Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 lutego 2010 r.
14:24
Edytuj ten wpis

Pod Strzyżewicami dzikie psy zagryzły dwanaście saren (wideo)

Autor: Zdjęcie autora tom
0 10 A A

Dzikie psy zagryzły przynajmniej 12 saren. – Pierwszą zagryzły z głodu, następne dlatego, ponieważ obudził się w nich instynkt drapieżnika – opowiada Jan Staroch z koła łowieckiego. – Zwierzęta mają odgryzione gardła i wyrwane serca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jotbul / 27 lutego 2010 o 15:41
0
Niestety myśliwi nie należą do ludzi wzbudzających u mnie choćby odrobinę sympatii.Posiadając broń z celownikiem laserowym żadna to sztuka
trafić zwierzynę.Nie jest to dla mnie też sport.Pozostaje jedyny motyw zabijania - zabić i zjeść.Rzeczywiście nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.
Te przykłady utwierdzają mnie jednak że mam rację [url="http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=141"]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=141[/url] i następny [url="http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=157"]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=157[/url] .Co do dokarmiania to kwiczoły które przyleciały na Wybrzeże ze Skandynawii pogardziły
słonecznikiem .Wolały zajadać się owocami ognika i berberysu przed domem.Natomiast z budki ze styropianu pod schodami w największe mrozy
często korzystał bezdomny kot.Miał tam zawsze wodę i kitekata.Niestety nie dał się namówić aby pzostać na stałe w tej budce.
Niestety myśliwi nie należą do ludzi wzbudzających u mnie choćby odrobinę sympatii.Posiadając broń z celownikiem laserowym żadna to sztuka
trafić zwierzynę.Nie jest to dla mnie też sport.Pozostaje jedyny motyw zabijania - zabić i zjeść.Rzeczywiście nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.
Te przykłady utwierdzają mnie jednak że mam rację [url="http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=141"]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=141[/url] i następny [url="http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=157"]http://www.... rozwiń
Avatar
Castor fiber / 26 lutego 2010 o 23:45
0
przemus401 napisał:
jotbul...
Jakiś Ty nie douczony... Czy masz jakąkolwiek wiedzę o łowiectwie? Wiesz kto dokarmia zwierzynę w naszym kraju? Myślisz, że oszołomy którzy nazywają siebie ekologami? A może Ty? Wystawiłeś tej zimy choćby karmnik dla ptaków i sypnąłeś im coś innego niż okruszki chleba, czy też zgarnąłeś je ze stołu na podłogę, bo nawet tego nie chciało Ci się zrobić dla ptaków? O dokarmianie zwierzyny w lasach, czy na polach, to aż boję się Ciebie zapytać. Czujesz się na siłach podyskutować o łowiectwie, czy brak Ci argumentów? Tylko daruj sobie te frazesy typu "bo brzydcy myśliwi strzelają do ślicznych biednych sarenek"... To jak?


Przemuś nie wyjeżdżaj z tymi dyrdymałami o dokarmianiu zwierzyny. To sztandarowy pseudoargument w obronie myśliwych:
1. Myśliwi wykładają karmę tylko do paśników przy których stoją ambony (oczywiście stojących nielegalnie) oraz na tzw. nęciskach przed ambonami, na których zwabia się wygłodniałą zwierzynę przed lufę myśliwego.
2. Dokarmianie dzikiej zwierzyny to sprawdzanie ich do roli trzody w hodowli półotwartej. Nie ma w tym humanitarnych pobudek - im więcej zwierząt przeżyje zimę tym więcej ich wyląduje na talerzach myśliwych.
3. Zima jest znakomitym selekcjonerem zaraz po wilku, myśliwy z kolei w praktyce zabija najwartościowsze sztuki w siedlisku niszcząc systematycznie jakość genową gatunków.


