Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 czerwca 2009 r.
15:48
Edytuj ten wpis

Uniszowice: Boją się, że zamurują im mieszkania

0 5 A A

Gmina ma przebudować budynek socjalny w Uniszowicach. Ale mieszkańcy protestują. - Włożyliśmy tu dużo swoich pieniędzy, a teraz to wszystko pójdzie na zmarnowanie - uważają lokatorzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- O planach przebudowy dowiedzieliśmy dopiero, kiedy robotnicy przyszli kłaść instalację elektryczną - denerwuje się Krzysztof Woliński.

A kiedy zainteresowani poznali szczegóły, złapali się za głowy. - Powierzchnia mojego mieszkania zmniejszy się o połowę, bo część ma być zamurowana, żeby… stworzyć drugi lokal. W innym z pomieszczeń mieszka osiem osób. U nich też zmniejszy się metraż. Przecież to absurd, jak oni się tam pomieszczą - dodaje pan Krzysztof.

Do Urzędu Gminy w Konopnicy trafił protest. - Napisaliśmy, że nie zgadzamy się na przebudowę budynku i chcemy go wykupić. Wtedy wyremontujemy go sami. Niech wójt nie uszczęśliwia nas na siłę - proszą lokatorzy.

Wójt Konopnicy twierdzi, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. - Po tragedii w Kamieniu Pomorskim budynek był wizytowany przez nadzór budowlany i to on zlecił te prace - tłumaczy wójt Mirosław Żydek. - Muszą być wykonane do końca czerwca. Lokatorzy nie mają wyboru. Jeśli nie wykonamy zaleceń to budynek zostanie zamknięty, a oni pójdą na bruk.

Żydek mówi też, że chętnie pozbyłby się lokalu, ale w tej chwili nie pozwala mu na to prawo. - Budynek został odkupiony od agencji nieruchomości i zgodnie z umową nie możemy go sprzedać do 2010 r.

Lokatorzy zamierzają walczyć o swoje. - Włożyłem w remont 20 tys. zł, a teraz chcą mi wszystko zniszczyć. Nie pozwolę na to, dopóki nie zwrócą mi pieniędzy - zapowiada pan Artur, również mieszkaniec budynku.

Wójt nie ulega presji. - Ci ludzie wiedzieli przecież, że lokale nie są ich własnością. Remonty robili na własne ryzyko, nie pytając nas o zgodę - mówi.

Jego zdaniem lokatorzy robią z igły widły. Bo oprócz wymiany instalacji elektrycznej i stropu, w tym roku nie będzie kolejnych prac. - Przebudowę wnętrz planujemy na przyszły rok. I zapewniam: nie będzie takiej sytuacji, żeby metraż mieszkania nie był dostosowany do potrzeb tych osób - kwituje Żydek.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 czerwca 2009 o 10:43
0
Najgorsze w tej sytuacji jest to, że ten lokal ma odpowiedniego właściciela. I ten właściciel może zrobić z nim co tylko zechce. Oczywiście nie bacząc na dotychczasowych lokatorów.
Avatar
Krzysztof W. / 12 czerwca 2009 o 09:14
0
Czegś tu nie rozumiem napisał:
Blok w Uniszowicach - to mieszkania socjalne.
Mieszkania socjalne - to utrzymywane przez gminę lokale dla najbiedniejszych ludzi, którzy nie mają na chleb.
Pan Artur mieszka w lokalu socjalnym - a jak sam twierdzi, zainwestował w lokal 20.000,- zł. To dużo pieniędzy jak na najbiedniejszego.
Inni mieszkańcy bloku socjalnego chcą wykupić zajmowane przez nich mieszkania. ZA CO ??? Przecież są tak biedni, że nie mają na chleb i muszą mieszkać w lokalach socjalnych, bo na inne ich nie stać. A może nie są tacy biedni, skoro stać ich na wykup mieszkania od gminy ?

To wójt zrobił ztego budynku lokal socjalny do dziś płacimy czynsz za ten budynek nie rozumiem tej zajadliwości pyta ktoś w tym poście za co chcemy to wykupić więc odpowiem nie mamy teraz na to pieniędzy ale każdy z nas pracuje i są jeszcze kredyty pod hipotekę po drugie mieszkamy tam od wielu lat i każdy jest ze sobą zrzyty i nikt nie chce się nigdzie przenosić czyżby wójt napisał tego posta na który odpowiadam?

