Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 stycznia 2008 r.
20:30
Edytuj ten wpis

Są dowody, że zabił Monikę

0 14 A A

Taki spokojny, pomagał rodzicom w gospodarstwie - mówią sąsiedzi o 26-letnim Sławomirze S. spod Włodawy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś prokuratura postawi mu zarzut zamordowania 18-letniej dziewczyny po dyskotece w Suchowoli.

Od czterech dni cała lubelska policja poszukiwała zabójcy Moniki. Rankiem, 1 stycznia, jej zwłoki znaleziono w Suchowoli, dwa kilometry od budynku, w którym odbyła się sylwestrowa dyskoteka. Ciało leżało na polu. Dziewczyna miała ślady po gwałcie.

W dotarciu do zabójcy pomógł policjantom zapis z kamer przemysłowych zamontowanych na budynku dyskoteki. Na filmie dostrzegli dziewczynę w towarzystwie młodego mężczyzny. Kamery uchwyciły też stare renault, którym przyjechał.

- Zapis był niewyraźny. Znaliśmy jedynie markę pojazdu i jego typ, a nie mieliśmy pewności co do koloru - mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Wytypowaliśmy samochody tej marki z całej Lubelszczyzny, a nawet województw ościennych.

Rozpoczęło się sprawdzanie właścicieli aut. W czwartek późnym wieczorem policjanci zajechali pod dom Sławomira S. w Wyrykach pod Włodawą. Był to jeden z pierwszych adresów i od razu strzał w dziesiątkę. Na widok samochodu mężczyzna zgasił światło. Zablokował drzwi. Mundurowi musieli je wyważyć. Ujrzeli Sławomira S. z nożem i kablem elektrycznym w rękach, szykującego się do obrony. Szybko go obezwładnili.

Wczoraj Sławomir S. był pokazywany innym uczestnikom dyskoteki. Prokuratura nie chce ujawnić, co powiedział na przesłuchaniu.

- Mamy dowody na to, że jest sprawcą tej zbrodni - mówi Jacek Drabanek, szef zamiejscowego ośrodka lubelskiej Prokuratury Okręgowej w Białej Podlaskiej. - W sobotę postawimy mu zarzut zabójstwa.

Prawdopodobnie Sławomir S. poznał Monikę dopiero na dyskotece. Potem zwabił ją do samochodu, wywiózł daleko i zgwałcił. Mężczyzna ma obrażenia, które świadczą, że dziewczyna się broniła.

W ostatnim czasie Sławomir S. był sam w domu. Jego żona i 10-miesięczne dziecko przebywają w szpitalu. W Wyrykach mówią o nim dobrze. - Pomagał rodzicom w gospodarstwie, wyglądał na spokojnego - twierdzi jego sąsiadka. - Ludzie to najbardziej żałują jego żony i dziecka.
(bar, mb)

Pogrzeb i żałoba

Dzisiaj o godz. 11.30 odbędzie się pogrzeb Moniki. Dziewczyna zostanie pochowana w Suchowoli, kilka kilometrów od rodzinnego Jeziora. Właściciele dyskoteki w Suchowoli odwołali dzisiejszą imprezę: "W ten sposób pragniemy okazać szacunek i dołączyć do pogrążonej w bólu rodziny i całej społeczności” - napisali w okolicznościowym oświadczeniu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 stycznia 2008 r. o 12:32
0
7 napisał:
Niebuj się Już my tym zboczencem się zajmiemy wiezieniu tak mu życie uprzykrzymy ze tego nie wytrzyma już my mamy sposoby na takich
Klawisze

