Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 lipca 2008 r.
19:35
Edytuj ten wpis

Palikot honorowym obywatelem Biłgoraja?

Autor: Zdjęcie autora Anna Szewc
0 19 A A

To nic, że obraża prezydenta RP. Ważne jest to, co zrobił dla miasta - uznała kapituła opiniująca kandydatów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na liście siedmiu pretendentów do tytułu Honorowego Obywatela Miasta Biłgoraj kapituła umieściła posła Janusza Palikota.

Skąd pomysł, by honorować kontrowersyjnego posła, który ostatnio zasłynął nazwaniem Lecha Kaczyńskiego chamem?

- Zadaniem kapituły nie jest ocena niczyjej postawy moralnej, a już na pewno nie działalności politycznej. A lista zasług pana Palikota i jego wkład w rozwój naszego miasta jest naprawdę długa - zapewnia Zygmunt Dechnik (KWW Biłgoraj XXI), szef kapituły, a jednocześnie przewodniczący RM Biłgoraj. W piątek propozycję nadania Palikotowi tytułu honorowego biłgorajanina wprowadzi pod obrady.

- Jestem dumny i cieszę się, że radni doceniają moją pracę, choć nie wiem czy zasługuję na ten tytuł - cieszy się Janusz Palikot. - To będzie dla mnie zobowiązanie do dalszej pracy. Jestem związany emocjonalnie z Biłgorajem, zawsze chętnie do niego wracam, tam mieszka moja matka i brat.

Czy biłgorajskie zasługi przeważą nad ekscentrycznymi wybrykami polityka PO?

- To już kwestia indywidualnej oceny radnych - podkreśla Dechnik. Kto zgłosił kapitule tę kandydaturę? Tego nie udało nam się ustalić.

Opozycyjny radny Zbigniew Kita (PiS) o pomyśle honorowania Palikota dowiedział się od nas. Był zdumiony, ale zapewnił, że on za tą kandydaturą ręki nie podniesie. - Działam w życiu politycznym miasta od lat 20, ale o zasługach pana Palikota zbyt wiele powiedzieć nie mogę. Na pewno zasłużył się sam sobie. Jest w końcu jednym z najbogatszych posłów - twierdzi radny.

Kilka miesięcy temu biłgorajscy zwolennicy Radia Maryja zjednoczeni w Komitecie Obywatelskim Ziemi Biłgorajskiej domagali się nawet uznania Palikota za persona non grata w jego rodzinnym mieście. Skłoniły ich do tego wypowiedzi posła PO na temat ojca Tadeusza Rydzyka (Palikot nazwał go Belzebubem z Torunia - red.).

Przewodniczący biłgorajskiej RM na to nie zważa i obiecuje, że wniosek zostanie dokładnie uzasadniony. Jak? - Zapraszam na sesję - ucina Dechnik.

Jak nam się udało ustalić, poza Januszem Palikotem na liście pretendentów do tytułu zasłużonych dla Biłgoraja znajdzie się jeszcze sześć osób, m.in. były rektor UMCS i burmistrz jednego z miast partnerskich.
(rp)

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pomorzanin / 30 lipca 2008 o 19:41
0
Serdecznie gratuluję Palikotowi i władzom miasta. Trzymajcie się razem a dużo dobrego Biłgoraj osiągnie.
Avatar
zmija / 27 lipca 2008 o 12:06
0
antydeb*** napisał:
Łowca deb***i a co takiego złego widzisz w penisie? czyżby to nie twj bozia stworzył człowieka z penisem i kazał mu używać wkładając w***8 aby tacy jak ty przychodzili poprzez pochwe na świat.

Antydeb***--jesteś takim penisem ,jak sztuczny penis Palikota -no może z małym wyjątkiem -tamten siedzi cicho i nie pisze takich bzdur ,jak Ty. Zamilcz Waść-wstydu oszczędż.......
Avatar
żmija / 26 lipca 2008 o 21:08
0
zwk napisał:
Palikot na PREZYDENTA!!!

