Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 stycznia 2010 r.
14:47
Edytuj ten wpis

Pogoda na Lubelszczyźnie. Silne mrozy do -28 stopni

Autor: Zdjęcie autora mok
0 18 A A

Minionej nocy na Lubelszczyźnie temperatura spadła poniżej 28 stopni Celsjusza. W ciągu dnia w Lublinie było nawet 20 stopni na minusie. Meteorolodzy ostrzegają: nadciąga kolejna fala silnych mrozów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Drogowa stacja automatyczna w Łopienniku Nadrzecznym zanotowała temperaturę aż -28.9 stopni. Stacja synoptyczna w Lublinie-Radawcu stwierdziła -22.2 stopni, a przy gruncie 23 stopnie poniżej zera - pisze internauta Mateusz Rac.

Ze wschodu napłynęło do Polski chłodne powietrze z nad Syberii. Mrozy potęguje również niskie zachmurzenie i słaby wiatr.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed kolejną falą silnych mrozów na Lubelszczyźnie.

- Temperatura nocą z niedzieli na poniedziałek wyniesie od -23°C do -27°C, a nocą z poniedziałku na wtorek od -20°C do -25 °C - informuje dyżurny operacyjny insp. Wiesław Maciuszczak.

Również w ciągu dnia zapowiadane są silne mrozy. W poniedziałek słupki termometrów pokażą od -15°C do -13°C, a we wtorek od -13°C do -10°C.

W związku z niską temperaturą występuje duże ryzyko wychłodzenia organizmu, odmrożenia, zamarznięcia. Możliwe jest zamarzanie instalacji i urządzeń hydrotechnicznych.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 stycznia 2010 o 11:07
0
na Powislu przy gruncie było nawet -34
Avatar
Zorro / 28 stycznia 2010 o 14:30
0
Ale chyba pisania tak fajnych postow nie zaniechacie.....fajnie sie czyta....Czego to ludzie nie wymysla.....Pozdrowienia dla Was...
Avatar
z poważaniem / 28 stycznia 2010 o 13:56
0
BMW napisał:
Po tej kłamliwej i wymijającej odpowiedzi wnioskuję że ESER ma nerwicę i nadciśnienie, a także zaniki pamięci. Teraz pewnie odpisze, że temperatura miała -44 stopnie C. Gdyby eser przynajmniej spróbował trochę pomyśleć na pewno wiedził by co zrobić. Tylko eser z wielu innych ludzi ma problemy z funkcjonowaniem w tym świeci. Warto zastanowić się nad wizytą u psychiatry. Życzę powrotu do zdrowia.
Bez poważania. BMW

Kłamliwej??? Sam wypisałem sobie durny kwit??? Było lato, a ja opalałem się nad Wisłą???
Termometr w moim samochodzie - pokazywał temperaturę od -24 do -26C(podałem tą niższą, wcześniej napisałem poniżej -20!!!!). Ja w takiej temperaturze nie wyganiam psa na dwór.... Nie stawisz się - będziesz sądzony
Głowa (to toto -na czym nosisz czapkę, a z boku sterczą uszy) służy do myślenia??? Kumasz???

Wcześniej pisałeś o moim małym móżdżku, ograniczeniu teraz wysyłasz mnie do psychiatry - tylko nerwica. Widzę postęp
Ciekawe jak rozpoznałeś moje nadciśnienie??? Byłbyś Wielkim Medykiem.....

Kłamliwej??? Sam wypisałem sobie durny kwit??? Było lato, a ja opalałem się nad Wisłą???
Termometr w moim samochodzie - pokazywał temperaturę od -24 do -26C(podałem tą niższą, wcześniej napisałem poniżej -20!!!!). Ja w takiej temperaturze nie wyganiam psa na dwór.... Nie stawisz się - będziesz sądzony
Głowa (to toto -na czym nosisz czapkę, a z boku sterczą uszy) służy do myślenia??? Kumasz???

