tam przekupi Św. Piotra za swoją pazerność . Do piekła.

Ha ha ha . Wcale mi jej nie żal. Fajna sprawa "na urzędnika".

rozwiń
Avatar
ted / 28 stycznia 2015 r. o 18:00
0

Zgubiła ja pazerność (podobnie ,jak mojego krewnego  "zrobionego" w podobny sposób 6 lat temu).

Avatar
bizmesmen / 28 stycznia 2015 r. o 16:14
0

To podpucha! Tylko  do Banku, he, he...

Być może że to podpucha. W ten sposób , jak sie będzie nagłaśniać sprawę , to starzy bidule , będą stać w kolejkach z całymi rajstopami upchanymi forsą , bo dzisjaj nie są przekonani co do banków , parabanków i SKOK Wołomin. :P

Avatar
realista / 28 stycznia 2015 r. o 16:03
0

To podpucha! Tylko  do Banku, he, he...

Avatar
Mon / 28 stycznia 2015 r. o 15:53
0

głupota babci, jej bliskich ( jeśli takich ma) by trzymać taką kwotę w domu, już nie mówiąc o tym , ja łatwo dała się sprowokować obcej osobie na okazanie tej sumy............ z drugiej strony starość nie jest łatwa...kto wie jak  my będziemy w takim wieku reagować , o ile dożyjemy .... szkoda staruszki.....

Avatar
crx / 28 stycznia 2015 r. o 15:41
0

To nie oszustwo, a głupota starszej damy...! Zróbcie szkolenie dla starszych samotnych osób w gminach . Policjanci potrafią wyjaśnić niezwykłą przebiegłość cwaniaków !!! 

Avatar
Marek / 28 stycznia 2015 r. o 14:57
0

Nie ogarniam i szlag mnie trrafia już z tymi kradzieżami na wnuczka i innymi. Po pierwsze skąd sprawca wiedział że dana kobieta może mieć lub ma tak sporą gotówkę ??? Nie wierzę że są to osoby wybierane w ciemno, musiał przecież od kogoś do cholery mieć cynk że babcia ma 100 patyków w pierzynie !! Rodzina, znajomi, bank, to krąg podejrzeń który dał cynka wg mnie. Dwa po jaką cholerę tej 88 letniej babci 100 tys (oczywiście zakładam że babcia ma rodzinę) Czy nie mogłaby dac wnukom, dziecią przynajmiej mogliby zainwestować czy w mieszkanie czy samochód, czy jakiś drobny biznes a tak wszystko diabli wzięli.Przecież ze sobą tego do grobu nie zabierze a nie oszukujmy się kobitce nie wiadomo ile życia nie zostało. Oczywiście ma to tylko sens jeśli ma rodzinę i ma dobre relacje z nią. Nie wiem czy na starość ludziom, rozum odejmuje czy jak ....

Nie ogarniam i szlag mnie trrafia już z tymi kradzieżami na wnuczka i innymi. Po pierwsze skąd sprawca wiedział że dana kobieta może mieć lub ma tak sporą gotówkę ??? Nie wierzę że są to osoby wybierane w ciemno, musiał przecież od kogoś do cholery mieć cynk że babcia ma 100 patyków w pierzynie !! Rodzina, znajomi, bank, to krąg podejrzeń który dał cynka wg mnie. Dwa po jaką cholerę tej 88 letniej babci 100 tys (oczywiście zakładam że babcia ma rodzinę) Czy nie mogłaby dac wnukom, dziecią przynajmiej mogliby zainwestować czy w mieszkanie ... rozwiń

Avatar
pegaz53 / 1 lutego 2015 r. o 10:00
0
zostawcie ta babcie w spokoju .ciekaw jestem jak wy bedziecie zachowywac sie w wieku 88 lat o
ile go dozyjecie.
Avatar
Kalasanty / 31 stycznia 2015 r. o 22:38
0

Dobrze jej tak . Głupia stara i pazerna baba.

Facet młody potrzebujący kasy podszedł staruchę i pożyje.

Stara jędza zamiast podzielić się kasą z rodziną lub potrzebującymi myślała , że ktoś jej do trumny wsadzi oszczędności i tam przekupi Św. Piotra za swoją pazerność . Do piekła.

Ha ha ha . Wcale mi jej nie żal. Fajna sprawa "na urzędnika".

Ta baba rozumu nie miała od bardzo dawna. Znam ją osobiście i pamiętam dobrze taki fakt z jej strony. Ja jako mały  smyk ( 5 może 7 lat ona miało ponad 20 lat) zakradłem się u niej na truskawki ,przyuważyła mnie  i pognała z warzyw rzucając za mną siekierą.To jest rozum, a dobrze mnie znała.