Przemuś nie wyjeżdżaj z tymi dyrdymałami o dokarmianiu zwierzyny. To sztandarowy pseudoargument w obronie myśliwych:
1. Myśliwi wykładają karmę tylko do paśników przy których stoją ambony (oczywiście stojących nielegalnie) oraz na tzw. nęciskach przed ambonami, na których zwabia się wygłodniałą zwierzynę przed lufę myśliwego.
2. Dokarmianie dzikiej zwierzyny to sprawdzanie ich do roli trzody w hodowli półotwartej. Nie ma w tym humanitarnych pobudek - im więcej zwierząt przeżyje zimę tym więcej ich wyląd... rozwiń
Avatar
przemus401 / 26 lutego 2010 o 20:23
0
jotbul...
Jakiś Ty nie douczony... Czy masz jakąkolwiek wiedzę o łowiectwie? Wiesz kto dokarmia zwierzynę w naszym kraju? Myślisz, że oszołomy którzy nazywają siebie ekologami? A może Ty? Wystawiłeś tej zimy choćby karmnik dla ptaków i sypnąłeś im coś innego niż okruszki chleba, czy też zgarnąłeś je ze stołu na podłogę, bo nawet tego nie chciało Ci się zrobić dla ptaków? O dokarmianie zwierzyny w lasach, czy na polach, to aż boję się Ciebie zapytać. Czujesz się na siłach podyskutować o łowiectwie, czy brak Ci argumentów? Tylko daruj sobie te frazesy typu "bo brzydcy myśliwi strzelają do ślicznych biednych sarenek"... To jak?
jotbul...
Jakiś Ty nie douczony... Czy masz jakąkolwiek wiedzę o łowiectwie? Wiesz kto dokarmia zwierzynę w naszym kraju? Myślisz, że oszołomy którzy nazywają siebie ekologami? A może Ty? Wystawiłeś tej zimy choćby karmnik dla ptaków i sypnąłeś im coś innego niż okruszki chleba, czy też zgarnąłeś je ze stołu na podłogę, bo nawet tego nie chciało Ci się zrobić dla ptaków? O dokarmianie zwierzyny w lasach, czy na polach, to aż boję się Ciebie zapytać. Czujesz się na siłach podyskutować o łowiectwie, czy brak Ci argumentów? Tylko daruj so... rozwiń
Avatar
Castor fiber / 26 lutego 2010 o 13:25
0
Myśliwi zamiast jęczeć idźcie na pola, aby odstrzelić wałęsające się psy. Ale nie, z psa nie ma mięsa do jedzenia i wchodzi się w konflikt z miejscowymi. Więc myśliwi mają to gdzieś, a jak zejdą śniegi dalej będą ładować w zwierzynę leśną ile wlezie.
Avatar
~ania~ / 26 lutego 2010 o 13:05
0
Przykre, ale prawdziwe- NAJGORSZYMI zwierzętami są niektórzy ludzie, zwłaszcza tacy , których wyhodowano , a nie wychowano....Brak miłości i czułości sprawia, że nie mają serca ani dla innych ludzi , ani dla zwierząt- szczególnie te drugie traktują jak rzeczy, a nie żywe istoty. To przez takich okrutnych ludzi ginie niepotrzebnie tyle niewinnych , bezbronnych zwierząt. Dla takich zwyrodnialców powinny być wysokie kary grzywny, albo pozbawienie wolności. Każdy NORMALNY człowiek dba o swoje zwierzęta, a BYDLAK zawsze będzie tylko BYDLAKIEM- bez uczuć i bez sumienia.
Avatar
olo / 26 lutego 2010 o 11:27
0
jotbul napisał:
Koleś nie masz racji.Znam osobiscie "psią"sytuację z okolic Krzczonowa.To niedaleko gdzie zginęły te biedne sarenki.
Te pieski pojawiają się z Lublina.To "mieszczuchy" wywożą niechciane już pupilki na wieś.Bywa że po weekendzie pojawia się
ich kilka.Moja osobista bratowa opiekuje się jednym takim "podrzutkiem".Takich ludzi jest więcej.Pisanie że chłopi nie karmią
swoich psów to bzdura.Ludzie na wsi kochają zwierzęta.Co w takiej sytuacji robią koła łowieckie?.Chyba czekają aż skończy się zima
i znowu będzie można strzelać do biednych sarenek.A może by tak ruszyć "tyłki" teraz dokarmić zwierzynę a przy okazji odstrzelić
zdziczałe psy.

.Masz w zupełności racje.Nic dodać nic ująć.Pozdrawiam.