Wcześniej pisałeś o moim małym móżdżku, ograniczeniu teraz wysyłasz mnie do psychiatry -... rozwiń
Avatar
BMW / 28 stycznia 2010 o 11:15
0
eser napisał:
Wzywanie człowieka do natychmiastowego, osobistego stawiennictwa w jednostce przy -24C(miejscami więcej), pod groźbą sądu grodzkiego??? Konieczność pozostania przy samochodzie w tej temperaturze??? Godzinę??? Dwie??? Całą noc??? Z rodziną czy tylko kierowca??? A skąd wiesz, że waszego świstka wiatr nie wywieje, albo życzliwie dzwoniący nie wyciągnie(dla większej hecy)???
Rozumek godny większości właścicieli BMW i ....cieciów



Po tej kłamliwej i wymijającej odpowiedzi wnioskuję że ESER ma nerwicę i nadciśnienie, a także zaniki pamięci. Teraz pewnie odpisze, że temperatura miała -44 stopnie C. Gdyby eser przynajmniej spróbował trochę pomyśleć na pewno wiedził by co zrobić. Tylko eser z wielu innych ludzi ma problemy z funkcjonowaniem w tym świeci. Warto zastanowić się nad wizytą u psychiatry. Życzę powrotu do zdrowia.
Bez poważania. BMW
enie, a także zaniki pamięci. Teraz pewnie odpisze, że temperatura miała -44 stopnie C. Gdyby eser przynajmniej spróbował trochę pomyśleć na pewno wiedził by co zrobić. Tylko eser z wielu innych ludzi ma problemy z funkcjonowaniem w tym świeci. Warto zastanowić się nad wizytą u psychiatry. Życzę powrotu do zdrowia.
Bez poważania. BMW rozwiń
Avatar
eser / 26 stycznia 2010 o 10:00
0
BMW napisał:


z tego co napisałeś to wynika że to Tobie zamarzł mały, słabo rozwijający sie móżdżek. Zapamiętaj, że w Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego postoju. Tak samo jak ta strefa ty też jesteś ograniczony, gdyż mogę się założyć ze w pojeździe za tylną szybą na pewno nie umieściłeś trójkąta co masz obowiązek zrobić w przypadku awarii. Skoro nie było kierowcy to mandatu też nie wypisali tylko co najwyżej wezwanie do stawiennictwa w jednostce. I skąd wiesz że przyjazd ich nie był spowodowany telefonem życzliwego obywatela. Ale skąd Ty o tym wszystkim możesz wiedzieć skoro jesteś ograniczony i nie potrafisz nawet prawidłowo oznaczyć uszkodzonego pojazdu.
Bez poważania, BMW

Wzywanie człowieka do natychmiastowego, osobistego stawiennictwa w jednostce przy -24C(miejscami więcej), pod groźbą sądu grodzkiego??? Konieczność pozostania przy samochodzie w tej temperaturze??? Godzinę??? Dwie??? Całą noc??? Z rodziną czy tylko kierowca??? A skąd wiesz, że waszego świstka wiatr nie wywieje, albo życzliwie dzwoniący nie wyciągnie(dla większej hecy)???
Rozumek godny większości właścicieli BMW i ....cieciów

Wzywanie człowieka do natychmiastowego, osobistego stawiennictwa w jednostce przy -24C(miejscami więcej), pod groźbą sądu grodzkiego??? Konieczność pozostania przy samochodzie w tej temperaturze??? Godzinę??? Dwie??? Całą noc??? Z rodziną czy tylko kierowca??? A skąd wiesz, że waszego świstka wiatr nie wywieje, albo życzliwie dzwoniący nie wyciągnie(dla większej hecy)???
Rozumek godny większości właścicieli BMW i ....cieciów rozwiń
Avatar
BMW / 25 stycznia 2010 o 17:51
0
eser napisał:
A ja chciałbym pozdrowić - "po polsku" - stróżów prawa z Kazimierza Dolnego. Temperatura poniżej -20 stopni C, samochód diesel odmówił posłuszeństwa(zepchnięty w boczną uliczkę, na poboczu - nikomu nie przeszkadzał, niczego nie blokował!!!!!!!!!, a ci mądrale wypisali mandat bo"zakaz, bo kierowcy nie było w samochodzie...""??? Zamroziło im łby??? A może tak mają niezależnie od temperatury???