JA
Postarajcie się za to co to bydle zrobiło Tej dziewczynie!!
Avatar
Ja / 7 stycznia 2008 r. o 12:30
0
Zawieźcie tego bydlaka do Jeziora i zostawcie go na 10 min do dyspozycji ludzi , a potem wezwijcie karawan najlepiej z grabiami żeby go pozbierać.
Avatar
Piotr.S / 6 stycznia 2008 r. o 09:56
0
Dopóki niezrobi się porządku z naszym posranym prawem to tacy zwyrodnialcy będą chodzić po ziemi i zatruwać życie normalnym ludziom. A dożywocie to dla tego s*****la będzie nagrodą, państwo (tzn my podatnicy) będziemy go żywić, leczyć, płacić alimenty jego dziecku itd.
PS. Za taką zbrodnię tylko ŚMIERĆ. Może wtedy bandziory zaczęły by się trochę bać bo narazie bandyta ma większe prawa niż obywatel który płaci podatki.
Avatar
7 / 5 stycznia 2008 r. o 20:47
0
Niebuj się Już my tym zboczencem się zajmiemy wiezieniu tak mu życie uprzykrzymy ze tego nie wytrzyma już my mamy sposoby na takich
Klawisze
Avatar
~PAULA KOPEC~ / 5 stycznia 2008 r. o 18:57
0
CO Z TEGO ZE SPEDZI h** DOZYWOCIE W WIEZINIU JAK BEDZIEMY GO UTRZYMYWAC BO TO Z PIENIEDZY PODATNIKOW IDZIE.MAM NADZIEJE ZE SPOTKA GO KARA TAM CHODZ NIE WIEM CZY MOZE BYC COS GORSZEGO OD SMIERCI NASZEJ MONIKI.MAM NADZIEJE ZE JEGO SYNEK WYROSNIE NA PORZADNEGO CZLOWIEKA !
Avatar
~PAULA KOPEC~ / 5 stycznia 2008 r. o 18:27
0
TAK OCZYWISCIE BBBBBBBBBBBBBYYYYYYYYYYYYYLLLLLLLLLLLLLLLL STRASZNIE RELIGIJNY CO ZA deb*** deb***KA TO WOGOLE NAPISAL-A , CZY TEGO UCZA W KOSCIELE
Avatar
~PAULA KOPEC~ / 5 stycznia 2008 r. o 18:16
0
JESTEM Z RODZINY MONIKI NIKT NIE ZROZUMIE JAK TO JEST KIEDY NADCHODZI WIESC ZE MORDERCA JEST CZLOWIEK KTORY SAM JEST MEZEM I OJCEM.NIGDY NIC ANI NIKT GO NIE USPRAWIEDLIWI.ON JECHAL TAM Z ZAMIAREM WYSKOKU ALE MONIKA SIE BRONILA WIEC ZROBIL PORZADEK Z NIEWYGODNA OFIARA. DLACZEGO NAM JA ZABRAL DLACZEGO JA WYBRAL .BOZE ONA 18 LAT MIALA CALE ZYCIE PRZED NIA BYLO A TEMU Sku***SYNOWI MALO BYLO ZONY WCALE JEJ NIE WSPOLCZUJE BO NAPEWNO WIEDZIALA O NIE JEDNYM JEGO WYSKOKU I NIE REAGOWALA NA TO AZ DOSZLO DO TRAGEDI.NIECH CIERPI TAK JAK CIERPIALA NASZA KOCHANA MONISIA TYLKO ZE JEJ JUZ NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESTEM Z RODZINY MONIKI NIKT NIE ZROZUMIE JAK TO JEST KIEDY NADCHODZI WIESC ZE MORDERCA JEST CZLOWIEK KTORY SAM JEST MEZEM I OJCEM.NIGDY NIC ANI NIKT GO NIE USPRAWIEDLIWI.ON JECHAL TAM Z ZAMIAREM WYSKOKU ALE MONIKA SIE BRONILA WIEC ZROBIL PORZADEK Z NIEWYGODNA OFIARA. DLACZEGO NAM JA ZABRAL DLACZEGO JA WYBRAL .BOZE ONA 18 LAT MIALA CALE ZYCIE PRZED NIA BYLO A TEMU Sku***SYNOWI MALO BYLO ZONY WCALE JEJ NIE WSPOLCZUJE BO NAPEWNO WIEDZIALA O NIE JEDNYM JEGO WYSKOKU I NIE REAGOWALA NA TO AZ DOSZLO DO TRAGEDI.NIECH CIERPI TAK JAK CIERPIALA NASZA... rozwiń
Avatar
~PAULA KOPEC~ / 5 stycznia 2008 r. o 17:56
0
NIE NORMALNY WOGOLE NIE ROZUMIEM LUDZI KTORZY GO USPRAWIEDLIWIAJA ON SAM BYL OJCEM I RODZICEM
Avatar
oliwia / 5 stycznia 2008 r. o 14:48
0
Może i na pozór był spokojny ,ale jest podejrzany o to ,że zgwałcił i zabił Monikę która a poszła tam tylko po to żeby się pobawic pożegnac Stary Rok powitać nowy a spotkała ją śmierć Nic go nie usprawiedliwia I rzeczywiście dla mnie również jet żal jego żony i dziecka bo dla nich on był najbliższym człowiekiem który dla nas jest zwykłym bydlakiem
Avatar
Gość / 5 stycznia 2008 r. o 13:16
0
Nie zamknęli i nie zamkną bo sporo osób czerpie z tego zysk. Odczekają aż sprawa ucichnie i z powrotem będzie się dzialo tam to samo co wcześniej.
Avatar
Gość / 7 stycznia 2008 r. o 12:32
0
7 napisał:
Niebuj się Już my tym zboczencem się zajmiemy wiezieniu tak mu życie uprzykrzymy ze tego nie wytrzyma już my mamy sposoby na takich
Klawisze