Chyba wsi Biłgoraj ......
Avatar
zmija / 26 lipca 2008 o 20:53
0
Znad Buga napisał:
Mówi prawdę ,a to boli pisowców i mocherki. Brawo dla Biłgoraja!

Do Palikota=Panie Polikot--gdzie jest realizacja hasła ,,Tanie Państwo",które obiecała PO ? Cena energii-100% w górę, cena gazu 100% w górę, cena paliw 30% w górę, cena żywności ok 50% w górę ,cena leków .....itd. Jest pan LENIEM ,panie Polikot, bo jako szef Nadzwyczajnej Komisji Sejmowej ,,Przyjazne Państwo" nie doprowadził pan do uchwalenia żadnej ustawy reformującej nasze Państwo. Ma pan w ręku ,,maszynkę " do głosowania (koalicja PO i PSL) ,więc nie ma pan problemu z przepchnięciem takiej ustawy. Widać za te 8 miesięcy leniuchowania został pan honorowym obywatelem wsi Biłgoraj k/ Wysokiego na lubelszczyżnie. Jak ma pan trochę honoru ,niech się pan zrzeknie tego tytułu ,na rzecz kogoś ,kto bardziej sobie na to miano zasłużył. A teraz do CiebieZnad Buga-Taka jest własnie prawda o Twoim Palikocie ,która tak bardzo boli pisowców i moherki.... Faktycznie -wielkie brawa dla wsi Biłgoraj !!!!!!!!
na energii-100% w górę, cena gazu 100% w górę, cena paliw 30% w górę, cena żywności ok 50% w górę ,cena leków .....itd. Jest pan LENIEM ,panie Polikot, bo jako szef Nadzwyczajnej Komisji Sejmowej ,,Przyjazne Państwo" nie doprowadził pan do uchwalenia żadnej ustawy reformującej nasze Państwo. Ma pan w ręku ,,maszynkę " do głosowania (koalicja PO i PSL) ,więc nie ma pan problemu z przepchnięciem takiej ustawy. Widać za te 8 miesięcy leniuchowania został pan honorowym obywatel... rozwiń
Avatar
zuza / 25 lipca 2008 o 23:54
0
antydeb*** napisał:
Łowca deb***i a co takiego złego widzisz w penisie? czyżby to nie twj bozia stworzył człowieka z penisem i kazał mu używać wkładając w***8 aby tacy jak ty przychodzili poprzez pochwe na świat.

Chyba masz zatwardzenie ,bo się strasznie wysiliłeś.Cyt:,,Gdy czytam ,co piszesz, wiem już kim jesteś.."
Avatar
Gość / 25 lipca 2008 o 23:47
0
zwk napisał:
Palikot na PREZYDENTA!!!

Chyba się napiłeś ,,Jabola" Palikota i ci odbija.....
Avatar
Wybor-NIK / 25 lipca 2008 o 22:07
0
Znad Buga napisał:
Mówi prawdę ,a to boli pisowców i mocherki. Brawo dla Biłgoraja!


Wielkie brawo!!!

"Pieniądze na kampanię Palikota w 2005 roku wpłaciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie 21 225 zł.
"Palikot sam nie dawał pieniędzy. Robili to za niego pośrednicy" - twierdzi informator telewizji. Nie chce jednak zdradzić, o kogo chodzi.
Palikot nie przejmuje się całą sprawą. Zarzeka się też, że nigdy nie uczestniczył w żadnym przekazywaniu pieniędzy. "Nawet gdybym to robił, to nie groziłyby mi żadne konsekwencje prawne. Problem mogłyby mieć tylko te osoby, które przyjęły pieniądze, nie odprowadziły od tego podatku i rzekomo wpłaciły je na konto kampanii" - mówi poseł.