eser z tego co napisałeś to wynika że to Tobie zamarzł mały, słabo rozwijający sie móżdżek. Zapamiętaj, że w Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego postoju. Tak samo jak ta strefa ty też jesteś ograniczony, gdyż mogę się założyć ze w pojeździe za tylną szybą na pewno nie umieściłeś trójkąta co masz obowiązek zrobić w przypadku awarii. Skoro nie było kierowcy to mandatu też nie wypisali tylko co najwyżej wezwanie do stawiennictwa w jednostce. I skąd wiesz że przyjazd ich nie był spowodowany telefonem życzliwego obywatela. Ale skąd Ty o tym wszystkim możesz wiedzieć skoro jesteś ograniczony i nie potrafisz nawet prawidłowo oznaczyć uszkodzonego pojazdu.
Bez poważania, BMW


eser z tego co napisałeś to wynika że to Tobie zamarzł mały, słabo rozwijający sie móżdżek. Zapamiętaj, że w Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego postoju. Tak samo jak ta strefa ty też jesteś ograniczony, gdyż mogę się założyć ze w pojeździe za tylną szybą na pewno nie umieściłeś trójkąta co masz obowiązek zrobić w przypadku awarii. Skoro nie było kierowcy to mandatu też nie wypisali tylko co najwyżej wezwanie do stawiennictwa w jednostce. I skąd wiesz że przyjazd ich nie był spowodowany telefonem życzliwego ... rozwiń
Avatar
eser / 25 stycznia 2010 o 09:39
0
konserwa napisał:
"dwadzieścia stopni na minusie" - jaki to język? Może jidysz?

A ja chciałbym pozdrowić - "po polsku" - stróżów prawa z Kazimierza Dolnego. Temperatura poniżej -20 stopni C, samochód diesel odmówił posłuszeństwa(zepchnięty w boczną uliczkę, na poboczu - nikomu nie przeszkadzał, niczego nie blokował!!!!!!!!!, a ci mądrale wypisali mandat bo"zakaz, bo kierowcy nie było w samochodzie...""??? Zamroziło im łby??? A może tak mają niezależnie od temperatury???

A ja chciałbym pozdrowić - "po polsku" - stróżów prawa z Kazimierza Dolnego. Temperatura poniżej -20 stopni C, samochód diesel odmówił posłuszeństwa(zepchnięty w boczną uliczkę, na poboczu - nikomu nie przeszkadzał, niczego nie blokował!!!!!!!!!, a ci mądrale wypisali mandat bo"zakaz, bo kierowcy nie było w samochodzie...""??? Zamroziło im łby??? A może tak mają niezależnie od temperatury??? rozwiń
Avatar
konserwa / 25 stycznia 2010 o 08:58
0
"dwadzieścia stopni na minusie" - jaki to język? Może jidysz?
Avatar
jon / 25 stycznia 2010 o 08:45
0
sonka 24 napisał:
Miejscowość Zakrzew 50 km od Lublina temp o 6.00 -30 stopni, w ciagu dnia -26, taka temperatrura utrzymywała sie przez cały weekend i nadal sie utrzymuje.

bo w dołku i zimne powietrze tam spływa
Avatar
sonka 24 / 25 stycznia 2010 o 08:42
0
Miejscowość Zakrzew 50 km od Lublina temp o 6.00 -30 stopni, w ciagu dnia -26, taka temperatrura utrzymywała sie przez cały weekend i nadal sie utrzymuje.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2010 o 11:07
0
na Powislu przy gruncie było nawet -34
Avatar
Zorro / 28 stycznia 2010 o 14:30
0
Ale chyba pisania tak fajnych postow nie zaniechacie.....fajnie sie czyta....Czego to ludzie nie wymysla.....Pozdrowienia dla Was...
Avatar
z poważaniem / 28 stycznia 2010 o 13:56
0
BMW napisał:
Po tej kłamliwej i wymijającej odpowiedzi wnioskuję że ESER ma nerwicę i nadciśnienie, a także zaniki pamięci. Teraz pewnie odpisze, że temperatura miała -44 stopnie C. Gdyby eser przynajmniej spróbował trochę pomyśleć na pewno wiedził by co zrobić. Tylko eser z wielu innych ludzi ma problemy z funkcjonowaniem w tym świeci. Warto zastanowić się nad wizytą u psychiatry. Życzę powrotu do zdrowia.
Bez poważania. BMW

Kłamliwej??? Sam wypisałem sobie durny kwit??? Było lato, a ja opalałem się nad Wisłą???
Termometr w moim samochodzie - pokazywał temperaturę od -24 do -26C(podałem tą niższą, wcześniej napisałem poniżej -20!!!!). Ja w takiej temperaturze nie wyganiam psa na dwór.... Nie stawisz się - będziesz sądzony
Głowa (to toto -na czym nosisz czapkę, a z boku sterczą uszy) służy do myślenia??? Kumasz???