.Masz w zupełności racje.Nic dodać nic ująć.Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
jotbul / 25 lutego 2010 o 21:59
0
Koleś nie masz racji.Znam osobiscie "psią"sytuację z okolic Krzczonowa.To niedaleko gdzie zginęły te biedne sarenki.
Te pieski pojawiają się z Lublina.To "mieszczuchy" wywożą niechciane już pupilki na wieś.Bywa że po weekendzie pojawia się
ich kilka.Moja osobista bratowa opiekuje się jednym takim "podrzutkiem".Takich ludzi jest więcej.Pisanie że chłopi nie karmią
swoich psów to bzdura.Ludzie na wsi kochają zwierzęta.Co w takiej sytuacji robią koła łowieckie?.Chyba czekają aż skończy się zima
i znowu będzie można strzelać do biednych sarenek.A może by tak ruszyć "tyłki" teraz dokarmić zwierzynę a przy okazji odstrzelić
zdziczałe psy.
Koleś nie masz racji.Znam osobiscie "psią"sytuację z okolic Krzczonowa.To niedaleko gdzie zginęły te biedne sarenki.
Te pieski pojawiają się z Lublina.To "mieszczuchy" wywożą niechciane już pupilki na wieś.Bywa że po weekendzie pojawia się
ich kilka.Moja osobista bratowa opiekuje się jednym takim "podrzutkiem".Takich ludzi jest więcej.Pisanie że chłopi nie karmią
swoich psów to bzdura.Ludzie na wsi kochają zwierzęta.Co w takiej sytuacji robią koła łowieckie?.Chyba czekają aż skończy się zimarozwiń
Avatar
PROX / 25 lutego 2010 o 21:29
0
Ha! śmiana człeniu z ciebie, z kąd o tym wiesz??? pewnie sam wylazisz z tym burkiem za obore i wysylasz go na safari po lesie zeby bydle sie stylo )))
Avatar
mieszkaniec / 25 lutego 2010 o 20:36
0
nie prawda, to sa psy ktore nie wiadomo skad sie znalazly na wsi i sie tu zadomowily, mieszkancy wielokrotnie powiadamiali gmine oraz lesniczego, jednak nie bylo zadnego odzewu, a gdy zaczely sie polowania na sarny dopiero zainteresowala sie telewizja oraz reszta
Avatar
cdx / 25 lutego 2010 o 19:57
0
Zapewne każdy we wsi wie czyje psy zagryzły te biedne sarny ale nikt nie puści pary bo na wsi najważniejszą zasadą jest zmowa milczenia. Chłopi spuszczają psy z łańcuchów na noc aby same znalazły pożywienie. Przecież szkoda karmić Burka jak sobie sam poradzi ,nieprawdaż??????
Avatar
jotbul / 27 lutego 2010 o 15:41
0
Niestety myśliwi nie należą do ludzi wzbudzających u mnie choćby odrobinę sympatii.Posiadając broń z celownikiem laserowym żadna to sztuka
trafić zwierzynę.Nie jest to dla mnie też sport.Pozostaje jedyny motyw zabijania - zabić i zjeść.Rzeczywiście nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.
Te przykłady utwierdzają mnie jednak że mam rację [url="http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=141"]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=141[/url] i następny [url="http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=157"]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=157[/url] .Co do dokarmiania to kwiczoły które przyleciały na Wybrzeże ze Skandynawii pogardziły
słonecznikiem .Wolały zajadać się owocami ognika i berberysu przed domem.Natomiast z budki ze styropianu pod schodami w największe mrozy
często korzystał bezdomny kot.Miał tam zawsze wodę i kitekata.Niestety nie dał się namówić aby pzostać na stałe w tej budce.
Niestety myśliwi nie należą do ludzi wzbudzających u mnie choćby odrobinę sympatii.Posiadając broń z celownikiem laserowym żadna to sztuka
trafić zwierzynę.Nie jest to dla mnie też sport.Pozostaje jedyny motyw zabijania - zabić i zjeść.Rzeczywiście nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.
Te przykłady utwierdzają mnie jednak że mam rację [url="http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=141"]http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=141[/url] i następny [url="http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=157"]http://www.... rozwiń
Avatar
Castor fiber / 26 lutego 2010 o 23:45
0
przemus401 napisał:
jotbul...
Jakiś Ty nie douczony... Czy masz jakąkolwiek wiedzę o łowiectwie? Wiesz kto dokarmia zwierzynę w naszym kraju? Myślisz, że oszołomy którzy nazywają siebie ekologami? A może Ty? Wystawiłeś tej zimy choćby karmnik dla ptaków i sypnąłeś im coś innego niż okruszki chleba, czy też zgarnąłeś je ze stołu na podłogę, bo nawet tego nie chciało Ci się zrobić dla ptaków? O dokarmianie zwierzyny w lasach, czy na polach, to aż boję się Ciebie zapytać. Czujesz się na siłach podyskutować o łowiectwie, czy brak Ci argumentów? Tylko daruj sobie te frazesy typu "bo brzydcy myśliwi strzelają do ślicznych biednych sarenek"... To jak?