To wójt zrobił ztego budynku lokal socjalny do dziś płacimy czynsz za ten budynek nie rozumiem tej zajadliwości pyta ktoś w tym poście za co chcemy to wykupić więc odpowiem nie mamy teraz na to pieniędzy ale każdy z nas pracuje i są jeszcze kredyty pod hipotekę po drugie mieszkamy tam od wielu lat i każdy jest ze sobą zrzyty i nikt nie chce się nigdzie przenosić czyżby wójt napisał tego posta na który odpowiadam? rozwiń
Avatar
Krzysztof W. / 12 czerwca 2009 o 09:00
0
każdy mieszkaniec przez tyle lat inwestował swoje pieniądze trud czas i wysiłek aby mieszkać w ludzkich warunkach kto nie wie jak wygłądał ten budynek to nie będzie wiedział jak on wyglądał mieszkania były w opłakanym stanie ani agencja ani gmina w Konopnicy przez 20 lat nie dołożyły ani grosza do remontów które sami przeprowadziliśmy jak pojechałem do wójta żeby naprawił okna to kazał mi je sobie deskami pozabijać mam na to świadków a ktoś napisał że 20 tyś to jak na najbiedniejszych dużo pieniędzy tylko że ja i brat kredyt bankowy jaki na to wziąłem będę spłacał jeszcze przez pięć lat a teraz ktoś chce mi to zniszczyć wójt nigdy nie był w tym budynku a nowe plany kreślił jakby nas tam nie było to że ma zalecenia aby zrobić instalacje elektryczne zgoda ale nie miał zaleceń aby przebudować nam mieszkania!!!które z wielkim wysiłkiem własnym kosztem odnowiliśmy.Ja także włożyłem masę pieniędzy w to mieszkaniei nie pozwolę na to aby wójt ani ktokolwiek mi to zniszczył!!! jak dostałem przydział do tego lokalu to nie było tam nawet podłogi teraz mam zrobioną nową plus nowe okna drzwi i sufit podwieszany.Będę o to walczył wszelkimi dostępnymi sposobami bo jak zabierze mi wójt połowę to może zabrać całe to już nie będzie miało żadnego znaczenia dla mnie nie jestem szczurem zamkniętym w klatce jaką chce stworzyć mi ten Żydek. Dlaczego nikt z gminy przez tyle lat nic nie zrobił w tym budynku? a teraz Żydek mówi że remonty robiliśmy na własne ryzyko? to co miałem mieszkać w warunkach gorszych niż pies w budzie.Wójt i tak traktuje nas jak śmieci bo nic nie obchodzi go nasze zdanie on jest jak twierdzi na swoim i to my jesteśmy temu winni bo tam mieszkamy on ma dom o powierzchni 200 metrów ładnie ogrodzony a mi chce zostawiś 20 mwtów i to nie wiadomo czy tyle wyjdzie ciekawy jestem ale zakładam że wójt ma łazienkę większą niż ja będę miał mieszkanie. Jako mieszkaniec tego budynku ''socjalnego'' dodam że płacimy czynsz za te mieszkania i jak narazie mamy umowy najmu lokalu mieszkalnego a nie użyczenia lokalu socjalnego lokal socjalny został zrobiony z tego budynku teraz przez tego wójta więc ciekawy jestem czy ktoś z Państwa mieszkając w bloku płcąc za to mieszkanie i remontując go na własny koszt zgodził by się na to aby wójt czy inna jednostka nie powiadamiając go o planach zmienił mu metraż mieszkania bo musi sobie wygospodarować nowe.Pozdrawiam czytelników iredakcję. z poważaniem miszkaniec tego budynku Krzysztof.W