Wcześniej pisałeś o moim małym móżdżku, ograniczeniu teraz wysyłasz mnie do psychiatry - tylko nerwica. Widzę postęp
Ciekawe jak rozpoznałeś moje nadciśnienie??? Byłbyś Wielkim Medykiem.....

Kłamliwej??? Sam wypisałem sobie durny kwit??? Było lato, a ja opalałem się nad Wisłą???
Termometr w moim samochodzie - pokazywał temperaturę od -24 do -26C(podałem tą niższą, wcześniej napisałem poniżej -20!!!!). Ja w takiej temperaturze nie wyganiam psa na dwór.... Nie stawisz się - będziesz sądzony
Głowa (to toto -na czym nosisz czapkę, a z boku sterczą uszy) służy do myślenia??? Kumasz???

Wcześniej pisałeś o moim małym móżdżku, ograniczeniu teraz wysyłasz mnie do psychiatry -... rozwiń
Avatar
BMW / 28 stycznia 2010 o 11:15
0
eser napisał:
Wzywanie człowieka do natychmiastowego, osobistego stawiennictwa w jednostce przy -24C(miejscami więcej), pod groźbą sądu grodzkiego??? Konieczność pozostania przy samochodzie w tej temperaturze??? Godzinę??? Dwie??? Całą noc??? Z rodziną czy tylko kierowca??? A skąd wiesz, że waszego świstka wiatr nie wywieje, albo życzliwie dzwoniący nie wyciągnie(dla większej hecy)???
Rozumek godny większości właścicieli BMW i ....cieciów



Po tej kłamliwej i wymijającej odpowiedzi wnioskuję że ESER ma nerwicę i nadciśnienie, a także zaniki pamięci. Teraz pewnie odpisze, że temperatura miała -44 stopnie C. Gdyby eser przynajmniej spróbował trochę pomyśleć na pewno wiedził by co zrobić. Tylko eser z wielu innych ludzi ma problemy z funkcjonowaniem w tym świeci. Warto zastanowić się nad wizytą u psychiatry. Życzę powrotu do zdrowia.
Bez poważania. BMW
enie, a także zaniki pamięci. Teraz pewnie odpisze, że temperatura miała -44 stopnie C. Gdyby eser przynajmniej spróbował trochę pomyśleć na pewno wiedził by co zrobić. Tylko eser z wielu innych ludzi ma problemy z funkcjonowaniem w tym świeci. Warto zastanowić się nad wizytą u psychiatry. Życzę powrotu do zdrowia.
Bez poważania. BMW rozwiń
Avatar
eser / 26 stycznia 2010 o 10:00
0
BMW napisał:


z tego co napisałeś to wynika że to Tobie zamarzł mały, słabo rozwijający sie móżdżek. Zapamiętaj, że w Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego postoju. Tak samo jak ta strefa ty też jesteś ograniczony, gdyż mogę się założyć ze w pojeździe za tylną szybą na pewno nie umieściłeś trójkąta co masz obowiązek zrobić w przypadku awarii. Skoro nie było kierowcy to mandatu też nie wypisali tylko co najwyżej wezwanie do stawiennictwa w jednostce. I skąd wiesz że przyjazd ich nie był spowodowany telefonem życzliwego obywatela. Ale skąd Ty o tym wszystkim możesz wiedzieć skoro jesteś ograniczony i nie potrafisz nawet prawidłowo oznaczyć uszkodzonego pojazdu.
Bez poważania, BMW

Wzywanie człowieka do natychmiastowego, osobistego stawiennictwa w jednostce przy -24C(miejscami więcej), pod groźbą sądu grodzkiego??? Konieczność pozostania przy samochodzie w tej temperaturze??? Godzinę??? Dwie??? Całą noc??? Z rodziną czy tylko kierowca??? A skąd wiesz, że waszego świstka wiatr nie wywieje, albo życzliwie dzwoniący nie wyciągnie(dla większej hecy)???
Rozumek godny większości właścicieli BMW i ....cieciów