Trzeba mieć prawdziwe a nie sztyczne przyrodzenie żeby wźiąć odpowiedzialność na siebie a nie wskazywać palcem na innych!!!!
aciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie ... rozwiń
Avatar
Wybor-NIK / 25 lipca 2008 o 22:04
0
Znad Buga napisał:
Mówi prawdę ,a to boli pisowców i mocherki. Brawo dla Biłgoraja!

Którą prawdę???

"Pieniądze na kampanię Palikota w 2005 roku wpłaciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie 21 225 zł.
"Palikot sam nie dawał pieniędzy. Robili to za niego pośrednicy" - twierdzi informator telewizji. Nie chce jednak zdradzić, o kogo chodzi.
Palikot nie przejmuje się całą sprawą. Zarzeka się też, że nigdy nie uczestniczył w żadnym przekazywaniu pieniędzy. "Nawet gdybym to robił, to nie groziłyby mi żadne konsekwencje prawne. Problem mogłyby mieć tylko te osoby, które przyjęły pieniądze, nie odprowadziły od tego podatku i rzekomo wpłaciły je na konto kampanii" - mówi poseł.
osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie 21 225 zł.
rozwiń
Avatar
Wybor-NIK / 25 lipca 2008 o 22:03
0
zwk napisał:
Palikot na PREZYDENTA!!!


Wszystkich SB-ków!!!
Avatar
Lustrow-NIK / 25 lipca 2008 o 22:01
0
Ten tytuł to za "chama" czy niezłomną postawę "ja tam nic nie wiem"?

"Pieniądze na kampanię Palikota w 2005 roku wpłaciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie 21 225 zł.
"Palikot sam nie dawał pieniędzy. Robili to za niego pośrednicy" - twierdzi informator telewizji. Nie chce jednak zdradzić, o kogo chodzi.
Palikot nie przejmuje się całą sprawą. Zarzeka się też, że nigdy nie uczestniczył w żadnym przekazywaniu pieniędzy. "Nawet gdybym to robił, to nie groziłyby mi żadne konsekwencje prawne. Problem mogłyby mieć tylko te osoby, które przyjęły pieniądze, nie odprowadziły od tego podatku i rzekomo wpłaciły je na konto kampanii" - mówi poseł.
Ten tytuł to za "chama" czy niezłomną postawę "ja tam nic nie wiem"?

"Pieniądze na kampanię Palikota w 2005 roku wpłaciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelski... rozwiń
Avatar
Pomorzanin / 30 lipca 2008 o 19:41
0
Serdecznie gratuluję Palikotowi i władzom miasta. Trzymajcie się razem a dużo dobrego Biłgoraj osiągnie.
Avatar
zmija / 27 lipca 2008 o 12:06
0
antydeb*** napisał:
Łowca deb***i a co takiego złego widzisz w penisie? czyżby to nie twj bozia stworzył człowieka z penisem i kazał mu używać wkładając w***8 aby tacy jak ty przychodzili poprzez pochwe na świat.

Antydeb***--jesteś takim penisem ,jak sztuczny penis Palikota -no może z małym wyjątkiem -tamten siedzi cicho i nie pisze takich bzdur ,jak Ty. Zamilcz Waść-wstydu oszczędż.......
Avatar
żmija / 26 lipca 2008 o 21:08
0
zwk napisał:
Palikot na PREZYDENTA!!!

Chyba wsi Biłgoraj ......
Avatar
zmija / 26 lipca 2008 o 20:53
0
Znad Buga napisał:
Mówi prawdę ,a to boli pisowców i mocherki. Brawo dla Biłgoraja!