Przemuś nie wyjeżdżaj z tymi dyrdymałami o dokarmianiu zwierzyny. To sztandarowy pseudoargument w obronie myśliwych:
1. Myśliwi wykładają karmę tylko do paśników przy których stoją ambony (oczywiście stojących nielegalnie) oraz na tzw. nęciskach przed ambonami, na których zwabia się wygłodniałą zwierzynę przed lufę myśliwego.
2. Dokarmianie dzikiej zwierzyny to sprawdzanie ich do roli trzody w hodowli półotwartej. Nie ma w tym humanitarnych pobudek - im więcej zwierząt przeżyje zimę tym więcej ich wyląduje na talerzach myśliwych.
3. Zima jest znakomitym selekcjonerem zaraz po wilku, myśliwy z kolei w praktyce zabija najwartościowsze sztuki w siedlisku niszcząc systematycznie jakość genową gatunków.


Przemuś nie wyjeżdżaj z tymi dyrdymałami o dokarmianiu zwierzyny. To sztandarowy pseudoargument w obronie myśliwych:
1. Myśliwi wykładają karmę tylko do paśników przy których stoją ambony (oczywiście stojących nielegalnie) oraz na tzw. nęciskach przed ambonami, na których zwabia się wygłodniałą zwierzynę przed lufę myśliwego.
2. Dokarmianie dzikiej zwierzyny to sprawdzanie ich do roli trzody w hodowli półotwartej. Nie ma w tym humanitarnych pobudek - im więcej zwierząt przeżyje zimę tym więcej ich wyląd... rozwiń
Avatar
przemus401 / 26 lutego 2010 o 20:23
0
jotbul...
Jakiś Ty nie douczony... Czy masz jakąkolwiek wiedzę o łowiectwie? Wiesz kto dokarmia zwierzynę w naszym kraju? Myślisz, że oszołomy którzy nazywają siebie ekologami? A może Ty? Wystawiłeś tej zimy choćby karmnik dla ptaków i sypnąłeś im coś innego niż okruszki chleba, czy też zgarnąłeś je ze stołu na podłogę, bo nawet tego nie chciało Ci się zrobić dla ptaków? O dokarmianie zwierzyny w lasach, czy na polach, to aż boję się Ciebie zapytać. Czujesz się na siłach podyskutować o łowiectwie, czy brak Ci argumentów? Tylko daruj sobie te frazesy typu "bo brzydcy myśliwi strzelają do ślicznych biednych sarenek"... To jak?
jotbul...
Jakiś Ty nie douczony... Czy masz jakąkolwiek wiedzę o łowiectwie? Wiesz kto dokarmia zwierzynę w naszym kraju? Myślisz, że oszołomy którzy nazywają siebie ekologami? A może Ty? Wystawiłeś tej zimy choćby karmnik dla ptaków i sypnąłeś im coś innego niż okruszki chleba, czy też zgarnąłeś je ze stołu na podłogę, bo nawet tego nie chciało Ci się zrobić dla ptaków? O dokarmianie zwierzyny w lasach, czy na polach, to aż boję się Ciebie zapytać. Czujesz się na siłach podyskutować o łowiectwie, czy brak Ci argumentów? Tylko daruj so... rozwiń
Avatar
Castor fiber / 26 lutego 2010 o 13:25
0
Myśliwi zamiast jęczeć idźcie na pola, aby odstrzelić wałęsające się psy. Ale nie, z psa nie ma mięsa do jedzenia i wchodzi się w konflikt z miejscowymi. Więc myśliwi mają to gdzieś, a jak zejdą śniegi dalej będą ładować w zwierzynę leśną ile wlezie.
Avatar
~ania~ / 26 lutego 2010 o 13:05
0
Przykre, ale prawdziwe- NAJGORSZYMI zwierzętami są niektórzy ludzie, zwłaszcza tacy , których wyhodowano , a nie wychowano....Brak miłości i czułości sprawia, że nie mają serca ani dla innych ludzi , ani dla zwierząt- szczególnie te drugie traktują jak rzeczy, a nie żywe istoty. To przez takich okrutnych ludzi ginie niepotrzebnie tyle niewinnych , bezbronnych zwierząt. Dla takich zwyrodnialców powinny być wysokie kary grzywny, albo pozbawienie wolności. Każdy NORMALNY człowiek dba o swoje zwierzęta, a BYDLAK zawsze będzie tylko BYDLAKIEM- bez uczuć i bez sumienia.
Avatar
olo / 26 lutego 2010 o 11:27
0
jotbul napisał:
Koleś nie masz racji.Znam osobiscie "psią"sytuację z okolic Krzczonowa.To niedaleko gdzie zginęły te biedne sarenki.
Te pieski pojawiają się z Lublina.To "mieszczuchy" wywożą niechciane już pupilki na wieś.Bywa że po weekendzie pojawia się
ich kilka.Moja osobista bratowa opiekuje się jednym takim "podrzutkiem".Takich ludzi jest więcej.Pisanie że chłopi nie karmią
swoich psów to bzdura.Ludzie na wsi kochają zwierzęta.Co w takiej sytuacji robią koła łowieckie?.Chyba czekają aż skończy się zima
i znowu będzie można strzelać do biednych sarenek.A może by tak ruszyć "tyłki" teraz dokarmić zwierzynę a przy okazji odstrzelić
zdziczałe psy.