Wzywanie człowieka do natychmiastowego, osobistego stawiennictwa w jednostce przy -24C(miejscami więcej), pod groźbą sądu grodzkiego??? Konieczność pozostania przy samochodzie w tej temperaturze??? Godzinę??? Dwie??? Całą noc??? Z rodziną czy tylko kierowca??? A skąd wiesz, że waszego świstka wiatr nie wywieje, albo życzliwie dzwoniący nie wyciągnie(dla większej hecy)???
Rozumek godny większości właścicieli BMW i ....cieciów rozwiń
Avatar
BMW / 25 stycznia 2010 o 17:51
0
eser napisał:
A ja chciałbym pozdrowić - "po polsku" - stróżów prawa z Kazimierza Dolnego. Temperatura poniżej -20 stopni C, samochód diesel odmówił posłuszeństwa(zepchnięty w boczną uliczkę, na poboczu - nikomu nie przeszkadzał, niczego nie blokował!!!!!!!!!, a ci mądrale wypisali mandat bo"zakaz, bo kierowcy nie było w samochodzie...""??? Zamroziło im łby??? A może tak mają niezależnie od temperatury???


eser z tego co napisałeś to wynika że to Tobie zamarzł mały, słabo rozwijający sie móżdżek. Zapamiętaj, że w Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego postoju. Tak samo jak ta strefa ty też jesteś ograniczony, gdyż mogę się założyć ze w pojeździe za tylną szybą na pewno nie umieściłeś trójkąta co masz obowiązek zrobić w przypadku awarii. Skoro nie było kierowcy to mandatu też nie wypisali tylko co najwyżej wezwanie do stawiennictwa w jednostce. I skąd wiesz że przyjazd ich nie był spowodowany telefonem życzliwego obywatela. Ale skąd Ty o tym wszystkim możesz wiedzieć skoro jesteś ograniczony i nie potrafisz nawet prawidłowo oznaczyć uszkodzonego pojazdu.
Bez poważania, BMW


eser z tego co napisałeś to wynika że to Tobie zamarzł mały, słabo rozwijający sie móżdżek. Zapamiętaj, że w Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego postoju. Tak samo jak ta strefa ty też jesteś ograniczony, gdyż mogę się założyć ze w pojeździe za tylną szybą na pewno nie umieściłeś trójkąta co masz obowiązek zrobić w przypadku awarii. Skoro nie było kierowcy to mandatu też nie wypisali tylko co najwyżej wezwanie do stawiennictwa w jednostce. I skąd wiesz że przyjazd ich nie był spowodowany telefonem życzliwego ... rozwiń
Avatar
eser / 25 stycznia 2010 o 09:39
0
konserwa napisał:
"dwadzieścia stopni na minusie" - jaki to język? Może jidysz?

A ja chciałbym pozdrowić - "po polsku" - stróżów prawa z Kazimierza Dolnego. Temperatura poniżej -20 stopni C, samochód diesel odmówił posłuszeństwa(zepchnięty w boczną uliczkę, na poboczu - nikomu nie przeszkadzał, niczego nie blokował!!!!!!!!!, a ci mądrale wypisali mandat bo"zakaz, bo kierowcy nie było w samochodzie...""??? Zamroziło im łby??? A może tak mają niezależnie od temperatury???

A ja chciałbym pozdrowić - "po polsku" - stróżów prawa z Kazimierza Dolnego. Temperatura poniżej -20 stopni C, samochód diesel odmówił posłuszeństwa(zepchnięty w boczną uliczkę, na poboczu - nikomu nie przeszkadzał, niczego nie blokował!!!!!!!!!, a ci mądrale wypisali mandat bo"zakaz, bo kierowcy nie było w samochodzie...""??? Zamroziło im łby??? A może tak mają niezależnie od temperatury??? rozwiń
Avatar
konserwa / 25 stycznia 2010 o 08:58
0
"dwadzieścia stopni na minusie" - jaki to język? Może jidysz?
Avatar
jon / 25 stycznia 2010 o 08:45
0
sonka 24 napisał:
Miejscowość Zakrzew 50 km od Lublina temp o 6.00 -30 stopni, w ciagu dnia -26, taka temperatrura utrzymywała sie przez cały weekend i nadal sie utrzymuje.

bo w dołku i zimne powietrze tam spływa
Avatar
sonka 24 / 25 stycznia 2010 o 08:42
0
Miejscowość Zakrzew 50 km od Lublina temp o 6.00 -30 stopni, w ciagu dnia -26, taka temperatrura utrzymywała sie przez cały weekend i nadal sie utrzymuje.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 0 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 10 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 14 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 5 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 28 12

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 18 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 2

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 17 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!