Do Palikota=Panie Polikot--gdzie jest realizacja hasła ,,Tanie Państwo",które obiecała PO ? Cena energii-100% w górę, cena gazu 100% w górę, cena paliw 30% w górę, cena żywności ok 50% w górę ,cena leków .....itd. Jest pan LENIEM ,panie Polikot, bo jako szef Nadzwyczajnej Komisji Sejmowej ,,Przyjazne Państwo" nie doprowadził pan do uchwalenia żadnej ustawy reformującej nasze Państwo. Ma pan w ręku ,,maszynkę " do głosowania (koalicja PO i PSL) ,więc nie ma pan problemu z przepchnięciem takiej ustawy. Widać za te 8 miesięcy leniuchowania został pan honorowym obywatelem wsi Biłgoraj k/ Wysokiego na lubelszczyżnie. Jak ma pan trochę honoru ,niech się pan zrzeknie tego tytułu ,na rzecz kogoś ,kto bardziej sobie na to miano zasłużył. A teraz do CiebieZnad Buga-Taka jest własnie prawda o Twoim Palikocie ,która tak bardzo boli pisowców i moherki.... Faktycznie -wielkie brawa dla wsi Biłgoraj !!!!!!!!
na energii-100% w górę, cena gazu 100% w górę, cena paliw 30% w górę, cena żywności ok 50% w górę ,cena leków .....itd. Jest pan LENIEM ,panie Polikot, bo jako szef Nadzwyczajnej Komisji Sejmowej ,,Przyjazne Państwo" nie doprowadził pan do uchwalenia żadnej ustawy reformującej nasze Państwo. Ma pan w ręku ,,maszynkę " do głosowania (koalicja PO i PSL) ,więc nie ma pan problemu z przepchnięciem takiej ustawy. Widać za te 8 miesięcy leniuchowania został pan honorowym obywatel... rozwiń
Avatar
zuza / 25 lipca 2008 o 23:54
0
antydeb*** napisał:
Łowca deb***i a co takiego złego widzisz w penisie? czyżby to nie twj bozia stworzył człowieka z penisem i kazał mu używać wkładając w***8 aby tacy jak ty przychodzili poprzez pochwe na świat.

Chyba masz zatwardzenie ,bo się strasznie wysiliłeś.Cyt:,,Gdy czytam ,co piszesz, wiem już kim jesteś.."
Avatar
Gość / 25 lipca 2008 o 23:47
0
zwk napisał:
Palikot na PREZYDENTA!!!

Chyba się napiłeś ,,Jabola" Palikota i ci odbija.....
Avatar
Wybor-NIK / 25 lipca 2008 o 22:07
0
Znad Buga napisał:
Mówi prawdę ,a to boli pisowców i mocherki. Brawo dla Biłgoraja!


Wielkie brawo!!!

"Pieniądze na kampanię Palikota w 2005 roku wpłaciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie 21 225 zł.
"Palikot sam nie dawał pieniędzy. Robili to za niego pośrednicy" - twierdzi informator telewizji. Nie chce jednak zdradzić, o kogo chodzi.
Palikot nie przejmuje się całą sprawą. Zarzeka się też, że nigdy nie uczestniczył w żadnym przekazywaniu pieniędzy. "Nawet gdybym to robił, to nie groziłyby mi żadne konsekwencje prawne. Problem mogłyby mieć tylko te osoby, które przyjęły pieniądze, nie odprowadziły od tego podatku i rzekomo wpłaciły je na konto kampanii" - mówi poseł.

Trzeba mieć prawdziwe a nie sztyczne przyrodzenie żeby wźiąć odpowiedzialność na siebie a nie wskazywać palcem na innych!!!!
aciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie ... rozwiń
Avatar
Wybor-NIK / 25 lipca 2008 o 22:04
0
Znad Buga napisał:
Mówi prawdę ,a to boli pisowców i mocherki. Brawo dla Biłgoraja!

Którą prawdę???

"Pieniądze na kampanię Palikota w 2005 roku wpłaciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie 21 225 zł.
"Palikot sam nie dawał pieniędzy. Robili to za niego pośrednicy" - twierdzi informator telewizji. Nie chce jednak zdradzić, o kogo chodzi.
Palikot nie przejmuje się całą sprawą. Zarzeka się też, że nigdy nie uczestniczył w żadnym przekazywaniu pieniędzy. "Nawet gdybym to robił, to nie groziłyby mi żadne konsekwencje prawne. Problem mogłyby mieć tylko te osoby, które przyjęły pieniądze, nie odprowadziły od tego podatku i rzekomo wpłaciły je na konto kampanii" - mówi poseł.
osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie 21 225 zł.
rozwiń
Avatar
Wybor-NIK / 25 lipca 2008 o 22:03
0
zwk napisał:
Palikot na PREZYDENTA!!!