każdy mieszkaniec przez tyle lat inwestował swoje pieniądze trud czas i wysiłek aby mieszkać w ludzkich warunkach kto nie wie jak wygłądał ten budynek to nie będzie wiedział jak on wyglądał mieszkania były w opłakanym stanie ani agencja ani gmina w Konopnicy przez 20 lat nie dołożyły ani grosza do remontów które sami przeprowadziliśmy jak pojechałem do wójta żeby naprawił okna to kazał mi je sobie deskami pozabijać mam na to świadków a ktoś napisał że 20 tyś to jak na najbiedniejszych dużo pieniędzy tylko że ja i brat kredyt bankowy jaki na ... rozwiń
Avatar
jurgen / 12 czerwca 2009 o 08:46
0
Co to są miekszania???? Bo nie wiem.
Avatar
Czegś tu nie rozumiem / 12 czerwca 2009 o 00:19
0
Blok w Uniszowicach - to mieszkania socjalne.
Mieszkania socjalne - to utrzymywane przez gminę lokale dla najbiedniejszych ludzi, którzy nie mają na chleb.
Pan Artur mieszka w lokalu socjalnym - a jak sam twierdzi, zainwestował w lokal 20.000,- zł. To dużo pieniędzy jak na najbiedniejszego.
Inni mieszkańcy bloku socjalnego chcą wykupić zajmowane przez nich mieszkania. ZA CO ??? Przecież są tak biedni, że nie mają na chleb i muszą mieszkać w lokalach socjalnych, bo na inne ich nie stać. A może nie są tacy biedni, skoro stać ich na wykup mieszkania od gminy ?
Blok w Uniszowicach - to mieszkania socjalne.
Mieszkania socjalne - to utrzymywane przez gminę lokale dla najbiedniejszych ludzi, którzy nie mają na chleb.
Pan Artur mieszka w lokalu socjalnym - a jak sam twierdzi, zainwestował w lokal 20.000,- zł. To dużo pieniędzy jak na najbiedniejszego.
Inni mieszkańcy bloku socjalnego chcą wykupić zajmowane przez nich mieszkania. ZA CO ??? Przecież są tak biedni, że nie mają na chleb i muszą mieszkać w lokalach socjalnych, bo na inne ich nie stać. A może nie są tacy biedni, skoro sta... rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2009 o 10:43
0
Najgorsze w tej sytuacji jest to, że ten lokal ma odpowiedniego właściciela. I ten właściciel może zrobić z nim co tylko zechce. Oczywiście nie bacząc na dotychczasowych lokatorów.
Avatar
Krzysztof W. / 12 czerwca 2009 o 09:14
0
Czegś tu nie rozumiem napisał:
Blok w Uniszowicach - to mieszkania socjalne.
Mieszkania socjalne - to utrzymywane przez gminę lokale dla najbiedniejszych ludzi, którzy nie mają na chleb.
Pan Artur mieszka w lokalu socjalnym - a jak sam twierdzi, zainwestował w lokal 20.000,- zł. To dużo pieniędzy jak na najbiedniejszego.
Inni mieszkańcy bloku socjalnego chcą wykupić zajmowane przez nich mieszkania. ZA CO ??? Przecież są tak biedni, że nie mają na chleb i muszą mieszkać w lokalach socjalnych, bo na inne ich nie stać. A może nie są tacy biedni, skoro stać ich na wykup mieszkania od gminy ?