.Masz w zupełności racje.Nic dodać nic ująć.Pozdrawiam.

.Masz w zupełności racje.Nic dodać nic ująć.Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
jotbul / 25 lutego 2010 o 21:59
0
Koleś nie masz racji.Znam osobiscie "psią"sytuację z okolic Krzczonowa.To niedaleko gdzie zginęły te biedne sarenki.
Te pieski pojawiają się z Lublina.To "mieszczuchy" wywożą niechciane już pupilki na wieś.Bywa że po weekendzie pojawia się
ich kilka.Moja osobista bratowa opiekuje się jednym takim "podrzutkiem".Takich ludzi jest więcej.Pisanie że chłopi nie karmią
swoich psów to bzdura.Ludzie na wsi kochają zwierzęta.Co w takiej sytuacji robią koła łowieckie?.Chyba czekają aż skończy się zima
i znowu będzie można strzelać do biednych sarenek.A może by tak ruszyć "tyłki" teraz dokarmić zwierzynę a przy okazji odstrzelić
zdziczałe psy.
Koleś nie masz racji.Znam osobiscie "psią"sytuację z okolic Krzczonowa.To niedaleko gdzie zginęły te biedne sarenki.
Te pieski pojawiają się z Lublina.To "mieszczuchy" wywożą niechciane już pupilki na wieś.Bywa że po weekendzie pojawia się
ich kilka.Moja osobista bratowa opiekuje się jednym takim "podrzutkiem".Takich ludzi jest więcej.Pisanie że chłopi nie karmią
swoich psów to bzdura.Ludzie na wsi kochają zwierzęta.Co w takiej sytuacji robią koła łowieckie?.Chyba czekają aż skończy się zimarozwiń
Avatar
PROX / 25 lutego 2010 o 21:29
0
Ha! śmiana człeniu z ciebie, z kąd o tym wiesz??? pewnie sam wylazisz z tym burkiem za obore i wysylasz go na safari po lesie zeby bydle sie stylo )))
Avatar
mieszkaniec / 25 lutego 2010 o 20:36
0
nie prawda, to sa psy ktore nie wiadomo skad sie znalazly na wsi i sie tu zadomowily, mieszkancy wielokrotnie powiadamiali gmine oraz lesniczego, jednak nie bylo zadnego odzewu, a gdy zaczely sie polowania na sarny dopiero zainteresowala sie telewizja oraz reszta
Avatar
cdx / 25 lutego 2010 o 19:57
0
Zapewne każdy we wsi wie czyje psy zagryzły te biedne sarny ale nikt nie puści pary bo na wsi najważniejszą zasadą jest zmowa milczenia. Chłopi spuszczają psy z łańcuchów na noc aby same znalazły pożywienie. Przecież szkoda karmić Burka jak sobie sam poradzi ,nieprawdaż??????
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 0

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 2 7

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 11 15

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!