JA
Postarajcie się za to co to bydle zrobiło Tej dziewczynie!!
Avatar
Ja / 7 stycznia 2008 r. o 12:30
0
Zawieźcie tego bydlaka do Jeziora i zostawcie go na 10 min do dyspozycji ludzi , a potem wezwijcie karawan najlepiej z grabiami żeby go pozbierać.
Avatar
Piotr.S / 6 stycznia 2008 r. o 09:56
0
Dopóki niezrobi się porządku z naszym posranym prawem to tacy zwyrodnialcy będą chodzić po ziemi i zatruwać życie normalnym ludziom. A dożywocie to dla tego s*****la będzie nagrodą, państwo (tzn my podatnicy) będziemy go żywić, leczyć, płacić alimenty jego dziecku itd.
PS. Za taką zbrodnię tylko ŚMIERĆ. Może wtedy bandziory zaczęły by się trochę bać bo narazie bandyta ma większe prawa niż obywatel który płaci podatki.
Avatar
7 / 5 stycznia 2008 r. o 20:47
0
Niebuj się Już my tym zboczencem się zajmiemy wiezieniu tak mu życie uprzykrzymy ze tego nie wytrzyma już my mamy sposoby na takich
Klawisze
Avatar
~PAULA KOPEC~ / 5 stycznia 2008 r. o 18:57
0
CO Z TEGO ZE SPEDZI h** DOZYWOCIE W WIEZINIU JAK BEDZIEMY GO UTRZYMYWAC BO TO Z PIENIEDZY PODATNIKOW IDZIE.MAM NADZIEJE ZE SPOTKA GO KARA TAM CHODZ NIE WIEM CZY MOZE BYC COS GORSZEGO OD SMIERCI NASZEJ MONIKI.MAM NADZIEJE ZE JEGO SYNEK WYROSNIE NA PORZADNEGO CZLOWIEKA !
Avatar
~PAULA KOPEC~ / 5 stycznia 2008 r. o 18:27
0
TAK OCZYWISCIE BBBBBBBBBBBBBYYYYYYYYYYYYYLLLLLLLLLLLLLLLL STRASZNIE RELIGIJNY CO ZA deb*** deb***KA TO WOGOLE NAPISAL-A , CZY TEGO UCZA W KOSCIELE
Avatar
~PAULA KOPEC~ / 5 stycznia 2008 r. o 18:16
0
JESTEM Z RODZINY MONIKI NIKT NIE ZROZUMIE JAK TO JEST KIEDY NADCHODZI WIESC ZE MORDERCA JEST CZLOWIEK KTORY SAM JEST MEZEM I OJCEM.NIGDY NIC ANI NIKT GO NIE USPRAWIEDLIWI.ON JECHAL TAM Z ZAMIAREM WYSKOKU ALE MONIKA SIE BRONILA WIEC ZROBIL PORZADEK Z NIEWYGODNA OFIARA. DLACZEGO NAM JA ZABRAL DLACZEGO JA WYBRAL .BOZE ONA 18 LAT MIALA CALE ZYCIE PRZED NIA BYLO A TEMU Sku***SYNOWI MALO BYLO ZONY WCALE JEJ NIE WSPOLCZUJE BO NAPEWNO WIEDZIALA O NIE JEDNYM JEGO WYSKOKU I NIE REAGOWALA NA TO AZ DOSZLO DO TRAGEDI.NIECH CIERPI TAK JAK CIERPIALA NASZA KOCHANA MONISIA TYLKO ZE JEJ JUZ NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESTEM Z RODZINY MONIKI NIKT NIE ZROZUMIE JAK TO JEST KIEDY NADCHODZI WIESC ZE MORDERCA JEST CZLOWIEK KTORY SAM JEST MEZEM I OJCEM.NIGDY NIC ANI NIKT GO NIE USPRAWIEDLIWI.ON JECHAL TAM Z ZAMIAREM WYSKOKU ALE MONIKA SIE BRONILA WIEC ZROBIL PORZADEK Z NIEWYGODNA OFIARA. DLACZEGO NAM JA ZABRAL DLACZEGO JA WYBRAL .BOZE ONA 18 LAT MIALA CALE ZYCIE PRZED NIA BYLO A TEMU Sku***SYNOWI MALO BYLO ZONY WCALE JEJ NIE WSPOLCZUJE BO NAPEWNO WIEDZIALA O NIE JEDNYM JEGO WYSKOKU I NIE REAGOWALA NA TO AZ DOSZLO DO TRAGEDI.NIECH CIERPI TAK JAK CIERPIALA NASZA... rozwiń
Avatar
~PAULA KOPEC~ / 5 stycznia 2008 r. o 17:56
0
NIE NORMALNY WOGOLE NIE ROZUMIEM LUDZI KTORZY GO USPRAWIEDLIWIAJA ON SAM BYL OJCEM I RODZICEM
Avatar
oliwia / 5 stycznia 2008 r. o 14:48
0
Może i na pozór był spokojny ,ale jest podejrzany o to ,że zgwałcił i zabił Monikę która a poszła tam tylko po to żeby się pobawic pożegnac Stary Rok powitać nowy a spotkała ją śmierć Nic go nie usprawiedliwia I rzeczywiście dla mnie również jet żal jego żony i dziecka bo dla nich on był najbliższym człowiekiem który dla nas jest zwykłym bydlakiem
Avatar
Gość / 5 stycznia 2008 r. o 13:16
0
Nie zamknęli i nie zamkną bo sporo osób czerpie z tego zysk. Odczekają aż sprawa ucichnie i z powrotem będzie się dzialo tam to samo co wcześniej.