To wójt zrobił ztego budynku lokal socjalny do dziś płacimy czynsz za ten budynek nie rozumiem tej zajadliwości pyta ktoś w tym poście za co chcemy to wykupić więc odpowiem nie mamy teraz na to pieniędzy ale każdy z nas pracuje i są jeszcze kredyty pod hipotekę po drugie mieszkamy tam od wielu lat i każdy jest ze sobą zrzyty i nikt nie chce się nigdzie przenosić czyżby wójt napisał tego posta na który odpowiadam?

To wójt zrobił ztego budynku lokal socjalny do dziś płacimy czynsz za ten budynek nie rozumiem tej zajadliwości pyta ktoś w tym poście za co chcemy to wykupić więc odpowiem nie mamy teraz na to pieniędzy ale każdy z nas pracuje i są jeszcze kredyty pod hipotekę po drugie mieszkamy tam od wielu lat i każdy jest ze sobą zrzyty i nikt nie chce się nigdzie przenosić czyżby wójt napisał tego posta na który odpowiadam? rozwiń
Avatar
Krzysztof W. / 12 czerwca 2009 o 09:00
0
każdy mieszkaniec przez tyle lat inwestował swoje pieniądze trud czas i wysiłek aby mieszkać w ludzkich warunkach kto nie wie jak wygłądał ten budynek to nie będzie wiedział jak on wyglądał mieszkania były w opłakanym stanie ani agencja ani gmina w Konopnicy przez 20 lat nie dołożyły ani grosza do remontów które sami przeprowadziliśmy jak pojechałem do wójta żeby naprawił okna to kazał mi je sobie deskami pozabijać mam na to świadków a ktoś napisał że 20 tyś to jak na najbiedniejszych dużo pieniędzy tylko że ja i brat kredyt bankowy jaki na to wziąłem będę spłacał jeszcze przez pięć lat a teraz ktoś chce mi to zniszczyć wójt nigdy nie był w tym budynku a nowe plany kreślił jakby nas tam nie było to że ma zalecenia aby zrobić instalacje elektryczne zgoda ale nie miał zaleceń aby przebudować nam mieszkania!!!które z wielkim wysiłkiem własnym kosztem odnowiliśmy.Ja także włożyłem masę pieniędzy w to mieszkaniei nie pozwolę na to aby wójt ani ktokolwiek mi to zniszczył!!! jak dostałem przydział do tego lokalu to nie było tam nawet podłogi teraz mam zrobioną nową plus nowe okna drzwi i sufit podwieszany.Będę o to walczył wszelkimi dostępnymi sposobami bo jak zabierze mi wójt połowę to może zabrać całe to już nie będzie miało żadnego znaczenia dla mnie nie jestem szczurem zamkniętym w klatce jaką chce stworzyć mi ten Żydek. Dlaczego nikt z gminy przez tyle lat nic nie zrobił w tym budynku? a teraz Żydek mówi że remonty robiliśmy na własne ryzyko? to co miałem mieszkać w warunkach gorszych niż pies w budzie.Wójt i tak traktuje nas jak śmieci bo nic nie obchodzi go nasze zdanie on jest jak twierdzi na swoim i to my jesteśmy temu winni bo tam mieszkamy on ma dom o powierzchni 200 metrów ładnie ogrodzony a mi chce zostawiś 20 mwtów i to nie wiadomo czy tyle wyjdzie ciekawy jestem ale zakładam że wójt ma łazienkę większą niż ja będę miał mieszkanie. Jako mieszkaniec tego budynku ''socjalnego'' dodam że płacimy czynsz za te mieszkania i jak narazie mamy umowy najmu lokalu mieszkalnego a nie użyczenia lokalu socjalnego lokal socjalny został zrobiony z tego budynku teraz przez tego wójta więc ciekawy jestem czy ktoś z Państwa mieszkając w bloku płcąc za to mieszkanie i remontując go na własny koszt zgodził by się na to aby wójt czy inna jednostka nie powiadamiając go o planach zmienił mu metraż mieszkania bo musi sobie wygospodarować nowe.Pozdrawiam czytelników iredakcję. z poważaniem miszkaniec tego budynku Krzysztof.W
każdy mieszkaniec przez tyle lat inwestował swoje pieniądze trud czas i wysiłek aby mieszkać w ludzkich warunkach kto nie wie jak wygłądał ten budynek to nie będzie wiedział jak on wyglądał mieszkania były w opłakanym stanie ani agencja ani gmina w Konopnicy przez 20 lat nie dołożyły ani grosza do remontów które sami przeprowadziliśmy jak pojechałem do wójta żeby naprawił okna to kazał mi je sobie deskami pozabijać mam na to świadków a ktoś napisał że 20 tyś to jak na najbiedniejszych dużo pieniędzy tylko że ja i brat kredyt bankowy jaki na ... rozwiń
Avatar
jurgen / 12 czerwca 2009 o 08:46
0
Co to są miekszania???? Bo nie wiem.
Avatar
Czegś tu nie rozumiem / 12 czerwca 2009 o 00:19
0
Blok w Uniszowicach - to mieszkania socjalne.
Mieszkania socjalne - to utrzymywane przez gminę lokale dla najbiedniejszych ludzi, którzy nie mają na chleb.
Pan Artur mieszka w lokalu socjalnym - a jak sam twierdzi, zainwestował w lokal 20.000,- zł. To dużo pieniędzy jak na najbiedniejszego.
Inni mieszkańcy bloku socjalnego chcą wykupić zajmowane przez nich mieszkania. ZA CO ??? Przecież są tak biedni, że nie mają na chleb i muszą mieszkać w lokalach socjalnych, bo na inne ich nie stać. A może nie są tacy biedni, skoro stać ich na wykup mieszkania od gminy ?
Blok w Uniszowicach - to mieszkania socjalne.
Mieszkania socjalne - to utrzymywane przez gminę lokale dla najbiedniejszych ludzi, którzy nie mają na chleb.
Pan Artur mieszka w lokalu socjalnym - a jak sam twierdzi, zainwestował w lokal 20.000,- zł. To dużo pieniędzy jak na najbiedniejszego.
Inni mieszkańcy bloku socjalnego chcą wykupić zajmowane przez nich mieszkania. ZA CO ??? Przecież są tak biedni, że nie mają na chleb i muszą mieszkać w lokalach socjalnych, bo na inne ich nie stać. A może nie są tacy biedni, skoro sta... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 2

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 3 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 10 7

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!