Wszystkich SB-ków!!!
Avatar
Lustrow-NIK / 25 lipca 2008 o 22:01
0
Ten tytuł to za "chama" czy niezłomną postawę "ja tam nic nie wiem"?

"Pieniądze na kampanię Palikota w 2005 roku wpłaciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelskiej PO. Dlaczego Palikot sam nie mógł sfinansować swojej kampanii? Bo zgodnie z przepisami, jako kandydat, mógł przeznaczyć na swoją kampanię maksymalnie 21 225 zł.
"Palikot sam nie dawał pieniędzy. Robili to za niego pośrednicy" - twierdzi informator telewizji. Nie chce jednak zdradzić, o kogo chodzi.
Palikot nie przejmuje się całą sprawą. Zarzeka się też, że nigdy nie uczestniczył w żadnym przekazywaniu pieniędzy. "Nawet gdybym to robił, to nie groziłyby mi żadne konsekwencje prawne. Problem mogłyby mieć tylko te osoby, które przyjęły pieniądze, nie odprowadziły od tego podatku i rzekomo wpłaciły je na konto kampanii" - mówi poseł.
Ten tytuł to za "chama" czy niezłomną postawę "ja tam nic nie wiem"?

"Pieniądze na kampanię Palikota w 2005 roku wpłaciło około 50 osób, w tym studenci, działacze młodzieżówki PO i ich rodziny. Niemal wszyscy przekazywali kwoty od 10 tys. do 20 tys. zł. Tyle że, jak wynika z ustaleń śledztwa, pieniądze te nie należały do wpłacających" - donosi Tvp Info.
Radomska prokuratura dysponuje zeznaniami osób, które przyznały się, że wpłacały kwoty pochodzące od współpracowników obecnego szefa lubelski... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak będzie biegła ekspresówka S19 na odcinku od Lublina do Lubartowa? Pora na ostatnie uwagi

Jak będzie biegła ekspresówka S19 na odcinku od Lublina do Lubartowa? Pora na ostatnie uwagi 0 0

Przebieg trasy już się nie zmieni, ale to ostatni moment na wprowadzenie korekt w projekcie. Wczoraj w urzędach w Niemcach i w Lubartowie wyłożono precyzyjne mapy z przebiegiem drogi ekspresowej S-19. Na uwagi mieszkańców projektanci czekają przez dwa tygodnie.

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1
film

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1 1 2

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Polska zremisowała w Guimaraes z Portugalią 1:1 i dzięki temu zachowała miejsce w pierwszym koszyku przed eliminacjami do mistrzostw Europy

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia]
galeria

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia] 15 3

Pierwsza sesja nowej kadencji w powiecie puławskim odbyła się w Kurowie. We wtorek ślubowanie złożyli radni, a także nowy wójt Arkadiusz Małecki. Rada wybrała również swojego przewodniczącego. Po raz pierwszy zastosowano cyfrowy system liczenia głosów.

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem"

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem" 3 8

W środę radni sejmiku wybiorą nowy zarząd województwa. Niewiadomą pozostaje obsada stanowiska należnego Solidarnej Polsce. To miejsce miała zająć Bogna Bender-Motyka, ale – według naszych informacji – nie zgodził się na to Zbigniew Ziobro.

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia] 8 4

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną.

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę 1 2

W spotkaniu rozegranym awansem Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 26:17. W drugiej połowie gospodarze stracili tylko pięć bramek, sami zdobywając 14

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 11 4

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 6

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 3

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 20 12

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 16 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!