Ta baba rozumu nie miała od bardzo dawna. Znam ją osobiście i pamiętam dobrze taki fakt z jej strony. Ja jako mały  smyk ( 5 może 7 lat ona miało ponad 20 lat) zakradłem się u niej na truskawki ,przyuważyła mnie  i pognała z warzyw rzucając za mną siekierą.To jest rozum, a dobrze mnie znała.

rozwiń
Avatar
Henio / 29 stycznia 2015 r. o 09:04
0

Oby ten młody facet jak najdłużej pożył na państwowym chlebie.

Avatar
gość / 29 stycznia 2015 r. o 08:55
0

Zgubiła ja pazerność (podobnie ,jak mojego krewnego  "zrobionego" w podobny sposób 6 lat temu).

Dobrze jej tak . Głupia stara i pazerna baba.

Facet młody potrzebujący kasy podszedł staruchę i pożyje.

Stara jędza zamiast podzielić się kasą z rodziną lub potrzebującymi myślała , że ktoś jej do trumny wsadzi oszczędności i tam przekupi Św. Piotra za swoją pazerność . Do piekła.

Ha ha ha . Wcale mi jej nie żal. Fajna sprawa "na urzędnika".

Dobrze jej tak . Głupia stara i pazerna baba.

Facet młody potrzebujący kasy podszedł staruchę i pożyje.

Stara jędza zamiast podzielić się kasą z rodziną lub potrzebującymi myślała , że ktoś jej do trumny wsadzi oszczędności i tam przekupi Św. Piotra za swoją pazerność . Do piekła.

Ha ha ha . Wcale mi jej nie żal. Fajna sprawa "na urzędnika".

rozwiń
Avatar
ted / 28 stycznia 2015 r. o 18:00
0

Zgubiła ja pazerność (podobnie ,jak mojego krewnego  "zrobionego" w podobny sposób 6 lat temu).

Avatar
bizmesmen / 28 stycznia 2015 r. o 16:14
0

To podpucha! Tylko  do Banku, he, he...

Być może że to podpucha. W ten sposób , jak sie będzie nagłaśniać sprawę , to starzy bidule , będą stać w kolejkach z całymi rajstopami upchanymi forsą , bo dzisjaj nie są przekonani co do banków , parabanków i SKOK Wołomin. :P

Avatar
realista / 28 stycznia 2015 r. o 16:03
0

To podpucha! Tylko  do Banku, he, he...

Avatar
Mon / 28 stycznia 2015 r. o 15:53
0

głupota babci, jej bliskich ( jeśli takich ma) by trzymać taką kwotę w domu, już nie mówiąc o tym , ja łatwo dała się sprowokować obcej osobie na okazanie tej sumy............ z drugiej strony starość nie jest łatwa...kto wie jak  my będziemy w takim wieku reagować , o ile dożyjemy .... szkoda staruszki.....

Avatar
crx / 28 stycznia 2015 r. o 15:41
0

To nie oszustwo, a głupota starszej damy...! Zróbcie szkolenie dla starszych samotnych osób w gminach . Policjanci potrafią wyjaśnić niezwykłą przebiegłość cwaniaków !!! 

Avatar
Marek / 28 stycznia 2015 r. o 14:57
0

Nie ogarniam i szlag mnie trrafia już z tymi kradzieżami na wnuczka i innymi. Po pierwsze skąd sprawca wiedział że dana kobieta może mieć lub ma tak sporą gotówkę ??? Nie wierzę że są to osoby wybierane w ciemno, musiał przecież od kogoś do cholery mieć cynk że babcia ma 100 patyków w pierzynie !! Rodzina, znajomi, bank, to krąg podejrzeń który dał cynka wg mnie. Dwa po jaką cholerę tej 88 letniej babci 100 tys (oczywiście zakładam że babcia ma rodzinę) Czy nie mogłaby dac wnukom, dziecią przynajmiej mogliby zainwestować czy w mieszkanie czy samochód, czy jakiś drobny biznes a tak wszystko diabli wzięli.Przecież ze sobą tego do grobu nie zabierze a nie oszukujmy się kobitce nie wiadomo ile życia nie zostało. Oczywiście ma to tylko sens jeśli ma rodzinę i ma dobre relacje z nią. Nie wiem czy na starość ludziom, rozum odejmuje czy jak ....

Nie ogarniam i szlag mnie trrafia już z tymi kradzieżami na wnuczka i innymi. Po pierwsze skąd sprawca wiedział że dana kobieta może mieć lub ma tak sporą gotówkę ??? Nie wierzę że są to osoby wybierane w ciemno, musiał przecież od kogoś do cholery mieć cynk że babcia ma 100 patyków w pierzynie !! Rodzina, znajomi, bank, to krąg podejrzeń który dał cynka wg mnie. Dwa po jaką cholerę tej 88 letniej babci 100 tys (oczywiście zakładam że babcia ma rodzinę) Czy nie mogłaby dac wnukom, dziecią przynajmiej mogliby zainwestować czy w mieszkanie ... rozwiń